Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 633 347
Wyborców 536 668
Obwodów 317
  • Wybory do Rady Miejskiej w Łodzi
  • Wybory Prezydenta Miasta Łodzi
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Studio Consulting Sp. z o. o., ul. Romanowska 55F Łódź stały Nie Aleksandrowska: parzyste od 200 do końca, Alzacka: cała, Klinowa: nieparzyste od 41 do końca, parzyste od 40 do końca, Ogrody Romanów: cała, Rojna: parzyste od 136 do końca, Romanowska: cała, Toeplitza: cała
2 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź-Mikołajew, ul. Plonowa 18 Łódź stały Tak Aleksandrowska: nieparzyste od 65 do końca, z wyłączeniem 159, parzyste od 134 do 198, Arachidowa: cała, Bartkiewicza: cała, Belgijska: cała, Białych Róż: cała, Brukselska: cała, Bruzdowa: cała, Bylinowa: cała, Chochoła: cała, Czcibora: cała, Czerwonych Maków: cała, Czesława Niemena: cała, Drozdowa: cała, Flamandzka: cała, Flandryjska: cała, Glebowa: cała, Grzegorza Ciechowskiego: cała, Hektarowa: cała, Holenderska: cała, Jacka Kaczmarskiego: cała, Jaglana: cała, Kąkolowa: cała, Kędry: cała, Klinowa: nieparzyste od 1 do 39, parzyste od 2 do 38, Kłosowa: cała, Kompostowa: cała, Kondka: cała, Konrada Jażdżewskiego: cała, Kozia: cała, Kujawska: cała, Kwitnącej Wiśni: cała, Lechicka: cała, Luksemburska: cała, Marka Grechuty: cała, Masłochów: cała, Mieczysława Fogga: cała, Morgowa: cała, Nasienna: cała, Normandzka: cała, Pistacjowa: cała, Plonowa: cała, Profesora Wacława Szuberta: cała, Ratajska: cała, Rodła: cała, Rojna: nieparzyste od 73 do końca, parzyste od 94 do 134, Safrina: cała, Sezamkowa: cała, Sikiryckiego: cała, Skibowa: nieparzyste wszystkie, Skwarczyńskiej: cała, Sokołowska: cała, Spadkowa: cała, Sycylijska: cała, Szałwiowa: cała, Szarej Piechoty: cała, Szczecińska: nieparzyste od 23A do 75, parzyste od 2 do 70, Szparagowa: cała, Śniadeckiego: cała, Tatarczana: cała, Toskańska: cała, Tytoniowa: cała, Uprawna: cała, Walońska: cała, Warzywna: parzyste wszystkie, Wersalska: parzyste od 12 do końca, Wierzb Płaczących: cała, Włoska: cała, Wronia: cała, Zagonowa: cała, Zimna Woda: cała, Żuławskiego: cała
3 XV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza, ul. Traktorowa 77 Łódź stały Nie Aleksandrowska: nieparzyste od 1 do 63, Brukowa: nieparzyste od 1 do 99, parzyste od 2 do 98, Cepowa: cała, Chłopska: cała, Duńska: cała, Grudziądzka: cała, Helska: cała, Juliusza: cała, Kaczeńcowa: nieparzyste od 13 do końca, parzyste od 8 do końca, Kartuska: cała, Koprowa: cała, Limanowskiego: nieparzyste od 163 do końca, Ludowa: cała, Orna: cała, Pojezierska: nieparzyste od 89 do końca, parzyste od 68 do końca, Sierpowa: cała, Swojska: cała, Szpinakowa: cała, Świętej Teresy: nieparzyste od 63 do końca, parzyste od 78 do końca, Teofilowska: nieparzyste wszystkie, Traktorowa: nieparzyste od 69 do 151, parzyste od 126 do 186, Warecka: cała, Wersalska: nieparzyste od 1 do 33, parzyste od 2 do 10, Zbąszyńska: cała, Ziemniaczana: cała, Żabieniec: nieparzyste od 1 do 61, parzyste od 2 do 62, Żeńców: parzyste wszystkie
4 Laboratorium Produkcji Ogrodniczej w Zespole Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiego, ul. Liściasta 181 Łódź stały Tak Akwarelowa: cała, Arktyczna: cała, Bliska: cała, Chlebowa: cała, Generała Fieldorfa "Nila": cała, Generała Okulickiego: nieparzyste od 23 do końca, parzyste od 16 do końca, Gruntowa: cała, Hodowlana: cała, Kieratowa: cała, Konopna: cała, Krajowa: cała, Krynicka: cała, Liryczna: cała, Liściasta: nieparzyste od 75 do końca, parzyste od 126 do końca, Marzanny: cała, Mglista: cała, Na Uboczu: cała, Nowożeńców: cała, Okręglik: cała, Pabianka: cała, Pastelowa: cała, Piaskowiec: cała, Planetarna: cała, Samopomocy: cała, Selerowa: cała, Sianokosy: cała, Skibowa: parzyste wszystkie, Słomiana: cała, Szczecińska: nieparzyste od 77 do końca, parzyste od 72 do końca, Teofilowska: parzyste wszystkie, Traktorowa: nieparzyste od 153 do końca, parzyste od 188 do końca, Warzywna: nieparzyste wszystkie, Wersalska: nieparzyste od 35 do końca, Zapustna: cała, Żabieniec: nieparzyste od 63 do końca, parzyste od 64 do końca, Żeńców: nieparzyste wszystkie, Żyzna: cała
5 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Stanisława Moniuszki, ul. Rydzowa 15 Łódź stały Nie Aleksandrowska: parzyste od 60 do 132, Baczyńskiego: cała, Iwaszkiewicza: cała, Mencla: cała, Micińskiego: cała, Piętaka: cała, Przybosia: cała, Rojna: nieparzyste od 49 do 71C, Szczecińska: nieparzyste 23, Sztaudyngera: cała, Wici: nieparzyste od 37 do końca
6 Szkoła Podstawowa nr 71 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Rojna 58C Łódź stały Nie al. Salomei Brynickiej: cała, Banachiewicza: cała, Cebertowicza: cała, Chemiczna: cała, Dylika: cała, Fizyczna: cała, Geodezyjna: cała, Janowskiego: cała, Jasne Błonia: cała, Komputerowa: cała, Kosmiczna: cała, Kotarbińskiego: cała, Laserowa: cała, Majewskiego: cała, Rojna: parzyste od 50F do 92, Romera: cała, Szczecińska: nieparzyste od 15 do 19, Telewizyjna: cała, Wernera: cała, Wolińska: cała, Zadraż: nieparzyste wszystkie
7 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Stanisława Moniuszki, ul. Rydzowa 15 Łódź stały Nie Rojna: nieparzyste od 41 do 47, Rydzowa: nieparzyste wszystkie, parzyste od 10 do końca, Wici: parzyste od 44 do końca
8 Publiczne Gimnazjum nr 13 im. gen. Józefa Bema, ul. Wici 16 Łódź stały Nie Aleksandrowska: parzyste od 50 do 58, Kaczeńcowa: nieparzyste od 1 do 11, Lniana: nieparzyste wszystkie, Rydzowa: parzyste od 2 do 8A, Wici: nieparzyste od 1 do 3A i 35, parzyste od 2 do 42
9 Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Mikołaj Kopernika, ul. Rojna 33 Łódź stały Nie al. Józefa Odrowąża: cała, Rojna: nieparzyste od 25 do 39, parzyste od 44 do 50E, Wiernej Rzeki: cała
10 Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Mikołaj Kopernika, ul. Rojna 33 Łódź stały Nie al. Urody Życia: cała, Jeziorańczyków: cała, Lniana: przyste wszystkie, Marciniaka: cała, Strzałkowskiego: cała
11 Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala", al. Harcerzy Zatorowców 6 Łódź stały Nie al. Harcerzy Zatorowców: cała, al. Pasjonistów: nieprzyste od 19 do 23, parzyste od 20 do końca, Aleksandrowska: parzyste od 32 do 48, Grabieniec: cała, Kaczeńcowa: parzyste od 2 do 6B, Radka: cala, Sałatowa: cała, Traktorowa: parzyste od 88 do 96
12 Przedszkole Miejskie nr 141, al. Pasjonistów 15 Łódź stały Nie al. Pasjonistów: nieparzyste od 11 do 17, parzyste od 12 do 18A, Parcelacyjna: cała, Rojna: nieparzyste od 1 do 23, z wyłączeniem 15, Traktorowa: parzyste od 84 do 86
13 Przedszkole Miejskie nr 123, ul. Rojna 24 Łódź stały Nie al. Pasjonistów: parzyste od 2 do 4A, Cedry: nieparzyste 3A, Jaszowskiego: cała, Judyma: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 14 do końca, Rojna: parzyste od 20 do 32
14 Dom Dziennego Pobytu dla Osób Niepełnosprawnych, ul. Rojna 18A Łódź stały Tak al. Pasjonistów: nieparzyste od 1 do 9, al. Podborskiej: cała, Judyma: nieprzyste 5, Rojna: parzyste od 2 do 18A, Traktorowa: parzyste od 68/70 do 82
15 Szkoła Podstawowa nr 182 im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki", ul. Łanowa 16 Łódź stały Nie Aleksandrowska: parzyste od 22 do 30, Boryny: cała, Łanowa: nieparzyste od 97 do końca, parzyste od 10 do końca, Traktorowa: nieparzyste od 51 do 67
16 Bałucki Ośrodek Kultury "Lutnia", ul. Łanowa 14 Łódź stały Nie Aleksandrowska: parzyste od 2 do 20B, Bielicowa: cała, Jagny: cała, Lipiec Reymontowskich: cała, Łanowa: nieparzyste od 87 do 95, Plantowa: nieparzyste od 1 do 1B
17 Publiczne Gimnazjum nr 17 im. Bohaterów Monte Cassino, ul. Traktorowa 35 Łódź stały Nie Klaretyńska: cała, Kwiatowa: parzyste od 44 do końca, Traktorowa: nieparzyste od 23 do 49
18 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168, ul. Plantowa 7 Łódź stały Nie Klity: cała, Kwiatowa: nieparzyste od 41 do końca, Łanowa: nieparzyste od 1 do 85, parzyste od 2 do 8, Plantowa: nieparzyste od 3 do końca, Słońskiego: cała
19 Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego, ul. Wielkopolska 70/72 Łódź stały Nie Gorzowska: cała, Limanowskiego: parzyste od 194 do końca, Narodowa: cała, Pola: cała, Turoszowska: nieprzyste wszystkie, Wielkopolska: nieparzyste od 53 do końca, parzyste od 66 do końca, Woronicza: cała
20 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Bronisława Czecha, ul. Turoszowska 10 Łódź stały Nie Limanowskiego: parzyste od 162 do 192A, Lutomierska: nieparzyste od 143 do końca, Turoszowska: parzyste wszystkie, Uniejowska: cała, Wielkopolska: nieparzyste od 35 do 51, parzyste od 58 do 64A
21 Publiczne Gimnazjum nr 8 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Żubardzka 26 Łódź stały Nie al. Włókniarzy: nieparzyste 151, Drewnowska: nieparzyste 181, Inowrocławska: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 68, Pułaskiego: cała, Skarpowa: cała, Żubardzka: cała
22 Szkoła Podstawowa nr 122, ul. Jesionowa 38 Łódź stały Nie 11 Listopada: nieparzyste od 65 do końca, Agrestowa: cała, Brzoskwiniowa: cała, Cyprysowa: cała, Generała Okulickiego: nieparzyste od 1 do 21, parzyste od 2 do 14, Helenówek; cała, Jesionowa: cała, Lawendowa: cała, Nagietkowa: cała, Piołunowa: cała, Podbiałowa: cała, Rumiankowa: cała, Stara Baśń: cała, Trawiasta: cała, Zgierska: parzyste od 236 do końca, Ziołowa: cała, Żywokostowa: cała
23 Szkoła Podstawowa nr 122, ul. Jesionowa 38 Łódź stały Nie 11 Listopada: nieparzyste od 27 do 63, parzyste od 2 do 42, Agatowa: cała, Amazonitowa: cała, Berylowa: cała, Boksytowa: cała, Brukowa: nieparzyste od 125A do końca, parzyste od 100 do końca, Gipsowa: cała, Jantarowa: cała, Jaspisowa: cała, Liściasta: nieparzyste od 49 do 73, parzyste od 106 do 124, Malachitowa: cała, Nefrytowa: cała, Onyksowa: cała, Opalowa: cała, Topazowa: cała
24 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Ireny Sendlerowej, ul. Stawowa 28 Łódź stały Nie Anyżowa: cała, Biedronkowa: cała, Gruszowa: cała, Jagiellońska: cała, Jeziorna: cała, Migdałowa: cała, Motylowa: cała, Niezapominajki: cała, Pasieczna: cała, Stawowa: cała, Tarninowa: cała, Zgierska: parzyste od 198 do 234, Złocieniowa: cała
25 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Ireny Sendlerowej, ul. Stawowa 28 Łódź stały Nie 11 Listopada: nieparzyste od 1 do 25, al. Włókniarzy: nieparzyste 17, Iry Aldridge`a: cała, Jagoszewskiego: cała, Lewa: cała, Liściasta: nieparzyste od 39 do 47B, parzyste od 86 do 104, Macierzanki: cała, Osadnicza: cała, Smolika: cała, Szwajcera: cała
26 Przedszkole LOKOMOTYWA, ul. Kruszynowa 14 Łódź stały Nie Czereśniowa: cała, Dereniowa: cała, Koniczynowa: cała, Kruszynowa: cała, Liściasta: nieparzyste od 1 do 25, parzyste od 2 do 80A, Moczarowa: cała, Nad Sokołówką: cała, Pancerna: cała, Prawa: cała, Storczykowa: cała, Szuwarowa: cała, Świętej Teresy: nieparzyste od 1 do 61, Truskawkowa: cała, Turzycowa: cała, Zgierska: parzyste od 176 do 196
27 Szkoła Podstawowa nr 206 im. Łódzkich Włókniarek, ul. Łozowa 9 Łódź stały Nie Aleja Zakochanych: cała, Aroniowa: cała, Borówkowa: cała, Brzegowa: cała, Jabłoniowa: cała, Łozowa: cała, Mirabelki: cała, Nenufarowa: cała, Podleśna: cała, Poziomkowa: nieparzyste od 1 do 41, parzyste od 2 do 50, Sitowie: cała, Świtezianki: parzyste od 2 do 32, Tatarakowa: cała, Trzcinowa: cała, Urocza: cała, Wiklinowa: cała, Zgierska: nieparzyste od 231 do końca
28 Szkoła Podstawowa nr 184 im. Ludwika Waryńskiego, ul. Syrenki 19A Łódź stały Tak Julii: cała, Kaskadowa: cała, Nastrojowa: nieparzyste wszystkie, parzyste od 26 do 54, Sobótki: cała
29 Szkoła Podstawowa nr 184 im. Ludwika Waryńskiego, ul. Syrenki 19A Łódź stały Tak Bema: parzyste wszystkie, Generała Sikorskiego: nieparzyste 45, parzyste od 52 do 60, Gontyny: cała, Koronna: cała, Łucji: cała, Nastrojowa: parzyste od 56 do końca, Przytulna: cała, Syrenki: nieparzyste od 25 do końca, Szczęśliwa: cała, Świtezianki: parzyste od 60 do końca, Wiankowa: cała, Wodnika: cała, Zbijewskiej: cała, Zgierska: nieparzyste od 175 do 199
30 Szkoła Podstawowa nr 184 im. Ludwika Waryńskiego, ul. Syrenki 19A Łódź stały Tak Nastrojowa: parzyste od 2 do 24, Syrenki: nieparzyste od 1 do 23, parzyste wszystkie, Świtezianki: parzyste od 34 do 44
31 Przedszkole Miejskie nr 204, ul. Sitowie 15 Łódź stały Nie Generała Sikorskiego: parzyste 2/6 i 12, Gustawa Herlinga-Grudzińskiego: nieparzyste od 39 do końca, Helińskiego: cała, Pstrągowa: nieparzyste od 1 do 29, Romantyczna: cała, Telimeny: cała, Zgierska: nieparzyste od 201 do 217
32 Szkoła Podstawowa nr 206 im. Łódzkich Włókniarek, ul. Łozowa 9 Łódź stały Nie Balladyny: cała, Gustawa Herlinga-Grudzińskiego: parzyste od 40 do końca, Łososiowa: cała, Okoniowa: cała, Pstrągowa: nieparzyste od 31 do końca, parzyste wszystkie, Świtezianki: nieparzyste od 15 do 33, Zgierska: nieparzyste od 219 do 229A
33 Szkoła Podstawowa nr 166 im. 19 Stycznia, ul. Szamotulska 1/7 Łódź stały Nie al. Włókniarzy: parzyste od 144 do 148 i 152, Bydgoska: nieparzyste wszystkie, parzyste od 36 do końca, Klonowa: nieparzyste od 23 do końca, Krotoszyńska: cała, Limanowskiego: parzyste od 140 do 160, Lutomierska: nieparzyste od 121 do 141, parzyste od 150 do końca, Mokra: cała, Powstańców Wielkopolskich: nieparzyste od 21 do końca, Szmotulska: cała, Świętego Antoniego: cała
34 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. ks. Stanisława Konarskiego, ul. Limanowskiego 124A Łódź stały Nie Bydgoska: parzyste od 2 do 34, Klonowa: nieparzyste od 1 do 21, parzyste wszystkie, Limanowskiego: parzyste od 122 do 138, Lutomierska: nieparzyste od 115 do 119, Malinowa: cała, Obornicka: cała, Sierakowskiego: parzyste od 2 do 14, Sprawiedliwa: nieparzyste od 1 do 3 i od 5 do końca, parzyste od 4 do końca, Wolna: cała, Wrześnieńska: nieparzyste od 81 do 95
35 Zespół Szkół Samochodowych, ul. Wojciecha Kilara 3/5 Łódź stały Nie Fredry: cała, Gliniana: cała, Grunwaldzka: nieparzyste od 1 do 37, parzyste od 2 do 16D, Hipoteczna: nieparzyste od 1 do 9, parzyste wszystkie, Kwidzyńska: cała, Limanowskiego: nieparzyste od 93 do 161, parzyste od 92 do 120, Malborska: cała, Ogórkowa: cała, Oliwska: cała, Pojezierska: parzyste od 34 do 66, Polna: nieparzyste od 1 do 11, parzyste od 2 do 12A, Radłowa: cała, Rumńska: cała, Sierakowskiego: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 16 do 30, Sprawiedliwa: nieparzyste 3A, parzyste od 2 do 2C, Srebrna: nieparzyste od 31 do końca, parzyste od 36 do końca, Wojciecha Kilara: cała, Wrześnieńska: nieparzyste: od 59 do 79
36 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Władysława Grabskiego, ul. Drewnowska 171 Łódź stały Nie Drewnowska: nieparzyste od 171 do 179, Gandhiego: nieparzyste od 23 do końca, parzyste od 30 do końca, Kasprzaka: nieparzyste od 65 do końca, parzyste od 66 do końca, Powstańców Wielkopolskich: parzyste od 22 do końca
37 Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Tadeusza Makowskiego, ul. Gandhiego 14 Łódź stały Nie Drewnowska: nieparzyste od 83 do 169, Gandhiego: nieparzyste od 13 do 21, parzyste od 2 do 28, Odolanowska: parzyste od 14 do 38, Stolarska: nieparzyste od 1 do 33, parzyste wszystkie
38 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Mariana Piechala, ul. Generała Tadeusza Kutrzeby 4 Łódź stały Nie Czarnkowska: cała, Gandhiego: nieparzyste od 1 do 11, Generała Tadeusza Kutrzeby: cała, Kruszwicka: cała, Lutomierska: parzyste od 122 do 148, Odolanowska: nieparzyste od 7 do końca, parzyste od 40 do końca, Powstańców Wielkopolskich: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 20, Stolarska: nieparzyste 35
39 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Mariana Piechala, ul. Generala Tadeusza Kutrzeby 4 Łódź stały Nie Gnieźnieńska: parzyste wszystkie, Kołodziejska: cała, Limanowskiego: parzyste od 72 do 90, Lutomierska: nieparzyste od 71 do 113, Modra: cała, Popiela: cała, Wrześnieńska: nieparzyste od 43 do 57, parzyste od 42 do 92
40 Szkoła Podstawowa nr 54 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Wróbla 5 Łódź stały Nie Ciemna: cała, Gnieźnieńska: nieparzyste wszystkie, Graficzna: cała, Limanowskiego: parzyste od 34 do 70, Lutomierska: nieparzyste od 23 do 69, Osiedlowa: cała, Pawia: cała, Piwna: nieparzyste od 29 do końca, parzyste od 22A do końca, Rybna: parzyste wszystkie, Wrocławska: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 10, Wróbla: cała, Wrześnieńska: nieparzyste od 1 do 41, parzyste od 2 do 40
41 Szkoła Podstawowa nr 54 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Wróbla 5 Łódź stały Nie Bazarowa: cała, Limanowskiego: parzyste od 20 do 32, Lutomierska: nieparzyste od 17 do 21, Rybna: nieparzyste wszystkie, Zachodnia: nieparzyste od 21 do 35
42 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Króla Bolesława Chrobrego, ul. Drewnowska 88 Łódź stały Nie Drewnowska: nieparzyste od 19 do 81, parzyste od 20 do 100, Jeneralska: cała, Karskiego: cała, Lutomierska: parzyste od 16 do 120, Ogrodowa: nieparzyste od 15 do 35, Piwna: nieparzyste od 1 do 27, parzyste od 2 do 22, Zachodnia: nieparzyste od 37 do 47, Żytnia: cała
43 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Ciesielska 14A Łódź stały Nie Ciesielska: cała, Drukarska: cała, Kominiarska: cała, Limanowskiego: nieparzyste od 17 do 47, Snycerska: cała, Urzędnicza: nieparzyste od 1 do 31, Wrocławska: nieparzyste od 11 do końca, parzyste od 12 do końca
44 Publiczne Gimnazjum nr 12 im. Noblistów Polskich, ul. Księdza Brzóski 23 Łódź stały Nie Głucha: cała, Karwińska: cała, Kaszubska: cała, Księdza Brzóski: nieparzyste od 1 do 43, parzyste od 2 do 30, Limanowskiego: nieparzyste od 49 do 91, Piekarska: cała, Polna: nieparzyste od 13 do 23, parzyste od 14 do 22, Prusa: cała, Sędziowska: parzyste od 18 do końca, Sierakowskiego: nieparzyste od 17 do 35, parzyste od 30A do 44, Srebrna: parzyste od 2 do 34, Urzędnicza: parzyste od 2 do 42, Warmińska: cała
45 Szkoła Podstawowa nr 55 im. Eugeniusza Lokajskiego, ul. Mackiewicza 9 Łódź stały Nie Gdyńska: cała, Hipoteczna: nieparzyste od 11 do końca, Mackiewicza: cała, Olsztyńska: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 12 do końca, Pojezierska: parzyste od 18 do 32A, Polna: nieparzyste od 25 do końca, parzyste od 24 do końca, Rajska: cała, Srebrna: nieparzyste od 9 do 29A
46 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Juliusza Słowackiego, ul. Pojezierska 10 Łódź stały Nie Księdza Brzóski: nieparzyste od 45 do 67, parzyste od 32 do 82, Olsztyńska: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 10, Pojezierska: parzyste od 2 do 16, Sierakowskiego: nieparzyste od 37 do 81, parzyste od 46 do 86, Srebrna: nieparzyste od 1 do 7
47 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Juliusza Słowackiego, ul. Pojezierska 10 Łódź stały Nie al. Włókniarzy: parzyste 38, 50 i 52, Grunwaldzka: nieparzyste od 39 do końca, parzyste od 18 do końca, Jana: cała, Kalinowa: cała, Kniaziewicza: cała, z wyłączeniem 1/5, Księdza Brzóski: nieparzyste od 69 do końca, parzyste od 84 do końca, Morwowa: cała, Osinowa: cała, Piotrowiczowej: cała, Pojezierska: nieparzyste od 1 do 87, Sierakowskiego: nieparzyste od 83 do końca, parzyste od 88 do końca, Świętej Teresy: parzyste od 2 do 76
48 Przedszkole Miejskie nr 202, ul. Sędziowska 8/10 Łódź stały Nie Adwokacka: cała, Profesorska: cała, Sędziowska: nieparzyste wszystkie, parzyste od 2 do 16, Urzędnicza: nieparzyste od 33 do końca, parzyste od 44 do końca, Zduńska: cała, Zgierska: parzyste od 92 do 142, Żeglarska: cała
49 Przedszkole Miejskie nr 149, ul. Murarska 42 Łódź stały Nie Chopina: nieparzyste 53, Julianowska: nieparzyste od 3A do końca, Kochanowskiego: nieparzyste 1/3, Łagiewnicka: parzyste od 122 do 126, Murarska: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 24 do końca, Trenknera: cała
50 Szkoła Podstawowa nr 101 im. Jana Kochanowskiego, ul. Wspólna 5/7 Łódź stały Nie Blacharska: cała, Bolesława Chrobrego: cała, Chopina: nieparzyste od 1 do 51, parzyste wszystkie, Dzika: cała, Kochanowskiego: nieparzyste 1, 1A i od 5 do końca, Łagiewnicka: parzyste od 80 do 120, Małopolska: cała, Marcina: cała, Stefana: parzyste od 2 do 10 i od 14 do końca, Wspólna: nieparzyste wszystkie, parzyste od 24 do końca
51 Szkoła Podstawowa nr 101 im. Jana Kochanowskiego, ul. Wspólna 5/7 Łódź stały Nie Julianowska: nieparzyste od 1 do 3, Kochanowskiego: parzyste wszystkie, Murarska: nieparzyste od 11 do końca, parzyste od 2 do 22, Pocztowa: cała, Sadowa: cała, Wspólna: parzyste od 2 do 22, Zgierska: nieparzyste od 91 do 113
52 Przedszkole Miejskie nr 176, ul. Blacharska 21 Łódź stały Nie Bałucki Rynek: cała, Ceglana: cała, Dolna: cała, Flisacka: cała, Gęsia: cała, Goplańska: cała, Krzyżowa: cała, Limanowskiego: nieparzyste od 1 do 15A, Łagiewnicka: parzyste od 22 do 78, Stefana: nieparzyste wszystkie, parzyste 12, Tokarska: cała, Zachodnia: parzyste od 2 do 8, Zgierska: nieparzyste od 31 do 89, parzyste od 54 do 90, Żabia: cała, Żurawia: cała
53 Szkoła Podstawowa nr 45 im. Jana Matejki, ul. Bojowników Getta Warszawskiego 3 Łódź stały Nie Bojowników Getta Warszawskiego: nieparzyste od 1 do 5, Drewnowska: nieparzyste od 1 do 17, parzyste od 2 do 16, Eliasza Chaima Majzela: nieparzyste od 7 do końca, Lutomierska: parzyste od 2 do 14, Podrzeczna: cała, Stary Rynek: parzyste wszystkie, Wolborska: nieparzyste od 7 do końca, Zachodnia: parzyste od 18 do 22B, Zgierska: parzyste od 2 do 20
54 XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej, ul. Eliasza Chaima Majzela 4 Łódź stały Nie Bojowników Getta Warszawskiego: nieparzyste od 7 do końca, parzyste wszystkie, Eliasza Chaima Majzela: nieparzyste od 1 do 5, parzyste od 2 do 4 i od 8 do końca, Franciszkańska: nieparzyste od 1 do 35, parzyste od 2 do 30A, Hermana Konstadta: cała, Jakuba: cała, Kilińskiego: nieparzyste od 1 do 3, parzyste 2, Kościelna: cała, pl. Kościelny: nieparzyste wszystkie, Północna: parzyste 12, Smugowa: cała, Stary Rynek: nieparzyste wszystkie, Widok: nieparzyste wszystkie, Wojska Polskiego: nieparzyste od 1 do 69, Wolborska: nieparzyste od 1 do 5, parzyste wszystkie, Zgierska: nieparzyste od 1 do 3, Źródłowa: nieparzyste od 1 do 5
55 Szkoła Podstawowa nr 30 im. rtm. Witolda Pileckiego, ul. Rysownicza 1/3 Łódź stały Nie Franciszkańska: parzyste od 90 do 124 i od 140 do końca, Inflancka: nieparzyste od 1 do 15, Kaletnicza: cała, Kowalska: nieparzyste wszystkie, parzyste od 2 do 4, Łagiewnicka: nieparzyste od 63 do 107, Młynarska: nieparzyste od 67 do końca, parzyste od 56 do końca, Okopowa: nieparzyste od 1 do 25, parzyste od 2 do 24, Rysownicza: nieparzyste od 1 do 55, parzyste od 2 do 4 i od 26 do 64, Sukiennicza: nieparzyste od 1 do 25, parzyste wszystkie, Szewska: cała, Tokarzewskiego: parzyste od 2 do 20
56 Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Powstańców Wielkopolskich, ul. Franciszkańska 137 Łódź stały Nie Franciszkańska: nieparzyste od 139 do końca, Inflancka: nieparzyste od 17 do 33, Malarska: cała, Marysińska: parzyste od 92 do 116, Okopowa: parzyste od 26 do 62, Rysownicza: nieparzyste od 57 do końca, parzyste od 66 do końca, Szklarska: cała
57 Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Powstańców Wielkopolskich, ul. Franciszkańska 137 Łódź stały Nie Franciszkańska: nieparzyste od 127 do 137, parzyste od 126 do 138, Garbarska: nieparzyste wszystkie, Górnicza: parzyste od 2 do 10, Kowalska: parzyste od 6 do końca, Marysińska: nieparzyste od 95 do 105, parzyste od 86 do 90D, Okopowa: nieparzyste od 27 do 85, Próżna: cała, Przelotna: cała
58 XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Marysińska 61/67 Łódź stały Nie Czarnieckiego: cała, Franciszkańska: nieparzyste od 97 do 125, Garbarska: parzyste wszystkie, Górnicza: nieparzyste od 1 do 33, Koszykowa: cała, Marynarska: nieparzyste od 41 do końca, parzyste od 52 do końca, Marysińska: nieparzyste od 45 do 93, parzyste od 40 do 84, Mianowskiego: nieparzyste od 11 do końca, parzyste od 8 do końca, Obrońców Warszawy: parzyste od 8 do końca, Szklana: cała, Tokarzewskiego: nieparzyste 25 i od 51 do końca, parzyste od 22 do 48, Zbożowa: cała
59 Przedszkole Miejskie nr 35, ul. Zachodnia 16A Łódź stały Nie Krótka: cała, Limanowskiego: parzyste od 2 do 18, Lutomierska: nieparzyste od 1 do 15, Łagiewnicka: parzyste od 2 do 20, pl. Kościelny: parzyste wszystkie, Zachodnia: parzyste od 10 do 16F, Zgierska: nieparzyste od 5 do 29, parzyste od 22 do 52
60 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Melchiora Wańkowicza, ul. Młynarska 42/46 Łódź stały Nie Franciszkańska: parzyste od 60 do 88A, Łagiewnicka: nieparzyste od 27A do 61, Młynarska: nieparzyste od 29 do 65, parzyste od 26 do 54, Organizacji Wolność i Niezawisłość: parzyste od 2 do 28, Pasterska: cała, Spacerowa: cała, Tokarzewskiego: nieparzyste od 1 do 23, Wawelska: cała, Zofii: cała
61 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 39 Łódź stały Nie Berlińskiego: cała, Franciszkańska: nieparzyste od 37 do 55, parzyste od 32 do 58, Joselewicza: cała, Łagiewnicka: nieparzyste od 1/3 do 27, Młynarska: nieparzyste od 1 do 27, parzyste od 2 do 24, Organizacji Wolność i Niezawisłość: nieparzyste od 1 do 27, Porucznika Skury-Skoczyńskiego: nieparzyste od 1 do 5, Wojska Polskiego: parzyste od 2 do 52, Współzawodnicza: cała, Zawiszy Czarnego: nieparzyste wszystkie, parzyste od 2 do 24, Zielna: parzyste od 2 do 6
62 Publiczne Gimnazjum nr 14 im. Roberta Schumana, al. I Dywizji 16/18 Łódź stały Nie al. I Dywizji: cała, Franciszkańska: nieparzyste od 57 do 95A, Krawiecka: cała, Majora Szendzielarza: cała, Marynarska: nieparzyste od 11 do 39, parzyste od 2 do 50, Obrońców Warszawy: nieparzyste 1, Organizacji Wolność i Niezawisłość: nieparzyste od 29 do 45, parzyste od 30 do 52, Porucznika Skury-Skoczyńskiego: nieparzyste od 7 do końca, parzyste wszystkie, Racjonalizatorów: cała, Romskich Ofiar Getta Łódzkiego: cała, Tokarzewskiego: nieparzyste od 25A do 49, Wojska Polskiego: parzyste od 54 do 64A, Zawiszy Czarnego: parzyste od 26 do końca, Zielna: nieparzyste wszystkie, parzyste od 8 do końca, Złotnicza: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 10A, z wyłączeniem 10
