Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 62 759
Wyborców 52 336
Obwodów 34
  • Wybory do Rady Miasta Zamość
  • Wybory Prezydenta Miasta Zamość
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu, ul. Łukasińskiego 8 Zamość stały Nie ul. Akademicka, ul. Bazyliańska, ul. Daniłowskiego, ul. Droga Męczenników Rotundy, ul. Grecka, ul. Grodzka, ul. Kolegiacka, ul. Kołłątaja, ul. Kościuszki, ul. Królowej Jadwigi, ul. Łukasińskiego, ul. Moranda, ul. Ormiańska, ul. Pereca, ul. Plac Jaroszewicza, ul. Plac Stefanidesa, ul. Plac Wolności, ul. Podgroble, ul. Podleśna, ul. Ratuszowa, ul. Rynek Solny, ul. Rynek Wielki, ul. Sadowisko, ul. Solna, ul. Staszica, ul. Szczebrzeska (do rzeki Łabuńki), ul. Zamenhofa, ul. Zamkowa, ul. Zgoda, ul. Związkowa, ul. Żeromskiego
2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu, ul. Szczebrzeska 41 Zamość stały Nie ul. Błonie, ul. Heweliusza, ul. Jaworowa, ul. Kaczmarskiego, ul. Klonowa, ul. Łanowa, ul. Matejki, ul. Stefana Milera, ul. Moniuszki, ul. Myśliwska, ul. B. Prusa, ul. Strefowa, ul. Szczebrzeska (od rzeki Łabuńki), ul. Szkolna, ul. Traugutta, ul. Wyspiańskiego
3 Przedszkole Miejskie Nr 6 w Zamościu, ul. Dolna 4 Zamość stały Tak ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Olgi Boznańskiej, ul. Braterstwa Broni (lewa strona od nr 71, prawa strona od nr 84), ul. Chabrowa, ul. Józefa Chełmońskiego, ul. Chłodna, ul. Marii Dąbrowskiej, ul. Dolna, ul. Dzielna, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Aleksandra Gierymskiego, ul. Artura Grottgera, ul. Zbigniewa Herberta, ul. Konopna, ul. Konwaliowa, ul. Kopernika, ul. Wojciecha Kossaka, ul. Kraszewskiego, ul. Kręta, ul. Krótka , ul. Nikifora Krynickiego, ul. Kwiatowa, ul. Ładna, ul. Łąkowa, ul. Tadeusza Makowskiego, ul. Jacka Malczewskiego, ul. Adama Mickiewicza, ul. Zofii Nałkowskiej, ul. Niska, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Orkana, ul. Parkowa, ul. Polarna, ul. Robotnicza, ul. Rolnicza, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Społeczna, ul. Leopolda Staffa, ul. Śląska, ul. Wazowskiego, ul. Ignacego Witkiewicza, ul. Leona Wyczółkowskiego, ul. Gabrieli Zapolskiej, Księdza Franciszka Zawiszy
4 Przedszkole Miejskie Nr 9 w Zamościu, ul. Oboźna 10 Zamość stały Tak ul. Ciepła, ul. Krucza, ul. Leśna, ul. Oboźna (do nr 19 włącznie), ul. Orzeszkowej (od nr 3 do nr 10 włącznie), ul. Marszałka J. Piłsudskiego (lewa strona nr 7, 9, 13, 15, 15a), ul. Emilii Plater, ul. Sadowa, ul. Studzienna, ul. Włościańska, ul. Zdrojowa
5 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zamościu (Świetlica), ul. Orzeszkowej 28 Zamość stały Nie ul. Orzeszkowej (od nr 11 do końca), ul. Marszałka J. Piłsudskiego (nr 31 i nr 35)
6 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, ul. Orzeszkowej 43 Zamość stały Tak ul. Oboźna (od nr 21 do końca), ul. Okrzei, ul. Piastowska, ul. Przyjaźni, ul. Wąska, ul. Wspólna
7 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 65 Zamość stały Tak ul. Aleje 1 - go Maja, ul. Braterstwa Broni (lewa strona od nr 1 do nr 69z, prawa strona od 2 do nr 82), ul. Czwartaków, ul. Dzieci Zamojszczyzny, ul. Janowicka, ul. Junacka, ul. Lawendowa, ul. Lipowa, ul. Płk Lisa-Kuli, ul. Lubelska (od nr 1 lewa strona), ul. Łęczna, ul. Generała Stanisława Maczka, ul. Ogrodnicza, ul. Marszałka J. Piłsudskiego (od nr 37 lewa strona do nr 69), ul. Malownicza, ul. Podchorążych, ul. Reymonta, ul. Równa, ul. Ruchu Oporu, ul. Szarych Szeregów, ul. Tartaczna, ul. Wiejska, ul. Zuchów
8 Hotel Junior w Zamościu, ul. Sikorskiego 6 Zamość stały Tak ul. Budowlana, ul. Ignacego Daszyńskiego, ul. Michała Drzymały, ul Górna, ul. Graniczna (lewa strona od nr 1 do nr 73c i prawa strona od nr 2 do nr 26), ul. Leona Jasielskiego, ul. Kwiatów Polnych, ul. Lubelska (od nr 22 do nr 124 prawa strona), ul. Ludowa, ul. Łubinowa, ul. Zdzisława Maćkowskiego, ul. Mała, ul. Miodowa, ul. Stanisława Młodożeńca, ul. Nasienna, ul. Osiedlowa, ul. Północna, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera, ul. Pszeniczna, ul. Lucjana Rydla, ul. Swobodna, ul. Wincentego Witosa, ul. Zagrodowa, ul. Zimowa, ul. Żabia
9 Szkoła Podstawowa Nr 9 (Obwód głosowania Nr 9), ul. Kalinowa 5a Zamość stały Tak ul. Akacjowa, ul. Bema, ul. Dąbrowskiego, ul. Lazurowa (od nr 1 do nr 31 lewa strona i od nr 2 do nr 26 prawa strona), ul. Lubelska (od nr 2 do nr 20 prawa strona), ul. Malinowa, ul. Poniatowskiego, ul. Różana, ul. Gen. Sowińskiego, ul. Wojska Polskiego, ul. Wybickiego
