Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 55 991
Wyborców 45 703
Obwodów 29
  • Wybory do Rady Miasta Biała Podlaska
  • Wybory Prezydenta Miasta Biała Podlaska
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole Samorządowe nr 11, ul. Sidorska 20 Biała Podlaska stały Nie Aleja Tysiąclecia 21, 23, 25, 26, 27, 29, Łomaska 3, 5, 6, 7, 7A, 10, 12, 14, 16, 16 - 18, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 30, Sidorska 1, 3, 8, 10, 12, 14, 16, 23, 25, 27, Franciszka ZDANOWSKIEGO
2 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Sidorska 30 Biała Podlaska stały Tak Aleja Tysiąclecia 28A, 30, 31, 32, 33, 35, Adama ASNYKA, Tadeusza KOŚCIUSZKI, Lotnicza, Mikołaja REJA, Składowa, Torowa
3 Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Kolejowa 8 Biała Podlaska stały Tak Kolejowa, Łomaska 34, 38, 40, 42, 46, 48, 48A, 48B, 52A, 54, 56, 58, Henryka SIENKIEWICZA, Generała W. SIKORSKIEGO
4 Przedszkole Samorządowe nr 7, ul. Ludwika Waryńskiego 1 Biała Podlaska stały Nie Aleja Jana Pawła II 157, 158, 160, 162, 165, 166, 172, 174, 176, 178, 180, 180A, 180B, 182, 182A, 184, 184A, 186, 188, Grabowa, Adama MICKIEWICZA, Parkowa, Sidorska 31, 32, 33, 34, 34A, 35, 37, 39 - 43, 43A, 45, 47, 49, Ludwika WARYŃSKIEGO
5 Przedszkole Samorządowe nr 14, ul. Łukaszyńska 34 Biała Podlaska stały Tak Leszczynowa 17, 17A, 19, 21, 23, 24, 25, 25A, 26, 26A, 27, 28, 29, 31, Łukaszyńska 15, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28A, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 46A, 46B, 46C, Na Skarpie, Plażowa, Słowicza
6 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Leszczynowa 16 Biała Podlaska stały Tak Brzozowa, Kąpielowa 7, 9 - 13, 9A, 11, 11A, 15, 17, 19, 21, 23, Leszczynowa 2, 2B, 4, 5, 6, 7 - 13, 8, 10, 10A, Orzechowa 33, 35, 37, 39, 41, 43, 51, Piaskowa, Pływacka
7 Klub Kultury "Eureka", ul. Orzechowa 34 Biała Podlaska stały Nie Łukaszyńska 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 16, 18, Orzechowa 2F, 4, 6, 6A, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22B, 24, 24A, 26, 30, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, Rybna
8 Państwowa Szkoła Wyższa, ul. Sidorska 95 - 97 Biała Podlaska stały Tak Brzegowa, Fabryczna, Handlowa, Młyńska, Sidorska 36, 38, 40, 40A, 40B, 40C, 46A, 48, 48A 50, 52, 56A, 56B, 58, 58A, 60, 60A, 62, 62A, 62B, 63, 65, 71, 73, 75, 75A, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 99, 99A, 99B, 99C, 99D, 101, 101A, 101B, 103, 103A, 103B, 103C, 106, 108, 112, 113, 118, 119, 119A, 120, Włoska, kard. Stefana WYSZYŃSKIEGO 51, 53, 53/55, 57, 58, 59, 60, 61
9 Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Langiewicza 44 Biała Podlaska stały Nie Aleja Solidarności, St. BRZÓSKI, Gruntowa, Mariana LANGIEWICZA, Metalowa, Sidorska 121, 121A, 121B, 124, 125, 126, 126A, 127, 128, 129, 130, 131A, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 140, 141, 144, 145, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154A, 155, 156, 156A, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 167, 168, 169A, 171, 173, 173A, 175, 175A, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 191A, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203A, 204, 205, 205A, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 214, 216, 218, 220, 220A, 220B, 222, 222A, 224, 224A, 228, 230, 232, 234A, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 250A, 254, 256, 258, 260, Sielczyk, Zagrodowa
10 Zespół Szkół Zawodowych nr 1, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36 Biała Podlaska stały Nie Artyleryjska 2, 4, 7, 8, Ks. Zbigniewa BIEŃKOWSKIEGO, Konstantego Romualda BUDKIEWICZA, Garncarska, Janowska 7, 10, 10A, 11A, 12, 13, 15, 16, 19, 19A, 19B, 21, 21A, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 31B, 32, 33, Krótka, Marszałka Józefa PIŁSUDSKIEGO, Plac Wolności, Pocztowa, Władysława Stanisława REYMONTA, Sitnicka 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19B, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 27A, 29, 29A, 31, 31A, 33, 35, 37, 39, 41, 41A, 43, 45, 47, 49, 49A, 51, Warszawska 1, 2, 3, 3C, 4, 5, 7, 13, Zamkowa
11 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, ul. Gabriela Narutowicza 39 Biała Podlaska stały Tak Aleja Jana Pawła II 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137B, 137C, Aleja Tysiąclecia 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 12, 14, 16, 20, 22C, 22D, Browarna, Jatkowa, Józefa Ignacego KRASZEWSKIEGO, Łazienna, Łąkowa, Gabriela NARUTOWICZA, Ogrodowa, Plac Rubina, Prosta 1, 4, 6, 8, Przesmyk, Reformacka, Rolnicza, Rzeczna, Średnia
12 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Stanisława Moniuszki 36 Biała Podlaska stały Nie Aleja Jana Pawła II 39, 44, 50, 53, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 68A, 74, 75, 76, 76A, 77, 81A, 85, 87, 87B, 88, 89, 89B, 89c, 92, 102, gen. Ludwika BITTNERA, Brzeska 1, 2, 4A, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15A, 16, 17, 19, 24, 26A, 26B, 28A, 30, 30A, 31, 32, 33, 33a, 33A, 34, 34A, 37, 38, Józefa CHEŁMOŃSKIEGO, Ciasna, Cicha, Dolna, Mikołaja DZIEDZICKIEGO, Juliana FAŁATA, Aleksandra GIERYMSKIEGO, Kasztanowa, Kolonia Francuska, Janusza KORCZAKA, Wojciecha KOSSAKA, Lipowa, Jacka MALCZEWSKIEGO, Stanisława MIKOŁAJCZYKA, Stanisława MONIUSZKI, Nowa, Obwodowa, Witolda PILECKIEGO, Plac Szkolny Dwór, Plac Wojska Polskiego, Podmiejska, Prosta 16, 17, 18, 21, 22, 23, 23A, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 40, 44, 46, 48, Bolesława PRUSA, ks. Józefa PRUSZKOWSKIEGO, Przechodnia, Rzeźniana, Sadowa, Spokojna, Jana STYKI, Turystyczna, Wąska, ks. Krzysztofa WILSKIEGO-CIBOROWICZA, Stefana ŻEROMSKIEGO
