Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 104 595
Wyborców 86 134
Obwodów 80
  • Wybory do Rady Powiatu Stalowowolskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto stalowa wolaMiasto Stalowa Wola 36 4 23 10 76
gmina bojanozwGmina Bojanów 11 15 15 45 45
gmina pysznicaGmina Pysznica 9 15 15 33 33
gmina radomyszl nad sanemGmina Radomyśl Nad Sanem 5 15 15 40 40
gmina zaklikozwGmina Zaklików 8 15 15 59 59
gmina zaleszanyGmina Zaleszany 11 15 15 22 22

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Targowa 3 Stalowa Wola stały Tak Aleksandra Fredry, Bratkowa, Bartosza Głowackiego, Bolesława Chrobrego, Chmielna, Cyprysowa, Czesława Niemena, Dębowa, Emilii Plater, Franciszkańska, Głogowa, Jałowcowa, Jodłowa, Janusza Korczaka, Karpacka, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Konwaliowa, Krasickiego, Krokusowa, Kusocińskiego, M. Dąbrowskiej, Monte Cassino, Morelowa, Orzechowa, Piastowska, Por. Józefa Sarny, Poziomkowa, Ppor. Tadeusza Sochy, Przemysłowa 10, Romualda Traugutta, Sasankowa, Sikorskiego, Stokrotki, Targowa, Torowa, Tysiąclecia.
2 Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Jaśminowa 4 Stalowa Wola stały Tak Brandwicka, Brzozowa, Dolina, Grochowa, Jaśminowa, Karnaty, Kpt. Marcina Kusińskiego, Księżnej Anny Lubomirskiej, Lipowa, Modrzewiowa, Mostowa, Ogrodowa, Owocowa, Parkowa, Pogodna, Polna: 18 - 77, Posanie, Przedwiośnie, Retmańska, Rolna, Różana, Rzeczna, Sandomierska, Składowa, Sochy, Starowiejska, Świerkowa, Topolowa, Wodna, Wspólna, Ziołowa, Żurawia.
3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Rozwadowska 10 Stalowa Wola stały Tak 11 - go Listopada, 3 - go Maja , Aleje Jana Pawła II: 29 - 49 numery nieparzyste; 116 - 148 numery parzyste, Braci Szumielewiczów, Broniewskiego, Bronisława Kochana, Cicha, Czwartaków, Dąbrowskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Górka, Graniczna, Grunwaldzka, Harcerska, Ignacego Paderewskiego, Jagiellońska, Karola Szymanowskiego, Klonowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Matejki, Michała Ogińskiego, Mieszka I-go, Mikołaja Reja, Mjr Hubala, Moniuszki, Niemcewicza, Okrężna, Piaskowa, Polna: 1 - 15A, Poprzeczna, Rozwadowska, Rynek, Siedliska, Sobieskiego, St. Bełżyńskiego, Stefana Batorego, Strażacka, Szewska, Ściegiennego, Wieniawskiego, Wiśniowa, Witosa, Władysława Orkana, Zacisze, Zielona.
4 Przedszkole Nr 15, ul. Obrońców Westerplatte 1 Stalowa Wola stały Nie Generała Leopolda Okulickiego: 56A - 56B numery parzyste; 116 - 138 numery parzyste, Obrońców Pokoju, Obrońców Westerplatte, Wojska Polskiego: 13 - 15 numery nieparzyste.
5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola stały Nie Generała Leopolda Okulickiego: 40 - 54 numery parzyste; 85 - 123 numery nieparzyste, Komisji Edukacji Narodowej 14, Wojska Polskiego: 1 - 11 numery nieparzyste.
6 Komenda Powiatowa Straży Pożarnej, Aleje Jana Pawła II 27 Stalowa Wola stały Nie Komisji Edukacji Narodowej: 8 - 10 numery parzyste, Wojska Polskiego: 2 - 6A numery parzyste; 10; 18; 22 - 24A numery parzyste; 30; 30A; 38.
7 Mostostal S. A., Aleje Jana Pawła II 25a Stalowa Wola stały Nie Wojska Polskiego 8; 12 - 16A numery parzyste; 20; 26 - 28 numery parzyste; 32 - 36 numery parzyste; 40 - 44 numery parzyste.
