Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 45 819
Wyborców 38 424
Obwodów 34
  • Wybory do Rady Miasta Tarnobrzega
  • Wybory Prezydenta Miasta Tarnobrzega
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera, Aleja Niepodległości 2 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Przywiśle: ulice: Aleja Skalna Góra, Armii Krajowej, Gabriela Narutowicza, Tysiąclecia
2 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera, Aleja Niepodległości 2 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Przywiśle: ulice: Aleja Niepodległości, Kosmonautów, Ludwika Waryńskiego, Wianek, Wiślna
3 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Jana Kochanowskiego 1 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Przywiśle: ulice: 1 Maja, Adama Mickiewicza nr parzyste 14 - 42, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Kościuszki nr bl. 31 i 40
4 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Serbinów: ulica: M. Dąbrowskiej – nr bloków nieparzyste
5 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Serbinów: ulice: Elizy Orzeszkowej, M. Dąbrowskiej – nr bloków parzyste
6 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Serbinów: ulice: Bolesława Prusa, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Garażowa, Henryka Sienkiewicza nr nieparzyste 55 – 155 A, M. C. Skłodowskiej
7 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Serbinów: ulica: Zwierzyniecka
8 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Serbinów: ulice: Gwarków, Jędrusiów, Kanadyjska, Konstytucji 3 Maja, Królowej Jadwigi, Podleśna, Skarbka, Sztygarów, Świętej Kingi, Władysława Sikorskiego nr parzyste 10 - 34, Wojciecha Kossaka
9 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Serbinów: ulica: Jana Matejki
10 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Stare Miasto: ulice: Władysława Sikorskiego nr bloków nieparzyste 7 - 21
11 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Henryka Sienkiewicza 50 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Siarkowiec: ulice: Chopina, Gazowa, Konopnickiej, Kurasia Ferdynanda, Henryka Sienkiewicza nr parzyste 20 - 104, Słoneczna, Władysława Broniewskiego, Władysława Sikorskiego nr parzyste 4 - 8
12 Zespół Szkół, ul. Kopernika 1 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Siarkowiec: ulice: Kopernika 1 – 11 i nr nieparzyste od 13 do końca, Władysława Sikorskiego 2
13 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, ul. Świętej Barbary 1B Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Siarkowiec: ulica Kopernika – nr parzyste od 12 do końca
14 Gimnazjum Nr 2, ul. Kopernika 18 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Siarkowiec: ulice: 11 Listopada, Dworcowa, Gruntowa, Świętej Barbary
15 Dom Osiedlowy, ul. Krzywa 2 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Miechocin – wszystkie ulice
16 Dom Osiedlowy, ul. Nadwiślańska 16 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Nagnajów – wszystkie ulice
17 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Ocicka 89 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Ocice – wszystkie ulice
