Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 115 674
Wyborców 95 094
Obwodów 68
  • Wybory do Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
  • Wybory Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Dom Strażaka, ul. Strażacka 36 Gorzów Wielkopolski stały Nie Deszczowa, Dworska, Gospodarska, Rumiankowa, Skrajna, Strażacka, Szlachecka, Świetlana, Tymiankowa, Włościańska, Wschodnia, Wylotowa, Zachodnia, Zagrodowa, Zielna, Ziemiańska, Żytnia, Jęczmienna, Pogodna
2 Zespół Szkół Ogrodniczych, ul. Poznańska 23 Gorzów Wielkopolski stały Nie Baczewskiego, Bindera, Biwakowa, Braci Paździorków, Brauna, Chorągwiana, Dojazdowa, Drużynowa, Furmanka, Gruntowa, Gryczana, Harcerska, Hufcowa, Junacka, Karnińska, Knaka, Kowalskiego, Leszczynowa, Ludowa, Łagodzińska, Nizinna, Osadnicza, Poznańska, Pszenna, Rodła, Siedlicka, Skautów, Sulęcińska, Torfowa, Urodzajna, Wierzbowa, Willowa, Wspólna, Zastępowa, Zieleniecka, Zuchów
3 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kobylogórska 110 Gorzów Wielkopolski stały Nie Bydgoska, Gnieźnieńska, Inowrocławska, Kobylogórska, Krótka, Kujawska, Międzychodzka, Pilska, Sierakowska, Toruńska, Wał Śluzy, Wągrowiecka
4 Przedszkole Miejskie nr 4 im. Małych Odkrywców, ul. Kobylogórska 107 Gorzów Wielkopolski stały Nie Bielikowa, Bledzewska, Bociania, Cicha, Cysterska, Drozdowa, Graniczna, Jaskółcza, Kasprzaka, Koniawska, Kręta, Kukułcza, Łąkowa, Łysa, Małorolnych, Mazurkowa, Miernicza, Niwicka, Nowy Dwór, Osiedlowa, Paradyska, Piaskowa, Podgórna, Półwiejska, Rzepińska, Skowronkowa, Słowicza, Sowia, Ulimska, Wał Długi, Wiatraczna, Zbąszyńska, Żurawia
5 Miejskie Centrum Kultury "Zawarcie", ul. Wawrzyniaka 66A Gorzów Wielkopolski stały Tak Hermy, Jaśminowa, Klonowa, Kolejowa, Morelowa, Prosta, Różana, Sielska, Spokojna, Szamarzewskiego, Środkowa, Wawrzyniaka, Winna
6 Gimnazjum nr 4, ul. Grobla 68a Gorzów Wielkopolski stały Tak Grobla, Mazowiecka, Mechaniczna, Owcza, Portowa, Przemysłowa, Świętego Jerzego, Targowa, Wał Okrężny, Wąska, Woskowa, Zielona
7 Zespół Szkół Nr 12, im. Jana III Sobieskiego, ul. Śląska 20 Gorzów Wielkopolski stały Nie Akacjowa, Bracka, Brzozowa, Budowlanych, Grabowa, Jaworowa, Kwiatowa, Lipowa, Malinowa, Orzechowa, Śląska
8 Szkoła Podstawowa nr 10 z Odziałami Integracyjnymi, im. Tadeusza Kościuszki, ul. Towarowa 21 Gorzów Wielkopolski stały Tak Fabryczna, Jasna, Jutowa, Małopolska, Polna, Spółdzielców, Tkacka, Towarowa, Wał Poprzeczny, Waryńskiego, Żerańska
9 Szkoła Podstawowa Nr 12, Im. Kornela Makuszyńkiego, ul. Dobra 16 Gorzów Wielkopolski stały Nie Artylerzystów, Czołgistów, Dąbroszyńska, Dobra od nr 1 do 25, Dolna, Drzewicka, Górna, Hetmańska, Husarska, Kadetów, Kasztelańska, Kirasjerów, Komandosów, Kostrzyńska, Krzyżowa, Marynarki Wojennej, Minerów, Nad Wartą, Piechoty, Pograniczników, Pontonierów, Promienna, Rycerska, Rzeczna, Saperów, Tartaczna, Ułanów, Warzywna, Wiśniowa, Witnicka, , Zwiadowców, Źródłowa
10 Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem, ul. Małyszyńska 8 Gorzów Wielkopolski stały Tak Cedyńska, Chojeńska, Dobra od nr 26 do nr 61, Drawska, Folwarczna, Goleniowska, Gryfińska, Kamieńska, Kołobrzeska, Koszalińska, Lipiańska, Łobeska, Małyszyńska, Metalowców, Mironicka, Moryńska, Mosiężna, Nasienna, Nowogardzka, Odlewników, Okopowa, Ozima, Pełczycka, Policka, Połczyńska, Pyrzycka, Rolna, Słupska, Spiżowa, Stalowa, Stargardzka, Szczecińska, Ustronie, Wolińska, Zbożowa, Złotego Smoka
11 Przedszkole Miejskie Nr 12, POD TOPOLĄ, ul. Sportowa 2 Gorzów Wielkopolski stały Tak Przy Stadionie, Sportowa
12 Miejskie Centrum Kultury, Klub "Zodiak", ul. Słoneczna 63 Gorzów Wielkopolski stały Tak al. 11 Listopada, Planetarna, Polarna, Słoneczna od nr 1 do nr 85
13 Szkoła Podstawowa Nr 6 z Odziałami Sportowymi, im. Władysława Broniewskiego, ul. Gwiaździsta 14 Gorzów Wielkopolski stały Tak Gwiaździsta numery 2, 5, 7, 14, 16, 18, 20, 22, Plac Słoneczny, Zatorze, Żeglarska
14 Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Echo Spółka z o. o., ul. Gwiaździsta 4 Gorzów Wielkopolski stały Tak Ciołkowskiego, Gagarina, Gwiaździsta numery 3, 6, 8, 10, 12, Ikara, Kosmonautów, Lotników, Olimpijska, Słoneczna od nr 86 do 96
15 Szkoła Podstawowa Nr 5, im. Bohaterów 12 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty, Aleja Konstytucji 3 Maja 44 Gorzów Wielkopolski stały Nie al. Konstytucji 3 Maja od nr 28 do nr 30, Grottgera, Matejki od nr 61 do nr 64
16 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16, ul. Dunikowskiego 5 Gorzów Wielkopolski stały Tak Baczyńskiego, Dunikowskiego, Fredry od nr 1 do nr 7, Staszica
17 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16, ul. Dunikowskiego 5 Gorzów Wielkopolski stały Tak Marcinkowskiego od nr 9 do nr 13 i od nr 64 do nr 80, Marcinkowskiego od nr 15 do nr 19 i od nr 93 do nr 121
18 Szkoła Podstawowa Nr 15, im. Wojska Polskiego, ul. Kotsisa 1 Gorzów Wielkopolski stały Nie Kotsisa, Matejki od nr 1 do nr 37 i od nr 65 do nr 90, Wyczółkowskiego
19 Przedszkole Miejskie Nr 10, im. Jasia i Małgosi, ul. Lelewela 1 Gorzów Wielkopolski stały Tak Korczaka, Lelewela, Marcinkowskiego numery od 1 do nr 7, Matejki od nr 38 do nr 54 i nr 60, Staffa, Żołnierzy Niezłomnych
20 Hala Sportowa Akademii Wychowania Fizycznego, ul. Myśliborska 30 Gorzów Wielkopolski stały Tak Ateńska, Berlińska, Brukselska, Haska, Kijowska, Lizbońska, Londyńska, Lwowska, Madrycka, Myśliborska, Paryska, Piłkarska, Plac Unii Europejskiej, Praska, Ryska, Rzymska, Wiedeńska, Wileńska
21 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Stanisławskiego 2 Gorzów Wielkopolski stały Tak Broniewskiego, Bułgarska, Chełmońskiego, Chorwacka, Czeska, Kamienna, Kołłątaja, Litewska, Macedońska, Malczewskiego, Niemcewicza, Pankiewicza, Plac Polski, Rejewskiego, Różyckiego, Rumuńska, Serbska, Słowacka, Stanisławskiego, Węgierska, Zygalskiego
22 Zespół Szkół Specjalnych Nr 14, ul. Mościckiego 3 Gorzów Wielkopolski stały Tak Kochanowskiego, Mościckiego, Reja, Słowiańska
23 Zespół Szkół Nr 14, ul. Mościckiego 5 Gorzów Wielkopolski stały Tak Cieszkowskiego, Dąbrowskiej, Długosza, Fiedlera, Fredry od nr 9, Młodych, Wańkowicza, Zapolskiej
24 Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 14, im. Przyjaciół Dzieci, ul. Kasprowicza 10 Gorzów Wielkopolski stały Tak Chopina, Kasprowicza, Konopnickiej, Kossaka, Norwida, Reymonta, Skłodowskiej-Curie, Tuwima, Wyspiańskiego
25 Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu z siedzibą w Gorzowie Wlkp., ul. Estkowskiego 13 Gorzów Wielkopolski stały Tak Bohaterów Warszawy, Estkowskiego, Kopernika, Moniuszki, Orląt Lwowskich, Prusa, Sienkiewicza, Szymanowskiego
