Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 86 050
Wyborców 70 206
Obwodów 80
  • Wybory do Rady Powiatu we Włocławku
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto kowalMiasto Kowal 4 15 15 29 29
gmina baruchowoGmina Baruchowo 5 15 15 18 18
gmina boniewoGmina Boniewo 5 15 15 39 39
gmina brzeszcz kujawskiGmina Brześć Kujawski 9 15 15 47 47
gmina chocenzGmina Choceń 9 15 15 31 31
miasto i gmina chodeczMiasto I Gmina Chodecz 6 15 15 28 28
gmina fabiankiGmina Fabianki 5 15 15 34 34
gmina izbica kujawskaGmina Izbica Kujawska 6 15 15 42 42
gmina kowalGmina Kowal 4 15 15 33 33
gmina lubanieGmina Lubanie 5 15 15 31 31
gmina lubienz kujawskiGmina Lubień Kujawski 9 15 15 33 33
gmina lubraniecGmina Lubraniec 7 15 15 34 34
gmina wlzoclzawekGmina Włocławek 6 15 15 45 45

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Zespół Szkół CKR, Kazimierza Wielkiego 11 Kowal stały Nie CICHA; BRZOZOWA; JAGIEŁŁY; KILIŃSKIEGO; KLONOWA; LEŚNA; LIPOWA; MARII KONOPNICKIEJ; część ulicy MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO numery nieparzyste od 25 do końca ulicy i nr parzyste od 30 do końca ulicy; MATEJKI; MICKIEWICZA; MŁYNARSKA; PLAC REJTANA; POPRZECZNA; SŁOWACKIEGO; ŚWIERKOWA; TYLICKIEGO; WOLSKA; ZAMKOWA
2 Centrum Społeczno-Kulturalne Miasta Kowala, Kazimierza Wielkiego 10 Kowal stały Tak GRABKOWSKA; KOPERNIKA; KOŚCIUSZKI; KRÓTKA; część ulicy MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO od numeru 1 do 24; MIKOŁAJA REJA; MIŁA, OKRĘŻNA; ŚNIADECKICH; WOJSKA POLSKIEGO; ZIELONA
3 Remiza OSP, Zamkowa 4 Kowal stały Tak BANKOWA; BŁ. DOMINIKA JĘDRZEJEWSKIEGO; CHROBREGO; DŁUGOSZA; DOBIEGNIEWSKA; DOBRZYŃSKA; GRANICZNA; GRODZKA; KAZIMIERZA WIELKIEGO; KOŁŁĄTAJA; KSIĘŻNEJ JADWIGI; ŁOKIETKA, OTTOMARA PIPERA, PIASTOWSKA; PIWNA; POLNA; PRZYLESIE; REYMONTA; SADOWA; SŁONECZNA; SZKOLNA; TRAUGUTTA
4 Świetlica Domu Pomocy Społecznej w Kowalu, Kopernika 19 Kowal dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Kowalu
1 świetlica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, 19A Baruchowo stały Tak sołectwa: Baruchowo, Świątkowice
2 świetlica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, 19A Baruchowo stały Nie sołectwa: Kłotno, Nowa Zawada, Zakrzewo, Zawada-Piaski
3 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, 19B Baruchowo stały Tak sołectwa: Boża Wola, Grodno, Kurowo-Kolonia, Kurowo-Parcele
4 Środowiskowy Dom Samopomocy, 11 Czarne stały Tak sołectwa: Goreń, Lubaty, Okna, Patrówek, Skrzynki
5 Dom Pomocy Społecznej, Kurowo-Parcele 44 Kurowo-Parcele dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Kurowie-Parcelach
1 Szkoła Podstawowa w Boniewie, Szkolna 32 Boniewo stały Tak Sołectwo Arciszewo, Sołectwo Boniewo ulice: Jarzębinowa, Kolejowa od nr 1 do nr 11, Leszczynowa, Lipowa, Szkolna, Sołectwa: Łąki Markowe, Łąki Wielkie, Wólka Paruszewska
2 Sala posiedzeń przy Hali Sportowej w Boniewie, Szkolna 32 Boniewo stały Tak Sołectwo Boniewo ulice: Kolejowa od nr 12, Kościelna, Leśna, Ogrodowa, Parkowa, Pocztowa, Sołectwa: Grójec, Otmianowo, Sułkówek