18 Gimnazjum Nr 3, ul. Hieronima Dekutowskiego 17 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Stare Miasto: ulice: Józefa Piłsudskiego nr nieparzyste, Osiedle Wielopole: ulice: Hieronima Dekutowskiego, Józefa Piłsudskiego nr parzyste, Władysława Sikorskiego nr nieparzyste 3 - 5
19 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Stanisława Wyspiańskiego 10 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Wielopole: ulice: Borek, Por. Sarny, Porucznika Jana Tracza, Rusinowskiego Ferdynanda, Sosnowa, Stanisława Wyspiańskiego nr bloków parzyste 2 - 24, Szpitalna, Władysława Sikorskiego 1
20 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Stanisława Wyspiańskiego 10 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Wielopole: ulice: Adama Mickiewicza nr bl. nieparzyste 1 - 31, Stanisława Wyspiańskiego nr nieparzyste 7 - 23, Targowa
21 Gimnazjum Nr 1, ul. Stanisława Jachowicza 4 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Stare Miasto: ulice: Adama Mickiewicza nr parzyste 2 - 10, Dr Olgi Lilien, Henryka Sienkiewicza nr nieparzyste 1 - 53 i nr parzyste 2 - 18, Krótka, Plac Bartosza Głowackiego, Przy Zalewie, Stanisława Jachowicza, Tadeusza Kościuszki 2 - 32 i nr nieparzyste bez bloku 31, Sokola nr parzyste, Szeroka, Szkolna, Osiedle Przywiśle: ul: Sokola nr nieparzyste
22 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Stare Miasto: ulice: Dominikańska, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Nadole, Sandomierska, Skrajna, Śliska, Stefana Żeromskiego, Wałowa, Władysława Jasińskiego
23 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Wiejska 4 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Dzików: ulice: Dr Michała Marczaka, Konfederacji Dzikowskiej
24 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Wiejska 4 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Dzików: ulice: Prof. Stanisława Pawłowskiego, Ignacego Paderewskiego, Prof. Stanisława Tarnowskiego, Słomki Jana nr nieparzyste, Wiejska, Władysława Sikorskiego nr nieparzyste 23 - 25, Zygmunta Szewery
25 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Wiejska 4 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Piastów: ulice: Akacjowa, Aleja Warszawska nr parzyste 2 - 50, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Borów, Brzozowa, Bukowa, Dąbrówki, Dębowa, Fabryczna, Grabowa, Jaśminowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Krucza, Leszka Białego, Lipowa, Litewska, Mieszka I, Modrzewiowa, Strzelecka, Św. Onufrego, Tarninowa, Topolowa, W Margaretkach, Władysława Łokietka, Władysława Sikorskiego nr parzyste 36 - 90
26 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Sienkiewicza 215 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Mokrzyszów – wszystkie ulice
27 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Piętaka 53 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Wielowieś – wszystkie ulice
28 Dom Strażaka, ul. Spokojna 9 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Zakrzów – wszystkie ulice