63 Szkoła Podstawowa nr 153 im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Obrońców Westerplatte 28 Łódź stały Nie Kapitana Sojczyńskiego: cała, Kolektywna: cała, Komunardów: cała, Marynarska: nieparzyste od 1 do 9, Marysińska: nieparzyste od 1 do 43, parzyste od 18 do 38, Mianowskiego: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 6 do 6B, Obrońców Warszawy: nieparzyste od 3 do końca, parzyste od 2 do 6, Obrońców Westerplatte: parzyste wszystkie, Organizacji Wolność i Niezawisłość: nieparzyste od 47 do 69, parzyste od 54 do 68, Starosikawska: parzyste 8, Wojska Polskiego: parzyste od 66 do 80
64 Publiczne Gimnazjum nr 18 im. prof. Jana Karskiego, ul. Mostowskiego 23/27 Łódź stały Nie Brudzińskiego: cała, Dekerta: cała, Gibalskiego: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 4A, Inflancka: nieparzyste od 35 do 91A, Jonschera: cała, Kaufmana: parzyste wszystkie, Kolińskiego: cała, Marysińska: nieparzyste od 107 do 109, Miarki: cała, Niemojewskiego: cała, Okopowa: nieparzyste od 113 do końca, parzyste od 64 do końca, Radlińskiej: cała, Rodzeństwa Schollów: cała, Zagajnikowa: cała
65 Lokal Rady Osiedla Bałuty-Doły, ul. Wojska Polskiego 122 Łódź stały Nie al. Grzegorza Palki: parzyste od 4 do końca, Bł. Anastazego Pankiewicza: cała, Brzeska: cała, Chłodna: cała, Czeremoska: cała, Dwernickiego: parzyste wszystkie, Oblęgorska: cała, Północna: parzyste od 34 do 42, z wyłączeniem 42, Sporna: nieparzyste od 1 do 33, parzyste od 2 do 30, Widok: parzyste wszystkie, Wojska Polskiego: nieparzyste od 71 do 151, Źródłowa: nieparzyste od 7 do 27, parzyste wszystkie
66 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 105 im. Jacka Kuronia, ul. Sucharskiego 2 Łódź stały Nie Boya-Żeleńskiego: nieparzyste wszystkie, Głowackiego: cała, Obrońców Westerplatte: nieparzyste wszystkie, Organizacji Wolność i Niezawisłość: nieparzyste od 71 do końca, parzyste od 70 do końca, Plater: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 10, Przemysłowa: parzyste od 2 do 16, Reja: cała, Starosikawska: nieparzyste wszystkie, parzyste od 10 do końca, Staszica: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 20, Sucharskiego: cała, Wojska Polskiego: parzyste od 82 do 116
67 Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi, ul. Plater 28/32 Łódź stały Nie Boya-Żeleńskiego: parzyste wszystkie, Bracka: nieparzyste od 21 do 31, parzyste od 20 do 28, Górnicza: nieparzyste od 35/39 do końca, parzyste od 12 do końca, Mostowskiego: cała, Okopowa: nieparzyste od 87 do 111, Plater: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 12 do końca, Przemysłowa: nieparzyste od 27 do końca, parzyste od 18/24 do końca, Sporna: parzyste od 80 do końca, Staszica: nieparzyste od 15 do końca, parzyste od 22 do końca
68 Publiczne Gimnazjum nr 10 im. Rajmunda Hiacynta Rembielińskiego, ul. Harcerska 8/10 Łódź stały Nie Bracka: nieparzyste od 33 do końca, parzyste od 30 do 40, Brauna: cała, Chryzantem: cała, Harcerska: cała, Libelta: cała, Nowopolska: cała, Przemysłowa: nieparzyste od 1 do 23, Sporna: nieparzyste od 79 do końca, parzyste od 72 do 78, Wojska Polskiego: parzyste od 118 do 154, Zmienna: parzyste od 2 do 22
69 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 im. Jana Szczepanika, ul. Strykowska 10/18 Łódź stały Nie Abrama Cytryna: cała, al. Grzegorza Palki: nieparzyste od 9 do końca, Bystrzycka: cała, Doły: cała, Drwęcka: cała, Inflancka: nieparzyste od 93 do końca, Kaufmana: nieparzyste wszystkie, Księdza Ściegiennego: cała, Łomnicka: cała, Nasypowa: cała, Oświatowa: cała, Popularna: cała, Produkcyjna: cała, Setna: cała, Smutna: cała, z wyłączeniem 21, Strykowska: nieparzyste od 1 do 51, parzyste od 2 do 36, Telefoniczna: parzyste od 2 do 28B, Wojska Polskiego: nieparzyste od 153 do końca, parzyste od 156 do końca, Zmienna: nieparzyste wszystkie, parzyste od 24 do końca
70 Szkoła Podstawowa nr 61 im. św. Franciszka z Asyżu, ul. Okólna 183 Łódź stały Nie Antyczna: cała, Barokowa: cała, Bażancia: cała, Gajowa: cała, Gotycka: cała, Jagodowa: cała, Jastrzębia: cała, Kasztelańska: parzyste od 12 do 52/54, Klasyczna: cała, Koryncka: cała, Krasnoludków: cała, Łagiewnicka: nieparzyste od 221 do końca, Miodowa: cała, Okólna: nieparzyste od 173 do końca, z wyłączeniem 181, parzyste od 156 do końca, Przyklasztorze: cała, Renesansowa: cała, Romańska: cała, Secesyjna: cała, Skrzydlata: nieparzyste od 51 do końca, parzyste od 50 do 86, Studencka: cała, Wycieczkowa: nieparzyste od 103 do końca, parzyste od 84 do końca, Żucza: cała
71 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź-Łagiewniki, ul. Pszczelna 84 Łódź stały Tak Czapli: cała, Jaskółcza: cała, Klasztorna: cała, Krecia: nieparzyste od 49 do końca, parzyste od 82 do końca, Kuropatwia: cała, Łabędzia: cała, Łagiewnicka: parzyste od 254 do końca, Marczyńskich: cała, Mrówcza: cała, Poziomkowa: nieparzyste od 43 do końca, parzyste od 52 do końca, Przepiórcza: cała, Pszczelna: cała, Skowrończa: cała, Sójki: cała, Szczygla: cała, Świetlików: cała, Tajnego Nauczania: cała
72 Szkoła Podstawowa nr 142 im. Zawiszy Czarnego, ul. Łupkowa 6 Łódź stały Nie Aksamitna: cała, Bittdorfa: cała, Bursztynowa: cała, Bzury: cała, Gadomskiego: cała, Jana i Cecylii: cała, Łodzianka: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 18 do końca, Moskule: cała, Nad Niemnem: parzyste wszystkie, Okólna: nieparzyste od 33 do 171, parzyste od 66 do 154A, Sapieżyńska: cała, Sawickiego: cała, Serwituty: cała, Strykowska: nieparzyste od 167 do końca, parzyste od 96 do końca, Żółwiowa: cała
73 Publiczne Gimnazjum nr 15 im. Aleksego Rżewskiego, ul. Sowińskiego 50/56 Łódź stały Nie Bema: nieparzyste wszystkie, Czarnoleska: cała, Folwarczna: nieparzyste od 41 do końca, parzyste od 70 do końca, Jarzębinowa: cała, Jasińskiego: cała, Jaworowa: cała, Kasztanowa: cała, Kleeberga: cała, Konarowa: cała, Krecia: nieparzyste od 1 do 47A, parzyste od 2 do 80, Laurowa: cała, Leszczynowa: cała, Łagiewnicka: parzyste od 178A do 252, Modrzewiowa: cała, Pawilońska: cała, Przedwiośnie: cała, Sasanek: cała, Słoneczna: cała, Sowińskiego: cała, Światowida: cała, Świetlana: cała, Wiązowa: cała, Zgierska: nieparzyste od 135 do 173
74 Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. Stefana Banacha, ul. Jaskrowa 15 Łódź stały Nie Akacjowa: cała, al. Róż: cała, Biegańskiego: cała, Botaniczna: cała, Bukowa: cała, Bzowa: cała, Cedrowa: cała, Chabrowa: cała, Cisowa: cała, Folwarczna: nieparzyste od 1 do 39, parzyste od 2 do 68, Głogowa: cała, Hortensji: cała, Jałowcowa: cała, Jaskrowa: cała, Jaśminowa: cała, Jodłowa: cała, Julianowska: parzyste wszystkie, Karłowicza: cała, Krzewowa: cała, Litewska: cała, Łagiewnicka: parzyste od 128 do 178, Makowa: cała, Malwowa: cała, Olszowa: cała, Orzeszkowej: cała, Owocowa: cała, Palmowa: cała, Pogodna: cała, Przyrodnicza: cała, z wyłączeniem 7/9 i 24/26, Skarbowa: cała, Skrzypowa: cała, Strumykowa: cała, Świerkowa: cała, Włościańska: cała, Wrzosowa: cała, Zdrojowa: cała, Zgierska: nieparzyste od 115 do 133, Żarnowcowa: cała
75 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 im. mjr. Hieronima Baranowskiego, ul. Dziewanny 24 Łódź stały Tak Cała: cała, Cytrynowa: cała, Czeremchy: cała, Daliowa: cała, Dziewanny: cała, Kasztelańska: parzyste od 4 do 10, Liliowa: cała, Łagiewnicka: nieparzyste od 163 do 219, Miętowa: cała, Mimozy: cała, Morelowa: cała, Perlicza: cała, Powojowa: nieparzyste od 21 do końca, Robotnicza: cała, Stokrotki: cała, Tulipanowa: cała, Wałbrzyska: cała, Warszawska: parzyste od 56A do 72D, Zaliwskiego: cała, Zawilcowa: cała
76 Przedszkole Miejskie nr 47, ul. Deczyńskiego 24 Łódź stały Nie Admiralska: cała, Aleja Pamięci Ofiar Litzmannstadt Getto: cała, Astrów: cała, Bluszczowa: cała, Cementowa: cała, Czysta: cała, Deczyńskiego: cała, Gibalskiego: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 6 do końca, Honorowa: cała, Inflancka: parzyste wszystkie, Irysowa: cała, Konwaliowa: cała, Korzenna: cała, Kryzysowa: cała, Łagiewnicka: nieparzyste od 111 do 161B, Marysińska: nieparzyste od 111 do końca, parzyste od 118 do końca, Narcyzowa: cała, Pierwiosnków: cała, Porzeczkowa: cała, Powojowa: nieparzyste od 1 do 19, parzyste wszystkie, Rybacka: cała, Stalowa: cała, Śliwowa: cała, Warszawska: nieparzyste od 1 do 55, parzyste od 2 do 56, Żołędziowa: cała
77 Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych im. Sybiraków, ul. Skrzydlata 15 Łódź stały Nie Akademicka: cała, Babiego Lata: cała, Barbary: cała, Centralna: cała, Cynowa: cała, Dojazdowa: cała, z wyłączeniem 5/7, Ekologiczna: cała, Eterowa: cała, Fiołkowa: cała, Góralska: cała, Jeża: cała, Jodowa: cała, Kacza: cała, Kasztelańska: nieparzyste od 53 do 97, parzyste od 60 do 86, Kogucia: cała, Księżycowa: cała, Magnoliowa: cała, Metalowa: cała, Mineralna: cała, Mosiężna: cała, Owcza: cała, Piliczna: cała, Platynowa: cała, Promienna: cała, Roślinna: cała, Rysia: cała, Skrzydlata: nieparzyste od 1 do 49, Słowicza: cała, Strusia: cała, Strykowska: parzyste 38, Szpacza: cała, Tęczowa: cała, Tlenowa: cała, Uranowa: cała, Wakacyjna: cała, Warszawska: nieparzyste od 57 do końca, parzyste od 74 do końca, Widokowa: cała, Wycieczkowa: parzyste od 10 do 50, Zajęcza: cała
78 Szkoła Podstawowa nr 142 im. Zawiszy Czarnego, ul. Łupkowa 6 Łódź stały Nie Ametystowa: cała, Bociania: cała, Boruty: cała, Diamentowa: cała, Dworzaczka: cała, Działkowa: cała, Generała Jeziorańskiego: cała, Generała Taczanowskiego: cała, Jana Nowaka Jeziorańskiego: cała, Kiwi: cała, Klimatyczna: cała, Kobaltowa: cała, Kryształowa: cała, Książka: cała, Księdza Jakubowicza: cała, Księdza Wawrzyniaka: cała, Kwarcowa: cała, Łupkowa: nieparzyste od 1 do 43A, parzyste od 2 do 16, Majora Oxińskiego: cała, Ołowiana: cała, Piaskowa: cała, Pirytowa: cała, Porfirowa: cała, Rogowska: nieparzyste od 1 do 45, parzyste od 2 do 48A, Rosickiego: cała, Rubinowa: cała, Rżewskiego: cała, Stasia: cała, Strykowska: parzyste od 40 do 94A, Strzeleckiego: cała, Szafirowa: cała, Szmaragdowa: cała, Turystyczna: cała, Urlopowa: cała, Uzdrowiskowa: cała, Wczasowa: cała, Wiewiórcza: cała, Woskowa: cała, Wycieczkowa: nieparzyste od 1/5 do 81, parzyste od 62 do 82A, Wypoczynkowa: cała, Zajączkowskiego: cała
79 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego, ul. Przybyszewskiego 15/21 Łódź stały Nie Czerwona: parzyste wszystkie, Dąbrowskiego: parzyste od 2 do 6, Krucza: cała, Piotrkowska: nieparzyste od 287 do końca, parzyste od 272 do końca, pl. Reymonta: cały, Przybyszewskiego: nieparzyste od 1 do 39, parzyste od 2 do 18, Rzgowska: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 30, Sieradzka: cała, Suwalska: nieparzyste wszystkie, Wólczańska: parzyste od 236 do 250, Zarzewska: nieparzyste od 1 do 33, parzyste od 2 do 34
80 Urząd Stanu Cywilnego, ul. Pabianicka 2 Łódź stały Nie Bednarska: nieparzyste wszystkie, Doroty: cała, Księdza Skargi: cała, Miła: cała, Pabianicka: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 20, pl. Niepodległości: cały, Rzgowska: nieparzyste od 9 do 37, Szara: cała, Wólczańska: nieparzyste od 229 do końca, parzyste od 252 do końca
81 Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych, ul. Przybyszewskiego 73/75 Łódź stały Nie Grabowa: cała, Kilińskiego: nieparzyste od 191 do 213, parzyste od 192 do 216, Łęczycka: nieparzyste od 1 do 35, Milionowa: nieparzyste od 17 do 39, Przybyszewskiego: nieparzyste od 41 do 103, parzyste od 38 do 80, Senatorska: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 20 do końca
82 Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych, ul. Przybyszewskiego 73/75 Łódź stały Nie Kilińskiego: nieparzyste od 215 do 219, parzyste od 218 do 228M, Lubelska: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 14, Praska: cała, Suwalska: parzyste wszytskie, Zarzewska: nieparzyste od 35 do końca, z wyłączeniem 49, parzyste od 36 do końca
83 Publiczne Gimnazjum nr 40 im. Wandy Rutkiewicz, ul. Kaliska 25/27 Łódź stały Nie Dąbrowskiego: parzyste od 8 do 14, Kaliska: cała, Kilińskiego: nieparzyste od 221 do 245, parzyste od 230 do 262, Lubelska: nieparzyste od 15 do końca, parzyste od 16 do końca, Łomżyńska: cała, Poznańska: nieparzyste od 1 do 51, parzyste od 2 do 54, Radomska: cała, Zarzewska: nieparzyste 49
84 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego, ul. Sosnowa 9 Łódź stały Nie Brzozowa: cała, Dębowa: cała, Milionowa: nieparzyste od 1 do 15, parzyste 2, 2G, 2I, 2K i 2F, Przybyszewskiego: parzyste od 20 do 36, Senatorska: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 18, Słowiańska: cała, Sosnowa: cała, Stocka: cała, Szczucińska: cała
85 Ośrodek Kultury "Górna", ul. Siedlecka 1 Łódź stały Nie al. Marszałka Śmigłego-Rydza: nieparzyste od 35 do 43B, Chełmońskiego: cała, Dąbrowskiego: parzyste od 16 do 38, Doroszewskiego: cała, Krzywa: cała, Łęczycka: nieparzyste od 37 do końca, Płocka: cała, Podgórna: nieparzyste od 1 do 43, parzyste od 2 do 32, z wyłączeniem 2/14, Siedlecka: cała, Siemiradzkiego: cała, Zbaraska: nieparzyste od 1 do 3
86 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. Komisji Edukacji Narodowej, al. Politechniki 38 Łódź stały Tak al. Nad Jasieniem: nieparzyste od 1 do 23, parzyste od 2 do 14, al. Politechniki: parzyste od 16 do końca, Cieszyńska: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 4, Czackiego: cała, Energetyków: cała, Obywatelska: nieparzyste od 1 do 21, parzyste od 2 do 14, Ordona: cała, Pabianicka: nieparzyste od 21 do 41, Piękna: nieparzyste od 1 do 27, parzyste od 2 do 22B, Różyckiego: cała, Skrzywana: cała, Wróblewskiego: parzyste od 2 do 20
87 Szkoła Podstawowa nr 83 im. Stanisława Jachowicza, ul. Podmiejska 21 Łódź stały Nie Dąbrowskiego: nieparzyste od 1 do 17F, Jachowicza: cała, Kasowa: cała, Kilińskiego: nieparzyste od 247 do 253, Lecznicza: cała, Łukasińskiego: cała, Podmiejska: cała, Rzgowska: parzyste od 32 do 66, Słowackiego: cała
88 Szkoła Podstawowa nr 83 im. Stanisława Jachowicza, ul. Podmiejska 21 Łódź stały Nie Lelewela: cała, Łączna: nieparzyste od 23 do końca, parzyste od 28 do końca, Mochnackiego: cała, Rzgowska: parzyste od 66A do 84, Wysockiego: cała
89 Publiczne Gimnazjum nr 46 im. rtm. Witolda Pileckiego, ul. Krochmalna 15 Łódź stały Nie Dąbrowskiego: nieparzyste od 19 do 57, Kilińskiego: parzyste od 264 do 312, Kołowa: cała, Kraszewskiego: nieparzyste od 1 do 35, z wyłączeniem 1/5, parzyste od 2 do 50, Lenartowicza: cała, Przyborowskiego: cała
90 Szkoła Podstawowa nr 38 im. dr. Henryka Jordana, ul. Krochmalna 21 Łódź stały Nie al. Marszałka Śmigłego-Rydza: nieparzyste od 45 do końca, Broniewskiego: parzyste od 2 do 46, Dąbrowskiego: nieparzyste od 59 do 65, Krochmalna: cała, Podgórna: nieparzyste od 45 do końca, parzyste od 36 do końca, Siarczana: cała
91 Zespół Szkół Przemysłu Mody im. bł. Matki Teresy z Kalkuty, ul. Naruszewicza 35 Łódź stały Tak Broniewskiego: nieparzyste od 1 do 47, Kilińskiego: nieparzyste od 255 do 267, parzyste od 314 do 360, Kraszewskiego: nieparzyste od 37 do końca, parzyste od 52 do końca, Naruszewicza: cała, Odyńca: cała, Rzgowska: parzyste od 86 do 106, Tetmajera: nieparzyste od 1 do 23, parzyste od 2 do 36A
92 Szkoła Podstawowa nr 190 im. Jarosława Iwaszkiewicza, ul. Malczewskiego 37/47 Łódź stały Nie Karpia: cała, Kilińskiego: nieparzyste od 269 do końca, parzyste od 362 do końca, Malczewskiego: cała, Mazurska: cała, Rzgowska: parzyste od 108 do 124, Śląska: nieparzyste od 1 do 17B, parzyste od 2 do 62, Tetmajera: nieparzyste od 25 do końca, parzyste od 38 do końca
93 Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego, ul. Gałczyńskiego 6 Łódź stały Nie Broniewskiego: nieparzyste od 49 do 69, Gałczyńskiego: cała, Gersona: cała, Niższa: cała, Zapolskiej: nieparzyste od 45 do 71
94 XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa, ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B Łódź stały Nie Konspiracyjnego Wojska Polskiego: nieparzyste od 7 do końca, Koźmiana: cała, Orkana: cała, Smolna: cała, Śląska: nieparzyste od 19 do 49, parzyste od 64 do 94, Umińskiego: cała, Zapolskiej: nieparzyste od 73 do granicy Osiedla Chojny-Dąbrowa, parzyste od 72 do granicy Osiedla Chojny-Dąbrowa, Żmichowskiej: cała, Żwirowa: cała
95 XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa, ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B Łódź stały Nie Chłędowskiego: cała, Felińskiego: nieparzyste od 1 do 5B, Konspiracyjnego Wojska Polskiego: nieparzyste od 1 do 5B, Zapolskiej: parzyste od 48 do 70A
96 Publiczne Gimnazjum nr 44 im. Wisławy Szymborskiej, ul. Deotymy 1 Łódź stały Nie al. Marszałka Śmigłego-Rydza: parzyste od 84 do końca, Broniewskiego: parzyste od 48 do 60A, Deotymy: cała, Rydla: nieparzyste od 1 do 3, Wyższa: cała
97 Publiczne Gimnazjum nr 44 im. Wisławy Szymborskiej, ul. Deotymy 1 Łódź stały Nie al. Marszałka Śmigłego-Rydza: parzyste od 80 do 82, Bałuckiego: cała, Dąbrowskiego: nieparzyste od 67 do 89, parzyste od 48 do 54, Rydla: nieparzyste od 5 do 9, parzyste od 2 do 14, Tatrzańska: nieparzyste od 107 do końca, parzyste od 110 do końca, Zapolskiej: nieparzyste od 1 do 43
98 Przedszkole Miejskie nr 119, ul. Rydla 17 Łódź stały Nie Anczyca: nieparzyste od 1 do 3, parzyste od 2 do 4, Dąbrowskiego: nieparzyste od 91 do 113, parzyste od 56 do 76, Nałkowskiej: nieparzyste 1, Rydla: parzyste od 16 do końca, Zapolskiej: parzyste od 2 do 46
99 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Hansa Christiana Andersena, ul. Anczyca 6 Łódź stały Nie Anczyca: nieparzyste od 5 do końca, parzyste od 6 do końca, Broniewskiego: nieparzyste od 71 do 105A, parzyste od 62 do 62B, Felińskiego: parzyste od 2 do 16H, Kadłubka: nieparzyste od 1 do 29, Rydla: nieparzyste od 11 do 21A, Skwer Św. Maksymiliana Marii Kolbego: cały, Staffa: cała
100 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Hansa Christiana Andersena, ul. Anczyca 6 Łódź stały Nie Broniewskiego: nieparzyste od 107 do końca, parzyste od 64 do końca, Felińskiego: parzyste od 18 do końca, Gojawiczyńskiej: nieparzyste od 15 do końca, Kadłubka: parzyste od 2 do 32, Nałkowskiej: nieparzyste od 3 do końca, parzyste wszystkie, Rydla: nieparzyste od 23 do końca
101 Biblioteka Miejska w Łodzi Filia Nr 72, ul. Kadłubka 40 Łódź stały Tak Ejsmonda: cała, Kadłubka: nieparzyste od 31 do końca, parzyste od 34 do końca, Konspiracyjnego Wojska Polskiego: parzyste od 2 do 22, Leśmiana: cała
102 Biblioteka Miejska w Łodzi Filia Nr 72, ul. Kadłubka 40 Łódź stały Tak Bohomolca: cała, Dąbrowskiego: nieparzyste 115, Felińskiego: nieparzyste od 7 do końca, Gojawiczyńskiej: nieparzyste od 1 do 13, parzyste wszystkie, Karola: cała, Konspiracyjnego Wojska Polskiego: parzyste od 24 do końca, Makuszyńskiego: cała, Oppmana: cała, Solidarności Walczącej: cała, Szymańskiego: cała, Śląska: nieparzyste od 51 do końca, parzyste od 96 do końca, Ujejskiego: cała
103 Fundacja Pomocy Dzieciom "Jaś i Małgosia", ul. Tatrzańska 105 Łódź stały Tak al. Marszałka Śmigłego-Rydza: parzyste od 62 do 78, Dąbrowskiego: parzyste od 40 do 46B, Rodakowskiego: cała, Tatrzańska: nieparzyste od 83 do 105, parzyste od 88 do 98 z wyłączeniem 92A
104 Szkoła Podstawowa nr 189 im. Wandy Zieleńczyk, ul. Kossaka 19 Łódź stały Nie Kossaka: cała, Tatrzańska: parzyste od 100 do 108A
105 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, ul. Podhalańska 2A Łódź stały Nie al. Ofiar Terroryzmu 11 Września: nieparzyste od ul. Tomaszowskiej do granicy Osiedla Chojny-Dąbrowa, parzyste od ul. Tomaszowskiej do granicy Osiedla Chojny-Dąbrowa, Bielska: cała, Bławatna: cała, Ferdynanda Ossendowskiego: cała, Ireny: nieparzyste od 101 do końca, Kotoniarska: cała, Kowalszczyzna: cała, Lodowa: nieparzyste od 81 do końca, parzyste od 90 do końca, Młynek: cała, Mysłowicka: cała, Olechowska: nieparzyste od 1 do 29, parzyste od 2 do 32, Ordonówny: cała, Perkalowa: cała, Piechala: cała, Podhalańska: cała, Poetycka: cała, Poselska: cała, Przedborska: cała, Przyjacielska: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 8, Rosseta: cała, Sekwestratorska: cała, Sosnowiecka: cała, Startowa: cała, Szybowa: cała, Tomaszowska: nieparzyste od 1 do 59, parzyste od 2 do 62, Wełniana: cała, Ziomkowa: cała
106 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, ul. Podhalańska 2a Łódź stały Nie Choińska: cała, Dąbrowskiego: nieparzyste od 117 do końca, parzyste od 78 do końca, Dostawcza: nieparzyste od 3 do 3C i 3BA, Techniczna: parzyste od 22 do 22D, Turbinowa: nieparzyste od 1 do 47, parzyste od 2 do 48, Wiośniana: cała, Zbaraska: nieparzyste od 5 do końca, parzyste wszystkie
107 Dom Ludowy "Józefów", ul. Józefów 43 Łódź stały Nie Bieszczadzka: cała, Faszynowa: cała, Józefów: cała, Kolumny: nieparzyste od 1 do 163, Nowe Górki: cała, Rzgowska: nieparzyste od 265 do końca, z wyłączeniem 281/289, parzyste od 254 do końca
108 Klub Osiedlowy Nr 1 Spółdzielni Mieszkaniowej "Chojny", ul. Skupiona 3 Łódź stały Nie Błękitna: cała, Maciejowicka: cała, Mieszczańska: cała, Powszechna: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 16, Racławicka: cała, Rzgowska: parzyste od 196 do 252, Serdeczna: cała, Skupiona: cała, Świętego Wojciecha: cała
109 Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego, ul. Powszechna 15 Łódź stały Nie Bałtycka: cała, Chłodnikowa: cała, Ideowa: cała, Jędrzejowska: nieparzyste od 13 do 17, parzyste 14, Klasowa: cała, Kolumny: parzyste od 2 do 170, Konopnickiej: cała, Kurczaki: nieparzyste od 87 do końca, parzyste od 92 do końca, Lotna: cała, Ogniskowa: cała, Powtórna: cała, Przyjacielska: nieparzyste od torów PKP do końca, nieparzyste 31, Sąsiedzka: cała, Strażnicza: cała, Świetna: cała, Świętego Mikołaja: cała, Wigilijna: cała, Witolda: cała, Zygmunta: nieparzyste wszystkie, parzyste od 2 do 124
110 Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego, ul. Powszechna 15 Łódź stały Nie Gospodarcza: cała, Mulinowicza: cała, Nadwodna: cała, Powszechna: nieparzyste od 11 do końca, parzyste od 18 do końca, Socjalna: cała, Strzelecka: cała, Szternfelda: nieparzyste od ul. Władysława Łokietka do ul. Powszechnej, parzyste od 24 do ul. Powszechnej, Szumna; cała, Wdzięczna; cała, Władysława Łokietka: cała
111 Szkoła Podstawowa nr 110 im. Partyzantów Ziemi Łódzkiej, ul. Zamknięta 3 Łódź stały Nie Chóralna: cała, Codzienna; cała, Kurczaki: nieparzyste od 1 do 85, parzyste od 2 do 90, Piesza: cała, Rzgowska: parzyste od 162 do 194, Społeczna; cała, Szternfelda: nieparzyste od ul. Rolniczej do ul. Władysława Łokietka, parzyste od ul. Rolniczej do 22, Zamknięta: cała
112 Lokal Rady Osiedla Chojny, ul. Rzgowska 151 Łódź stały Tak Beniowskiego: cała, Bronisławy: cała, Grażyny: cała, Ireny: nieparzyste od 1 do 99, parzyste wszystkie, Jeża Teodora Tomasza: cała, Kominowa: cała, Komorniki: cała, Koncertowa: cała, Kwartalna: cała, Płaska: cała, Pryncypalna: parzyste od 2 do 40, Rentowna: cała, Rolnicza: cała, Rzgowska: nieparzyste od 133 do 187, parzyste od 126 do 160, Studzienna: cała, Torowa: cała, Tuszyńska: nieparzyste od 121 do 149, parzyste od 100 do 122, Wańkowicza: cała, Warneńczyka: cała, Zawieyskiego: cała
113 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki Wawrzyńskiej, ul. Pryncypalna 74 Łódź stały Tak Antenowa: cała, Bezpieczna: cała, Budziszyńska: cała, Czytelnicza: cała, Dachowa: cała, Gładka: nieparzyste od 1 do 17, parzyste od 2 do 20, Kluczowa: cała, Kongresowa: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 20, Mieszkalna: nieparzyste od 1 do ul. Świętego Jana Bożego, parzyste od 2 do ul. Świętego Jana Bożego, Mocna: cała, Modrzewskiego: nieparzyste od 75 do końca, parzyste od 84 do końca, Okręgowa: cała, Przedświt: nieparzyste od 1 do 21A, parzyste od 2 do 16, Pryncypalna: nieparzyste od 1 do 169, parzyste od 42 do końca, Romana: nieparzyste od 43 do końca, parzyste od 44 do końca, Rycerska: cała, Rzgowska: nieparzyste od 125 do 131, Średnia: cała, Świętego Jana Bożego: cała, Trębacka: cała, Tuszyńska: nieparzyste od 71 do 119, parzyste od 60 do 98, Wesoła: cała, Zagraniczna: nieparzyste 3/5, Żywotna: nieparzyste od 1 do 17, parzyste od 2 do 20
114 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki Wawrzyńskiej, ul. Pryncypalna 74 Łódź stały Tak Gładka: nieparzyste od 19 do końca, parzyste od 22 do końca, Jutrzenki: cała, Kongresowa: nieparzyste od 21 do końca, parzyste od 22 do końca, Kosynierów Gdyńskich: nieparzyste od 57 do końca, z wyłączeniem 61, Łazowskiego: cała, Mieszkalna: nieparzyste od 27 do końca, parzyste od 46 do końca, Osobliwa: nieparzyste od 1 do 5B, parzyste od 2 do 6, Przedświt: nieparzyste od 23 do końca, parzyste od 18 do końca, Tuszyńska: nieparzyste od 151 do 159, parzyste od 124 do 132, Zagraniczna: cała, z wyłączeniem 3/5, Żywotna: nieparzyste od 29 do końca, parzyste od 56 do końca
115 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Juliana Tuwima, ul. Królewska 13/15 Łódź stały Nie 3 Maja: nieparzyste 69, parzyste 64/66, Bułgarska: cała, Czynna: cała, Dembowskiego: cała, Kosynierów Gdyńskich: nieparzyste od 1 do 55, parzyste wszystkie, z wyłączeniem 20, Kozielska: cała, Królewska: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 10 do końca, Kwiecista: cała, Kwietniowa: cała, Luźna: cała, Obszerna: nieparzyste od 1 do 61, parzyste od 2 do 50, Okienna: cała, Opoczyńska: cała, Osobliwa: nieparzyste od 7 do końca, parzyste od 8 do końca, Pałacowa: cała, Płynna: cała, Przyrzeczna: cała, Radosna: cała, Rzgowska: nieparzyste od 189 do 263, Sarmacka: cała, Starościńska: cała, Szkolna: cała, Trybunalska: cała, Ujazd: cała, Wczesna: cała