10 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu (Obwód głosowania Nr 10), ul. Kalinowa 5a Zamość stały Tak ul. Bukowa, ul. Brzozowa, ul. Cisowa, ul. Dębowa, ul. Dobra, ul. Grabowa, ul. Gen. Józefa Dwernickiego, ul. Jodłowa, ul. Kalinowa, ul. Kasztanowa, ul. Juliana Ordona, ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego, ul. Topolowa
11 Przedszkole Miejskie Nr 14 w Zamościu, ul. Olchowa 11 Zamość stały Nie ul. Gen. Władysława Andersa, ul. Armii Krajowej, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Botaniczna, ul. Czeremchowa, ul. Edwarda Dembowskiego, ul. Irysowa, ul. Jaśminowa, ul. Jesionowa, ul. Grażyny Kierszniewskiej, ul. Generała Franciszka Kleeberga, ul. Lazurowa (od nr 33 do nr 99 lewa strona, od nr 28 do nr 128 prawa strona), ul. Modrzewiowa, ul. Narcyzowa, ul. Olchowa, ul. Orzechowa, ul. Pawia, ul. mjr Pawłowicza Milejewa, ul. Powiatowa (lewa strona od nr 1 do nr 33, prawa strona od nr 4 do nr 28), ul. Powstańców, ul. Poziomkowa, ul. Gen. Władysława Sikorskiego (prawa strona od nr 2 do nr 50), ul. Słowicza, ul. Sokola, ul. Sowia, ul. Szwedzka, ul. Wiosenna, ul. Gen. Walerego Wróblewskiego, ul. Wrzosowa
12 Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu (Świetlica), ul. Sikorskiego 11 Zamość stały Nie ul. mjr Michała Atamanowa, ul. Stefana Batorego, ul. Świętego Brata Alberta, ul. Michała Bojarczuka, ul. Chmielna, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Fabryczna, ul. Głogowa, ul. Graniczna (lewa strona od nr 75 do nr 137, prawa strona od nr 28 do nr 50), ul. Stanisława Herbsta, ul. Władysława Jagiełły, ul. Jesienna, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Zygmunta Klukowskiego, ul. Karola i Zdzisława Kłossowskich, ul. Bolesława Krzywoustego, ul. Letnia, ul. Władysława Łokietka, ul. Majdan, ul. Mieszka I, ul. Orna, ul. Szymona Piechowicza, ul. Michała Pieszki, ul. Powiatowa (lewa strona od nr 35 do granicy miasta, prawa strona nr od 36 do granicy miasta), Sikorskiego (lewa strona od nr 1 do nr 23, prawa strona od nr 52 do nr 64), ul. Słonecznikowa, ul. Starowiejska, ul. Szklarniowa, ul. Tarninowa, ul. Jana Zachwatowicza, ul. Zygmunta Starego
13 III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu, ul. Kilińskiego 15 Zamość stały Tak ul. Kamienna, ul. Koszary (bloki nr 10, 12, 13, 14, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 63, 64A, 88), ul. Nowa, ul. Marszałka J. Piłsudskiego (prawa strona do nr 36, lewa strona od nr 19 do nr 29F włącznie)
14 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej (Świetlica) w Zamościu, ul. Kilińskiego 62 Zamość stały Nie ul. Kilińskiego, ul. Namysłowskiego, ul. Przemysłowa, ul. Redutowa, ul. Świerkowa, ul. Zagłoby, ul. Tadeusza Zaremby
15 Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu, ul. Peowiaków 30a Zamość stały Tak ul. Peowiaków (od ul. Marszałka J. Piłsudskiego do ul. Przemysłowej)
16 Przedszkole Miejskie Nr 5 w Zamościu, ul. Peowiaków 76a Zamość stały Tak ul. Peowiaków (od ul. Przemysłowej do ul. Partyzantów)
17 Przedszkole Miejskie Nr 15 w Zamościu, ul. Hetmana J. Zamoyskiego 4a Zamość stały Nie ul. Bohaterów Monte Cassino, ul. Infułacka, ul. Prosta, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego (lewa strona od nr 3 do nr 31), ul. Wesoła, ul. Hetmana Jana Zamoyskiego (lewa strona od nr 1 do nr 7)
18 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, ul. Hetmana J. Zamoyskiego 4 Zamość stały Tak ul. Pawłówka, ul. Hetmana Jana Zamoyskiego (lewa strona od nr 9 do nr 39, prawa strona od nr 2 do nr 60)
19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu, ul. Hetmana J. Zamoyskiego 62 Zamość stały Tak ul. Floriana Szarego, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego (lewa strona od nr 43 do nr 167)
20 Przedszkole Miejskie Nr 12 w Zamościu, ul. Pr. Stefana Wyszyńskiego 32 Zamość stały Tak ul. Gen. Mikołaja Bołtucia, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego (prawa strona od nr 24 do nr 120)
21 Zamojski Dom Kultury w Zamościu, ul. Partyzantów 13 Zamość stały Tak ul. Cicha, ul. Floriańska, ul. Franciszkańska, ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera, ul. Jasna, ul. Jana Kiepury, ul. Miła, ul. Montwiłła, ul. Narutowicza, ul. Partyzantów, ul. Pocztowa, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego (prawa strona od nr 2 do nr 22), ul. Szymonowica