3 Świetlica wiejska w Lubominie, 52 Lubomin stały Tak Sołectwa: Bierzyn, Grójczyk, Lubomin, Lubomin Leśny, Lubomin Rządowy
4 Budynek po Szkole Podstawowej w Osieczu Małym, 32 Osiecz Mały stały Nie Sołectwa: Anielin, Osiecz Mały, Osiecz Wielki, Sarnowo, Żurawice
5 Świetlica wiejska w Kaniewie, 20 Kaniewo stały Nie Sołectwa: Jerzmanowo, Sieroszewo
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, Królewska 21 Brześć Kujawski stały Tak Brześć Kujawski ulice: al. Władysława Łokietka, Archeologów, Dominikanów, Dubois, Farska, Głucha, Królewska, Książąt Kujawskich, Kolejowa, Kołłątaja, Krótka, Krzyżowa, Limanowskiego, Narutowicza, Nowa, Ogrodowa, pl. Władysława Łokietka, Parkowa, Piaskowa, Podmierna, Prof. Konrada Jażdżewskiego, Reymonta, Widok
2 Szkoła Podstawowa Nr 2, Konarskiego 63 Brześć Kujawski stały Tak Brześć Kujawski ulice : Ciborowskiego, Kasprowicza, Kopernika, Konarskiego, Kościuszki, Końcowa, Kraszewskiego, 11 Listopada, 3 Maja, Mickiewicza, Miła, Okrzei, Orzeszkowej, Prusa, Pułaskiego, Pusta, Radziejowska, Słowackiego, Sokolników, Traugutta, Zachodnia
3 Brzeskie Centrum Kultury, Narutowicza 15 Brześć Kujawski stały Nie Sołectwa: Guźlin, Pikutkowo, Rzadka Wola, Rzadka Wola-Parcele, Sokołowo, Sokołowo-Parcele
4 Szkoła Podstawowa, Szkolna 1 Wieniec stały Tak Sołectwa : Kąty, Machnacz, Słone, Wieniec, Wieniec – Zalesie
5 Szkoła Podstawowa, 63 Brzezie stały Nie Sołectwa : Aleksandrowo, Brzezie, Witoldowo
6 Szkoła Podstawowa Nr 2, Konarskiego 63 Brześć Kujawski stały Tak Sołectwa : Falborz, Kuczyna, Miechowice, Nowe Miechowice
7 Internat ZSCKR, 14 Stary Brześć stały Nie Sołectwa : Gustorzyn, Jaranówek, Stary Brześć, Wolica
8 Szkoła Podstawowa, 22 Kąkowa Wola stały Nie Sołectwa : Jądrowice, Kąkowa Wola, Redecz Krukowy
9 Szkoła Podstawowa Nr 1, Królewska 21 Brześć Kujawski stały Tak Brześć Kujawski ulice: Głowackiego, Kilińskiego, Konopnickiej, Krakowska, Kujawska, Niecała, Obwodowa, Piastowska, Polna, Prosta, Przesmyk, Rybaki, Targowa, Wojska Polskiego, Zaułek, Zielna, Żeromskiego
1 Szkoła Podstawowa, Sikorskiego 12 Choceń stały Tak Sołectwo Choceń
2 Szkoła Podstawowa, Sikorskiego 12 Choceń stały Tak Sołectwa: Bodzanówek, Borzymie, Janowo, Jarantowice, Krukowo, Olganowo, Siewiersk
3 Szkoła Podstawowa w Śmiłowicach, 98 Śmiłowice stały Tak Sołectwa: Grabówka, Kuźnice, Nakonowo Stare, Śmiłowice, Śmiłowice Pustki
4 Przedszkole, Świętego Antoniego 14 Czerniewice stały Nie Sołectwa: Czerniewice I, Czerniewice II, Wilkowiczki
5 Remiza OSP w Szczutkowie, 29 Szczutkowo stały Tak Sołectwa: Bodzanowo, Lutobórz, Szczutkowo, Ząbin
6 Świetlica w Szczytnie, 32 Szczytno stały Tak Sołectwa: Borzymowice, Niemojewo
7 Remiza OSP w Wichrowicach, 57 Wichrowice stały Nie Sołectwa: Szatki, Wichrowice I, Wichrowice II, Skibice
8 Szkoła Podstawowa w Wilkowicach, 35 Wilkowice stały Tak Sołectwa: Wilkowice, Wola Nakonowska
9 Świetlica Domu Pomocy Społecznej w Wilkowiczkach, 25 Wilkowiczki dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej w Wilkowiczkach
