Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 173 007
Wyborców 139 182
Obwodów 122
  • Wybory do Rady Powiatu Cieszyńskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto cieszynMiasto Cieszyn 27 4 21 21 130
miasto ustronzMiasto Ustroń 10 15 15 44 44
miasto wislzaMiasto Wisła 8 15 15 15 15
gmina brennaGmina Brenna 8 15 15 29 29
gmina chybieGmina Chybie 5 15 15 28 28
gmina dezbowiecGmina Dębowiec 5 15 15 31 31
gmina goleszozwGmina Goleszów 12 15 15 31 31
gmina hazzzlachGmina Hażlach 7 15 15 27 27
gmina istebnaGmina Istebna 6 15 15 45 45
gmina skoczozwGmina Skoczów 18 4 21 15 92
gmina strumienzGmina Strumień 8 15 15 44 44
gmina zebrzydowiceGmina Zebrzydowice 8 15 15 48 48

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole nr 17, ul. Frysztacka 161, Cieszyn, ul. Frysztacka 161 Cieszyn stały Nie Akacjowa, Bukowa, Chemików, Dworcowa, Frysztacka (nr nieparzyste od 153 do końca, nr parzyste od 194 do końca), Jodłowa, Leśna, Miodowa, Pod Skałką, Topolowa, Zadworna, Zagrodowa
2 Ochotnicza Straż Pożarna , ul. Motokrosowa 18, Cieszyn, ul. Motokrosowa 18 Cieszyn stały Tak Bażancia, Dzika, Frysztacka (nr nieparzyste od 123 do 145A, nr parzyste od 120 do 174A), Gajowa, Kręta, Łanowa (nr od 4 do 44), Majowa, Makowa, Mokra, Motokrosowa, Sarnia
3 Zespół Szkół Technicznych im. płk Gwidona Langera, ul. Frysztacka 48 Cieszyn stały Nie Aleja Piastowska, Bednarska, Dojazdowa, Folwarczna, Frysztacka (nr nieparzyste od 1 do 115, nr parzyste od 2 do 104), Gołębia, Górny Chodnik, Hażlaska (nr od 2 do 80), Jakuba Singera, Jana Heczki, Juliusza Ligonia, Krzywa, ks. Antoniego Janusza, Ładna, Łączna, Łąkowa, Łukowa, Mała Łąka, Mikołaja Kopernika, Mostowa, Nad Olzą, Pawła Dombke, płk. Gwido Langera, Poprzeczna, Radosna, Rzeźnicza, Sportowa, Stokowa, Wałowa, Wysoka
4 Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Przedszkolnymi, ul. Katowicka 68 Cieszyn stały Nie Borsucza, Chabrów, Fiołków, Goździków, Graniczna (od nr 79 do nr 82), Hażlaska (nr od 81 do końca), Irysów, Jabłonna, Jałowcowa, Jaskrów, Jelenia, Jeżowa, Katowicka (nr od 43 do końca), Kościelna, Krokusów, Królicza, Letnia, Lisia, Łanowa (nr od 84 do końca), Mysia, Narcyzów, Nasturcji, Osiedlowa, Owocowa, Pikiety, Północna, Rudowska, Stokrotek, Szarotka, Tulipanów, Wiewiórcza, Wilcza, Wrzosów, Zajęcza, Żniwna
5 Niepubliczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi, ul. Przepilińskiego 5 Cieszyn stały Nie Cicha, Helmuta Kajzara, Hieronima Przepilińskiego, Kornela Filipowicza, Łagodna, Mała, Marii Konopnickiej, Miedziana, Nikła, Pawła Hulki-Laskowskiego, Powstańców Śląskich, Pszenna, Skośna, Stawowa (nr od 1 do 21), Świętego Jana Sarkandra, Wiejska, Wierzbowa, Zaciszna, Złota
6 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Kościuszki 3 Cieszyn stały Nie Alojzego Milaty, Bielska (nr nieparzyste od 47 do 99, nr parzyste od 40 do 94), Cegielniana, Czarny Chodnik (od nr 2 do nr 3), Działkowa, Franciszka Barteczka, Graniczna (od nr 46 do nr 55), Hugona Kołłątaja, Ignacego Paderewskiego (nr nieparzyste od 3 do 35, nr parzyste od 6 do 54), Juliana Przybosia, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kazimierza Brodzińskiego, Klemensa Matusiaka, Kłosów, Leopolda Staffa, Ludwika Skrzypka, Pawła Bobka, Romana Dyboskiego, Stanisława Staszica, Stawowa (nr od 22 do końca), Tadeusza Kościuszki, Wietrzna, Wojciecha Bogusławskiego, Zamarska, Zielona
7 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Bielska 160A Cieszyn stały Tak Bielska (nr nieparzyste od 105 do końca, nr parzyste od 96 do końca), Braci Miłosiernych, Chłodna, Czereśniowa, Gospodarska, Harcerska, Kątowa, Kępna, Kwiatowa, Mleczna, Morelowa, Olchowa, Rolna, Sadowa, Śnieżna, Ustrońska, Wielodroga, Wiosenna, Wiślańska, Wiśniowa
8 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Skrajna 5 Cieszyn stały Tak Gminna, Gruntowa, Kamienna, Katowicka (nr 37), Motelowa, Polna, Skrajna, Węgielna
9 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Fryderyka Chopina (wejście od ulicy Karola Szymanowskiego 9) 37 Cieszyn stały Tak Czytelni Ludowej, Dolna, Hilarego Filasiewicza, Juliana Tuwima, Katowicka (nr od 1 do 34), Macierzy Szkolnej, Mieczysława Karłowicza, Nestora Bucewicza, Partyzantów, Piękna, Słoneczna, Wesoła, Zakątek
10 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Chopina 37 Cieszyn stały Tak Fryderyka Chopina, Jana Gawlasa, Karola Hławiczki, Karola Szymanowskiego
11 Przedszkole Nr 20, ul. św. Jerzego 4 Cieszyn stały Nie Liburnia, Stanisława Moniuszki, św. Jerzego
12 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Jana Matejki 3 Cieszyn stały Nie Aleksandra Fredry, Benedyktyńska, Bóżnicza, Czarny Chodnik (nr 21), dra Jana Michejdy, Głęboka, Jana Matejki, Józefa Kiedronia, Kominiarska, Ludwika Kluckiego, Mennicza, Plac Teatralny, Rynek, Stary Targ, Stroma, Wacława Olszaka, Zamkowa
13 Urząd Miejski w Cieszynie, Rynek 1 Cieszyn stały Tak 3 Maja, Aleja Jana Łyska (nr od 1 do 15), Aleja Jana Raszki, Andrzeja Szewczyka, Bolesława Limanowskiego, Browarna, Młyńska Brama, Nowe Miasto, Plac Dominikański, Plac Juliusza Słowackiego, Plac św. Krzyża, Pokoju, Przykopa, Ratuszowa, Schodowa, Sejmowa, Srebrna, Śrutarska, Tadeusza Regera, Trzech Braci
14 Urząd Miejski w Cieszynie, Jana Kochanowskiego 14 Cieszyn stały Tak Aleja Oswalda Madeckiego, Bielska (nr nieparzyste od 9 do 45, nr parzyste od 12 do 38), Bobrecka, Bolesława Chrobrego, Dworkowa, Feliksa Hajduka, Garncarska, Jana Kochanowskiego, Jana Kubisza, Jerzego Cienciały, Józefa Zaleskiego, Kolejowa, Leopolda Jana Szersznika, Lipowa, Na Wzgórzu (nr 2), Plac ks. Józefa Londzina, Pochyła, Przechodnia, Spadowa, Spokojna, Stanisława Wyspiańskiego, Szeroka, Władysława Szybińskiego, Wojciecha Korfantego
15 Szkoła Podstawowa nr 4, pl. Wolności 7A Cieszyn stały Nie Bielska (nr parzyste od 2 do nr 10, nr nieparzyste od 1A do nr 7), Górna (nr od 5 do 25), Górny Rynek, Henryka Jordana, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Kraszewskiego, Karola Miarki, ks. Ignacego Świeżego, Ogrodowa, Pawła Stalmacha, Plac Kościelny, Plac Wolności, Solna, Wyższa Brama, Żwirki i Wigury
16 Szkolne Schronisko Młodzieżowe, ul. Błogocka 24 Cieszyn stały Tak Adolfa "Bolko" Kantora, Aleja Jana Łyska (nr od 16 do końca), Błogocka, Bolesława Prusa, gen. Władysława Sikorskiego, Górna (nr od 27 do końca), Jana Kasprowicza, Jarosława Dąbrowskiego, Kasztanowa, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Legionu Śląskiego, Łowiecka, Myśliwska, Plac Józefa Poniatowskiego, Ptasia, Stefana Żeromskiego, Towarowa, Władysława Orkana, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego
17 Żłobki Miejskie Oddział Nr 1, ul. ks. Jerzego Trzanowskiego 2 Cieszyn stały Tak Adama Mickiewicza, bp. Franciszka Śniegonia, Dębowa, Długa, Generała Józefa Hallera (nr nieparzyste od 1 do 51, nr parzyste od 2 do 38, bez nr 8), ks. Jerzego Trzanowskiego, ks. Rudolfa Tomanka, Piesza, Południowa, Prosta, Puńcowska (nr nieparzyste od 27 do 39, nr parzyste od 34 do 80), Równa, Sosnowa, Strzelców Podhalańskich, Tysiąclecia, Wąska, Widokowa