22 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu, ul. H. Sienkiewicza 5 Zamość stały Tak ul. Altanowa, ul. Asnyka, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Czarnieckiego, ul. Długosza, ul. Franciszka Fornalskiego, ul. Aleksandra Fredry, ul. Głowackiego, ul. Grunwaldzka, ul. Haukego, ul. Kasprowicza, ul. Kosynierów, ul. Koźmiana, ul. Krysińskiego, ul. Joachima Lelewela, ul. Leszczowa, ul. Bolesława Leśmiana, ul. Lipska (prawa strona do rzeki Łabuńki), ul. Obrońców Pokoju, ul. Okopowa, ul. Pochyła, ul. Podwale, ul. Promienna, ul. Przechodnia, ul. Radziecka, ul. Rodziny Kowerskich, ul. Sienkiewicza, ul. Skłodowskiej-Curie, ul. Spokojna, ul. Spółdzielcza, ul. Szopena, ul. Ściegiennego, ul. Wiśniowa, ul. Żaków, ul. Żdanowska, ul. Joanny Żubrowej
23 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zamościu, ul. Pr. Stefana Wyszyńskiego 50B Zamość stały Nie ul. Kmicica, ul. Konopnickiej, ul. Krzywa, ul. Młodzieżowa, ul. Niepodległości, ul. Odrodzenia, ul. Skośna, ul. Wierzbowa, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego (lewa strona od nr 33 do nr 41), ul. Zacisze, ul. Zajazd, ul. Żytnia
24 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu, ul. Hrubieszowska 24 Zamość stały Tak ul. Hrubieszowska, ul. Aleje Jana Pawła II
25 Przedszkole Miejskie Nr 2 w Zamościu, ul. Gminna 32 Zamość stały Nie ul. Gęsia, ul. Gminna, ul. Harcerska, ul. Listopadowa (od ul. Lwowskiej do ul. Hrubieszowskiej), ul. Nowy Rynek, ul. Mikołaja Reja, ul. Spadek (od ul. Lwowskiej do ul. Hrubieszowskiej), ul. Styczniowa, ul. Zarwanica
26 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu, ul. Lwowska 15 Zamość stały Nie ul. Legionów, ul. Polna, ul. Młyńska (od ul. Lwowskiej do ul. Polnej)
27 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu, ul. Orla 5 Zamość stały Tak ul. Jana Brzechwy, ul. Czesława Janczarskiego, ul. Henryka Jordana, ul. Jutrzenki, ul. Szymona Konarskiego, ul. Janusza Korczaka, ul. Karola Kurpińskiego, ul. Lipska (lewa strona od nr 1 do nr 59a), ul. Witolda Lutosławskiego, ul. Kornela Makuszyńskiego, ul. Mokra, ul. Zygmunta Noskowskiego, ul. Feliksa Nowowiejskiego, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego, ul. Orla, ul. Orląt Lwowskich, ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Pogodna, ul. W. Pola, ul. Janiny Porazińskiej, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Radosna, ul. Stefanii Sempołowskiej, ul. Słoneczna, ul. Sochaniewicza, ul. Jana Marcina Szancera, ul. Karola Szymanowskiego, ul. Sybiraków, ul. Tadeusza Sygietyńskiego, ul. Św. Piątka, ul. Tęczowa, ul. Juliana Tuwima, ul. Weteranów, ul. Henryka Wieniawskiego, ul. Zakamarek, ul. Zamknięta, ul. Zielona
28 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu (Wejście do obwodu Nr 28 od strony dawnego Gimnazjum Nr 2), ul. Lwowska 15 Zamość stały Nie ul. Grabskiego, ul. Kresowa, ul. Lwowska, ul. Mościckiego, ul. Onyszkiewicza, ul. Poprzeczna, ul. Wolskiego
29 I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Zamościu, ul. Krasnobrodzka 22A Zamość stały Nie ul. Gliniana, ul. Krasnobrodzka, ul. Listopadowa (od ul. Lwowskiej do ul. Waryńskiego), ul. Młyńska (od ul. Lwowskiej do ul. Nadrzecznej), ul. Nadrzeczna, ul. Nowy Świat, ul. Ogrodowa, ul. Spadek (od ul. Lwowskiej do ul. Waryńskiego), ul. Tatarska, ul. Waryńskiego, ul. Węgierska, ul. Żurawia
30 Świetlica Osiedlowa w Zamościu, ul. Obronna 13 Zamość stały Tak ul. Czugały, ul. Klonowicza, ul. Kochanowskiego, ul. Lipska (od rzeki Łabuńki do granic miasta), ul. Makowa, ul. Miłosza, ul. Obronna, ul. Piaskowa, ul. Ustronie, ul. Wałowa, ul. Źródlana
31 Zakład Karny w Zamościu, Okrzei 14 Zamość zakład karny Nie Zakład Karny w Zamościu, ul. Okrzei 14
32 Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego w Zamościu, Hrubieszowska 40 Zamość oddział zewnętrzny zakładu karnego Nie Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego w Zamościu, ul. Hrubieszowska 40
33 Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o. o. w Zamościu, Peowiaków 1 Zamość szpital Nie Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o. o. w Zamościu, ul. Peowiaków 1
34 Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, ul. Aleje Jana Pawła II 10 Zamość szpital Nie Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, ul. Aleje Jana Pawła II 10