1 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, Waryńskiego 20 Chodecz stały Tak Miasto Chodecz ulice: Al. Zwycięstwa, Apteczna, Bukowa, Jesionowa, Jodłowa, Leśna, Lipowa, Polna, Przemysłowa, Słoneczna, Szkolna, Waryńskiego, Władysława Warneńczyka, Złota
2 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, Waryńskiego 20 Chodecz stały Tak Miasto Chodecz ulice: Boczna, Cicha, Emmy Keller, Kaliska, Kościelna, Kręta, Kujawska, Leona Bigosińskiego, Miła, Nowa, Ogrodowa, Plac Kościuszki, Przejazd, Sadowa, Sportowa, Stelli Pasławskiej, Warszawska, Wojska Polskiego, Zielna
3 Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Chodczu, Kaliska 9 - 11 Chodecz stały Nie Sołectwa: Chodeczek numery od 10 do 23 (OHZZ), Ignalin, Kubłowo, Przysypka, Sobiczewy, Zalesie
4 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, Waryńskiego 20 Chodecz stały Tak Sołectwa: Brzyszewo w tym miejscowość Chodeczek numery od 1 do 9 i od 24 do 28, Lubieniec, Mielinek, Pyszkowo, Wola Adamowa
5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, Waryńskiego 20 Chodecz stały Tak Sołectwa: Kromszewice, Mstowo, Psary, Zbijewo
6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Cettach, 40 Cetty stały Nie Sołectwa: Łania, Łanięta, Strzygi, Strzyżki, Zieleniewo
1 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza III Wielkiego, Szkolna 1 Szpetal Górny stały Tak Sołectwo Szpetal Górny
2 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego, 107 Cyprianka stały Tak Sołectwa : Chełmica – Cukrownia, Chełmica Duża, Cyprianka, Świątkowizna
3 Szkoła Podstawowa, 68 Nasiegniewo stały Nie Sołectwa : Krępiny, Kulin, Nasiegniewo
4 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Pietrkiewicza, 1 Fabianki stały Nie Sołectwa : Chełmica Mała, Fabianki, Lisek, Skórzno, Wilczeniec Fabiański
5 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Pietrkiewicza, 1 Fabianki stały Tak Sołectwa : Bogucin, Nowy Witoszyn, Stary Witoszyn
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, Tymieniecka 1 Izbica Kujawska stały Tak Izbica Kujawska ulice: 11 Listopada, 3 - go Maja, Bratkowa, Chopina, Cicha, Cmentarna, Garbarska, Kolejowa, Kolska, Kwiatowa, Marszałka Piłsudskiego, Morelowa, Nowomiejska, Ogrodowa, Parkowa, Plac Wolności, Przedmiejska, Szkolna, Targowa, Toruńska, Tymieniecka, Warszawska, Wesoła, Wiśniowa, Zielona, Żwirki i Wigury
2 Zespół Szkół w Izbicy Kujawskiej, Nowomiejska 5 Izbica Kujawska stały Tak Sołectwa: Długie, Grochowiska, Józefowo, Kazimierowo, Mchówek, Ślazewo, Świętosławice, Tymień, Wólka Komorowska
3 Szkoła Podstawowa Nr 2, Nowomiejska 3 Izbica Kujawska stały Tak Sołectwa: Augustynowo, Chociszewo, Komorowo, Mieczysławowo, Modzerowo, Nowa Wieś, Świszewy
4 Szkoła Podstawowa w Błennie, 2 Błenna stały Tak Sołectwa: Błenna, Błenna A, Błenna B, Cieplinki, Ciepliny, Gąsiorowo, Helenowo, Śmieły, Wietrzychowice, Wiszczelice, Zdzisławin