116 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Juliana Tuwima, ul. Królewska 13/15 Łódź stały Nie Białostocka: cała, Królewska: nieparzyste od 1 do 13/15, parzyste od 2 do 8, Michała: cała, Natalii: cała, Potulna: cała, Strażacka: cała
117 Klub Osiedlowy Nr 2 Spółdzielni Mieszkaniowej "Chojny", ul. Gościnna 8 Łódź stały Nie Budowlana: cała, Gościnna: cała, Ofiarna: cała, Tuszyńska: nieparzyste od 183 do końca, parzyste od 154/156 do końca
118 Zakład Hoteli i Budynków Mieszkalnych przy Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, ul. Paradna 46 Łódź stały Tak al. Matek Polskich: cała, al. Władysława Bartoszewskiego: nieprzyste 13 i 15, Bajeczna: cała, Cegielniana: cała, Czerwcowa: cała, Daleka: cała, Demokratyczna: nieparzyste od 115 do końca, parzyste od 110 do końca, Giełdowa: cała, Gontowa: cała, Graniczna: nieparzyste od 55 do końca, parzyste wszystkie, Józefowska: cała, Keniżanki: cała, Leszczyńskiej: cała, Łabędzkiego: cała, Mroźna: cała, Musiała: cała, Obszerna: nieparzyste od 63 do końca, parzyste od 52 do końca, Paradna: cała, z wyłączeniem 36, Parterowa: cała, Ponura: cała, Postępowa: cała, Prosta: cała, Przednia: cała, Przełomowa: cała, Przesmyk: cała, Przygodna: cała, Roszkowskiego: cała, Rozalii: cała, Równa: cała, Sczanieckiej: cała, Siostrzana: cała, Skalskiego: cała, Spokojna: cała, Świecka: cała, Ustronna: cała, Wołodyjowskiego: cała, Zacna: cała, Zagadkowa: cała, Żółta: cała
119 Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Łodzi, ul. Chocianowicka 198 Łódź stały Tak Biwakowa: parzyste od 24 do końca, Chocianowicka: cała, Dedala: cała, Dubois: nieparzyste od 117 do końca, parzyste od 114 do końca, Generała Maczka: nieparzyste od 37 do końca, parzyste od 36C do końca, Ikara: nieparzyste wszystkie, Ksawerowska: nieparzyste od 83 do końca, Łaskowice: cała, Nad Dobrzynką: cała, Pabianicka: nieparzyste od 211 do końca, Pilska: nieparzyste 9, Sanitariuszek: nieparzyste od 1 do 43, parzyste od 2 do 52, Zatokowa: nieparzyste wszystkie
120 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2, ul. Sopocka 3/5 Łódź stały Nie Deltowa: cała, Ewangelicka: cała, Hoffmanowej: nieparzyste od 5 do końca, parzyste od 8 do końca, Holownicza: cała, Łopianowa: cała, Mielizny: cała, Morawska: cała, Muszlowa: nieparzyste od 7 do końca, parzyste od 6 do końca, Niedziałkowskiego: cała, Notecka: cała, Odrzańska: cała, Pabianicka: nieparzyste od 163 do 209, Prośnieńska: nieparzyste od 5 do końca, parzyste od 8 do końca, Przystań: cała, Reduta: cała, Regera: cała, Retmańska: cała, Starogardzka: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 8 do końca, Sopocka: cała, Teodorowicza: cała, Terenowa: nieparzyste od 15 do końca, parzyste od 20 do końca, Ujście: cała, Uroczysko: cała, Zuchów: cała
121 Publiczne Gimnazjum nr 38 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Dubois 7/9 Łódź stały Nie Antoniny: cała, Baśniowa: cała, Błotna: cała, Bolesława: cała, Chachuły: cała, Czahary: nieparzyste od 75 do końca, parzyste od 74 do końca, Darniowa: cała, Dubois: nieparzyste od 1 do 115, parzyste od 2 do 112, Familijna: cała, Hoffmanowej: nieparzyste od 1 do 3A, parzyste od 2 do 6, Jastarnia: cała, Jubileuszowa: cała, Kanałowa: cała, Kijanki: cała, Lotnicza: cała, Łódzka: cała, Mewy: cała, Międzyrzecze: cała, Miłosna: cała, Muszlowa: nieparzyste od 1 do 5, parzyste od 2 do 4, Niepołomicka: cała, Nurkowa: cała, Pabianicka: nieparzyste od 89 do 161, Pilska: nieparzyste od 1 do 7A, parzyste 2, Podmokła: cała, Pokładowa: cała, Polarna: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 22, Portowa: cała, Powiatowa: cała, Prądzyńskiego: nieparzyste od 1 do 103B, parzyste wszystkie, Prośnieńska: nieparzyste od 1 do 3, parzyste od 2 do 6, Pusta: cała, Reymonta: cała, Rocznicowa: cała, Rokicka: cała, Rozwojowa: cała, Równikowa: cała, Ruczajowa: cała, Spławna: cała, Starogardzka: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 6, Sternicza: cała, Świętojańska: cała, Terenowa: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 18, Widawska: cała, Zabrzeźna: cała, Zatokowa: parzyste wszystkie
122 Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa, ul. Świętego Franciszka 53 Łódź stały Nie Akademii Zamojskiej: cała, Burtowa: cała, Czahary: nieparzyste od 41 do 73, parzyste od 44 do 72, Człuchowska: cała, Drzymały: cała, Eleonory: cała, Gliwicka: cała, Kanclerska: cała, Koralowa: cała, Kutnowska: cała, Leszczowa: cała, Narewska: cała, Pabianicka: nieparzyste od 71 do 87, Skarżyńskiego: cała, Szybowcowa: cała, Świętego Franciszka: cała, Torfowa: cała, Toruńska: cała, Zagłębie: cała, Zalewowa: cała, Zamojska: cała, Zamorska: cała
123 Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa, ul. Świętego Franciszka 53 Łódź stały Nie Arabska: cała, Basenowa: cała, Błędowska: cała, Czahary: nieparzyste od 1 do 39, parzyste od 2 do 38A, Daktylowa: cała, Dobrzyńska: cała, Emerytalna: cała, Kaktusowa: cała, Kawowa: cała, Kołobrzeska: cała, Kotwiczna: cała, Lazurowa: cała, Libijska: cała, Magnesowa: cała, Michałowska: cała, Nizinna: cała, Pustynna: cała, Regatowa: cała, Rozległa: cała, Saharyjska: cała, Stepowa: cała, Szkoły Orląt: cała, Zenitowa: cała, Zwrotnikowa: cała
124 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, al. Politechniki 37 Łódź stały Tak al. Nad Jasieniem: nieparzyste od 25 do końca, al. Politechniki: nieparzyste od 37 do końca, Cieszkowskiego: nieparzyste od 7 do 13, parzyste od 4 do 6, Cieszyńska: nieparzyste od 17 do 35, parzyste od 6 do 12, Rogozińskiego: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 6, Tagore: cała
125 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Stanisława Staszica, ul. Przyszkole 42 Łódź stały Nie al. Jana Pawła II: nieparzyste od 77 do końca, parzyste od 78 do końca, Bohdanowicza: cała, Brużycka: cała, Brzozowskiego: cała, Cieszkowskiego: nieparzyste od 1 do 5, parzyste 2, Cieszyńska: nieparzyste od 37 do końca, parzyste od 14 do końca, Flatta: cała, Komfortowa: cała, Pabianicka: nieparzyste od 43 do 69, Przyszkole: cała, Rogozińskiego: nieparzyste od 11 do końca, parzyste od 8 do końca
126 XX Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Obywatelska 57 Łódź stały Nie al. Jana Pawła II: nieparzyste od granicy Osiedla Rokicie do 75, parzyste od granicy Osiedla Rokicie do 76, al. Nad Jasieniem: parzyste od 16 do końca, al. Politechniki: nieparzyste od 19 do 35, Błońska: cała, Braterska: cała, Cieszkowskiego: nieparzyste od 15 do końca, parzyste od 8 do końca, Felsztyńskiego: nieparzyste od 43 do końca, parzyste od 38 do końca, Janiny: cała, Jasień: cała, Obywatelska: nieparzyste od 23 do 97, parzyste od 16 do 86, Piasta: cała, Piękna: nieparzyste od 29 do końca, parzyste od 24 do końca, Rejtana: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 14, Wieniawskiego: cała, Wróblewskiego: parzyste od 52 do 76
127 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, al. Politechniki 37 Łódź stały Tak al. Politechniki: nieparzyste od 13 do 17, Felsztyńskiego: nieparzyste od 1 do 41, parzyste od 2 do 36, Przechodnia: cała, Rejtana: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 16 do końca, Różana: cała, Wróblewskiego: parzyste od 22 do 50
128 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich, ul. Wiosenna 1 Łódź stały Nie Będzińska: cała, Bogusławskiego: cała, Chocimska: cała, Chrzanowska: cała, Galileusza: cała, Głogowska: cała, Karpacka: nieparzyste wszystkie, Kosmonautów: cała, Modrzewskiego: nieparzyste od 1 do 73, parzyste od 2 do 82, Obwodowa: cała, Oświęcimska: cała, Pabianicka: parzyste od 80 do 100, Trwała: cała, Wiosenna: cała, Zaolziańska: nieparzyste od 63 do końca, parzyste od 44 do końca, Żywiecka: cała
129 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich, ul. Wiosenna 1 Łódź stały Nie Ceramiczna: cała, Ciasna: cała, Karpacka: parzyste wszystkie, Pabianicka: parzyste od 64 do 78, Wiwulskiego: cała, Zaolziańska: nieparzyste od 1 do 61
130 Zespół Szkół Ekonomii i Usług im. Natalii Gąsiorowskiej, ul. Astronautów 19 Łódź stały Nie Astronautów: cała, Paderewskiego: nieparzyste od 1 do 29, Zaolziańska: parzyste od 2 do 42
131 Publiczne Gimnazjum nr 37, ul. Jarosławska 29 Łódź stały Nie Bankowa: cała, Dynowska: cała, Henryka: cała, Jarosławska: cała, Korzeniowskiego: cała, Mieczysława Hertza: cała, Paderewskiego: nieparzyste od 31 do końca, Rymanowska: cała, Rzgowska: nieparzyste od 85 do 123, Tuszyńska: nieparzyste od 45 do 69B, parzyste od 36 do 58, Ukryta: cała
132 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Stefana Linkego, ul. Ciołkowskiego 11A Łódź stały Nie Ciołkowskiego: cała, Krakusa: cała, Paderewskiego: parzyste od 2 do 20, Zygmuntowska: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 14 do końca
133 IX Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego, ul. Paderewskiego 24 Łódź stały Nie Paderewskiego: parzyste od 22 do 26, Strycharska: cała, Tuszyńska: nieparzyste od 33 do 43, Zakliczyńska: cała, Zakopiańska: cała
134 Szkoła Podstawowa nr 113 im. Adolfa Dygasińskiego, ul. Unicka 6 Łódź stały Nie Granitowa: cała, Lokatorska: cała, Łączna: nieparzyste od 1 do 21, parzyste od 2 do 26, Niemcewicza: cała, Paderewskiego: parzyste od 28 do końca, Rzgowska: nieparzyste od 53 do 83, Sejmowa: cała, Szymonowica: cała, Tuszyńska: nieparzyste od 1 do 31, parzyste od 26 do 34, Wójtowska: cała
135 Szkoła Podstawowa nr 113 im. Adolfa Dygasińskiego, ul. Unicka 6 Łódź stały Nie Bednarska: parzyste wszystkie, Browarna: cała, Dygasińskiego: cała, Korsaka: cała, Krasickiego: cała, Krośnieńska: cała, Pabianicka: parzyste od 22 do 62/74, z wyłączeniem 62, Piaseczna: cała, Poprzeczna: cała, Rzgowska: nieparzyste od 39 do 51, Sanocka: cała, Tuszyńska: parzyste od 2 do 24, Unicka: cała, Żółkiewskiego: cała
136 Lokal Rady Osiedla Piastów-Kurak, ul. Ciołkowskiego 11 Łódź stały Tak Myśliwska: cała, Smocza: cała, Sokola: cała, Zygmuntowska: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 12
137 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Rudzka 56 Łódź stały Nie Altanowa: cała, Amatorska: cała, Atutowa: cała, Betonowa: cała, Białowieska: cała, Bilardowa: cała, Brydżowa: cała, Bulwarowa: cała, Cienista: cała, Dolina Szwajcarska: cała, Duetowa: cała, Ekonomiczna: cała, Feliksy: cała, Godna: cała, Graniczna: nieparzyste od 1 do 53, Halki: cała, Klubowa: cała, Kurantowa: cała, Kurpińskiego: cała, Laskowa: cała, Leśna: cała, Letniskowa: cała, Leżakowa: cała, Lubuska: cała, Magdaleny: cała, Miejska: cała, Miniaturowa: cała, Municypalna: cała, Namysłowskiego: cała, Oazowa: cała, Okrężna: cała, Pasjansowa: cała, Pikowa: cała, Plażowa: parzyste wszystkie, Plenerowa: cała, Płomienna: cała, Podlaska: cała, Polesie: cała, Popioły: cała, z wyłączeniem 40, Przejściowa: cała, Przestrzenna: cała, Przyjemna: cała, Purpurowa: cała, Raduńska: cała, Rejonowa: cała, Rodzinna: cała, Rudzianka: cała, Rudzka: nieparzyste od 33 do końca, parzyste od 58 do końca, Scaleniowa: cała, Skrajna: cała, Sławna: cała, Starorudzka: nieparzyste od 53A do końca, parzyste od 58 do końca, Strefowa: cała, Swobodna: cała, Świerszczyka: cała, Tabelowa: cała, Trudna: cała, Wazów: cała, Wejherowska: cała, Wiekowa: cała, Wirowa: nieparzyste wszystkie
138 Szkoła Podstawowa nr 125 im. Janusza Korczaka, ul. Dzwonowa 18/20 Łódź stały Nie Aleksandra: cała, Bierna: cała, Demokratyczna: nieparzyste od 15 do 113, parzyste od 14 do 108, Dodatnia: cała, Dzwonowa: cała, Finansowa: nieparzyste od 15 do końca, parzyste od 12 do końca, Karowa: cała, Kierowa: cała, Kwaterunkowa: cała, Matowa: cała, Pańska: cała, Piwowarska: cała, Plastyczna: cała, Posucha: cała, Przewodnia: nieparzyste od 11 do końca, parzyste od 12 do końca, Rzemieślnicza: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 14 do końca, Skośna: cała, Statutowa: cała, Szczera: cała, Szymanowskiego: cała, Treflowa: cała, Władysława Jagiełły: cała, Wojewódzka: cała, Żwawa: cała
139 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2, ul. Zjednoczenia 1 Łódź stały Tak Astronomiczna: cała, Blokowa: cała, Demokratyczna: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 12, Finansowa: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 10, Foremna: cała, Gombrowicza: cała, Heleny: cała, Joanny: cała, Komunalna: cała, Krzywoń: cała, Marii: cała, Mierzyńskiego: cała, Narwik: cała, Pabianicka: parzyste od 180 do 236, Pawła: cała, Pokojowa: cała, Przewodnia: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 10, Rtęciowa: cała, Rudzka: nieparzyste od 1 do 31, parzyste od 2 do 56, z wyłączeniem 56, Skromna: cała, Słupska: cała, Starorudzka: nieparzyste od 1 do 53, parzyste od 2 do 56C, Sygnałowa: cała, Woźnicza: cała, Zjednoczenia: cała
140 Szkoła Podstawowa nr 143, ul. Kuźnicka 12 Łódź stały Nie Albańska: cała, Anieli: cała, Bosmańska: cała, Chylońska: cała, Ciechocińska: cała, Długa: cała, Dorszowa: cała, Działowa: cała, Elbląska: cała, Falowa: cała, Farna: cała, Głębinowa: cała, Goplany: cała, Iłowa: cała, Jesiotrowa: cała, Kierunkowa: cała, Konna: cała, Koszalińska: cała, Ksawerowska: nieparzyste od 1 do 81, parzyste od 2 do 44B, Kutrowa: cała, Kuźnicka: cała, Łużycka: cała, Masztowa: cała, Mierzejowa: cała, Murawy: cała, Nad Nerem: cała, Niwelacyjna: cała, Oksywie: cała, Orłowska: cała, Pabianicka: parzyste od 238 do końca, Patriotyczna: cała, Placowa: cała, Plażowa: nieparzyste wszystkie, Pogorzel: cała, Pozioma: cała, Profilowa: cała, Promowa: cała, Pucka: cała, Rafowa: cała, Redowa: cała, Rozewie: cała, Solankowa: cała, Sportowa: cała, Tczewska: cała, Wędkarska: cała, Wigerska: cała, Wirowa: parzyste wszystkie, Wyspowa: cała, Wyścigowa: cała, Zamulna: cała, Zarzeczna: cała, Zastawna: cała
141 Szkoła Podstawowa nr 125 im. Janusza Korczaka, ul. Dzwonowa 18/20 Łódź stały Nie 3 Maja: nieparzyste od 1 do 67, parzyste od 2 do 52, Alojzego: cała, Barwna: cała, Beczkowa: cała, Biskupińska: cała, Dawna: cała, Deszczowa: cała, Dolnośląska: cała, Dumna: cała, Dźwiękowa: cała, Eugeniusza: cała, Kolejowa: cała, Korczaka: cała, Łagodna: cała, Łukowa: cała, Morska: cała, Mylna: cała, Opałowa: cała, Opiekuńcza: cała, Pabianicka: parzyste od 102 do 178, Panoramiczna: cała, Płytka: cała, Policyjna: cała, Powolna: cała, Pryncypalna: nieparzyste od 171 do końca, Romana: nieparzyste od 1 do 39/41, parzyste od 2 do 40/42, Ruchliwa: cała, Rzemieślnicza: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 12, Skwerowa: cała, Stylowa: cała, Świetlicowa: cała, Widna: cała, Zespołowa: cała, Zgodna: cała, Złocista: cała, Życzliwa: cała
142 Ochotnicza Straż Pożarna Łódź-Jędrzejów, ul. Tomaszowska 85 Łódź stały Nie Ciągnikowa: cała, Czółenkowa: cała, Czyżewskiego: cała, Elewatorowa: cała, Gatunkowa: cała, Jedwabnicza: cała, Jędrzejowska: nieparzyste od ul. Przyjacielskiej do granicy Osiedla Wiskitno i 3, 43, 45, 79, 81, parzyste od ul. Przyjacielskiej do ul. Ziemiańskiej, Kolumny: nieparzyste od 165 do 267, parzyste od 172 do 280B, Kopalniana: cała, Małego Rycerza: cała, Przyjacielska: parzyste od torów PKP do ul. Zygmunta, Suszarniana: cała, Tomaszowska: nieparzyste od 61 do końca, parzyste od 64 do końca, Transportowa: cała, Wrzecionowa: cała, Zygmunta: parzyste od 126 do końca
143 Szkoła Podstawowa nr 130 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Gościniec 1 Łódź stały Nie Alabastrowa: cała, Boczna: cała, Bronisin: cała, Brójecka: cała, Cierniówki: cała, Czołowa: cała, Czternastu Straconych: cała, Dzikich Pól: cała, Gościniec: cała, Kamieńca Podolskiego: cała, Kolumny: nieparzyste od 267B do końca, parzyste od 282 do końca, Konspiracji: cała, Kresowych Stanic: parzyste od 36 do 42A, Mahoniowa: cała, Morenowa: cała, Mozaikowa: cała, Nad Stawem: cała, Naturalna: cała, Ogrodnicza: cała, Paprociowa: cała, Platanowa: cała, Przyjacielska: parzyste od ul. Zygmunta do końca, Św. Rafała Kalinowskiego: cała, Wiktorii Wiedeńskiej: nieparzyste od ul. Kolumny do ul. Ziemiańskiej, parzyste od ul. Kolumny do ul. Ziemiańskiej, Wiskicka: cała, Wiśniowieckiego: cała, Zagrodowa: nieparzyste wszystkie, parzyste od 2 do 12, Ziemiańska: nieparzyste wszystkie
144 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 im. Włodzimierza Puchalskiego, ul. Minerska 1/3 Łódź stały Nie al. Bandurskiego: nieparzyste 7, Barska: cała, Biegunowa: nieparzyste od ul. Krakowskiej do ul. Krańcowej, parzyste od 4 do 28A, Chłopickiego: cała, Filarecka: cała, Filomatów: cała, Gwardzistów: cała, Karolewska: parzyste od 46 do 52, Konstantynowska: nieparzyste od 21 do końca, parzyste od 20 do 96, Krakowska: nieparzyste od 1 do 41, parzyste od 2 do 96, Krańcowa: nieparzyste wszystkie, Krzemieniecka: nieparzyste od 1 do 9, z wyłączeniem 7/9, Kusa: cała, Kusocińskiego: nieparzyste od 43 do końca, Lontowa: cała, Michałowicza: cała, Minerska: cała, Prochowa: cała, Przygraniczna: nieparzyste wszystkie, Rokitny: cała, Rzeszowska: cała, Saperów: cała, Sułkowskiego: cała, Syrokomli: cała, Tarnowska: cała, Warneńska: cała, Wilsona: cała, Zakręt: cała, Zdrowie: cała, Zyndrama: cała
145 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego, ul. Perla 11 Łódź stały Nie Aleja Orlicz-Dreszera: cała, al. Unii Lubelskiej: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 10, Bobowa: cała, Borowa: cała, Drewnowska: nieparzyste 191/193, Grochowa: cała, Grzybowa: cała, Jarzynowa: nieparzyste od 1 do ul. Srebrzyńskiej, parzyste wszystkie, Jęczmienna: cała, Konstantynowska: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 18, Krzemieniecka: nieparzyste od 11 do końca, parzyste od 36 do końca, Mania: cała, Orzechowa: cała, Owsiana: cała, Perłowa: cała, Pszenna: cała, Siewna: nieparzyste od 1 do 3, parzyste od 2 do 6, Solec: cała, Srebrzyńska: nieparzyste od 101 do końca, parzyste od 28 do końca, Wieczność: cała, Żniwna: cała
146 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego, ul. Perla 11 Łódź stały Nie al. Unii Lubelskiej: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 12 do końca, Daniłowskiego: cała, Drewnowska: parzyste od 206 do końca, Henryka Barona "Smukłego": cała, Jarzynowa: nieparzyste od granicy Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego do końca, Perla: cała, Praussa: cała, Srebrzyńska: nieparzyste od 73 do 99
147 Szkoła Podstawowa nr 91 im. Leonida Teligi, ul. Kasprzaka 45 Łódź stały Nie al. Włókniarzy: nieparzyste od 181 do 183, parzyste od 164 do 170, Bardowskiego: cała, Ciepła: cała, Długosza: nieparzyste od 7 do końca, Drewnowska: parzyste od 150 do 204, Górna: nieparzyste od 21 do końca, parzyste od 20 do końca, Kasprzaka: nieparzyste od 29 do 59, parzyste od 26 do 64B, Okrzei: parzyste wszystkie, Ossowskiego: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 10 do końca, Rychlińskiego: cała, Wapienna: nieparzyste od 37 do końca, parzyste od 44 do końca, Zana: cała, Zimna: cała
148 Publiczne Gimnazjum nr 19 im. gen. Mariusza Zaruskiego, ul. Wapienna 17 Łódź stały Nie al. Włókniarzy: nieparzyste od 185 do 189, parzyste od 172 do 198, Augustyniaka: cała, Długosza: parzyste od 22 do końca, Kasprzaka: parzyste od 10 do 24, Lorentza: cała, Ossowskiego: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 8, Srebrzyńska: nieparzyste od 37 do 71, Wapienna: nieparzyste od 1 do 35, parzyste od 2 do 42
149 Przedszkole Miejskie nr 53, ul. Kasprzaka 57 Łódź stały Nie Długosza: nieparzyste od 1 do 5, Drewnowska: parzyste od 102 do 148, Floriańska: cała, Odolanowska: nieparzyste od 1 do 5, parzyste od 2 do 12, Okrzei: nieparzyste wszystkie, Pietrusińskiego: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 18 do końca
150 Miejskie Centrum Medyczne Polesie w Łodzi Przychodnia Nr 33, ul. Kasprzaka 27 Łódź stały Tak Długosza: parzyste od 2 do 20, Gazowa: cała, Górna: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 18, Kasprzaka: nieparzyste od 11 do 27, Ogrodowa: nieparzyste od 37 do końca, Pietrusińskiego: nieparzyste od 1 do 15C, parzyste od 2 do 16, Srebrzyńska: nieparzyste od 1 do 35, Waryńskiego: cała
151 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Zenona Wasilewskiego, ul. Więckowskiego 35 Łódź stały Nie Cmentarna: cała, Gdańska: nieparzyste od 1 do 11, Legionów: nieparzyste od 37 do 79, parzyste od 34 do 46, Mielczarskiego: cała, Ogrodowa: parzyste od 26 do końca, Świętego Jerzego: cała
152 Publiczne Gimnazjum nr 26 im. Mikołaja Reja, al. 1 Maja 89 Łódź stały Nie al. 1 Maja: nieparzyste od 41 do 95, parzyste od 38 do 88, al. Włókniarzy: nieparzyste od 191 do 197, parzyste od 200 do 206, Artyleryjska: cała, Kasprzaka: nieparzyste od 1 do 9C, parzyste od 2 do 8, Legionów: nieparzyste od 81 do końca, parzyste od 68 do 140, Naftowa: cała, Srebrzyńska: parzyste od 2 do 26, Więckowskiego: nieparzyste od 63 do 93, parzyste od 74 do 102, Zielona: nieparzyste od 61 do końca, Żeligowskiego: nieparzyste od 1 do 17, parzyste od 2 do 30
153 Zakład Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr 3, ul. Próchnika 42 Łódź stały Nie al. 1 Maja: nieparzyste od 1 do 39, Gdańska: nieparzyste od 13 do 31A, parzyste od 26 do 30, Legionów: parzyste od 48 do 66, Lipowa: nieparzyste od 1 do 5, parzyste od 2 do 4, Próchnika: nieparzyste od 33 do końca, parzyste od 18 do końca, Wólczańska: nieparzyste od 1 do 3A, Żeromskiego: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 14
154 Urząd Skarbowy Łódź-Polesie, ul. 6 Sierpnia 84/86 Łódź stały Tak 6 Sierpnia: nieparzyste od 61 do końca, parzyste od 56 do końca, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich: nieparzyste od 19 do 59, parzyste od 28 do 46, z wyłączeniem 32, al. 1 Maja: nieparzyste od 97 do końca, parzyste od 90 do końca, al. Włókniarzy: nieparzyste od 199 do 225, parzyste od 208 do 220, Kapitana Pogonowskiego: nieparzyste od 49 do 77, Legionów: parzyste od 142 do końca, pl. Generała Hallera: cały, z wyłączeniem 1, Struga: nieparzyste od 59 do końca, Więckowskiego: nieparzyste od 95 do końca, parzyste od 104 do końca, Zielona: parzyste od 52 do końca, Żeligowskiego: nieparzyste od 19 do końca, parzyste od 32 do końca
155 Szkoła Podstawowa nr 26 im. Armii "Łódź", ul. Kapitana Pogonowskiego 27/29 Łódź stały Nie 28 Pułku Strzelców Kaniowskich: nieparzyste od 1 do 17, parzyste od 2 do 14, al. 1 Maja: parzyste od 30 do 36, Kapitana Pogonowskiego: nieparzyste od 1 do 35, parzyste od 2 do 36, Lipowa: nieparzyste od 7 do 27, Więckowskiego: nieparzyste od 47 do 61, parzyste od 58 do 72, Zielona: nieparzyste od 43 do 59
156 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Zenona Wasilewskiego, ul. Więckowskiego 35 Łódź stały Nie al. 1 Maja: parzyste od 2 do 28, Gdańska: nieparzyste od 33 do 55, parzyste od 32 do 50, Lipowa: parzyste od 6 do 22, Więckowskiego: nieparzyste od 21 do 45, parzyste od 22 do 56, Wólczańska: nieparzyste od 5 do 23, Zielona: nieparzyste od 13 do 41, Żeromskiego: nieparzyste od 15 do 33, parzyste od 16 do 34
157 Przedszkole Miejskie nr 208, ul. Gdańska 84 Łódź stały Nie 6 Sierpnia: nieparzyste od 11 do 19, parzyste od 10 do 20, Gdańska: parzyste od 52 do 88, Struga: nieparzyste od 13 do 21, Wólczańska: nieparzyste od 25 do 69, Zielona: parzyste od 10A do 20
158 Szkoła Podstawowa nr 160 im. Powstańców Śląskich, ul. Struga 24A Łódź stały Nie 6 Sierpnia: nieparzyste od 21 do 33, parzyste od 22 do 36, Gdańska: nieparzyste od 57 do 95, Mała: cała, pl. Barlickiego: cały, Struga: nieparzyste od 23 do 35, Zielona: parzyste od 22 do 26, Żeromskiego: parzyste od 36 do 62
159 Publiczne Gimnazjum nr 24 im. gen. Józefa Wybickiego, ul. Żeromskiego 26 Łódź stały Nie 6 Sierpnia: nieparzyste od 35 do 41, parzyste od 38 do 46, Lipowa: parzyste od 24 do 64, Struga: nieparzyste od 37 do 43, Zielona: parzyste od 28 do 34, Żeromskiego: nieparzyste od 35 do 81
160 Szkoła Podstawowa nr 26 im. Armii "Łódź", ul. Kapitana Pogonowskiego 27/29 Łódź stały Nie 6 Sierpnia: nieparzyste od 43 do 59, parzyste od 48 do 54, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich: parzyste od 16 do 26, Kapitana Pogonowskiego: nieparzyste od 37 do 47, parzyste od 38 do 74, Lipowa: nieparzyste od 29 do 67A, Struga: nieparzyste od 45 do 57, Zielona: parzyste od 36 do 50
161 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Józefa Chełmońskiego, ul. Żwirki 11/13 Łódź stały Nie al. Mickiewicza: nieparzyste od ul. Żeromskiego do ul. Wólczańskiej, al. Politechniki: parzyste od 2 do 14, Gdańska: nieparzyste od 135 do końca, parzyste od 136 do końca, Jerzego Potza: cała, Księdza Skorupki: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 6 do końca, Radwańska: nieparzyste od 21 do 35, parzyste od 18 do 30, Stefanowskiego: cała, Wróblewskiego: nieparzyste od 1 do 13, Wólczańska: nieparzyste od 133 do 227, z wyłączeniem 191/195, Żeromskiego: parzyste od 104 do końca, Żwirki: nieparzyste od 5 do końca, parzyste od 22 do końca
162 Towarzystwo Oświatowe "Edukacja", ul. Inżynierska 2/4 Łódź stały Nie al. Jana Pawła II: nieparzyste od 1 do 47, parzyste od 2 do 54, al. Mickiewicza: nieparzyste od al. Jana Pawła II do ul. Żeromskiego, al. Politechniki: nieparzyste od 1 do 11, Inżynierska: cała, Łaska: cała, Parkowa: cała, Proletariacka: cała, Ptasia: cała, Radwańska: nieparzyste od 37 do końca, parzyste od 32 do końca, Rembielińskiego: cała, Sowia: cała, Towarowa: nieparzyste 19, parzyste 26/28, Wołowa: cała, Wróblewskiego: nieparzyste od 15 do 33, Żeromskiego: nieparzyste od 115 do końca
163 Szkoła Podstawowa nr 152 im. Elizy Orzeszkowej, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 52/54 Łódź stały Nie 28 Pułku Strzelców Kaniowskich: nieparzyste od 61 do końca, parzyste od 48 do końca, al. Mickiewicza: parzyste od ul. Łąkowej do ul. Żeromskiego, Kapitana Pogonowskiego: nieparzyste od 79 do końca, parzyste od 76 do końca, Kopernika: nieparzyste od 25 do 49, parzyste od 28 do 44, Lipowa: nieparzyste od 69 do końca, parzyste od 66 do końca, Łąkowa: parzyste wszystkie, Skłodowskiej-Curie: nieparzyste od 11 do końca, parzyste od 10 do końca, Struga: parzyste od 46 do 70, Żeromskiego: nieparzyste od 83 do 113A, z wyłączeniem 113