18 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Cieszynianka", ul. Zofii Kossak-Szatkowskiej 6 Cieszyn stały Tak Ignacego Paderewskiego (nr nieparzyste od 37 do 43), Jaworowa, Krótka, Ludwika Brożka, Na Wzgórzu (bez nr 2), Orzechowa, Rajska, Zofii Kossak-Szatkowskiej
19 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka, ul. Generała Józefa Hallera 8 Cieszyn stały Nie Franciszka Popiołka, Generała Józefa Hallera (nr 8), Gustawa Morcinka
20 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Generała Józefa Hallera 161 Cieszyn stały Tak Beskidzka, Bociania, Dobra, Elizy Orzeszkowej, Generała Józefa Hallera (nr nieparzyste od 63 do końca, nr parzyste od 40 do końca), Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia, Karola Stryi, Krańcowa, Kresowa, Krucza, Kukułcza, Łabędzia, Miła, Odległa, Orla, Otwarta, Pograniczna, Przepiórcza, Puńcowska (nr nieparzyste od 43 do końca, nr parzyste od 84 do końca), Sienna, Słowicza, Sokola, Sowia, Spacerowa, Spółdzielcza, Wiktora Kargera, Wronia, Żurawia
21 Szpital Śląski, Bielska 4 Cieszyn szpital Nie Szpital Śląski
22 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza w Cieszynie, Górny Rynek 6 Cieszyn dom pomocy społecznej Nie Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza w Cieszynie
23 Dom Pomocy Społecznej Konwentu Bonifratrów w Cieszynie, Plac ks. Józefa Londzina 1 Cieszyn dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej Konwentu Bonifratrów w Cieszynie
24 Powiatowy Dom Pomocy Społecznej "Pogodna Jesień", Wojciecha Korfantego 1 Cieszyn dom pomocy społecznej Nie Powiatowy Dom Pomocy Społecznej "Pogodna Jesień" w Cieszynie
25 Dom Pomocy Społecznej "Betania", Katowicka 1 Cieszyn dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej "Betania" w Cieszynie
26 Dom Spokojnej Starości, Adama Mickiewicza 13 Cieszyn dom pomocy społecznej Nie Dom Spokojnej Starości w Cieszynie
27 Zakład Karny, Bolesława Chrobrego 2 Cieszyn zakład karny Nie Zakład Karny w Cieszynie
1 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Polańska 25 Ustroń, Polana stały Tak ulice: Baranowa, Beskidek, Chabrów, Furmańska, Grzybowa, Jastrzębia, Jaworowa, Jodłowa, 3 Maja (od nr 118 po stronie prawej i od nr 75 po stronie lewej). Orłowa, Palenica, Polańska, Papiernia, Pod Grapą, Równica, Stroma, Sucha, Ślepa, Świerkowa, Turystyczna, Wczasowa, Wiślańska, Wysznia, Złocieni, Żarnowiec.
2 Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo, ul. 3 Maja 108 Ustroń, Poniwiec stały Nie ulice: Akacjowa, Bukowa, Brzozowa, Bażantów, Cisowa, Dębowa, Drozdów (od nr 7 po stronie lewej i od nr 18 po stronie prawej), Grabowa, Głogowa, Jesionowa, Kasztanowa, Kalinowa, Klonowa, Katowicka II nr 78, Limbowa, Lipowa (od nr 11 po stronie lewej i od nr 12 po stronie prawej), Słowików, Topolowa, Wiązowa
3 Przedszkole Nr 7, ul. K. I. Gałczyńskiego 16 Ustroń stały Nie ulice: Andrzeja Brody, Cieszyńska (od nr 1po lewej stronie za wyjątkiem nr 31, 33, 35), M. Konopnickiej, Ks. Ludwika Kojzara, Katowicka II od nr 6 do nr 30, os. Centrum, os. Manhatan, Pasieczna, Piękna, Jana Wantuły, Widokowa
4 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Partyzantów 2 Ustroń stały Tak ulice: Asnyka, Drozdów (do nr 5a po stronie lewej i do nr 8a po stronie prawej), K. I. Gałczyńskiego, Grażyny, Dr Michała Grażyńskiego po stronie prawej (za wyjątkiem nr 12), Hutnicza, Jelenica, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kluczyków, Lipowa (do nr 9 po stronie lewej i do nr 8a po stronie prawej), 9 Listopada, 3 Maja (do nr 116 po stronie prawej i do nr 71 po stronie lewej), Mickiewicza, Miedziana, Myśliwska, Olchowa, Pana Tadeusza, Parkowa, Partyzantów, Pod Skarpą, Reja, Rynek, M. Skłodowskiej , Skowronków, Słoneczna, Spacerowa, Srebrna, Staffa, Wierzbowa, Tuwima, Zielona, Złota
5 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Ignacego Daszyńskiego 31 Ustroń stały Nie ulice: Bema, Jana Błaszczyka, Cieszyńska (V, VI, VII, 31, 33, 35 i od nr 22 po stronie prawej), os. Cieszyńskie, Jana Cholewy, Ignacego Daszyńskiego, Długa (do nr 33 po stronie lewej i do nr 34 po stronie prawej), Dworcowa, Dąbrowskiego, Fabryczna, Dr Michała Grażyńskiego po stronie lewej (za wyjątkiem nr 27, 31), Kaczeńców, Katowicka (do nr 46), Komunalna, Kościelna, Kuźnicza (do nr 5), Krzywa, Pawła Lipowczana, Obrzeżna, Ogrodowa, Polna, Plac ks. Karola Kotschego, Spółdzielcza, Pawła Stalmacha, Stawowa, Sportowa, Strażacka, Sikorskiego, Tartaczna, Traugutta, Wybickiego, Wiosenna
6 Przedszkole Nr 4, ul. Wiśniowa 13 Ustroń, Hermanice stały Tak ulice: Agrestowa, Beskidzka, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Choinkowa, Dominikańska, Długa, (od nr 37 po stronie lewej i od nr 40 po stronie prawej), Folwarczna, Jabłoniowa, Jasna, Jaśmionowa, Katowicka (od nr 100 do nr 178 po stronie prawej i od nr 101 do nr 201 po stronie lewej), Kwiatowa, Laskowa, Malinowa, Miła, Nad Bładnicą, Osiedlowa, Owocowa, Orzechowa, Porzeczkowa, Różana, Sosnowa, Siewna, Jana Sztwiertni, Skoczowska (do nr 101 po stronie lewej i do nr 100F po stronie prawej), Pawła Stellera, Urocza, Wodna, Wspólna, Wiśniowa
7 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Szkolna 1 Ustroń, Lipowiec stały Tak ulice: Bernadka, Działkowa, Górecka, Górna, Kamieniec od nr 9, Kręta, Krzywaniec, Leśna od nr 10, Lipowski Groń, Lipowska (od nr 22 po stronie prawej i od nr 23 po stronie lewej), Mokra, Nowociny, Przetnica, Podgórska, Spokojna, Szkolna, Wesoła, Wałowa
8 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Józefa Kreta 6 Ustroń, Nierodzim stały Tak ulice: Boczna, Bładnicka, Cicha, Chałupnicza, Czarny Las, Dobra, Gospodarska, Graniczna, Harbutowicka, Katowicka (od nr 200 po stronie prawej i od nr 203 po stronie lewej), Józefa Kreta, Krótka, Lipowska (do nr 16 po stronie prawej i do nr 21B po stronie lewej), Łączna, Potokowa, Skoczowska (od nr 107 po stronie lewej i od nr 110 po stronie prawej), Szeroka, Wąska, Wiejska, Wiklinowa, Zabytkowa, Zagajnik, Żwirowa
9 Gimnazjum Nr 2, ul. Ignacego Daszyńskiego 31 Ustroń stały Nie ulice: Armii Krajowej, Belwederska, Gościradowiec, Dr Michała Grażyńskiego nr 12, 27, 31, Kamieniec od 1 do nr 8, Kuźnicza od nr 6, Lecznicza, Liściasta, Leśna od nr 1 do nr 7, Nadrzeczna, Okólna, Radosna, Sanatoryjna, Skalica, Solidarności, Szpitalna, Wojska Polskiego, Uzdrowiskowa, Uboczna, Zdrojowa, Źródlana
10 Miejski Dom Spokojnej Starości, Słoneczna 10 Ustroń dom pomocy społecznej Nie Miejski Dom Spokojnej Starości
1 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Cieszynie-Filia w Wiśle, ul. 1 Maja 66 Wisła stały Nie 1 MAJA: nr parzyste: 68 - 88Z, nr nieparzyste 73 - 87Z, BUKOWA, BULWAR SŁONECZNY, CICHA, DĘBOWA, GAHURA , JAWORNIK: 1 - 2, LETNIA, OSIEDLE TOKARNIA, PRZEMYSŁOWA, PRZYLESIE, STROMA, STRUMYKOWA, USTROŃSKA, WIOSENNA, ŻWIROWA.