8 Przedszkole Nr 3, ul. Józefa Poniatowskiego 57 Stalowa Wola stały Nie Aleje Jana Pawła II: 48 - 52 numery parzyste; 58 - 114 numery parzyste.
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Józefa Poniatowskiego 55 Stalowa Wola stały Nie Aleje Jana Pawła II: 40 - 46 numery parzyste; 56, Józefa Poniatowskiego: 57A - 69 numery nieparzyste.
10 Hotel STAL, ul. Komisji Edukacji Narodowej 4 Stalowa Wola stały Tak Aleje Jana Pawła II: 26 - 26B, Józefa Poniatowskiego nieparzyste: 41 - 41E; 86 - 104 numery parzyste, Komisji Edukacji Narodowej: 2 - 6 numery parzyste.
11 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12 (wejście od strony żłobka), ul. Józefa Poniatowskiego 55 Stalowa Wola stały Nie Aleje Jana Pawła II: 28 - 38 numery parzyste, Józefa Poniatowskiego: 43 - 55 numery nieparzyste.
12 Przedszkole Nr 18, ul. Józefa Poniatowskiego 33 Stalowa Wola stały Tak Czajkowskiego, Józefa Poniatowskiego: 35A; 35B; 68 - 84B numery parzyste, Podgórna 5 - 11 numery nieparzyste, Wałowa 40 - 64 numery parzyste.
13 budynek przyległy do Przedszkola Nr 18, ul. Józefa Poniatowskiego 33A Stalowa Wola stały Tak Aleje Jana Pawła II: 20 - 24 numery parzyste, Józefa Poniatowskiego: 35; 37 - 39 numery nieparzyste.
14 Spółdzielnia Mieszkaniowa ADM Nr 3, ul. Józefa Poniatowskiego 16 Stalowa Wola stały Tak Boczna, Działkowa, Józefa Poniatowskiego: 18 - 46 numery parzyste, Podgórna 2 - 10A numery parzyste, Wałowa: 1 - 38 wszystkie numery; 41 - 57 numery nieparzyste.
15 Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Szansa", ul. Czarnieckiego 1 Stalowa Wola stały Tak Józefa Poniatowskiego: 9 - 21K numery nieparzyste, Ks. Jerzego Popiełuszki 4.
16 NZOZ Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, ul. Czarnieckiego 3 Stalowa Wola stały Tak Czarnieckiego: 5 - 13 numery nieparzyste, Józefa Poniatowskiego 2; 3; 5 - 7; 10 - 12 numery parzyste.
17 Przedszkole Nr 11, Aleje Jana Pawła II 6 Stalowa Wola stały Nie Aleje Jana Pawła II: 2 - 18E numery parzyste, Józefa Poniatowskiego: 23 - 29 numery nieparzyste.
18 Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 10 Stalowa Wola stały Tak Aleje Jana Pawła II: 3; 13 - 13F, Floriańska, Ks. Jerzego Popiełuszki: 6 - 12A numery parzyste.
19 Zespól Szkół Nr 6 Specjalnych w Stalowej Woli, Aleje Jana Pawła II 21 Stalowa Wola stały Tak Aleje Jana Pawła II 1; 15 - 23 numery nieparzyste.
20 Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Generała Leopolda Okulickiego 32 Stalowa Wola stały Tak Aleje Jana Pawła II: 7 - 9 numery nieparzyste, Generała Leopolda Okulickiego 28 - 30, Komisji Edukacji Narodowej: 3; 5 - 9 numery nieparzyste.
21 Przedszkole Integracyjne Nr 12, ul. Generała Leopolda Okulickiego 20 Stalowa Wola stały Tak Generała Leopolda Okulickiego: 5 - 15 numery nieparzyste; 16 - 27 wszystkie numery; 31 - 57 numery nieparzyste; 58 - 84 wszystkie numery; 86 - 114 numery parzyste; 142a - 142f.
22 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Generała Leopolda Okulickiego 14 Stalowa Wola stały Tak Generała Leopolda Okulickiego: 1A - 4 wszystkie numery; 6 - 14 numery parzyste.