13 Zespół Szkół Zawodowych nr 2, ul. Brzeska 71 Biała Podlaska stały Tak Aleja Jana Pawła II 99, 106D, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 140, 148, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, ks. Edmunda BARBASIEWICZA, Józefa BEKA, Białka, Jakuba BOJKI, Władysława BOWNIKA, Braci Horaczyńskich, Marii BRATKOWSKIEJ, Brzeska 44, 46, 47, 48, 50, 50B, 50C, 51, 52, 52a, 52B, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 63A, 65, 67, 68, 69, 72, 72A, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 83A, 84, 85, 86, 89, 91, 95, 100, 102, 104, 105, 105A, 106, 106A, 107, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 125A, 127, 128, 129, 132, Budowlana, Celników Polskich, Józefa CHŁOPICKIEGO, Alberta CHMIELOWSKIEGO, Cmentarna, Stanisława DAMROSZA, Jana DĄBSKIEGO, Józefa DWERNICKIEGO, Jadwigi DZIUBIŃSKIEJ, Ekologiczna, Elektryczna, Francuska, Leona FRANKOWSKIEGO, Józefa FURMANA, Jana GLOGERA, Józefa GRUDZIŃSKIEGO, Kosmonautów, Ireny KOSMOWSKIEJ, Kosynierów, Wacława KOWALSKIEGO, Juliusza KRZYŻANOWSKIEGO, Joachima LELEWELA, Haliny ŁUCZYCKIEJ, Wandy MADLER, Maksymiliana MALINOWSKIEGO, Stanisława MIŁKOWSKIEGO, Wacława NARTOWSKIEGO, Józefa NIEĆKI, Janiny NIEDŹWIEDZKIEJ, Tomasza NOCZNICKIEGO, Juliana ORDONA, Stanisława OSIECKIEGO, Plac Baranowicki, Emilii PLATER, Polna, Powstańców, Północna, Ignacego PRĄDZYŃSKIEGO, Przemysłowa, Tadeusza REJTANA, Henryka REWAKOWICZA, „Grota” ROWECKIEGO, Piotra SKARGI, Ignacego SOLARZA, Jana STAPIŃSKIEGO, Romualda TRAUGUTTA, Konstantego WALCZUKA, Anieli WALEWSKIEJ, Wincentego WITOSA, Józefa WYBICKIEGO
14 Powiatowy Zespół Do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności, ul. Stacyjna 6 Biała Podlaska stały Tak Akacjowa, Zbigniewa BURZYŃSKIEGO, Długa 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 11B, 11C, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 20A, 20B, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31A, 32, 33, 35, 36, 36A, 37, 37A, 38, 38a, 39, 40, 40A, 40B, 41, 42, 43, 44, 44A, 46, 48, 48a, 48A, 52, Dokudowska, Stefana DRZEWIECKIEGO 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20A, 20C, 20D, 22, 22A, 22B, 22C, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, Dzika, Konstantego Ildefonsa GAŁCZYŃSKIEGO, Górna 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 9A, 10, 10A, 11, 11A, 12, 12A, 13, 15, 17, 17A, 19, 20, 20D, 20F, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30A, Jaśminowa, Karasia, Marii KONOPNICKIEJ, Kościelna, Ignacego KRASICKIEGO, Ludowa, Kornela MAKUSZYŃSKIEGO, Morelowa, Okólna, Okrężna, Podleśna 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, Kajetana SAWCZUKA, Stefanii SEMPOŁOWSKIEJ, Marii SKŁODOWSKIEJ-CURIE, Sosnowa 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33A, 34, 35, 35A, 35B, 35C, 36, 36A, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 51B, Stacyjna, Szumowa, ks. Piotra ŚCIEGIENNEGO Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wyzwolenia 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, ŻWIRKI i WIGURY 11, 11B, 11C, 11D, 13, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 23, 25, 31, 32, 35, 37, 45, 49, 49A, 63, 88A
15 Przychodnia Lekarska, ul. Jana Czerwińskiego 25 Biała Podlaska stały Nie Jerzego BAJANA, Władysława BRONIEWSKIEGO, Zbysława CIOŁKOSZA, Stanisława CYWIŃSKIEGO, Czereśniowa, Jana CZERWIŃSKIEGO, Dąbrowska, Jana DŁUGOSZA, Stefana DRZEWIECKIEGO 1, 3, 5, 7, 9, 21, Bogusława KACZYŃSKIEGO, Krucza, Józefa MACIĄGA, Józefa MILCARKA, Podleśna 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42A, 44, 44A, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 53A, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67a, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76A, 77, 80, 81, 82, 83, 83A, 88, 92, 94, 96, 104, Stefana SKOCZYLASA, Sosnowa 51C, 53, 55, 57, 57A, 59, 63, 65, 67, 69, 73, gen. Józefa SOWIŃSKIEGO, Czesława TAŃSKIEGO, Winiarska, Czesława WITOSZYŃSKIEGO, Zenona WYRZYKOWSKIEGO, Wyzwolenia 15b, 15D, 15E, 15F, 15G, 17, 19, 19A, 21, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 40, 41, 42, 43, 43A, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, Jana ŻARDECKIEGO
16 P. P. H. U. "TRANSBET", ul. Grzybowa 52A Biała Podlaska stały Nie Bartka Las, Barwinkowa, Borowikowa, Borówkowa, Bukowa, Ceglana, Cienista, Cisowa, Mieczysławy ĆWIKLIŃSKIEJ, Dobra, Gołębia, Grabarska, Graniczna, Grzybowa, Iglasta, Jałowcowa, ks. Walentego JANKOWSKIEGO, Stefana JARACZA, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kołychawa, Lisia, Lotników Podlaskich, Lubelska, Łowiecka, Męczenników Katynia, Modrzewiowa, Mostowska, Opieńkowa, Paprociowa, Poziomkowa, Sarnia, Sasankowa, Sobolowa, Sokulska, Sowia, Świerkowa, Tęczowa, Twarda, Wiązowa, Wrzosowa, Stanisława WYSPIAŃSKIEGO, Zagajnikowa, Zawilcowa, Żwirowa
17 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Sportowa 7 Biała Podlaska stały Tak Boczna, Borowa, Jana BRZECHWY, Chłodna, Izabeli CZAJKI-- STACHOWICZ, Daleka, Droga Wojskowa 16, 16A, 16B, 16E, 16F, 18, 32, 34, 51, 51A, Gromadzka, Jagodowa, Klonowa, Kołowa, Koncertowa, Kręta, Krzywa, Łomaska 11, 13, 17, 21, 23, 25, Mała, Zofii NAŁKOWSKIEJ, Cypriana Kamila NORWIDA, Plac Trzech Krzyży, Podłączna, Pogodna, Przelotna, Przyjaźni, Ludwika SOLSKIEGO, Sportowa, Stodolna, Środkowa, Juliana TUWIMA, Witoroska, Wolska, Wspólna, Zaciszna, Gabrieli ZAPOLSKIEJ, Aleksandra ZELWEROWICZA, Zielona, Żabia