164 Zespół Szkół Specjalnych nr 2, ul. Karolewska 30/34 Łódź stały Nie al. Mickiewicza: parzyste od al. Włókniarzy do ul. Łąkowej, al. Włókniarzy: nieparzyste od 227 do końca, parzyste od 222 do końca, Karolewska: nieparzyste od 1 do 51, parzyste od 2 do 44, Kopernika: nieparzyste od 51 do końca, parzyste od 46 do końca, Łąkowa: nieparzyste wszystkie, Struga: parzyste od 72 do końca
165 XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, ul. Kopernika 2 Łódź stały Nie al. Mickiewicza: parzyste od ul. Żeromskiego do ul. Wólczańskiej, Gdańska: nieparzyste od 97 do 133, parzyste od 90 do 134, Kopernika: nieparzyste od 1 do 23, parzyste od 2 do 26, Skłodowskiej-Curie: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 8, Struga: parzyste od 18 do 44, Wólczańska: nieparzyste od 71 do 131, Zamenhofa: nieparzyste od 11 do końca, parzyste od 12 do końca, Żeromskiego: parzyste od 64 do 102
166 Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Balonowa 1 Łódź stały Nie Armii Łódź: cała, Bobslejowa: cała, Bojerowa: cała, Bokserska: cała, Brus: cała, Cylla: cała, Gałeckiego: cała, Gimnastyczna: cała, Hippiczna: cała, Kinga C. Gilette: nieparzyste 1, 9 i 11, Kolarska: cała, Konarzewskiego: cała, Konstantynowska: parzyste od 98 do końca, Księdza Popiełuszki: parzyste wszystkie, Kukuczki: cała, Łyżwiarska: cała, Maratońska: nieparzyste od 97 do przedłużenia ulicy Kinga C. Gilette, parzyste od 94A do przedłużenia ulicy Kinga C. Gilette, Nowy Józefów: nieparzyste od 79 do końca, parzyste od 72 do końca, Oszczepowa: cała, Piłkarska: cała, Pływacka: cała, Slalomowa: cała. Smulska: cała, Szermiercza: cała, Zapaśnicza: cała, Żużlowa: cała
167 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka, ul. Maratońska 47B Łódź stały Tak Armii Krajowej: parzyste od 2 do 36
168 Liceum Ogólnokształcące Jolanty i Jana Misiaków, al. Kardynała Wyszyńskiego 44 Łódź stały Nie al. Kardynała Wyszyńskiego: parzyste od 38 do 70
169 Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Balonowa 1 Łódź stały Nie al. Kardynała Wyszyńskiego: parzyste od 72 do końca
170 Szkoła Podstawowa nr 44 im. prof. Jana Molla, ul. Kusocińskiego 100 Łódź stały Nie al. Kardynała Wyszyńskiego: nieparzyste od 29 do 59
171 Szkoła Podstawowa nr 44 im. prof. Jana Molla, ul. Kusocińskiego 100 Łódź stały Nie Armii Krajowej: parzyste od 38 do 76, Kusocińskiego: parzyste od 80 do 86B
172 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Kusocińskiego 116 Łódź stały Nie Armii Krajowej: parzyste od 78 do końca, Kusocińskiego: parzyste od 88 do 134
173 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Kusocińskiego 116 Łódź stały Nie Księdza Popiełuszki: nieparzyste od 29 do końca, Kusocińskiego: parzyste od 136 do 162
174 Przedszkole Miejskie nr 174, ul. Kusocińskiego 122A Łódź stały Nie al. Kardynała Wyszyńskiego: nieparzyste od 61 do końca
175 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka, ul. Maratońska 47B Łódź stały Tak Maratońska: nieparzyste od 23 do 61A, Franciszka Plocka: nieparzyste 1
176 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka (budynek Pałacu Młodzieży), al. Kardynała Wyszyńskiego 86 Łódź stały Tak Maratońska: nieparzyste od 63 do 89
177 Przedszkole Miejskie nr 170, ul. Księdza Popiełuszki 13A Łódź stały Nie Księdza Popiełuszki: nieparzyste od 1 do 27B, Maratońska: nieparzyste od 91 do 95A, parzyste od 70 do 94
178 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Krzemieniecka 24A Łódź stały Nie Gwiazdowa: cała, Grodzieńska: nieparzyste wszystkie, Kozietulskiego: cała, Krzemieniecka: parzyste od 16 do 34, Retkińska: nieparzyste od 1 do 65, parzyste od 2 do 56, Symboliczna: cała, Wileńska: nieparzyste od 51 do końca, parzyste od 46 do końca
179 Miejska Pracownia Urbanistyczna w Łodzi, ul. Wileńska 53/55 Łódź stały Nie al. Bandurskiego: nieparzyste od 49 do 55, Celna: cała, Dembińskiego: cała, Grodzieńska: parzyste wszystkie, Kajakowa: cała, Karolewska: nieparzyste od 53 do końca, parzyste od 54 do końca, Kowieńska: cała, Krzemieniecka: parzyste od 2 do 14, Mińska: cała, Norwida: cała, Objazdowa: cała, Sandomierska: cała, Wileńska: nieparzyste od 1 do 49, z wyłączeniem 37, parzyste od 2 do 10 i od 30 do 44D, Wróblewskiego: nieparzyste od 35 do 55, parzyste od 78 do 98, Wygodna: cała, Żubrowej: cała
180 XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Wileńska 22A Łódź stały Nie Bratysławska: nieparzyste od 1 do 41, z wyłączeniem 17A i 21, parzyste 10 i 12, Chodkiewicza: cała, Wileńska: parzyste od 22A do 28A, Wróblewskiego: nieparzyste od 69 do końca, parzyste od 126 do końca, Wyspiańskiego: cała
181 Szkoła Podstawowa nr 164 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, ul. Wróblewskiego 65 Łódź stały Nie Bratysławska: nieparzyste od 43 do 45, parzyste od 2 do 8A i od 14 do 48, Maratońska: nieparzyste od 1 do 21, Nad Karolewką; cała, Narciarska: cała, Trójskok: cała, Wileńska: parzyste od 12 do 22, Wioślarska: cała, Wróblewskiego: nieparzyste od 57 do 67, parzyste od 100 do 124
182 Publiczne Gimnazjum nr 20 im. Hugona Kołłątaja, ul. Olimpijska 9 Łódź stały Nie al. Kardynała Wyszyńskiego: parzyste od 2 do 8, Bratysławska: nieparzyste 17A i 21, Florecistów: nieparzyste od 1 do 3, parzyste 2, Króla: nieparzyste od 1 do 51, parzyste od 2 do 58, Obywatelska: parzyste od 180 do końca, Olimpijska: cała
183 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Króla Władysława Jagiełły, ul. Rajdowa 18 Łódź stały Nie Lokajskiego: cała, Rajdowa: nieparzyste wszystkie, parzyste od 2 do 10A
184 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Króla Władysława Jagiełły, ul. Rajdowa 18 Łódź stały Nie al. Kardynała Wyszyńskiego: nieparzyste od 1 do 11, Kusocińskiego: nieparzyste od 1 do 35, parzyste od 2 do 48, Piaski: cała, Rajdowa: parzyste od 12 do końca, Retkińska: parzyste od 58 do 90, Sprinterów: cała
185 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej, ul. Hufcowa 20A Łódź stały Nie Hufcowa: nieparzyste wszystkie, parzyste od 2 do 4 i od 10A do końca, Kusocińskiego: nieparzyste od 37 do 41, Retkińska: nieparzyste od 67 do 101
186 Przedszkole Miejskie nr 165, ul. Hufcowa 14 Łódź stały Nie Kostki-Napierskiego: cała, Kusocińskiego: parzyste od 50 do 78
187 Łódzkie Stowarzyszenie Oświatowe, ul. Babickiego 15 Łódź stały Nie Babickiego: cała
188 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej, ul. Hufcowa 20A Łódź stały Nie al. Kardynała Wyszyńskiego: nieparzyste od 25 do 27, Armii Krajowej: nieparzyste 47, Hufcowa: parzyste od 6 do 10, Tomaszewicza: cała
189 Miejski Zespół Żłobków w Łodzi Żłobek Nr 21, ul. Marusarzówny 9 Łódź stały Tak al. Kardynała Wyszyńskiego: parzyste od 12 do 24, Marusarzówny: nieparzyste od 9 do końca, parzyste wszystkie, Przełajowa: nieparzyste od 1 do 7A, parzyste 2, Retkińska: parzyste od 92 do 98
190 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 214, ul. Batalionów Chłopskich 21 Łódź stały Tak Armii Krajowej: nieparzyste od 17A do 41, Batalionów Chłopskich: parzyste 2 i 4, Hubala: cała, Jachtowa: cała
191 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 214, ul. Batalionów Chłopskich 21 Łódź stały Tak Batalionów Chłopskich: nieparzyste wszystkie, parzyste od 6 do końca, Dyskowa: cała, Sympatyczna: cała, Zagrodniki: cała
192 Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego, ul. Florecistów 3B Łódź stały Nie Balonowa: cała, Florecistów: nieparzyste 3A i od 5 do końca, Maratońska: parzyste od 24 do 32, Marusarzówny: nieparzyste od 1 do 7B, Przełajowa: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 4 do końca, Retkińska: nieparzyste od 103 do końca, parzyste od 100 do końca, Tenisowa: cała
193 Poczta Polska S. A., ul. Obywatelska 121/129 Łódź stały Nie Denna: cała, Dolinna: cała, Elektronowa: cała, Franciszka Plocka: nieparzyste 5 i 7, Generała Maczka: nieparzyste od 1 do 35, parzyste od 2 do 36, Laskowicka: cała, Nowe Sady: cała, Obywatelska: nieparzyste od 99 do 207, parzyste od 90 do 178A, Pienista: cała, Polarna: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 24 do końca, Prądzyńskiego: nieparzyste od 105 do końca, Rusałki: cała, Tadeusza Sołtyka: cała, Zboczowa: cała
194 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pienista", ul. Kubusia Puchatka 9 Łódź stały Nie al. Waltera-Janke: cała, Andersena: cała, Bratysławska: nieparzyste od 47 do końca, parzyste od 50 do końca, Burzliwa: cała, Czerwonego Kapturka: cała, Falista: cała, Jasia i Małgosi: cała, Komandorska: cała, Korsarska: cała, Króla: nieparzyste od 59 do końca, parzyste od 74 do końca, Kubusia Puchatka: cała, Lajkonika: cała, Sieciowa: cała, Sumowa: cała, Sztormowa: cała
195 Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o. o., ul. Sanitariuszek 70/72 Łódź stały Tak 1. Korpusu Pancernego WP: cała, Biwakowa: nieparzyste wszystkie, parzyste od 2 do 22, Bohaterów Września: cała, Bułata Okudżawy: cała, Bystra: cała, Golfowa: cała, Gwarków: cała, Ikara: parzyste wszystkie, Langiewicza: nieparzyste wszystkie, Latawcowa: cała, Lublinek: cała, Maratońska: nieparzyste od przedłużenia ulicy Kinga C. Gilette do końca, parzyste od przedłużenia ulicy Kinga C. Gilette do końca, Nowy Józefów: nieparzyste od 1 do 77, parzyste 2 do 70, Ostowa: cała, Pilotów: cała, Południowa: parzyste wszystkie, Sanitariuszek: nieparzyste od 45 do końca, parzyste od 54 do końca, Spartańska: cała, Synów Pułku: cała, Szarych Szeregów: cała, Szkutnicza: cała, Załogowa: cała, Zamiejska: cała, Żaglowa: cała
196 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Napoleońska 7/17 Łódź stały Nie Bastionowa: cała, Basztowa: cała, Cedry: nieparzyste od 1 do 3, parzyste 2, 2A, 2B i 2C, Celownicza: cała, Cieplarniana: cała, Czwartaków: cała, Deca: cała, Desantowa: cała, Dożynkowa: cała, Dyngusowa: cała, Generalska: cała, Grenadierów: cała, Grodowa: cała, Gryczana: cała, Hejnałowa: cała, Huta Jagodnica: nieparzyste od 1 do 33, parzyste od 2 do 38, Jacka Bierezina: cała, Jeździecka: cała, Kanonierska: cała, Kapitańska: cała, Kawaleryjska: cała, Lansjerów: cała, Markietanki: cała, Marszałkowska: cała, Marszowa: cała, Molla: cała, Musztrowa: cała, Obronna: cała, Odważna: cała, Oficerska: cała, Orężna: cała, Pancerniaków: cała, Patrolowa: cała, Piechura: cała, Pisankowa: cała, Podchorążych: nieparzyste od 51 do końca, parzyste od 58 do końca, Profesora Józefa Grotta: cała, Profesora W. Fijałkowskiego: cała, Radarowa: cała, Rąbieńska: nieparzyste od 27 do końca, parzyste od 34 do końca, Sojowa: cała, Stanisława Łukawskiego: cała, Szaserów: cała, Szczecińska: nieparzyste od 1 do 13B, Szlachetna: cała, Szwadronowa: cała, Szwoleżerów: cała, Świąteczna: cała, Ułańska: cała, Upominkowa: cała, Waleczna: cała, Wielkanocna: cała, Wojskowa: cała, Wykowa: cała, Zadraż: parzyste wszystkie, Zapłocie: cała, Złotno: nieparzyste od 93 do końca, Żołnierska: cała
197 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Napoleońska 7/17 Łódź stały Nie Artylerzystów: cała, Biegunowa: nieparzyste od ul. Krańcowej do ul. Garnizonowej, parzyste od ul. Krańcowej do ul. Garnizonowej, Bohaterów Monte Cassino: cała, Bohaterów Powstania Styczniowego: cała, Bruska: cała, Czołgistów: nieparzyste od 47 do końca, parzyste od 58 do końca, Dzieci Łodzi: cała, Dywizjonu 303: cała, Eksploratorów Marsa: cała, Fizylierów: cała, Garnizonowa: cała, Generała Rozwadowskiego: cała, Husarska: cała, Huta Jagodnica: nieparzyste od 35 do końca, parzyste od 40 do końca, Jagodnica: cała, Kadetów: cała, Kazimierza Dejmka: cała, Kirasjerów: cała, Komandosów: cała, Krańcowa: parzyste od 2 do 32, Kurka: cała, Legnicka: cała, Liniowa: cała, Łucznicza: cała, Mieczników: cała, Mundurowa: cała, Muszkieterów: cała, Napoleońska: cała, Obozowa: cała, Parafialna: cała, Partyzantów: cała, Płatowcowa: cała, Płk. Juszczakiewicza "Kornika": cała, Podchorążych: nieparzyste od 1 do 49, parzyste od 2 do 56, Podjazdowa: cała, Poniatowskiego: cała, Pontonowa: cała, Stanisława Lema: cała, Stare Złotno: cała, Szańcowa: cała, Szeregowa: cała, Turniejowa: cała, Weteranów: cała, Zaporowa: cała, Zasieczna: cała, Zbrojna: cała, Złotno: nieparzyste od 31 do 91A|, parzyste od 42 do końca, Zwiadowcza: cała, Żurawinowa: cała
198 Navicula Centrum, ul. Cedry 2 Łódź stały Nie Azaliowa: cała, Azotowa: cała, Bajana: cała, Bronowa: cała, Cyganka: cała, Czołgistów: nieparzyste od 1 do 45, parzyste od 2 do 56, Drużynowa: cała, Inowrocławska: nieparzyste 19 i od 71 do końca, parzyste od 70 do 76, Krakowska: nieparzyste od 43 do końca, parzyste od 98 do końca, Krańcowa: parzyste od 34 do końca, Kwiatowa: nieparzyste od 1 do 39, parzyste od 2 do 42, Kwiatów Polskich: cała, Lemieszowa: cała, Łubinowa: cała, Mocarna: cała, Namiotowa: cała, Nektarowa: cała, Omłotowa: cała, Pionierska: cała, Pługowa: cała, Rabatkowa: cała, Rąbieńska: nieparzyste od 1 do 25, parzyste od 2 do 32, Rezedowa: cała, Rowerowa: cała, Rzepakowa: cała, Siewna: nieparzyste od 5 do końca, parzyste od 8 do końca, Słonecznikowa: cała, Snopowa: cała, Spadochroniarzy: cała, Tobruk: cała, Traktorowa: nieparzyste od 1 do 21, parzyste od 2 do 66, Złotno: nieparzyste od 1 do 29, parzyste od 2 do 40
199 Przedszkole Miejskie nr 207, ul. Piotrkowska 272 Łódź stały Nie al. PCK: cała, Czerwona: nieparzyste od 1 do 3A, Kilińskiego: nieparzyste od 183 do 185, Księdza Biskupa Tymienieckiego: parzyste od 2 do 20, Księdza Skorupki: nieparzyste od 1 do 15A, parzyste od 2 do 4, Piotrkowska: nieparzyste od 233 do 285, parzyste od 234/236 do 270, pl. Katedralny: cały, Sienkiewicza: nieparzyste od 171 do 175A, parzyste od 110 do 112, Stanisława Kostki: cała
200 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Józefa Lompy, ul. Wigury 8/10 Łódź stały Nie al. Kościuszki: nieparzyste 123, parzyste od 122 do 134, Piotrkowska: nieparzyste od 195 do 229/231, Radwańska: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 16, Wólczańska: parzyste od 154 do 234A, Żwirki: parzyste od 2 do 20
201 Biblioteka Miejska w Łodzi Filia Nr 47, ul. Brzeźna 10 Łódź stały Tak 10 Lutego: cała, Brzeźna: cała, Kilińskiego: nieparzyste od 177 do 181, Piotrkowska: parzyste od 198 do 230/232, Sienkiewicza: nieparzyste od 125 do 165, Tylna: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 10, Wigury: nieparzyste od 1 do 19
202 Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Sienkiewicza 137/139 Łódź stały Nie Abramowskiego: cała, Kilińskiego: nieparzyste od 155 do 175, Sienkiewicza: parzyste od 88 do 108, Wigury: nieparzyste od 21 do 29
203 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Józefa Lompy, ul. Wigury 8/10 Łódź stały Nie al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 1 do 13, Piotrkowska: parzyste od 162 do 196, Sienkiewicza: nieparzyste od 97 do 123, Wigury: parzyste od 2 do 12B
204 Lokal Rady Osiedla "Katedralna", ul. Żwirki 3 Łódź stały Nie al. Kościuszki: nieparzyste od 97 do 121, parzyste od 96 do 120A, al. Mickiewicza: nieparzyste od 11 do 17, Piotrkowska: nieparzyste od 155 do 193, Wólczańska: parzyste od 122 do 152, Żwirki: nieparzyste od 1 do 3
205 Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Jagiełły, ul. Sienkiewicza 117 Łódź stały Nie al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 15 do 35, Kilińskiego: nieparzyste od 139 do 153, Orla: cała, Sienkiewicza: parzyste od 70 do 86, Wigury: parzyste od 14 do 34
206 Przedszkole Miejskie nr 5, al. Kościuszki 54 Łódź stały Nie al. Kościuszki: nieparzyste od 45 do 95, parzyste od 38 do 94, Piotrkowska: nieparzyste od 97 do 153, Struga: parzyste od 2 do 16, Wólczańska: parzyste od 60 do 120, Zamenhofa: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 10
207 Szkoła Podstawowa nr 173 im. I Dywizji Kościuszkowskiej, ul. Sienkiewicza 46 Łódź stały Nie al. Marszałka Piłsudskiego: parzyste od 6 do 28, al. Schillera: cała, Kilińskiego: nieparzyste od 93 do 137, Nawrot: nieparzyste od 1 do 39, parzyste od 2 do 38B, Ojca Stefana Miecznikowskiego: cała, Ojca Tomasza Roztworowskiego: cała, Piotrkowska: parzyste od 100 do 160, pl. Komuny Paryskiej; cały, Roosevelta: cała, Sienkiewicza: nieparzyste od 41 do 95, parzyste od 38 do 68, Tuwima: nieparzyste od 1 do 19
208 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Kilińskiego 102/102a Łódź stały Tak Dowborczyków: nieparzyste od 23 do 43, Kilińskiego: parzyste od 106 do 132, Nawrot: nieparzyste od 41 do 51
209 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Kilińskiego 102/102a Łódź stały Tak Barbary Sass-Zdort: cała, Dowborczyków: nieparzyste od 1 do 21, Kilińskiego: nieparzyste od 51 do 91, parzyste od 64 do 104, Narutowicza: nieparzyste od 27 do 31, Nawrot: parzyste od 40 do 52, Targowa: nieparzyste od 1 do 3, Traugutta: nieparzyste od 21 do końca, parzyste od 18 do końca, Tuwima: nieparzyste od 21 do 27, parzyste od 30 do 58, Wojciecha Hasa: nieparzyste od ul. Kilińskiego do ul. Targowej, parzyste od ul. KIlińskiego do ul. Targowej
210 Związek Młodzieży Chrześcijańskiej Polska YMCA Ognisko w Łodzi, ul. Moniuszki 4A Łódź stały Nie 6 Sierpnia: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 8, al. Kościuszki: nieparzyste od 1 do 43, parzyste od 2 do 36, Piotrkowska: nieparzyste od 47 do 63, Struga: nieparzyste od 1 do 11, Wólczańska: parzyste od 18 do 58, Zielona: nieparzyste od 1 do 11, parzyste od 2 do 10
211 Łódzki Ośrodek Geodezji, ul. Traugutta 21/23 Łódź stały Tak Hotelowa: cała, Moniuszki: cała, Narutowicza: nieparzyste od 1 do 25, Piotrkowska: nieparzyste od 65 do 95, parzyste od 54 do 98, Sienkiewicza: nieparzyste od 1 do 39, parzyste od 2 do 36, Traugutta: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 16, Tuwima: parzyste od 2 do 28
212 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111, ul. Jaracza 44/46 Łódź stały Nie Jaracza: nieparzyste od 11 do 31, parzyste od 2 do 34, Kilińskiego: nieparzyste od 31 do 49, Narutowicza: parzyste od 16 do 36, Włókiennicza: cała, Wschodnia: nieparzyste od 49 do 53, parzyste od 54 do 76
213 Przedszkole Miejskie nr 100, ul. Piotrkowska 44 Łódź stały Nie Jaracza: nieparzyste od 1 do 9, Narutowicza: parzyste od 2 do 14, Piotrkowska: parzyste od 34 do 52, Wschodnia: nieparzyste od 55 do końca
214 Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Kołodziejczak, ul. Więckowskiego 13 Łódź stały Nie Piotrkowska: nieparzyste od 13 do 45, parzyste od 14 do 32, Próchnika: parzyste od 2 do 16A, Więckowskiego: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 20, Wólczańska: parzyste od 2 do 16, Zachodnia: nieparzyste od 85 do 109, parzyste od 64 do 84
215 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Marii Bohuszewiczówny, ul. Gdańska 16 Łódź stały Nie Gdańska: parzyste od 2 do 24, Legionów: nieparzyste od 11 do 35, parzyste od 10 do 32, Ogrodowa: parzyste od 16 do 24, Próchnika: nieparzyste od 13 do 31, Zachodnia: nieparzyste od 53 do 83
216 IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej, ul. Pomorska 16 Łódź stały Nie Legionów: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 8, Nowomiejska: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 14, Ogrodowa: parzyste od 2 do 14, Piotrkowska: nieparzyste od 1 do 11, parzyste od 2 do 12, pl. Wolności: cały, Pomorska: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 18, Północna: nieparzyste od 1 do 29, Próchnika: nieparzyste od 1 do 11, Wschodnia; nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 26, Zachodnia: parzyste od 32 do 62A
217 Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla, ul. Pomorska 27 Łódź stały Nie Kilińskiego: nieparzyste od 5 do 25, Pomorska: nieparzyste od 11 do 29, parzyste od 20 do 28, Północna: nieparzyste od 31 do 31A, Solna: cała
218 Szkoła Podstawowa nr 70 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Rewolucji 1905 r. 22 Łódź stały Nie Kilińskiego: nieparzyste 27/29 i 27/29A, Rewolucji 1905 r.: nieparzyste od 1 do 33, parzyste od 2 do 32, Wschodnia: nieparzyste od 21 do 47, parzyste od 28 do 52
219 Lokal Rady Osiedla Śródmieście-Wschód, ul. Jaracza 42 Łódź stały Nie Aleja Rodziny Poznańskich: nieparzyste od ul. Kilińskiego do ul. Knychalskiego, parzyste od ul. Kilińskiego do ul. Knychalskiego, Jaracza: nieparzyste od 33 do 47A, parzyste od 36 do 58, Kilińskiego: parzyste od 24 do 62, Narutowicza: nieparzyste od 33 do 47, parzyste od 38 do 60, Piramowicza: cała, POW: cała, Rewolucji 1905 r.: nieparzyste od 35 do 43, Składowa: nieparzyste od 1 do 29, parzyste od 2 do 30
220 Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, ul. Pomorska 51 Łódź stały Nie Anstadta: parzyste wszystkie, Kilińskiego: parzyste od 4 do 22, Pomorska: nieparzyste od 31 do 63, parzyste od 30 do 64, Północna: nieparzyste od 33 do 43, Rewolucji 1905 r.: parzyste od 34 do 56, Sterlinga: nieparzyste od 1 do 19A, z wyłączeniem 13, parzyste od 2 do 22
221 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza, ul. Sterlinga 24 Łódź stały Nie Aleja Rodziny Grohmanów: nieparzyste od al. Rodziny Scheiblerów do ul. Wodnej, parzyste od al. Rodziny Scheiblerów do ul. Wodnej, Aleja Rodziny Poznańskich: nieparzyste od ul. Knychalskiego do al. Rodziny Scheiblerów, parzyste od ul. Knychalskiego do al. Rodziny Scheiblerów, Aleja Rodziny Scheiblerów: nieparzyste od ul. Narutowicza do al. Rodziny Grohmanów, parzyste od ul. Narutowicza do al. Rodziny Grohmanów, Jaracza: nieparzyste od 49 do 69, parzyste od 60 do 78, Knychalskiego: cała, Krzysztofa Kieślowskiego: cała, Narutowicza: nieparzyste od 49 do 65, parzyste od 62 do 66, pl. Dąbrowskiego: cały, pl. Sałacińskiego: nieparzyste 1, Rewolucji 1905 r.: nieparzyste od 45 do 49B, Składowa: nieparzyste od 31 do końca, parzyste od 32 do końca, Sterlinga: nieparzyste od 21 do końca, parzyste od 24 do końca, Uniwersytecka: parzyste od 2 do 18, Węglowa: cała, Wojciecha Hasa: nieparzyste od ul. Targowej do al. Rodziny Scheiblerów, parzyste od ul. Targowej do al. Rodziny Scheiblerów
222 Polsko-Amerykański Ośrodek Kształcenia Zawodowego, ul. Kamińskiego 17/19 Łódź stały Nie Anstadta: nieparzyste wszystkie, Kamińskiego: nieparzyste wszystkie, Pomorska: nieparzyste od 65 do 89, parzyste od 66 do 80, Północna: nieparzyste od 45 do 57, Rewolucji 1905 r.: nieparzyste od 51 do 69, parzyste od 58 do 86
223 Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Fryderyka Chopina, ul. Zacisze 7/9 Łódź stały Nie Jaracza: parzyste od 80 do 88, Kamińskiego: parzyste od 10 do końca, pl. Pokoju: cały, Pomorska: nieparzyste od 91 do 101, Rewolucji 1905 r.: nieparzyste od 71 do końca, parzyste od 88 do końca, Uniwersytecka: nieparzyste od 15 do 17, parzyste od 20 do 36, Wierzbowa: nieparzyste od 19 do 43, Zacisze: cała
224 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Pomorska 105 Łódź stały Nie al. Grzegorza Palki: parzyste 2, Dwernickiego: nieparzyste od 1 do 5, Jaracza: parzyste od 90 do 108, Kamińskiego: parzyste od 2 do 8A, Kołłątaja: cała, Kopcińskiego: nieparzyste od 1 do 23, Pomorska: nieparzyste od 103 do 123, parzyste od 82 do 100, Północna: nieparzyste od 59 do końca, parzyste od 46 do końca, Uniwersytecka: nieparzyste od 19 do końca, parzyste od 38 do końca, Wierzbowa: nieparzyste od 1 do 17, parzyste od 2 do 30, Źródłowa: nieparzyste od 29 do końca
225 MPK-Łódź Sp. z o. o., ul. Tramwajowa 8 Łódź stały Nie Aleja Rodziny Grohmanów: nieparzyste od ul. Wodnej do ul. Wierzbowej, parzyste od ul. Wodnej do ul. Wierzbowej, Jaracza: nieparzyste od 71 do 97, Kopcińskiego: nieparzyste od 25 do 49, Williama H. Lindleya: cała, Narutowicza: nieparzyste od 67 do 85, parzyste od 68 do 94, Tramwajowa: cała, Uniwersytecka: nieparzyste od 1 do 13, Wierzbowa: nieparzyste od 45 do końca, parzyste od 32 do końca
226 XXIX Liceum Ogólnokształcące im. hm. Janka Bytnara "Rudego", ul. Zelwerowicza 38/44 Łódź stały Nie Edukacyjna: cała, Konstytucyjna: nieparzyste od 1 do 11, Kopcińskiego: parzyste 26/28 i od 30 do 48, Krzywickiego: cała, Małachowskiego: parzyste od 2 do 90, Solskiego: cała, Tkacka: cała, Zelwerowicza: cała
227 Bursa Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi, ul. Narutowicza 122 Łódź stały Tak Banacha: cała, Henryka Debicha: cała, Jaracza: nieparzyste od 99 do końca, parzyste od 110 do końca, Kopcińskiego: parzyste od 2 do 28, z wyłączeniem 22, Matejki: nieparzyste od 15 do końca, parzyste od 20 do końca, Mieczysława Siewierskiego: cała, Muszyńskiego: cała, Narutowicza: nieparzyste od 87 do końca, parzyste od 96 do końca, z wyłączeniem 114, Pilarskiego: cała, Sempołowskiej: cała
228 Uniwersytet Łódzki Wydział Chemii, ul. Tamka 12 Łódź stały Tak al. Grzegorza Palki: nieparzyste od 1 do 7, Dniestrzańska: cała, Lubeckiego: cała, Lumumby: cała, Matejki: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 18, Pomorska: nieparzyste od 125 do 185, parzyste od 102 do 154, Poranna: cała, Strajku Łódzkich Studentów w 1981 r.: cała, Styrska: cała, Tamka: cała, Telefoniczna: nieparzyste od 1 do 23
229 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Stanisława Staszica, ul. Czernika 1/3 Łódź stały Tak Bartoka: nieparzyste od 1 do 41, parzyste od 2 do 24, Św. Brata Alberta Chmielowskiego: nieparzyste od 7 do 7B
230 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Stanisława Staszica, ul. Czernika 1/3 Łódź stały Tak Czernika: nieparzyste od 1 do 3, parzyste wszystkie, Koplowicza: cała
231 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Stanisława Staszica, ul. Czernika 1/3 Łódź stały Nie Adwentowicza: nieparzyste od 17 do 21, parzyste od 6 do 8, Bartoka: nieparzyste od 43 do 49, Czernika: nieparzyste od 5 do końca, Tansmana: cała