23 Klub Spółdzielni Mieszkaniowej "Emka", ul. Żwirki i Wigury 6 Stalowa Wola stały Nie Bronisława Chudzyńskiego, Czarnieckiego: 14; 22 - 24 numery parzyste; 38, Dionizego Komana, Gen. Wł. Andersa, Henryka Trojanowskiego, Krzywa, Mariana Dziubińskiego, Ossowskiego, Partyzantów, Por. Jana Rostka, Por. Michała Latawca, Por. Stanisława Sołtysa, Por. Waltera Szenklera, Prymasa Stefana Wyszyńskiego: 2 - 12 numery parzyste, Przestrzenna, Skłodowskiej, Wacława Górskiego, Wędkarska, Wiejska, Wiklinowa, Witolda Habdank Kossowskiego, Zasanie, Żwirki i Wigury, Żytnia.
24 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 14 Stalowa Wola stały Nie Czarnieckiego: 4 - 12 numery parzyste, Ks. Jerzego Popiełuszki: 1; 3; 5, Narutowicza: 1 - 5, Prymasa Stefana Wyszyńskiego: 11; 13 - 18; 19 - 23A numery nieparzyste, Staszica: 12 - 18A numery parzyste.
25 Szkoła Muzyczna, ul. Narutowicza 11 Stalowa Wola stały Tak Ks. Jerzego Popiełuszki 7 - 17a numery nieparzyste, Ks. Józefa Skoczyńskiego, Narutowicza: 6 - 8 numery parzyste, Staszica: 13 - 17 numery nieparzyste, Wolności: 8 - 16.
26 Liceum Ogólnokształcące im. KEN, ul. Staszica 5 Stalowa Wola stały Tak Leśna, Mickiewicza, Narutowicza 7 - 11 numery nieparzyste, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3 - 9A numery nieparzyste, Stanisława Jaśkiewicza, Staszica: 1 - 9, Wolności: 1 - 6.
27 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Energetyków 18 Stalowa Wola stały Nie Akacjowa, Chyły, Energetyków, Kwiatowa, Makowa, Malinowa, Miła, Słoneczna, Solidarności, Sosnowa: 2 - 20, Spacerowa, Spokojna, Swoły, Szkolna, Wąska, Wesoła, Zaułek.
28 Środowiskowy Dom Samopomocy Nr 2 dla osób z zaburzeniami psychicznymi, ul. Melchiora Wańkowicza 72/2 Stalowa Wola stały Tak Gen. Tadeusza Kasprzyckiego, Ignacego Mościckiego, Ignacego Pieńkowskiego, Jagodowa, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Tarnowskiego, Jana Zamoyskiego, Jeremiego Wiśniowieckiego, Kazimierza Mireckiego, Leona Wyczółkowskiego, Ludwika Tołwińskiego, Łąkowa, Melchiora Wańkowicza, Parkingowa, Płk. Stanisława Dąbka, Sosnowa: 1 - 1b; 26 - 44, Stanisława Koniecpolskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Stanisławy Koper, Stanisława Wyspiańskiego, Władysława Grabskiego, Wojciecha Kossaka, Wrzosowa.
29 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Romana Dmowskiego 9 Stalowa Wola stały Nie 1 - go Sierpnia: 11 - 24, Bema, Handlowa, Kilińskiego, Komisji Edukacji Narodowej: 23 - 51 numery nieparzyste, Komunalna, Niezłomnych, Okrzei, Piwna, Podleśna, Romana Dmowskiego: 8 - 19.
30 Przedszkole Nr 7, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 29a Stalowa Wola stały Tak 1 - go Sierpnia: 1 - 9, Hutnicza, Ks. Jerzego Popiełuszki: 22 - 41, Ofiar Katynia: 1 - 18 wszystkie numery; 20 - 24 numery parzyste, Romana Dmowskiego: 2 - 7.
31 Bursa Międzyszkolna, ul. Orzeszkowej 2 Stalowa Wola stały Nie Centralnego Okręgu Przemysłowego, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Metalowców: 15 - 17 numery nieparzyste, Ofiar Katynia 31 - 35 numery nieparzyste, Stefana Żeromskiego.
32 Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli-Dziekanat, ul. Ofiar Katynia 6 Stalowa Wola stały Tak Metalowców: 4 - 13, Ofiar Katynia: 19 - 29 numery nieparzyste, Polskiego Czerwonego Krzyża.