26 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Estkowskiego 3 Gorzów Wielkopolski stały Nie al. Konstytucji 3 Maja numery 9 do 27 i od 48 do 105, Asnyka, Bajana, Chyża, Jastrzębia, Mała, Orla, Rzeźnicka, Skalskiego, Skarżyńskiego, Sokola, Tańskiego, Żelazna, Żeromskiego
27 Świetlica-ENEA S. A. Grupa Energetyczna, ul. Sikorskiego 37 Gorzów Wielkopolski stały Tak Dworcowa, Garbary, Jancarza, Młyńska, Nadbrzeżna, Sikorskiego od nr 25 do nr 113, Składowa
28 Zespół Szkół Elektrycznych, im. Majora Henryka Sucharskiego, ul. Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski stały Nie Dzieci Wrzesińskich, Hawelańska, Władysława Jagiełły, Pocztowa, Sikorskiego numery od 7 do 24 i od 116 do 144, Stara, Strzelecka, Wełniany Rynek, Zabytkowa, Zaułek
29 Żłobek Miejski Nr 2, ul. Obotrycka 1/1 Gorzów Wielkopolski stały Nie Hejmanowskiej, Herberta, Lutycka, Łazienki, Łużycka, Mostowa, Obotrycka, Pionierów, Spichrzowa, St. Rynek, Wodna
30 Zespół Szkół Ekonomicznych, im. Stefana Starzyńskiego, ul. 30 Stycznia 29 Gorzów Wielkopolski stały Nie Dąbrowskiego, Drzymały
31 Szkoła Muzyczna I i II stopnia, im. Tadeusza Szeligowskiego, ul. Chrobrego 3 Gorzów Wielkopolski stały Nie Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka
32 IV Liceum Ogólnokształcące, im. Tadeusza Kotarbińskiego, ul. Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski stały Tak Armii Polskiej, pl. Nieznanego Żołnierza, 30 - go Stycznia, Wybickiego
33 Przedszkole Miejskie nr 1, Świat Bajeczki jedyneczki, ul. Kosynierów Gdyńskich 29 Gorzów Wielkopolski stały Nie Borowskiego, Kosynierów Gdyńskich
34 Budynek Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., ul. Kazimierza Wielkiego 1 Gorzów Wielkopolski stały Nie Kazimierza Jagiellończyka, Krasińskiego, Mickiewicza, Mieszka I, pl. Grunwaldzki, Roosevelta
35 Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych im. Mikołaja Kopernika, ul. Okrzei 42 Gorzów Wielkopolski stały Nie Aleja ks. Witolda Andrzejewskiego, Aleja Ruchu Młodzieży Niezależnej, Batorego, Błotna, Chodkiewicza, Jana Kazimierza, Kazimierza Wielkiego od nr 1 do nr 45, Kukuczki, Okrzei, Rejtana, Saska, Sczanieckiej, Władysława IV, Żwirowa
36 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski stały Tak Kazimierza Wielkiego numery od 46 do 124, Kilińskiego, Puszkina, Wyszyńskiego od nr 77, Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury
37 Szkoła Podstawowa nr 21 z Odziałami Integracyjnymi i z Odziałami Sportowymi, im. Orląt Lwowskich, ul. Taczaka 1 Gorzów Wielkopolski stały Nie Arciszewskiego, Ariańska, Cegielskiego, Cisowa, Cyprysowa, Czarnieckiego, Czechowica, Daglezjowa, Domańskiego, Dowbora Muśnickiego, Frycza Modrzewskiego, Górki, Jackowskiego, Jodłowa, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica, Komeńskiego, Kurnatowskiego, Libelta, Podbipięty, Lubienieckiego, Łaskiego, Metziga, Modrzewiowa, Niemirycza, Oleńki Billewiczówny, Ostroroga, Owocowa, Plater, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Skrzetuskiego, Sosnowa, Szlichtynga, Świerkowa, Taczaka, Taszyckiego, Ukośna, Wiejska, Wołodyjowskiego, Zagłoby
38 Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum o Profilu Artystycznym, ul. Cegielskiego 1 Gorzów Wielkopolski stały Nie Alabastrowa, Ametystowa, Barytowa, Bazaltowa, Berylowa, Bohaterów Westerplatte, Dolomitowa, Galenowa, Grafitowa, Granitowa, Jaspisowa, Kredowa, Krzemowa, Kuratowskiej, Kwarcowa, Lazurytowa, Malachitowa, Marmurowa, Nefrytowa, Onyksowa, Pirytowa, Sjenitowa, Topazowa, Tytanitowa, Uranitowa, Wapienna
39 Miejskie Centrum Kultury, ul. Drzymały 26 Gorzów Wielkopolski stały Tak Słowackiego, Wyszyńskiego od nr 1 do nr 76
40 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski stały Tak Bohaterów Lenino, Juchacz, Kościuszki, Kroenke, 8 Maja, Siedzikówny-Inki, Walczaka od nr 24 do nr 42
41 Przedszkole Miejskie Nr 29, im. Kasztanowa Kraina, ul. Wróblewskiego 48 Gorzów Wielkopolski stały Nie Chłopickiego , Połaniecka, Pułaskiego nr 63, Na Skarpie, Racławicka, Szwoleżerów od nr 9 do nr 18, Ściegiennego, Wróblewskiego numery 52, 54, 56, 65, 67
42 Szkoła Podstawowa Nr 13 z Odziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi, im. Arkadego Fiedlera, ul. Szwoleżerów 2 Gorzów Wielkopolski stały Nie Ogińskiego
43 Parterowy budynek naprzeciw głównego wejścia do Szpitala, ul. Dekerta 1 Gorzów Wielkopolski stały Nie Bogusławskiego, Czartoryskich, Czartoryskiego, Dekerta, Działyńskich, Janockiego, Ossolińskich, Raczyńskich, Śniadeckich, Załuskich
44 Zespół Szkół Nr 13, ul. Paderewskiego 5 Gorzów Wielkopolski stały Tak Daszyńskiego, Dmowskiego, Korfantego, Kwiatkowskiego, Rataja, Witosa
45 Zespół Szkół Nr 13, ul. Paderewskiego 5 Gorzów Wielkopolski stały Tak Legionów Polskich, Moraczewskiego, Narutowicza, Niepodległości, Paderewskiego, Wojciechowskiego
46 Żłobek Miejski Nr 1, ul. Wróblewskiego 50 Gorzów Wielkopolski stały Nie Diamentowa, Koralowa, Opalowa, Ordona, Perłowa, Prądzyńskiego, Rubinowa, Sosnkowskiego, Sowińskiego, Szmaragdowa, Złota
47 Zespół Szkół Nr 13 z Odziałami Integracyjnymi i Odziałami Sportowymi , im. Arkadego Fiedlera, ul. Szwoleżerów 2 Gorzów Wielkopolski stały Nie Dembowskiego, Langiewicza, Pułaskiego od nr 9 do nr 59, Szwoleżerów od nr 1 do 8, Wróblewskiego od nr 31 do 51, 53, 55 i od 57 do 61, 63, 71, 73
48 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących-Internat, ul. Czereśniowa 4 Gorzów Wielkopolski stały Nie Czereśniowa, Grabskiego, Pułaskiego od nr 1 do nr 8, Wróblewskiego od nr 1 do nr 29
49 Katolicka Szkoła Podstawowa Świętego Piusa X, ul. Kućki 1 Gorzów Wielkopolski stały Nie Dowgielewiczowej, Energetyków, Górczyńska, Korcza, Kućki, Łukasińskiego, Papuszy, Zawackiej
50 Zespół Szkół Nr 20, ul. Szarych Szeregów 7 Gorzów Wielkopolski stały Tak Batalionu Zośka, Działkowców, Komisji Edukacji Narodowej, Konarskiego, Kopczyńskiego, Naruszewicza, Piramowicza, Srebrna, Sucharskiego
51 Szkoła Podstawowa Nr 20 z Odziałami Integracyjnymi, im. Bohaterów Westerplatte, ul. Szarych Szeregów 7 Gorzów Wielkopolski stały Tak Armii Krajowej, Hubala, Kutrzeby, Zielona Kotlina, Szarych Szeregów
52 Przedszkole Miejskie Nr 22, im. Tęczowe Przedszkole, ul. Szarych Szeregów 2 Gorzów Wielkopolski stały Tak Batalionów Chłopskich, Bora-Komorowskiego, Edelmana, Kleeberga, Kombatantów, Pileckiego, Sendlerowej, Sosabowskiego, Starzyńskiego
53 Przedszkole Miejskie nr 20 im. Przyjaciół Przyrody, ul. Walczaka 47 Gorzów Wielkopolski stały Tak Grota-Roweckiego, Jedwabnicza, Silwanowska, Walczaka od nr 43 do nr 110
54 Szkoła Podstawowa Nr 20 z Odziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte, ul. Szarych Szeregów 7 Gorzów Wielkopolski stały Tak Fieldorfa-Nila, Hallera, Obrońców Pokoju, Popławskiego.
