Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 23 853
Wyborców 19 272
Obwodów 19
  • Wybory do Rady Miejskiej w Miliczu
  • Wybory Burmistrza Gminy Milicz
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Świetlica Środowiskowa, Aleja Lipowa 1 Milicz stały Tak Miasto Milicz-ulice: Aleja Lipowa, Aleja Piastów, Aleja Spacerowa, Aleja ZHP, Boczna, Cicha, Długa, Garncarska, Jasna, Kasztelańska, Kazimierza Pułaskiego, Kościelna, Krotoszyńska, Krucza, Kuźnicza, Lwowska, Łąkowa, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Mostowa, Osiedle, Piaskowa, Polna, Polska, Rawicka, Rynek, Rzeczna, Strzelecka, Szewska, Topolowa, Wałowa, Wodociągowa, Wrocławska, Zaciszna, Zamkowa
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miliczu, ul. Armii Krajowej 7 Milicz stały Tak Miasto Milicz-ulice: 1 Maja, 11 Listopada, Aleja Strażacka, Aleja Wodniaków, Armii Krajowej, Budowlana, gen. Stefana Grota-Roweckiego, Grunwaldzka, Jarosława Dąbrowskiego, Kolejowa, Końcowa, Krótka, pl. ks. Eugeniusza Waresiaka, Magazynowa, Okrężna, Osadnicza, Powstańców Wielkopolskich, Przemysłowa, Składowa, Stawna, Tadeusza Kościuszki, Wojska Polskiego, Zielona
3 Zespół Szkół w Miliczu, ul. Trzebnicka 4 Milicz stały Tak Miasto Milicz-ulice: Akacjowa, Brzozowa, Chabrowa, Cmentarna, Czereśniowa, Dębowa, Dworcowa, Fiołkowa, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Lawendowa, Makowa, Modrzewiowa, Plac Wojciecha Korfantego, Świerkowa, Trzebnicka-do ścieżki rowerowej trasą dawnej kolejki wąskotorowej, Wierzbowa, Wiśniowa
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miliczu, ul. Mikołaja Kopernika 18 Milicz stały Tak Miasto Milicz-ulice: Adama Mickiewicza, Aleja Eugenii Tracewskiej, Grzybowa, Kombatantów, Mikołaja Kopernika, Sułowska
5 Nadleśnictwo Państwowe w Miliczu, ul. Trzebnicka 18 Milicz stały Tak Miasto Milicz-ulice: Dojazdowa, Kamienna, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Lotnicza, Łowiecka, Miodowa, Nektarowa, Nowowiejska, Odrodzenia, Ogrodowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Pszczela, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spółdzielcza, Sycowska, Trzebnicka od ścieżki rowerowej trasa dawnej kolejki wąskotorowej, Wesoła; Kobiałka-część miasta
6 Szkoła Podstawowa we Wróblińcu, 24 Wróbliniec stały Nie Sołectwa: Bartniki, Kolęda, Wróbliniec
7 Szkoła Podstawowa w Czatkowicach, ul. Szosowa 2 Czatkowice stały Tak Sołectwa: Czatkowice, Grabownica, Niesułowice
8 Świetlica Wiejska w Gądkowicach, 45a Gądkowice stały Tak Sołectwa: Gądkowice, Tworzymirki, Tworzymirki Górne, Wrocławice, Wziąchowo Małe, Wziąchowo Wielkie
9 Świetlica Wiejska w Ostrowąsach, 31 Ostrowąsy stały Tak Sołectwa: Gołkowo, Latkowa, Ostrowąsy, Wodników Górny
10 Świetlica Wiejska w Potaszni, 12 Potasznia stały Nie Sołectwa: Borzynowo, Henrykowice, Młodzianów, Potasznia, Wielgie Milickie