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Ulice: Akademicka, Bazyliańska, Daniłowskiego, Droga Męczenników Rotundy, Grecka, Grodzka, Kolegiacka, Kołłątaja, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Łukasińskiego, Moranda, Ormiańska, Pereca, Plac Jaroszewicza, Plac Stefanidesa, Plac Wolności, Podgroble, Podleśna, Ratuszowa, Rynek Solny, Rynek Wielki, Sadowisko, Solna, Staszica , Szczebrzeska /do rzeki Łabuńki/, Zamenhofa, Zamkowa, Zgoda, Związkowa, Żeromskiego. Błonie, Heweliusza , Jaworowa, Kaczmarskiego , Klonowa, Łanowa, Matejki, Stefana Milera, Moniuszki, Myśliwska, B. Prusa, Strefowa, Szczebrzeska /od rzeki Łabuńki/, Szkolna, Traugutta, Wyspiańskiego. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Olgi Boznańskiej, Braterstwa Broni /lewa strona od Nr 71, prawa strona od Nr 84/, Chabrowa, Józefa Chełmońskiego, Chłodna, Marii Dąbrowskiej, Dolna, Dzielna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Zbigniewa Herberta, Konopna, Konwaliowa, Kopernika, Wojciecha Kossaka, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Nikifora Krynickiego, Kwiatowa, Ładna, Łąkowa, Tadeusza Makowskiego, Jacka Malczewskiego, Adama Mickiewicza, Zofii Nałkowskiej, Niska, Cypriana Kamila Norwida, Orkana, Parkowa, Polarna, Robotnicza, Rolnicza, Juliusza Słowackiego, Społeczna, Leopolda Staffa, Śląska, Wazowskiego, Ignacego Witkiewicza, Leona Wyczółkowskiego, Gabrieli Zapolskiej, Księdza Franciszka Zawiszy. Ciepła, Krucza , Leśna, Oboźna /do Nr 19 włącznie/, Orzeszkowej /od Nr 3 do Nr 10 włącznie/, Marszałka J. Piłsudskiego /lewa strona Nr 7, 9, 13, 15, 15a /, Emilii Plater, Sadowa, Studzienna, Włościańska, Zdrojowa Orzeszkowej /od Nr 11 do końca/, Marszałka J. Piłsudskiego /Nr 31 i Nr 35/. Ulice: Oboźna /od Nr 21 do końca/, Okrzei, Piastowska, Przyjaźni, Wąska, Wspólna. Aleje 1 – go Maja, Braterstwa Broni /lewa strona od Nr 1 do Nr 69z, prawa strona od Nr 2 do Nr 82/, Czwartaków, Dzieci Zamojszczyzny, Janowicka, Junacka, Lawendowa, Lipowa, Płk. Lisa-Kuli, Lubelska /od Nr 1 lewa strona/, Łęczna, Generała Stanisława Maczka, Ogrodnicza, Marszałka J. Piłsudskiego /od Nr 37 lewa strona do Nr 69/, Malownicza, Podchorążych, Reymonta, Równa, Ruchu Oporu, Szarych Szeregów, Tartaczna, Wiejska, Zuchów. 5 11 993 5 35
0.0000020000Nr 2 Budowlana, Ignacego Daszyńskiego, Michała Drzymały, Górna, Graniczna /lewa strona od Nr 1 do Nr 73 c i prawa strona od Nr 2 do Nr 26/, Leona Jasielskiego, Kwiatów Polnych, Lubelska /od Nr 22 do Nr 124 prawa strona/, Ludowa, Łubinowa, Zdzisława Maćkowskiego, Mała, Miodowa, Stanisława Młodożeńca, Nasienna, Osiedlowa, Północna, Kazimierza Przerwy Tetmajera, Pszeniczna, Lucjana Rydla, Swobodna, Wincentego Witosa, Zagrodowa, Zimowa, Żabia. Akacjowa, Bema, Dąbrowskiego, Lazurowa /od Nr 1 do Nr 31 strona lewa i od Nr 2 do Nr 26 strona prawa/, Lubelska /od Nr 2 do Nr 20 prawa strona/, Malinowa, Poniatowskiego, Różana, Gen. Sowińskiego, Wojska Polskiego, Wybickiego. Bukowa, Brzozowa , Cisowa, Dębowa, Dobra , Grabowa, Gen. Józefa Dwernickiego, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Juliana Ordona, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Topolowa. Gen. Władysława Andersa, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Botaniczna, Czeremchowa, Edwarda Dembowskiego, Irysowa, Jaśminowa, Jesionowa, Grażyny Kierszniewskiej, Generała Franciszka Kleeberga, Lazurowa /od Nr 33 do Nr 99 lewa strona, od Nr 28 do Nr 128 prawa strona/, Modrzewiowa, Narcyzowa, Olchowa, Orzechowa, Pawia, mjr Pawłowicza Milejewa, Powiatowa /lewa strona od Nr 1 do Nr 33, prawa strona od Nr 4 do Nr 28/, Powstańców, Poziomkowa, Gen. Władysława Sikorskiego / prawa strona od Nr 2 do Nr 50/, Słowicza, Sokola, Sowia, Szwedzka, Wiosenna, Gen. Walerego Wróblewskiego, Wrzosowa. mjr Michała Atamanowa , Stefana Batorego, Świętego Brata Alberta, Michała Bojarczuka, Chmielna, Bolesława Chrobrego , Fabryczna, Głogowa, Graniczna /lewa strona od Nr 75 do Nr 137, prawa strona od Nr 28 do Nr 50/, Stanisława Herbsta, Władysława Jagiełły, Jesienna, Kazimierza Wielkiego, Zygmunta Klukowskiego , Karola i Zdzisława Kłossowskich, Bolesława Krzywoustego, Letnia, Władysława Łokietka, Majdan, Mieszka I, Orna, Szymona Piechowicza, Michała Pieszki, Powiatowa / lewa strona od Nr 35 do granicy miasta, prawa strona od Nr 36 do granicy miasta/, Sikorskiego / lewa strona od Nr 1 do Nr 23 i prawa strona od Nr 52 do Nr 64/, Słonecznikowa, Starowiejska, Szklarniowa, Tarninowa, Jana Zachwatowicza, Zygmunta Starego. Kamienna, Koszary /bloki Nr 10, 12, 13, 14, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 63, 88/, Nowa, Marszałka J. Piłsudskiego /prawa strona do Nr 36, lewa strona od Nr 19 do Nr 29 F włącznie/. Kilińskiego, Namysłowskiego, Przemysłowa, Redutowa, Świerkowa, Zagłoby, Tadeusza Zaremby. 6 12 845 5 39