18 Przedszkole Samorządowe nr 3, ul. Warszawska 19c Biała Podlaska stały Tak 34 Pułku Piechoty, Stefana GRODZICKIEGO, Mikołaja KOPERNIKA, Juliana Ursyna NIEMCEWICZA, Juliusza SŁOWACKIEGO, Spacerowa, Franciszka UJMY, Warszawska 31, 35, 37A, 39, 41, 41A, 41B, 43, 49, 51, 53, 55A, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 74, 74A, 75, 75B, 76, 76A, 77, 77B, 77C, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 86A, 88, 88A, 90, 90A, 92, 94, 94A, 96, 98, 100A, 102, 102A, 104, 106, 106A, 108, 110, 112, 112A, 114, 116, 116B, 118, 122, 124, 126
19 Klub Kultury "Piast", ul. Spółdzielcza 4 Biała Podlaska stały Nie Juliana ABRAMOWICZA, Artyleryjska 16A, 20, Józefa BEMA, Bolesława Chrobrego, Jana Karola CHODKIEWICZA, Stefana CZARNIECKIEGO, Antoniego CZECHA, Droga Wojskowa 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 15, 17, Folwarczna, Bartosza GŁOWACKIEGO, Jana KILIŃSKIEGO, Franciszka KLEEBERGA, Janusza KUSOCIŃSKIEGO, Literacka, Piękna, Józefa PONIATOWSKIEGO, Kazimierza PUŁASKIEGO, Sławacińska, Spółdzielcza, Andrzeja STRUGA, majora Henryka SUCHARSKIEGO, Szczytowa, Warszawska 19, 19A, 21, 23, 26, 28A, 32, 38, 40A, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66A, 66a, 68, 70, 72, Walerego WRÓBLEWSKIEGO, Zawiszy Czarnego, Ziemowita, Żurawia
20 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Akademicka 8 Biała Podlaska stały Tak Akademicka, Joachima BARTOSZEWICZA, Józefa BŁYSKOSZA, Fryderyka CHOPINA, Romana DMOWSKIEGO, Glinki, Głęboka, Józefa HALLERA, Mieczysława KARŁOWICZA, Jana KASPROWICZA, Jana KOCHANOWSKIEGO, Hugona KOŁŁĄTAJA, Kazimierza KRUCZKOWSKIEGO, Kwiatowa, Jana MAKARUKA, Stanisława MARUSARZA, Jana MATEJKI, Olimpijczyków, Elizy ORZESZKOWEJ, Juliusza OSTERWY, Ignacego Jana PADEREWSKIEGO, Pokoju, Powstania Warszawskiego, Juliana PRZYBOSIA, Romana ROGIŃSKIEGO, Sitnicka 26, 28, 30, 32, 40, 42, 44, 46, 48, 48B, 52, 52A, 52B, 54, 56, 58, 58A, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 67A, 67B, 72, 75, 75A, 77A, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 93, 97, 99, 101, 101A, 109, 111, 113, 113A, 113B, 115, 117, 119, 119A, 121, 123, 125, 125A, 127, 127A, 127B, 129, 131, 131A, 133, 137, 139, 145, 147, 149, Studencka, Sworska, Tadeusza SYGIETYŃSKIEGO, Szarych Szeregów, Karola SZYMANOWSKIEGO, Targowa, Kazimierza TETMAJERA-PRZERWY, Unitów Podlaskich, Henryka WIENIAWSKIEGO, Willowa, Zgoda
21 Przedszkole Samorządowe nr 13, ul. Kazimierza Jagiellończyka 17 Biała Podlaska stały Tak Błogosławionego Honorata Koźmińskiego, Grunwaldzka, Kazimierza Jagiellończyka, Królowej Jadwigi 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 23, 23A, 25, 27, 29, 30, 32, 34, Księcia Witolda, Terebelska 12, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 36, 38, 38A, 42, 46, 50, 50A, Władysława Jagiełły
22 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Zygmunta Augusta 2 Biała Podlaska stały Tak Królowej Jadwigi 10, 12, Stefana OKRZEI, Osiedle Sitnickie, Poprzeczna, Radziwiłłowska, Różana, Terebelska 45, 45A, 49, 49A, 49B, 49C, 49D, 56, 58, 66, Zygmunta Augusta
23 Przedszkole Samorządowe nr 17, ul. Zygmunta Starego 4 Biała Podlaska stały Nie Anny Jagiellonki, Terebelska 67A, 68, 69, 69A, 69B, 69C, 70, 71, 72, 74, 76, 79, 80, 81, 81A, 83, 83A, 85, 86, 87, 88, 93, 94, 95, 96, 98, 102, 104, 110, 111, 111A, 114, 116, 120A, 121, 122, 123, Zygmunta Starego
24 Medyczne Studium Zawodowe, ul. Okopowa 3 Biała Podlaska stały Nie Aleja Jana Pawła II 1, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14A, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, Aliny FEDOROWICZ, Augusta FIELDORFA, Okopowa, Terebelska 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23A, 23B, 25A, 29, 31, 31A, 33, 35, 39, 41, 43, 43B, 47, 47A, 47B, 47C, 49E, 51, 53, 55, Stanisława TESSARO, Aleksandra WERESZKI, Czesława WROCZYŃSKIEGO, Żytnia
25 Katolickie Liceum Ogólnokształcące, ul. Janowska 55 Biała Podlaska stały Nie Jana II Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Janowska 39, 39A, 39B, 40, 41, 41A, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49A, 50, 51A, 51B, 52, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66A, 66B, 68, 70A, 72, 72A, 74, 74A, 76, 78, 80, 82, Sapieżyńska, Stefana Batorego
26 Samorządowe Przedszkole Integracyjne nr 16, ul. Wesoła 21 - 23 Biała Podlaska stały Tak Chmielna, Kąpielowa 2, 4, 4A, 6, 6A, 8, 8A, 10, 12, 12E, Orzechowa 3A, 3B, 3C, 5, 5A, 7, 7A, 7B, 9, 9A, 11, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A, 19, 21, 21A, 23, 25, 25A, 25B, 27, 29, 31, 31A, 31B, 33A, 33B, Rakowa, Słoneczna, Wesoła, Widok, kard. Stefana WYSZYŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 20, 20A, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36A, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56
27 POL-Kres Edwood, ul. Łomaska 86 Biała Podlaska stały Nie Długa 45, 47, 47A, 49, 51, 51F, 53, 54, 54A, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62A, 62B, 64A, 71, 73, 85, Górna 33, 36, 36B, 37, 38, 39, 40, 42A, 43, 45, 46A, 46B, 47, 49, 52, 55, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 69, 69A, 70, 70A, 70B, 71, 72, 73, 75, 75A, 76A, 78, 79A, 80, 83, 85, 86, 88, 91, 92, 93, 95, 95A, 97, Jasna, Łomaska 31, 33, 37, 39, 39A, 41, 43, 43A, 43B, 43C, 45, 45A, 47, 47A, 49, 49A, 51, 51A, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 71A, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 80A, 80B, 80C, 80D, 82, 82d, 84, 87, 88, 88A, 89, 90, 91, 93, 93B, 93C, 93D, 94, 95, 95A, 96, 97, 98, 99, 100, 100A, 101, 102, 103, 104, 105, 105A, 105B, 105C, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 115A, 115B, 116, 117, 117A, 119, 120, 120A, 122, 122A, 122B, 122C, 123, 126, 127, 128, 128A, 129, 129A, 131, 132, 132A, 133, 136, 136B, 138, 139, 140, 140A, 141, 142, 142A, 143, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 151A, 152, 154, 155, 156, 157, 159A, 160, 161, 162, 162A, 162B, 163, 164, 164A, 165, 166, 168, 168A, 170A, 174, 174B, 178, 178B, Ługowa, Mieszczańska, Olszowa, Robotnicza, Szkolna, Ziemiańska, Złota, ŻWIRKI i WIGURY 1, 1A, 3, 5, 5C, 5D, 5E, 8, 9, 9A, 10, 10B, 10C