29 Dom Ludowy, ul. Sielecka 29 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Sielec – wszystkie ulice
30 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Olszowa 1 Tarnobrzeg stały Nie Osiedle Sobów – wszystkie ulice
31 Szkoła podstawowa Nr 9, ul. Wiejska 4 Tarnobrzeg stały Tak Osiedle Podłęże: ulice: Aleja Warszawska nr nieparzyste 1 - 91 A, Alfreda Freyera, Czereśniowa, Dzikowska, Jabłoniowa, Kwiatowa, Polna, Sadowa, Senatora Wojciecha Wiącka, Słomki Jana nr parzyste, Tadeusza Rejtana, Ziołowa, Żabia
32 Dom Pomocy Społecznej, Kurasia 7 Tarnobrzeg dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
33 Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej, Szpitalna 1 Tarnobrzeg szpital Nie Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej
34 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy, Dekutowskiego 20 Tarnobrzeg dom pomocy społecznej Nie Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Osiedle Serbinów: ulice: Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Garażowa, Gwarków, Henryka Sienkiewicza numery nieparzyste (55 - 155A), Jana Matejki, Jędrusiów, Kanadyjska, Konstytucji 3 Maja, Królowej Jadwigi, M. C. Skłodowskiej, M. Dąbrowskiej, Podleśna, Skarbka, Sztygarów, Św. Kingi, Władysława Sikorskiego numery parzyste (10 - 34), Wojciecha Kossaka, Zwierzyniecka. 5 9 666 5 33
0.0000020000Nr 2 Osiedle Dzików: ulice: Dr Michała Marczaka, Ignacego Paderewskiego, Konfederacji Dzikowskiej, Prof. Stanisława Pawłowskiego, Prof. Stanisława Tarnowskiego, Słomki Jana numery nieparzyste, Wiejska, Władysława Sikorskiego numery nieparzyste (23 - 25), Zygmunta Szewery. Osiedle Stare Miasto: ulice: Adama Mickiewicza numery parzyste (2 - 10), Dominikańska, Dr Olgi Lilien, Henryka Sienkiewicza numery parzyste (2 - 18) i numery nieparzyste (1 - 53), Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Krótka, Nadole, Piłsudskiego numery nieparzyste, Plac Bartosza Głowackiego, Przy Zalewie, Sandomierska, Skrajna, Sokola numery parzyste, Stanisława Jachowicza, Stefana Żeromskiego, Szeroka, Szkolna, Śliska, Tadeusza Kościuszki numery (1 - 32 bez bloku numer 31), Wałowa, Władysława Jasińskiego, Władysława Sikorskiego numery nieparzyste (7 - 21). Osiedle Przywiśle: ulice: 1 Maja, Adama Mickiewicza numery parzyste (14 - 42), Aleja Niepodległości, Aleja Skalna Góra, Armii Krajowej, Gabriela Narutowicza, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Kosmonautów, Ludwika Waryńskiego, Sokola numery nieparzyste, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Kościuszki numery (31 i 40), Tysiąclecia, Wianek, Wiślna. 5 9 129 5 33
0.0000030000Nr 3 Osiedle Siarkowiec: ulice: 11 - go Listopada, Chopina, Dworcowa, Gazowa, Gruntowa, Konopnickiej, Kopernika, Kurasia Ferdynanda, Sienkiewicza numery parzyste (20 - 104), Sikorskiego numery parzyste (2 - 8), Słoneczna, Świętej Barbary, Władysława Broniewskiego. Osiedle Wielopole: ulice: Adama Mickiewicza numery nieparzyste (1 - 31), Borek, Hieronima Dekutowskiego, Józefa Piłsudskiego numery parzyste, Por. Sarny, Porucznika Jana Tracza, Rusinowskiego Ferdynanda, Sosnowa, Stanisława Wyspiańskiego, Szpitalna, Targowa, Władysława Sikorskiego numery nieparzyste (1 - 5). 6 10 356 5 38