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wiśle, Plac Hoffa 5 Wisła stały Tak 11 LISTOPADA, 1 MAJA: nr parzyste: 56 - 64Z, nr nieparzyste 37 - 61Z, nr parzyste: 2 - 48AZ, nr nieparzyste 1 - 33Z, BESKIDZKA, DZIECHCINKA, GIMNAZJALNA, GRONICZEK, JESIONOWA, MARII KONOPNICKIEJ, KRZYWA, JULIANA OCHOROWICZA, OSIEDLE JURZYKÓW, OSIEDLE SKOLNITY, PLAC BOGUMIŁA HOFFA, RADOSNA, RÓŻANA, SARNIA, SOSNOWA, STRAŻACKA, WILLOWA, MIŁA.
3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wiśle, Plac Hoffa 5 Wisła stały Tak 1 MAJA: nr nieparzyste: 69 - 71Z, ALEJA KSIĘDZA BISKUPA JULIUSZA BURSCHE, BOCZNA, BULWAR KSIĘŻYCOWY, GÓRNOŚLĄSKA, KAMIENNA, CZESŁAWA KURYATTY, KWIATOWA, KOLEJOWA, LIPOWA, OLIMPIJSKA, OSIEDLE JARZĘBATA, OSIEDLE ZDEJSZY, OSIEDLE XXV LECIA, PARTECZNIK, BOLESŁAWA PRUSA, PAWŁA STALMACHA, JANA SZTWIERTNI, TOWAROWA, WODNA.
4 Szkola Podstawowa Nr 5 w Wiśle, ul. Jawornik 58 Wisła stały Tak BRANCÓW, BRZOZOWA, CIEŚLARÓW, JAWORNIK: 3 - 76Z, JODŁOWA, KICZEROWSKA, LEŚNA, JERZEGO NIEMCA, NOWA, OSIEDLE BUCZNIK, POD BESKIDEK, POLNA, SOSZOWSKA, ŚWIERKOWA, WAŃKOWSKA, WRZOSOWA.
5 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Wiśle, ul. Kopydło 74 Wisła stały Nie BRZEGOWA, DWORCOWA, GŁĘBCE, GŁĘBOKA, GÓRNA, KASZTANOWA, KLONOWA, KOPYDŁO, KRĘTA, OSIEDLE KOBYLA, OSIEDLE GÓRNE GŁĘBCE, OSIEDLE KOZIŃCE, OSIEDLE MRÓZKÓW, OSIEDLE MAŁY STOŻEK, PRZYKOPA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, SIGLANÓW, SPACEROWA, SPOKOJNA, TURYSTYCZNA, WSPÓLNA, ZJAZDOWA.
6 Remiza OSP Wisła-Malinka, ul. Malinka 18 Wisła stały Nie CHAŁUPIAŃSKA, CIEŃKOWSKA, FIEDOROWSKA, JAŁOWCOWA, KADŁUBOWA, KĘDZIOROWSKA, KOSZARZYSKA, MALINCZANÓW, MALINKA, NIEDŹWIEDZIA, OGRÓDKOWA, OSIEDLE BAJCARY, OSIEDLE SADOWY, RASTOKI, STRYCZKÓW.
7 Remiza OSP Wisła-Czarne, ul. Biała Wisełka 22 Wisła stały Nie BIAŁA WISEŁKA, CHŁOPSKA, CIEŃKÓW, CZARNA WISEŁKA, CZARNE, JELENIA, NAD ZAPORĄ, NOWINA, OSIEDLE BOBRÓW, OSIEDLE BOROWINA, OSIEDLE CZUPEL, OSIEDLE NOCLEGI, OSIEDLE RÓWNE, POŁOMSKA, SKALNA, SŁONECZNA, OSIEDLE WĄTROBNE.
8 Klub Sportowy "WISŁA", ul. Wyzwolenia 67 Wisła stały Tak GOŚCIEJÓW, JASNA, ŁUKOWA, OSIEDLE WRÓBLONKI, PROSTA, WYPOCZYNKOWA, WYZWOLENIA, ZIELONA, BIELANÓW, DO POTOKU, KRÓTKA, LIŚCIASTA, NA GROŃ, NA STOKU, OSIEDLE UŚCIEŃKÓW, PARTYZANTÓW, POD KOZIŃCE, SPORTOWA, TARTACZNA, TORFOWA.
1 Świetlica przy Klasztorze oo Franciszkanów w Górkach Wielkich-Sojka, Zofii Kossak 130 Górki Wielkie stały Nie Górki-obejmuje ulice: Agrestowa, Aroniowa, Azaliowa, Boczna, Czarny Las, Dobra, dh. Aleksandra Kamińskiego, Franciszka Żerdki, Franciszkańska, Graniczna, Jaśminowa, Kalinowa, Kwiatowa, Ładna, Majowa, Malinowa, Miczów, Nierodzimska, Nowy Świat, Okopowa, Poprzeczna, Porzeczkowa, Różana, Rzemieślnicza, Skoczowska, Słoneczna, Sojka, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Stolarska, Stary Dwór, Sucha, Wiejska, Wiosenna, Wodociągowa, Wspólna, Zalesie nr parzyste 38 - 110, Zalesie nr nieparzyste 45 - 97, Za Wisłą, Zielona, Zofii Kossak nr parzyste 60 - 144, Zofii Kossak nr nieparzyste 47 – 57
2 Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich, Szkolna 1 Górki Wielkie stały Tak Górki-obejmuje ulice: Bielska, Breńska, Brzozowa, Bucze, Chłopska, Cienista, Dębowa, Do Raju, Do Warszawy, Dzielowy, Elektryków, Furmańska, Harcerska, Halna, Klubowa, Kowalska, Kręta, Krótka, Lekarska, Lipowska, Lipowski Groń, Łączka, Łęgowa, Miła, Miodowa, Mleczna, Na Wzgórzu, Nowociny, Objazdowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Owocowa, Rzeczna, Sadowa, Spacerowa, Stara Droga, Stawki, Szkolna, Tartaczna, Uliczka, Wałowa, Wesoła, Wichrowe Wzgórza, Widokowa, Wusionka, Zalesie nr parzyste 2 - 36, Zalesie nr nieparzyste 1 - 43, Zamilerze, Zofii Kossak nr parzyste 2 - 58, Zofii Kossak nr nieparzyste 1 – 45
3 Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich, Szkolna 1 Górki Wielkie stały Tak Górki-obejmuje ulice: Akacjowa, Bociania, Brzoskwiniowa, Bukowa, Cisowa, Czereśniowa, Długa, Drozdów, Działowa, Grabowa, Grodziecka, Jabłoniowa, Jasna, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kamionka, Kasztanowa, Klonowa, Kmicica, Kosów, Kretowskie, Krucza, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Ludwika Skrzypka, Ludwika Żagana, Łamana, Modrzewiowa, Morelowa, Myśliwska, Nad Wodospadem, Okrężna, Olchowa, Olszyna, Podgórka, Pod Zebrzydkę, Pogodna, Potok, Przełom, Radosna, Rocha, Skośna, Słowicza, Solarska, Sosnowa, Sowia, Stroma, Szpotawicka, Szczęśliwa, Świerkowa, Topolowa, Turystyczna, Walentego Krząszcza, Wiązowa, Wierzbowa, Wilcza, Wiśniowa, Zacisze, Zagłoby, Żurawia, Żurówka.
4 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej Leśnicy, Leśnica 103 Brenna stały Nie Brenna-obejmuje ulice: Dębowa, Grabowa, Hetnołka, Horzelica, Josieniczy, Kasztanowa, Klonowa, Kobyla, Krzywonek, Leśnica-nr parzyste 60 - 250, Leśnica-nr nieparzyste 27 - 249, Lipowa, Malinka, Na Kępkę, Nowociny, Ogrodowa, Orłowa, Pasternik, Pilarzy, Rudolfa Hellera, Stary Groń, Stawieńce, Stawy, Sucha, Świniorka, Tłoczki, Trowniki
5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej, Górecka 224 Brenna stały Tak Brenna-obejmuje ulice: Buczyna, Górecka, ks. Erwina Miklera, Leśnica-nr parzyste 2 - 58, Leśnica-nr nieparzyste 1 - 25, Lipowska, Liszki, Łęgowa, Miodowa, Snowaniec, Stara Droga, Śniegociny, Wyzwolenia-nr parzyste 2 - 30, Wyzwolenia-nieparzyste 1 - 5, Wiejska, Wrzosowa, Zielone Wzgórza, Żarnowiec.