55 Żłobek nr 4, ul. Maczka 23 Gorzów Wielkopolski stały Tak Andersa, Maczka, Mikołajczyka, Okulickiego, pl. Jana Pawła II, Pluty
56 Dom Studenta PWSZ Nr 1, ul. Piłsudskiego 9 Gorzów Wielkopolski stały Tak Piłsudskiego, Sułkowskiego, Walczaka nr 12, nr 14 i od nr 17 do nr 23, Zacisze
57 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dolinki", ul. Okólna 25 Gorzów Wielkopolski stały Nie Bema, Klimek, Okólna, Poniatowskiego
58 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Odziałami Sportowymi, im. Szarych Szeregów, ul. Zamenhofa 2a Gorzów Wielkopolski stały Nie Chemiczna, Dziewiarska, Kordowa, Nylonowa, Poliamidowa, Pomorska, Przędzalnicza, Stilonowa, Włókiennicza, Zamenhofa
59 Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać, ul. Okólna 35 Gorzów Wielkopolski stały Nie Czwartaków, Dywizjonu 303, Filaretów, Filomatów, Traugutta, Walczaka nr 16
60 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Kochanowskiego, ul. Nowa 7 Gorzów Wielkopolski stały Nie Chmielna, Głowackiego, Nowa, Skromna
61 Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 9, Na Zielonym Wzgórzu, ul. Widok 25 Gorzów Wielkopolski stały Tak Walczaka nr 13, 13A, 15, Widok
62 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, ul. Warszawska 19 Gorzów Wielkopolski stały Nie Chabrowa, Czechowska, Gajowa, Grochowa, Kirkora, Kłosowa, Korsaka, Krańcowa, Krzywa, Lambora, Leśna, Makowa, Miodowa, Orzeszkowej, Parkowa, Partyzantów, Południowa, Ptasia, Sadowa, Siewna, Stroma, Sybiraków, Urocza, Warszawska od nr 75 do nr 298, Wawrowska, Żniwna
63 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, ul. Warszawska 19 Gorzów Wielkopolski stały Nie Dziewięciu Muz, Góra Powstańców, Ogrodowa, Plac Staromiejski, Podmiejska, Podmiejska Boczna, Poleska, Słabońskiego, Szkolna, Szpitalna, Teatralna, Uskok, Walczaka od nr 2 do nr 11, Warszawska od nr 1 do nr 74
64 Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o. o. Zespół Szpitalny przy ulicy Walczaka, Walczaka 42 Gorzów Wielkopolski szpital Nie Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o. o. Zespół Szpitalny przy ulicy Walczaka
65 Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o. o. Zespół Szpitalny przy ulicy Dekerta, Dekerta 1 Gorzów Wielkopolski szpital Nie Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o. o. Zespół Szpitalny przy ulicy Dekerta
66 Zakład Karny, Podmiejska 17 Gorzów Wielkopolski zakład karny Nie Zakład Karny
67 Dom Pomocy Społecznej nr 1, Podmiejska Boczna 10 Gorzów Wielkopolski dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej nr 1
68 Dom Pomocy Społecznej nr 2, Walczaka 42 Gorzów Wielkopolski dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej nr 2

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Akacjowa, Baczewskiego, Bielikowa, Bindera, Biwakowa, Bledzewska, Bociania, Braci Paździorków, Bracka, Brauna, Brzozowa, Budowlanych, Bydgoska, Chabrowa, Chmielna, Chorągwiana, Cicha, Cysterska, Czechowska, Deszczowa, Dojazdowa, Dom Pomocy Społecznej Nr 1, Drozdowa, Drużynowa, Dworska, Dziewięciu Muz, Fabryczna, Furmanka, Gajowa, Głowackiego, Gnieźnieńska, Gospodarska, Góra Powstańców, Grabowa, Graniczna, Grobla, Grochowa, Gruntowa, Gryczana, Harcerska, Hermy, Hufcowa, Inowrocławska, Jaskółcza, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jęczmienna, Junacka, Jutowa, Karnińska, Kasprzaka, Kirkora, Klonowa, Kłosowa, Knaka, Kobylogórska, Kolejowa, Koniawska, Korsaka, Kowalskiego, Krańcowa, Kręta, Krótka, Krzywa, Kujawska, Kukułcza, Kwiatowa, Lambora, Leśna, Leszczynowa , Lipowa, Ludowa, Łagodzińska, Łąkowa, Łysa, Makowa, Malinowa, Małopolska, Małorolnych, Mazowiecka, Mazurkowa, Mechaniczna, Miernicza, Międzychodzka, Miodowa, Morelowa, Niwicka, Nizinna, Nowa, Nowy Dwór, Ogrodowa, Orzechowa, Orzeszkowej, Osadnicza, Osiedlowa, Owcza, Paradyska, Parkowa, Partyzantów, Piaskowa, Pilska, Plac Staromiejski, Podgórna, Podmiejska, Podmiejska Boczna, Pogodna, Polna, Poleska, Południowa, Portowa, Poznańska, Półwiejska, Prosta, Przemysłowa, Pszenna, Ptasia, Rodła, Różana, Rumiankowa, Rzepińska, Sadowa, Siedlicka, Sielska, Sierakowska, Siewna, Skautów, Skowronkowa, Skrajna, Skromna, Słabońskiego, Słowicza, Sowia, Spokojna, Spółdzielców, Strażacka, Stroma, Sulęcińska, Sybiraków, Szamarzewskiego, Szkolna, Szlachecka, Szpitalna, Śląska, Środkowa, Świetlana, Świętego Jerzego, Targowa, Teatralna, Tkacka, Torfowa, Toruńska, Towarowa, Tymiankowa, Ulimska, Urocza, Urodzajna, Uskok, Walczaka nr 13, 13A, 15, Walczaka od nr 2 do nr 11, Wał Długi, Wał Okrężny, Wał Poprzeczny, Wał Śluzy, Warszawska od nr 1 do nr 74, Warszawska od nr 75 do nr 298, Waryńskiego, Wawrowska, Wawrzyniaka, Wągrowiecka, Wąska, Wiatraczna, Widok, Wierzbowa, Willowa, Winna, Włościańska, Woskowa, Wschodnia, Wspólna, Wylotowa, Zachodnia, Zagrodowa, Zakład Karny, Zastępowa, Zbąszyńska, Zieleniecka, Zielna, Zielona, Ziemiańska, Zuchów, Żerańska, Żniwna, Żurawia, Żytnia 5 17 834 5 35