5 Świetlica SM „Zgoda”, Polna 1a Izbica Kujawska stały Nie Izbica Kujawska ulice: Augustowska, Górna, Kościelna, Narutowicza, Polna, Rolnicza, Spokojna, Sportowa, Gen. Słubickiego
6 Szkoła Podstawowa Nr 2, Nowomiejska 3 Izbica Kujawska stały Tak Sołectwa: Kazanki, Naczachowo, Obałki, Pasieka, Skarbanowo, Sokołowo, Szczkówek
1 Urząd Gminy w Kowalu, Piwna 33 Kowal stały Nie Dębniaki, Grodztwo, Krzewent, Kukawy, Przydatki Gołaszewskie, Przydatki Wolskie, Rakutowo, Rakutówek, Szosa Włocławska
2 Świetlica Wiejska w Grabkowie, 61 Grabkowo stały Tak Czerniewiczki, Dąbrówka, Dziardonice, Grabkowo, Kępka Szlachecka, Ossówek
3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Galileo Nr 1 w Nakonowie, 31 Nakonowo stały Nie Gołaszewo, Nakonowo
4 Zespół Szkół w Grabkowie Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Grabkowie Szkoła Filialna w Więsławicach, 17 Więsławice stały Tak Bogusławice, Dobrzelewice, Strzały, Unisławice, Więsławice, Więsławice-Parcele, Zakrzewiec
1 Świetlica Wiejska w Gąbinku, 31/6 Gąbinek stały Tak Sołectwa: Gąbinek, Kucerz, Mikanowo B
2 Gminny Ośrodek Kultury w Lubaniu, 17 Lubanie stały Nie Sołectwa: Barcikowo, Lubanie, Włoszyca
3 Szkoła Podstawowa w Lubaniu, 13 Lubanie stały Tak Sołectwa: Mikanowo A, Probostwo Dolne, Probostwo Górne
4 Szkoła Podstawowa w Przywieczerzynie, 24 Przywieczerzyn stały Nie Sołectwa: Janowice, Przywieczerzyn, Siutkówek, Tadzin, Zosin
5 Świetlica Wiejska w Ustroniu, 8 Ustronie stały Tak Sołectwa: Bodzia, Kałęczynek, Kaźmierzewo, Sarnówka, Ustronie
1 Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim, Wojska Polskiego 22 Lubień Kujawski stały Tak Miasto Lubień Kujawski, ul. Bukowa, ul. 11 Listopada, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Pogodna, ul. Przejazd, ul. Szkolna, ul. Wojska Polskiego, ul. Lipcowa, ul. Kościuszki, ul. Miła, ul. Ogrodowa, ul. Plac Wolności, ul. Polna, ul. Jana Pawła II, ul. Styczniowa, ul. 1 Maja, ul. Żeromskiego, ul. Żwirki i Wigury
2 Szkoła Podstawowa w Kaliskach, 7A Gole stały Nie Sołectwa: Gole, Kaliska
3 Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim, Wojska Polskiego 22 Lubień Kujawski stały Tak Sołectwa: Bagno, Krzewie, Czaple, Gagowy
4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Bilnie, 9A Bilno stały Nie Sołectwa: Bilno, Modlibórz, Szewo
5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Morzycach, 24 Morzyce stały Tak Sołectwa: Morzyce, Narty, Wola Olszowa
6 Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie, 27 Kanibród stały Nie Sołectwa: Antoniewo, Kanibród, Świerna, Beszyn, Dziankowo, Wola Dziankowska
7 Zespół Szkół w Kłóbce, 9 Kłóbka stały Nie Sołectwa: Błędowo, Chojny, Kłóbka
8 Świetlica wiejska w Rzeżewie, 65 Rzeżewo Małe stały Tak Sołectwa: Rzeżewo, Wiktorowo
9 Świetlica w Kamiennej, 8A Kamienna stały Tak Sołectwa: Kobyla Łąka, Kretkowo, Rutkowice, Gliznowo