11 Szkoła Podstawowa w Nowym Zamku, 9 Nowe Grodzisko stały Nie Sołectwa: Godnowa, Nowy Zamek
12 Świetlica Wiejska we Wszewilkach, 51 Wszewilki stały Nie Sołectwa: Gogołowice, Wszewilki, Stawiec
13 Szkoła Podstawowa w Dunkowej, 1 Dunkowa stały Tak Sołectwa: Brzezina Sułowska, Dunkowa, Piotrkosice, Słączno
14 Szkoła Podstawowa w Sułowie, ul. Szkolna 6 Sułów stały Nie Sołectwa: Gruszeczka, Łąki, Miłosławice, Sulimierz, Sułów
15 Świetlica Wiejska w Sławoszowicach, ul. 3 Maja 12a Sławoszowice stały Tak Sołectwa: Duchowo, Ruda Milicka, Sławoszowice, Wałkowa
16 Świetlica Wiejska w Piękocinie, 38 Piękocin stały Nie Sołectwa: Piękocin, Poradów, Świętoszyn, Węgrzynów
17 Świetlica Wiejska w Olszy, 3a Olsza stały Nie Sołectwa: Baranowice, Grabówka, Olsza, Ruda Sułowska, Wilkowo
18 Nadleśnictwo Państwowe w Miliczu, ul. Trzebnicka 18 Milicz stały Nie Sołectwa: Kaszowo, Miłochowice, Postolin, Pracze
19 Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu, ul. Grzybowa 1 Milicz szpital Nie Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Milicz – ulice: 1 Maja, 11 Listopada, Aleja Lipowa, Aleja Piastów, Aleja Spacerowa, Al. Strażacka, Aleja Wodniaków, Al. ZHP, Armii Krajowej, Boczna, Budowlana, Cicha, Długa, Garncarska, Gen. Stefana Grota-Roweckiego, Grunwaldzka, Jarosława Dąbrowskiego, Jasna, Kasztelańska, Kazimierza Pułaskiego, Kolejowa, Końcowa, Kościelna, Krotoszyńska, Krótka, Krucza, pl. ks. Eugeniusza Waresiaka, Kuźnicza, Lwowska, Łąkowa, Magazynowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mostowa, Okrężna, Osadnicza, Osiedle, Piaskowa, Polna, Polska, Powstańców Wielkopolskich, Przemysłowa, Rawicka, Rynek, Rzeczna, Składowa, Stawna, Strzelecka, Szewska, Tadeusza Kościuszki, Topolowa, Wałowa, Wodociągowa, Wojska Polskiego, Wrocławska, Zaciszna, Zamkowa, Zielona 5 4 889 6 38
0.0000020000Nr 2 Miasto Milicz – ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa, Aleja Eugenii Tracewskiej, Brzozowa, Chabrowa, Cmentarna, Czereśniowa, Dębowa, Dojazdowa, Dworcowa, Fiołkowa, Grzybowa, Jaworowa, Kamienna, Kasztanowa, Klonowa, Kombatantów, Konwaliowa, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Lotnicza, Łowiecka, Makowa, Mikołaja Kopernika, Miodowa, Modrzewiowa, Nektarowa, Nowowiejska, Odrodzenia, Ogrodowa, pl. Wojciecha Korfantego, Poprzeczna, Poziomkowa, Pszczela. Rzemieślnicza, Słoneczna, Spółdzielcza, Sułowska, Sycowska, Świerkowa, Trzebnicka, Wesoła, Wierzbowa, Wiśniowa; Kobiałka-część miasta 5 4 464 6 39
0.0000030000Nr 3 Sołectwa: Baranowice, Brzezina Sułowska, Dunkowa, Grabówka, Gruszeczka, Kaszowo, Łąki, Miłochowice, Miłosławice, Olsza, Piękocin, Piotrkosice, Poradów, Postolin, Pracze, Ruda Sułowska, Słączno, Sulimierz, Sułów, Świętoszyn, Węgrzynów, Wilkowo 5 4 699 6 40