0.0000040000Nr 4 Osiedle Piastów: ulice: Akacjowa, Aleja Warszawska numery parzyste (2 - 50), Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Borów, Brzozowa, Bukowa, Dąbrówki, Dębowa, Fabryczna, Grabowa, Jaśminowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Krucza, Leszka Białego, Lipowa, Litewska, Mieszka I, Modrzewiowa, Strzelecka, Św. Onufrego, Tarninowa, Topolowa, W Margaretkach, Władysława Łokietka, Władysława Sikorskiego numery parzyste (36 - 90). Osiedle Podłęże: ulice: Aleja Warszawska numery nieparzyste (1 - 91A), Alfreda Freyera, Czereśniowa, Dzikowska, Jabłoniowa, Kwiatowa, Polna, Sadowa, Senatora Wojciecha Wiącka, Słomki Jana numery parzyste, Tadeusza Rejtana, Ziołowa, Żabia. Osiedla: Mokrzyszów, Wielowieś, Zakrzów, Sielec, Sobów, Nagnajów, Ocice, Miechocin. 5 9 273 5 33
Podsumowanie 21 38 424 20 137

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 7 8 7 29
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY TARNOBRZEG KWW NOWY TARNOBRZEG 5 5 6 5 21
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZGODY I ROZWOJU TARNOBRZEGA KWW DLA ZGODY I ROZWOJU TARNOBRZEGA 7 7 8 7 29
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BOŻKA RAZEM DLA TARNOBRZEGA KWW DARIUSZA BOŻKA RAZEM DLA TARNOBRZEGA 7 7 8 7 29
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY TARNOBRZEG KWW WSPÓLNY TARNOBRZEG 7 7 8 7 29

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
2 KALINKA Kamil 35 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW Prawo i Sprawiedliwość Tarnobrzeg
5 ZYCH Witold Andrzej 58 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY TARNOBRZEG Tarnobrzeg
4 MIERNIK-KRUKURKA Elżbieta Natalia 49 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY TARNOBRZEG Tarnobrzeg
3 KAPUŚCIAK Bożena Henryka 60 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZGODY I ROZWOJU TARNOBRZEGA Tarnobrzeg
1 BOŻEK Dariusz Józef 58 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BOŻKA RAZEM DLA TARNOBRZEGA Tarnobrzeg

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 9 723 4 655 4 649 47.81% 0.04781
4 515 97.12% 0.09712
Tak
2 9 141 4 302 4 294 46.98% 0.04698
4 184 97.44% 0.09744
Tak
3 10 425 5 225 5 223 50.10% 0.0501
5 094 97.53% 0.09753
Tak
4 9 302 5 403 5 399 58.04% 0.05804
5 279 97.78% 0.09778
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 260 29 27.58% 0.02758
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY TARNOBRZEG 852 21 4.47% 0.00447
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZGODY I ROZWOJU TARNOBRZEGA 3 628 29 19.02% 0.01902
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BOŻKA RAZEM DLA TARNOBRZEGA 5 645 29 29.60% 0.0296
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY TARNOBRZEG 3 687 29 19.33% 0.01933

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 260 29 5 27.58% 0.02758
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY TARNOBRZEG 852 21 0 4.47% 0.00447