1 Lubranieckie Centrum Dziedzictwa Kulturowego, Brzeska 10 Lubraniec stały Tak Miasto Lubraniec ulice: Biskupa Jana Lubrańskiego, Brzezina, Generała Jakuba Jasińskiego, Generała Augustyna Słubickiego, Generała Ludwika Mierosławskiego, Józefowo, Kaliska, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kopernika, Kwiatowa, Kujawska, Mickiewicza, Nowomiejska, Osiedlowa, Plac 3 Maja, Plac Doktora Mariana Szulca, Polna, Raj, Reja, Radziejowska, Sienkiewicza, Słowackiego, Strażacka, Stary Rynek, Staszica, Szkolna, Świętej Anny
2 Publiczna Szkoła Podstawowa, Nowa 6 Lubraniec stały Tak Miasto Lubraniec ulice: Aleja Lipowa, Brzeska, Jana Pawła II, Kościuszki, Kościelna, Krótka, Nowa, Ogrodowa, Pocztowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Sportowa, Świętego Józefa, Wojska Polskiego Sołectwa: Biernatki, Koniec, Lubrańczyk, Ossowo
3 Zespół Szkół, Brzeska 51 Lubraniec stały Tak Sołectwa: Bielawy, Dobierzyn, Kazanie, Krowice, Kolonia Piaski, Lubraniec Parcele, Redecz Kalny, Redecz Wielki
4 Świetlica Wiejska w Dąbiu Kujawskim, 41 Dąbie Kujawskie stały Tak Sołectwa: Annowo, Bodzanowo, Dąbie Kujawskie
5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłowiączce, 30 Zgłowiączka stały Tak Sołectwa: Czajno, Dęby Janiszewskie, Janiszewo, Milżyn, Milżynek, Rabinowo, Siemnówek, Sułkowo, Żydowo
6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sarnowie, 2 Józefowo stały Nie Sołectwa: Sarnowo, Skaszyn, Wola Sosnowa, Wiktorowo
7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłobi, 29 Kłobia stały Tak Sołectwa: Gołębin, Gołębin Parcele, Kłobia, Smogorzewo, Świątniki
1 Świetlica Wiejska w Dębie Polskim, Sasankowa 8 Dąb Polski stały Nie Dąb Mały, Skoki Duże
2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku, 17 Smólnik stały Tak Kosinowo, Ładne, Mursk, Smólnik, Telążna Leśna
3 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Modzerowie, 53A Modzerowo stały Nie Józefowo, Modzerowo, Wistka Królewska
4 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. bł. Ks. Franciszka Drzewieckiego w Warząchewce Polskiej, 37 Warząchewka Polska stały Nie Pińczata, Warząchewka Królewska, Warząchewka Nowa, Warząchewka Polska
5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie, Szkolna 15 Kruszyn stały Tak Dobra Wola, Kruszyn, Kruszynek
6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie, Szkolna 15 Kruszyn stały Tak Gróbce, Kolonia Dębice, Koszanowo, Ludwinowo, Łagiewniki, Markowo, Nowa Wieś, Poddębice, Smólsk

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Gmina Brześć Kujawski, Gmina Lubanie 4 12 980 4 24
0.0000020000Nr 2 Gmina Fabianki, Gmina Włocławek 4 13 690 4 23
0.0000030000Nr 3 Gmina Miasto Kowal, Gmina Kowal, Gmina Baruchowo 3 8 996 4 20
0.0000040000Nr 4 Gmina Choceń, Gmina Boniewo 3 9 381 4 19
0.0000050000Nr 5 Miasto i Gmina Chodecz, Gmina Lubień Kujawski 3 11 066 4 20
0.0000060000Nr 6 Gmina Lubraniec; Gmina Izbica Kujawska 4 14 093 4 24
Podsumowanie 21 70 206 24 130

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 6 6 5 5 5 6 33
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 5 5 5 5 6 32
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO KWW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE 6 6 5 4 5 6 32