0.0000020000Nr 2 al. 11 Listopada, al. Konstytucji 3 Maja numery od 9 do 27 i od 48 do 105, al. Konstytucji 3 Maja od nr 28 do nr 30, Alabastrowa, Ametystowa, Artylerzystów, Asnyka, Ateńska, Bajana, Barytowa, Bazaltowa, Berlińska, Berylowa, Bohaterów Westerplatte, Broniewskiego, Brukselska, Bułgarska, Cedyńska, Chełmońskiego, Chojeńska, Chorwacka, Chyża, Ciołkowskiego, Czeska, Czołgistów, Dąbroszyńska, Dobra od nr 1 do 25, Dobra od nr 26 do nr 61, Dolna, Dolomitowa, Drawska, Drzewicka, Folwarczna, Gagarina, Galenowa, Goleniowska, Górna, Grafitowa, Granitowa, Grottgera, Gryfińska, Gwiaździsta numery 2, 5, 7, 14, 16, 18, 20, 22, Gwiaździsta numery 3, 6, 8, 10, 12, Haska, Hetmańska, Husarska, Ikara, Jaspisowa, Jastrzębia, Kadetów, Kamienna, Kamieńska, Kasztelańska, Kijowska, Kirasjerów, Kołłątaja, Kołobrzeska, Komandosów, Korczaka, Kosmonautów, Kostrzyńska, Koszalińska, Kredowa, Krzemowa, Krzyżowa, Kuratowskiej, Kwarcowa, Lazurytowa, Lelewela, Lipiańska, Litewska, Lizbońska, Londyńska, Lotników, Lwowska, Łobeska, Macedońska, Madrycka, Malachitowa, Malczewskiego, Mała, Małyszyńska, Marcinkowskiego numery od 1 do nr 7, Marcinkowskiego numery od 9 do 13 i od 64 do 80, Marcinkowskiego od nr 15 do nr 19 i od nr 93 do nr 121, Marmurowa, Marynarki Wojennej, Matejki od nr 38 do nr 54 i nr 60, Matejki od nr 61 do nr 64, Metalowców, Minerów, Mironicka, Moryńska, Mosiężna, Myśliborska, Nad Wartą, Nasienna, Nefrytowa, Niemcewicza, Nowogardzka, Odlewników, Okopowa, Olimpijska, Onyksowa, Orla, Ozima, Pankiewicza, Paryska, Pełczycka, Piechoty, Piłkarska, Pirytowa, Plac Polski, Plac Słoneczny, Plac Unii Europejskiej, Planetarna, Pograniczników, Polarna, Policka, Połczyńska, Pontonierów, Praska, Promienna, Przy Stadionie, Pyrzycka, Rejewskiego, Rolna, Różyckiego, Rumuńska, Rycerska, Ryska, Rzeczna, Rzeźnicka, Rzymska, Saperów, Serbska, Sjenitowa, Skalskiego, Skarżyńskiego, Słoneczna od nr 1 do nr 85, Słoneczna od nr 86 do 96, Słowacka, Słupska, Sokola, Spiżowa, Sportowa, Staffa, Stalowa, Stanisławskiego, Stargardzka, Szczecińska, Tańskiego, Tartaczna, Topazowa, Tytanitowa, Ułanów, Uranitowa, Ustronie, Wapienna, Warzywna, Węgierska, Wiedeńska, Wileńska, Wiśniowa, Witnicka, Wolińska, Zatorze, Zbożowa, Złotego Smoka, Zwiadowców, Zygalskiego, Źródłowa, Żeglarska, Żelazna, Żeromskiego, Żołnierzy Niezłomnych 5 19 674 5 35
0.0000030000Nr 3 30 - go Stycznia, Armii Polskiej, Baczyńskiego, Bohaterów Warszawy, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Borowskiego, Chopina, Cieszkowskiego, Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Długosza, Drzymały, Dunikowskiego, Dworcowa, Dzieci Wrzesińskich, Estkowskiego, Fiedlera, Fredry od nr 1 do nr 7, Fredry od nr 9 , Garbary, Hawelańska, Hejmanowskiej, Herberta, Jagiełły, Jancarza, Kasprowicza, Kazimierza Jagiellończyka, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kossaka, Kosynierów Gdyńskich, Kotsisa, Krasińskiego, Lutycka, Łazienki, Łokietka, Łużycka, Matejki od nr 1 do nr 37 i od nr 65 do nr 90, Mickiewicza, Mieszka I, Młodych, Młyńska, Moniuszki, Mostowa, Mościckiego, Nadbrzeżna, Norwida, Obotrycka, Orląt Lwowskich, Pionierów, pl. Nieznanego Żołnierza, pl. Grunwaldzki, Pocztowa, Prusa, Reja, Reymonta, Roosevelta, Sienkiewicza, Sikorskiego numery od 7 do 24 i od 116 do 144, Sikorskiego od nr 25 do nr 113, Składowa, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Słowiańska , Spichrzowa, St. Rynek, Stara, Staszica, Strzelecka, Szymanowskiego, Tuwima, Wańkowicza, Wełniany Rynek, Wodna, Wybickiego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego od nr 1 do nr 76, Zabytkowa, Zapolskiej, Zaułek 5 18 546 5 35
0.0000040000Nr 4 al. ks. Witolda Andrzejewskiego al. Ruchu Młodzieży Niezależnej, Andersa, Arciszewskiego, Ariańska, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Batalionu "Zośka", Batorego, Błotna, Bogusławskiego, Bora-Komorowskiego, Cegielskiego, Chodkiewicza, Cisowa, Cyprysowa, Czarnieckiego, Czartoryskich, Czartoryskiego, Czechowica, Daglezjowa, Dekerta, Diamentowa, Domańskiego, Dowbora Muśnickiego, Działkowców, Działyńskich, Edelmana, Fieldorfa-Nila, Frycza Modrzewskiego, Górki, Hallera, Hubala, Jackowskiego, Jana Kazimierza, Janockiego, Jodłowa, Kazimierza Wielkiego numery od 46 do 124, Kazimierza Wielkiego od nr 1 do nr 45, Ketlinga, Kiemliczów, Kilińskiego, Kleeberga, Kmicica, Kombatantów, Komeńskiego, Komisji Edukacji Narodowej, Konarskiego, Kopczyńskiego, Koralowa, Kukuczki, Kurnatowskiego, Kutrzeby, Libelta, Longinusa Podbipięty, Lubienieckiego, Łaskiego, Maczka, Metziga, Mikołajczyka, Modrzewiowa, Naruszewicza, Niemirycza, Obrońców Pokoju, Ogińskiego, Okrzei, Okulickiego, Oleńki Billewiczówny, Opalowa, Ordona, Ossolińskich, Ostroroga, Owocowa, Perłowa, Pileckiego, Piramowicza, pl. Jana Pawła II, Plater, Pluty, Popławskiego, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Prądzyńskiego, Puszkina, Raczyńskich, Rejtana, Rubinowa, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. , Zespół Szpitalny przy ul. Dekerta 1, Saska, Sczanieckiej, Sendlerowej, Skrzetuskiego, Sosabowskiego, Sosnkowskiego, Sosnowa, Sowińskiego, Srebrna, Starzyńskiego, Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szlichtynga, Szmaragdowa, Śniadeckich, Świerkowa, Taczaka, Taszyckiego, Ukośna, Wiejska, Władysława IV, Wołodyjowskiego, Wyszyńskiego od nr 77, Zagłoby, Załuskich, Zielona Kotlina, Złota, Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury, Żwirowa 5 19 863 5 35
0.0000050000Nr 5 8 Maja, Bema, Bohaterów Lenino, Chemiczna, Chłopickiego , Czereśniowa, Czwartaków, Daszyńskiego, Dembowskiego, Dmowskiego, Dom Pomocy Społecznej Nr 2, Dowgielewiczowej, Dywizjonu 303, Dziewiarska, Energetyków, Filaretów, Filomatów, Górczyńska, Grabskiego, Grota-Roweckiego, Jedwabnicza, Juchacz, Klimek, Korcza, Kordowa, Korfantego, Kościuszki, Kroenke, Kućki, Kwiatkowskiego, Langiewicza, Legionów Polskich, Łukasińskiego, Moraczewskiego, Na Skarpie, Narutowicza, Niepodległości, Nylonowa, Okólna, Paderewskiego, Papuszy, Piłsudskiego, Poliamidowa, Połaniecka, Pomorska, Poniatowskiego, Przędzalnicza, Pułaskiego nr 63, Pułaskiego od nr 1 do nr 8, Pułaskiego od nr 9 do nr 59, Racławicka, Rataja, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. , Zespół Szpitalny przy ul. Walczaka 42, Siedzikówny-Inki, Silwanowska, Stilonowa, Sułkowskiego, Szwoleżerów od nr 1 do 8, Szwoleżerów od nr 9 do nr 18, Ściegiennego, Traugutta, Walczaka nr 12, 14 i od nr 17 do nr 23, Walczaka nr 16, Walczaka od nr 24 do nr 42, Walczaka od nr 43 do nr 110, Witosa, Włókiennicza, Wojciechowskiego, Wróblewskiego numery 52, 54, 56, 65, 67, Wróblewskiego od nr 1 do nr 29, Wróblewskiego od nr 31 do nr 51, 53, 55 i od nr 57 do nr 61, 63, 71, 73, Zacisze, Zamenhofa, Zawackiej 5 19 177 5 35