28 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Terebelska 57 - 65 Biała Podlaska szpital Nie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
29 Zakład Karny, ul. Prosta 33 Biała Podlaska zakład karny Nie Zakład Karny

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Aleja Jana Pawła II (od Krzny do ul. Kościuszki), Aleja Tysiąclecia (od Krzny do PKP), Adama ASNYKA, Brzegowa, Brzozowa, Chmielna, Fabryczna, Grabowa, Handlowa, Kąpielowa, Tadeusza KOŚCIUSZKI, Leszczynowa, Lotnicza, Łomaska (numery nieparzyste od Krzny do ul. Zielonej i parzyste od Krzny do ul. Kolejowej), Łukaszyńska, Adama MICKIEWICZA, Młyńska, Na Skarpie, Orzechowa, Parkowa, Piaskowa, Plażowa, Pływacka, Rakowa, Mikołaja REJA, Rybna, Sidorska (od ul. Kolejowej do ul. Brzegowej), Składowa, Słoneczna, Słowicza, Torowa, Ludwika WARYŃSKIEGO, Wesoła, Widok, Włoska, kard. Stefana WYSZYŃSKIEGO, Franciszka ZDANOWSKIEGO. 5 10 809 4 28
0.0000020000Nr 2 Akacjowa, Jerzego BAJANA, Bartka Las, Barwinkowa, Boczna, Borowa, Borowikowa, Borówkowa, Władysława BRONIEWSKIEGO, Jana BRZECHWY, Bukowa, Zbigniewa BURZYŃSKIEGO, Ceglana, Chłodna, Cienista, Zbysława CIOŁKOSZA, Cisowa, Stanisława CYWIŃSKIEGO, Izabeli CZAJKI-STACHOWICZ, Czereśniowa, Jana CZERWIŃSKIEGO, Mieczysławy ĆWIKLIŃSKIEJ, Daleka, Dąbrowska, Długa, Jana DŁUGOSZA, Dobra, Dokudowska, Droga Wojskowa (od Krzny do ul. Twardej), Stefana DRZEWIECKIEGO, Dzika, Konstantego Ildefonsa GAŁCZYŃSKIEGO, Gołębia, Górna, Grabarska, Graniczna, Gromadzka, Grzybowa, Iglasta, Jagodowa, Jałowcowa, ks. Walentego JANKOWSKIEGO, Stefana JARACZA, Jarzębinowa, Jasna, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Bogusława KACZYŃSKIEGO, Kalinowa, Karasia, Klonowa, Kolejowa, Kołowa, Kołychawa, Koncertowa, Marii KONOPNICKIEJ, Kościelna, Ignacego KRASICKIEGO, Kręta, Krucza, Krzywa, Lisia, Lotników Podlaskich, Lubelska, Ludowa, Łomaska (numery nieparzyste od ul. Zielonej do granic miasta i parzyste od ul. Kolejowej do granic miasta), Łowiecka, Ługowa, Józefa MACIĄGA, Kornela MAKUSZYŃSKIEGO, Mała, Męczenników Katynia, Mieszczańska, Józefa MILCARKA, Modrzewiowa, Morelowa, Mostowska, Zofii NAŁKOWSKIEJ, Cypriana Kamila NORWIDA, Okólna, Okrężna, Olszowa, Opieńkowa, Paprociowa, Plac Trzech Krzyży, Podleśna, Podłączna, Pogodna, Poziomkowa, Przelotna, Przyjaźni, Robotnicza, Sarnia, Sasankowa, Kajetana SAWCZUKA, Stefanii SEMPOŁOWSKIEJ, Henryka SIENKIEWICZA, Generała W. SIKORSKIEGO Marii SKŁODOWSKIEJ-CURIE, Stefana SKOCZYLASA, Sobolowa, Sokulska, Ludwika SOLSKIEGO, Sosnowa, Sowia, gen. Józefa SOWIŃSKIEGO, Sportowa, Stacyjna, Stodolna, Szkolna, Szumowa, ks. Piotra ŚCIEGIENNEGO, Środkowa, Świerkowa, Czesława TAŃSKIEGO, Tęczowa, Topolowa, Juliana TUWIMA, Twarda, Wiązowa, Wierzbowa, Winiarska, Wiśniowa, Witoroska, Czesława WITOSZYŃSKIEGO, Wolska, Wrzosowa, Wspólna, Zenona WYRZYKOWSKIEGO, Stanisława WYSPIAŃSKIEGO, Wyzwolenia, Zaciszna, Zagajnikowa, Gabrieli ZAPOLSKIEJ, Zawilcowa, Aleksandra ZELWEROWICZA, Zielona, Ziemiańska, Złota, Żabia, Jana ŻARDECKIEGO, ŻWIRKI i WIGURY, Żwirowa. 6 10 824 4 32
0.0000030000Nr 3 Aleja Jana Pawła II (od ul. Terebelskiej do Krzny), Aleja Solidarności, Aleja Tysiąclecia (od ul. Brzeskiej do Krzny), Armii Krajowej, Artyleryjska (numery 2, 4, 7, 8), ks. Edmunda BARBASIEWICZA, Batalionów Chłopskich, Stefana BATOREGO, Józefa BEKA, Białka, Ks. Zbigniewa BIEŃKOWSKIEGO, gen. Ludwika BITTNERA, Jakuba BOJKI, Władysława BOWNIKA, Braci Horaczyńskich, Marii BRATKOWSKIEJ, Browarna, Brzeska, St. BRZÓSKI, Konstantego Romualda BUDKIEWICZA, Budowlana, Celników Polskich, Józefa CHEŁMOŃSKIEGO, Józefa CHŁOPICKIEGO, Alberta CHMIELOWSKIEGO, Ciasna, Cicha, Cmentarna, Stanisława DAMROSZA, Jana DĄBSKIEGO, Dolna, Józefa DWERNICKIEGO, Mikołaja DZIEDZICKIEGO, Jadwigi DZIUBIŃSKIEJ, Ekologiczna, Elektryczna, Juliana FAŁATA, Aliny FEDOROWICZ, Augusta FIELDORFA, Francuska, Leona FRANKOWSKIEGO, Józefa FURMANA, Garncarska, Aleksandra GIERYMSKIEGO, Jana GLOGERA, Józefa GRUDZIŃSKIEGO, Gruntowa, Jana II Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Janowska, Jatkowa, Kasztanowa, Kolonia Francuska, Janusza KORCZAKA, Kosmonautów, Ireny KOSMOWSKIEJ, Wojciecha KOSSAKA, Kosynierów, Wacława KOWALSKIEGO, Józefa Ignacego KRASZEWSKIEGO, Krótka, Juliusza KRZYŻANOWSKIEGO, Mariana LANGIEWICZA, Joachima LELEWELA, Lipowa, Łazienna, Łąkowa, Haliny ŁUCZYCKIEJ, Wandy MADLER, Jacka MALCZEWSKIEGO, Maksymiliana MALINOWSKIEGO, Metalowa, Stanisława MIKOŁAJCZYKA, Stanisława MIŁKOWSKIEGO, Stanisława MONIUSZKI, Wacława NARTOWSKIEGO, Gabriela NARUTOWICZA, Józefa NIEĆKI, Janiny NIEDŹWIEDZKIEJ, Tomasza NOCZNICKIEGO, Nowa, Obwodowa, Ogrodowa, Okopowa, Juliana ORDONA, Stanisława OSIECKIEGO, Witolda PILECKIEGO, Marszałka Józefa PIŁSUDSKIEGO, Plac Baranowicki, Plac Rubina, Plac Szkolny Dwór, Plac Wojska Polskiego, Plac Wolności, Emilii PLATER, Pocztowa, Podmiejska, Polna, Powstańców, Północna, Ignacego PRĄDZYŃSKIEGO, Prosta, Bolesława PRUSA, ks. Józefa PRUSZKOWSKIEGO, Przechodnia, Przemysłowa, Przesmyk, Reformacka, Tadeusza REJTANA, Henryka REWAKOWICZA, Władysława Stanisława REYMONTA, Rolnicza, „Grota”ROWECKIEGO, Rzeczna, Rzeźniana, Sadowa, Sapieżyńska, Sidorska (od ul. Brzegowej do granic miasta), Sielczyk, Sitnicka (nieparzyste od ul. Janowskiej do ul. Grunwaldzkiej i parzyste od ul. Janowskiej do ul. Piłsudskiego), Piotra SKARGI, Ignacego SOLARZA, Spokojna, Jana STAPIŃSKIEGO, Jana STYKI, Średnia, Terebelska (nieparzyste od ul. Janowskiej do szpitala włącznie bez numeru 45, 45A, 49, 49A, 49B, 49C, 49D), Stanisława TESSARO, Romualda TRAUGUTTA, Turystyczna, Konstantego WALCZUKA, Anieli WALEWSKIEJ, Warszawska (od Placu Wolności do ul. Spółdzielczej), Wąska, Aleksandra WERESZKI, ks. Krzysztofa WILSKIEGO-- CIBOROWICZA, Wincentego WITOSA, Czesława WROCZYŃSKIEGO, Józefa WYBICKIEGO, Zagrodowa, Zamkowa, Stefana ŻEROMSKIEGO, Żytnia. 6 11 983 4 32