0.0000030000Nr 3 Peowiaków od /ulicy Marszałka J. Piłsudskiego do ulicy Przemysłowej /, Peowiaków /od ul. Przemysłowej do ul. Partyzantów/. Bohaterów Monte Cassino, Infułacka, Prosta, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /lewa strona od Nr 3 do Nr 31/, Wesoła, Hetmana Jana Zamoyskiego/ lewa strona od Nr 1 do Nr 7/. Pawłówka, Hetmana Jana Zamoyskiego /lewa strona od Nr 9 do Nr 39/ i /prawa strona od Nr 2 do Nr 60/. Floriana Szarego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /lewa strona od Nr 43 do Nr 167/. Gen. Mikołaja Bołtucia, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /prawa strona od Nr 24 do Nr 120/. Cicha, Floriańska, Franciszkańska, Gen. Gustawa Orlicz Dreszera, Jasna, Jana Kiepury, Miła, Montwiłła, Narutowicza, Partyzantów, Pocztowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /prawa strona od Nr 2 do Nr 22/, Szymonowica. 5 11 340 5 31
0.0000040000Nr 4 Altanowa, Asnyka, Władysława Broniewskiego, Czarnieckiego, Długosza, Franciszka Fornalskiego, Aleksandra Fredry, Głowackiego, Grunwaldzka, Haukego, Kasprowicza, Kosynierów, Koźmiana, Krysińskiego, Joachima Lelewela, Leszczowa, Bolesława Leśmiana, Lipska /prawa strona do rzeki Łabuńki/, Obrońców Pokoju, Okopowa, Pochyła, Podwale, Promienna, Przechodnia, Radziecka, Rodziny Kowerskich, Sienkiewicza, Skłodowskiej Curie, Spokojna, Spółdzielcza, Szopena, Ściegiennego, Wiśniowa, Żaków, Żdanowska, Joanny Żubrowej. Kmicica, Konopnickiej, Krzywa, Młodzieżowa, Niepodległości, Odrodzenia, Skośna, Wierzbowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego/lewa strona / od Nr 33 do Nr 41 /, Zacisze, Zajazd, Żytnia. Hrubieszowska, Aleje Jana Pawła II. Gęsia, Gminna, Harcerska, Listopadowa / od Lwowskiej do ul. Hrubieszowskiej/, Nowy Rynek, Mikołaja Reja, Spadek /od ul. Lwowskiej do Hrubieszowskiej /Styczniowa , Zarwanica. Legionów, Polna, Młyńska /od ul. Lwowskiej do ul. Polnej / Jana Brzechwy, Czesława Janczarskiego, Henryka Jordana, Jutrzenki, Szymona Konarskiego, Janusza Korczaka, Karola Kurpińskiego, Lipska /lewa strona od Nr 1 do Nr 59a/, Witolda Lutosławskiego, Kornela Makuszyńskiego, Mokra, Zygmunta Noskowskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Michała Kleofasa Ogińskiego, Orla, Orląt Lwowskich, Ignacego Paderewskiego, Pogodna, W. Pola , Janiny Porazińskiej, Ks. Jerzego Popiełuszki, Radosna, Stefanii Sempołowskiej, Słoneczna, Sochaniewicza, Jana Marcina Szancera, Karola Szymanowskiego, Sybiraków, Tadeusza Sygietyńskiego, Św. Piątka, Tęczowa, Juliana Tuwima, Weteranów, Henryka Wieniawskiego, Zakamarek, Zamknięta, Zielona. Grabskiego, Kresowa, Lwowska, Mościckiego, Onyszkiewicza, Poprzeczna, Wolskiego, Gliniana, Krasnobrodzka, Listopadowa/ od Lwowskiej do Waryńskiego/, Młyńska / od Lwowskiej do Nadrzecznej/ , Nadrzeczna, Nowy Świat, Ogrodowa, Spadek / od Lwowskiej do Waryńskiego /, Tatarska, Waryńskiego, Węgierska, Żurawia. Czugały , Klonowicza, Kochanowskiego, Lipska /od rzeki Łabuńki do granic miasta/, Makowa, Miłosza, Obronna, Piaskowa, Ustronie, Wałowa , Źródlana. 7 16 158 5 42
Podsumowanie 23 52 336 20 147

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 7 7 5 6 25
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 8 7 9 31
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER KWW MARTY PFEIFER 7 8 7 9 31
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA KWW ANDRZEJA WNUKA 7 8 7 9 31
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA KWW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA 7 8 5 9 29

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 WNUK Andrzej Maciej 42 Wyższe prawnicze KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Sitaniec
2 PFEIFER Marta Joanna 53 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER Zamość
3 SACHAJKO Jarosław 47 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Zamość
1 ĆWIK Sławomir 46 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA Nowoczesna Zamość

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 11 849 5 647 5 642 47.62% 0.04762
5 509 97.64% 0.09764
Tak
2 12 887 6 203 6 199 48.10% 0.0481
6 068 97.89% 0.09789
Tak
3 11 210 5 367 5 365 47.86% 0.04786
5 241 97.69% 0.09769
Tak
4 15 861 7 165 7 162 45.15% 0.04515
6 995 97.67% 0.09767
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 643 25 6.90% 0.0069
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 200 31 30.24% 0.03024
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER 3 481 31 14.62% 0.01462