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej, Górecka 224 Brenna stały Tak Brenna-obejmuje ulice: Barujec, Brzegowa, Brzimowa, Brzozowa, Cicha, Cisowa, Daglezjowa, Dr. Kisiały, Drożyska, Gazowników, Głębiec, Jatny, Kamienna, Kormany, Leśników, Łączka, Modrzewiowa, Rolnicza, Rzeczna, Stokrotka, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Zimna Woda, Ziołowa, Żory
7 Budynek Amfiteatru w Brennej Centrum, Malinowa 2b Brenna stały Nie Brenna-obejmuje ulice: Błatnia, Huta, Hołcyna, Jastrzębiec, Jawornik, Józefa Madzi, Kotarz, Leśna, Malinowa, Markówka, Partyzantów, Pasieki, ks. Rudolfa Juroszka, Słoneczna, Sportowa, Wyzwolenia-nr parzyste 32 - 140, Wyzwolenia-nr nieparzyste 7 - 139, Zielona, Zielna
8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brennej, ul. Bukowa 45 Brenna stały Nie Brenna-obejmuje ulice: Armii Krajowej, Borek, Bukowa, Bukowy Groń, Chrobaczy, Goczowska, Jaworowa, Klimorówka, Lachy Dolne, Lachy Górne, Marii Kawik, Nostrożny, Objazdowa, Osiedlowa, Polna, Pościenny, Skałka, Spokojna, Stroma, Szkolna, Świerkowa, Węgierski
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Bielska 80 Chybie stały Tak Sołectwo Chybie-ulice: Akacjowa, Asnyka, Bielska nr nieparzyste od torów kolejowych linii Katowice-Zebrzydowice do granicy z sołectwem Mnich, nr parzyste od ul. Mickiewicza do końca, Brzozowa, Chopina, Dworcowa, Jeżynowa, Kobieli, Kolejowa, Kopernika, Kościuszki, Lipowa, Mickiewicza, Modrzewiowa, Morcinka, Norwida, Nowa Osada, Okrężna, Pileckiego, Pogodna, Spokojna, Sportowa, Targowa, Wierzbowa, Wyzwolenia nr nieparzyste od ul. Bielskiej do granicy z Sołectwem Frelichów, nr parzyste od ul. Bielskiej do ul. Leśnej/Objazdowej
2 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Bielska 80 Chybie stały Nie Sołectwo Frelichów; Sołectwo Zarzecze; Sołectwo Chybie-ulice : Boczna, Bolesława Chrobrego, Graniczna, Kazimierza Wielkiego, Kwiatowa, Leśna, Nowy Staw, Olchowa, Podleśna, Poranna, Reymonta, Sienkiewicza, Skośna, Stefana Batorego, Szkolna, Wiosenna, Wyzwolenia nr nieparzyste od granicy z Sołectwem Frelichów do granicy z Sołectwem Zarzecze, nr parzyste od ul. Leśnej/Objazdowej do ul. Granicznej
3 Dom Kultury, ul. Cieszyńska 2 Chybie stały Tak Sołectwo Chybie-ulice : Bielska nr nieparzyste do 7 i od ul. Cieszyńskiej do ul. Towarowej, nr parzyste do torów kolejowych linii Katowice-Zebrzydowice, Bieniowiecka, Cieszyńska, Jagodowa, Objazdowa, Partyzantów, Św. Huberta, Towarowa, Zielona; Sołectwo Mnich-ulice : Bielska nr nieparzyste do ul. Cieszyńskiej, Bociania, Konopnickiej, Łabędzia, Mewia, Skowronkowa, Słowackiego od ul. Cieszyńskiej do ul. Kruczej, Strusia, Topolowa, Tuwima od ul. Bielskiej do ul. Topolowej
4 Szkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu, ul. Kopernika 12 Mnich stały Nie Sołectwo Mnich-ulice: Bielska nr nieparzyste od ul. Pileckiego do granicy z Gminą Strumień, Braterska, Broniewskiego, Brzechwy, Cieszyńska, Czuchowska, Dębowa, Dolna, Dr Jordana, Gagarina, Jaskółcza, Jastrzębia, Kamienna, Kanarkowa, Kochanowskiego, Kolejowa, Kolonia, Kolorowa, Kopernika, Kosynierów, Kręta, Krótka, Krucza, Łanowa, Moniuszki, Ogrodnicza, Pawia, Pileckiego, Pod Dudnią, Powstańców Śl. , Puszkina, Reja, Rodzinna, Rolna, Słowackiego od ul. Kruczej do końca, Słoneczna, Słowicza, Spacerowa, Świerkowa, Tuwima od ul. Topolowej do ul. Dębowej, Wojska Polskiego, Zaciszna, Zakątek, Żwirki i Wigury
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zaborzu, ul. K. Miarki 7 Zaborze stały Tak Sołectwo Zaborze
1 "Stara Szkoła" w Dębowcu, Szkolna 5 Dębowiec stały Nie Leśna, Majowa, Sadowa, Szkolna, Katowicka, Osiedlowa, Polna , Herstówki, Łęgowa, Rolnicza, Rzeczna, Skoczowska, Spółdzielcza, Stroma, Wrzosowa, Cieszyńska, Dębowa, Lipowa, Słoneczna, Ogrodowa, Rajska, Spokojna, Żniwna
2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostkowicach, Dworska 1 Kostkowice stały Tak Sołectwo Kostkowice
3 Szkoła Podstawowa w Simoradzu, Kręta 15 Simoradz stały Tak Osiedle, Sportowa, Górna, Kasztanowa, Dworkowa, Długa, Kręta, Kwiatowa, Urocza, Główna, Dębina, Zacisze, Myśliwska, Krajobrazowa, Rolna, Sienna, Pszenna, Turystyczna, Podlesie
4 Szkoła Podstawowa w Iskrzyczynie, Mirów 6 Iskrzyczyn stały Nie Mirów, Łagodna, Okrężna, Źródlana, Cytrynowa, Golina, Stroma, Wiejska, Bielska, Sosnowa, Laskowa, Halna, Wąska, Przedszkolna, Tarnawa, Ładna
5 Środowiskowy Ośrodek Kultury w Ogrodzonej, Kościelna 10 Ogrodzona stały Tak Sołectwo Ogrodzona: Centralna, Przemysłowa, Radosna, Wiosenna, Piękna i Nad Knajką, Bażanowicka, Potoczki, Zielona, Dojazdowa, Jabłonna, Jastrzębia, Kościelna, Łączna, Olchowa, Orzechowa, Pod Kamieńcem, Rodzinna, Wiedeńska, Zaciszna, Wielodroga i Pod Chełmem, Sołectwo Gumna, Sołectwo Łączka
1 Gimnazjum, ul. Szkolna 2 Goleszów stały Tak Goleszów Dolny
2 Dom Kultury, ul. Cieszyńska 25 Goleszów stały Nie Goleszów Górny
3 Dom Ludowy, ul. Osiedlowa 13 Goleszów stały Nie Goleszów Równia
4 OSP, ul. Cieszyńska 17 Bażanowice stały Tak Bażanowice
5 OSP, ul. dra Andrzeja Cinciały 35 Kozakowice Górne stały Nie Kozakowice Górne i Kozakowice Dolne
6 Szkoła Podstawowa, ul. Wiejska 8 Kisielów stały Tak Kisielów
7 OSP, ul. Tęczowa 29 Godziszów stały Nie Godziszów
8 Szkoła Podstawowa, ul. Cieszyńska 4 Dzięgielów stały Tak Dzięgielów z wyłączeniem budynków przy ul. ks. Karola Kulisza nr 45, 47 i 70
9 Punkt Przedszkolny, ul. Szkolna 2 Puńców stały Tak Puńców
10 Świetlica Gminna, ul. Cisowa 122 Cisownica stały Nie Cisownica
11 Świetlica Gminna, ul. Główna 54 Leszna Górna stały Tak Leszna Górna
12 Ewangelicki Dom Opieki "EMAUS", ks. Karola Kulisza 47 Dzięgielów dom pomocy społecznej Nie Ewangelicki Dom Opieki "EMAUS" w Dzięgielowie ul. ks. Karola Kulisza nr 47 i nr 70 oraz Diakonat Żeński "Eben-Ezer" w Dzięgielowie ul. ks. Karola Kulisza nr 45
1 Dom Wiejski, ul. Jagodowa 3 Brzezówka stały Tak sołectwo Brzezówka
2 Szkoła Podstawowa, ul. Kościelna 2 Hażlach stały Nie sołectwo Hażlach
3 Budynek dla sportowców, ul. Kościelna 11 Kończyce Wielkie stały Tak sołectwo Kończyce Wielkie
4 Szkoła Podstawowa, ul. Katowicka 34 Pogwizdów stały Nie sołectwo Pogwizdów z wyłączeniem ulic Brzozowa, Klemensa Matusiaka, Gustawa Morcinka, Północna i Pawła Stalmacha
5 Dom Kultury, ul. Północna 5 Pogwizdów stały Tak Pogwizdów ulica Brzozowa, Klemensa Matusiaka, Gustawa Morcinka, Północna, Pawła Stalmacha
6 Dom Wiejski, ul. Leśna 3 Rudnik stały Tak sołectwo Rudnik
7 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Zamarski stały Nie sołectwo Zamarski
1 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Istebnej 43 - 470 Istebna 600, 600 Istebna stały Nie Sołectwo Istebna: Jasnowice, Na Las, Szymcze, U Forotu, Suszkowie, Gazurowie, Kiepkowie, Mikowie, Gliniany, Kościół, Wojtkowie, Potoczki, Dzielec, Kawulowie, Kulonkowie, Kubalowie, Michałkowie, Haratykowie, Kohutowie, Burowie, Szarcowie, Wojtaszowie, Beskid, Matyska, Bryjowie, Polokowie