0.0000040000Nr 4 Sołectwa: Bartniki, Borzynowo, Czatkowice, Duchowo, Gądkowice, Godnowa, Gogołowice, Gołkowo, Grabownica, Henrykowice, Kolęda, Latkowa, Młodzianów, Niesułowice, Nowy Zamek, Ostrowąsy, Potasznia, Ruda Milicka, Sławoszowice, Stawiec, Tworzymirki, Tworzymirki Górne, Wałkowa, Wielgie Milickie, Wodników Górny, Wrocławice, Wróbliniec, Wszewilki, Wziąchowo Małe, Wziąchowo Wielkie 6 5 220 6 43
Podsumowanie 21 19 272 24 160

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 7 7 7 8 29
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY FOLMER KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY FOLMER 7 7 7 7 28
17 KOMITET WYBORCZY GRUPA INICJATYWNA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY MILICZA KW GRUPA INICJATYWNA 5 6 7 7 25
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO SIERPIŃSKIEGO NASZA GMINA KWW CEZAREGO SIERPIŃSKIEGO NASZA GMINA 5 5 5 5 20
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYBIERAŁY - BIM KWW PAWŁA WYBIERAŁY-BIM 7 7 7 8 29
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LECHA „ZIEMIA MILICKA” KWW PIOTRA LECHA „ZIEMIA MILICKA” 7 7 7 8 29

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 LECH Piotr Józef 52 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LECHA „ZIEMIA MILICKA” Kaszowo
4 SIERPIŃSKI Cezary Maksymilian 73 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO SIERPIŃSKIEGO NASZA GMINA Milicz
1 FOLMER Dorota Maria 58 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY FOLMER Milicz
3 NESTORUK Andrzej Michał 56 wyższe KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Milicz
5 WYBIERAŁA Paweł 44 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYBIERAŁY - BIM Milicz

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 4 889 2 526 2 526 51.67% 0.05167
2 400 95.01% 0.09501
Tak
2 4 491 2 488 2 488 55.40% 0.0554
2 401 96.50% 0.0965
Tak
3 4 705 2 424 2 424 51.52% 0.05152
2 313 95.42% 0.09542
Tak
4 5 221 2 572 2 572 49.26% 0.04926
2 453 95.37% 0.09537
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 233 29 12.89% 0.01289
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY FOLMER 2 010 28 21.01% 0.02101
17 KOMITET WYBORCZY GRUPA INICJATYWNA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY MILICZA 424 25 4.43% 0.00443
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO SIERPIŃSKIEGO NASZA GMINA 480 20 5.02% 0.00502
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYBIERAŁY - BIM 1 910 29 19.96% 0.01996
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LECHA „ZIEMIA MILICKA” 3 510 29 36.69% 0.03669

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 233 29 2 12.89% 0.01289
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY FOLMER 2 010 28 5 21.01% 0.02101
Tak
17 KOMITET WYBORCZY GRUPA INICJATYWNA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY MILICZA 424 25 0 4.43% 0.00443
Nie
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO SIERPIŃSKIEGO NASZA GMINA 480 20 0 5.02% 0.00502
Nie
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYBIERAŁY - BIM 1 910 29 4 19.96% 0.01996
Tak