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA 5 178 31 21.74% 0.02174
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA 6 311 29 26.50% 0.0265

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 643 25 0 6.90% 0.0069
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 200 31 9 30.24% 0.03024
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER 3 481 31 4 14.62% 0.01462
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA 5 178 31 4 21.74% 0.02174
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA 6 311 29 6 26.50% 0.0265
Tak

Rada Miasta Zamość - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 8 1 BIL Sławomir Piotr 78 1.42% 0.00142
Nie
1 8 2 KAWECKI Kacper Iwo 45 0.82% 0.00082
Nie
1 8 3 KRASNOPOLSKI Wojciech Łukasz 71 1.29% 0.00129
Nie
1 8 4 MAJDAK-ROKICKA Izabela Anna 52 0.94% 0.00094
Nie
1 8 5 ORZECHOWSKA Elżbieta Maria 63 1.14% 0.00114
Nie
1 8 6 SIRKO Ewa Bożena 46 0.83% 0.00083
Nie
1 8 7 SKRZYŃSKI Włodzimierz Sławomir 70 1.27% 0.00127
Nie
1 10 1 KITKA Szczepan 570 10.35% 0.01035
Tak
1 10 2 FUGIEL Jolanta Ewa 286 5.19% 0.00519
Tak
1 10 3 OBSZAŃSKI Jan Marian 283 5.14% 0.00514
Nie
1 10 4 PILIP-TABISZEWSKA Joanna Teresa 78 1.42% 0.00142
Nie
1 10 5 PISKORSKA Maria Stanisława 188 3.41% 0.00341
Nie
1 10 6 BLEZIEŃ Honorata Maria 27 0.49% 0.00049
Nie
1 10 7 GARDYGA Marcin Stanisław 134 2.43% 0.00243
Nie
1 13 1 SPOZOWSKI Maciej Tadeusz 97 1.76% 0.00176
Nie
1 13 2 SOŁOWIEJ Teresa 188 3.41% 0.00341
Nie
1 13 3 FEDUSZKA Jacek Andrzej 131 2.38% 0.00238
Nie
1 13 4 RYCHTER Anna Beata 81 1.47% 0.00147
Nie
1 13 5 ZIÓŁKOWSKI Jacek Michał 72 1.31% 0.00131
Nie
1 13 6 SZOZDA Anna Magdalena 46 0.83% 0.00083
Nie
1 13 7 LIZUT Tadeusz Bogdan 282 5.12% 0.00512
Tak
1 14 1 MATWIEJCZUK Jan Wojciech 531 9.64% 0.00964
Tak
1 14 2 GĄSIOROWSKA Janina Teresa 269 4.88% 0.00488
Nie
1 14 3 ORZECHOWSKA Bożena Katarzyna 88 1.60% 0.0016
Nie
1 14 4 MICHALSKI Dariusz Andrzej 89 1.62% 0.00162
Nie
1 14 5 HARASIM Jacek Michał 99 1.80% 0.0018
Nie
1 14 6 KAWAŁKO Tomasz Wiktor 65 1.18% 0.00118
Nie
1 14 7 DOŁGAN Magdalena 153 2.78% 0.00278
Nie
1 15 1 KLIMCZUK Agnieszka 471 8.55% 0.00855
Tak
1 15 2 KUCHARSKA Elżbieta Krystyna 348 6.32% 0.00632
Nie
1 15 3 BLASZYŃSKI Andrzej 14 0.25% 0.00025
Nie
1 15 4 GWIAZDOWSKA Elżbieta Jadwiga 38 0.69% 0.00069
Nie
1 15 5 ZWOLAK Tomasz Zenon 140 2.54% 0.00254
Nie
1 15 6 GARBULA Karol 179 3.25% 0.00325
Nie
1 15 7 KARWAT Zbigniew 137 2.49% 0.00249
Nie
2 8 1 BADACH Ireneusz Romuald 205 3.38% 0.00338
Nie
2 8 2 BISZKONT Adrian Łukasz 49 0.81% 0.00081
Nie
2 8 3 CHRZĄSZCZ Marta 34 0.56% 0.00056
Nie
2 8 4 GRELA Katarzyna Alicja 42 0.69% 0.00069
Nie
2 8 5 MAJDAŃSKA Anita 21 0.35% 0.00035
Nie
2 8 6 PILCZUK Krystian 76 1.25% 0.00125
Nie
2 8 7 PSZTYĆ Łukasz 30 0.49% 0.00049
Nie
2 10 1 BŁAŻEWICZ Piotr Tomasz 578 9.53% 0.00953
Tak
2 10 2 TABISZEWSKI Leszek Mirosław 173 2.85% 0.00285
Nie
2 10 3 BONDYRA Bartłomiej Jakub 242 3.99% 0.00399
Nie
2 10 4 KULASZA Małgorzata Maria 100 1.65% 0.00165
Nie
2 10 5 SMOROWSKA Elżbieta Bożena 64 1.05% 0.00105
Nie
2 10 6 KOZŁOWSKI Leszek Mieczysław 121 1.99% 0.00199
Nie
2 10 7 CZOCHRA Andrzej Eugeniusz 97 1.60% 0.0016
Nie
2 10 8 ZAWIŚLAK Monika Anna 359 5.92% 0.00592
Tak
2 13 1 PODGÓRSKI Grzegorz 210 3.46% 0.00346
Tak
2 13 2 RADLIŃSKI Piotr 142 2.34% 0.00234
Nie
2 13 3 BAŁKA Agnieszka 55 0.91% 0.00091
Nie
2 13 4 GIERCZAK Urszula 86 1.42% 0.00142
Nie
2 13 5 WYROSTEK Beata Anna 69 1.14% 0.00114
Nie
2 13 6 MARZEC Piotr Tomasz 191 3.15% 0.00315
Nie
2 13 7 KOT Agnieszka Jolanta 47 0.77% 0.00077
Nie
2 13 8 SOWIŃSKI Jan 72 1.19% 0.00119
Nie
2 14 1 SOWA Krzysztof 447 7.37% 0.00737
Tak
2 14 2 KORNAŚ Bolesław Marian 182 3.00% 0.003
Nie
2 14 3 KOT Adam Daniel 150 2.47% 0.00247
Nie
2 14 4 SĘDŁAK Marek Janusz 75 1.24% 0.00124
Nie
2 14 5 PROĆ Jadwiga Grażyna 108 1.78% 0.00178
Nie
2 14 6 SAK Tomasz 98 1.62% 0.00162
Nie
2 14 7 DZIEŃKOWSKA Stanisława Teresa 84 1.38% 0.00138
Nie
2 14 8 WITKOWSKA Agnieszka 127 2.09% 0.00209
Nie
2 15 1 ZWOLAK Rafał Mariusz 890 14.67% 0.01467
Tak
2 15 2 IWANIUK Renata 170 2.80% 0.0028
Nie
2 15 3 KUPCZYK Janusz Wojciech 312 5.14% 0.00514
Tak
2 15 4 RUDY Ewelina Dorota 38 0.63% 0.00063
Nie
2 15 5 HANTZ Wojciech Cezary 106 1.75% 0.00175
Nie
2 15 6 POLANOWSKA-ZAWIŚLAK Elżbieta Julitta 121 1.99% 0.00199
Nie
2 15 7 SZLĄZAK Jolanta Barbara 11 0.18% 0.00018
Nie
2 15 8 ZWOLAN Marta Anna 86 1.42% 0.00142
Nie
3 8 1 BURDA Andrzej Marek 123 2.35% 0.00235
Nie
3 8 2 CHRUŚCIŃSKA Alina Ewa 46 0.88% 0.00088
Nie
3 8 3 DERKACZ Aneta Elżbieta 41 0.78% 0.00078