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU WŁOCŁ 6 6 5 5 5 6 33

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 12 990 7 160 7 156 55.09% 0.05509
6 566 91.76% 0.09176
Tak
2 13 693 7 276 7 273 53.11% 0.05311
6 705 92.19% 0.09219
Tak
3 8 996 4 686 4 684 52.07% 0.05207
4 282 91.42% 0.09142
Tak
4 9 385 5 259 5 261 56.06% 0.05606
4 801 91.26% 0.09126
Tak
5 11 074 6 093 6 094 55.03% 0.05503
5 465 89.68% 0.08968
Tak
6 14 101 8 129 8 123 57.61% 0.05761
7 287 89.71% 0.08971
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 10 011 33 28.52% 0.02852
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 399 32 18.23% 0.01823
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO 5 104 32 14.54% 0.01454
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO 13 592 33 38.72% 0.03872

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 10 011 33 8 28.52% 0.02852
Tak
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 399 32 2 18.23% 0.01823
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO 5 104 32 2 14.54% 0.01454
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO 13 592 33 9 38.72% 0.03872
Tak

Rada Powiatu we Włocławku - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 BLADOSZEWSKI Mariusz 666 10.14% 0.01014
Tak
1 2 2 RUTKOWSKI Andrzej Piotr 180 2.74% 0.00274
Nie
1 2 3 ROMIŃSKA Agata Aleksandra 96 1.46% 0.00146
Nie
1 2 4 TARNOWSKA Marzena Maria 31 0.47% 0.00047
Nie
1 2 5 KRZOS Anna 162 2.47% 0.00247
Nie
1 2 6 SOŁTYSIAK Dariusz 300 4.57% 0.00457
Nie
1 10 1 KUTA Waldemar Józef 296 4.51% 0.00451
Nie
1 10 2 ROJEWSKI Kazimierz Zygmunt 262 3.99% 0.00399
Nie
1 10 3 JABŁOŃSKA Karolina Julia 171 2.60% 0.0026
Nie
1 10 4 MACIOSZEK Michał 90 1.37% 0.00137
Nie
1 10 5 CHOMICZ Tamara Maria 31 0.47% 0.00047
Nie
1 10 6 TROJANOWSKA Maria Jolanta 110 1.68% 0.00168
Nie
1 13 1 JABŁOŃSKI Jacek Roman 456 6.94% 0.00694
Tak
1 13 2 CZOPP Barbara 270 4.11% 0.00411
Nie
1 13 3 JAROSZEWSKI Piotr Waldemar 442 6.73% 0.00673
Nie
1 13 4 SIUBER Małgorzata Renata 260 3.96% 0.00396
Nie
1 13 5 NIEWIADOMSKA Iwona 69 1.05% 0.00105
Nie
1 13 6 DESKIEWICZ Cezary Stanisław 104 1.58% 0.00158
Nie
1 14 1 ZAWIDZKI Wojciech Bolesław 1 270 19.34% 0.01934
Tak
1 14 2 KRZYŻANOWSKI Zdzisław 350 5.33% 0.00533
Nie
1 14 3 OCHMAŃSKI Grzegorz 149 2.27% 0.00227
Nie
1 14 4 KOŃCZYŃSKA Ewa Maria 383 5.83% 0.00583
Tak
1 14 5 CZAPSKA Bogumiła Józefa 48 0.73% 0.00073
Nie
1 14 6 BUDZYŃSKA Barbara 370 5.64% 0.00564
Nie
2 2 1 GOŁĘBIEWSKI Roman 1 195 17.82% 0.01782
Tak
2 2 2 WAŁĘSA Barbara 563 8.40% 0.0084
Tak
2 2 3 LEDZION Jacek Radosław 252 3.76% 0.00376
Nie
2 2 4 LITERSKA Bożena 75 1.12% 0.00112
Nie
2 2 5 FALKOWSKA Iwona Małgorzata 183 2.73% 0.00273
Nie
2 2 6 ROGALSKI Zbigniew Ryszard 173 2.58% 0.00258
Nie
2 10 1 RZADKOWOLSKA Elżbieta 593 8.84% 0.00884
Nie
2 10 2 NIEDZIAŁKOWSKI Krzysztof Zbigniew 132 1.97% 0.00197
Nie
2 10 3 GÓRCZYŃSKA Agnieszka 146 2.18% 0.00218
Nie
2 10 4 KLOSKA Józef Konstanty 35 0.52% 0.00052
Nie
2 10 5 FALKOWSKI Zbigniew 111 1.66% 0.00166