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Istebnej 43 - 470 Istebna 1345, 1345 Istebna stały Tak Sołectwo Istebna: Michałkowa Olza, Brzestowy, Za Doliną, Nowina, Kościanowice, Drobniawy, Kawulonka, Połom, Leszczyna, Murzynka, Stecówka, Filipionka, Łączyna, Mlaskawka, Pietroszonka, Skała, Mikszówka, Andziołówka, Piła, Za Groń, Słowiaczonka, Mraźnice, Wysznie Pole, Olecki, Kubalonka, U Stawu, Wilcze, Bystry, Dupny, Polanka, Tokarzonka, Czostkowa, Mikowa Łąka
3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Twardowskiego w Jaworzynce 43 - 476 Jaworzynka 366, 366 Jaworzynka stały Tak Sołectwo Jaworzynka: Korbasy, Waszuty, Łupienie, Klimasy, Wawrzacze, Szkawrany, Małejurki, Duraje, Za Groń, Bestwiny, Kawuloki, Łabaje, Dragony, Biłki, Łacki, Słowioki, Ondrusze
4 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Twardowskiego w Jaworzynce 43 - 476 Jaworzynka 366, 366 Jaworzynka stały Nie Sołectwo Jaworzynka: Gorzałki, Stańki, Buki, Czerchla, Krzyżowa, Byrty, Jasie, Klimki, Małysze, Czepczory, Zapasieki Górne, Zapasieki Dolne, Bobczonka, Rozceście, Szkawlonka, Wielki Potok, Krężelka, Maciejka, Na Potoku, Siwoniowski, Stefanka, Szeroki, Śliwkula, Wyrch-Czadeczka, Czadeczka Dolna, Czadeczka Górna, Kikula, Zakikula
5 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Koniakowie 43 - 474 Koniaków 280, 280 Koniaków stały Nie Sołectwo Koniaków: Kadłuby, Pustki, Matyska, Dachtony, Odkrzas, Bagno, Bukowina, Fibaczka, Wyżrana, Rupienka, Kosarzyska, Pańska Łąka, Gronik, Rozceście, Szańce, Legiery, Wołowa, Jasiówka
6 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Koniakowie 43 - 474 Koniaków 280, 280 Koniaków stały Tak Sołectwo Koniaków: Usnobocz, Kliszówki, Żurówka, Gołówka, Pietraszyna, Zimna Woda, Szkatułka, Polana, Deje, Tkoczówka, Bąbolówka, Małączka, Cisowe, Długa Czerchla, Rdżawka, Rastoka, Za Rastoką, Śliwkowiec, Do Jasieniarza
1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka ul. Mickiewicza 11, 43 - 430 Skoczów, Mickiewicza 11 Skoczów stały Nie Osiedle Centrum w Skoczowie
2 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Krystyny Bochenek ul. Gustawa Morcinka 20, 43 - 430 Skoczów, Gustawa Morcinka 20 Skoczów stały Tak Osiedle Górny Bór w Skoczowie Ulice: Gustawa Morcinka
3 Przedszkole Publiczne Nr 4 w Skoczowie, ul. Gustawa Morcinka 20, 43 - 430 Skoczów, Gustawa Morcinka 20 Skoczów stały Nie Osiedle Górny Bór w Skoczowie Ulice: Dojazdowa, Górny Bór
4 Skoczowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. ul. Krzywa 4 43 - 430 Skoczów, Krzywa 4 Skoczów stały Tak Os. Południe w Skoczowie
5 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II ul. Osiedlowa 1, 43 - 430 Skoczów, Osiedlowa 1 Skoczów stały Tak Osiedle za Wisłą w Skoczowie Ulice: Budowlanych, Górecka, Kamieniec, Kręta, Osiedlowa, Południowa, Słoneczna, Sportowa, Zawiśle.
6 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka-Oddziały gimnazjalne ul. Bielska 34, 43 - 430 Skoczów, Bielska 34 Skoczów stały Tak Osiedle za Wisłą w Skoczowie Ulice: Andrzeja Raszki, Bajerki, Bielska (19 - 21 nieparzyste, od 24A do końca), Błękitna, Boczna, Bracka, Czekoladowa, Dębowa, Dolny Bór, Jutrzenki, Katowicka, Kiczycka, Kolonia, Kolorowa, Kombatantów, Kwiatowa, Łąkowa, Morelowa, Nowa, Ogrodowa, Olszyna, Rudolfa Kukucza, Rzeczna, Sadowa, Tęczowa, Topolowa, Torowa, Wesoła, Wiejska, Zabawa.
7 Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, Wydział Studiów Społecznych w Skoczowie, ul. Bielska 17, 43 - 430 Skoczów, Bielska 17 Skoczów stały Nie Miasto Skoczów ulice: Aleja Jana Pawła II, Bukowa, Ceglana, Gajowa, Grabowa, Groszówka, Jana Żebroka, Klonowa, Lipowa, Na Kopcu, Nowe Osiedle, Objazdowa, Plaskowiec, Podlesie, Potok, Puścina, Radosna, Schodowa, Stalmacha, Wierzbowa, Wiślicka, Wspólna, Wzgórze, Zofii Kossak Szatkowskiej
8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kiczycach Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiczycach, ul. Długa 52, Kiczyce 43 - 430 Skoczów, Długa 52 Kiczyce stały Nie Sołectwo Kiczyce
9 Przedszkole Publiczne w Ochabach z oddziałami zamiejscowymi w Wiślicy, ul. Gołyska 12, Ochaby Małe, 43 - 430 Skoczów, Gołyska 12 Ochaby Małe stały Tak Sołectwo Ochaby
10 Szkoła Podstawowa im. Zofii Kossak w Pierśćcu, ul. Jerzego Tomanka 8, Pierściec 43 - 430 Skoczów, Jerzego Tomanka 8 Pierściec stały Tak Sołectwo Pierściec
11 Oddziały zamiejscowe w Wiślicy Przedszkola Publicznego w Ochabach, ul. Powiatowa 85, Wiślica 43 - 430 Skoczów, Powiatowa 85 Wiślica stały Nie Sołectwo Wiślica
12 Świetlica Wiejska w Bładnicach ul. Świetlicowa 2, Bładnice Dolne, 43 - 430 Skoczów, Świetlicowa 2 Bładnice Dolne stały Tak Sołectwo Bładnice
13 Dom Rolnika w Harbutowicach, ul. Chabrowa 6, Harbutowice 43 - 430 Skoczów, Chabrowa 6 Harbutowice stały Nie Sołectwo Harbutowice
14 Ochotnicza Straż Pożarna w Kowalach ul. Pożarnicza 2, Kowale 43 - 430 Skoczów, Pożarnicza 2 Kowale stały Nie Sołectwo Kowale
15 Oddziały zamiejscowe w Międzyświeciu Przedszkola Publicznego nr 4 w Skoczowie, ul. Malinowa 2, Międzyświeć, 43 - 430 Skoczów, Malinowa 2 Międzyświeć stały Nie Sołectwo Międzyświeć Sołectwo Wilamowice
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogórzu, ul. Zamek 8, Pogórze 43 - 430 Skoczów, Malinowa 2 Pogórze stały Tak Sołectwo Pogórze
17 Powiatowy Dom Pomocy Społecznej "Feniks", Sportowa 13 Skoczów dom pomocy społecznej Nie Sportowa 13
18 Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Pogórzu, Zamek 132 Pogórze dom pomocy społecznej Nie Zamek 132
1 Szkoła Podstawowa, ul. 1 Maja 38 Strumień stały Tak Część miasta STRUMIEŃ-ulice : Anny Bernd, Cicha, Dębowa, Graniczna, Jesienna, Księdza Londzina, Korfantego, Letnia, Leśna, Nowa, Nowowiejskiego, Ogrodowa, Olszyna, Pawłowicka, Plac Świętego Krzyża, Pocztowa, Podwale, Powstańców Śląskich, Rzemieślnicza, Rynek, Słoneczna, Sosnowa, Staromiejska, Stawowa, Świerkowa, Wiosenna, Zimowa, 1 Maja (numery parzyste).
2 Szkoła Podstawowa, ul. Młyńska 8 Strumień stały Nie Część miasta STRUMIEŃ-ulice: Azaliowa, Brodeckiego, Cieszyńska, Cyprysowa, Czarnoty, Dolna, Dworcowa, Harcerska, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jemiołowa, Kolejowa, Końcowa, Kościelna, Krótka, Krzywa, Księdza Brzuski, Lipowa, Łuczkiewicza, Machny Ogrodzeńskiej, Młyńska, Mostowa, Orzechowa, Osiedlowa, Parkowa, Poddane, Polna, Promienna, Pszczyńska, Skwer Świętej Barbary, Spokojna, Tęczowa, Topolowa, Towarowa, Wąska, Wiązowa, Wiśniowa, Wspólna, Zamkowa, Zielona, 1 Maja (numery nieparzyste).
3 Zespół Szkół (wejście od ul. Głównej), ul. Główna 60 Pruchna stały Tak Część sołectwa PRUCHNA-ulice: Astrów, Cicha, Dębowa, Dobra, Główna, Jarzębinowa, Kilisztwo, Klonowa, Kopanina, Kościelna, Kręta, Krótka, Leśna, Łagodna, Na Kępie, Ogrodowa, Podlesie, Radosna, Rajska, Świerkowa, Szkolna, Wąska, Wrzosowa.