232 Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima, ul. Elsnera 8 Łódź stały Nie Adwentowicza: nieparzyste od 1 do 15 i 23, Bartoka: nieparzyste od 51 do 77, parzyste od 70 do 74, Elsnera: nieparzyste od 11 do końca, Puszkina: nieparzyste od 17 do 19, Św. Brata Alberta Chmielowskiego: nieparzyste od 35 do 39
233 Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima, ul. Elsnera 8 Łódź stały Nie Elsnera: nieparzyste od 1 do 9, parzyste wszystkie, Haška: cała, Smetany: cała
234 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wisławy Szymborskiej, ul. Ćwiklińskiej 9 Łódź stały Nie Andrzeja Sacharowa: parzyste od 6/8 do 36, Ćwiklińskiej: cała, Ks. Zdzisława Wujaka: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 4, Puszkina: parzyste od Ronda Sybiraków do Ronda Inwalidów
235 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wisławy Szymborskiej, ul. Ćwiklińskiej 9 Łódź stały Nie al. Kolbego: cała, Andrzeja Sacharowa: nieparzyste od 1 do 43
236 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Czajkowskiego 14 Łódź stały Nie Augustów: nieparzyste wszystkie, Bacewicz: cała, Czajkowskiego: nieparzyste wszystkie, Gogola: nieparzyste wszystkie, Ks. Zdzisława Wujaka: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 12 do końca
237 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Czajkowskiego 14 Łódź stały Nie Czajkowskiego: parzyste wszystkie, Dostojewskiego: cała
238 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Kopcińskiego, ul. Lermontowa 7 Łódź stały Nie Andrzeja Sacharowa: nieparzyste od 45 do 55, Gogola: parzyste wszystkie, Lermontowa: cała
239 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Kopcińskiego, ul. Lermontowa 7 Łódź stały Nie Andrzeja Sacharowa: nieparzyste od 57 do końca, parzyste od 38 do 102
240 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki, ul. Jurczyńskiego 1/3 Łódź stały Nie Adamieckiego: cała, Jurczyńskiego: nieparzyste 1/3, parzyste od 2 do 16, Szafera: cała
241 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki, ul. Jurczyńskiego 1/3 Łódź stały Nie Jurczyńskiego: parzyste od 18 do końca, Maszynowa: cała, Parowozowa: cała, Puszkina: nieparzyste od 1 do 3, Rokicińska: nieparzyste od 1 do 131, parzyste od 2 do 138, Służbowa: cała
242 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Milionowa 64 Łódź stały Nie Batorego: nieparzyste od 15 do 55, parzyste od 14 do 86, Cicha: cała, Dziewiarska: cała, Emaliowa: cała, Farbiarska: cała, Jelenia: cała, Lodowa: nieparzyste od 1 do 71, parzyste od 2 do 76, Maciejewskiego: cała, Motorowa: cała, Nowy Świat: nieparzyste od 21/23 do końca, parzyste od 20 do końca, Papiernicza: parzyste od 6 do 14, Przybyszewskiego: parzyste od 232 do 268 i od 280 do 290, Turza: cała, Wałowa: cała, Węgierska: cała, Widzewska: nieparzyste od 31 do końca, parzyste od 18 do końca, Wiejska: cała
243 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Milionowa 64 Łódź stały Nie Mechaniczna: cała, Milionowa: nieparzyste od 211 do końca, parzyste od 40 do końca
244 Lokal Rady Osiedla Nr 33, ul. Dyspozytorska 3 Łódź stały Nie al. Cezarego Józefiaka: cała, al. Ofiar Terroryzmu 11 Września: nieparzyste od granicy Osiedla Nr 33 do al. Cezarego Józefiaka, parzyste od granicy Osiedla Nr 33 do al. Cezarego Józefiaka, Blocha: cała, Dorabialskiej: cała, Dyspozytorska: cała, Elżbiety Łokietkówny: nieparzyste wszystkie, Informatyczna: cała, Jędrzejowska: parzyste 140 i 172, Kaczmarka: cała, Kątna: cała, Marczaka: cała, Nalepińskiej: cała, Nery: cała, Niewiarowskiej: cała, Olechowska: nieparzyste od 31 do 91, parzyste od 34 do 84, Orłowicza: cała, Polskich Kolei Państwowych: cała, Przewozowa: cała, Przyjazna: cała, Przylesie: nieparzyste 1, Puchalskiego: cała, Rogowicza: cała, Rokicińska: nieparzyste od 179 do 223, parzyste od 190 do 240, Szwalma: cała, Techniczna: parzyste 14, Trakcyjna: cała, Transmisyjna: nieparzyste 25, Tranzytowa: cała, Zagrodowa: parzyste 18, 24 i 26, Zakładowa: nieparzyste od 9 do 31 i od 87 do końca, parzyste od 90 do końca
245 Szkoła Podstawowa nr 141 im. gen. Mariusza Zaruskiego, ul. Zakładowa 35 Łódź stały Nie Anny Jagiellonki: cała, Bolesława Krzywoustego: cała, Bolesława Szczodrego: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 6, Leszka Białego: cała, Mieszka I: cała, Olechowska: nieparzyste od granicy Osiedla Olechów-Janów do ul. Zakładowej, Piasta Kołodzieja: nieparzyste od 1 do 5, parzyste od 2 do 6, Zakładowa: nieparzyste od 41 do 85, parzyste od 10 do 88
246 Szkoła Podstawowa nr 141 im. gen. Mariusza Zaruskiego, ul. Zakładowa 35 Łódź stały Nie Bolesława Szczodrego: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 8 do końca, Bolka Świdnickiego: cała, Elżbiety Łokietkówny: parzyste wszystkie, Kazimierza Odnowiciela: cała, Księcia Janusza Mazowieckiego: cała, Księcia Władysława Opolczyka: cała, Władysława Hermana; cała
247 Publiczne Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego, ul. Dąbrówki 1 Łódź stały Tak Cynarskiego: cała, Henryka Brodatego: cała, Jana III Sobieskiego: cała, Wojewódzkiego: cała
248 Publiczne Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego, ul. Dąbrówki 1 Łódź stały Tak al. Książąt Polskich: nieparzyste wszystkie, parzyste wszystkie, z wyłączeniem 16, Andrzejewskiej: nieparzyste od ul. Puszkina do ul. Przybyszewskiego, parzyste od ul. Puszkina do ul. Przybyszewskiego, Bodo: cała, Bolesława Śmiałego: cała, Dąbrówki: cała, Księżnej Kingi: cała, Manewrowa: cała, Piasta Kołodzieja: nieparzyste od 7 do końca, parzyste od 8 do końca, Przybyszewskiego: nieparzyste od Ronda Sybiraków do al. Hetmańskiej, parzyste od ul. Augustów do al. Hetmańskiej, Puszkina: parzyste od Ronda Sybiraków do ul. Technicznej, Snowalniana: cała, Techniczna: nieparzyste wszystkie, parzyste wszystkie z wyłączeniem 14 i 22, Zakładowa: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 8, Ziemowita: cała
249 Przedszkole Miejskie nr 4, ul. Kmicica 5 Łódź stały Tak Ketlinga: nieparzyste od 1 do 11B, parzyste od 2 do 6, Kmicica: cała, Skrzetuskiego: cała, Zagłoby: cała
250 Przedszkole Miejskie nr 4, ul. Kmicica 5 Łódź stały Tak Augustów: parzyste wszystkie, Juranda ze Spychowa: cała, Ketlinga: nieparzyste od 13 do końca, parzyste od 8 do końca, Longinusa Podbipięty: cała, Maćka z Bogdańca: cała
251 Przedszkole Miejskie nr 4, ul. Kmicica 5 Łódź stały Tak al. Hetmańska: cała, al. Książąt Polskich: parzyste 16, Jagienki: cała, Janowska: cała, Oleńki Billewiczówny: cała, Rocha Kowalskiego: cała, Rokicińska: nieparzyste od 133 do 173, parzyste od 140 do 188A, Transmisyjna: nieparzyste od 27 do 29
252 Lokal Rady Osiedla Dolina Łódki, ul. Beskidzka 172 Łódź stały Nie Adama Hanuszkiewicza: parzyste wszystkie, Andromedy: cała, Balsamowa: cała, Barytowa: cała, Beskidzka: nieparzyste od 25 do końca, parzyste od 26 do końca, z wyłączeniem 54, Brylantowa: cała, Brzezińska: nieparzyste od 105 do 131, parzyste od 8D do 154, Budy: cała, Chromowa: cała, Ciupagowa: cała, Cyrkonii: cała, Czecha: parzyste od 28 do końca, Dębowskiego: nieparzyste od 17 do końca, parzyste 36, Dolina Łódki: cała, Galaktyczna: cała, Giewont: parzyste od 30 do końca, Harnasia: cała, Herbowa: cała, Jana Kiepury: cała, Kalatówki: cała, Kamykowa: cała, Karkonoska: cała, Klimka Bachledy: cała, Kłodzka: cała, Koniakowska: cała, Korczyńskiego: cała, Krajobrazowa: cała, Krupówki: cała, Krzeptowskiego: cała, Listopadowa: nieparzyste od 1 do 103 z wyłączeniem 95, parzyste od 2 do 56D, Łodzianka: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 16, Łukaszewska: cała, Łupkowa: nieparzyste od 45 do końca, parzyste od 18 do końca, Marmurowa: nieparzyste od 1 do 57, parzyste od 2 do 40, Mikowa: cała, Moskuliki: cała, Nad Niemnem: nieparzyste wszystkie, Obłoczna: cała, Okólna: nieparzyste od 1 do 31, parzyste od 2 do 62, Okrętowa: cała, Olkuska: cała, Opolska: cała, Oriona: cała, Orzelskiej: cała, Pejzażowa: cała, Pisarska: cała, Reglowa: cała, Rogowska: nieparzyste od 47 do końca, parzyste od 60 do końca, Strykowska: nieparzyste od 83 do 165, Szałasowa: cała, Śpiących Rycerzy: cała, Tadeusza: cała, Turkusowa: cała, Wielkiej Niedźwiedzicy: cała, Wydmowa: cała, Zaścianek Bohatyrowicze: cała, Zjazdowa: cała
253 Publiczna Szkoła Podstawowa "Mileszki", ul. Pomorska 437 Łódź stały Nie Arniki: cała, Bratkowa: cała, Edwarda: nieparzyste od ul. Lawinowej do ul. Pomorskiej, parzyste od ul. Lawinowej do ul. Pomorskiej, Frezjowa: cała, Gerberowa: cała, Goryczkowa: cała, Henrykowska: cała, Iglasta: nieparzyste od 1 do 55, parzyste wszystkie, Kosodrzewiny: cała, Lawinowa: nieparzyste od 47 do końca, parzyste od 14 do końca, Malownicza: cała, Mileszki: cała, Pigwowa: cała, Pomorska: nieparzyste od torów PKP do 507, parzyste od 342 do 498, Popielarnia: cała, Rataja: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 12, Sołecka: cała, Świętokrzyska: cała, Taborowa: nieparzyste od granicy Osiedla Mileszki do końca, parzyste od granicy Osiedla Mileszki do końca, Wiączyńska: nieparzyste od 147 do końca, Wichrowe Wzgórza: cała, Żonkilowa: cała
254 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Szpitalna 9/11 Łódź stały Nie al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 131 do końca, parzyste od 82 do końca, Batorego: nieparzyste od 3 do 13, parzyste od 4 do 12, Bobrowa: cała, Elana: cała, Łosiowa: cała, Konstytucyjna: nieparzyste 47, parzyste od 42 do 44B, Małachowskiego: nieparzyste od ul. Kopcińskiego do ul. Konstytucyjnej, Milionowa: parzyste od 18 do 22, Neonowa: cała, Niciarniana: nieparzyste od 41 do 49B, parzyste od 40 do 54, Niedźwiedzia: cała, Nowy Świat: nieparzyste od 3 do 17, parzyste od 2 do 18, Sępia: cała, Sobolowa: cała, Stylonowa: cała, Tunelowa: cała, Widzewska: nieparzyste od 9 do 17, parzyste od 14 do 14B, Włodzimierza Smolarka: cała, Wydawnicza: cała, Żbikowa: cała
255 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Szpitalna 9/11 Łódź stały Nie Józefa: cała, Kazimierza: cała, Niciarniana: nieparzyste od 7 do 15, parzyste od 8 do 22A, Szpitalna: cała, Teodora: cała
256 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej, al. Marszałka Piłsudskiego 101 Łódź stały Nie al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 75 do 129, Do Folwarku: parzyste od 10 do 78, Głęboka: cała, Księdza Biskupa Tymienieckiego: nieparzyste od 31 do 33B, Niska: cała, Paryska: cała, Ruska: cała, Sarnia: cała, Sucha: cała, Winna: cała, Zbiorcza: cała
257 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego, ul. Przędzalniana 70 Łódź stały Nie al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 65 do 73A, al. Marszałka Śmigłego-Rydza: nieparzyste od 3 do 7, Fabryczna: nieparzyste 25, parzyste od 16 do końca, Gołębia: cała, Księdza Biskupa Tymienieckiegio: parzyste od 58 do 60, Popowskiego: cała, Przędzalniana: parzyste od 46 do 58, Żelazna: cała
258 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego, ul. Przędzalniana 70 Łódź stały Nie Fabryczna: nieparzyste od 15 do końca, z wyłączeniem 25, Księdza Biskupa Tymienieckiego: nieparzyste od 15 do 29, parzyste od 22 do 56, Księży Młyn: cała, Magazynowa: cała, Milionowa: parzyste od 12 do 14, z wyłączeniem 14, Przędzalniana: nieparzyste od 49 do 71, parzyste od 60 do 74, Wilcza: cała
259 Szkoła Podstawowa nr 170 im. Anieli Krzywoń, ul. Miedziana 1/3 Łódź stały Nie Aleja Rodziny Scheiblerów: nieparzyste od al. Rodziny Grohmanów do ul. Tuwima, parzyste od al. Rodziny Grohmanów do ul. Tuwima, Dowborczyków: parzyste wszystkie, Nawrot: nieparzyste od 53 do 75, parzyste od 54 do 78, Targowa: nieparzyste od 5 do 39, parzyste od 2 do 38, Tuwima: nieparzyste od 29 do 35
260 Szkoła Podstawowa nr 170 im. Anieli Krzywoń, ul. Miedziana 1/3 Łódź stały Nie Tuwima: nieparzyste od 37 do 57, parzyste od 60/62 do 78, Wodna: nieparzyste od 1 do 25, parzyste od 2 do 30, Wysoka: nieparzyste od 1 do 29, parzyste od 2 do 32, Złota: cała
261 Szkoła Podstawowa nr 170 im. Anieli Krzywoń, ul. Miedziana 1/3 Łódź stały Nie al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 57 do 61, parzyste 52, Miedziana: cała, Nawrot: nieparzyste od 77 do 83, parzyste od 80 do 100, Plac Lecha Kaczyńskiego: cały, Przędzalniana: nieparzyste od 27 do 47, parzyste od 26 do 44, Wodna: nieparzyste od 27 do końca, parzyste od 32 do końca, Wysoka: nieparzyste od 31 do końca, parzyste od 34 do końca
262 II Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza, ul. Nowa 11/13 Łódź stały Nie al. Marszałka Piłsudskiego: parzyste od 54 do 80, Dobra: cała, Kopcińskiego: nieparzyste od 57 do końca, parzyste od 50 do końca, Nawrot: nieparzyste od 85 do końca, parzyste od 102 do końca, Nowa: cała, Przędzalniana: nieparzyste od 1 do 25, parzyste od 2 do 24, Tuwima: nieparzyste od 59 do końca, parzyste od 80 do końca
263 Publiczne Gimnazjum nr 32 im. Karola Wojtyły, ul. Fabryczna 4 Łódź stały Nie al. Kobro: cała, al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 37 do 55, Fabryczna: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 14, Kilińskiego: parzyste od 134 do 190, Księdza Biskupa Tymienieckiego: nieparzyste od 3 do 13, Targowa: nieparzyste od 41 do końca, parzyste od 40 do końca, Tylna: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 12 do końca
264 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Jugosłowiańska 2 Łódź stały Tak Amarantowa: cała, Barwinkowa: cała, Brzezińska: nieparzyste od 133 do 245, Cypryjska: cała, Goździkowa: cała, Granatowa: cała, Gryfa Pomorskiego: cała, Hiacyntowa: cała, Iglasta: nieparzyste od 57 do końca, Jemiołowa: cała, Jugosłowiańska: cała, Korsykańska: cała, Lęborska: cała, Maciejkowa: cała, Majowa: cała, Maltańska: cała, Margaretek: cała, Marynarzy Polskich: cała, Mirtowa: cała, Nasturcjowa: cała, Ostróżek: cała, Peoniowa: cała, Pomorska: nieparzyste od 513 do końca, parzyste od 500 do końca, Prymulkowa: cała, Rodzynkowa: cała, Rozmarynowa: cała, Ruciana: cała, Rynek Nowosolna: parzyste od 6 do 8A, Sardyńska: cała, Słoneczne Wzgórza: cała, Śródziemnomorska: cała, Topolowa: cała, Trzykrotki: cała, Tymiankowa: cała, Wendy: cała, Wiączyńska: nieparzyste od 1 do 47, parzyste od 2 do 50, Wiśniowa: cała
265 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Jugosłowiańska 2 Łódź stały Tak Adama Hanuszkiewicza: nieparzyste wszystkie, Ananasowa: cała, Bananowa: cała, Brzezińska: nieparzyste od 247 do końca, parzyste od 156 do końca, Byszewska: cała, Chałasińskiego: cała, Dyniowa: cała, Figowa: cała, Grabińska: cała, Jasna: cała, Kasprowicza: cała, Klementynkowa: cała, Kokosowa: cała, Mandarynkowa: cała, Nenckiego: cała, Oliwkowa: cała, Podwodna: cała, Pomarańczowa: cała, Pomidorowa: cała, Raciborskiego: cała, Rynek Nowosolna: nieparzyste od 1 do 3 i od 11 do 11B, parzyste od 2 do 4 i od 10 do 14, Tatarkiewicza: cała, Witkacego: cała, Viewegera: cała
266 Przedszkole Miejskie nr 230, ul. Przylesie 22 Łódź stały Nie Andrzejki: cała, Bakaliowa: cała, Bolesławów: cała, Chmielna: cała, Czajewskiego: nieparzyste od 1 do 47, Dworcowa: cała, Feliksińska: cała, Galla Anonima: cała, Giemzowska: cała, Gminna: cała, Idzikowskiej: cała, Jędrzejowska: nieparzyste od ul. Ziemiańskiej do ul. Dworcowej, parzyste od ul. Ziemiańskiej do ul. Dworcowej, Kolorowa: cała, Konfederatów Barskich: cała, Kresowych Stanic: nieparzyste od ul. Gminnej do ul. Ziemiańskiej, parzyste od ul. Gminnej do ul. Ziemiańskiej, Kronikarska: cała, Ozdobna: cała, Pieśni Rycerskiej: cała, Przylesie: nieparzyste od 3 do końca, parzyste wszystkie, Rokicińska: nieparzyste od 339 do 433, parzyste od 394 do 490, Rzeźna: nieparzyste wszystkie, Semaforowa: cała, Wieńcowa: cała, Wieśniacza: cała, Wilgotna: cała, Ziarnista: cała, Ziemiańska: parzyste wszystkie
267 Szkoła Podstawowa nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Gajcego 7/11 Łódź stały Nie Anny Walentynowicz: cała, Bartnicza: cała, Boguszewskiej: cała, Domowa: cała, Dunikowskiego: cała, Gajcego: nieparzyste od 1 do 25, parzyste od 2 do 56, Gliszczyńskiego: cała, Gromadzka: cała, Gwarna: cała, Iłłakowiczówny: cała, Kupały: cała, Modrzejewskiej: cała, Newerlego: cała, Niecała: cała, Osterwy: cała, Przedszkolna: cała, Relaksowa: cała, Rokicińska: nieparzyste od 225 do 337, parzyste od 242 do 392, Rzepichy: cała, Sędziwoja: cała, Słoneczne Zacisze: nieparzyste wszystkie, parzyste od 16 do 56, Słonimskiego: cała, Szancera: cała, Szaniawskiego: cała, Taborowa: nieparzyste od 65 do 137, parzyste od 2 do 120, Tołstoja: cała, Usługowa: cała, Wernyhory: cała, Włodarska: cała, Wybickiego: cała, Żukowskiego: cała, Żywiczna: cała
268 Szkoła Podstawowa nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Gajcego 7/11 Łódź stały Nie Dobrej Wróżki: cała, Gajcego: nieparzyste od 27 do 137, parzyste od 58 do 258, Kownackiej: cała, Liczyrzepy: cała, Miernicza: cała, Ogińskiego: cała, Parandowskiego: parzyste wszystkie, Porazińskiej: cała, Rataja: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 14 do końca, Serenady: cała, Sielanki: cała, Skautów Łódzkich: cała, Skrzatów: cała, Słoneczne Zacisze: parzyste od 2 do 14 i od 58 do końca, Szafrańska: cała, Szarady: cała, Szeherezady: cała, Szelburg-Zarembiny: cała, Szklarskiego: cała, Wiktorii Wiedeńskiej: nieparzyste od ul. Ziemiańskiej do ul. Gminnej, parzyste od ul. Ziemiańskiej do ul. Gminnej, Winiarska: cała, Zabawna: cała, Zaścianek: cała
269 Przedszkole Miejskie nr 65, ul. Przybyszewskiego 92 Łódź stały Nie al. Marszałka Śmigłego-Rydza: nieparzyste od 19 do 23, Częstochowska: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 16, Łęczycka: parzyste od 2 do 28, Łowicka: cała, Milionowa: nieparzyste od 41 do 55, Przędzalniana: nieparzyste od 77 do 109, parzyste od 76 do 98, Przybyszewskiego: parzyste od 82 do 92A, Rawska: cała, Skierniewicka: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 12
270 XLIV Liceum Ogólnokształcące, ul. Wacława 22/24 Łódź stały Nie al. Marszałka Śmigłego-Rydza: parzyste od 20 do 28, Chełmska: cała, Częstochowska: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 18 do końca, Milionowa: nieparzyste od 89 do 121, Niciarniana: nieparzyste od 49C do 53, parzyste 60, Nieszawska: cała, Przybyszewskiego: nieparzyste od 211 do 253, parzyste od 94 do 178, Skierniewicka: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 20 do końca, Tatrzańska: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 30, Wacława: cała
271 Przedszkole Miejskie nr 221 - Integracyjne w Łodzi, al. Marszałka Śmigłego-Rydza 38 Łódź stały Tak al. Marszałka Śmigłego-Rydza: nieparzyste od 29 do 31, Łęczycka: parzyste od 30 do 54, Ozorkowska: nieparzyste od 1 do 17, parzyste od 2 do 28, Poznańska: parzyste od 56 do końca, Przędzalniana: nieparzyste od 111 do 131, parzyste od 100 do 112, Przybyszewskiego: nieparzyste od 105 do 127
272 Szkoła Podstawowa nr 149 im. Obrońców Westerplatte, ul. Tatrzańska 69A Łódź stały Nie al. Marszałka Śmigłego-Rydza: parzyste od 42 do 60, Łęczycka: parzyste od 56 do końca, Ozorkowska: nieparzyste od 25/27 do końca, parzyste od 30 do końca, Poznańska: nieparzyste od 53 do końca, Przędzalniana: nieparzyste od 133 do końca, parzyste od 114 do końca, Tatrzańska: nieparzyste od 61 do 75
273 Szkoła Podstawowa nr 149 im. Obrońców Westerplatte, ul. Tatrzańska 69A Łódź stały Nie al. Marszałka Śmigłego-Rydza: parzyste od 30 do 40, Przybyszewskiego: nieparzyste od 143 do 153, Tatrzańska: nieparzyste od 21 do 59
274 Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Małej Piętnastki 1 Łódź stały Tak Generała Grota-Roweckiego: nieparzyste od 9 do końca, Leopolda Tyrmanda: parzyste od 2 do 4, Morcinka: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 8/10, Przybyszewskiego: nieparzyste od 177 do 185
275 Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Małej Piętnastki 1 Łódź stały Tak Generała Grota-Roweckiego: nieparzyste od 5 do 7, Leopolda Tyrmanda: nieparzyste wszystkie, parzyste od 6 do końca, Małej Piętnastki: cała, Morcinka: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 12 do końca, Przybyszewskiego: nieparzyste od 187 do 193, Strzemińskiego: parzyste wszystkie, Zapadła: cała, Zawodowa: cała
276 Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Małej Piętnastki 1 Łódź stały Tak Andrzejewskiej: nieparzyste od 1 do 7, Dostawcza: nieparzyste 1 i od 9 do 17, parzyste od 4 do 16, Lodowa: nieparzyste od 73 do 79, parzyste od 78 do 88, Nurta Kaszyńskiego: cała, Papiernicza: nieparzyste wszystkie, parzyste wszystkie, z wyłączeniem od 6 do 14, Piwnika Ponurego: cała, Puszkina: nieparzyste od Ronda Sybiraków do granicy Osiedla Zarzew, Przybyszewskiego: nieparzyste od 195 do 209E i od 255/267 do 319, z wyłączeniem 255/267, parzyste od 270 do 278
277 Publiczne Gimnazjum nr 31 im. Szarych Szeregów, ul. Generała Grota-Roweckiego 1 Łódź stały Nie Generała Grota-Roweckiego: nieparzyste od 1 do 3, parzyste od 2 do 6, Karla Dedeciusa: cała, Strzemińskiego: nieparzyste wszystkie, Tatrzańska: parzyste od 54 do 86 i 92A
278 Publiczne Gimnazjum nr 31 im. Szarych Szeregów, ul. Generała Grota-Roweckiego 1 Łódź stały Nie Brzechwy: cała, Generała Grota-Roweckiego: parzyste od 8 do końca, Przybyszewskiego: nieparzyste od 161 do 167, Tatrzańska: parzyste od 42 do 52A
279 Publiczne Gimnazjum nr 33, ul. Janosika 136 Łódź stały Nie Andrzeja Kerna: cała, Bacowa: cała, Beskidzka: nieparzyste od 1 do 23, parzyste od 2 do 24, Brzezińska: nieparzyste od 1/3 do 103, parzyste od 2 do 8C, Chałubińskiego: cała, Czesława Miłosza: cala, Giewont: nieparzyste od 29 do końca, Gubałówka: cała, Jadwigi: cała, Janosika: nieparzyste od 99 do końca, parzyste od 102 do końca, Jarowa: cała, Junacka: cała, Kierpcowa: cała, Kobzowa: cała, Krasińskiego: cała, Kraterowa: cała, Mateusza: cała, Morskie Oko: cała, Połoniny: cała, Powstańców Śląskich: cała, Prezydenta: cała, Raszyńska: cała, Sabały: cała, Spartakusa: cała, Spiska: cała, Stokowska: cała, Strążyska: cała, Strykowska: nieparzyste od 53 do 81, Szczawnicka: cała, Śnieżna; cała, Taternicza: cała, Wąwozowa: cała, Wiślicka: cała, Wyżynna: cała, Zbójnicka: cała, Zbigniewa Herberta: cała
280 Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego, ul. Giewont 28 Łódź stały Nie Alpejska: cała, Dębowskiego: nieparzyste od 1 do 15, parzyste 8, Dunajec: cała, Generała Zaruskiego: cała, Giewont: nieparzyste od 1 do 27, parzyste od 2 do 28A, Górska: cała, Graniowa: cała, Halna: cała, Hyrna: cała, Jędrowizna: cała, Krokiew: cała, Listopadowa: nieparzyste 95 i od 105 do końca, parzyste od 56L do końca, Ostrołęcka: cała, Pieniny: cała, z wyłączeniem 30, Potokowa: cała, Przełęcz: cała, Rysy: cała, Saneczkowa: cała, Stroma: cała, Szczytowa: cała, Turnie: cała, Wichrowa: cała
281 Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego, ul. Giewont 28 Łódź stały Nie Bazaltowa: cała, Dolina Kościeliska: cała, Gorce: cała, Juhasowa: cała, Kasprowy Wierch: cała, Krzemieniowa: cała, Podgórze: cała, Pomorska: parzyste od 300 do 340B, Skalna: cała, Wierchowa: cała, Zbocze: cała
282 Pogotowie Opiekuńcze Nr 1, ul. Krokusowa 15/17 Łódź stały Nie Chmurna: cała, Czecha: nieparzyste od 1 do 47, parzyste od 2 do 26, Czorsztyńska: cała, Gazdy: cała, Janosika: nieparzyste od 1 do 97, parzyste od 2 do 100, Jesienna: cała, Krokusowa: cała, Limbowa: cała, Pomorska: parzyste od 238 do 298, Pszczyńska: cała, Sądecka: cała, Szarotki: cała, Telefoniczna: nieparzyste od 39 do końca, parzyste od 44 do końca, Weselna: cała, Wodospadowa: cała, Zaspowa: cała, Zrębowa: cała, Żlebowa: cała
283 Publiczne Gimnazjum nr 30 im. Adam Mickiewicza, ul. Nowogrodzka 6/14 Łódź stały Nie Antoniewska: cała, Białoruska: cała, Czechosłowacka: cała, z wyłączeniem 8/10, Edwarda: nieparzyste od 1 do 43, parzyste od 2 do 50, Grodzka: cała, Johna Wayne'a: cała, Kresowa: cała, Lawinowa: nieparzyste od 1 do 35, parzyste od 2 do 12, Lewarowa: cała, Małachowskiego: nieparzyste 9 i 11, parzyste od 92 do końca, Mazowiecka: cała, Miechowska: cała, Niciarniana: nieparzyste od 1/3 do 5A, parzyste od 2 do 6, Nowogrodzka: cała, Ormiańska: cała, Oskardowa: cała, Pograniczna: cała, Pomorska: nieparzyste od 187 do torów PKP, z wyłączeniem 251, parzyste od 168/170 do 236, Poronińska: cała, Selekcyjna: cała, Surowcowa: cała, Telefoniczna: nieparzyste od 23A do 37, parzyste od 28C do 42, Wagonowa: cała, Widzewska: nieparzyste od 1 do 5/7, Wilanowska: cała, Wodociągowa: cała
284 Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi im. dr. J. Babińskiego, ul. Aleksandrowska 159 Łódź szpital Nie Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi im. dr. J. Babińskiego ul. Aleksandrowska 159
285 Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi, ul. Okólna 181 Łódź szpital Nie Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi ul. Okólna 181
286 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi, ul. Kniaziewicza 1/5 Łódź szpital Nie Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi ul. Kniaziewicza 1/5
287 Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi, ul. Przyrodnicza 7/9 Łódź szpital Nie III Szpital Miejski im. dr. Karola Jonschera w Łodzi ul. Przyrodnicza 7/9
288 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi, ul. Północna 42 Łódź szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi ul. Północna 42
289 6 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Złotnicza 10 Łódź dom pomocy społecznej Nie 6 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi ul. Złotnicza 10
290 Dom Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” w Łodzi, ul. Dojazdowa 5/7 Łódź dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” w Łodzi ul. Dojazdowa 5/7
291 Dom Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” im. majora Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego „Nurta” w Łodzi, ul. Przyrodnicza 24/26 Łódź dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” im. majora Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego „Nurta” w Łodzi ul. Przyrodnicza 24/26
292 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Rojna 15 Łódź dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Łodzi ul. Rojna 15