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LECHA „ZIEMIA MILICKA” 3 510 29 10 36.69% 0.03669
Tak

Rada Miejska w Miliczu - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 1 NESTORUK Andrzej Michał 227 9.46% 0.00946
Tak
1 2 2 MIKOŁAJCZAK Barbara 53 2.21% 0.00221
Nie
1 2 3 PRZEWOŹNY Marian 17 0.71% 0.00071
Nie
1 2 4 KMIECIAK Małgorzata Iwona 11 0.46% 0.00046
Nie
1 2 5 PISKOZUB Mariusz Kazimierz 24 1.00% 0.001
Nie
1 2 6 WRÓBEL Alicja 18 0.75% 0.00075
Nie
1 2 7 KAMIŃSKI Mariusz Piotr 21 0.88% 0.00088
Nie
1 16 1 ŁABACZUK Marzanna Katarzyna 104 4.33% 0.00433
Tak
1 16 2 WYCISK Jan Zdzisław 95 3.96% 0.00396
Nie
1 16 3 WOŁYNIAK Ireneusz Leszek 80 3.33% 0.00333
Nie
1 16 4 DĄBEK Bożena 17 0.71% 0.00071
Nie
1 16 5 NOWICKI Daniel Jerzy 35 1.46% 0.00146
Nie
1 16 6 SZYMCZAK Ewelina Katarzyna 32 1.33% 0.00133
Nie
1 16 7 PISKOZUB Wojciech Bogusław 57 2.38% 0.00238
Nie
1 17 1 SZULC Jacek Andrzej 44 1.83% 0.00183
Nie
1 17 2 BIELICKI Patryk 9 0.38% 0.00038
Nie
1 17 3 JANKOWSKA Barbara Danuta 11 0.46% 0.00046
Nie
1 17 4 SZULC Barbara Anna 13 0.54% 0.00054
Nie
1 17 5 GUTIÉRREZ Anna Maria 9 0.38% 0.00038
Nie
1 18 1 HRYCAK Jerzy Franciszek 35 1.46% 0.00146
Nie
1 18 2 KOWALCZYK Urszula Bogumiła 10 0.42% 0.00042
Nie
1 18 3 SALATA Krzysztof 55 2.29% 0.00229
Nie
1 18 4 KOŁACZ Urszula 5 0.21% 0.00021
Nie
1 18 5 SIAMA Dawid 3 0.13% 0.00013
Nie
1 19 1 WYBIERAŁA Paweł 238 9.92% 0.00992
Tak
1 19 2 JUCHNOWICZ Janusz Ryszard 33 1.38% 0.00138
Nie
1 19 3 GÓRNICKI Andrzej 38 1.58% 0.00158
Nie
1 19 4 RYMASZEWSKA-NOWACKA Renata 17 0.71% 0.00071
Nie
1 19 5 ANTOSZCZYSZYN Agata 31 1.29% 0.00129
Nie
1 19 6 ŁOSZAKIEWICZ Lila 0 0.00% 0
Nie
1 19 7 OWCZAREK Mariusz 116 4.83% 0.00483
Nie
1 20 1 WENCEK Wojciech Sylwester 220 9.17% 0.00917
Tak
1 20 2 OCHOWICZ Agnieszka 178 7.42% 0.00742
Nie
1 20 3 ŚWIRKOWICZ Włodzimierz Jacek 219 9.13% 0.00913
Tak
1 20 4 ŁAKIEWICZ Waldemar Wojciech 166 6.92% 0.00692
Nie
1 20 5 KOTWICKI Stanisław 45 1.88% 0.00188
Nie
1 20 6 ŻOŁDAK Danuta 100 4.17% 0.00417
Nie
1 20 7 PATKOWSKA Elwira Sylwia 14 0.58% 0.00058
Nie
2 2 1 UGOREK Krystyna Michalina 85 3.54% 0.00354
Nie
2 2 2 SZLACHETKA Zbigniew Paweł 41 1.71% 0.00171
Nie
2 2 3 SADOWCZYK Danuta Cecylia 18 0.75% 0.00075
Nie
2 2 4 BAJOR Alina 6 0.25% 0.00025
Nie
2 2 5 DŁUTOWSKI Mariusz Piotr 15 0.62% 0.00062
Nie
2 2 6 KWIECIEŃ Antoni 19 0.79% 0.00079
Nie
2 2 7 NESTORUK Adrian Dawid 38 1.58% 0.00158
Nie
2 16 1 FOLMER Dorota Maria 416 17.33% 0.01733
Tak
2 16 2 ZACHARA Marek Zbigniew 13 0.54% 0.00054
Nie
2 16 3 SZATKOWSKA Alicja Antonina 143 5.96% 0.00596
Tak
2 16 4 MENCEL Dariusz Łukasz 27 1.12% 0.00112
Nie
2 16 5 WRÓBLEWSKI Wojciech 15 0.62% 0.00062
Nie
2 16 6 ORLOF Andrzej Juliusz 18 0.75% 0.00075
Nie
2 16 7 ŁABUDA Monika 29 1.21% 0.00121
Nie
2 17 1 BUCZKOWSKI Piotr 27 1.12% 0.00112
Nie
2 17 2 KLUBA Teresa Zofia 15 0.62% 0.00062
Nie
2 17 3 ZAGÓRNY Stefan Władysław 6 0.25% 0.00025
Nie
2 17 4 PIŁASZEWICZ Zyta Joanna 9 0.37% 0.00037