Nie
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZGODY I ROZWOJU TARNOBRZEGA 3 628 29 4 19.02% 0.01902
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BOŻKA RAZEM DLA TARNOBRZEGA 5 645 29 7 29.60% 0.0296
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY TARNOBRZEG 3 687 29 5 19.33% 0.01933
Tak

Rada Miasta Tarnobrzega - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 1 KALINKA Kamil 530 11.74% 0.01174
Tak
1 10 2 KŁECZEK Barbara Elżbieta 162 3.59% 0.00359
Nie
1 10 3 RĘBISZ Robert 107 2.37% 0.00237
Nie
1 10 4 SITNIK Anna Maria 84 1.86% 0.00186
Nie
1 10 5 LORENC Małgorzata 28 0.62% 0.00062
Nie
1 10 6 TUREK Adrian Stanisław 125 2.77% 0.00277
Nie
1 10 7 GŁOWACKI Mariusz Andrzej 40 0.89% 0.00089
Nie
1 12 1 LITKOWIEC Mariola 31 0.69% 0.00069
Nie
1 12 2 MAZURKIEWICZ Marcin Eugeniusz 4 0.09% 9.0E-5
Nie
1 12 3 KOLASA Lidia Anna 17 0.38% 0.00038
Nie
1 12 4 WÓJCIK Krzysztof Tadeusz 10 0.22% 0.00022
Nie
1 12 5 BELKA Waldemar Bolesław 7 0.16% 0.00016
Nie
1 13 1 KIEŁB Grzegorz 1 075 23.81% 0.02381
Tak
1 13 2 TRYBUŁA Włodzimierz Zdzisław 132 2.92% 0.00292
Tak
1 13 3 KLIZA Dominika 70 1.55% 0.00155
Nie
1 13 4 BIELA Teresa 12 0.27% 0.00027
Nie
1 13 5 WDOWIAK Wojciech 36 0.80% 0.0008
Nie
1 13 6 MAZUR Ewa Katarzyna 12 0.27% 0.00027
Nie
1 13 7 BAJORSKI Bogdan 42 0.93% 0.00093
Nie
1 14 1 BOŻEK Dariusz Józef 626 13.86% 0.01386
Tak
1 14 2 RĘBISZ Adam 266 5.89% 0.00589
Nie
1 14 3 MAJCHROWSKA Anna 75 1.66% 0.00166
Nie
1 14 4 GRUCA Grzegorz 57 1.26% 0.00126
Nie
1 14 5 POTAŃSKA Grażyna 67 1.48% 0.00148
Nie
1 14 6 FURMAN-MARZEC Halina Małgorzata 24 0.53% 0.00053
Nie
1 14 7 BADAWIKA Marek Paweł 108 2.39% 0.00239
Nie
1 15 1 OGORZAŁEK Leszek Bolesław 298 6.60% 0.0066
Tak
1 15 2 KIPER Ryszard 239 5.29% 0.00529
Nie
1 15 3 GÓRA Beata Jolanta 53 1.17% 0.00117
Nie
1 15 4 PASŁAWSKA Halina Ewa 54 1.20% 0.0012
Nie
1 15 5 KOWAL Barbara Anna 77 1.71% 0.00171
Nie
1 15 6 KASPERSKI Sławomir Stanisław 11 0.24% 0.00024
Nie
1 15 7 CHABEL Elżbieta Małgorzata 36 0.80% 0.0008
Nie
2 10 1 CĄPAŁA Marian Józef 378 9.03% 0.00903
Tak
2 10 2 BOKWA Łukasz Kamil 119 2.84% 0.00284
Nie
2 10 3 KOBYŁECKA Jolanta Mirosława 133 3.18% 0.00318
Nie
2 10 4 ZWIEFKA Krzysztof Wiesław 107 2.56% 0.00256
Nie
2 10 5 ORZECHOWSKA Barbara Maria 71 1.70% 0.0017
Nie
2 10 6 ZWOLSKA Teresa Maria 27 0.65% 0.00065
Nie
2 10 7 NASTERNAK Mariusz 177 4.23% 0.00423
Nie
2 12 1 ZYCH Witold Andrzej 351 8.39% 0.00839
Nie
2 12 2 FIERCZYŃSKA-SIEDLECKA Zenona Ada 28 0.67% 0.00067
Nie
2 12 3 MIRACKA Krystyna Anna 21 0.50% 0.0005
Nie
2 12 4 MACH Małgorzata Helena 32 0.76% 0.00076
Nie
2 12 5 SIEDLECKI Tomasz 13 0.31% 0.00031
Nie
2 13 1 KAPUŚCIAK Bożena Henryka 364 8.70% 0.0087
Tak
2 13 2 PARUZEL Janusz Piotr 99 2.37% 0.00237
Nie
2 13 3 SKULSKI Tomasz Stanisław 138 3.30% 0.0033
Nie
2 13 4 OLECH Joanna Wioletta 28 0.67% 0.00067
Nie
2 13 5 WIATROS Krzysztof 75 1.79% 0.00179
Nie
2 13 6 ŚWIESTOWSKA Elżbieta Teresa 29 0.69% 0.00069
Nie
2 13 7 LACH Paulina 23 0.55% 0.00055
Nie
2 14 1 ZIOBRO Maciej 347 8.29% 0.00829
Tak
2 14 2 GOŁĘBIOWSKA-PIŚ Teresa Jadwiga 198 4.73% 0.00473