Nie
3 8 4 KIETLIŃSKA Alicja 57 1.09% 0.00109
Nie
3 8 5 MAGDZIAK Mariusz Piotr 73 1.39% 0.00139
Nie
3 10 1 WALEWANDER Marek 647 12.34% 0.01234
Tak
3 10 2 PAWLIK Adam Tomasz 425 8.11% 0.00811
Tak
3 10 3 ŻEREBIEC Piotr 196 3.74% 0.00374
Nie
3 10 4 DOŁBA Beata 138 2.63% 0.00263
Nie
3 10 5 ROZIEWICZ Bogumiła 47 0.90% 0.0009
Nie
3 10 6 GRZELEC Krystyna Irena 33 0.63% 0.00063
Nie
3 10 7 BOROWIK Henryk Kazimierz 188 3.59% 0.00359
Nie
3 13 1 KUDELA Marek 449 8.57% 0.00857
Tak
3 13 2 FIGIEL Tomasz 99 1.89% 0.00189
Nie
3 13 3 GRADZIUK Mieczysław 97 1.85% 0.00185
Nie
3 13 4 MALINOWSKA Alina Mirosława 74 1.41% 0.00141
Nie
3 13 5 KOPACZEWSKA Beata Anna 51 0.97% 0.00097
Nie
3 13 6 RYCAK Katarzyna 54 1.03% 0.00103
Nie
3 13 7 RYDEL Jacek Krzysztof 45 0.86% 0.00086
Nie
3 14 1 STRĘCIWILK-GOŚCICKA Maria Teresa 395 7.54% 0.00754
Tak
3 14 2 RUDNICKA Grażyna Aurelia 140 2.67% 0.00267
Nie
3 14 3 SZKAŁUBA Katarzyna Maria 161 3.07% 0.00307
Nie
3 14 4 BORATYN Piotr Sebastian 125 2.39% 0.00239
Nie
3 14 5 KUPIEC Krzysztof 82 1.56% 0.00156
Nie
3 14 6 FERENS Mateusz Jan 165 3.15% 0.00315
Nie
3 14 7 LEŃCZUK Tomasz 79 1.51% 0.00151
Nie
3 15 1 ĆWIK Sławomir 658 12.55% 0.01255
Tak
3 15 2 TKACZYK Witold Ignacy 269 5.13% 0.00513
Nie
3 15 3 BRATKOWSKA-SANDER Klaudia 91 1.74% 0.00174
Nie
3 15 4 JADCZYSZYN Zbigniew 50 0.95% 0.00095
Nie
3 15 5 DUBIENKA Wiesława 143 2.73% 0.00273
Nie
4 8 1 GOLEMO Małgorzata Barbara 89 1.27% 0.00127
Nie
4 8 2 KRAWIEC Stanisław Ryszard 53 0.76% 0.00076
Nie
4 8 3 ŁASOCHA Leszek 56 0.80% 0.0008
Nie
4 8 4 MAZUR Anna 76 1.09% 0.00109
Nie
4 8 5 MUSZYŃSKA-BRZYSKA Agnieszka 83 1.19% 0.00119
Nie
4 8 6 TYRKA Tomasz Łukasz 64 0.91% 0.00091
Nie
4 10 1 ZAGDAŃSKI Dariusz Zbigniew 911 13.02% 0.01302
Tak
4 10 2 GIL Marek 215 3.07% 0.00307
Nie
4 10 3 KONDRACIUK Renata Katarzyna 107 1.53% 0.00153
Nie
4 10 4 SZPATUŚKO Andrzej Kazimierz 223 3.19% 0.00319
Tak
4 10 5 GORAJSKA Agnieszka Zofia 131 1.87% 0.00187
Nie
4 10 6 LEGIEĆ Andrzej 144 2.06% 0.00206
Nie
4 10 7 TIJANI Magdalena 58 0.83% 0.00083
Nie
4 10 8 JOSIK Franciszek 352 5.03% 0.00503
Tak
4 10 9 SZYNKARCZUK Lucyna Maria 85 1.22% 0.00122
Nie
4 13 1 WOJTAK Zdzisław 316 4.52% 0.00452
Tak
4 13 2 KOZAK Roman Ksawery 101 1.44% 0.00144
Nie
4 13 3 BOJARCZUK Marcin Leszek 83 1.19% 0.00119
Nie
4 13 4 ZAKRZEWSKA Magdalena Jadwiga 71 1.02% 0.00102
Nie
4 13 5 DUDZIŃSKI Michał Paweł 103 1.47% 0.00147
Nie
4 13 6 BARTNIK Agnieszka Czesława 59 0.84% 0.00084
Nie
4 13 7 BARCHACKA Sylwia Katarzyna 43 0.61% 0.00061
Nie
4 13 8 RARAT Maria Jadwiga 25 0.36% 0.00036
Nie
4 13 9 PACZOS Marian Wiesław 42 0.60% 0.0006
Nie
4 14 1 MAŁYSZ Piotr Jan 291 4.16% 0.00416
Tak
4 14 2 BUDZYŃSKA Joanna Maria 142 2.03% 0.00203
Nie
4 14 3 BURYŁO Jolanta Barbara 225 3.22% 0.00322
Nie
4 14 4 KOŁODZIEJCZUK Radosław Rafał 181 2.59% 0.00259
Nie
4 14 5 ANTOSZCZAK Anna 117 1.67% 0.00167
Nie
4 14 6 GARBUZ Maria Jolanta 108 1.54% 0.00154
Nie
4 14 7 BUDZYŃSKA-NOSAL Renata 52 0.74% 0.00074
Nie
4 14 8 LENARD Artur 167 2.39% 0.00239
Nie
4 14 9 ZASTĄPIŁO Andrzej Antoni 183 2.62% 0.00262
Nie
4 15 1 GODZISZ Ireneusz Mirosław 577 8.25% 0.00825
Tak
4 15 2 NOWAKOWSKI Wiesław Aleksander 576 8.23% 0.00823
Tak
4 15 3 STANISŁAWEK Lidia Janina 195 2.79% 0.00279
Nie
4 15 4 SOKOŁOWSKA Martyna 64 0.91% 0.00091
Nie
4 15 5 HERBIN Monika Katarzyna 75 1.07% 0.00107
Nie
4 15 6 HAŁASA Tomasz 327 4.67% 0.00467
Nie
4 15 7 TUSZYŃSKI Radosław 33 0.47% 0.00047
Nie
4 15 8 SOSNOWSKA Katarzyna 41 0.59% 0.00059
Nie
4 15 9 KORGA Janusz Józef 151 2.16% 0.00216
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 ĆWIK Sławomir 46 Wyższe Zamość, 4 306 17.82 Nie
2 PFEIFER Marta Joanna 53 Wyższe Zamość, 4 680 19.37 Nie
3 SACHAJKO Jarosław 47 Wyższe Zamość, 2 727 11.29 Nie
4 WNUK Andrzej Maciej 42 Wyższe prawnicze Sitaniec, 12 448 51.52 Tak

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu, ul. Łukasińskiego 8 Zamość stały 1 488 559 559 37.57% 0.03757
555 99.28%
2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu, ul. Szczebrzeska 41 Zamość stały 1 607 797 795 49.47% 0.04947
787 98.99%
3 Przedszkole Miejskie Nr 6 w Zamościu, ul. Dolna 4 Zamość stały 1 838 965 962 52.34% 0.05234
951 98.86%
4 Przedszkole Miejskie Nr 9 w Zamościu, ul. Oboźna 10 Zamość stały 1 797 882 882 49.08% 0.04908
876 99.32%
5 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zamościu (Świetlica), ul. Orzeszkowej 28 Zamość stały 1 497 711 711 47.49% 0.04749
705 99.16%
6 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu, ul. Orzeszkowej 43 Zamość stały 1 744 856 855 49.03% 0.04903