Nie
2 17 5 KOTYL Czesław 11 0.46% 0.00046
Nie
2 17 6 ĆWIGOŃ Wioletta 12 0.50% 0.0005
Nie
2 18 1 GRADZIK Adam Leszek 22 0.92% 0.00092
Nie
2 18 2 SŁOCKA Krystyna 24 1.00% 0.001
Nie
2 18 3 BIERNACKI Franciszek 25 1.04% 0.00104
Nie
2 18 4 ROMANOWICZ Anna 37 1.54% 0.00154
Nie
2 18 5 PADEWSKI Tomasz 26 1.08% 0.00108
Nie
2 19 1 ŻUBER Leszek 427 17.78% 0.01778
Tak
2 19 2 WALKOWIAK Beata Elżbieta 57 2.37% 0.00237
Nie
2 19 3 BLEK Sandra Barbara 26 1.08% 0.00108
Nie
2 19 4 ZAJĄC Filip Mirosław 14 0.58% 0.00058
Nie
2 19 5 KALICIŃSKA Teresa Zofia 38 1.58% 0.00158
Nie
2 19 6 WESOŁOWSKA Krystyna Teresa 24 1.00% 0.001
Nie
2 19 7 GROCHOWICKI Jan 25 1.04% 0.00104
Nie
2 20 1 LECH Piotr Józef 371 15.45% 0.01545
Tak
2 20 2 UGOREK Dominika 77 3.21% 0.00321
Nie
2 20 3 CERAZY Wiesław 99 4.12% 0.00412
Tak
2 20 4 DOMINIK-DOGANOWSKA Barbara 25 1.04% 0.00104
Nie
2 20 5 KUBIAK Andrzej 59 2.46% 0.00246
Nie
2 20 6 NAKONIECZNA Joanna Sylwia 30 1.25% 0.00125
Nie
2 20 7 BIERNAT Jacek Wojciech 32 1.33% 0.00133
Nie
3 2 1 JASIŃSKI Zbigniew 75 3.24% 0.00324
Nie
3 2 2 PRZEWOŹNA Anna 59 2.55% 0.00255
Nie
3 2 3 CIERPISZ Honorata Aleksandra 31 1.34% 0.00134
Nie
3 2 4 ADRYAN Ewa Janina 28 1.21% 0.00121
Nie
3 2 5 GAJZLER Katarzyna 21 0.91% 0.00091
Nie
3 2 6 DOSTAL Krzysztof 20 0.86% 0.00086
Nie
3 2 7 ŚLIWIŃSKI Piotr Krzysztof 16 0.69% 0.00069
Nie
3 16 1 JANCZURA Jadwiga 282 12.19% 0.01219
Tak
3 16 2 PAPIEŻ Eugeniusz Paweł 37 1.60% 0.0016
Nie
3 16 3 KOCHMAŃSKA Maria Józefa 77 3.33% 0.00333
Nie
3 16 4 DUDA Teresa 42 1.82% 0.00182
Nie
3 16 5 NIŚKIEWICZ-KUKFISZ Kamila 7 0.30% 0.0003
Nie
3 16 6 PARTYKA Ireneusz Jerzy 28 1.21% 0.00121
Nie
3 16 7 PAWLICZAK Piotr 9 0.39% 0.00039
Nie
3 17 1 CIUPAK Karol Krzysztof 42 1.82% 0.00182
Nie
3 17 2 ZMUDA Edward Józef 33 1.43% 0.00143
Nie
3 17 3 NOWAK Anna Lucyna 6 0.26% 0.00026
Nie
3 17 4 NIEMIEC-KIDOŃ Lidia 24 1.04% 0.00104
Nie
3 17 5 DZIEDZIC Maria 12 0.52% 0.00052
Nie
3 17 6 PAPATOLIOS Mikołaj 3 0.13% 0.00013
Nie
3 17 7 LENART Witold Jan 17 0.73% 0.00073
Nie
3 18 1 KOZŁOWSKA Gabriela Elżbieta 48 2.08% 0.00208
Nie
3 18 2 WAJDEL Piotr Damian 29 1.25% 0.00125
Nie
3 18 3 KORZENIOWSKA Justyna Zdzisława 18 0.78% 0.00078
Nie
3 18 4 RATAJEK Irena Barbara 40 1.73% 0.00173
Nie
3 18 5 SCHLICHCIN Gerard Piotr 10 0.43% 0.00043
Nie
3 19 1 MAKOWIECKA Katarzyna Lucyna 160 6.92% 0.00692
Tak
3 19 2 STRUGAŁA Zbigniew Antoni 17 0.73% 0.00073
Nie
3 19 3 GRZYB Adam Stefan 20 0.86% 0.00086
Nie
3 19 4 STEFAŃSKA Ilona 13 0.56% 0.00056
Nie
3 19 5 SZYMAŃSKA-KOCH Irena Lidia 3 0.13% 0.00013
Nie
3 19 6 DROBIŃSKI Zdzisław 28 1.21% 0.00121
Nie
3 19 7 WALĘCKI Jarosław Krzysztof 49 2.12% 0.00212
Nie
3 20 1 KUŚNIERZ Stanisław 348 15.05% 0.01505
Tak
3 20 2 BIENKIEWICZ Edmund 172 7.44% 0.00744
Tak
3 20 3 ZMUDA Krzysztof 100 4.32% 0.00432
Nie
3 20 4 BIENKIEWICZ Emilia 50 2.16% 0.00216
Nie
3 20 5 NIEDBAŁA Anna 100 4.32% 0.00432
Nie