Nie
2 14 3 BIERNACKA Józefa 140 3.35% 0.00335
Nie
2 14 4 SZWAGIERCZAK Damian Tomasz 338 8.08% 0.00808
Tak
2 14 5 STOJOWSKA Monika Krystyna 152 3.63% 0.00363
Nie
2 14 6 ANDRYCHOWICZ Franciszek 126 3.01% 0.00301
Nie
2 14 7 PRZYKAZA Mariusz 113 2.70% 0.0027
Nie
2 15 1 ZAJĄC Monika Barbara 121 2.89% 0.00289
Nie
2 15 2 DYBUS Łukasz 85 2.03% 0.00203
Nie
2 15 3 KOLADA Justyna 56 1.34% 0.00134
Nie
2 15 4 MOTYKA Ewelina 91 2.17% 0.00217
Nie
2 15 5 KIPER Artur 130 3.11% 0.00311
Tak
2 15 6 STĘPIEŃ Józef Adam 24 0.57% 0.00057
Nie
2 15 7 MŁODAWSKI Zbigniew Marek 50 1.20% 0.0012
Nie
3 10 1 PEKÁR Anna Zofia 507 9.95% 0.00995
Tak
3 10 2 KOZIK Grzegorz Rafał 260 5.10% 0.0051
Nie
3 10 3 NOWAK Łukasz 710 13.94% 0.01394
Tak
3 10 4 WACH Anna Krystyna 36 0.71% 0.00071
Nie
3 10 5 GRYZŁO Artur Ryszard 4 0.08% 8.0E-5
Nie
3 10 6 KRAWCZYK Renata Urszula 24 0.47% 0.00047
Nie
3 10 7 NIEZGODA Dorota Wioletta 25 0.49% 0.00049
Nie
3 10 8 KARBOWNICZAK Damian Sebastian 75 1.47% 0.00147
Nie
3 12 1 CHABZDA Daniel Bogdan 34 0.67% 0.00067
Nie
3 12 2 WIĄCEK Krystyna Helena 14 0.27% 0.00027
Nie
3 12 3 KMUK Paweł Robert 21 0.41% 0.00041
Nie
3 12 4 GIELAREK-MALECKA Małgorzata 42 0.82% 0.00082
Nie
3 12 5 SMYKLA Lidia Stanisława 10 0.20% 0.0002
Nie
3 12 6 WISZNIOWSKI Kazimierz Leopold 31 0.61% 0.00061
Nie
3 13 1 MARTYNIAK Alfred Zbigniew 425 8.34% 0.00834
Tak
3 13 2 RĘKAS Przemysław Tadeusz 59 1.16% 0.00116
Nie
3 13 3 PUZIO Gabriela Wiktoria 34 0.67% 0.00067
Nie
3 13 4 SADECKA Emilia Maria 103 2.02% 0.00202
Nie
3 13 5 MICHALAK Mariusz Sylwester 14 0.27% 0.00027
Nie
3 13 6 OBARZANEK Jolanta Grażyna 12 0.24% 0.00024
Nie
3 13 7 JAJKO Łukasz Andrzej 89 1.75% 0.00175
Nie
3 13 8 KIEŁB Agnieszka 352 6.91% 0.00691
Nie
3 14 1 MĘDRYKOWSKI Łukasz 261 5.12% 0.00512
Nie
3 14 2 GOLISZEK Konrad Hubert 102 2.00% 0.002
Nie
3 14 3 SERAFIN Marek 71 1.39% 0.00139
Nie
3 14 4 ŁAGOWSKA-CEBULA Monika 284 5.58% 0.00558
Tak
3 14 5 MIKRUT Cezary Bogdan 346 6.79% 0.00679
Tak
3 14 6 SERWIN Renata Maria 121 2.38% 0.00238
Nie
3 14 7 KOPEĆ-BITNER Marta 62 1.22% 0.00122
Nie
3 14 8 ZASUWA Rafał Jan 223 4.38% 0.00438
Nie
3 15 1 MIERNIK-KRUKURKA Elżbieta Natalia 246 4.83% 0.00483
Tak
3 15 2 PARTYKA Sławomir Andrzej 172 3.38% 0.00338
Nie
3 15 3 MYSZKOWSKI Mariusz 85 1.67% 0.00167
Nie
3 15 4 PIECZONKA Alicja Maria 29 0.57% 0.00057
Nie
3 15 5 KIPER Dawid 104 2.04% 0.00204
Nie
3 15 6 STĘPIEŃ Monika Agnieszka 56 1.10% 0.0011
Nie
3 15 7 TYLUTKI Andrzej Stanisław 25 0.49% 0.00049
Nie
3 15 8 WROŃSKA Magdalena Joanna 26 0.51% 0.00051
Nie
4 10 1 POPEK Robert Jan 307 5.82% 0.00582
Nie
4 10 2 ZIOŁO Marian Stanisław 381 7.22% 0.00722
Tak
4 10 3 KOTARBA Joanna 132 2.50% 0.0025
Nie
4 10 4 NOWAK Jan 353 6.69% 0.00669
Nie
4 10 5 SZMUC Joanna 142 2.69% 0.00269
Nie
4 10 6 NAPIERACZ Lidia Janina 63 1.19% 0.00119
Nie
4 10 7 ZIOŁO Jacenty Franciszek 153 2.90% 0.0029
Nie
4 12 1 ZIOŁO Czesław 119 2.25% 0.00225
Nie
4 12 2 NAZARUK Małgorzata Izabela 15 0.28% 0.00028
Nie
4 12 3 TRĘBIŃSKA-HUDELA Dorota Barbara 18 0.34% 0.00034
Nie
4 12 4 DYL Jolanta Barbara 9 0.17% 0.00017
Nie