0.0000040000Nr 4 34 Pułku Piechoty, Juliana ABRAMOWICZA, Akademicka, Anny Jagiellonki, Artyleryjska (numery 16A, 20), Joachima BARTOSZEWICZA, Józefa BEMA, Błogosławionego Honorata Koźmińskiego, Józefata BŁYSKOSZA, Bolesława Chrobrego, Jana Karola CHODKIEWICZA, Fryderyka CHOPINA, Stefana CZARNIECKIEGO, Antoniego CZECHA, Romana DMOWSKIEGO, Droga Wojskowa (od ul. Sławacińskiej do Krzny), Folwarczna, Glinki, Głęboka, Bartosza GŁOWACKIEGO, Stefana GRODZICKIEGO, Grunwaldzka, Józefa HALLERA, Mieczysława KARŁOWICZA, Jana KASPROWICZA, Kazimierza Jagiellończyka, Jana KILIŃSKIEGO, Franciszka KLEEBERGA, Jana KOCHANOWSKIEGO, Hugona KOŁŁĄTAJA, Mikołaja KOPERNIKA, Królowej Jadwigi, Kazimierza KRUCZKOWSKIEGO, Księcia Witolda, Janusza KUSOCIŃSKIEGO, Kwiatowa, Literacka, Jana MAKARUKA, Stanisława MARUSARZA, Jana MATEJKI, Juliana Ursyna NIEMCEWICZA, Stefana OKRZEI, Olimpijczyków, Elizy ORZESZKOWEJ, Osiedle Sitnickie, Julisza OSTERWY, Ignacego Jana PADEREWSKIEGO, Piękna, Pokoju, Józefa PONIATOWSKIEGO, Poprzeczna, Powstania Warszawskiego, Juliana PRZYBOSIA, Kazimierza PUŁASKIEGO, Radziwiłłowska, Romana ROGIŃSKIEGO, Różana, Sitnicka (nieparzyste od ul. Grunwaldzkiej do granic miasta i parzyste od ul. Piłsudskiego do granic miasta), Sławacińska, Juliusza SŁOWACKIEGO, Spacerowa, Spółdzielcza, Andrzeja STRUGA, Studencka, majora Henryka SUCHARSKIEGO, Sworska, Tadeusza SYGIETYŃSKIEGO, Szarych Szeregów, Szczytowa, Karola SZYMANOWSKIEGO, Targowa, Terebelska (parzyste od ul. Janowskiej do granic miasta i nieparzyste od nr 67A do granic miasta oraz numery 45, 45A, 49, 49A, 49B, 49C, 49D), Kazimierza TETMAJERA-PRZERWY, Franciszka UJMY, Unitów Podlaskich, Warszawska (od ul. Spółdzielczej do granic miasta), Henryka WIENIAWSKIEGO, Willowa, Władysława Jagiełły, Walerego WRÓBLEWSKIEGO, Zawiszy Czarnego, Zgoda, Ziemowita, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego, Żurawia. 6 12 087 4 32
Podsumowanie 23 45 703 16 124

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 7 8 8 8 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 8 8 8 31
13 KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH KW RASIL 7 8 8 8 31
14 KOMITET WYBORCZY BIAŁA SAMORZĄDOWA KW BIAŁA SAMORZĄDOWA 7 8 8 8 31

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
4 STEFANIUK Dariusz Paweł 37 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Biała Podlaska
2 CZAPSKI Andrzej Antoni 64 wyższe KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH Biała Podlaska
1 BRONIEWICZ Bogusław 55 Wyższe KOMITET WYBORCZY BIAŁA SAMORZĄDOWA Biała Podlaska
3 LITWINIUK Michał Piotr 41 Wyższe KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Platforma Obywatelska RP Biała Podlaska

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 10 900 5 609 5 605 51.42% 0.05142
5 477 97.72% 0.09772
Tak
2 10 851 5 573 5 574 51.37% 0.05137
5 417 97.18% 0.09718
Tak
3 11 830 6 009 6 004 50.75% 0.05075
5 849 97.42% 0.09742
Tak
4 12 089 6 730 6 726 55.64% 0.05564
6 621 98.44% 0.09844
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 461 31 36.21% 0.03621
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 111 31 43.28% 0.04328
13 KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH 1 093 31 4.68% 0.00468
14 KOMITET WYBORCZY BIAŁA SAMORZĄDOWA 3 699 31 15.83% 0.01583

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 8 461 31 9 36.21% 0.03621
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 10 111 31 11 43.28% 0.04328
Tak
13 KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH 1 093 31 0 4.68% 0.00468
Nie
14 KOMITET WYBORCZY BIAŁA SAMORZĄDOWA 3 699 31 3 15.83% 0.01583
Tak

Rada Miasta Biała Podlaska - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 4 1 GODLEWSKI Waldemar Marian 668 12.20% 0.0122
Tak
1 4 2 STOLARCZUK Anna 255 4.66% 0.00466
Nie
1 4 3 KULICKA Dorota Irena 200 3.65% 0.00365
Nie
1 4 4 MORAWSKA Teresa Stanisława 138 2.52% 0.00252
Nie
1 4 5 IZDEBSKI Marcin Józef 480 8.76% 0.00876
Tak
1 4 6 RESZKO Igor Sebastian 80 1.46% 0.00146
Nie
1 4 7 KOZŁOWSKI Zdzisław Stanisław 179 3.27% 0.00327
Nie
1 10 1 GRODECKI Henryk Marian 730 13.33% 0.01333
Tak
1 10 2 KONARSKI Stefan 209 3.82% 0.00382
Nie
1 10 3 DZYR Marek Kazimierz 525 9.59% 0.00959
Tak
1 10 4 BEDNARZ Agnieszka 193 3.52% 0.00352
Nie
1 10 5 KOCZOROWSKA Sylwia Julia 176 3.21% 0.00321
Nie
1 10 6 KASPROWICZ Marcin Karol 155 2.83% 0.00283
Nie
1 10 7 SOKOLNICKA Agnieszka Maria 274 5.00% 0.005
Nie
1 13 1 ŁAGOWSKA Alicja Stanisława 184 3.36% 0.00336
Nie
1 13 2 ŻYLIK Mirosław Tadeusz 106 1.94% 0.00194
Nie
1 13 3 LASZUK Wiktor 28 0.51% 0.00051
Nie
1 13 4 WOLANIN Krystyna Maria 8 0.15% 0.00015
Nie
1 13 5 DENISIUK Monika 17 0.31% 0.00031
Nie
1 13 6 ŻMUDZIŃSKA Aniela Ewa 10 0.18% 0.00018
Nie
1 13 7 PAWŁOWSKI Marcin 23 0.42% 0.00042
Nie
1 14 1 JAKUBIEC Jan Adam 261 4.77% 0.00477
Tak
1 14 2 IWANIUK Paweł Grzegorz 170 3.10% 0.0031
Nie
1 14 3 KALITA Katarzyna Tamara 95 1.73% 0.00173
Nie
1 14 4 JAKUBOWSKI Marek 205 3.74% 0.00374
Nie
1 14 5 PASTUSZEWSKA Renata Dorota 30 0.55% 0.00055