3 20 6 ZBIERANT Krystian Arkadiusz 101 4.37% 0.00437
Nie
3 20 7 PRZYBYLSKA Alicja 138 5.97% 0.00597
Tak
4 2 1 CZAJKOWSKI Piotr Stanisław 98 4.00% 0.004
Tak
4 2 2 NOWACKI Jerzy Jan 69 2.81% 0.00281
Nie
4 2 3 KRYSZTOFIAK Agnieszka Natalia 24 0.98% 0.00098
Nie
4 2 4 NARUSZ Marek Paweł 73 2.98% 0.00298
Nie
4 2 5 CIERNIEJEWSKA Kinga Oliwia 5 0.20% 0.0002
Nie
4 2 6 ROSADA Mariola Anna 7 0.29% 0.00029
Nie
4 2 7 STEFAŃSKI Zdzisław 41 1.67% 0.00167
Nie
4 2 8 LIS Jarosław Rafał 73 2.98% 0.00298
Nie
4 16 1 KARPIŃSKI Jan Piotr 106 4.32% 0.00432
Nie
4 16 2 STACHOWIAK Damian 126 5.14% 0.00514
Nie
4 16 3 TUTAK Arkadiusz 127 5.18% 0.00518
Tak
4 16 4 PROCAJŁO Ireneusz 13 0.53% 0.00053
Nie
4 16 5 KAMIŃSKA Irena 27 1.10% 0.0011
Nie
4 16 6 LESZCZYŃSKA Zuzanna Halina 23 0.94% 0.00094
Nie
4 16 7 MAKOWIECKA Marta 25 1.02% 0.00102
Nie
4 17 1 PICHER Jacek 14 0.57% 0.00057
Nie
4 17 2 CHABA Jolanta 18 0.73% 0.00073
Nie
4 17 3 NOWAK Alina Helena 19 0.77% 0.00077
Nie
4 17 4 KRUSZELNICKI Tomasz Mateusz 22 0.90% 0.0009
Nie
4 17 5 CYRANOWSKI Bogdan 9 0.37% 0.00037
Nie
4 17 6 SIUDY Marcelina Anna 23 0.94% 0.00094
Nie
4 17 7 GROCHOLSKA Dorota Teresa 16 0.65% 0.00065
Nie
4 18 1 CEMPEL Krzysztof Andrzej 41 1.67% 0.00167
Nie
4 18 2 WOŁOS Joanna 34 1.39% 0.00139
Nie
4 18 3 MATKOWSKI Tomasz Krzysztof 15 0.61% 0.00061
Nie
4 18 4 CEMPEL Beata Barbara 0 0.00% 0
Nie
4 18 5 CEMPEL Sławomir Marek 3 0.12% 0.00012
Nie
4 19 1 BOLIŃSKI Piotr Paweł 301 12.27% 0.01227
Tak
4 19 2 PAWLAK Stanisław 98 4.00% 0.004
Nie
4 19 3 KSIĄŻEK Małgorzata 33 1.35% 0.00135
Nie
4 19 4 BUTA Ewa Aleksandra 10 0.41% 0.00041
Nie
4 19 5 NIEDBAŁA Klaudia Anna 17 0.69% 0.00069
Nie
4 19 6 FLORSZ Anna 11 0.45% 0.00045
Nie
4 19 7 SOLATYCKI Tomasz Wiesław 22 0.90% 0.0009
Nie
4 19 8 OSTRYCHARZ Jacek Andrzej 44 1.79% 0.00179
Nie
4 20 1 SMOLIŃSKA Halina 232 9.46% 0.00946
Tak
4 20 2 LESZCZYSZYN Andrzej 232 9.46% 0.00946
Tak
4 20 3 KWAŚNIEWSKI Zbigniew Józef 89 3.63% 0.00363
Nie
4 20 4 KOŁODZIEJSKA Joanna Małgorzata 34 1.39% 0.00139
Nie
4 20 5 NOWICKI Marian 28 1.14% 0.00114
Nie
4 20 6 DEFRATYKA-LUDWICZAK Kazimiera 19 0.77% 0.00077
Nie
4 20 7 SZMIGIEL Bartłomiej Piotr 139 5.67% 0.00567
Tak
4 20 8 SADOWSKI Piotr Stanisław 93 3.79% 0.00379
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 FOLMER Dorota Maria 58 wyższe Milicz, 2 504 25.29 Druga tura
2 LECH Piotr Józef 52 Wyższe Kaszowo, 4 047 40.87 Druga tura
3 NESTORUK Andrzej Michał 56 wyższe Milicz, 1 113 11.24 Nie
4 SIERPIŃSKI Cezary Maksymilian 73 wyższe Milicz, 787 7.95 Nie
5 WYBIERAŁA Paweł 44 wyższe Milicz, 1 450 14.64 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Świetlica Środowiskowa, Aleja Lipowa 1 Milicz stały 2 041 1 033 1 033 50.61% 0.05061
1 024 99.13%
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miliczu, ul. Armii Krajowej 7 Milicz stały 2 848 1 491 1 491 52.35% 0.05235
1 483 99.46%
3 Zespół Szkół w Miliczu, ul. Trzebnicka 4 Milicz stały 746 493 493 66.09% 0.06609