Nie
2 13 1 BŁASZKIEWICZ Jadwiga Zofia 376 5.61% 0.00561
Tak
2 13 2 OSTAPIUK Janusz 152 2.27% 0.00227
Nie
2 13 3 PIWOWARCZYK Bożena 121 1.80% 0.0018
Nie
2 13 4 WOŹNIKOWSKA Magdalena Monika 55 0.82% 0.00082
Nie
2 13 5 PERLIKOWSKI Zbigniew 371 5.53% 0.00553
Nie
2 13 6 SZABLOWSKI Janusz Bartłomiej 31 0.46% 0.00046
Nie
2 14 1 JEZIERSKI Tomasz 697 10.40% 0.0104
Tak
2 14 2 KRĘCICKA Aneta 337 5.03% 0.00503
Nie
2 14 3 KRZYŻANOWSKI Jan Wiesław 372 5.55% 0.00555
Nie
2 14 4 MUSZYŃSKA Irena 174 2.60% 0.0026
Nie
2 14 5 BARANOWICZ Marzena Jadwiga 73 1.09% 0.00109
Nie
2 14 6 MURATOW Wiktor 488 7.28% 0.00728
Nie
3 2 1 RUDZIŃSKI Wojciech 473 11.05% 0.01105
Tak
3 2 2 LATOWSKA Janina 85 1.99% 0.00199
Nie
3 2 3 LIPIŃSKI Stanisław 78 1.82% 0.00182
Nie
3 2 4 ZIELIŃSKA Bożena Maria 42 0.98% 0.00098
Nie
3 2 5 KIERZKOWSKI Henryk 198 4.62% 0.00462
Nie
3 10 1 JANKOWSKI Karol 272 6.35% 0.00635
Nie
3 10 2 GLAZIK Mirosław Antoni 100 2.34% 0.00234
Nie
3 10 3 PĘDRAKOWSKI Piotr Jacek 230 5.37% 0.00537
Nie
3 10 4 PRZYBYLSKA Mariola Anna 90 2.10% 0.0021
Nie
3 10 5 GRZEGÓRSKA Magdalena 110 2.57% 0.00257
Nie
3 13 1 PACHOLEC Anita Katarzyna 75 1.75% 0.00175
Nie
3 13 2 LEŚNIEWSKI Antoni Adam 43 1.00% 0.001
Nie
3 13 3 ZIELIŃSKA Aleksandra Jadwiga 14 0.33% 0.00033
Nie
3 13 4 WAWRZONKOSKI Zbigniew Paweł 46 1.07% 0.00107
Nie
3 13 5 KIERZKOWSKA Agnieszka 29 0.68% 0.00068
Nie
3 14 1 JASKULSKI Marek 957 22.35% 0.02235
Tak
3 14 2 TOMASZEWSKI Roman 607 14.18% 0.01418
Tak
3 14 3 MURZYŃSKA Wanda 162 3.78% 0.00378
Nie
3 14 4 BARAŃSKA Joanna Bogusława 82 1.91% 0.00191
Nie
3 14 5 STRUCIŃSKI Szymon Janusz 589 13.76% 0.01376
Nie
4 2 1 KOZŁOWSKA Anna Sława 709 14.77% 0.01477
Tak
4 2 2 CIESIELSKI Adam Marek 200 4.17% 0.00417
Nie
4 2 3 WOJTCZAK Sylwia Helena 157 3.27% 0.00327
Nie
4 2 4 ŁUCZAK Zbigniew 144 3.00% 0.003
Nie
4 2 5 KIESZKOWSKI Mariusz 128 2.67% 0.00267
Nie
4 10 1 NOWAKOWSKI Andrzej Zdzisław 284 5.92% 0.00592
Nie
4 10 2 CICHOWICZ Teresa Ewa 66 1.37% 0.00137
Nie
4 10 3 RUTKOWSKI Przemysław 75 1.56% 0.00156
Nie
4 10 4 KWIATKOWSKA Ewa 104 2.17% 0.00217
Nie
4 10 5 STĘCZNY Kamil Paweł 113 2.35% 0.00235
Nie
4 13 1 WYPIJEWSKI Marcin Tadeusz 90 1.87% 0.00187
Nie
4 13 2 GRALAK Mariusz Tomasz 249 5.19% 0.00519
Nie
4 13 3 GRZEŚ Beata Emilia 95 1.98% 0.00198
Nie
4 13 4 JĘDRZEJEWSKA Beata 101 2.10% 0.0021
Nie
4 14 1 PŁOSZAJ Elżbieta Krystyna 275 5.73% 0.00573
Nie
4 14 2 LEWANDOWSKA Renata 90 1.87% 0.00187
Nie
4 14 3 DALMANN Dawid Andrzej 810 16.87% 0.01687
Tak
4 14 4 GWARDECKI Sławomir 166 3.46% 0.00346
Nie
4 14 5 KACA Kazimierz 945 19.68% 0.01968
Tak
5 2 1 DOMŻALSKI Bogdan 796 14.57% 0.01457
Tak
5 2 2 WARSZAWSKA Danuta Ewa 673 12.31% 0.01231
Nie
5 2 3 OSTROWSKI Sławomir Stanisław 62 1.13% 0.00113
Nie
5 2 4 MAKOWSKA Jadwiga Elżbieta 37 0.68% 0.00068
Nie
5 2 5 HRABIA Mikołaj 79 1.45% 0.00145
Nie
5 10 1 AMBROŻEWICZ Jan 613 11.22% 0.01122
Tak
5 10 2 SAWICKA Anna Maria 209 3.82% 0.00382
Nie
5 10 3 GAPIŃSKA Teresa 135 2.47% 0.00247
Nie
5 10 4 PRZYBYLSKI Franciszek Jerzy 132 2.42% 0.00242
Nie