847 99.06%
7 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 65 Zamość stały 1 863 868 868 46.59% 0.04659
862 99.31%
8 Hotel Junior w Zamościu, ul. Sikorskiego 6 Zamość stały 1 535 782 782 50.94% 0.05094
777 99.36%
9 Szkoła Podstawowa Nr 9 (Obwód głosowania Nr 9), ul. Kalinowa 5a Zamość stały 1 952 816 816 41.80% 0.0418
806 98.77%
10 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu (Obwód głosowania Nr 10), ul. Kalinowa 5a Zamość stały 1 400 702 702 50.14% 0.05014
699 99.57%
11 Przedszkole Miejskie Nr 14 w Zamościu, ul. Olchowa 11 Zamość stały 2 123 1 041 1 041 49.03% 0.04903
1 036 99.52%
12 Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu (Świetlica), ul. Sikorskiego 11 Zamość stały 1 888 964 964 51.06% 0.05106
952 98.76%
13 III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu, ul. Kilińskiego 15 Zamość stały 2 161 999 998 46.18% 0.04618
992 99.40%
14 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej (Świetlica) w Zamościu, ul. Kilińskiego 62 Zamość stały 1 828 899 897 49.07% 0.04907
891 99.33%
15 Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu, ul. Peowiaków 30a Zamość stały 1 508 590 590 39.12% 0.03912
581 98.47%
16 Przedszkole Miejskie Nr 5 w Zamościu, ul. Peowiaków 76a Zamość stały 959 443 443 46.19% 0.04619
441 99.55%
17 Przedszkole Miejskie Nr 15 w Zamościu, ul. Hetmana J. Zamoyskiego 4a Zamość stały 2 168 996 996 45.94% 0.04594
992 99.60%
18 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, ul. Hetmana J. Zamoyskiego 4 Zamość stały 2 057 1 094 1 094 53.18% 0.05318
1 082 98.90%
19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu, ul. Hetmana J. Zamoyskiego 62 Zamość stały 2 063 1 058 1 058 51.28% 0.05128
1 049 99.15%
20 Przedszkole Miejskie Nr 12 w Zamościu, ul. Pr. Stefana Wyszyńskiego 32 Zamość stały 1 526 727 727 47.64% 0.04764
721 99.17%
21 Zamojski Dom Kultury w Zamościu, ul. Partyzantów 13 Zamość stały 915 445 445 48.63% 0.04863
438 98.43%
22 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu, ul. H. Sienkiewicza 5 Zamość stały 1 744 840 841 48.22% 0.04822
834 99.17%
23 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zamościu, ul. Pr. Stefana Wyszyńskiego 50B Zamość stały 1 294 590 590 45.60% 0.0456
582 98.64%
24 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu, ul. Hrubieszowska 24 Zamość stały 2 168 1 052 1 052 48.52% 0.04852
1 043 99.14%
25 Przedszkole Miejskie Nr 2 w Zamościu, ul. Gminna 32 Zamość stały 1 783 757 757 42.46% 0.04246
753 99.47%
26 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu, ul. Lwowska 15 Zamość stały 2 145 905 903 42.10% 0.0421
896 99.22%
27 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu, ul. Orla 5 Zamość stały 2 052 1 052 1 050 51.17% 0.05117
1 040 99.05%
28 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu (Wejście do obwodu Nr 28 od strony dawnego Gimnazjum Nr 2), ul. Lwowska 15 Zamość stały 2 201 936 926 42.07% 0.04207
924 99.78%
29 I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Zamościu, ul. Krasnobrodzka 22A Zamość stały 1 354 632 631 46.60% 0.0466
628 99.52%
30 Świetlica Osiedlowa w Zamościu, ul. Obronna 13 Zamość stały 737 364 364 49.39% 0.04939
363 99.73%
31 Zakład Karny w Zamościu, Okrzei 14 Zamość zakład karny 15 10 10 66.67% 0.06667
10 100.00%
32 Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego w Zamościu, Hrubieszowska 40 Zamość oddział zewnętrzny zakładu karnego 11 3 3 27.27% 0.02727
3 100.00%
33 Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o. o. w Zamościu, Peowiaków 1 Zamość szpital 184 14 14 7.61% 0.00761
14 100.00%
34 Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, ul. Aleje Jana Pawła II 10 Zamość szpital 372 32 32 8.60% 0.0086
31 96.88%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Zamość - ogółem 1 23 4 62 759 52 336 34 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 20 1
Ogółem 40 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 147 68 46% 79 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 4 1 25% 3 75%
Ogółem 147 68 46% 79 54%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 50 50 51
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 48 53 46
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 9 8 89% 1 11%
30-39 26 9 35% 17 65%
40-59 72 32 44% 40 56%
60+ 40 19 48% 21 53%
Ogółem 147 68 46% 79 54%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 4 1 25% 3 75%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 4 1 25% 3 75%