488 98.99%
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miliczu, ul. Mikołaja Kopernika 18 Milicz stały 2 336 1 237 1 237 52.95% 0.05295
1 228 99.27%
5 Nadleśnictwo Państwowe w Miliczu, ul. Trzebnicka 18 Milicz stały 1 209 750 750 62.03% 0.06203
745 99.33%
6 Szkoła Podstawowa we Wróblińcu, 24 Wróbliniec stały 424 202 202 47.64% 0.04764
198 98.02%
7 Szkoła Podstawowa w Czatkowicach, ul. Szosowa 2 Czatkowice stały 484 242 242 50.00% 0.05
239 98.76%
8 Świetlica Wiejska w Gądkowicach, 45a Gądkowice stały 975 443 443 45.44% 0.04544
430 97.07%
9 Świetlica Wiejska w Ostrowąsach, 31 Ostrowąsy stały 436 252 252 57.80% 0.0578
243 96.43%
10 Świetlica Wiejska w Potaszni, 12 Potasznia stały 682 269 269 39.44% 0.03944
264 98.14%
11 Szkoła Podstawowa w Nowym Zamku, 9 Nowe Grodzisko stały 331 181 181 54.68% 0.05468
180 99.45%
12 Świetlica Wiejska we Wszewilkach, 51 Wszewilki stały 998 509 509 51.00% 0.051
503 98.82%
13 Szkoła Podstawowa w Dunkowej, 1 Dunkowa stały 928 452 452 48.71% 0.04871
445 98.45%
14 Szkoła Podstawowa w Sułowie, ul. Szkolna 6 Sułów stały 1 762 953 953 54.09% 0.05409
939 98.53%
15 Świetlica Wiejska w Sławoszowicach, ul. 3 Maja 12a Sławoszowice stały 891 473 473 53.09% 0.05309
467 98.73%
16 Świetlica Wiejska w Piękocinie, 38 Piękocin stały 596 304 304 51.01% 0.05101
300 98.68%
17 Świetlica Wiejska w Olszy, 3a Olsza stały 400 224 224 56.00% 0.056
221 98.66%
18 Nadleśnictwo Państwowe w Miliczu, ul. Trzebnicka 18 Milicz stały 1 019 491 491 48.18% 0.04818
490 99.80%
19 Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu, ul. Grzybowa 1 Milicz szpital 195 14 14 7.18% 0.00718
14 100.00%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 FOLMER Dorota Maria 58 wyższe Milicz, 3810 43.03 Nie
2 LECH Piotr Józef 52 Wyższe Kaszowo, 5044 56.97 Tak

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych LECH Piotr Józef Głosów ważnych oddanych na kandydatów FOLMER Dorota Maria
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Świetlica Środowiskowa, Aleja Lipowa 1 Milicz 1000 594 59.40% 0.0594
40.60% 406
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miliczu, ul. Armii Krajowej 7 Milicz 1356 822 60.62% 0.06062
39.38% 534
3 Zespół Szkół w Miliczu, ul. Trzebnicka 4 Milicz 468 249 53.21% 0.05321
46.79% 219
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miliczu, ul. Mikołaja Kopernika 18 Milicz 1163 675 58.04% 0.05804
41.96% 488
5 Nadleśnictwo Państwowe w Miliczu, ul. Trzebnicka 18 Milicz 698 341 48.85% 0.04885
51.15% 357
6 Szkoła Podstawowa we Wróblińcu, 24 Wróbliniec 174 106 60.92% 0.06092
39.08% 68
7 Szkoła Podstawowa w Czatkowicach, ul. Szosowa 2 Czatkowice 204 127 62.25% 0.06225
37.75% 77
8 Świetlica Wiejska w Gądkowicach, 45a Gądkowice 342 155 45.32% 0.04532
54.68% 187
9 Świetlica Wiejska w Ostrowąsach, 31 Ostrowąsy 168 97 57.74% 0.05774
42.26% 71
10 Świetlica Wiejska w Potaszni, 12 Potasznia 238 132 55.46% 0.05546