293 Areszt Śledczy w Łodzi, ul. Smutna 21 Łódź areszt Śledczy Nie Areszt Śledczy w Łodzi ul. Smutna 21
294 Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, ul. Rzgowska 281/289 Łódź szpital Nie Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi ul. Rzgowska 281/289
295 Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, ul. Pabianicka 62 Łódź szpital Nie Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi ul. Pabianicka 62
296 Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi Ośrodek Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej, ul. Popioły 40 Łódź szpital Nie Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi Ośrodek Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej ul. Popioły 40
297 Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi sp. z o. o., ul. Kosynierów Gdyńskich 61 Łódź szpital Nie Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi sp. z o. o. ul. Kosynierów Gdyńskich 61
298 5 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Podgórna 2/14 Łódź dom pomocy społecznej Nie 5 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi ul. Podgórna 2/14
299 3 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Paradna 36 Łódź dom pomocy społecznej Nie 3 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi ul. Paradna 36
300 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Rudzka 56 Łódź dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Łodzi ul. Rudzka 56
301 Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Łodzi, ul. Kosynierów Gdyńskich 20 Łódź dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Łodzi ul. Kosynierów Gdyńskich 20
302 Zakład Karny Nr 2 w Łodzi, ul. Kraszewskiego 1/5 Łódź zakład karny Nie Zakład Karny Nr 2 w Łodzi ul. Kraszewskiego 1/5
303 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów, ul. Żeromskiego 113 Łódź szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów ul. Żeromskiego 113
304 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów, pl. Hallera 1 Łódź szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów pl. Hallera 1
305 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi, ul. Wólczańska 191/195 Łódź szpital Nie Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi ul. Wólczańska 191/195
306 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi Ośrodek Szpitalny im. M. Madurowicza, ul. Wileńska 37 Łódź szpital Nie Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi Ośrodek Szpitalny im. M. Madurowicza ul. Wileńska 37
307 2 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 32 Łódź dom pomocy społecznej Nie 2 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 32
308 Dom Pomocy Społecznej „Włókniarz” im. Jana Pawła II w Łodzi, ul. Krzemieniecka 7/9 Łódź dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej „Włókniarz” im. Jana Pawła II w Łodzi ul. Krzemieniecka 7/9
309 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Kopcińskiego 22 Łódź szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ul. Kopcińskiego 22
310 Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera Sp. z o. o., ul. Sterlinga 13 Łódź szpital Nie Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera Sp. z o. o. ul. Sterlinga 13
311 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Narutowicza 114 Łódź dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Łodzi ul. Narutowicza 114
312 Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze-Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Przybyszewskiego 255/267 Łódź dom pomocy społecznej Nie Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze-Dom Pomocy Społecznej w Łodzi ul. Przybyszewskiego 255/267
313 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów, ul. Pieniny 30 Łódź szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów ul. Pieniny 30
314 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Kliniki Psychiatryczne, ul. Czechosłowacka 8/10 Łódź szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Kliniki Psychiatryczne ul. Czechosłowacka 8/10
315 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centrum Kliniczno-Dydaktyczne, ul. Pomorska 251 Łódź szpital Nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centrum Kliniczno-Dydaktyczne ul. Pomorska 251
316 Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi, ul. Milionowa 14 Łódź szpital Nie Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi ul. Milionowa 14
317 Zakład Karny Nr 1 w Łodzi, ul. Beskidzka 54 Łódź zakład karny Nie Zakład Karny Nr 1 w Łodzi ul. Beskidzka 54

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Osiedle Bałuty Zachodnie, Osiedle Radogoszcz, Osiedle Teofilów-Wielkopolska 5 69 041 9 56
0.0000020000Nr 2 Osiedle Bałuty Centrum, Osiedle Stare Polesie 5 66 350 10 59
0.0000030000Nr 3 Osiedle im. Józefa Montwiłła-Mireckiego, Osiedle Karolew-Retkinia Wschód, Osiedle Retkinia Zachód-Smulsko, Osiedle Koziny, Osiedle Zdrowie-Mania, Osiedle Złotno 5 72 609 9 55
0.0000040000Nr 4 Osiedle Chojny, Osiedle Lublinek-Pienista, Osiedle Nad Nerem, Osiedle Piastów-Kurak, Osiedle Rokicie, Osiedle Ruda 5 72 988 10 60
0.0000050000Nr 5 Osiedle Górniak, Osiedle Katedralna, Osiedle Stary Widzew 5 62 511 10 62
0.0000060000Nr 6 Osiedle Bałuty-Doły, Osiedle Julianów-Marysin-Rogi, Osiedle Łagiewniki, Osiedle Śródmieście-Wschód, Osiedle Wzniesień Łódzkich 5 62 639 9 57
0.0000070000Nr 7 Osiedle Andrzejów, Osiedle Chojny-Dąbrowa, Osiedle Nr 33, Osiedle Wiskitno, Osiedle Zarzew 5 65 517 9 58
0.0000080000Nr 8 Osiedle Dolina Łódki, Osiedle Mileszki, Osiedle Nowosolna, Osiedle Olechów-Janów, Osiedle Stoki-Sikawa-Podgórze, Osiedle Widzew-Wschód 5 65 013 8 51
Podsumowanie 40 536 668 74 458

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 7 7 7 7 7 7 56
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 7 7 7 56
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK! KWW TAK! 7 6 7 7 7 7 7 7 55
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ KWW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ 4 5 5 5 5 5 29
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC 5 5 5 5 20
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI KWW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI 6 5 5 6 7 5 7 5 46
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ KWW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ 6 7 7 6 7 7 7 7 54
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA KWW AKCJA NARODOWA 5 5 5 5 5 5 5 5 40
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ KWW HANNY ZDANOWSKIEJ 7 7 7 7 7 7 7 7 56
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL KWW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL 7 5 5 5 5 7 6 6 46

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
8 WOJCIECHOWSKA-VAN HEUKELOM Agnieszka Krystyna 54 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI Łódź
3 LIPCZYK Krzysztof Gniewomir 33 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ KORWiN Łódź
9 ZDANOWSKA Hanna Elżbieta 59 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ Platforma Obywatelska RP Platforma Obywatelska RP Łódź
4 MAURER Zbigniew Sławomir 69 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA Łódź
1 BUDA Waldemar Grzegorz 36 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Łódź
5 MISZTAL Piotr Wiktor 53 zawodowe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL Łódź
2 GÓRSKI Rafał Witold 44 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Łódź
6 NIZIOŁEK-JANIAK Urszula Edyta 51 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK! Stowarzyszenie Koalicja „TAK!” Łódź
7 RUTKOWSKI Janusz Antoni 66 średnie ekonomiczne i techniczne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC RUCH OBYWATELSKI PRAWO I MOC POLSKICH ORŁÓW Łódź

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 69 124 42 140 42 125 60.94% 0.06094
40 527 96.21% 0.09621
Tak
2 66 019 34 843 34 540 52.32% 0.05232
32 955 95.41% 0.09541
Tak
3 72 752 45 970 45 754 62.89% 0.06289
44 040 96.25% 0.09625
Tak
4 72 821 42 774 42 607 58.51% 0.05851
41 019 96.27% 0.09627
Tak
5 62 598 29 868 29 818 47.63% 0.04763
28 358 95.10% 0.0951
Tak
6 62 533 35 478 35 340 56.51% 0.05651
34 054 96.36% 0.09636
Tak
7 65 659 37 000 36 948 56.27% 0.05627
35 243 95.39% 0.09539
Tak
8 64 982 40 729 40 294 62.01% 0.06201
39 091 97.01% 0.09701
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 13 080 56 4.43% 0.00443
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 72 267 56 24.47% 0.02447
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK! 7 712 55 2.61% 0.00261
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ 3 964 30 1.34% 0.00134
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC 336 20 0.11% 0.00011
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI 4 548 46 1.54% 0.00154
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ 6 127 54 2.07% 0.00207
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA 1 705 40 0.58% 0.00058
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ 183 383 56 62.10% 0.0621
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL 2 165 46 0.73% 0.00073

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 13 080 56 0 4.43% 0.00443
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 72 267 56 8 24.47% 0.02447
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK! 7 712 55 0 2.61% 0.00261
Nie
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ 3 964 30 0 1.34% 0.00134
Nie
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC 336 20 0 0.11% 0.00011
Nie
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI 4 548 46 0 1.54% 0.00154
Nie
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ 6 127 54 0 2.07% 0.00207
Nie
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA 1 705 40 0 0.58% 0.00058
Nie
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ 183 383 56 32 62.10% 0.0621
Tak
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL 2 165 46 0 0.73% 0.00073
Nie

Rada Miejska w Łodzi - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 8 1 CIESIELSKA Katarzyna Ewa 606 1.50% 0.0015
Nie
1 8 2 GŁOWACKI Tomasz Bogdan 1 053 2.60% 0.0026
Nie
1 8 3 SAŁATA Adamina Justyna 94 0.23% 0.00023
Nie
1 8 4 KRAWIEC Piotr Maciej 103 0.25% 0.00025
Nie
1 8 5 JANISZEWSKA Maria Małgorzata 101 0.25% 0.00025
Nie
1 8 6 BRYKALSKA-LUDWIKIEWICZ Wiesława 27 0.07% 7.0E-5
Nie
1 8 7 WIĘCKOWSKI Marcin Michał 544 1.34% 0.00134
Nie
1 10 1 BULAK Sebastian Dominik 5 288 13.05% 0.01305
Tak
1 10 2 OLCZAK Przemysław 1 830 4.52% 0.00452
Nie
1 10 3 CZECH Wiesław Janusz 395 0.97% 0.00097
Nie
1 10 4 PROCHOWSKA Małgorzata Helena 637 1.57% 0.00157
Nie
1 10 5 KORASIEWICZ Andrzej 377 0.93% 0.00093
Nie
1 10 6 SZYSZKOWSKA-BRUZIEK Dorota Anna 306 0.76% 0.00076
Nie
1 10 7 FOSSA-SZCZEPANIAK Katarzyna Agata 385 0.95% 0.00095
Nie
1 14 1 PIASECKI Mateusz Marek 300 0.74% 0.00074
Nie
1 14 2 KNAPIK Aleksandra Alicja 268 0.66% 0.00066
Nie
1 14 3 SZCZEPANIAK Tomasz 52 0.13% 0.00013
Nie
1 14 4 WILCZYŃSKA Krystyna 50 0.12% 0.00012
Nie
1 14 5 PRZYBYLSKI Michał Krzysztof 25 0.06% 6.0E-5
Nie
1 14 6 NOWICKA Anna Maria 53 0.13% 0.00013
Nie
1 14 7 HAJNCEL Paweł Wojciech 49 0.12% 0.00012
Nie
1 15 1 FRĄTCZAK Michał Dariusz 225 0.56% 0.00056
Nie
1 15 2 WITKOWSKA Ewa Maria 204 0.50% 0.0005
Nie
1 15 3 NOWAK Jerzy Jan 72 0.18% 0.00018
Nie
1 15 4 KUBIK Krzysztof Jacek 62 0.15% 0.00015
Nie
1 17 1 KRAUZE Ryszard Henryk 114 0.28% 0.00028
Nie
1 17 2 MUDZO Krystyna Maria 54 0.13% 0.00013
Nie
1 17 3 BARTOSZEWSKA Krystyna Maria 69 0.17% 0.00017
Nie
1 17 4 SZYMAŃSKI Sławomir Witold 41 0.10% 0.0001
Nie
1 17 5 TOMCZYK Wiesława 36 0.09% 9.0E-5
Nie
1 17 6 MIKOŁAJCZYK Adrian Kamil 53 0.13% 0.00013
Nie
1 18 1 GRABARCZYK Tomasz Michał 458 1.13% 0.00113
Nie
1 18 2 ZAWADA Ewa Krystyna 119 0.29% 0.00029
Nie
1 18 3 NIEWIADOMSKI Michał Jerzy 81 0.20% 0.0002
Nie
1 18 4 KAMIŃSKI Michał Antoni 379 0.94% 0.00094
Nie
1 18 5 ORZECHOWSKA Iwona Elżbieta 64 0.16% 0.00016
Nie
1 18 6 BATAROWICZ Janina Kazimiera 22 0.05% 5.0E-5
Nie
1 19 1 POTAPCZYK Andrzej Stefan 73 0.18% 0.00018
Nie
1 19 2 ROKITA Jarosław 38 0.09% 9.0E-5
Nie
1 19 3 ANYSZ Iwona Maria 20 0.05% 5.0E-5
Nie
1 19 4 MAŁUS Grzegorz Michał 13 0.03% 3.0E-5
Nie
1 19 5 STRUSZCZYK Katarzyna Justyna 30 0.07% 7.0E-5
Nie
1 20 1 WALASEK Mateusz Jan 7 157 17.66% 0.01766
Tak
1 20 2 DOMASZEWICZ Bartosz Łukasz 6 187 15.27% 0.01527
Tak
1 20 3 SUSNIŁO-GRUSZKA Emilia Gabriela 3 165 7.81% 0.00781
Tak
1 20 4 PASTUSZKA Dariusz Michał 1 738 4.29% 0.00429
Nie
1 20 5 ZGIERSKI Tomasz 1 356 3.35% 0.00335
Nie
1 20 6 WIETESKA Agnieszka Maria 3 271 8.07% 0.00807
Tak
1 20 7 SKONIECZKA Katarzyna 2 622 6.47% 0.00647
Nie
1 21 1 TIETIANIEC Emilia Julia 53 0.13% 0.00013
Nie
1 21 2 PIECZYŃSKA Wiktoria Barbara 24 0.06% 6.0E-5
Nie
1 21 3 KORCZAK Anna 51 0.13% 0.00013
Nie
1 21 4 STĘPNIAK Adrianna Maria 20 0.05% 5.0E-5
Nie
1 21 5 WOŹNIAK Bartłomiej Jacek 30 0.07% 7.0E-5
Nie
1 21 6 BOROWICZ Wadim 14 0.03% 3.0E-5
Nie
1 21 7 PIECZYŃSKI Patryk Mikołaj 28 0.07% 7.0E-5
Nie
2 8 1 SIWIŃSKI Mikołaj Jakub 514 1.56% 0.00156
Nie
2 8 2 DYKTYŃSKI Jakub Krzysztof 181 0.55% 0.00055
Nie
2 8 3 ZABŁOCKA Daniela 172 0.52% 0.00052
Nie
2 8 4 RYMER Łukasz Grzegorz 62 0.19% 0.00019
Nie
2 8 5 MATYSIAK Anna Lucyna 119 0.36% 0.00036
Nie
2 8 6 JANECZKO Łukasz 118 0.36% 0.00036
Nie
2 8 7 WIOSNA-LENART Dorota Mariola 120 0.36% 0.00036
Nie
2 10 1 TOMASZEWSKI Włodzimierz 4 832 14.66% 0.01466
Tak
2 10 2 ANIELAK Tomasz Lucjan 1 064 3.23% 0.00323
Nie
2 10 3 PIETRZAK Sławomir 898 2.72% 0.00272
Nie
2 10 4 WIERNICKA Kinga Małgorzata 378 1.15% 0.00115
Nie
2 10 5 LIPIŃSKI Jacek Władysław 722 2.19% 0.00219
Nie
2 10 6 SŁOWIAŃSKA Monika Agnieszka 244 0.74% 0.00074
Nie
2 10 7 MASŁOCHA Dorota 250 0.76% 0.00076
Nie
2 14 1 NIZIOŁEK-JANIAK Urszula Edyta 873 2.65% 0.00265
Nie
2 14 2 GABUNIA Merab 194 0.59% 0.00059
Nie
2 14 3 BAJUR Małgorzata Teresa 60 0.18% 0.00018
Nie
2 14 4 SZELESZCZYK Dominika Karolina 40 0.12% 0.00012
Nie
2 14 5 CHRZANOWSKI Artur Wojciech 55 0.17% 0.00017
Nie
2 14 6 PŁOSZKA-KABZA Aleksandra Katarzyna 50 0.15% 0.00015
Nie
2 15 1 BARSZCZ Witold Waldemar 184 0.56% 0.00056
Nie
2 15 2 FRYD Krzysztof Stanisław 46 0.14% 0.00014
Nie
2 15 3 PLEWIŃSKA-GŁODEK Wiesława Anna 99 0.30% 0.0003
Nie
2 15 4 NAJBERT Grażyna Mirosława 50 0.15% 0.00015
Nie
2 15 5 MACIEJEWSKA Urszula 168 0.51% 0.00051
Nie
2 16 1 ZIELIŃSKI Jerzy Kazimierz 31 0.09% 9.0E-5
Nie
2 16 2 MRÓZ Mateusz Piotr 25 0.08% 8.0E-5
Nie
2 16 3 KARPIERZ Beata Jolanta 4 0.01% 1.0E-5
Nie
2 16 4 SMUŻNA Aneta Bogumiła 7 0.02% 2.0E-5
Nie
2 16 5 JĘDRZEJAK Piotr 24 0.07% 7.0E-5
Nie
2 17 1 MIKOŁAJCZYK Dorota Maria 282 0.86% 0.00086
Nie
2 17 2 WIELGUS Damian Mirosław 59 0.18% 0.00018
Nie
2 17 3 SZCZAWIŃSKA Izabela Ewa 59 0.18% 0.00018
Nie
2 17 4 JAKÓBOWSKA Krystyna 66 0.20% 0.0002
Nie
2 17 5 LEWANDOWSKI Adam 66 0.20% 0.0002
Nie
2 18 1 SOBAŃSKI Karol Wojciech 270 0.82% 0.00082
Nie
2 18 2 SOLECKI Jacek Hubert 74 0.22% 0.00022
Nie
2 18 3 SANDELEWSKA Agata Anna 84 0.25% 0.00025
Nie
2 18 4 CHOCHULSKA Zuzanna Anna 58 0.18% 0.00018
Nie
2 18 5 DOMAGAŁA Klaudia Ewa 97 0.29% 0.00029
Nie
2 18 6 GUZEK Patryk Dariusz 21 0.06% 6.0E-5
Nie
2 18 7 CHMIELARSKI Bartłomiej Krzysztof 41 0.12% 0.00012
Nie
2 19 1 RADZIKOWSKI Michał 108 0.33% 0.00033
Nie
2 19 2 MADEJ Krzysztof Maciej 57 0.17% 0.00017
Nie
2 19 3 PAWŁOWSKA Jolanta Maria 31 0.09% 9.0E-5
Nie
2 19 4 KIEŁEK Paulina Agnieszka 12 0.04% 4.0E-5
Nie
2 19 5 STRUSZCZYK Adrian Waldemar 15 0.05% 5.0E-5
Nie
2 20 1 BOHUSZEWICZ Sebastian 4 878 14.80% 0.0148
Tak
2 20 2 BUDZIŃSKA Joanna 5 508 16.71% 0.01671
Tak
2 20 3 JARECKI Adam Janusz 1 598 4.85% 0.00485
Nie
2 20 4 RAKOWSKI Maciej Bogusław 4 202 12.75% 0.01275
Tak
2 20 5 CHOJNACKA-DURAJ Justyna Maria 2 082 6.32% 0.00632
Tak
2 20 6 PANCER Agnieszka Janina 548 1.66% 0.00166
Nie
2 20 7 MILEWSKI Michał Paweł 947 2.87% 0.00287
Nie
2 21 1 WÓJCIK Jakub Sławomir 59 0.18% 0.00018
Nie
2 21 2 MRÓWCZYŃSKA Paulina 40 0.12% 0.00012
Nie
2 21 3 GRZESIK Adam Tadeusz 24 0.07% 7.0E-5
Nie
2 21 4 SOBCZAK Marika Kamila 31 0.09% 9.0E-5
Nie
2 21 5 BILIŃSKA Jolanta Ewa 54 0.16% 0.00016
Nie
3 8 1 JĘDRASIK Krzysztof Piotr 785 1.78% 0.00178
Nie
3 8 2 KULESZKA Agata 331 0.75% 0.00075
Nie
3 8 3 FEDEROWICZ Mariusz Jacek 101 0.23% 0.00023
Nie
3 8 4 KASZUBSKA Sylwia 146 0.33% 0.00033
Nie
3 8 5 ODZIEMEK Łukasz Andrzej 43 0.10% 0.0001
Nie
3 8 6 KURZAWSKA Małgorzata Agata 101 0.23% 0.00023
Nie
3 8 7 URBANIEC Kamil Igor 88 0.20% 0.0002
Nie
3 10 1 GRZESZCZYK Marta Katarzyna 6 092 13.83% 0.01383
Tak
3 10 2 JAKUBOWSKI Jacek Grzegorz 1 428 3.24% 0.00324
Nie
3 10 3 WIŚNIEWSKI Paweł 639 1.45% 0.00145
Nie
3 10 4 SZYDŁOWSKI Adam Marian 361 0.82% 0.00082
Nie
3 10 5 PRZYBYŁ Anna 717 1.63% 0.00163
Nie
3 10 6 ZALEGA Monika Ewa 230 0.52% 0.00052
Nie
3 10 7 MARGIEWICZ Tomasz Arkadiusz 465 1.06% 0.00106
Nie
3 14 1 MAMULSKA Monika Joanna 444 1.01% 0.00101
Nie
3 14 2 SOBUTKA Paweł Krzysztof 72 0.16% 0.00016
Nie
3 14 3 MARZEC Waldemar 69 0.16% 0.00016
Nie
3 14 4 GILL Martyn Sebastian 26 0.06% 6.0E-5
Nie
3 14 5 KARP Kinga Dorota 59 0.13% 0.00013
Nie
3 14 6 KACZOROWSKA Leokadia Wiesława 15 0.03% 3.0E-5
Nie
3 14 7 TRZEBIŃSKI Piotr Michał 43 0.10% 0.0001
Nie
3 15 1 BARTOSIK Karol Tomasz 269 0.61% 0.00061
Nie
3 15 2 ZGIT Janusz Bolesław 87 0.20% 0.0002
Nie
3 15 3 MACIEJEWSKA-FRĄTCZAK Sylwia Agnieszka 143 0.32% 0.00032
Nie
3 15 4 KWIATKOWSKA Aneta Monika 155 0.35% 0.00035
Nie
3 15 5 BORS Sławomir Janusz 184 0.42% 0.00042
Nie
3 17 1 SKWAREK-GAŁĘSKA Małgorzata Tatiana 218 0.50% 0.0005
Nie
3 17 2 MICHALAK Adam Andrzej 54 0.12% 0.00012
Nie
3 17 3 DERECKA Ewa Urszula 58 0.13% 0.00013
Nie
3 17 4 KAROLEWSKI Maciej Karol 32 0.07% 7.0E-5
Nie
3 17 5 WOJCIECHOWSKA Krystyna Zofia 143 0.32% 0.00032
Nie
3 18 1 MAZUR Joanna Sylwia 446 1.01% 0.00101
Nie
3 18 2 RENGERT Łukasz Adam 58 0.13% 0.00013
Nie
3 18 3 MODRZEJEWSKI Sebastian 58 0.13% 0.00013
Nie
3 18 4 GOSŁAWSKI Robert Kacper 47 0.11% 0.00011
Nie
3 18 5 STEFANIAK-PIASEK Ewa Wacława 29 0.07% 7.0E-5
Nie
3 18 6 WOJCIECHOWSKA-WACŁAWIAK Katarzyna Barbara 42 0.10% 0.0001
Nie
3 18 7 LIPCZYK Piotr Zbyszko 142 0.32% 0.00032
Nie
3 19 1 MAKOWSKI Marcin Mariusz 156 0.35% 0.00035
Nie
3 19 2 TABACHOWICZ Piotr Sergiusz 25 0.06% 6.0E-5
Nie
3 19 3 PIOTROWSKA Barbara 27 0.06% 6.0E-5
Nie
3 19 4 MIERZEJEWSKA Wiesława 15 0.03% 3.0E-5
Nie
3 19 5 GASIŃSKI Piotr Rafał 34 0.08% 8.0E-5
Nie
3 20 1 GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz 10 858 24.65% 0.02465
Tak
3 20 2 KĘPKA Karolina Izabela 9 316 21.15% 0.02115
Tak
3 20 3 PRZYBYŁA Mariusz 2 063 4.68% 0.00468
Tak
3 20 4 DUDEK Jakub 942 2.14% 0.00214
Nie
3 20 5 OSTOJSKA Grażyna 1 985 4.51% 0.00451
Nie
3 20 6 STROJNA Aleksandra Ewa 1 318 2.99% 0.00299
Nie
3 20 7 SKWARKA Władysław 2 591 5.88% 0.00588
Tak
3 21 1 SZUMOWSKI Sarian Patryk 82 0.19% 0.00019
Nie
3 21 2 CIECIOROWSKI Adrian 19 0.04% 4.0E-5
Nie
3 21 3 BOJANOWSKA Wiktoria Weronika 25 0.06% 6.0E-5
Nie
3 21 4 KĘPKA Natalia Patrycja 134 0.30% 0.0003
Nie
3 21 5 KOMPA Renata Mirosława 30 0.07% 7.0E-5
Nie
4 8 1 PIEKIELNY Piotr Witold 737 1.80% 0.0018
Nie
4 8 2 HOJEŃSKA Wioletta Maria 138 0.34% 0.00034
Nie
4 8 3 WALICKI Tomasz Zdzisław 126 0.31% 0.00031
Nie
4 8 4 KORYCKA Paulina Justyna 157 0.38% 0.00038
Nie
4 8 5 GOLAŃSKA Natalia Agnieszka 113 0.28% 0.00028
Nie
4 8 6 SULEJ Radosław Jacek 111 0.27% 0.00027
Nie
4 8 7 JOŃCZYK Marcin Tomasz 277 0.68% 0.00068
Nie
4 10 1 MARZEC Radosław 6 562 16.00% 0.016
Tak
4 10 2 WĘCŁAW Halina 1 283 3.13% 0.00313
Nie
4 10 3 CHRUŚCIK Marcin Sebastian 1 106 2.70% 0.0027
Nie
4 10 4 BEDA Jadwiga Bogumiła 629 1.53% 0.00153
Nie
4 10 5 DONATOWICZ Andrzej Franciszek 206 0.50% 0.0005
Nie
4 10 6 PECZYŃSKA Monika Joanna 440 1.07% 0.00107
Nie
4 10 7 SZYMAŃSKI Krzysztof Zbigniew 564 1.37% 0.00137
Nie
4 14 1 ARTOMSKI Dominik Evan 302 0.74% 0.00074
Nie
4 14 2 WALCZAK Daniel 129 0.31% 0.00031
Nie
4 14 3 DZIURDA Beata Katarzyna 59 0.14% 0.00014
Nie
4 14 4 MAJEWSKI Tomasz Wojciech 50 0.12% 0.00012
Nie
4 14 5 KOŁODZIK Anna Katarzyna 42 0.10% 0.0001
Nie
4 14 6 SZCZEPANIAK Mirosław Marek 13 0.03% 3.0E-5
Nie
4 14 7 ZAJFERT Gabriela Anna 63 0.15% 0.00015
Nie
4 15 1 FRYD Małgorzata Barbara 233 0.57% 0.00057
Nie
4 15 2 WOJCIECHOWSKA-GÓRSKA Anna Ewa 239 0.58% 0.00058
Nie
4 15 3 MACIEJEWSKI Zdzisław 63 0.15% 0.00015
Nie
4 15 4 TUMASZ Sławek Stefan 32 0.08% 8.0E-5
Nie
4 15 5 TUREK Mirosław Zygmunt 65 0.16% 0.00016
Nie
4 16 1 GLOC Martyna Anna 25 0.06% 6.0E-5
Nie
4 16 2 LEWANDOWSKA-GLOC Monika Maria 25 0.06% 6.0E-5
Nie
4 16 3 TOMCZAK Arkadiusz Henryk 10 0.02% 2.0E-5
Nie
4 16 4 POPCZYK Maciej Adam 8 0.02% 2.0E-5
Nie
4 16 5 STRZELECKA Daria Anna 15 0.04% 4.0E-5
Nie
4 17 1 GIZGIER Joanna Janina 186 0.45% 0.00045
Nie
4 17 2 RYSZ Jacek Szymon 55 0.13% 0.00013
Nie
4 17 3 GAJEWSKI Janusz Wojciech 63 0.15% 0.00015
Nie
4 17 4 PABICH Elżbieta Janina 118 0.29% 0.00029
Nie
4 17 5 MAJKOWSKA-SIEKIERA Danuta Zofia 64 0.16% 0.00016
Nie
4 17 6 STEFANOWSKI Tadeusz Mieczysław 46 0.11% 0.00011
Nie
4 18 1 SŁOTA Tomasz Andrzej 307 0.75% 0.00075
Nie
4 18 2 FLORCZAK Mateusz Piotr 128 0.31% 0.00031
Nie
4 18 3 TUREK Małgorzata Agnieszka 82 0.20% 0.0002
Nie
4 18 4 MROZEK Karolina 83 0.20% 0.0002
Nie
4 18 5 PRUSIK Jakub 31 0.08% 8.0E-5
Nie
4 18 6 MAJEWSKA Justyna Anna 88 0.21% 0.00021
Nie
4 19 1 KUCHARSKI Witold 94 0.23% 0.00023
Nie
4 19 2 JĘDRZEJCZAK Tadeusz Wacław 25 0.06% 6.0E-5
Nie
4 19 3 KOWALSKA Halina 32 0.08% 8.0E-5
Nie
4 19 4 BARAŃSKI Michał Jan 27 0.07% 7.0E-5
Nie
4 19 5 WODZINOWSKA Irena Elżbieta 24 0.06% 6.0E-5
Nie
4 20 1 TRELA Tomasz Dominik 14 412 35.13% 0.03513
Tak
4 20 2 SETNIK Paulina 3 434 8.37% 0.00837
Tak
4 20 3 WACHOWSKA Katarzyna Marianna 1 861 4.54% 0.00454
Tak
4 20 4 HENCZ Marcin Krzysztof 1 933 4.71% 0.00471
Tak
4 20 5 LECHOWSKA Ismena 1 443 3.52% 0.00352
Nie
4 20 6 CZTERNASTKIEWICZ Katarzyna Anna 702 1.71% 0.00171
Nie
4 20 7 STEFANOWSKI Mikołaj Mirosław 1 704 4.15% 0.00415
Nie
4 21 1 WDOWIAK Agnieszka Beata 115 0.28% 0.00028
Nie
4 21 2 RORBACH Ewa 24 0.06% 6.0E-5
Nie
4 21 3 WDOWIAK Jacek Robert 26 0.06% 6.0E-5
Nie
4 21 4 SKIBIŃSKA Anna Laura 37 0.09% 9.0E-5
Nie
4 21 5 NOWAK Wojciech 53 0.13% 0.00013
Nie
5 8 1 KUKLIS Piotr Patryk 702 2.48% 0.00248
Nie
5 8 2 ADAMIAK Paweł Henryk 225 0.79% 0.00079
Nie
5 8 3 JĘDRZEJEWSKA-WYSOCKA Barbara 108 0.38% 0.00038
Nie
5 8 4 STARZYŃSKA Małgorzata Zofia 90 0.32% 0.00032
Nie
5 8 5 SŁAWIŃSKA Magdalena Monika 74 0.26% 0.00026
Nie
5 8 6 BOBEK Andrzej Paweł 91 0.32% 0.00032
Nie
5 8 7 BOGDAŃSKI Tomasz Włodzimierz 65 0.23% 0.00023
Nie
5 10 1 JEZIORSKI Kamil Przemysław 3 553 12.53% 0.01253
Tak
5 10 2 ZAKRZEWSKI Wojciech 906 3.19% 0.00319
Nie
5 10 3 PAWLICKI Eugeniusz Jan 298 1.05% 0.00105
Nie
5 10 4 ZIENTALAK Ewelina Anna 385 1.36% 0.00136
Nie
5 10 5 ZAWALSKI Sebastian Karol 562 1.98% 0.00198
Nie
5 10 6 KLISZEWSKA Małgorzata Jolanta 297 1.05% 0.00105
Nie
5 10 7 URBANIAK Agnieszka Joanna 496 1.75% 0.00175
Nie
5 14 1 GILL-PIĄTEK Hanna Beata 427 1.51% 0.00151
Nie
5 14 2 MAZIARZ Marcin Filip 60 0.21% 0.00021
Nie
5 14 3 DREWNOWICZ Ewa Maria 169 0.60% 0.0006
Nie
5 14 4 MAKOWSKI Wojciech 91 0.32% 0.00032
Nie
5 14 5 CHĘTKO Andrzej Edward 31 0.11% 0.00011
Nie
5 14 6 GINALSKA Anna Katarzyna 62 0.22% 0.00022
Nie
5 14 7 PĘDZIWIATR Elżbieta Bogumiła 85 0.30% 0.0003
Nie
5 15 1 MACIEJEWSKI Andrzej Paweł 330 1.16% 0.00116
Nie
5 15 2 GOWARZEWSKI Daniel Emil 155 0.55% 0.00055
Nie
5 15 3 MALINOWSKI Wiesław Zbigniew 70 0.25% 0.00025
Nie
5 15 4 WALCZYŃSKA Grażyna Zofia 63 0.22% 0.00022
Nie
5 15 5 MAJEWSKA Agnieszka 172 0.61% 0.00061
Nie
5 16 1 RUTKOWSKI Janusz Antoni 42 0.15% 0.00015
Nie
5 16 2 BARTOSIEWICZ Aleksandra Karolina 7 0.02% 2.0E-5
Nie
5 16 3 WÓJCIK Hanna 16 0.06% 6.0E-5
Nie
5 16 4 SZOR Marek Wojciech 6 0.02% 2.0E-5
Nie
5 16 5 PISKOREK Józef Adam 4 0.01% 1.0E-5
Nie
5 17 1 WOJCIECHOWSKA-VAN HEUKELOM Agnieszka Krystyna 749 2.64% 0.00264
Nie
5 17 2 ŚMIELEWSKA Magdalena Dorota 45 0.16% 0.00016
Nie
5 17 3 ZARAŚ Anna Maria 35 0.12% 0.00012
Nie
5 17 4 POTASIAK Piotr 17 0.06% 6.0E-5
Nie
5 17 5 MIKOŁAJCZYK Marcin Piotr 22 0.08% 8.0E-5
Nie
5 17 6 MAJEWSKA-WOŹNIAK Elżbieta Iwona 38 0.13% 0.00013
Nie
5 17 7 ŁAPCZYŃSKI Wojciech Adam 17 0.06% 6.0E-5
Nie
5 18 1 CHOJNACKI Filip Tomasz 272 0.96% 0.00096
Nie
5 18 2 NOWIŃSKI Jarosław Jacek 63 0.22% 0.00022
Nie
5 18 3 ŁUGOWSKI Tomasz Szczepan 37 0.13% 0.00013
Nie
5 18 4 WIERZBICKA Maria Jolanta 72 0.25% 0.00025
Nie
5 18 5 MODRZEJEWSKA Krystyna Maria 35 0.12% 0.00012
Nie
5 18 6 PODGÓRSKI Jakub Dawid 32 0.11% 0.00011
Nie
5 18 7 CIEŚLAK Anna Paulina 102 0.36% 0.00036
Nie
5 19 1 STRUSZCZYK Józef Mieczysław 86 0.30% 0.0003
Nie
5 19 2 STRZAŁKOWSKA Anna Maria 39 0.14% 0.00014
Nie
5 19 3 MUSIEROWICZ Robert 31 0.11% 0.00011
Nie
5 19 4 NASTAROWICZ Aleksandra Maria 22 0.08% 8.0E-5
Nie
5 19 5 OLEKSIK Stanisław 17 0.06% 6.0E-5
Nie
5 20 1 MOSKWA-WODNICKA Małgorzata 6 793 23.95% 0.02395
Tak
5 20 2 RACZKOWSKI Damian Łukasz 1 791 6.32% 0.00632
Tak
5 20 3 RESZPONDEK Rafał Kamil 2 463 8.69% 0.00869
Tak
5 20 4 BARTOSIAK Małgorzata 1 676 5.91% 0.00591
Nie
5 20 5 SOBCZYK Aneta Renata 844 2.98% 0.00298
Nie
5 20 6 KACPRZYCKI Adam Tomasz 623 2.20% 0.0022
Nie
5 20 7 MAKOWSKI Krzysztof Michał 2 650 9.34% 0.00934
Tak
5 21 1 WORKOWSKI Michał Dawid 39 0.14% 0.00014
Nie
5 21 2 MATYSIAK Agnieszka Anna 36 0.13% 0.00013
Nie
5 21 3 ZONENBERG Szymon Łukasz 28 0.10% 0.0001
Nie
5 21 4 PAWLIKOWSKI Jarosław Antoni 18 0.06% 6.0E-5
Nie
5 21 5 OLSZYCA Jolanta Katarzyna 24 0.08% 8.0E-5
Nie
6 8 1 GÓRSKI Rafał Witold 1 042 3.06% 0.00306
Nie
6 8 2 SKROBISZEWSKA Marianna Michalina 168 0.49% 0.00049
Nie
6 8 3 BARTCZAK Piotr Jarosław 146 0.43% 0.00043
Nie
6 8 4 KIETLA Grażyna 84 0.25% 0.00025
Nie
6 8 5 CHONOROWICZ Bartosz Mikołaj 37 0.11% 0.00011
Nie
6 8 6 LEŚNIEWSKA Izabela Henryka 104 0.31% 0.00031
Nie
6 8 7 KAMIŃSKI Łukasz Jan 188 0.55% 0.00055
Nie
6 10 1 DYBA-BOJARSKI Bartłomiej Waldemar 5 039 14.80% 0.0148
Tak
6 10 2 GRUSZKA Marek Bogumił 785 2.31% 0.00231
Nie
6 10 3 GÓRSKI Paweł 1 060 3.11% 0.00311
Nie
6 10 4 SIBIŃSKA Barbara Teresa 413 1.21% 0.00121