Nie
1 14 6 ŁUCIUK Mikołaj 40 0.73% 0.00073
Nie
1 14 7 SOBCZUK Joanna Katarzyna 38 0.69% 0.00069
Nie
2 4 1 SOSNOWSKI Wojciech Grzegorz 873 16.12% 0.01612
Tak
2 4 2 MICHALCZUK Mariusz Andrzej 381 7.03% 0.00703
Tak
2 4 3 ZUBKOWICZ-DEMCZUK Małgorzata 189 3.49% 0.00349
Nie
2 4 4 CYBULSKA-DEMCZUK Marta Agnieszka 203 3.75% 0.00375
Nie
2 4 5 BANDZAREWICZ Wiesława Jadwiga 88 1.62% 0.00162
Nie
2 4 6 CHILEWICZ Wojciech Stanisław 180 3.32% 0.00332
Nie
2 4 7 OSTROWSKI Franciszek 306 5.65% 0.00565
Tak
2 4 8 ROMANOWSKI Konrad Józef 115 2.12% 0.00212
Nie
2 10 1 CHODZIŃSKI Adam Rajmund 1 340 24.74% 0.02474
Tak
2 10 2 KURAŚ Marek 129 2.38% 0.00238
Nie
2 10 3 POTOCKI Sławomir Mikołaj 403 7.44% 0.00744
Tak
2 10 4 KOROLCZUK Anna Małgorzata 162 2.99% 0.00299
Tak
2 10 5 MELANIUK Ewelina 83 1.53% 0.00153
Nie
2 10 6 ŚWIDERSKA Iwona 134 2.47% 0.00247
Nie
2 10 7 KONDRATIUK Wojciech 138 2.55% 0.00255
Nie
2 10 8 ŻELAZOWSKA Magdalena 146 2.70% 0.0027
Nie
2 13 1 TYMOSZCZUK Joanna Barbara 22 0.41% 0.00041
Nie
2 13 2 GAŁCZYŃSKI Jacek Grzegorz 6 0.11% 0.00011
Nie
2 13 3 KWIATKOWSKI Wojciech Łukasz 57 1.05% 0.00105
Nie
2 13 4 BŁASIKIEWICZ Katarzyna 5 0.09% 9.0E-5
Nie
2 13 5 BOKSZA Grzegorz Krzysztof 19 0.35% 0.00035
Nie
2 13 6 BANASZUK Michał Szymon 5 0.09% 9.0E-5
Nie
2 13 7 GRZYWACZEWSKI Michał Karol 4 0.07% 7.0E-5
Nie
2 13 8 ŁASKA Irena 53 0.98% 0.00098
Nie
2 14 1 POLKOWSKI Paweł Jan 157 2.90% 0.0029
Nie
2 14 2 MICHLEWICZ Arkadiusz 44 0.81% 0.00081
Nie
2 14 3 JAKUBOWSKA Magda 46 0.85% 0.00085
Nie
2 14 4 TCHÓRZ Agnieszka Monika 21 0.39% 0.00039
Nie
2 14 5 KALINOWSKA Marta 40 0.74% 0.00074
Nie
2 14 6 ŁUCYN Tadeusz 16 0.30% 0.0003
Nie
2 14 7 DANILUK Iwona Barbara 13 0.24% 0.00024
Nie
2 14 8 DUKLEWSKI Dariusz Antoni 39 0.72% 0.00072
Nie
3 4 1 SIEMAKOWICZ Grzegorz 370 6.33% 0.00633
Nie
3 4 2 WOŹNIAK Robert Tomasz 513 8.77% 0.00877
Tak
3 4 3 PARAFINIUK Stefan Konrad 447 7.64% 0.00764
Tak
3 4 4 KWAŚNIEWSKA-KOZŁOWSKA Anna 110 1.88% 0.00188
Nie
3 4 5 RACZUK Wojciech Adam 115 1.97% 0.00197
Nie
3 4 6 KOZŁOWIEC Joanna Dorota 147 2.51% 0.00251
Nie
3 4 7 CHALIMONIUK Grażyna Teresa 58 0.99% 0.00099
Nie
3 4 8 SIŁAKIEWICZ Paweł 119 2.03% 0.00203
Nie
3 10 1 LITWINIUK Dariusz Robert 984 16.82% 0.01682
Tak
3 10 2 RABCZUK Wiesław Marian 380 6.50% 0.0065
Tak
3 10 3 KORSZEŃ Anna Mirosława 197 3.37% 0.00337
Nie
3 10 4 WAWRYNIUK Beata Maria 223 3.81% 0.00381
Nie
3 10 5 BORODIJUK Edward Józef 226 3.86% 0.00386
Tak
3 10 6 MARCZUK Monika 141 2.41% 0.00241
Nie
3 10 7 TOKARSKI Daniel 78 1.33% 0.00133
Nie
3 10 8 DZIKIEWICZ Igor 213 3.64% 0.00364
Nie
3 13 1 NITYCHORUK Andrzej Stanisław 59 1.01% 0.00101
Nie
3 13 2 JASŁOWSKI Zbigniew Franciszek 72 1.23% 0.00123
Nie
3 13 3 DZYR Jan 32 0.55% 0.00055
Nie
3 13 4 OLSZEWSKI Dariusz Stanisław 22 0.38% 0.00038
Nie
3 13 5 DENISIUK Janusz Klemens 57 0.97% 0.00097
Nie
3 13 6 CENIUK Aneta 52 0.89% 0.00089
Nie
3 13 7 URBANIAK Elżbieta Stanisława 11 0.19% 0.00019
Nie
3 13 8 MAZIEJUK Stanisława Teresa 11 0.19% 0.00019
Nie
3 14 1 KUCZER Bartłomiej 327 5.59% 0.00559
Tak
3 14 2 KORDYŚ Renata 117 2.00% 0.002
Nie
3 14 3 SIŁACZUK Klaudia Małgorzata 195 3.33% 0.00333
Nie
3 14 4 STEFANIUK Waldemar Paweł 118 2.02% 0.00202
Nie
3 14 5 CZECH Grażyna Jolanta 137 2.34% 0.00234
Nie
3 14 6 PARCHOMIUK Bartosz 18 0.31% 0.00031
Nie
3 14 7 AFALTOWSKI Konrad Kamil 72 1.23% 0.00123
Nie
3 14 8 BARSZCZ Kacper 228 3.90% 0.0039
Nie
4 4 1 LITWINIUK Michał Piotr 1 387 20.95% 0.02095
Tak
4 4 2 ZEMKE Wacław 170 2.57% 0.00257
Nie
4 4 3 WILCZEWSKI Adam 156 2.36% 0.00236
Nie
4 4 4 PACELT Edyta Maria 51 0.77% 0.00077
Nie
4 4 5 WLIZŁO Rafał Czesław 193 2.91% 0.00291
Tak
4 4 6 BEŃ Krystyna 184 2.78% 0.00278
Nie
4 4 7 MARKS Krzysztof Karol 30 0.45% 0.00045
Nie
4 4 8 GÓRNIAK Krystyna Maria 76 1.15% 0.00115
Nie
4 10 1 STEFANIUK Dariusz Paweł 1 299 19.62% 0.01962
Tak
4 10 2 SUDEWICZ Karol 509 7.69% 0.00769
Tak
4 10 3 WIĘCIERZEWSKI Ryszard Henryk 269 4.06% 0.00406
Nie
4 10 4 NIKOŁAJCZUK Stanisław 290 4.38% 0.00438
Tak
4 10 5 WOŁOSZ Alina Justyna 86 1.30% 0.0013
Nie
4 10 6 CHILUK Robert 76 1.15% 0.00115
Nie
4 10 7 ZACHARUK Beata 99 1.50% 0.0015
Nie
4 10 8 ŚWIERCZEWSKA-PIETRAS Katarzyna 244 3.69% 0.00369
Nie
4 13 1 STANISŁAWEK Aneta Marta 94 1.42% 0.00142
Nie
4 13 2 KONASIUK Renata Maria 28 0.42% 0.00042
Nie
4 13 3 GAJUR Jan 15 0.23% 0.00023
Nie
4 13 4 PERLIŃSKI Piotr 16 0.24% 0.00024
Nie
4 13 5 WOŁODKO Aleksander Bogumił 13 0.20% 0.0002
Nie
4 13 6 GRZYWACZEWSKA Maria 20 0.30% 0.0003
Nie
4 13 7 DUNIA Jerzy Roman 12 0.18% 0.00018
Nie
4 13 8 BIELECKA Elżbieta Maria 32 0.48% 0.00048
Nie
4 14 1 BUCZYŃSKI Maciej Paweł 370 5.59% 0.00559
Nie
4 14 2 ŻELISKO Agnieszka Danuta 130 1.96% 0.00196
Nie
4 14 3 KOWAL Renata 97 1.47% 0.00147
Nie
4 14 4 LUBAŃSKI Marcin Paweł 33 0.50% 0.0005
Nie
4 14 5 NIKOLSKA Małgorzata Wanda 158 2.39% 0.00239
Nie
4 14 6 KOCZKODAJ Łukasz Daniel 16 0.24% 0.00024
Nie
4 14 7 CYBULSKI Grzegorz Włodzimierz 93 1.40% 0.0014
Nie
4 14 8 BRONIEWICZ Bogusław 375 5.66% 0.00566
Tak

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BRONIEWICZ Bogusław 55 Wyższe Biała Podlaska, 2 739 11.56 Nie
2 CZAPSKI Andrzej Antoni 64 wyższe Biała Podlaska, 2 835 11.96 Nie
3 LITWINIUK Michał Piotr 41 Wyższe Biała Podlaska, 7 691 32.45 Druga tura
4 STEFANIUK Dariusz Paweł 37 Wyższe Biała Podlaska, 10 436 44.03 Druga tura

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Przedszkole Samorządowe nr 11, ul. Sidorska 20 Biała Podlaska stały 1 564 810 810 51.79% 0.05179
801 98.89%
2 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Sidorska 30 Biała Podlaska stały 1 493 661 661 44.27% 0.04427
657 99.39%