Podsumowanie 25 95 094 25 175

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 7 7 7 7 35
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 7 7 7 35
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW KWW KOCHAM GORZÓW 7 7 7 7 7 35
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA KWW FG 7 7 7 7 7 35
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO KWW JACKA WÓJCICKIEGO 7 7 7 7 7 35

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 KNEĆ Ryszard Jan 56 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA Gorzów Wielkopolski
3 PIEŃKOWSKI Sebastian 45 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Gorzów Wielkopolski
4 SUROWIEC Robert Edward 47 wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Gorzów Wielkopolski
5 WÓJCICKI Jacek Piotr 37 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO Gorzów Wielkopolski
1 BEJNAR-BEJNAROWICZ Marta Teresa 39 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW Gorzów Wielkopolski

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 17 793 8 516 8 486 47.69% 0.04769
8 249 97.21% 0.09721
Tak
2 19 564 9 993 10 000 51.11% 0.05111
9 705 97.05% 0.09705
Tak
3 18 502 8 729 8 736 47.22% 0.04722
8 490 97.18% 0.09718
Tak
4 19 938 10 746 10 734 53.84% 0.05384
10 519 98.00% 0.098
Tak
5 19 278 10 281 10 476 54.34% 0.05434
10 224 97.59% 0.09759
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 411 35 26.30% 0.0263
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 203 35 23.74% 0.02374
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW 6 783 35 14.37% 0.01437
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA 1 770 35 3.75% 0.00375
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO 15 020 35 31.83% 0.03183

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 12 411 35 7 26.30% 0.0263
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 11 203 35 5 23.74% 0.02374
Tak
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW 6 783 35 3 14.37% 0.01437
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA 1 770 35 0 3.75% 0.00375
Nie
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO 15 020 35 10 31.83% 0.03183
Tak

Rada Miasta Gorzowa Wielkopolskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 WRÓBLEWSKI Radosław Artur 721 8.74% 0.00874
Tak
1 4 2 BARYŁA Jarosław 224 2.72% 0.00272
Nie
1 4 3 KORZENIOWSKA Małgorzata Krystyna 109 1.32% 0.00132
Nie
1 4 4 SIBIŃSKA-SZADNA Aleksandra 280 3.39% 0.00339
Nie
1 4 5 WITKOWSKA Małgorzata Anna 99 1.20% 0.0012
Nie
1 4 6 ANDRUSYSZYN Edward 59 0.72% 0.00072
Nie
1 4 7 KARWATOWICZ Krzysztof Mirosław 69 0.84% 0.00084
Nie
1 10 1 BURDZIŃSKA Alicja Julia 857 10.39% 0.01039
Tak
1 10 2 FILON-KRÓL Iwona Teresa 106 1.29% 0.00129
Nie
1 10 3 LEWANDOWSKI Stanisław Bożydar 114 1.38% 0.00138
Nie
1 10 4 PIEŃKOWSKI Andrzej 528 6.40% 0.0064
Nie
1 10 5 STELMACH Daria Renata 52 0.63% 0.00063
Nie
1 10 6 KOSIOROWSKA Lucyna 52 0.63% 0.00063
Nie
1 10 7 NOWAK Bogusław 273 3.31% 0.00331
Nie
1 11 1 MUSIAŁOWICZ Grzegorz Antoni 365 4.42% 0.00442
Nie
1 11 2 SEJWA Zbigniew Bolesław 203 2.46% 0.00246
Nie
1 11 3 PECYNA Karol Jerzy 64 0.78% 0.00078
Nie
1 11 4 ŁANIEWSKA Anna Izabela 110 1.33% 0.00133
Nie
1 11 5 ZACIERKA Angelika Agata 72 0.87% 0.00087
Nie
1 11 6 JAKUBOWSKA Małgorzata Elżbieta 49 0.59% 0.00059
Nie
1 11 7 POMORSKI Maciej 87 1.05% 0.00105
Nie
1 12 1 SEJWA Stefan Mieczysław 282 3.42% 0.00342
Nie
1 12 2 MAŁYSZKO Marcin 30 0.36% 0.00036
Nie
1 12 3 ZIENKIEWICZ Jolanta 22 0.27% 0.00027
Nie
1 12 4 LEMIESZEWSKI Mariusz Jacek 48 0.58% 0.00058
Nie
1 12 5 AKSENTOWICZ Mateusz Wojciech 10 0.12% 0.00012
Nie
1 12 6 KAWCZYŃSKA Dorota Anna 20 0.24% 0.00024
Nie
1 12 7 WACHOWICZ Katarzyna 16 0.19% 0.00019
Nie
1 13 1 BROSZKO Patryk Jan 1 073 13.01% 0.01301
Tak
1 13 2 ZWIERZCHLEWSKI Piotr 257 3.12% 0.00312
Nie
1 13 3 MADEJ Albert Stanisław 532 6.45% 0.00645
Tak
1 13 4 URDA Joanna 131 1.59% 0.00159
Nie
1 13 5 KROK Justyna Katarzyna 126 1.53% 0.00153
Nie
1 13 6 KOZIŃSKA Barbara 135 1.64% 0.00164
Nie
1 13 7 PALUCH Piotr Dariusz 1 074 13.02% 0.01302
Tak
2 4 1 KUNICKA Halina 1 424 14.67% 0.01467
Tak
2 4 2 SZYMOTOWICZ Paulina Olga 592 6.10% 0.0061
Tak
2 4 3 CIERACH Paweł Andrzej 155 1.60% 0.0016
Nie
2 4 4 PRUSKA-KOŁODZIEJ Teresa Helena 87 0.90% 0.0009
Nie
2 4 5 MARTYŁA Jerzy Antoni 80 0.82% 0.00082
Nie
2 4 6 SZENWALD Sławomir Jan 103 1.06% 0.00106
Nie
2 4 7 OSTROUCH Jerzy 287 2.96% 0.00296
Nie
2 10 1 SURMACZ Maria Elżbieta 1 142 11.77% 0.01177
Tak
2 10 2 BARTOSZEWICZ Magdalena Anna 238 2.45% 0.00245
Nie
2 10 3 WIERNICKI Jacek 359 3.70% 0.0037
Nie
2 10 4 SZELIGA-BUJAK Jolanta Józefa 111 1.14% 0.00114
Nie
2 10 5 CIENIUCH Paweł 49 0.50% 0.0005
Nie
2 10 6 SZACHNOWSKI Edward Leszek 134 1.38% 0.00138
Nie
2 10 7 HRYBACZ Marek Piotr 266 2.74% 0.00274
Nie
2 11 1 BEJNAR-BEJNAROWICZ Marta Teresa 1 150 11.85% 0.01185
Tak
2 11 2 KUŹBIŃSKI Roman 84 0.87% 0.00087
Nie
2 11 3 KACZOREK Mariusz Wiesław 93 0.96% 0.00096
Nie
2 11 4 JAKUBASZEK Andrzej Wojciech 62 0.64% 0.00064
Nie
2 11 5 NOWICKA Henryka Maria 99 1.02% 0.00102
Nie
2 11 6 BLATKIEWICZ Małgorzata Elżbieta 255 2.63% 0.00263
Nie
2 11 7 CZERCZAK Stanisław Piotr 79 0.81% 0.00081
Nie
2 12 1 DRAGUŁA Maria 72 0.74% 0.00074
Nie