Nie
6 10 5 BUJNOWSKI Andrzej Stanisław 163 0.48% 0.00048
Nie
6 10 6 KOŁECKA Magdalena Katarzyna 352 1.03% 0.00103
Nie
6 10 7 DZIUBA Monika Anna 616 1.81% 0.00181
Nie
6 14 1 GAUZA Michał Adam 368 1.08% 0.00108
Nie
6 14 2 SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł 119 0.35% 0.00035
Nie
6 14 3 SKRZEKOTOWSKA-SOBCZAK Grażyna Alicja 125 0.37% 0.00037
Nie
6 14 4 ŁAWICKA Iwona Agata 142 0.42% 0.00042
Nie
6 14 5 KLOC Maciej Sławomir 30 0.09% 9.0E-5
Nie
6 14 6 LINEK Ewa Małgorzata 33 0.10% 0.0001
Nie
6 14 7 ŁUGOWSKI Kasper Cezary 54 0.16% 0.00016
Nie
6 16 1 KOBOSA Sławomir Stanisław 42 0.12% 0.00012
Nie
6 16 2 MARKOWIAK Natalia Jadwiga 17 0.05% 5.0E-5
Nie
6 16 3 TARGALSKA Kamila Estera 8 0.02% 2.0E-5
Nie
6 16 4 SZCZEPAŃSKI Robert Piotr 13 0.04% 4.0E-5
Nie
6 16 5 RUDZIŃSKA Małgorzata Aniela 7 0.02% 2.0E-5
Nie
6 17 1 DERECKA Dorota Bogumiła 285 0.84% 0.00084
Nie
6 17 2 FIDELUS-KOSIELSKA Elżbieta Ewa 84 0.25% 0.00025
Nie
6 17 3 MIKOŁAJCZYK Dariusz Andrzej 88 0.26% 0.00026
Nie
6 17 4 TOKARZ Roger Sebastian 28 0.08% 8.0E-5
Nie
6 17 5 SIEKIERA Marek Franciszek 68 0.20% 0.0002
Nie
6 18 1 GÓRSKI Wojciech Antoni 430 1.26% 0.00126
Nie
6 18 2 KOZAKIEWICZ Aleksander Kacper 52 0.15% 0.00015
Nie
6 18 3 KOSIŃSKI Mateusz Jan 65 0.19% 0.00019
Nie
6 18 4 SPANOPULOS Halina Małgorzata 51 0.15% 0.00015
Nie
6 18 5 PACZYŃSKA Katarzyna 63 0.19% 0.00019
Nie
6 18 6 DZIKOWSKA Karolina Bogumiła 55 0.16% 0.00016
Nie
6 18 7 BRYLIKOWSKI Artur Jan 51 0.15% 0.00015
Nie
6 19 1 WALISZEWSKI Jan Nikodem 122 0.36% 0.00036
Nie
6 19 2 SOBCZAK Tomasz Stanisław 31 0.09% 9.0E-5
Nie
6 19 3 SMOLIŃSKA Anna 32 0.09% 9.0E-5
Nie
6 19 4 LEKS Anna 17 0.05% 5.0E-5
Nie
6 19 5 STĘPIEŃ Józef 24 0.07% 7.0E-5
Nie
6 20 1 MALINOWSKA-OLSZOWY Monika Sylwia 7 362 21.62% 0.02162
Tak
6 20 2 BARTCZAK Elżbieta Barbara 4 242 12.46% 0.01246
Tak
6 20 3 DEPTUŁA Kamil Łukasz 2 541 7.46% 0.00746
Tak
6 20 4 JĘDRACHOWICZ Paweł 1 127 3.31% 0.00331
Nie
6 20 5 STACEWICZ Agata Patrycja 2 199 6.46% 0.00646
Nie
6 20 6 OLEJNICZAK Michał Andrzej 2 211 6.49% 0.00649
Tak
6 20 7 PADUSZYŃSKI Piotr Przemysław 1 364 4.01% 0.00401
Nie
6 21 1 SKIBIŃSKA Angelika Anna 96 0.28% 0.00028
Nie
6 21 2 SKIBIŃSKA Beata Józefa 29 0.09% 9.0E-5
Nie
6 21 3 DŁUTKIEWICZ Małgorzata Katarzyna 26 0.08% 8.0E-5
Nie
6 21 4 DŁUTKIEWICZ-WORKOWSKA Patrycja 28 0.08% 8.0E-5
Nie
6 21 5 DUDA Daniel Krzysztof 65 0.19% 0.00019
Nie
6 21 6 TOMCZYK Łukasz Paweł 24 0.07% 7.0E-5
Nie
6 21 7 CHMIELEWSKI Michał 39 0.11% 0.00011
Nie
7 8 1 JANKOWSKI Piotr Robert 824 2.34% 0.00234
Nie
7 8 2 SZAŁOWSKI Jan 228 0.65% 0.00065
Nie
7 8 3 RITTER Iwona Debora 90 0.26% 0.00026
Nie
7 8 4 MICIELSKI Marek Tomasz 69 0.20% 0.0002
Nie
7 8 5 SIELSKA Jolanta Bogumiła 132 0.37% 0.00037
Nie
7 8 6 MOKWIŃSKI Marek Adam 62 0.18% 0.00018
Nie
7 8 7 KARPICKA-JADCZAK Emilia Marta 152 0.43% 0.00043
Nie
7 10 1 STASIAK Krzysztof Maciej 5 081 14.42% 0.01442
Tak
7 10 2 TYLMAN Sebastian Brunon 1 494 4.24% 0.00424
Nie
7 10 3 RASAŁA Iwona Maja 1 137 3.23% 0.00323
Nie
7 10 4 BUCZEK Mirosław Henryk 432 1.23% 0.00123
Nie
7 10 5 WAGNER Damian Patryk 263 0.75% 0.00075
Nie
7 10 6 GONDOREK Krystyna 465 1.32% 0.00132
Nie
7 10 7 WARSZAKOWSKA Aleksandra Anna 417 1.18% 0.00118
Nie
7 14 1 URBAŃCZYK Martyna Natalia 262 0.74% 0.00074
Nie
7 14 2 SZMITKA Ewa Magdalena 129 0.37% 0.00037
Nie
7 14 3 BUDECKA Anna Maria 40 0.11% 0.00011
Nie
7 14 4 RZEŃCA Piotr Krzysztof 32 0.09% 9.0E-5
Nie
7 14 5 MAJAK Iwona Alicja 33 0.09% 9.0E-5
Nie
7 14 6 ZAŁUSKI Tomasz 47 0.13% 0.00013
Nie
7 14 7 JANKOWSKI Bogdan Jerzy 20 0.06% 6.0E-5
Nie
7 15 1 DZIUBEK Sławomir Dariusz 175 0.50% 0.0005
Nie
7 15 2 BIELASIK Ryszard 44 0.12% 0.00012
Nie
7 15 3 BIŃCZYK Marek Piotr 79 0.22% 0.00022
Nie
7 15 4 WALCZYŃSKA Magdalena Teodozja 97 0.28% 0.00028
Nie
7 15 5 URBAŃSKA Żaneta Mariola 158 0.45% 0.00045
Nie
7 17 1 WRÓBLEWSKA Elżbieta Jadwiga 182 0.52% 0.00052
Nie
7 17 2 STANISZEWSKI Adam Stanisław 33 0.09% 9.0E-5
Nie
7 17 3 LICHOTA Teresa 58 0.16% 0.00016
Nie
7 17 4 HAHN Jakub 24 0.07% 7.0E-5
Nie
7 17 5 CZERWIŃSKA Julia Magda 59 0.17% 0.00017
Nie
7 17 6 PIORUN Maciej Piotr 52 0.15% 0.00015
Nie
7 17 7 NOWOCIEŃ Jerzy Maciej 38 0.11% 0.00011
Nie
7 18 1 LIPCZYK Krzysztof Gniewomir 443 1.26% 0.00126
Nie
7 18 2 MIARA Mateusz Patryk 63 0.18% 0.00018
Nie
7 18 3 NOWAKOWSKA Katarzyna Elżbieta 90 0.26% 0.00026
Nie
7 18 4 KAŹMIERCZAK Milena Natalia 101 0.29% 0.00029
Nie
7 18 5 BISKUPSKI Mikołaj Jan 40 0.11% 0.00011
Nie
7 18 6 WOLAK Elżbieta Jadwiga 49 0.14% 0.00014
Nie
7 18 7 MACHERZYŃSKI Krzysztof Marcin 34 0.10% 0.0001
Nie
7 19 1 KRAKOWIAK Oktawian Jerzy 100 0.28% 0.00028
Nie
7 19 2 PYTKA Marcin Krzysztof 39 0.11% 0.00011
Nie
7 19 3 ZARĘBSKA Joanna Katarzyna 41 0.12% 0.00012
Nie
7 19 4 SKALSKI Adam Wiesław 26 0.07% 7.0E-5
Nie
7 19 5 BIERNACKA Jolanta Barbara 15 0.04% 4.0E-5
Nie
7 20 1 WIECZOREK Adam Piotr 6 426 18.23% 0.01823
Tak
7 20 2 NIEWIADOMSKA-CUDAK Małgorzata Krystyna 7 308 20.74% 0.02074
Tak
7 20 3 HUBERT Bogusław 3 191 9.05% 0.00905
Tak
7 20 4 URBAŃCZYK Janusz 857 2.43% 0.00243
Nie
7 20 5 BUJNOWICZ-ZELT Ewa Agnieszka 1 517 4.30% 0.0043
Tak
7 20 6 DALACH Agnieszka 976 2.77% 0.00277
Nie
7 20 7 PAWLAK Robert Ryszard 1 263 3.58% 0.00358
Nie
7 21 1 MACIĄG Kamil Krzysztof 84 0.24% 0.00024
Nie
7 21 2 MACIĄG Violetta Agnieszka 53 0.15% 0.00015
Nie
7 21 3 MOKRZYCKA Anna 26 0.07% 7.0E-5
Nie
7 21 4 SKIBIŃSKI Mateusz Oskar 18 0.05% 5.0E-5
Nie
7 21 5 RUDNICKA Grażyna Janina 41 0.12% 0.00012
Nie
7 21 6 STAŃCZYK Lech Włodzimierz 34 0.10% 0.0001
Nie
8 8 1 SIEMIŃSKI Piotr 698 1.79% 0.00179
Nie
8 8 2 TROPISZ Janina Genowefa 99 0.25% 0.00025
Nie
8 8 3 ANDERS Tomasz Ryszard 120 0.31% 0.00031
Nie
8 8 4 KOŁACZYK Kornel Norbert 58 0.15% 0.00015
Nie
8 8 5 JEDLIŃSKI Kamil Ireneusz 80 0.20% 0.0002
Nie
8 8 6 KOŁACZYK Beata Elżbieta 95 0.24% 0.00024
Nie
8 8 7 ADAMSKA Teresa Maria 181 0.46% 0.00046
Nie
8 10 1 MARKWANT Rafał Artur 5 183 13.26% 0.01326
Tak
8 10 2 KOTLESKA Ilona Adrianna 1 505 3.85% 0.00385
Nie
8 10 3 KLUSKA Kazimierz Antoni 1 544 3.95% 0.00395
Nie
8 10 4 KARMELA Zbigniew Henryk 369 0.94% 0.00094
Nie
8 10 5 MACIASZCZYK Maria Joanna 657 1.68% 0.00168
Nie
8 10 6 RZADKOWOLSKA Magdalena Teresa 196 0.50% 0.0005
Nie
8 10 7 CIRKOT Paweł 271 0.69% 0.00069
Nie
8 14 1 KWIATKOWSKI Michał Wojciech 971 2.48% 0.00248
Nie
8 14 2 ŚWIDZIŃSKA Ewa Łucja 568 1.45% 0.00145
Nie
8 14 3 BERDZIŃSKI Sławomir Antoni 51 0.13% 0.00013
Nie
8 14 4 BAŁCZEWSKI Marcin Grzegorz 50 0.13% 0.00013
Nie
8 14 5 GRACZYK Damian Włodzimierz 28 0.07% 7.0E-5
Nie
8 14 6 ŻUK Dominika Karolina 46 0.12% 0.00012
Nie
8 14 7 ZIMMER Joanna Katarzyna 184 0.47% 0.00047
Nie
8 17 1 ZIELIŃSKI Mariusz 305 0.78% 0.00078
Nie
8 17 2 FRĄTCZAK Mateusz Piotr 96 0.25% 0.00025
Nie
8 17 3 CIEŚLIŃSKA Jadwiga Bożena 120 0.31% 0.00031
Nie
8 17 4 PAZDYKIEWICZ Damian Radosław 41 0.10% 0.0001
Nie
8 17 5 SABELA Barbara Jolanta 128 0.33% 0.00033
Nie
8 18 1 KIRYSZEWSKI Krzysztof Maria 231 0.59% 0.00059
Nie
8 18 2 MAJEWSKI Damian Filip 76 0.19% 0.00019
Nie
8 18 3 MIŚ Maria Jolanta 128 0.33% 0.00033
Nie
8 18 4 KOMOROWSKA Aleksandra 61 0.16% 0.00016
Nie
8 18 5 ZAWADA Agnieszka Joanna 61 0.16% 0.00016
Nie
8 18 6 ROSS Daniel Teodor 25 0.06% 6.0E-5
Nie
8 18 7 KOCIŃSKI Michał Ksawery 36 0.09% 9.0E-5
Nie
8 19 1 MAURER Zbigniew Sławomir 97 0.25% 0.00025
Nie
8 19 2 PIERZCHALSKA Marta Justyna 36 0.09% 9.0E-5
Nie
8 19 3 SKATULSKI Zbigniew Józef 14 0.04% 4.0E-5
Nie
8 19 4 ŹRÓDELNA Joanna 33 0.08% 8.0E-5
Nie
8 19 5 SZCZERBA Krzysztof 27 0.07% 7.0E-5
Nie
8 20 1 ZDANOWSKA Hanna Elżbieta 13 591 34.77% 0.03477
Tak
8 20 2 KACPRZAK Tomasz Piotr 4 612 11.80% 0.0118
Tak
8 20 3 PAWŁOWSKI Sylwester Stefan 1 870 4.78% 0.00478
Tak
8 20 4 SZYMANOWICZ Jakub Bogdan 237 0.61% 0.00061
Nie
8 20 5 PRZYWARA Marta Paulina 2 096 5.36% 0.00536
Tak
8 20 6 KOWALSKI Piotr Grzegorz 724 1.85% 0.00185
Nie
8 20 7 MAJCHRZAK Antonina 1 008 2.58% 0.00258
Nie
8 21 1 MISZTAL Piotr Wiktor 326 0.83% 0.00083
Nie
8 21 2 MISZTAL Zygmunt Jan 37 0.09% 9.0E-5
Nie
8 21 3 ZARZYCKA Danuta 45 0.12% 0.00012
Nie
8 21 4 SKIBIŃSKA Monika Izabella 30 0.08% 8.0E-5
Nie
8 21 5 NOWAK Renata Emilia 25 0.06% 6.0E-5
Nie
8 21 6 SZYMOWSKI Andrzej 21 0.05% 5.0E-5
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BUDA Waldemar Grzegorz 36 wyższe Łódź, 72 509 23.65 Nie
2 GÓRSKI Rafał Witold 44 wyższe Łódź, 6 019 1.96 Nie
3 LIPCZYK Krzysztof Gniewomir 33 wyższe Łódź, 2 866 0.93 Nie
4 MAURER Zbigniew Sławomir 69 średnie Łódź, 713 0.23 Nie
5 MISZTAL Piotr Wiktor 53 zawodowe Łódź, 1 449 0.47 Nie
6 NIZIOŁEK-JANIAK Urszula Edyta 51 wyższe Łódź, Stowarzyszenie Koalicja „TAK!” 3 398 1.11 Nie
7 RUTKOWSKI Janusz Antoni 66 średnie ekonomiczne i techniczne Łódź, RUCH OBYWATELSKI PRAWO I MOC POLSKICH ORŁÓW 332 0.11 Nie
8 WOJCIECHOWSKA-VAN HEUKELOM Agnieszka Krystyna 54 wyższe Łódź, 4 039 1.32 Nie
9 ZDANOWSKA Hanna Elżbieta 59 wyższe Łódź, Platforma Obywatelska RP 215 323 70.22 Tak

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Studio Consulting Sp. z o. o., ul. Romanowska 55F Łódź stały 1 062 746 744 70.06% 0.07006
743 99.87%
2 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź-Mikołajew, ul. Plonowa 18 Łódź stały 2 595 1 634 1 634 62.97% 0.06297
1 633 99.94%
3 XV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza, ul. Traktorowa 77 Łódź stały 870 345 345 39.66% 0.03966
341 98.84%
4 Laboratorium Produkcji Ogrodniczej w Zespole Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiego, ul. Liściasta 181 Łódź stały 874 508 508 58.12% 0.05812
508 100.00%
5 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Stanisława Moniuszki, ul. Rydzowa 15 Łódź stały 2 518 1 691 1 688 67.04% 0.06704
1 681 99.59%
6 Szkoła Podstawowa nr 71 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Rojna 58C Łódź stały 2 714 1 836 1 836 67.65% 0.06765
1 825 99.40%
7 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Stanisława Moniuszki, ul. Rydzowa 15 Łódź stały 2 238 1 372 1 372 61.30% 0.0613
1 362 99.27%
8 Publiczne Gimnazjum nr 13 im. gen. Józefa Bema, ul. Wici 16 Łódź stały 2 980 1 716 1 717 57.62% 0.05762
1 706 99.36%
9 Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Mikołaj Kopernika, ul. Rojna 33 Łódź stały 1 443 891 887 61.47% 0.06147
879 99.10%
10 Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Mikołaj Kopernika, ul. Rojna 33 Łódź stały 2 191 1 272 1 254 57.23% 0.05723
1 248 99.52%
11 Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala", al. Harcerzy Zatorowców 6 Łódź stały 2 671 1 712 1 707 63.91% 0.06391
1 702 99.71%
12 Przedszkole Miejskie nr 141, al. Pasjonistów 15 Łódź stały 1 812 989 989 54.58% 0.05458
987 99.80%
13 Przedszkole Miejskie nr 123, ul. Rojna 24 Łódź stały 1 111 675 676 60.85% 0.06085
667 98.67%
14 Dom Dziennego Pobytu dla Osób Niepełnosprawnych, ul. Rojna 18A Łódź stały 2 136 1 127 1 120 52.43% 0.05243
1 117 99.73%
15 Szkoła Podstawowa nr 182 im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki", ul. Łanowa 16 Łódź stały 2 841 1 486 1 486 52.31% 0.05231
1 481 99.66%
16 Bałucki Ośrodek Kultury "Lutnia", ul. Łanowa 14 Łódź stały 1 240 660 689 55.56% 0.05556
685 99.42%
17 Publiczne Gimnazjum nr 17 im. Bohaterów Monte Cassino, ul. Traktorowa 35 Łódź stały 1 661 1 028 1 030 62.01% 0.06201
1 023 99.32%
18 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168, ul. Plantowa 7 Łódź stały 1 942 1 185 1 185 61.02% 0.06102
1 184 99.92%
19 Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego, ul. Wielkopolska 70/72 Łódź stały 2 672 1 412 1 412 52.84% 0.05284
1 407 99.65%
20 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Bronisława Czecha, ul. Turoszowska 10 Łódź stały 2 191 1 194 1 195 54.54% 0.05454
1 155 96.65%
21 Publiczne Gimnazjum nr 8 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Żubardzka 26 Łódź stały 2 972 1 843 1 843 62.01% 0.06201
1 829 99.24%
22 Szkoła Podstawowa nr 122, ul. Jesionowa 38 Łódź stały 3 024 1 792 1 792 59.26% 0.05926
1 781 99.39%
23 Szkoła Podstawowa nr 122, ul. Jesionowa 38 Łódź stały 2 641 1 804 1 762 66.72% 0.06672
1 753 99.49%
24 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Ireny Sendlerowej, ul. Stawowa 28 Łódź stały 2 867 1 877 1 876 65.43% 0.06543
1 864 99.36%
25 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Ireny Sendlerowej, ul. Stawowa 28 Łódź stały 1 650 1 133 1 133 68.67% 0.06867
1 131 99.82%
26 Przedszkole LOKOMOTYWA, ul. Kruszynowa 14 Łódź stały 3 008 1 981 1 977 65.72% 0.06572
1 958 99.04%
27 Szkoła Podstawowa nr 206 im. Łódzkich Włókniarek, ul. Łozowa 9 Łódź stały 2 602 1 670 1 670 64.18% 0.06418
1 664 99.64%
28 Szkoła Podstawowa nr 184 im. Ludwika Waryńskiego, ul. Syrenki 19A Łódź stały 1 794 1 167 1 167 65.05% 0.06505
1 162 99.57%
29 Szkoła Podstawowa nr 184 im. Ludwika Waryńskiego, ul. Syrenki 19A Łódź stały 2 539 1 657 1 649 64.95% 0.06495
1 643 99.64%
30 Szkoła Podstawowa nr 184 im. Ludwika Waryńskiego, ul. Syrenki 19A Łódź stały 1 741 1 149 1 147 65.88% 0.06588
1 144 99.74%
31 Przedszkole Miejskie nr 204, ul. Sitowie 15 Łódź stały 1 503 918 917 61.01% 0.06101
914 99.67%
32 Szkoła Podstawowa nr 206 im. Łódzkich Włókniarek, ul. Łozowa 9 Łódź stały 2 609 1 683 1 682 64.47% 0.06447
1 678 99.76%
33 Szkoła Podstawowa nr 166 im. 19 Stycznia, ul. Szamotulska 1/7 Łódź stały 3 036 1 801 1 793 59.06% 0.05906
1 781 99.33%
34 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. ks. Stanisława Konarskiego, ul. Limanowskiego 124A Łódź stały 2 134 1 257 1 257 58.90% 0.0589
1 251 99.52%
35 Zespół Szkół Samochodowych, ul. Wojciecha Kilara 3/5 Łódź stały 1 866 949 950 50.91% 0.05091
948 99.79%
36 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Władysława Grabskiego, ul. Drewnowska 171 Łódź stały 842 474 472 56.06% 0.05606
467 98.94%
37 Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Tadeusza Makowskiego, ul. Gandhiego 14 Łódź stały 1 111 628 628 56.53% 0.05653
624 99.36%
38 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Mariana Piechala, ul. Generała Tadeusza Kutrzeby 4 Łódź stały 2 417 1 359 1 350 55.85% 0.05585
1 341 99.33%
39 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Mariana Piechala, ul. Generala Tadeusza Kutrzeby 4 Łódź stały 1 567 817 799 50.99% 0.05099
796 99.62%
40 Szkoła Podstawowa nr 54 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Wróbla 5 Łódź stały 2 201 1 077 1 077 48.93% 0.04893
1 071 99.44%
41 Szkoła Podstawowa nr 54 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Wróbla 5 Łódź stały 1 685 647 647 38.40% 0.0384
638 98.61%
42 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Króla Bolesława Chrobrego, ul. Drewnowska 88 Łódź stały 448 179 169 37.72% 0.03772
165 97.63%
43 Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Ciesielska 14A Łódź stały 1 580 740 740 46.84% 0.04684
728 98.38%
44 Publiczne Gimnazjum nr 12 im. Noblistów Polskich, ul. Księdza Brzóski 23 Łódź stały 2 399 1 393 1 389 57.90% 0.0579
1 379 99.28%
45 Szkoła Podstawowa nr 55 im. Eugeniusza Lokajskiego, ul. Mackiewicza 9 Łódź stały 2 675 1 645 1 635 61.12% 0.06112
1 628 99.57%
46 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Juliusza Słowackiego, ul. Pojezierska 10 Łódź stały 1 767 1 110 1 110 62.82% 0.06282
1 106 99.64%
47 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Juliusza Słowackiego, ul. Pojezierska 10 Łódź stały 2 714 1 657 1 657 61.05% 0.06105
1 654 99.82%
48 Przedszkole Miejskie nr 202, ul. Sędziowska 8/10 Łódź stały 1 872 1 247 1 247 66.61% 0.06661
1 240 99.44%
49 Przedszkole Miejskie nr 149, ul. Murarska 42 Łódź stały 1 756 1 163 1 163 66.23% 0.06623
1 159 99.66%
50 Szkoła Podstawowa nr 101 im. Jana Kochanowskiego, ul. Wspólna 5/7 Łódź stały 2 424 1 489 1 485 61.26% 0.06126
1 481 99.73%
51 Szkoła Podstawowa nr 101 im. Jana Kochanowskiego, ul. Wspólna 5/7 Łódź stały 1 732 1 089 1 079 62.30% 0.0623
1 076 99.72%
52 Przedszkole Miejskie nr 176, ul. Blacharska 21 Łódź stały 2 088 1 131 1 122 53.74% 0.05374
1 117 99.55%
53 Szkoła Podstawowa nr 45 im. Jana Matejki, ul. Bojowników Getta Warszawskiego 3 Łódź stały 1 284 650 650 50.62% 0.05062
646 99.38%
54 XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej, ul. Eliasza Chaima Majzela 4 Łódź stały 2 592 1 258 1 254 48.38% 0.04838
1 250 99.68%
55 Szkoła Podstawowa nr 30 im. rtm. Witolda Pileckiego, ul. Rysownicza 1/3 Łódź stały 2 600 1 409 1 409 54.19% 0.05419
1 399 99.29%
56 Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Powstańców Wielkopolskich, ul. Franciszkańska 137 Łódź stały 1 723 1 104 1 102 63.96% 0.06396
1 098 99.64%
57 Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Powstańców Wielkopolskich, ul. Franciszkańska 137 Łódź stały 1 752 1 045 1 044 59.59% 0.05959
1 041 99.71%
58 XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Marysińska 61/67 Łódź stały 3 022 1 828 1 817 60.13% 0.06013
1 811 99.67%
59 Przedszkole Miejskie nr 35, ul. Zachodnia 16A Łódź stały 1 571 650 648 41.25% 0.04125
646 99.69%
60 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Melchiora Wańkowicza, ul. Młynarska 42/46 Łódź stały 1 951 1 002 1 000 51.26% 0.05126
998 99.80%
61 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 39 Łódź stały 3 193 1 389 1 386 43.41% 0.04341
1 380 99.57%
62 Publiczne Gimnazjum nr 14 im. Roberta Schumana, al. I Dywizji 16/18 Łódź stały 2 550 1 360 1 357 53.22% 0.05322
1 352 99.63%
63 Szkoła Podstawowa nr 153 im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Obrońców Westerplatte 28 Łódź stały 1 453 761 761 52.37% 0.05237
757 99.47%
64 Publiczne Gimnazjum nr 18 im. prof. Jana Karskiego, ul. Mostowskiego 23/27 Łódź stały 1 891 1 261 1 261 66.68% 0.06668
1 253 99.37%
65 Lokal Rady Osiedla Bałuty-Doły, ul. Wojska Polskiego 122 Łódź stały 504 275 275 54.56% 0.05456
274 99.64%
66 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 105 im. Jacka Kuronia, ul. Sucharskiego 2 Łódź stały 1 972 1 128 1 118 56.69% 0.05669
1 114 99.64%
67 Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi, ul. Plater 28/32 Łódź stały 2 615 1 537 1 524 58.28% 0.05828
1 516 99.48%
68 Publiczne Gimnazjum nr 10 im. Rajmunda Hiacynta Rembielińskiego, ul. Harcerska 8/10 Łódź stały 2 581 1 542 1 540 59.67% 0.05967
1 537 99.81%
69 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 im. Jana Szczepanika, ul. Strykowska 10/18 Łódź stały 1 104 591 591 53.53% 0.05353
591 100.00%
70 Szkoła Podstawowa nr 61 im. św. Franciszka z Asyżu, ul. Okólna 183 Łódź stały 518 292 292 56.37% 0.05637
291 99.66%
71 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź-Łagiewniki, ul. Pszczelna 84 Łódź stały 771 525 525 68.09% 0.06809
525 100.00%
72 Szkoła Podstawowa nr 142 im. Zawiszy Czarnego, ul. Łupkowa 6 Łódź stały 1 107 556 552 49.86% 0.04986
552 100.00%
73 Publiczne Gimnazjum nr 15 im. Aleksego Rżewskiego, ul. Sowińskiego 50/56 Łódź stały 1 684 1 118 1 120 66.51% 0.06651
1 118 99.82%
74 Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. Stefana Banacha, ul. Jaskrowa 15 Łódź stały 1 725 1 151 1 147 66.49% 0.06649
1 143 99.65%
75 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 im. mjr. Hieronima Baranowskiego, ul. Dziewanny 24 Łódź stały 1 038 665 665 64.07% 0.06407
664 99.85%
76 Przedszkole Miejskie nr 47, ul. Deczyńskiego 24 Łódź stały 1 752 1 071 1 072 61.19% 0.06119
1 067 99.53%
77 Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych im. Sybiraków, ul. Skrzydlata 15 Łódź stały 1 778 1 186 1 186 66.70% 0.0667
1 181 99.58%
78 Szkoła Podstawowa nr 142 im. Zawiszy Czarnego, ul. Łupkowa 6 Łódź stały 1 722 1 177 1 171 68.00% 0.068
1 168 99.74%
79 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego, ul. Przybyszewskiego 15/21 Łódź stały 2 059 938 877 42.59% 0.04259
872 99.43%
80 Urząd Stanu Cywilnego, ul. Pabianicka 2 Łódź stały 1 413 585 584 41.33% 0.04133
578 98.97%
81 Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych, ul. Przybyszewskiego 73/75 Łódź stały 1 914 784 770 40.23% 0.04023
768 99.74%
82 Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych, ul. Przybyszewskiego 73/75 Łódź stały 1 577 821 821 52.06% 0.05206
817 99.51%
83 Publiczne Gimnazjum nr 40 im. Wandy Rutkiewicz, ul. Kaliska 25/27 Łódź stały 2 043 928 928 45.42% 0.04542
923 99.46%
84 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego, ul. Sosnowa 9 Łódź stały 1 849 768 767 41.48% 0.04148
759 98.96%
85 Ośrodek Kultury "Górna", ul. Siedlecka 1 Łódź stały 1 736 930 927 53.40% 0.0534
925 99.78%
86 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. Komisji Edukacji Narodowej, al. Politechniki 38 Łódź stały 1 983 979 979 49.37% 0.04937
977 99.80%
87 Szkoła Podstawowa nr 83 im. Stanisława Jachowicza, ul. Podmiejska 21 Łódź stały 2 303 1 388 1 392 60.44% 0.06044
1 385 99.50%
88 Szkoła Podstawowa nr 83 im. Stanisława Jachowicza, ul. Podmiejska 21 Łódź stały 1 879 1 100 1 100 58.54% 0.05854
1 098 99.82%
89 Publiczne Gimnazjum nr 46 im. rtm. Witolda Pileckiego, ul. Krochmalna 15 Łódź stały 2 689 1 341 1 342 49.91% 0.04991
1 335 99.48%
90 Szkoła Podstawowa nr 38 im. dr. Henryka Jordana, ul. Krochmalna 21 Łódź stały 2 427 1 318 1 318 54.31% 0.05431
1 318 100.00%
91 Zespół Szkół Przemysłu Mody im. bł. Matki Teresy z Kalkuty, ul. Naruszewicza 35 Łódź stały 1 646 929 928 56.38% 0.05638
927 99.89%
92 Szkoła Podstawowa nr 190 im. Jarosława Iwaszkiewicza, ul. Malczewskiego 37/47 Łódź stały 2 559 1 482 1 475 57.64% 0.05764
1 473 99.86%
93 Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego, ul. Gałczyńskiego 6 Łódź stały 1 862 1 046 1 047 56.23% 0.05623
1 044 99.71%
94 XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa, ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B Łódź stały 1 919 912 907 47.26% 0.04726
904 99.67%
95 XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa, ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B Łódź stały 1 620 835 830 51.23% 0.05123
822 99.04%
96 Publiczne Gimnazjum nr 44 im. Wisławy Szymborskiej, ul. Deotymy 1 Łódź stały 1 441 729 728 50.52% 0.05052
722 99.18%
97 Publiczne Gimnazjum nr 44 im. Wisławy Szymborskiej, ul. Deotymy 1 Łódź stały 2 053 1 136 1 143 55.67% 0.05567
1 138 99.56%
98 Przedszkole Miejskie nr 119, ul. Rydla 17 Łódź stały 1 810 1 131 1 129 62.38% 0.06238
1 120 99.20%
99 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Hansa Christiana Andersena, ul. Anczyca 6 Łódź stały 2 076 1 112 1 112 53.56% 0.05356
1 107 99.55%
100 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Hansa Christiana Andersena, ul. Anczyca 6 Łódź stały 2 153 1 086 1 084 50.35% 0.05035
1 082 99.82%
101 Biblioteka Miejska w Łodzi Filia Nr 72, ul. Kadłubka 40 Łódź stały 1 359 812 812 59.75% 0.05975
810 99.75%
102 Biblioteka Miejska w Łodzi Filia Nr 72, ul. Kadłubka 40 Łódź stały 1 899 1 008 996 52.45% 0.05245
993 99.70%
103 Fundacja Pomocy Dzieciom "Jaś i Małgosia", ul. Tatrzańska 105 Łódź stały 2 788 1 556 1 557 55.85% 0.05585
1 543 99.10%
104 Szkoła Podstawowa nr 189 im. Wandy Zieleńczyk, ul. Kossaka 19 Łódź stały 2 366 1 362 1 360 57.48% 0.05748
1 354 99.56%
105 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, ul. Podhalańska 2A Łódź stały 1 970 1 137 1 138 57.77% 0.05777
1 126 98.95%
106 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, ul. Podhalańska 2a Łódź stały 1 457 835 835 57.31% 0.05731
831 99.52%
107 Dom Ludowy "Józefów", ul. Józefów 43 Łódź stały 923 591 591 64.03% 0.06403
591 100.00%
108 Klub Osiedlowy Nr 1 Spółdzielni Mieszkaniowej "Chojny", ul. Skupiona 3 Łódź stały 1 842 1 187 1 187 64.44% 0.06444
1 184 99.75%
109 Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego, ul. Powszechna 15 Łódź stały 2 327 1 338 1 335 57.37% 0.05737
1 325 99.25%
110 Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego, ul. Powszechna 15 Łódź stały 3 311 1 996 1 973 59.59% 0.05959
1 958 99.24%
111 Szkoła Podstawowa nr 110 im. Partyzantów Ziemi Łódzkiej, ul. Zamknięta 3 Łódź stały 3 221 2 008 2 008 62.34% 0.06234
2 006 99.90%
112 Lokal Rady Osiedla Chojny, ul. Rzgowska 151 Łódź stały 2 490 1 323 1 323 53.13% 0.05313
1 321 99.85%
113 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki Wawrzyńskiej, ul. Pryncypalna 74 Łódź stały 2 827 1 526 1 526 53.98% 0.05398
1 526 100.00%
114 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki Wawrzyńskiej, ul. Pryncypalna 74 Łódź stały 2 314 1 440 1 428 61.71% 0.06171
1 427 99.93%
115 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Juliana Tuwima, ul. Królewska 13/15 Łódź stały 1 684 986 985 58.49% 0.05849
983 99.80%
116 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Juliana Tuwima, ul. Królewska 13/15 Łódź stały 2 428 1 593 1 592 65.57% 0.06557
1 585 99.56%
117 Klub Osiedlowy Nr 2 Spółdzielni Mieszkaniowej "Chojny", ul. Gościnna 8 Łódź stały 1 458 971 969 66.46% 0.06646
965 99.59%
118 Zakład Hoteli i Budynków Mieszkalnych przy Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, ul. Paradna 46 Łódź stały 2 526 1 679 1 687 66.79% 0.06679
1 683 99.76%
119 Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Łodzi, ul. Chocianowicka 198 Łódź stały 884 501 501 56.67% 0.05667
498 99.40%
120 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2, ul. Sopocka 3/5 Łódź stały 1 157 672 673 58.17% 0.05817
668 99.26%
121 Publiczne Gimnazjum nr 38 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Dubois 7/9 Łódź stały 2 155 1 338 1 346 62.46% 0.06246
1 339 99.48%
122 Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa, ul. Świętego Franciszka 53 Łódź stały 1 565 1 003 998 63.77% 0.06377
993 99.50%
123 Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa, ul. Świętego Franciszka 53 Łódź stały 1 532 1 008 1 008 65.80% 0.0658
1 006 99.80%
124 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, al. Politechniki 37 Łódź stały 1 275 786 786 61.65% 0.06165
783 99.62%
125 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Stanisława Staszica, ul. Przyszkole 42 Łódź stały 2 494 1 420 1 419 56.90% 0.0569
1 408 99.22%
126 XX Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Obywatelska 57 Łódź stały 3 078 1 747 1 747 56.76% 0.05676