33 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Niezłomnych 1 Stalowa Wola stały Nie Asnyka, Bojanowska, Ciemny Kąt, Juliana Tuwima, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Leopolda Staffa, Marcelego Siedlanowskiego, Ofiar Katynia: 39 - 57 numery nieparzyste, Orzeszkowej, Prusa, Przemysłowa 1a - 1c, Przyszowska, Sienkiewicza, Słowackiego.
34 SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny, Staszica 4 Stalowa Wola szpital Nie SP ZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny
35 Dom Pomocy Społecznej, Romana Dmowskiego 2a Stalowa Wola dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej
36 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy SPZOZ i Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia, Dąbrowskiego 5 Stalowa Wola szpital Nie Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy SPZOZ i Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
1 Dom Kultury w Bojanowie, ul. Strażacka 1 Bojanów stały Tak Sołectwo Bojanów
2 Świetlica Wiejska w Bojanowie, ul. Kolbuszowska 11 Bojanów stały Tak Sołectwo Bojanów za Rzeką
3 Remiza OSP Laski, 38 Laski stały Nie Sołectwo Laski
4 Świetlica Wiejska w Korabinie, 40a Korabina stały Tak Sołectwo Korabina
5 Świetlica Wiejska w Cisowym Lesie, 31 Cisów-Las stały Nie Sołectwo Cisów Las
6 Dom Kultury w Gwoźdźcu, 147 Gwoździec stały Tak Sołectwo Gwoździec
7 Remiza OSP Stany, ul. Strażacka 1 Stany stały Nie Sołectwo Stany, Sołectwo Kozły-Załęże
8 Dom Kultury w Maziarni, 126 Maziarnia stały Tak Sołectwo Maziarnia, Sołectwo Kołodzieje
9 Dom Kultury w Przyszowie Zapuściu, ul. Jana Pawła II 47 Przyszów stały Tak Sołectwo Przyszów
10 Świetlica Wiejska, ul. Spacerowa 27 Ruda stały Tak Sołectwo Ruda
11 Remiza OSP Przyszów Burdze, ul. Wspólna 80 Burdze stały Nie Sołectwo Burdze
1 Dom Kultury w Pysznicy, ul. Wolności 277 Pysznica stały Tak Sołectwo PYSZNICA ulice: Akacjowa, Jagodowa, Kaczyłów, Komunalna, Kościelna, Nowa, Podlesie, Podorenda, Słoneczna, Słotwiny, Topolowa, Wolności-numery nieparzyste od nr 263 do nr 295, numery parzyste od nr 332 do nr 380, 35 - lecia, Bł. Karoliny Kózkówny, Folwarczna, Gen. Wł. Sikorskiego, Henryka Sienkiewicza, Jedności Narodowej, Ks. Władysława Szubargi, Marii Bourdon, Por. Jana Rostka, Słowackiego, Wiejska, Wolności-numery nieparzyste od nr 297 do nr 303, a także nr 307, numery parzyste od nr 386 do nr 412, Ziarny, Brzozowa, Dębowa, Hutnicza, Jasna Polana, Kalinowa, Kolonia, Miła, Modrzewiowa, Ogrodowa, Partyzantów, Podborek, Sosnowa, Strażacka, Targowisko, Wolności-numery nieparzyste od nr 329 do nr 401, a także numer 305, od nr 416 do nr 430 i kolejne numery nieruchomości przy ulicy Wolności na obszarze, z którego został utworzony obwód głosowania, Wrzosowa, Wspólna, Zadole
2 Dom Ludowy w Jastkowicach, ul. Armii Krajowej 18 Jastkowice stały Tak Sołectwo JASTKOWICE ulice: Armii Krajowej od nr 1 do 21, numery nieparzyste od nr 23 do nr 37, Boczna, Fedorowskiego, Kopernika, Piaskowa, Poprzeczna, Sosnowa, Strażacka, Wąska, Wspólna, 1000 - lecia, Dębowiec, Kochany, Lipowiec, Ludian, Majdan, Moskale, Radeczyna, Ruda, Ruda Nowa, Wolności, Zaonie