5 10 5 JASKÓLSKA Anna 81 1.48% 0.00148
Nie
5 13 1 MICHALSKI Krzysztof Michał 224 4.10% 0.0041
Nie
5 13 2 MUJTA Janusz Stanisław 69 1.26% 0.00126
Nie
5 13 3 JANOWSKA Serafina 45 0.82% 0.00082
Nie
5 13 4 KIERZKOWSKI Tomasz 117 2.14% 0.00214
Nie
5 13 5 CIESIELSKA Aleksandra 84 1.54% 0.00154
Nie
5 14 1 WIERZOWIECKI Zygmunt Stanisław 1 079 19.74% 0.01974
Tak
5 14 2 TURBIAK Zbigniew Roman 404 7.39% 0.00739
Nie
5 14 3 WIKTORSKI Paweł 281 5.14% 0.00514
Nie
5 14 4 NĘCKA Milena 78 1.43% 0.00143
Nie
5 14 5 LEWANDOWSKA Joanna Maria 267 4.89% 0.00489
Nie
6 2 1 MATUSIAK Karol Antoni 720 9.88% 0.00988
Tak
6 2 2 ŚLEDZIŃSKI Grzegorz Piotr 717 9.84% 0.00984
Tak
6 2 3 DRUBKOWSKA Beata Krystyna 116 1.59% 0.00159
Nie
6 2 4 STELMASIK Przemysław 307 4.21% 0.00421
Nie
6 2 5 WAWRZONKOWSKA Grażyna Ewa 72 0.99% 0.00099
Nie
6 2 6 PRZYBYSZ Anna Elżbieta 342 4.69% 0.00469
Nie
6 10 1 KACZMAREK Włodzimierz Bogdan 537 7.37% 0.00737
Tak
6 10 2 WRZESIŃSKA Małgorzata Magdalena 415 5.70% 0.0057
Nie
6 10 3 ROSIAK Anita Sylwia 279 3.83% 0.00383
Nie
6 10 4 MROCZKOWSKI Tadeusz Antoni 180 2.47% 0.00247
Nie
6 10 5 STAWICKI Andrzej 169 2.32% 0.00232
Nie
6 10 6 POROSA Maria 228 3.13% 0.00313
Nie
6 13 1 WOJTKOWSKA Agata Marta 472 6.48% 0.00648
Nie
6 13 2 GAJEWSKA Katarzyna 305 4.19% 0.00419
Nie
6 13 3 PASTUCHA Bogdan Bogumił 104 1.43% 0.00143
Nie
6 13 4 WAWRZYNIAK Roman Krzysztof 99 1.36% 0.00136
Nie
6 13 5 TRZCIŃSKA Maria Jolanta 50 0.69% 0.00069
Nie
6 13 6 KRACIŃSKI Paweł Jakub 86 1.18% 0.00118
Nie
6 14 1 PAWŁOWSKI Jerzy Jan 854 11.72% 0.01172
Tak
6 14 2 SADOWSKA Alicja 508 6.97% 0.00697
Nie
6 14 3 KRZYŻANOWICZ Henryk 265 3.64% 0.00364
Nie
6 14 4 OLEJNICZAK Joanna Beata 272 3.73% 0.00373
Nie
6 14 5 DOMAŃSKA Małgorzata Anna 74 1.02% 0.00102
Nie
6 14 6 PRZYBYLSKI Wojciech 116 1.59% 0.00159
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Włocławski - ogółem 14 216 201 86 050 70 206 80 7 6
Gminy ogółem 13 195 195 86 050 70 206 80 7 6
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 13 195 195 86 050 70 206 80 7 6 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 24 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 24 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 130 61 47% 69 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 444 139 31% 305 69%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 12 4 33% 8 67%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 13 0 0% 13 100%
Ogółem 574 200 35% 374 65%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 52 50 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 48 51
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 51 51
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 50 50
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 30 6 20% 24 80%
30-39 88 37 42% 51 58%
40-59 311 121 39% 190 61%
60+ 145 36 25% 109 75%
Ogółem 574 200 35% 374 65%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 1 0 0% 1 100%
30-39 3 0 0% 3 100%
40-59 17 4 24% 13 76%
60+ 4 0 0% 4 100%
Ogółem 25 4 16% 21 84%