4 Zespół Szkół (wejście od ul. Szkolnej), ul. Główna 60 Pruchna stały Nie Część sołectwa PRUCHNA-ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dworcowa, Dworkowa, Gawliniec, Graniczna, Jaśminowa, Jesionowa, Jutrzenki, Katowicka, Kolejowa, Krokusów, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Majowa, Myśliwska, Nowa, Nowe Chałupy, Nowy Świat, Osiedlowa, Pod Borem, Polna, Poprzeczna, Rolnicza, Sadowa, Sarnia, Sezamkowa, Skośna, Słoneczna, Sosnowa, Spółdzielcza, Stawowa, Strażacka, Szeroka, Urocza, Wałowa, Wesoła, Wierzbowa, Wieżowa, Wiosenna, Wiśniowa, Zagrodowa, Zbożowa, Zebrzydowicka.
5 Zespół Szkół, ul. Główna 15 Drogomyśl stały Nie Sołectwo Drogomyśl
6 Świetlica Wiejska, ul. Osiedlowa 1 Bąków stały Tak Sołectwo Bąków
7 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Bielska 36 Zabłocie stały Tak Sołectwo Zabłocie, Sołectwo Zabłocie Solanka
8 Przedszkole, ul. Wyzwolenia 49 Zbytków stały Nie Sołectwo Zbytków
1 Remiza OSP, ul. Szkolna 10 Marklowice Górne stały Tak Marklowice Górne
2 Szkoła Podstawowa, ul. Orzeszkowej 73 Zebrzydowice stały Tak Zebrzydowice Górne-ulice: Akacjowa, Nowy Dwór, Poziomkowa, Różana, Juliusza Słowackiego 12 - 14 parzyste, od 15B do końca, Słowicza, Świerkowa, Zamkowa, Chabrowa, Grabowa, Groblowa, Jesionowa, Kalinowa, ks. Antoniego Janusza od 13 do końca, Stawowa, Stroma, Wałowa
3 Urząd Gminy, ul. Ks. A. Janusza 6 Zebrzydowice stały Nie Zebrzydowice Dolne-ulice: Adama Asnyka, Astrów, Goździkowa, Jagodowa, Jutrzenki 2A - 10 parzyste, od 11 do końca, Okrężna, Pierwiosnków, Pochyła, Promienna, Przedwiośnie, Skotnicka, Agrestowa, Dworcowa, Jutrzenki 1 - 2, 3 - 9 nieparzyste, Jana Kochanowskiego od 2 do końca numery parzyste, Owocowa, Strażacka, Wojska Polskiego, Wrzosowa
4 Urząd Gminy, ul. Ks. Janusza 6 Zebrzydowice stały Tak Zebrzydowice Dolne-ulice: Górnicza, Kasztanowa, Jana Kochanowskiego 1 - 59 nieparzyste, ks. Antoniego Janusza 1 - 12, Makowa, Elizy Orzeszkowej 4 - 16 parzyste, od 17 do końca, Palmowa, Rzeczna, Sadowa, Juliusza Słowackiego 1 - 11, 13 - 15 nieparzyste, Srebrna, Tulipanowa, Cicha, Działkowa, Jana Kochanowskiego od 61 do końca numery nieparzyste, Kwiatowa, Liliowa, Elizy Orzeszkowej 1 - 3, 5 - 15 nieparzyste, PCK, Piękna, Poprzeczna, Tęczowa, Topolowa, Wesoła, Wyzwolenia
5 Szkoła Podstawowa, ul. Jagiellońska 56 Kończyce Małe stały Tak Kończyce Małe-ulice: Botaniczna, Brzoskwiniowa, Chmielna, Graniczna, Jagiellońska 1 - 20, 22 - 32 parzyste, mjr Cezarego Hallera, Rolna, Wodna, Zielona, Źródlana, Folwarczna, Jagiellońska 21 - 31 nieparzyste, 34 - 50 parzyste, 52A - 52C, Jarzębinowa, Jaśminowa, Janusza Korczaka 1 - 22, 23 - 39 nieparzyste, Malinowa, Myśliwska, Staropolska od 9 do końca, Wiejska, Wiśniowa
6 Szkoła Podstawowa, ul. Jagiellońska 56 Kończyce Małe stały Tak Kończyce Małe-ulice: Bławatkowa, Hiacyntowa, Jagiellońska 33 - 51 nieparzyste, 52, od 52D do końca, Jasna, Kasztelańska, Miodowa 1, 2C, 2D, Nowa, Henryka Sienkiewicza, Spacerowa, Leopolda Staffa, Staropolska 1 - 8, Świtezianki 1 - 4, 6, Wierzbowa, Zagrodowa 1 - 5, 7 - 9 nieparzyste, Ceglana, księdza Ignacego Świeżego, Bukowa, Jodłowa, Janusza Korczaka 24 - 40 parzyste, od 41 do końca, ks. Jerzego Marekwicy, Miodowa 2, od 3 do końca, Orzechowa, Spółdzielcza, Świtezianki 5, od 6A do końca, Zagrodowa 6 - 10 parzyste, od 11 do końca
7 Szkoła Podstawowa, ul. Harcerska 13 Kaczyce stały Tak Kaczyce-ulice: Dworkowa, Harcerska 27, 29, od 35 do końca, Krótka, Jana Matejki 13 - 19 nieparzyste, od 20 do końca, Pocztowa od 14 do końca, Juliana Tuwima, Zakątek Leśny, Harcerska 1 - 10, 12 - 28 parzyste, Jana III Sobieskiego, Kłosowa, Magnolii, Mała, Olchowa, Otrębowska, Pocztowa 1 - 13, Spokojna
8 Szkoła Podstawowa, ul. Harcerska 13 Kaczyce stały Tak Kaczyce-ulice: Czereśniowa, Harcerska 11 - 25 nieparzyste, 30 - 34, Jabłoni, Marii Konopnickiej, Ludowa, Jana Matejki 1 - 12, 14 - 18 parzyste, Podleśna, Pogodna, Średnicowa, Wojewódzka, Kolonii, Gustawa Morcinka, Ogrodnicza, Słoneczna, Pawła Stalmacha

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Cieszyn 5 27 415 5 31
0.0000020000Nr 2 Dębowiec, Goleszów 3 14 983 5 25
0.0000030000Nr 3 Hażlach, Zebrzydowice 4 18 543 5 27
0.0000040000Nr 4 Chybie, Strumień 4 17 826 4 24
0.0000050000Nr 5 Skoczów 4 20 589 5 29
0.0000060000Nr 6 Brenna, Ustroń 5 21 531 5 33
0.0000070000Nr 7 Istebna, Wisła 4 18 295 5 27
Podsumowanie 29 139 182 34 196

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 5 6 6 6 7 6 43
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS KWW AKCJA SAMORZĄDOWA AS 5 5 5 5 6 5 31
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO KWW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO 7 5 6 6 6 6 6 42
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ KWW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ 7 5 6 6 6 7 6 43
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW KWW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW 5 5 4 6 6 7 4 37

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 27 451 13 818 13 807 50.30% 0.0503
13 156 95.29% 0.09529
Tak
2 14 981 8 282 8 257 55.12% 0.05512
7 824 94.76% 0.09476
Tak
3 18 549 9 506 9 557 51.52% 0.05152
9 140 95.64% 0.09564
Tak
4 17 829 9 968 9 959 55.86% 0.05586
9 399 94.38% 0.09438
Tak
5 20 807 10 662 10 656 51.21% 0.05121
10 168 95.42% 0.09542
Tak
6 21 539 11 185 11 175 51.88% 0.05188
10 623 95.06% 0.09506
Tak
7 18 320 9 743 9 740 53.17% 0.05317
9 127 93.71% 0.09371
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 22 303 43 32.12% 0.03212
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS 7 064 31 10.17% 0.01017
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO 7 699 42 11.09% 0.01109
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ 17 669 43 25.45% 0.02545
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW 14 702 37 21.17% 0.02117

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 22 303 43 12 32.12% 0.03212
Tak