3 Budynek byłej szkoły w Brandwicy, ul. Jana Kochanowskiego 50 Brandwica stały Nie Sołectwo BĄKÓW ulice: Graniczna, Ojca Jana, Orzeszkowej, Wierzbowa, Zacisze, Sołectwo BRANDWICA ulice: Isep, Jana Kochanowskiego, Orzeszkowej, Polna, Reja, Wałowa, Władysława Reymonta
4 Dom Strażaka w Kłyżowie, ul. Mickiewicza 46 Kłyżów stały Nie Sołectwo KŁYŻÓW ulice: Mickiewicza, Podsanie, Rzeczna, Słoneczna, Błońska, Borek, Konopnickiej, Podkorzeniec, Strażacka, Zagórska
5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Krzakach, ul. Nowa 15 Krzaki stały Tak Sołectwo KRZAKI-SŁOMIANA obejmujące miejscowości: Krzaki ulice: Knieja, Leśna, Nowa, Polna, Sosnowa, Zielona, Słomiana ulice: Podleśna, Wolności, Pysznica ulice: Lipowa, Piskorowy Staw
6 Budynek byłej szkoły w Studzieńcu, 6 Studzieniec stały Nie Sołectwo STUDZIENIEC obejmujące miejscowości: Studzieniec, Jastkowice ulica: Kuziory
7 Budynek byłej szkoły, ul. Sanowa 40 Pysznica stały Nie Sołectwo SUDOŁY obejmujące część miejscowości Pysznica ulice: Błonie, Głęboka, Malinowa, Poprzeczna, Sanowa, Wiśniowa, Zasanie
8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy, ul. Sportowa 1 Pysznica stały Tak Sołectwo OLSZOWIEC obejmujące część miejscowości Pysznica ulice: Krótka, Piaskowa, Rędziny, Wolności od nr 1 do nr 110, Żwirowa, Sołectwo PYSZNICA ulice: Kręta, Kwiatowa, Sportowa, Wolności od nr 111 do nr 262, numery parzyste od nr 264 do nr 328 i kolejne numery nieruchomości przy ulicy Wolności na obszarze, z którego został utworzony obwód głosowania, Żytnia.
9 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Jastkowicach, ul. Mickiewicza 1 Jastkowice stały Tak Sołectwo JASTKOWICE ulice: Bukowa, Cicha, Mickiewicza, Polna, Wałowa, Zielona, 3 Maja, Armii Krajowej-numery parzyste od nr 22 do nr 38, od nr 39 do nr 144 i kolejne numery nieruchomości przy ulicy Armii Krajowej na obszarze, z którego został utworzony obwód głosowania, Brandwicka, Chopina, Graniczna, Leśna, Nadgórze, Podleśna, Pogodna, Prosta, Prusa, Spacerowa, Szewska, Sołectwo CHŁOPSKA WOLA
1 Urząd Gminy, ul. Rynek Duży 7 Radomyśl nad Sanem stały Tak Sołectwa: Nowiny, Radomyśl nad Sanem, Żabno
2 Publiczna Szkoła im. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, 33 Antoniów stały Nie Sołectwa: Antoniów, Dąbrówka Pniowska, Orzechów, Pniów
3 Wiejski Dom Kultury, 132 Chwałowice stały Tak Sołectwa: Chwałowice, Łążek Chwałowski, Witkowice
4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, 254 Wola Rzeczycka stały Tak Sołectwa: Dąbrowa Rzeczycka, Kępa Rzeczycka, Wola Rzeczycka
5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, 176 Rzeczyca Długa stały Nie Sołectwa: Musików, Rzeczyca Okrągła, Rzeczyca Długa
1 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie, ul. Sandomierska 56 Zaklików stały Tak Sołectwo Zaklików, ulice: Długa, Dzika, Kościuszki, Mickiewicza, Okólna, Plac Sienkiewicza, Sandomierska, Sportowa, Strażacka, Belkowszczyzna, Dworcowa, Jagodowa, Lubelska 16 - 26 parzyste, od 27 do końca, Tartak, Turystyczna, Zarogi, Zaśluzie, 3 - go Maja, Anny Nagórskiej, Armii Krajowej, Cicha, Janowska, Kościelna, Leśna, Lubelska 1 - 15, 17 - 25 nieparzyste, Nadbrzeżna, Stolarska, Św. Anny, Targowa, Widok, Zamkowa, Zielona, Sołectwa: Irena, Łążek.