3 Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Kolejowa 8 Biała Podlaska stały 1 457 687 685 47.01% 0.04701
682 99.56%
4 Przedszkole Samorządowe nr 7, ul. Ludwika Waryńskiego 1 Biała Podlaska stały 1 324 683 681 51.44% 0.05144
677 99.41%
5 Przedszkole Samorządowe nr 14, ul. Łukaszyńska 34 Biała Podlaska stały 1 592 889 889 55.84% 0.05584
879 98.88%
6 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Leszczynowa 16 Biała Podlaska stały 1 812 984 982 54.19% 0.05419
977 99.49%
7 Klub Kultury "Eureka", ul. Orzechowa 34 Biała Podlaska stały 1 533 838 836 54.53% 0.05453
823 98.44%
8 Państwowa Szkoła Wyższa, ul. Sidorska 95 - 97 Biała Podlaska stały 933 402 402 43.09% 0.04309
397 98.76%
9 Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Langiewicza 44 Biała Podlaska stały 1 031 501 501 48.59% 0.04859
499 99.60%
10 Zespół Szkół Zawodowych nr 1, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36 Biała Podlaska stały 1 055 556 556 52.70% 0.0527
552 99.28%
11 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, ul. Gabriela Narutowicza 39 Biała Podlaska stały 791 396 396 50.06% 0.05006
393 99.24%
12 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Stanisława Moniuszki 36 Biała Podlaska stały 2 205 1 015 1 015 46.03% 0.04603
1 007 99.21%
13 Zespół Szkół Zawodowych nr 2, ul. Brzeska 71 Biała Podlaska stały 2 505 1 386 1 388 55.41% 0.05541
1 375 99.06%
14 Powiatowy Zespół Do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności, ul. Stacyjna 6 Biała Podlaska stały 1 779 937 937 52.67% 0.05267
925 98.72%
15 Przychodnia Lekarska, ul. Jana Czerwińskiego 25 Biała Podlaska stały 1 602 881 881 54.99% 0.05499
877 99.55%
16 P. P. H. U. "TRANSBET", ul. Grzybowa 52A Biała Podlaska stały 2 398 1 282 1 284 53.54% 0.05354
1 270 98.91%
17 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Sportowa 7 Biała Podlaska stały 2 060 1 122 1 122 54.47% 0.05447
1 113 99.20%
18 Przedszkole Samorządowe nr 3, ul. Warszawska 19c Biała Podlaska stały 1 884 1 050 1 050 55.73% 0.05573
1 040 99.05%
19 Klub Kultury "Piast", ul. Spółdzielcza 4 Biała Podlaska stały 1 839 1 014 1 012 55.03% 0.05503
999 98.72%
20 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Akademicka 8 Biała Podlaska stały 2 224 1 302 1 300 58.45% 0.05845
1 287 99.00%
21 Przedszkole Samorządowe nr 13, ul. Kazimierza Jagiellończyka 17 Biała Podlaska stały 2 122 1 203 1 197 56.41% 0.05641
1 197 100.00%
22 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Zygmunta Augusta 2 Biała Podlaska stały 2 064 1 131 1 130 54.75% 0.05475
1 118 98.94%
23 Przedszkole Samorządowe nr 17, ul. Zygmunta Starego 4 Biała Podlaska stały 1 956 1 027 1 027 52.51% 0.05251
1 018 99.12%
24 Medyczne Studium Zawodowe, ul. Okopowa 3 Biała Podlaska stały 2 003 1 066 1 064 53.12% 0.05312
1 059 99.53%
25 Katolickie Liceum Ogólnokształcące, ul. Janowska 55 Biała Podlaska stały 1 969 1 037 1 037 52.67% 0.05267
1 030 99.32%
26 Samorządowe Przedszkole Integracyjne nr 16, ul. Wesoła 21 - 23 Biała Podlaska stały 649 342 340 52.39% 0.05239
338 99.41%
27 POL-Kres Edwood, ul. Łomaska 86 Biała Podlaska stały 1 555 664 664 42.70% 0.0427
660 99.40%
28 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Terebelska 57 - 65 Biała Podlaska szpital 65 37 37 56.92% 0.05692
37 100.00%
29 Zakład Karny, ul. Prosta 33 Biała Podlaska zakład karny 201 15 15 7.46% 0.00746
14 93.33%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 LITWINIUK Michał Piotr 41 Wyższe Biała Podlaska, 13298 53.11 Tak
2 STEFANIUK Dariusz Paweł 37 Wyższe Biała Podlaska, 11742 46.89 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych STEFANIUK Dariusz Paweł Głosów ważnych oddanych na kandydatów LITWINIUK Michał Piotr
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Przedszkole Samorządowe nr 11, ul. Sidorska 20 Biała Podlaska 854 386 45.20% 0.0452
54.80% 468
2 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Sidorska 30 Biała Podlaska 689 351 50.94% 0.05094
49.06% 338
3 Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Kolejowa 8 Biała Podlaska 716 322 44.97% 0.04497
55.03% 394
4 Przedszkole Samorządowe nr 7, ul. Ludwika Waryńskiego 1 Biała Podlaska 745 345 46.31% 0.04631
53.69% 400
5 Przedszkole Samorządowe nr 14, ul. Łukaszyńska 34 Biała Podlaska 916 412 44.98% 0.04498
55.02% 504
6 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Leszczynowa 16 Biała Podlaska 1008 487 48.31% 0.04831
51.69% 521
7 Klub Kultury "Eureka", ul. Orzechowa 34 Biała Podlaska 858 361 42.07% 0.04207
57.93% 497
8 Państwowa Szkoła Wyższa, ul. Sidorska 95 - 97 Biała Podlaska 442 206 46.61% 0.04661
53.39% 236
9 Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Langiewicza 44 Biała Podlaska 539 320 59.37% 0.05937
40.63% 219
10 Zespół Szkół Zawodowych nr 1, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36 Biała Podlaska 571 201 35.20% 0.0352
64.80% 370
11 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, ul. Gabriela Narutowicza 39 Biała Podlaska 413 204 49.39% 0.04939
50.61% 209
12 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Stanisława Moniuszki 36 Biała Podlaska 1087 500 46.00% 0.046
54.00% 587
13 Zespół Szkół Zawodowych nr 2, ul. Brzeska 71 Biała Podlaska 1403 606 43.19% 0.04319
56.81% 797
14 Powiatowy Zespół Do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności, ul. Stacyjna 6 Biała Podlaska 992 558 56.25% 0.05625
43.75% 434
15 Przychodnia Lekarska, ul. Jana Czerwińskiego 25 Biała Podlaska 919 509 55.39% 0.05539
44.61% 410
16 P. P. H. U. "TRANSBET", ul. Grzybowa 52A Biała Podlaska 1384 705 50.94% 0.05094
49.06% 679
17 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Sportowa 7 Biała Podlaska 1175 625 53.19% 0.05319