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS 7 064 31 1 10.17% 0.01017
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO 7 699 42 1 11.09% 0.01109
Tak
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ 17 669 43 9 25.45% 0.02545
Tak
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW 14 702 37 6 21.17% 0.02117
Tak

Rada Powiatu Cieszyńskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 1 SIKORA Florian Jakub 1 603 12.18% 0.01218
Tak
1 10 2 CIEŚLAR Maria Franciszka 295 2.24% 0.00224
Nie
1 10 3 SUBOCZ-OSTRUSZKA Edyta Maria 156 1.19% 0.00119
Nie
1 10 4 ŁUKASIAK Andrzej Janusz 704 5.35% 0.00535
Nie
1 10 5 JASZCZUROWSKI Mariusz Dariusz 146 1.11% 0.00111
Nie
1 10 6 RYMORZ Elżbieta Bronisława 79 0.60% 0.0006
Nie
1 10 7 MATUSZNY Jan 251 1.91% 0.00191
Nie
1 18 1 KAWULOK Kazimierz Jan 539 4.10% 0.0041
Tak
1 18 2 LIGOCKA-ANDRZEJEWSKA Paulina Magdalena 449 3.41% 0.00341
Nie
1 18 3 NEŚCIOR Krzysztof Andrzej 469 3.56% 0.00356
Nie
1 18 4 SURZYCKI Andrzej Antoni 368 2.80% 0.0028
Nie
1 18 5 ŚWIBA Joanna Barbara 89 0.68% 0.00068
Nie
1 19 1 KWIATKOWSKA Natalia 607 4.61% 0.00461
Nie
1 19 2 JUSZYŃSKA Ewelina Lesława 107 0.81% 0.00081
Nie
1 19 3 BRZUSKA Kacper Marek 257 1.95% 0.00195
Nie
1 19 4 GAŁUSZKA Jakub Stanisław 103 0.78% 0.00078
Nie
1 19 5 OCHOCKI Kordian 91 0.69% 0.00069
Nie
1 19 6 CZARNIAK Julia 110 0.84% 0.00084
Nie
1 19 7 STEFAŃSKI Patryk Damian 77 0.59% 0.00059
Nie
1 20 1 SZCZUREK Mieczysław Jerzy 1 432 10.88% 0.01088
Tak
1 20 2 FICEK Bogdan Wojciech 1 231 9.36% 0.00936
Tak
1 20 3 KOCUREK-MUSZYŃSKA Ewa Maria 241 1.83% 0.00183
Nie
1 20 4 MORAWIEC Henrietta Maria 137 1.04% 0.00104
Nie
1 20 5 JENDRZEJCZAK Katarzyna Anna 87 0.66% 0.00066
Nie
1 20 6 PIWOCHA Tomasz Marcin 135 1.03% 0.00103
Nie
1 20 7 BIESOK Jacek Jan 221 1.68% 0.00168
Nie
1 21 1 ŁABAJ Danuta Monika 1 464 11.13% 0.01113
Tak
1 21 2 BRACHACZEK Wojciech Tadeusz 498 3.79% 0.00379
Nie
1 21 3 ROKICKI Janusz 500 3.80% 0.0038
Nie
1 21 4 ORAWIEC-HEROK Gabriela Katarzyna 123 0.93% 0.00093
Nie
1 21 5 BŁACHOWICZ Wojciech Sobiesław 587 4.46% 0.00446
Nie
2 10 1 MICHNIK Renata Anna 758 9.69% 0.00969
Tak
2 10 2 SZENDZIELARZ Jerzy Wojciech 208 2.66% 0.00266
Nie
2 10 3 ZĄBEK Grzegorz Marek 148 1.89% 0.00189
Nie
2 10 4 SIEKIERKA Maria Stefania 288 3.68% 0.00368
Nie
2 10 5 ŚNIEGOŃ Józef Krzysztof 294 3.76% 0.00376
Nie
2 18 1 BRACHACZEK Czesław Stanisław 289 3.69% 0.00369
Nie
2 18 2 BRANNY Barbara Krystyna 185 2.36% 0.00236
Nie
2 18 3 CIEŃCIAŁA Cezary Stanisław 96 1.23% 0.00123
Nie
2 18 4 KLIMCZAK Beata Teresa 246 3.14% 0.00314
Nie
2 18 5 OLSZAR Adam 294 3.76% 0.00376
Nie
2 19 1 WARZECHA Olaf Krzysztof 291 3.72% 0.00372
Nie
2 19 2 RICHERT Tomasz 66 0.84% 0.00084
Nie
2 19 3 BUJOK Natalia Aleksandra 221 2.82% 0.00282
Nie
2 19 4 MAKULA Krzysztof 134 1.71% 0.00171
Nie
2 19 5 CZYŻ Kinga Agnieszka 231 2.95% 0.00295
Nie
2 20 1 KUBICIUS Stanisław 960 12.27% 0.01227
Tak
2 20 2 LENKIEWICZ Tomasz Janusz 569 7.27% 0.00727
Nie
2 20 3 HANZLIK Krystyna Anna 270 3.45% 0.00345
Nie
2 20 4 SIKORA Jerzy 1 040 13.29% 0.01329
Tak
2 20 5 WOLCZYŃSKA-JELAK Irena 193 2.47% 0.00247
Nie
2 21 1 BODAK Jarosław Bronisław 714 9.13% 0.00913
Nie
2 21 2 SZEWCZYK Błażej Paweł 68 0.87% 0.00087
Nie
2 21 3 BRUDNY Jadwiga Urszula 121 1.55% 0.00155
Nie
2 21 4 GÓRNIAK Wiktoria Anna 67 0.86% 0.00086
Nie
2 21 5 KŁODA Grzegorz Franciszek 73 0.93% 0.00093
Nie
3 10 1 KRÓL Janusz 1 862 20.37% 0.02037
Tak
3 10 2 KONIECZNY Grzegorz Władysław 578 6.32% 0.00632
Tak
3 10 3 KUKLA Artur Wojciech 378 4.14% 0.00414
Nie
3 10 4 MACURA Bożena Jadwiga 242 2.65% 0.00265
Nie
3 10 5 ŚWIĄĆ Barbara Anna 50 0.55% 0.00055
Nie
3 10 6 SKÓRKA Urszula Małgorzata 357 3.91% 0.00391
Nie
3 18 1 BORSKI Bronisław Józef 95 1.04% 0.00104
Nie
3 18 2 BURY Bożena Alicja 235 2.57% 0.00257
Nie
3 18 3 JAS Katarzyna Zofia 134 1.47% 0.00147
Nie
3 18 4 MAZUREK Marcin Andrzej 62 0.68% 0.00068
Nie
3 18 5 ŻEBROK Krzysztof Jan 174 1.90% 0.0019
Nie
3 19 1 CHODURA Dawid Mieczysław 231 2.53% 0.00253
Nie
3 19 2 MATUSZEK Jacek 62 0.68% 0.00068
Nie
3 19 3 JUSZYŃSKA Izabela Barbara 71 0.78% 0.00078
Nie
3 19 4 BANOT Kinga Ewa 346 3.79% 0.00379
Nie
3 19 5 SZPIN Rafał Adam 56 0.61% 0.00061
Nie
3 19 6 KUBICA Ewelina Barbara 97 1.06% 0.00106
Nie
3 20 1 KREHUT Grażyna Irena 766 8.38% 0.00838
Tak
3 20 2 FOLWARCZNY Karol 627 6.86% 0.00686
Nie
3 20 3 PUZOŃ Bogumiła 225 2.46% 0.00246
Nie
3 20 4 MAŻARSKI Marek Tadeusz 323 3.53% 0.00353
Nie
3 20 5 WĘGLARZY Aneta Maria 112 1.23% 0.00123
Nie
3 20 6 JURASZCZYK Mirosław Jerzy 216 2.36% 0.00236
Nie
3 21 1 ŚLĘK Marcin Rafał 973 10.65% 0.01065
Tak
3 21 2 SIEKIERKA Adam Stanisław 177 1.94% 0.00194
Nie
3 21 3 WENGLORZ Halina Stefania 218 2.39% 0.00239
Nie
3 21 4 BRACHACZEK Izabela 473 5.18% 0.00518
Nie
4 10 1 DZIEDZIC Janusz Witold 1 554 16.53% 0.01653
Tak
4 10 2 MENDREK Stanisław Andrzej 810 8.62% 0.00862
Tak
4 10 3 SOBOSZEK Ludwik Klemens 771 8.20% 0.0082
Nie
4 10 4 MAŁYJUREK Stanisława Helena 210 2.23% 0.00223
Nie
4 10 5 KRZEMPEK Róża Małgorzata 160 1.70% 0.0017
Nie
4 10 6 KAJZAR Maria 243 2.59% 0.00259
Nie
4 19 1 HUDZIEC Janusz Mateusz 656 6.98% 0.00698
Tak
4 19 2 MIKOŁAJCZYK Paweł Edward 346 3.68% 0.00368
Nie
4 19 3 ŁOWICKA Justyna 120 1.28% 0.00128
Nie
4 19 4 MLECZKO-BYRCZEK Klaudia Anna 221 2.35% 0.00235
Nie
4 19 5 RAKUS Agnieszka Samanta 255 2.71% 0.00271
Nie
4 19 6 KUBOSZEK Paweł Marek 161 1.71% 0.00171
Nie
4 20 1 STRZĄDAŁA Sebastian Maksymilian 705 7.50% 0.0075
Nie
4 20 2 HABARTA-WYSOCKA Anna Alicja 181 1.93% 0.00193
Nie
4 20 3 RAJWA Krzysztof Jarosław 365 3.88% 0.00388
Nie
4 20 4 PIETRZAK Małgorzata Maria 122 1.30% 0.0013
Nie
4 20 5 STANIEK Mirosław Władysław 727 7.73% 0.00773
Tak
4 20 6 CZYŻ Monika Małgorzata 167 1.78% 0.00178
Nie
4 21 1 SOWIŃSKI Roman Marian 187 1.99% 0.00199
Nie
4 21 2 WARDAS Mirosław Zbigniew 399 4.25% 0.00425
Nie
4 21 3 SZCZEPAŃSKA Ewelina 189 2.01% 0.00201
Nie
4 21 4 PODYMA Zbigniew 639 6.80% 0.0068
Nie
4 21 5 KLYSZCZ-STAROŃ Ilona Grażyna 63 0.67% 0.00067
Nie
4 21 6 MROWIEC Krystyna Halina 148 1.57% 0.00157