4 12 5 WÓJCIK Adam Władysław 25 0.47% 0.00047
Nie
4 13 1 KOZIEJA Beata Dorota 149 2.82% 0.00282
Nie
4 13 2 WOLSKI Paweł 74 1.40% 0.0014
Nie
4 13 3 NAPIERACZ Marian Tadeusz 41 0.78% 0.00078
Nie
4 13 4 WRYK Katarzyna Ewa 44 0.83% 0.00083
Nie
4 13 5 WALSKA Agnieszka Maria 65 1.23% 0.00123
Nie
4 13 6 TRACZ Rafał Jan 24 0.45% 0.00045
Nie
4 13 7 CZESNOWSKA Barbara Janina 8 0.15% 0.00015
Nie
4 14 1 BIERNAT Andrzej Janusz 463 8.77% 0.00877
Tak
4 14 2 POTAŃSKI Bogusław Józef 412 7.80% 0.0078
Tak
4 14 3 MACIURZYŃSKI Janusz Maciej 247 4.68% 0.00468
Nie
4 14 4 GRZYWACZ Beata Maria 153 2.90% 0.0029
Nie
4 14 5 PALUCH Katarzyna 54 1.02% 0.00102
Nie
4 14 6 CIEŚLA Paweł 141 2.67% 0.00267
Nie
4 14 7 GODLEWSKA Anna 68 1.29% 0.00129
Nie
4 15 1 SZWEDO Waldemar Michał 641 12.14% 0.01214
Tak
4 15 2 KOŁODZIEJ Marian 223 4.22% 0.00422
Nie
4 15 3 STĘPAK Waldemar Władysław 367 6.95% 0.00695
Tak
4 15 4 KOMADA Aneta 99 1.88% 0.00188
Nie
4 15 5 SĘDYKA Andrzej Stanisław 175 3.32% 0.00332
Nie
4 15 6 SKÓRSKA Dorota 69 1.31% 0.00131
Nie
4 15 7 PINTAL Anna Irena 45 0.85% 0.00085
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 BOŻEK Dariusz Józef 58 wyższe Tarnobrzeg, 10 003 51.65 Tak
2 KALINKA Kamil 35 wyższe Tarnobrzeg, 4 805 24.81 Nie
3 KAPUŚCIAK Bożena Henryka 60 wyższe Tarnobrzeg, 1 515 7.82 Nie
4 MIERNIK-KRUKURKA Elżbieta Natalia 49 wyższe Tarnobrzeg, 1 632 8.43 Nie
5 ZYCH Witold Andrzej 58 wyższe Tarnobrzeg, 1 411 7.29 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera, Aleja Niepodległości 2 Tarnobrzeg stały 1 635 723 722 44.16% 0.04416
717 99.31%
2 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera, Aleja Niepodległości 2 Tarnobrzeg stały 1 825 812 805 44.11% 0.04411
799 99.25%
3 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Jana Kochanowskiego 1 Tarnobrzeg stały 1 210 565 565 46.69% 0.04669
556 98.41%
4 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10 Tarnobrzeg stały 1 470 710 710 48.30% 0.0483
701 98.73%
5 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10 Tarnobrzeg stały 1 635 843 841 51.44% 0.05144
832 98.93%
6 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10 Tarnobrzeg stały 1 637 748 748 45.69% 0.04569
743 99.33%
7 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10 Tarnobrzeg stały 1 706 814 812 47.60% 0.0476
807 99.38%
8 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10 Tarnobrzeg stały 1 701 822 822 48.32% 0.04832
814 99.03%
9 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10 Tarnobrzeg stały 1 574 718 707 44.92% 0.04492
700 99.01%
10 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10 Tarnobrzeg stały 711 344 343 48.24% 0.04824
342 99.71%
11 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Henryka Sienkiewicza 50 Tarnobrzeg stały 512 244 242 47.27% 0.04727
239 98.76%
12 Zespół Szkół, ul. Kopernika 1 Tarnobrzeg stały 1 302 704 704 54.07% 0.05407
699 99.29%
13 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, ul. Świętej Barbary 1B Tarnobrzeg stały 1 429 739 739 51.71% 0.05171
733 99.19%
14 Gimnazjum Nr 2, ul. Kopernika 18 Tarnobrzeg stały 1 440 738 738 51.25% 0.05125