46.81% 550
18 Przedszkole Samorządowe nr 3, ul. Warszawska 19c Biała Podlaska 1077 448 41.60% 0.0416
58.40% 629
19 Klub Kultury "Piast", ul. Spółdzielcza 4 Biała Podlaska 1034 474 45.84% 0.04584
54.16% 560
20 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Akademicka 8 Biała Podlaska 1380 604 43.77% 0.04377
56.23% 776
21 Przedszkole Samorządowe nr 13, ul. Kazimierza Jagiellończyka 17 Biała Podlaska 1233 588 47.69% 0.04769
52.31% 645
22 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Zygmunta Augusta 2 Biała Podlaska 1164 529 45.45% 0.04545
54.55% 635
23 Przedszkole Samorządowe nr 17, ul. Zygmunta Starego 4 Biała Podlaska 1080 526 48.70% 0.0487
51.30% 554
24 Medyczne Studium Zawodowe, ul. Okopowa 3 Biała Podlaska 1083 428 39.52% 0.03952
60.48% 655
25 Katolickie Liceum Ogólnokształcące, ul. Janowska 55 Biała Podlaska 1111 452 40.68% 0.04068
59.32% 659
26 Samorządowe Przedszkole Integracyjne nr 16, ul. Wesoła 21 - 23 Biała Podlaska 376 193 51.33% 0.05133
48.67% 183
27 POL-Kres Edwood, ul. Łomaska 86 Biała Podlaska 751 387 51.53% 0.05153
48.47% 364
28 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Terebelska 57 - 65 Biała Podlaska 23 10 43.48% 0.04348
56.52% 13
29 Zakład Karny, ul. Prosta 33 Biała Podlaska 17 5 29.41% 0.02941
70.59% 12

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Przedszkole Samorządowe nr 11, ul. Sidorska 20 Biała Podlaska stały 1571 878 859 54.68% 0.05468
854 99.42%
2 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Sidorska 30 Biała Podlaska stały 1465 692 692 47.24% 0.04724
689 99.57%
3 Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Kolejowa 8 Biała Podlaska stały 1456 718 719 49.38% 0.04938
716 99.58%
4 Przedszkole Samorządowe nr 7, ul. Ludwika Waryńskiego 1 Biała Podlaska stały 1324 749 749 56.57% 0.05657
745 99.47%
5 Przedszkole Samorządowe nr 14, ul. Łukaszyńska 34 Biała Podlaska stały 1594 921 921 57.78% 0.05778
916 99.46%
6 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Leszczynowa 16 Biała Podlaska stały 1812 1013 1014 55.96% 0.05596
1008 99.41%
7 Klub Kultury "Eureka", ul. Orzechowa 34 Biała Podlaska stały 1534 871 871 56.78% 0.05678
858 98.51%
8 Państwowa Szkoła Wyższa, ul. Sidorska 95 - 97 Biała Podlaska stały 931 447 447 48.01% 0.04801
442 98.88%
9 Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Langiewicza 44 Biała Podlaska stały 1029 544 544 52.87% 0.05287
539 99.08%
10 Zespół Szkół Zawodowych nr 1, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36 Biała Podlaska stały 1058 575 575 54.35% 0.05435
571 99.30%
11 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, ul. Gabriela Narutowicza 39 Biała Podlaska stały 790 416 416 52.66% 0.05266
413 99.28%
12 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Stanisława Moniuszki 36 Biała Podlaska stały 2207 1089 1089 49.34% 0.04934
1087 99.82%
13 Zespół Szkół Zawodowych nr 2, ul. Brzeska 71 Biała Podlaska stały 2502 1413 1415 56.55% 0.05655
1403 99.15%
14 Powiatowy Zespół Do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności, ul. Stacyjna 6 Biała Podlaska stały 1779 997 997 56.04% 0.05604
992 99.50%
15 Przychodnia Lekarska, ul. Jana Czerwińskiego 25 Biała Podlaska stały 1598 925 925 57.88% 0.05788
919 99.35%
16 P. P. H. U. "TRANSBET", ul. Grzybowa 52A Biała Podlaska stały 2402 1396 1396 58.12% 0.05812
1384 99.14%
17 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Sportowa 7 Biała Podlaska stały 2031 1180 1180 58.10% 0.0581
1175 99.58%
18 Przedszkole Samorządowe nr 3, ul. Warszawska 19c Biała Podlaska stały 1883 1084 1084 57.57% 0.05757
1077 99.35%
19 Klub Kultury "Piast", ul. Spółdzielcza 4 Biała Podlaska stały 1841 1042 1043 56.65% 0.05665
1034 99.14%
20 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Akademicka 8 Biała Podlaska stały 2235 1389 1389 62.15% 0.06215
1380 99.35%
21 Przedszkole Samorządowe nr 13, ul. Kazimierza Jagiellończyka 17 Biała Podlaska stały 2119 1244 1244 58.71% 0.05871
1233 99.12%
22 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Zygmunta Augusta 2 Biała Podlaska stały 2071 1170 1169 56.45% 0.05645
1164 99.57%
23 Przedszkole Samorządowe nr 17, ul. Zygmunta Starego 4 Biała Podlaska stały 1961 1089 1089 55.53% 0.05553
1080 99.17%
24 Medyczne Studium Zawodowe, ul. Okopowa 3 Biała Podlaska stały 2007 1093 1092 54.41% 0.05441
1083 99.18%
25 Katolickie Liceum Ogólnokształcące, ul. Janowska 55 Biała Podlaska stały 1989 1114 1114 56.01% 0.05601
1111 99.73%
26 Samorządowe Przedszkole Integracyjne nr 16, ul. Wesoła 21 - 23 Biała Podlaska stały 643 377 377 58.63% 0.05863
376 99.73%
27 POL-Kres Edwood, ul. Łomaska 86 Biała Podlaska stały 1558 758 758 48.65% 0.04865
751 99.08%
28 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Terebelska 57 - 65 Biała Podlaska szpital 50 23 23 46.00% 0.046
23 100.00%
29 Zakład Karny, ul. Prosta 33 Biała Podlaska zakład karny 58 17 17 29.31% 0.02931
17 100.00%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Biała Podlaska - ogółem 1 23 4 55 991 45 703 29 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 16 1
Ogółem 32 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 124 52 42% 72 58%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 4 0 0% 4 100%
Ogółem 124 52 42% 72 58%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 49 48 49
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 50 50
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 9 2 22% 7 78%
30-39 32 14 44% 18 56%
40-59 51 25 49% 26 51%
60+ 32 11 34% 21 66%
Ogółem 124 52 42% 72 58%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 2 0 0% 2 100%
60+ 1 0 0% 1 100%
Ogółem 4 0 0% 4 100%