Nie
5 10 1 MACURA Beata Maria 1 711 16.83% 0.01683
Tak
5 10 2 ORNOWSKA Teresa Agata 485 4.77% 0.00477
Nie
5 10 3 CHRAPEK Czesław Roman 523 5.14% 0.00514
Nie
5 10 4 GRZEBIELEC Wojciech Szymon 565 5.56% 0.00556
Tak
5 10 5 RADWAN-KMIECIK Joanna 410 4.03% 0.00403
Nie
5 10 6 RYBAK Witold Józef 204 2.01% 0.00201
Nie
5 18 1 KOŁACZ Agata Teresa 182 1.79% 0.00179
Nie
5 18 2 MACURA Janusz Zdzisław 312 3.07% 0.00307
Nie
5 18 3 MURAS Jacek Tadeusz 118 1.16% 0.00116
Nie
5 18 4 POSTRZEDNIK Tomasz Gabriel 110 1.08% 0.00108
Nie
5 18 5 SZOTEK Halina Małgorzata 342 3.36% 0.00336
Nie
5 19 1 ŁOWICKI Samuel 153 1.50% 0.0015
Nie
5 19 2 WOJTYŁA Barbara 268 2.64% 0.00264
Nie
5 19 3 GUTMAN Sabina Alicja 115 1.13% 0.00113
Nie
5 19 4 HELLER Łukasz Grzegorz 96 0.94% 0.00094
Nie
5 19 5 BAŻANOWSKI Kornel 119 1.17% 0.00117
Nie
5 19 6 GRYZ Patrycja Stefania 68 0.67% 0.00067
Nie
5 20 1 BRANC-GORGOSZ Beata 757 7.44% 0.00744
Nie
5 20 2 ŚLIŻ Czesław 79 0.78% 0.00078
Nie
5 20 3 ŻUK Sandra Magdalena 43 0.42% 0.00042
Nie
5 20 4 NAWIEŚNIAK Władysław 14 0.14% 0.00014
Nie
5 20 5 GABZDYL Jolanta Irena 67 0.66% 0.00066
Nie
5 20 6 MICHALIK Krzysztof Marek 75 0.74% 0.00074
Nie
5 21 1 ŻAGAN Janina Maria 2 008 19.75% 0.01975
Tak
5 21 2 RUCKI Piotr Jan 615 6.05% 0.00605
Tak
5 21 3 WOLAK-DANECKA Anna Stanisława 74 0.73% 0.00073
Nie
5 21 4 KORZONEK Ireneusz Jarosław 433 4.26% 0.00426
Nie
5 21 5 GRZEŚKIEWICZ Katarzyna Małgorzata 51 0.50% 0.0005
Nie
5 21 6 SIĄKAŁA Artur Jerzy 171 1.68% 0.00168
Nie
6 10 1 MENDREK Tadeusz 1 305 12.28% 0.01228
Tak
6 10 2 KĘDZIERSKI Adam Wincenty 489 4.60% 0.0046
Tak
6 10 3 WERPACHOWSKI Lesław Jerzy 307 2.89% 0.00289
Nie
6 10 4 GEPFERT Ligia Janina 319 3.00% 0.003
Nie
6 10 5 ZIERNICKA Anna Maria 120 1.13% 0.00113
Nie
6 10 6 BRĄCZEK-SADIO Magdalena Patrycja 49 0.46% 0.00046
Nie
6 10 7 RUDZICKI Michał Damian 420 3.95% 0.00395
Nie
6 18 1 BRACHACZEK Dawid Szymon 310 2.92% 0.00292
Nie
6 18 2 GEORG Andrzej Janusz 175 1.65% 0.00165
Nie
6 18 3 MUSIAŁ-LALIK Lucyna Ewa 94 0.88% 0.00088
Nie
6 18 4 PIETRZYKOWSKA Maria Cecylia 68 0.64% 0.00064
Nie
6 18 5 PUZOŃ Anna Maria 193 1.82% 0.00182
Nie
6 18 6 SELIGMAN Paweł Tomasz 103 0.97% 0.00097
Nie
6 19 1 JAWORSKI Christian Adrian 560 5.27% 0.00527
Nie
6 19 2 HOLEKSA Łukasz Paweł 164 1.54% 0.00154
Nie
6 19 3 ZAJĄC Marta Magda 190 1.79% 0.00179
Nie
6 19 4 KOZIEŁ Krzysztof Jacek 92 0.87% 0.00087
Nie
6 19 5 HERZYK Agata Sylwia 105 0.99% 0.00099
Nie
6 19 6 KOHUT Angelika Magdalena 96 0.90% 0.0009
Nie
6 20 1 MALINA Stanisław 925 8.71% 0.00871
Tak
6 20 2 BURZYŃSKA Katarzyna Maria 131 1.23% 0.00123
Nie
6 20 3 MEISSNER Izabela Sabina 254 2.39% 0.00239
Nie
6 20 4 HELLER Sebastian Andrzej 146 1.37% 0.00137
Nie
6 20 5 RUCKA Sylwia Monika 101 0.95% 0.00095
Nie
6 20 6 KOENIG Danuta 366 3.45% 0.00345
Nie
6 20 7 SZARZEC Ireneusz Adam 2 007 18.89% 0.01889
Tak
6 21 1 GREŃ Maria Helena 352 3.31% 0.00331
Nie
6 21 2 SUCHANEK Anna 545 5.13% 0.00513
Tak
6 21 3 NIEDŹWIECKI Karol Andrzej 310 2.92% 0.00292
Nie
6 21 4 DRÓZD Jan Karol 91 0.86% 0.00086
Nie
6 21 5 KRUK Jolanta Anna 159 1.50% 0.0015
Nie
6 21 6 KUŚ Sławomir Arkadiusz 30 0.28% 0.00028
Nie
6 21 7 PILCH Dorota Alicja 47 0.44% 0.00044
Nie
7 10 1 JUROSZEK Janusz 1 888 20.69% 0.02069
Tak
7 10 2 MICHAŁEK Józef 501 5.49% 0.00549
Nie
7 10 3 LEGIERSKA Jadwiga 162 1.77% 0.00177
Nie
7 10 4 WAŁACH-KACZMARZYK Monika Irena 502 5.50% 0.0055
Tak
7 10 5 JANICKI Andrzej 151 1.65% 0.00165
Nie
7 10 6 RANOSZ Ewa Maria 47 0.51% 0.00051
Nie
7 18 1 HARATYK-WOŹNICZKA Danuta Bożena 233 2.55% 0.00255
Nie
7 18 2 KACZMARZYK Alicja Izabela 179 1.96% 0.00196
Nie
7 18 3 MUCHA Bartłomiej 292 3.20% 0.0032
Nie
7 18 4 PODŻORSKI Henryk 486 5.32% 0.00532
Nie
7 18 5 WAWRZACZ Justyna Maria 143 1.57% 0.00157
Nie
7 19 1 KILIAN Piotr Rafał 401 4.39% 0.00439
Nie
7 19 2 LEGIERSKA Maria Jadwiga 76 0.83% 0.00083
Nie
7 19 3 CIEŚLAR Sabina Agata 145 1.59% 0.00159
Nie
7 19 4 BURY Dawid Jerzy 37 0.41% 0.00041
Nie
7 19 5 SIKORA Angelika Anna 32 0.35% 0.00035
Nie
7 19 6 KUKUCZKA Mateusz Henryk 65 0.71% 0.00071
Nie
7 20 1 POLOCZEK Jan 1 043 11.43% 0.01143
Tak
7 20 2 KOHUT Joanna 203 2.22% 0.00222
Nie
7 20 3 WASZUT Janusz 151 1.65% 0.00165
Nie
7 20 4 BESTWINA Balbina Maria 31 0.34% 0.00034
Nie
7 20 5 DRAGON Eugeniusz Andrzej 183 2.01% 0.00201
Nie
7 20 6 KAWULOK Kazimiera Grażyna 41 0.45% 0.00045
Nie
7 21 1 NOGOWCZYK Jerzy 1 170 12.82% 0.01282
Tak
7 21 2 GRUSZKA Urszula Danuta 207 2.27% 0.00227
Nie
7 21 3 LIGOCKI Bogdan 412 4.51% 0.00451
Nie
7 21 4 SZKLAREK-NAWROCKA Gabriela Marta 346 3.79% 0.00379
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Cieszyński - ogółem 13 221 165 173 007 139 182 122 7 5
Gminy ogółem 12 192 158 173 007 139 182 122 7 5
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 2 42 8 58 755 48 004 45 0 2 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 10 150 150 114 252 91 178 77 7 3 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 34 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 36 2
Ogółem 70 3

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 196 93 47% 103 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 222 106 48% 116 52%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 342 97 28% 245 72%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 15 3 20% 12 80%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 15 5 33% 10 67%
Ogółem 760 296 39% 464 61%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 45 44 45
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 47 47 47
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 47 47 47
Średnia wieku kandydatów na wójta 48 45 49
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 49 46 50
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 93 34 37% 59 63%
30-39 146 58 40% 88 60%
40-59 373 148 40% 225 60%
60+ 148 56 38% 92 62%
Ogółem 760 296 39% 464 61%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 5 2 40% 3 60%
40-59 20 6 30% 14 70%
60+ 5 0 0% 5 100%
Ogółem 30 8 27% 22 73%