1 739 99.54%
127 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, al. Politechniki 37 Łódź stały 911 293 292 32.05% 0.03205
291 99.66%
128 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich, ul. Wiosenna 1 Łódź stały 1 886 1 088 1 086 57.58% 0.05758
1 083 99.72%
129 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich, ul. Wiosenna 1 Łódź stały 1 690 904 903 53.43% 0.05343
894 99.00%
130 Zespół Szkół Ekonomii i Usług im. Natalii Gąsiorowskiej, ul. Astronautów 19 Łódź stały 1 104 666 666 60.33% 0.06033
660 99.10%
131 Publiczne Gimnazjum nr 37, ul. Jarosławska 29 Łódź stały 2 313 1 175 1 175 50.80% 0.0508
1 170 99.57%
132 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Stefana Linkego, ul. Ciołkowskiego 11A Łódź stały 1 578 825 807 51.14% 0.05114
802 99.38%
133 IX Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego, ul. Paderewskiego 24 Łódź stały 1 312 792 792 60.37% 0.06037
790 99.75%
134 Szkoła Podstawowa nr 113 im. Adolfa Dygasińskiego, ul. Unicka 6 Łódź stały 2 681 1 585 1 586 59.16% 0.05916
1 574 99.24%
135 Szkoła Podstawowa nr 113 im. Adolfa Dygasińskiego, ul. Unicka 6 Łódź stały 2 117 988 983 46.43% 0.04643
981 99.80%
136 Lokal Rady Osiedla Piastów-Kurak, ul. Ciołkowskiego 11 Łódź stały 1 834 1 159 1 157 63.09% 0.06309
1 151 99.48%
137 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Rudzka 56 Łódź stały 2 246 1 364 1 264 56.28% 0.05628
1 255 99.29%
138 Szkoła Podstawowa nr 125 im. Janusza Korczaka, ul. Dzwonowa 18/20 Łódź stały 1 763 951 951 53.94% 0.05394
947 99.58%
139 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2, ul. Zjednoczenia 1 Łódź stały 1 364 683 682 50.00% 0.05
679 99.56%
140 Szkoła Podstawowa nr 143, ul. Kuźnicka 12 Łódź stały 1 917 1 149 1 150 59.99% 0.05999
1 146 99.65%
141 Szkoła Podstawowa nr 125 im. Janusza Korczaka, ul. Dzwonowa 18/20 Łódź stały 1 595 908 908 56.93% 0.05693
905 99.67%
142 Ochotnicza Straż Pożarna Łódź-Jędrzejów, ul. Tomaszowska 85 Łódź stały 803 497 497 61.89% 0.06189
495 99.60%
143 Szkoła Podstawowa nr 130 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Gościniec 1 Łódź stały 1 964 1 090 1 089 55.45% 0.05545
1 085 99.63%
144 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 im. Włodzimierza Puchalskiego, ul. Minerska 1/3 Łódź stały 1 687 1 071 1 071 63.49% 0.06349
1 065 99.44%
145 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego, ul. Perla 11 Łódź stały 843 478 478 56.70% 0.0567
475 99.37%
146 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego, ul. Perla 11 Łódź stały 1 426 839 837 58.70% 0.0587
832 99.40%
147 Szkoła Podstawowa nr 91 im. Leonida Teligi, ul. Kasprzaka 45 Łódź stały 3 128 1 764 1 763 56.36% 0.05636
1 752 99.38%
148 Publiczne Gimnazjum nr 19 im. gen. Mariusza Zaruskiego, ul. Wapienna 17 Łódź stały 2 422 1 473 1 473 60.82% 0.06082
1 465 99.46%
149 Przedszkole Miejskie nr 53, ul. Kasprzaka 57 Łódź stały 1 524 878 877 57.55% 0.05755
877 100.00%
150 Miejskie Centrum Medyczne Polesie w Łodzi Przychodnia Nr 33, ul. Kasprzaka 27 Łódź stały 1 493 859 859 57.54% 0.05754
856 99.65%
151 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Zenona Wasilewskiego, ul. Więckowskiego 35 Łódź stały 2 896 1 202 1 202 41.51% 0.04151
1 196 99.50%
152 Publiczne Gimnazjum nr 26 im. Mikołaja Reja, al. 1 Maja 89 Łódź stały 2 663 1 315 1 183 44.42% 0.04442
1 183 100.00%
153 Zakład Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr 3, ul. Próchnika 42 Łódź stały 2 599 1 124 1 119 43.06% 0.04306
1 112 99.37%
154 Urząd Skarbowy Łódź-Polesie, ul. 6 Sierpnia 84/86 Łódź stały 1 541 704 704 45.68% 0.04568
691 98.15%
155 Szkoła Podstawowa nr 26 im. Armii "Łódź", ul. Kapitana Pogonowskiego 27/29 Łódź stały 1 894 839 839 44.30% 0.0443
831 99.05%
156 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Zenona Wasilewskiego, ul. Więckowskiego 35 Łódź stały 2 265 1 201 1 183 52.23% 0.05223
1 174 99.24%
157 Przedszkole Miejskie nr 208, ul. Gdańska 84 Łódź stały 940 475 475 50.53% 0.05053
471 99.16%
158 Szkoła Podstawowa nr 160 im. Powstańców Śląskich, ul. Struga 24A Łódź stały 1 331 594 594 44.63% 0.04463
592 99.66%
159 Publiczne Gimnazjum nr 24 im. gen. Józefa Wybickiego, ul. Żeromskiego 26 Łódź stały 1 220 534 534 43.77% 0.04377
526 98.50%
160 Szkoła Podstawowa nr 26 im. Armii "Łódź", ul. Kapitana Pogonowskiego 27/29 Łódź stały 1 353 578 578 42.72% 0.04272
575 99.48%
161 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Józefa Chełmońskiego, ul. Żwirki 11/13 Łódź stały 1 399 659 661 47.25% 0.04725
659 99.70%
162 Towarzystwo Oświatowe "Edukacja", ul. Inżynierska 2/4 Łódź stały 1 296 594 590 45.52% 0.04552
590 100.00%
163 Szkoła Podstawowa nr 152 im. Elizy Orzeszkowej, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 52/54 Łódź stały 1 379 667 667 48.37% 0.04837
663 99.40%
164 Zespół Szkół Specjalnych nr 2, ul. Karolewska 30/34 Łódź stały 2 373 1 444 1 438 60.60% 0.0606
1 434 99.72%
165 XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, ul. Kopernika 2 Łódź stały 1 861 880 875 47.02% 0.04702
871 99.54%
166 Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Balonowa 1 Łódź stały 2 679 1 948 1 941 72.45% 0.07245
1 938 99.85%
167 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka, ul. Maratońska 47B Łódź stały 1 531 941 944 61.66% 0.06166
938 99.36%
168 Liceum Ogólnokształcące Jolanty i Jana Misiaków, al. Kardynała Wyszyńskiego 44 Łódź stały 1 621 1 092 1 092 67.37% 0.06737
1 090 99.82%
169 Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Balonowa 1 Łódź stały 1 591 1 040 1 039 65.30% 0.0653
1 035 99.62%
170 Szkoła Podstawowa nr 44 im. prof. Jana Molla, ul. Kusocińskiego 100 Łódź stały 1 690 1 043 1 043 61.72% 0.06172
1 039 99.62%
171 Szkoła Podstawowa nr 44 im. prof. Jana Molla, ul. Kusocińskiego 100 Łódź stały 2 167 1 351 1 344 62.02% 0.06202
1 332 99.11%
172 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Kusocińskiego 116 Łódź stały 1 886 1 241 1 241 65.80% 0.0658
1 237 99.68%
173 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Kusocińskiego 116 Łódź stały 1 827 1 134 1 134 62.07% 0.06207
1 130 99.65%
174 Przedszkole Miejskie nr 174, ul. Kusocińskiego 122A Łódź stały 1 625 1 060 1 057 65.05% 0.06505
1 053 99.62%
175 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka, ul. Maratońska 47B Łódź stały 1 869 1 179 1 143 61.16% 0.06116
1 137 99.48%
176 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka (budynek Pałacu Młodzieży), al. Kardynała Wyszyńskiego 86 Łódź stały 1 837 1 144 1 144 62.28% 0.06228
1 140 99.65%
177 Przedszkole Miejskie nr 170, ul. Księdza Popiełuszki 13A Łódź stały 1 818 1 151 1 154 63.48% 0.06348
1 148 99.48%
178 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Krzemieniecka 24A Łódź stały 2 017 1 277 1 281 63.51% 0.06351
1 274 99.45%
179 Miejska Pracownia Urbanistyczna w Łodzi, ul. Wileńska 53/55 Łódź stały 2 824 1 811 1 802 63.81% 0.06381
1 792 99.45%
180 XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Wileńska 22A Łódź stały 1 605 921 922 57.45% 0.05745
914 99.13%
181 Szkoła Podstawowa nr 164 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, ul. Wróblewskiego 65 Łódź stały 3 129 1 955 1 955 62.48% 0.06248
1 949 99.69%
182 Publiczne Gimnazjum nr 20 im. Hugona Kołłątaja, ul. Olimpijska 9 Łódź stały 2 894 1 863 1 863 64.37% 0.06437
1 855 99.57%
183 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Króla Władysława Jagiełły, ul. Rajdowa 18 Łódź stały 1 639 1 056 1 054 64.31% 0.06431
1 041 98.77%
184 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Króla Władysława Jagiełły, ul. Rajdowa 18 Łódź stały 2 252 1 474 1 475 65.50% 0.0655
1 464 99.25%
185 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej, ul. Hufcowa 20A Łódź stały 1 526 966 962 63.04% 0.06304
958 99.58%
186 Przedszkole Miejskie nr 165, ul. Hufcowa 14 Łódź stały 1 839 1 086 1 085 59.00% 0.059
1 078 99.35%
187 Łódzkie Stowarzyszenie Oświatowe, ul. Babickiego 15 Łódź stały 1 829 1 159 1 158 63.31% 0.06331
1 150 99.31%
188 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej, ul. Hufcowa 20A Łódź stały 1 848 1 202 1 200 64.94% 0.06494
1 195 99.58%
189 Miejski Zespół Żłobków w Łodzi Żłobek Nr 21, ul. Marusarzówny 9 Łódź stały 1 275 839 840 65.88% 0.06588
839 99.88%
190 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 214, ul. Batalionów Chłopskich 21 Łódź stały 1 492 979 977 65.48% 0.06548
972 99.49%
191 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 214, ul. Batalionów Chłopskich 21 Łódź stały 1 984 1 301 1 301 65.57% 0.06557
1 292 99.31%
192 Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego, ul. Florecistów 3B Łódź stały 3 094 1 959 1 959 63.32% 0.06332
1 955 99.80%
193 Poczta Polska S. A., ul. Obywatelska 121/129 Łódź stały 1 966 1 379 1 379 70.14% 0.07014
1 374 99.64%
194 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pienista", ul. Kubusia Puchatka 9 Łódź stały 1 679 1 210 1 209 72.01% 0.07201
1 206 99.75%
195 Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o. o., ul. Sanitariuszek 70/72 Łódź stały 624 330 330 52.88% 0.05288
325 98.48%
196 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Napoleońska 7/17 Łódź stały 1 700 1 137 1 089 64.06% 0.06406
1 085 99.63%
197 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Napoleońska 7/17 Łódź stały 2 683 1 758 1 758 65.52% 0.06552
1 753 99.72%
198 Navicula Centrum, ul. Cedry 2 Łódź stały 2 237 1 445 1 441 64.42% 0.06442
1 435 99.58%
199 Przedszkole Miejskie nr 207, ul. Piotrkowska 272 Łódź stały 1 573 889 888 56.45% 0.05645
886 99.77%
200 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Józefa Lompy, ul. Wigury 8/10 Łódź stały 1 345 634 634 47.14% 0.04714
630 99.37%
201 Biblioteka Miejska w Łodzi Filia Nr 47, ul. Brzeźna 10 Łódź stały 2 022 1 363 1 360 67.26% 0.06726
1 355 99.63%
202 Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Sienkiewicza 137/139 Łódź stały 1 229 477 477 38.81% 0.03881
476 99.79%
203 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Józefa Lompy, ul. Wigury 8/10 Łódź stały 1 424 931 931 65.38% 0.06538
929 99.79%
204 Lokal Rady Osiedla "Katedralna", ul. Żwirki 3 Łódź stały 1 000 554 554 55.40% 0.0554
551 99.46%
205 Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Jagiełły, ul. Sienkiewicza 117 Łódź stały 780 373 373 47.82% 0.04782
373 100.00%
206 Przedszkole Miejskie nr 5, al. Kościuszki 54 Łódź stały 1 583 904 904 57.11% 0.05711
900 99.56%
207 Szkoła Podstawowa nr 173 im. I Dywizji Kościuszkowskiej, ul. Sienkiewicza 46 Łódź stały 2 522 1 343 1 360 53.93% 0.05393
1 353 99.49%
208 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Kilińskiego 102/102a Łódź stały 338 131 132 39.05% 0.03905
128 96.97%
209 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Kilińskiego 102/102a Łódź stały 1 191 517 517 43.41% 0.04341
513 99.23%
210 Związek Młodzieży Chrześcijańskiej Polska YMCA Ognisko w Łodzi, ul. Moniuszki 4A Łódź stały 784 343 343 43.75% 0.04375
343 100.00%
211 Łódzki Ośrodek Geodezji, ul. Traugutta 21/23 Łódź stały 2 199 1 027 1 027 46.70% 0.0467
1 027 100.00%
212 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111, ul. Jaracza 44/46 Łódź stały 2 339 898 898 38.39% 0.03839
894 99.55%
213 Przedszkole Miejskie nr 100, ul. Piotrkowska 44 Łódź stały 767 336 334 43.55% 0.04355
334 100.00%
214 Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Kołodziejczak, ul. Więckowskiego 13 Łódź stały 1 620 692 692 42.72% 0.04272
684 98.84%
215 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Marii Bohuszewiczówny, ul. Gdańska 16 Łódź stały 1 902 870 869 45.69% 0.04569
865 99.54%
216 IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej, ul. Pomorska 16 Łódź stały 2 579 1 006 1 004 38.93% 0.03893
1 002 99.80%
217 Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla, ul. Pomorska 27 Łódź stały 1 029 425 424 41.21% 0.04121
422 99.53%
218 Szkoła Podstawowa nr 70 im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Rewolucji 1905 r. 22 Łódź stały 1 624 657 658 40.52% 0.04052
653 99.24%
219 Lokal Rady Osiedla Śródmieście-Wschód, ul. Jaracza 42 Łódź stały 2 510 1 215 1 220 48.61% 0.04861
1 212 99.34%
220 Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, ul. Pomorska 51 Łódź stały 1 418 614 614 43.30% 0.0433
611 99.51%
221 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza, ul. Sterlinga 24 Łódź stały 734 414 414 56.40% 0.0564
411 99.28%
222 Polsko-Amerykański Ośrodek Kształcenia Zawodowego, ul. Kamińskiego 17/19 Łódź stały 1 133 594 594 52.43% 0.05243
590 99.33%
223 Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Fryderyka Chopina, ul. Zacisze 7/9 Łódź stały 1 241 725 725 58.42% 0.05842
721 99.45%
224 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Pomorska 105 Łódź stały 1 918 1 137 1 137 59.28% 0.05928
1 134 99.74%
225 MPK-Łódź Sp. z o. o., ul. Tramwajowa 8 Łódź stały 1 558 971 965 61.94% 0.06194
963 99.79%
226 XXIX Liceum Ogólnokształcące im. hm. Janka Bytnara "Rudego", ul. Zelwerowicza 38/44 Łódź stały 1 552 1 015 1 013 65.27% 0.06527
1 005 99.21%
227 Bursa Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi, ul. Narutowicza 122 Łódź stały 991 659 660 66.60% 0.0666
657 99.55%
228 Uniwersytet Łódzki Wydział Chemii, ul. Tamka 12 Łódź stały 1 944 1 143 1 143 58.80% 0.0588
1 139 99.65%
229 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Stanisława Staszica, ul. Czernika 1/3 Łódź stały 2 273 1 408 1 408 61.94% 0.06194
1 401 99.50%
230 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Stanisława Staszica, ul. Czernika 1/3 Łódź stały 1 924 1 198 1 196 62.16% 0.06216
1 187 99.25%
231 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Stanisława Staszica, ul. Czernika 1/3 Łódź stały 2 316 1 395 1 393 60.15% 0.06015
1 388 99.64%
232 Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima, ul. Elsnera 8 Łódź stały 2 850 1 699 1 699 59.61% 0.05961
1 688 99.35%
233 Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima, ul. Elsnera 8 Łódź stały 2 885 1 884 1 884 65.30% 0.0653
1 882 99.89%
234 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wisławy Szymborskiej, ul. Ćwiklińskiej 9 Łódź stały 2 530 1 659 1 659 65.57% 0.06557
1 651 99.52%
235 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wisławy Szymborskiej, ul. Ćwiklińskiej 9 Łódź stały 2 012 1 322 1 319 65.56% 0.06556
1 306 99.01%
236 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Czajkowskiego 14 Łódź stały 1 747 1 133 1 138 65.14% 0.06514
1 132 99.47%
237 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Czajkowskiego 14 Łódź stały 1 567 1 049 1 048 66.88% 0.06688
1 044 99.62%
238 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Kopcińskiego, ul. Lermontowa 7 Łódź stały 2 583 1 702 1 703 65.93% 0.06593
1 695 99.53%
239 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Kopcińskiego, ul. Lermontowa 7 Łódź stały 2 327 1 440 1 440 61.88% 0.06188
1 432 99.44%
240 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki, ul. Jurczyńskiego 1/3 Łódź stały 1 838 1 130 1 130 61.48% 0.06148
1 129 99.91%
241 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki, ul. Jurczyńskiego 1/3 Łódź stały 2 153 1 362 1 362 63.26% 0.06326
1 351 99.19%
242 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Milionowa 64 Łódź stały 1 695 1 117 1 112 65.60% 0.0656
1 107 99.55%
243 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Milionowa 64 Łódź stały 1 631 1 073 1 069 65.54% 0.06554
1 065 99.63%
244 Lokal Rady Osiedla Nr 33, ul. Dyspozytorska 3 Łódź stały 790 462 461 58.35% 0.05835
461 100.00%
245 Szkoła Podstawowa nr 141 im. gen. Mariusza Zaruskiego, ul. Zakładowa 35 Łódź stały 3 016 1 865 1 855 61.51% 0.06151
1 848 99.62%
246 Szkoła Podstawowa nr 141 im. gen. Mariusza Zaruskiego, ul. Zakładowa 35 Łódź stały 2 219 1 327 1 327 59.80% 0.0598
1 317 99.25%
247 Publiczne Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego, ul. Dąbrówki 1 Łódź stały 2 248 1 441 1 437 63.92% 0.06392
1 426 99.23%
248 Publiczne Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego, ul. Dąbrówki 1 Łódź stały 2 860 1 825 1 826 63.85% 0.06385
1 816 99.45%
249 Przedszkole Miejskie nr 4, ul. Kmicica 5 Łódź stały 1 912 1 305 1 303 68.15% 0.06815
1 296 99.46%
250 Przedszkole Miejskie nr 4, ul. Kmicica 5 Łódź stały 2 279 1 563 1 562 68.54% 0.06854
1 553 99.42%
251 Przedszkole Miejskie nr 4, ul. Kmicica 5 Łódź stały 2 310 1 531 1 504 65.11% 0.06511
1 498 99.60%
252 Lokal Rady Osiedla Dolina Łódki, ul. Beskidzka 172 Łódź stały 1 662 989 989 59.51% 0.05951
978 98.89%
253 Publiczna Szkoła Podstawowa "Mileszki", ul. Pomorska 437 Łódź stały 1 533 934 928 60.53% 0.06053
924 99.57%
254 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Szpitalna 9/11 Łódź stały 1 065 587 587 55.12% 0.05512
585 99.66%
255 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Szpitalna 9/11 Łódź stały 2 449 1 313 1 305 53.29% 0.05329
1 303 99.85%
256 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej, al. Marszałka Piłsudskiego 101 Łódź stały 2 439 1 282 1 279 52.44% 0.05244
1 273 99.53%
257 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego, ul. Przędzalniana 70 Łódź stały 2 526 1 127 1 127 44.62% 0.04462
1 127 100.00%
258 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego, ul. Przędzalniana 70 Łódź stały 1 612 833 849 52.67% 0.05267
843 99.29%
259 Szkoła Podstawowa nr 170 im. Anieli Krzywoń, ul. Miedziana 1/3 Łódź stały 1 311 500 500 38.14% 0.03814
499 99.80%
260 Szkoła Podstawowa nr 170 im. Anieli Krzywoń, ul. Miedziana 1/3 Łódź stały 1 119 469 469 41.91% 0.04191
469 100.00%
261 Szkoła Podstawowa nr 170 im. Anieli Krzywoń, ul. Miedziana 1/3 Łódź stały 2 004 964 956 47.70% 0.0477
948 99.16%
262 II Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza, ul. Nowa 11/13 Łódź stały 2 060 1 102 1 094 53.11% 0.05311
1 089 99.54%
263 Publiczne Gimnazjum nr 32 im. Karola Wojtyły, ul. Fabryczna 4 Łódź stały 1 385 483 483 34.87% 0.03487
483 100.00%
264 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Jugosłowiańska 2 Łódź stały 1 702 1 079 1 079 63.40% 0.0634
1 073 99.44%
265 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Jugosłowiańska 2 Łódź stały 1 430 917 917 64.13% 0.06413
916 99.89%
266 Przedszkole Miejskie nr 230, ul. Przylesie 22 Łódź stały 1 301 684 684 52.57% 0.05257
676 98.83%
267 Szkoła Podstawowa nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Gajcego 7/11 Łódź stały 1 611 948 944 58.60% 0.0586
936 99.15%
268 Szkoła Podstawowa nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Gajcego 7/11 Łódź stały 1 713 1 021 1 020 59.54% 0.05954
1 016 99.61%
269 Przedszkole Miejskie nr 65, ul. Przybyszewskiego 92 Łódź stały 1 617 808 808 49.97% 0.04997
804 99.50%
270 XLIV Liceum Ogólnokształcące, ul. Wacława 22/24 Łódź stały 1 219 741 740 60.71% 0.06071
733 99.05%
271 Przedszkole Miejskie nr 221 - Integracyjne w Łodzi, al. Marszałka Śmigłego-Rydza 38 Łódź stały 1 511 912 910 60.23% 0.06023
904 99.34%
272 Szkoła Podstawowa nr 149 im. Obrońców Westerplatte, ul. Tatrzańska 69A Łódź stały 2 874 1 754 1 751 60.93% 0.06093
1 727 98.63%
273 Szkoła Podstawowa nr 149 im. Obrońców Westerplatte, ul. Tatrzańska 69A Łódź stały 2 261 1 365 1 361 60.19% 0.06019
1 353 99.41%
274 Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Małej Piętnastki 1 Łódź stały 1 715 992 992 57.84% 0.05784
982 98.99%
275 Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Małej Piętnastki 1 Łódź stały 1 206 771 768 63.68% 0.06368
765 99.61%
276 Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Małej Piętnastki 1 Łódź stały 1 202 825 824 68.55% 0.06855
819 99.39%
277 Publiczne Gimnazjum nr 31 im. Szarych Szeregów, ul. Generała Grota-Roweckiego 1 Łódź stały 1 517 875 874 57.61% 0.05761
868 99.31%
278 Publiczne Gimnazjum nr 31 im. Szarych Szeregów, ul. Generała Grota-Roweckiego 1 Łódź stały 1 427 854 854 59.85% 0.05985
848 99.30%
279 Publiczne Gimnazjum nr 33, ul. Janosika 136 Łódź stały 2 269 1 564 1 564 68.93% 0.06893
1 555 99.42%
280 Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego, ul. Giewont 28 Łódź stały 1 949 1 229 1 214 62.29% 0.06229
1 206 99.34%
281 Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego, ul. Giewont 28 Łódź stały 1 577 848 843 53.46% 0.05346
839 99.53%
282 Pogotowie Opiekuńcze Nr 1, ul. Krokusowa 15/17 Łódź stały 1 634 1 000 1 000 61.20% 0.0612
992 99.20%
283 Publiczne Gimnazjum nr 30 im. Adam Mickiewicza, ul. Nowogrodzka 6/14 Łódź stały 1 462 691 690 47.20% 0.0472
690 100.00%
284 Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi im. dr. J. Babińskiego, ul. Aleksandrowska 159 Łódź szpital 328 89 75 22.87% 0.02287
74 98.67%
285 Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi, ul. Okólna 181 Łódź szpital 177 61 61 34.46% 0.03446
60 98.36%
286 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi, ul. Kniaziewicza 1/5 Łódź szpital 157 58 57 36.31% 0.03631
56 98.25%
287 Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi, ul. Przyrodnicza 7/9 Łódź szpital 42 14 14 33.33% 0.03333
13 92.86%
288 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi, ul. Północna 42 Łódź szpital 77 29 29 37.66% 0.03766
29 100.00%
289 6 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Złotnicza 10 Łódź dom pomocy społecznej 105 31 31 29.52% 0.02952
30 96.77%
290 Dom Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” w Łodzi, ul. Dojazdowa 5/7 Łódź dom pomocy społecznej 79 45 45 56.96% 0.05696
42 93.33%
291 Dom Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” im. majora Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego „Nurta” w Łodzi, ul. Przyrodnicza 24/26 Łódź dom pomocy społecznej 44 31 31 70.45% 0.07045
30 96.77%
292 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Rojna 15 Łódź dom pomocy społecznej 84 39 39 46.43% 0.04643
37 94.87%
293 Areszt Śledczy w Łodzi, ul. Smutna 21 Łódź areszt Śledczy 289 187 187 64.71% 0.06471
182 97.33%
294 Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, ul. Rzgowska 281/289 Łódź szpital 69 30 30 43.48% 0.04348
30 100.00%
295 Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, ul. Pabianicka 62 Łódź szpital 384 68 68 17.71% 0.01771
68 100.00%
296 Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi Ośrodek Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej, ul. Popioły 40 Łódź szpital 20 20 20 100.00% 0.1
20 100.00%
297 Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi sp. z o. o., ul. Kosynierów Gdyńskich 61 Łódź szpital 66 17 17 25.76% 0.02576
17 100.00%
298 5 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Podgórna 2/14 Łódź dom pomocy społecznej 65 34 34 52.31% 0.05231
33 97.06%
299 3 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Paradna 36 Łódź dom pomocy społecznej 53 17 17 32.08% 0.03208
17 100.00%
300 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Rudzka 56 Łódź dom pomocy społecznej 83 32 32 38.55% 0.03855
29 90.63%
301 Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Łodzi, ul. Kosynierów Gdyńskich 20 Łódź dom pomocy społecznej 75 53 53 70.67% 0.07067
42 79.25%
302 Zakład Karny Nr 2 w Łodzi, ul. Kraszewskiego 1/5 Łódź zakład karny 111 13 13 11.71% 0.01171
11 84.62%
303 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów, ul. Żeromskiego 113 Łódź szpital 218 52 52 23.85% 0.02385
51 98.08%
304 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów, pl. Hallera 1 Łódź szpital 100 30 30 30.00% 0.03
29 96.67%
305 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi, ul. Wólczańska 191/195 Łódź szpital 131 36 36 27.48% 0.02748
34 94.44%
306 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi Ośrodek Szpitalny im. M. Madurowicza, ul. Wileńska 37 Łódź szpital 120 39 39 32.50% 0.0325
39 100.00%
307 2 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 32 Łódź dom pomocy społecznej 89 18 18 20.22% 0.02022
16 88.89%
308 Dom Pomocy Społecznej „Włókniarz” im. Jana Pawła II w Łodzi, ul. Krzemieniecka 7/9 Łódź dom pomocy społecznej 101 72 72 71.29% 0.07129
71 98.61%
309 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Kopcińskiego 22 Łódź szpital 157 28 28 17.83% 0.01783
28 100.00%
310 Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera Sp. z o. o., ul. Sterlinga 13 Łódź szpital 28 8 8 28.57% 0.02857
8 100.00%
311 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Narutowicza 114 Łódź dom pomocy społecznej 83 28 28 33.73% 0.03373
24 85.71%
312 Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze-Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Przybyszewskiego 255/267 Łódź dom pomocy społecznej 541 142 143 26.43% 0.02643
137 95.80%
313 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów, ul. Pieniny 30 Łódź szpital 140 16 16 11.43% 0.01143
15 93.75%
314 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Kliniki Psychiatryczne, ul. Czechosłowacka 8/10 Łódź szpital 94 25 25 26.60% 0.0266
25 100.00%
315 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centrum Kliniczno-Dydaktyczne, ul. Pomorska 251 Łódź szpital 285 90 90 31.58% 0.03158
89 98.89%
316 Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi, ul. Milionowa 14 Łódź szpital 139 45 45 32.37% 0.03237
45 100.00%
317 Zakład Karny Nr 1 w Łodzi, ul. Beskidzka 54 Łódź zakład karny 70 23 23 32.86% 0.03286
23 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Łódź - ogółem 1 40 8 633 347 536 668 317 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 74 1
Ogółem 148 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 458 211 46% 247 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 9 3 33% 6 67%
Ogółem 458 211 46% 247 54%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 44 46 43
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 52 55 51
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 96 35 36% 61 64%
30-39 111 47 42% 64 58%
40-59 152 78 51% 74 49%
60+ 99 51 52% 48 48%
Ogółem 458 211 46% 247 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 2 0 0% 2 100%
40-59 5 3 60% 2 40%
60+ 2 0 0% 2 100%
Ogółem 9 3 33% 6 67%