2 12 2 MODRZEJEWSKA-KARWOWSKA Dorota Janina 20 0.21% 0.00021
Nie
2 12 3 KONDRACKI Marcin Maciej 32 0.33% 0.00033
Nie
2 12 4 LEWANDOWSKA Elżbieta Genowefa 34 0.35% 0.00035
Nie
2 12 5 NOGIEĆ Ryszard 35 0.36% 0.00036
Nie
2 12 6 LISAK Ernest Bogdan 56 0.58% 0.00058
Nie
2 12 7 KOKOCIŃSKA-BIEDRZYCKA Anna 22 0.23% 0.00023
Nie
2 13 1 KURCZYNA Marcin Rafał 1 128 11.62% 0.01162
Tak
2 13 2 BUSZKIEWICZ Maciej Marcin 439 4.52% 0.00452
Nie
2 13 3 LUDNIEWSKI Sławomir 173 1.78% 0.00178
Nie
2 13 4 ZYCH Grażyna Krystyna 144 1.48% 0.00148
Nie
2 13 5 GÓRECKA Aleksandra 169 1.74% 0.00174
Nie
2 13 6 SZAJA Paulina Agnieszka 108 1.11% 0.00111
Nie
2 13 7 ZIELIŃSKI Daniel Rafał 424 4.37% 0.00437
Nie
3 4 1 KOZAK Anna Agnieszka 874 10.29% 0.01029
Tak
3 4 2 WIŚNIEWSKI Artur Gerard 220 2.59% 0.00259
Nie
3 4 3 KĘDZIORA Mirosława Danuta 128 1.51% 0.00151
Nie
3 4 4 JASTRZĘBSKI Marcin Tomasz 69 0.81% 0.00081
Nie
3 4 5 DERECH-KRZYCKI Jakub Alfred 425 5.01% 0.00501
Nie
3 4 6 STOLAREK Marta Krystyna 61 0.72% 0.00072
Nie
3 4 7 IGNATOWICZ Grzegorz Marcin 282 3.32% 0.00332
Nie
3 10 1 RAFALSKI Tomasz Rafał 1 160 13.66% 0.01366
Tak
3 10 2 OBIEGŁO Dariusz Sławomir 126 1.48% 0.00148
Nie
3 10 3 OSIŃSKA-CEGIELNIK Alicja Sylwia 162 1.91% 0.00191
Nie
3 10 4 JAGŁA Krystyna Danuta 137 1.61% 0.00161
Nie
3 10 5 PŁONKA Andrzej Stanisław 202 2.38% 0.00238
Nie
3 10 6 BRONIAREK Małgorzata Henryka 76 0.90% 0.0009
Nie
3 10 7 STUŁA Seweryn Aleksander 177 2.08% 0.00208
Nie
3 11 1 SYNOWIEC Jerzy Piotr 1 048 12.34% 0.01234
Tak
3 11 2 KAZIMIERCZAK Marcin 127 1.50% 0.0015
Nie
3 11 3 NAWROCKA Grażyna 114 1.34% 0.00134
Nie
3 11 4 DASZKIEWICZ Halina Elżbieta 85 1.00% 0.001
Nie
3 11 5 PIELIN Leszek Jan 31 0.37% 0.00037
Nie
3 11 6 WAJDA Aleksandra 94 1.11% 0.00111
Nie
3 11 7 GDULA Dawid Norbert 85 1.00% 0.001
Nie
3 12 1 KAWCZYŃSKI Łukasz Marek 58 0.68% 0.00068
Nie
3 12 2 STOLARSKA Urszula Teresa 37 0.44% 0.00044
Nie
3 12 3 SZEWCZYK Mateusz 15 0.18% 0.00018
Nie
3 12 4 MURENIA Ewelina Angelina 14 0.16% 0.00016
Nie
3 12 5 MAŁYSZKO Danuta Elżbieta 21 0.25% 0.00025
Nie
3 12 6 JUREC Grzegorz Józef 14 0.16% 0.00016
Nie
3 12 7 JAREMA Katarzyna 22 0.26% 0.00026
Nie
3 13 1 KACZANOWSKI Jan Kazimierz 1 375 16.20% 0.0162
Tak
3 13 2 STERŻEŃ Jacek Rafał 355 4.18% 0.00418
Tak
3 13 3 KLUCZYK Łukasz Maciej 261 3.07% 0.00307
Nie
3 13 4 PIASKOWSKI Sławomir 111 1.31% 0.00131
Nie
3 13 5 WACHOWSKA Mirosława Agata 139 1.64% 0.00164
Nie
3 13 6 WOJTASIK-KOCOŃ Karolina Martyna 126 1.48% 0.00148
Nie
3 13 7 BEECH Sylwia Maria 259 3.05% 0.00305
Nie
4 4 1 SOBOLEWSKI Jerzy 1 211 11.51% 0.01151
Tak
4 4 2 WIERZBICKI Sebastian Piotr 537 5.11% 0.00511
Nie
4 4 3 MOLSKI Dariusz Jerzy 318 3.02% 0.00302
Nie
4 4 4 WASILEWSKA Marianna 94 0.89% 0.00089
Nie
4 4 5 TYRANOWSKA Grażyna 109 1.04% 0.00104
Nie
4 4 6 SUROWIEC Milena Marta 313 2.98% 0.00298
Nie
4 4 7 GROCHOWSKI Piotr 224 2.13% 0.00213
Nie
4 10 1 ANACKI Robert Dariusz 788 7.49% 0.00749
Tak
4 10 2 GASZA Ireneusz Tomasz 533 5.07% 0.00507
Nie
4 10 3 JABŁOŃSKI Roman 282 2.68% 0.00268
Nie
4 10 4 SZLEMPO Ewa 213 2.02% 0.00202
Nie
4 10 5 WRÓBEL Małgorzata Bogumiła 169 1.61% 0.00161
Nie
4 10 6 DRECZKA Małgorzata 232 2.21% 0.00221
Nie
4 10 7 ZATYLNY Przemysław 147 1.40% 0.0014
Nie
4 11 1 KOCHANOWSKI Krzysztof 605 5.75% 0.00575
Tak
4 11 2 SOBIERAJCZYK Magdalena 166 1.58% 0.00158
Nie
4 11 3 SIUDA Piotr 162 1.54% 0.00154
Nie
4 11 4 JAWOREK-KLATTA Elżbieta 124 1.18% 0.00118
Nie
4 11 5 TAPPER Michał Jerzy 58 0.55% 0.00055
Nie
4 11 6 DRYGLAS Anna Krystyna 111 1.06% 0.00106
Nie
4 11 7 SYNOWIEC Aleksandra 337 3.20% 0.0032
Nie
4 12 1 KNEĆ Ryszard Jan 151 1.44% 0.00144
Nie
4 12 2 DĘBICKA Anna Wiesława 78 0.74% 0.00074
Nie
4 12 3 SZKUDLAREK Grzegorz Dariusz 66 0.63% 0.00063
Nie
4 12 4 NAPIÓRKOWSKA Barbara 60 0.57% 0.00057
Nie
4 12 5 JAKUBIEC Tomasz 27 0.26% 0.00026
Nie
4 12 6 NARKUN-FABIAŃSKA Agata 33 0.31% 0.00031
Nie
4 12 7 KONIAREK Krystyna 17 0.16% 0.00016
Nie
4 13 1 WÓJCICKI Jacek Piotr 2 172 20.65% 0.02065
Tak
4 13 2 MANIKOWSKI Tomasz Bronisław 241 2.29% 0.00229
Nie
4 13 3 ANTCZAK Jerzy Piotr 549 5.22% 0.00522
Tak
4 13 4 HANCZAREK Kinga Magdalena 64 0.61% 0.00061
Nie
4 13 5 IWASZKO Agata Anna 136 1.29% 0.00129
Nie
4 13 6 PAWLAK Sylwia Karolina 55 0.52% 0.00052
Nie
4 13 7 SERPINA Oskar 137 1.30% 0.0013
Nie
5 4 1 SUROWIEC Robert Edward 1 597 15.62% 0.01562
Tak
5 4 2 ANDRZEJEWSKA Alicja 301 2.94% 0.00294
Nie
5 4 3 WILCZEWSKI Piotr Krzysztof 565 5.53% 0.00553
Tak
5 4 4 DEJNOWICZ Stanislaw Franciszek 193 1.89% 0.00189
Nie
5 4 5 SOBOLEWSKA Aldona Anna 72 0.70% 0.0007
Nie
5 4 6 ŁOTOCKA Natalia Wanda 34 0.33% 0.00033
Nie
5 4 7 ANDRUSZCZAK Artur 495 4.84% 0.00484
Nie
5 10 1 PIEŃKOWSKI Sebastian 1 518 14.85% 0.01485
Tak
5 10 2 KOSECKI Marek Mirosław 477 4.67% 0.00467
Nie
5 10 3 SKŁADZIEŃ Jolanta 97 0.95% 0.00095
Nie
5 10 4 PAWLAK Justyna Magdalena 112 1.10% 0.0011
Nie
5 10 5 HRYBACZ Andrzej Marcin 173 1.69% 0.00169
Nie
5 10 6 SONDEJ Leokadia 54 0.53% 0.00053
Nie
5 10 7 ILNICKI Mikołaj 87 0.85% 0.00085
Nie
5 11 1 SIWY Arnold 133 1.30% 0.0013
Nie
5 11 2 SOKOŁOWSKI Leszek 205 2.01% 0.00201
Nie
5 11 3 LUKS Łukasz Jakub 49 0.48% 0.00048
Nie
5 11 4 DĘBICKA-NOWAKOWICZ Magdalena 216 2.11% 0.00211
Nie
5 11 5 ZYGMUNT Paweł 72 0.70% 0.0007
Nie
5 11 6 SAJKOWSKA Ewa Maria 83 0.81% 0.00081
Nie
5 11 7 BUKARTYK Anna Maria 106 1.04% 0.00104
Nie
5 12 1 WACHOWIAK Dawid Stanisław 234 2.29% 0.00229
Nie
5 12 2 ZIENKIEWICZ Małgorzata 75 0.73% 0.00073
Nie
5 12 3 KOZBER Wojciech Stanisław 28 0.27% 0.00027
Nie
5 12 4 SZYMAŃSKA Maria Krystyna 26 0.25% 0.00025
Nie
5 12 5 WOŚ Ewa Małgorzata 11 0.11% 0.00011
Nie
5 12 6 BARTNICKI Maciej Błażej 20 0.20% 0.0002
Nie
5 12 7 KRUPA Marta Karolina 64 0.63% 0.00063