735 99.59%
15 Dom Osiedlowy, ul. Krzywa 2 Tarnobrzeg stały 1 004 639 638 63.55% 0.06355
633 99.22%
16 Dom Osiedlowy, ul. Nadwiślańska 16 Tarnobrzeg stały 142 100 100 70.42% 0.07042
99 99.00%
17 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Ocicka 89 Tarnobrzeg stały 435 287 287 65.98% 0.06598
283 98.61%
18 Gimnazjum Nr 3, ul. Hieronima Dekutowskiego 17 Tarnobrzeg stały 1 929 1 005 1 005 52.10% 0.0521
1 000 99.50%
19 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Stanisława Wyspiańskiego 10 Tarnobrzeg stały 1 746 869 869 49.77% 0.04977
862 99.19%
20 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Stanisława Wyspiańskiego 10 Tarnobrzeg stały 1 830 860 860 46.99% 0.04699
846 98.37%
21 Gimnazjum Nr 1, ul. Stanisława Jachowicza 4 Tarnobrzeg stały 377 189 189 50.13% 0.05013
188 99.47%
22 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10 Tarnobrzeg stały 874 460 460 52.63% 0.05263
458 99.57%
23 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Wiejska 4 Tarnobrzeg stały 1 396 635 635 45.49% 0.04549
631 99.37%
24 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Wiejska 4 Tarnobrzeg stały 1 112 573 573 51.53% 0.05153
568 99.13%
25 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Wiejska 4 Tarnobrzeg stały 1 179 690 690 58.52% 0.05852
689 99.86%
26 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Sienkiewicza 215 Tarnobrzeg stały 1 847 969 969 52.46% 0.05246
960 99.07%
27 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Piętaka 53 Tarnobrzeg stały 1 315 691 691 52.55% 0.05255
680 98.41%
28 Dom Strażaka, ul. Spokojna 9 Tarnobrzeg stały 797 498 498 62.48% 0.06248
494 99.20%
29 Dom Ludowy, ul. Sielecka 29 Tarnobrzeg stały 445 254 254 57.08% 0.05708
245 96.46%
30 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Olszowa 1 Tarnobrzeg stały 1 298 774 774 59.63% 0.05963
749 96.77%
31 Szkoła podstawowa Nr 9, ul. Wiejska 4 Tarnobrzeg stały 840 501 502 59.76% 0.05976
501 99.80%
32 Dom Pomocy Społecznej, Kurasia 7 Tarnobrzeg dom pomocy społecznej 56 16 16 28.57% 0.02857
16 100.00%
33 Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej, Szpitalna 1 Tarnobrzeg szpital 127 37 37 29.13% 0.02913
35 94.59%
34 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy, Dekutowskiego 20 Tarnobrzeg dom pomocy społecznej 55 14 14 25.45% 0.02545
12 85.71%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Tarnobrzeg - ogółem 1 21 4 45 819 38 424 34 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 20 1
Ogółem 40 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 137 65 47% 72 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 5 2 40% 3 60%
Ogółem 137 65 47% 72 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 48 48 48
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 53 55 51
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 14 4 29% 10 71%
30-39 20 9 45% 11 55%
40-59 80 45 56% 35 44%
60+ 23 7 30% 16 70%
Ogółem 137 65 47% 72 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 3 1 33% 2 67%
60+ 1 1 100% 0 0%
Ogółem 5 2 40% 3 60%