44.54% 106
11 Szkoła Podstawowa w Nowym Zamku, 9 Nowe Grodzisko 164 72 43.90% 0.0439
56.10% 92
12 Świetlica Wiejska we Wszewilkach, 51 Wszewilki 468 262 55.98% 0.05598
44.02% 206
13 Szkoła Podstawowa w Dunkowej, 1 Dunkowa 380 216 56.84% 0.05684
43.16% 164
14 Szkoła Podstawowa w Sułowie, ul. Szkolna 6 Sułów 753 474 62.95% 0.06295
37.05% 279
15 Świetlica Wiejska w Sławoszowicach, ul. 3 Maja 12a Sławoszowice 412 245 59.47% 0.05947
40.53% 167
16 Świetlica Wiejska w Piękocinie, 38 Piękocin 256 162 63.28% 0.06328
36.72% 94
17 Świetlica Wiejska w Olszy, 3a Olsza 155 77 49.68% 0.04968
50.32% 78
18 Nadleśnictwo Państwowe w Miliczu, ul. Trzebnicka 18 Milicz 441 230 52.15% 0.05215
47.85% 211
19 Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu, ul. Grzybowa 1 Milicz 14 8 57.14% 0.05714
42.86% 6

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Świetlica Środowiskowa, Aleja Lipowa 1 Milicz stały 2043 1005 1005 49.19% 0.04919
1000 99.50%
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miliczu, ul. Armii Krajowej 7 Milicz stały 2861 1371 1371 47.92% 0.04792
1356 98.91%
3 Zespół Szkół w Miliczu, ul. Trzebnicka 4 Milicz stały 751 470 470 62.58% 0.06258
468 99.57%
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miliczu, ul. Mikołaja Kopernika 18 Milicz stały 2329 1170 1170 50.24% 0.05024
1163 99.40%
5 Nadleśnictwo Państwowe w Miliczu, ul. Trzebnicka 18 Milicz stały 1216 702 702 57.73% 0.05773
698 99.43%
6 Szkoła Podstawowa we Wróblińcu, 24 Wróbliniec stały 425 177 177 41.65% 0.04165
174 98.31%
7 Szkoła Podstawowa w Czatkowicach, ul. Szosowa 2 Czatkowice stały 484 207 207 42.77% 0.04277
204 98.55%
8 Świetlica Wiejska w Gądkowicach, 45a Gądkowice stały 975 345 345 35.38% 0.03538
342 99.13%
9 Świetlica Wiejska w Ostrowąsach, 31 Ostrowąsy stały 436 168 168 38.53% 0.03853
168 100.00%
10 Świetlica Wiejska w Potaszni, 12 Potasznia stały 681 239 239 35.10% 0.0351
238 99.58%
11 Szkoła Podstawowa w Nowym Zamku, 9 Nowe Grodzisko stały 331 164 164 49.55% 0.04955
164 100.00%
12 Świetlica Wiejska we Wszewilkach, 51 Wszewilki stały 1004 476 476 47.41% 0.04741
468 98.32%
13 Szkoła Podstawowa w Dunkowej, 1 Dunkowa stały 928 383 383 41.27% 0.04127
380 99.22%
14 Szkoła Podstawowa w Sułowie, ul. Szkolna 6 Sułów stały 1758 757 757 43.06% 0.04306
753 99.47%
15 Świetlica Wiejska w Sławoszowicach, ul. 3 Maja 12a Sławoszowice stały 886 413 413 46.61% 0.04661
412 99.76%
16 Świetlica Wiejska w Piękocinie, 38 Piękocin stały 596 256 256 42.95% 0.04295
256 100.00%
17 Świetlica Wiejska w Olszy, 3a Olsza stały 400 157 157 39.25% 0.03925
155 98.73%
18 Nadleśnictwo Państwowe w Miliczu, ul. Trzebnicka 18 Milicz stały 1023 443 443 43.30% 0.0433
441 99.55%
19 Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu, ul. Grzybowa 1 Milicz szpital 33 14 14 42.42% 0.04242
14 100.00%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 21 4 23 853 19 272 19 1