Nie
5 13 1 WOJCIECHOWSKA Grażyna Teresa 1 564 15.30% 0.0153
Tak
5 13 2 GRANAT Przemysław Andrzej 368 3.60% 0.0036
Tak
5 13 3 SZYMCZAK Katarzyna 276 2.70% 0.0027
Nie
5 13 4 GÓRECKA Joanna Małgorzata 265 2.59% 0.00259
Nie
5 13 5 JACH Sebastian Paweł 182 1.78% 0.00178
Nie
5 13 6 GUMOWSKI Jacek Mirosław 255 2.49% 0.00249
Nie
5 13 7 BADECKI Jacek Patryk 217 2.12% 0.00212
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BEJNAR-BEJNAROWICZ Marta Teresa 39 wyższe Gorzów Wielkopolski, 4 891 10.15 Nie
2 KNEĆ Ryszard Jan 56 wyższe Gorzów Wielkopolski, 446 0.93 Nie
3 PIEŃKOWSKI Sebastian 45 wyższe Gorzów Wielkopolski, 7 342 15.23 Nie
4 SUROWIEC Robert Edward 47 wyższe Gorzów Wielkopolski, 4 089 8.48 Nie
5 WÓJCICKI Jacek Piotr 37 wyższe Gorzów Wielkopolski, 31 425 65.21 Tak

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Dom Strażaka, ul. Strażacka 36 Gorzów Wielkopolski stały 1 242 678 678 54.59% 0.05459
675 99.56%
2 Zespół Szkół Ogrodniczych, ul. Poznańska 23 Gorzów Wielkopolski stały 1 463 874 871 59.54% 0.05954
869 99.77%
3 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kobylogórska 110 Gorzów Wielkopolski stały 1 196 613 613 51.25% 0.05125
608 99.18%
4 Przedszkole Miejskie nr 4 im. Małych Odkrywców, ul. Kobylogórska 107 Gorzów Wielkopolski stały 1 371 659 653 47.63% 0.04763
644 98.62%
5 Miejskie Centrum Kultury "Zawarcie", ul. Wawrzyniaka 66A Gorzów Wielkopolski stały 1 259 556 555 44.08% 0.04408
553 99.64%
6 Gimnazjum nr 4, ul. Grobla 68a Gorzów Wielkopolski stały 926 322 322 34.77% 0.03477
320 99.38%
7 Zespół Szkół Nr 12, im. Jana III Sobieskiego, ul. Śląska 20 Gorzów Wielkopolski stały 2 142 951 948 44.26% 0.04426
946 99.79%
8 Szkoła Podstawowa nr 10 z Odziałami Integracyjnymi, im. Tadeusza Kościuszki, ul. Towarowa 21 Gorzów Wielkopolski stały 1 883 810 810 43.02% 0.04302
805 99.38%
9 Szkoła Podstawowa Nr 12, Im. Kornela Makuszyńkiego, ul. Dobra 16 Gorzów Wielkopolski stały 1 437 930 928 64.58% 0.06458
916 98.71%
10 Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem, ul. Małyszyńska 8 Gorzów Wielkopolski stały 894 368 368 41.16% 0.04116
367 99.73%
11 Przedszkole Miejskie Nr 12, POD TOPOLĄ, ul. Sportowa 2 Gorzów Wielkopolski stały 1 065 565 567 53.24% 0.05324
561 98.94%
12 Miejskie Centrum Kultury, Klub "Zodiak", ul. Słoneczna 63 Gorzów Wielkopolski stały 1 454 601 593 40.78% 0.04078
586 98.82%
13 Szkoła Podstawowa Nr 6 z Odziałami Sportowymi, im. Władysława Broniewskiego, ul. Gwiaździsta 14 Gorzów Wielkopolski stały 1 922 941 941 48.96% 0.04896
932 99.04%
14 Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Echo Spółka z o. o., ul. Gwiaździsta 4 Gorzów Wielkopolski stały 1 500 787 787 52.47% 0.05247
781 99.24%
15 Szkoła Podstawowa Nr 5, im. Bohaterów 12 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty, Aleja Konstytucji 3 Maja 44 Gorzów Wielkopolski stały 2 072 999 1 000 48.26% 0.04826
995 99.50%
16 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16, ul. Dunikowskiego 5 Gorzów Wielkopolski stały 2 110 1 175 1 174 55.64% 0.05564
1 169 99.57%
17 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16, ul. Dunikowskiego 5 Gorzów Wielkopolski stały 1 355 645 645 47.60% 0.0476
637 98.76%
18 Szkoła Podstawowa Nr 15, im. Wojska Polskiego, ul. Kotsisa 1 Gorzów Wielkopolski stały 1 815 887 887 48.87% 0.04887
878 98.99%
19 Przedszkole Miejskie Nr 10, im. Jasia i Małgosi, ul. Lelewela 1 Gorzów Wielkopolski stały 1 581 851 851 53.83% 0.05383
845 99.29%
20 Hala Sportowa Akademii Wychowania Fizycznego, ul. Myśliborska 30 Gorzów Wielkopolski stały 1 792 933 923 51.51% 0.05151
923 100.00%
21 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Stanisławskiego 2 Gorzów Wielkopolski stały 1 889 1 022 1 022 54.10% 0.0541
1 017 99.51%
22 Zespół Szkół Specjalnych Nr 14, ul. Mościckiego 3 Gorzów Wielkopolski stały 1 336 682 687 51.42% 0.05142
685 99.71%
23 Zespół Szkół Nr 14, ul. Mościckiego 5 Gorzów Wielkopolski stały 1 612 866 866 53.72% 0.05372
864 99.77%
24 Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 14, im. Przyjaciół Dzieci, ul. Kasprowicza 10 Gorzów Wielkopolski stały 934 472 470 50.32% 0.05032
466 99.15%
25 Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu z siedzibą w Gorzowie Wlkp., ul. Estkowskiego 13 Gorzów Wielkopolski stały 668 357 358 53.59% 0.05359
356 99.44%
26 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Estkowskiego 3 Gorzów Wielkopolski stały 876 396 396 45.21% 0.04521
392 98.99%
27 Świetlica-ENEA S. A. Grupa Energetyczna, ul. Sikorskiego 37 Gorzów Wielkopolski stały 835 313 313 37.49% 0.03749
311 99.36%
28 Zespół Szkół Elektrycznych, im. Majora Henryka Sucharskiego, ul. Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski stały 1 276 601 614 48.12% 0.04812
608 99.02%
29 Żłobek Miejski Nr 2, ul. Obotrycka 1/1 Gorzów Wielkopolski stały 767 364 364 47.46% 0.04746
363 99.73%
30 Zespół Szkół Ekonomicznych, im. Stefana Starzyńskiego, ul. 30 Stycznia 29 Gorzów Wielkopolski stały 833 333 333 39.98% 0.03998
329 98.80%
31 Szkoła Muzyczna I i II stopnia, im. Tadeusza Szeligowskiego, ul. Chrobrego 3 Gorzów Wielkopolski stały 1 442 658 658 45.63% 0.04563
656 99.70%
32 IV Liceum Ogólnokształcące, im. Tadeusza Kotarbińskiego, ul. Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski stały 1 077 413 412 38.25% 0.03825
407 98.79%
33 Przedszkole Miejskie nr 1, Świat Bajeczki jedyneczki, ul. Kosynierów Gdyńskich 29 Gorzów Wielkopolski stały 1 387 520 520 37.49% 0.03749
516 99.23%
34 Budynek Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., ul. Kazimierza Wielkiego 1 Gorzów Wielkopolski stały 1 781 761 759 42.62% 0.04262
755 99.47%
35 Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych im. Mikołaja Kopernika, ul. Okrzei 42 Gorzów Wielkopolski stały 1 636 879 878 53.67% 0.05367
872 99.32%
36 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski stały 2 260 1 126 1 136 50.27% 0.05027
1 132 99.65%
37 Szkoła Podstawowa nr 21 z Odziałami Integracyjnymi i z Odziałami Sportowymi, im. Orląt Lwowskich, ul. Taczaka 1 Gorzów Wielkopolski stały 1 675 968 966 57.67% 0.05767
962 99.59%
38 Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum o Profilu Artystycznym, ul. Cegielskiego 1 Gorzów Wielkopolski stały 1 727 1 007 1 007 58.31% 0.05831
999 99.21%
39 Miejskie Centrum Kultury, ul. Drzymały 26 Gorzów Wielkopolski stały 629 328 327 51.99% 0.05199
324 99.08%
40 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski stały 1 998 1 092 1 086 54.35% 0.05435
1 080 99.45%
41 Przedszkole Miejskie Nr 29, im. Kasztanowa Kraina, ul. Wróblewskiego 48 Gorzów Wielkopolski stały 1 702 911 907 53.29% 0.05329
905 99.78%
42 Szkoła Podstawowa Nr 13 z Odziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi, im. Arkadego Fiedlera, ul. Szwoleżerów 2 Gorzów Wielkopolski stały 1 678 901 900 53.64% 0.05364
897 99.67%
43 Parterowy budynek naprzeciw głównego wejścia do Szpitala, ul. Dekerta 1 Gorzów Wielkopolski stały 1 671 946 948 56.73% 0.05673
942 99.37%
44 Zespół Szkół Nr 13, ul. Paderewskiego 5 Gorzów Wielkopolski stały 1 312 766 766 58.38% 0.05838
764 99.74%
45 Zespół Szkół Nr 13, ul. Paderewskiego 5 Gorzów Wielkopolski stały 1 789 1 103 1 103 61.65% 0.06165
1 096 99.37%
46 Żłobek Miejski Nr 1, ul. Wróblewskiego 50 Gorzów Wielkopolski stały 1 222 616 615 50.33% 0.05033
612 99.51%
47 Zespół Szkół Nr 13 z Odziałami Integracyjnymi i Odziałami Sportowymi , im. Arkadego Fiedlera, ul. Szwoleżerów 2 Gorzów Wielkopolski stały 1 457 837 837 57.45% 0.05745
832 99.40%
48 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących-Internat, ul. Czereśniowa 4 Gorzów Wielkopolski stały 2 021 1 075 1 117 55.27% 0.05527
1 117 100.00%
49 Katolicka Szkoła Podstawowa Świętego Piusa X, ul. Kućki 1 Gorzów Wielkopolski stały 1 813 970 971 53.56% 0.05356
968 99.69%
50 Zespół Szkół Nr 20, ul. Szarych Szeregów 7 Gorzów Wielkopolski stały 2 025 1 127 1 127 55.65% 0.05565
1 124 99.73%
51 Szkoła Podstawowa Nr 20 z Odziałami Integracyjnymi, im. Bohaterów Westerplatte, ul. Szarych Szeregów 7 Gorzów Wielkopolski stały 1 982 1 116 1 116 56.31% 0.05631
1 102 98.75%
52 Przedszkole Miejskie Nr 22, im. Tęczowe Przedszkole, ul. Szarych Szeregów 2 Gorzów Wielkopolski stały 1 486 885 884 59.49% 0.05949
880 99.55%
53 Przedszkole Miejskie nr 20 im. Przyjaciół Przyrody, ul. Walczaka 47 Gorzów Wielkopolski stały 1 234 578 574 46.52% 0.04652
571 99.48%
54 Szkoła Podstawowa Nr 20 z Odziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte, ul. Szarych Szeregów 7 Gorzów Wielkopolski stały 2 200 1 138 1 138 51.73% 0.05173
1 133 99.56%
55 Żłobek nr 4, ul. Maczka 23 Gorzów Wielkopolski stały 1 867 987 987 52.87% 0.05287
984 99.70%
56 Dom Studenta PWSZ Nr 1, ul. Piłsudskiego 9 Gorzów Wielkopolski stały 1 361 715 715 52.53% 0.05253
708 99.02%
57 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dolinki", ul. Okólna 25 Gorzów Wielkopolski stały 1 840 811 994 54.02% 0.05402
988 99.40%
58 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Odziałami Sportowymi, im. Szarych Szeregów, ul. Zamenhofa 2a Gorzów Wielkopolski stały 1 100 537 537 48.82% 0.04882
527 98.14%
59 Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać, ul. Okólna 35 Gorzów Wielkopolski stały 1 470 852 853 58.03% 0.05803
849 99.53%
60 Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Kochanowskiego, ul. Nowa 7 Gorzów Wielkopolski stały 728 399 399 54.81% 0.05481
398 99.75%
61 Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 9, Na Zielonym Wzgórzu, ul. Widok 25 Gorzów Wielkopolski stały 1 609 773 773 48.04% 0.04804
767 99.22%
62 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, ul. Warszawska 19 Gorzów Wielkopolski stały 1 905 1 012 1 012 53.12% 0.05312
994 98.22%
63 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, ul. Warszawska 19 Gorzów Wielkopolski stały 1 717 787 787 45.84% 0.04584
782 99.36%
64 Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o. o. Zespół Szpitalny przy ulicy Walczaka, Walczaka 42 Gorzów Wielkopolski szpital 151 25 25 16.56% 0.01656
23 92.00%
65 Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o. o. Zespół Szpitalny przy ulicy Dekerta, Dekerta 1 Gorzów Wielkopolski szpital 214 51 51 23.83% 0.02383
50 98.04%
66 Zakład Karny, Podmiejska 17 Gorzów Wielkopolski zakład karny 160 31 16 10.00% 0.01
15 93.75%
67 Dom Pomocy Społecznej nr 1, Podmiejska Boczna 10 Gorzów Wielkopolski dom pomocy społecznej 192 53 53 27.60% 0.0276
48 90.57%
68 Dom Pomocy Społecznej nr 2, Walczaka 42 Gorzów Wielkopolski dom pomocy społecznej 30 13 13 43.33% 0.04333
13 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Gorzów Wielkopolski - ogółem 1 25 5 115 674 95 094 68 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 25 1
Ogółem 50 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 175 81 46% 94 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 5 1 20% 4 80%
Ogółem 175 81 46% 94 54%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 46 47 46
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 46 40 47
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 16 7 44% 9 56%
30-39 49 19 39% 30 61%
40-59 68 33 49% 35 51%
60+ 42 22 52% 20 48%
Ogółem 175 81 46% 94 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 4 1 25% 3 75%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 5 1 20% 4 80%