2 Urząd Miejski w Zaklikowie, ul. Zachodnia 15 Zaklików stały Tak Sołectwo Zaklików, ulice: Józefa Piłsudskiego, Krzywa, Leśniczówka, Murarska, Nowa, Rozwadowska 2 - 31, 33 - 49 nieparzyste, Wesoła, Zachodnia, Akacjowa, Jasna, Kwiatowa, Lipowa, Ptasia, Pułankowa, Rozwadowska 32 - 50 parzyste, od 51 do końca, Słoneczna, Ujazdowska, Władysława Słubickiego.
3 Zespół Szkół w Zdziechowicach Drugich, 212 Zdziechowice Drugie stały Tak Sołectwa: Zdziechowice Pierwsze, Józefów, Nowe Baraki, Stare Baraki.
4 Zespół Szkół w Zdziechowicach Drugich, 212 Zdziechowice Drugie stały Tak Sołectwa: Zdziechowice Drugie.
5 Szkoła Podstawowa w Łysakowie, 1 Łysaków stały Tak Sołectwa: Antoniówka, Dąbrowa, Karkówka, Łysaków, Łysaków-Kolonia.
6 Zespół Szkół w Lipie, ul. Szkolna 5 Lipa stały Tak Sołectwa: Gielnia, Goliszowiec, Lipa ulica: Cmentarna, Goliszowska, Janowska 1 - 80, 82 - 122 parzyste, Silikatowa, Spacerowa, Świerkowa, Wędkarska, Janowska 81 - 123 nieparzyste, od 124 do końca, Kościelna, Leśna, Pocztowa, Rzeczna, Wiśniowa.
7 Zespół Szkół w Lipie, ul. Szkolna 5 Lipa stały Tak Sołectwo Lipa ulice: Dworcowa, Lubelska, Mariana Steciuka, Sandomierska 1 - 124, Sosnowa, Szkolna, Torowa, Wojska Polskiego, Zielona, Lipowa, Łąkowa, Polna, Sandomierska 125 do końca.
8 Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Irenie, 72 Irena dom pomocy społecznej Nie Irena 72
1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Por. Józefa Mączki w Zaleszanach, ul. Sandomierska 95 Zaleszany stały Tak Zaleszany, Motycze Szlacheckie
2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rodziny Horodyńskich w Zbydniowie, ul. Sandomierska 210 Zbydniów stały Nie Zbydniów
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Turbi, Sandomierska 45 Turbia stały Tak Turbia
4 Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Kręgle" w Kępiu Zaleszańskim, Centralna 42 Kępie Zaleszańskie stały Tak Kępie Zaleszańskie
5 Dom Ludowy w Skowierzynie, 127 Skowierzyn stały Tak Skowierzyn
6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kotowej Woli, 1 Kotowa Wola stały Tak Kotowa Wola
7 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Majdanie Zbydniowskim-Wólce Turebskiej, 1 Majdan Zbydniowski stały Nie Majdan Zbydniowski, Wólka Turebska
8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilchowie, ul. Por. Józefa Sarny 1 Pilchów stały Nie Pilchów
9 Remiza OSP w Obojnej, 13 Obojna stały Tak Obojna
10 Dom Ludowy w Dzierdziówce, 152 Dzierdziówka stały Nie Dzierdziówka
11 Dom Ludowy w Agatówce, ul. Kalinowa 5 Agatówka stały Nie Agatówka

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 11 - go Listopada, 3 - go Maja, Aleje Jana Pawła II: 2 - 148 numery parzyste; 29 - 49 numery nieparzyste, Aleksandra Fredry, Bartosza Głowackiego, Boczna, Bolesława Chrobrego, Braci Szumielewiczów, Brandwicka, Bratkowa, Broniewskiego, Bronisława Chudzyńskiego, Bronisława Kochana, Brzozowa, Czajkowskiego, Czarnieckiego: 5 - 13 numery nieparzyste, 14; 22 - 24 numery parzyste; 38, Chmielna, Cicha, Cyprysowa, Czesława Niemena, Czwartaków, Dąbrowskiego, Dębowa, Dionizego Komana, Dolina, Działkowa, Emilii Plater, Feliksa Nowowiejskiego, Franciszkańska, Fryderyka Chopina, Generała Leopolda Okulickiego: 40 - 56B numery parzyste; 85 - 123 numery nieparzyste; 116 - 138 numery parzyste, Gen. Wł. Andersa, Głogowa, Górka, Graniczna, Grochowa, Grunwaldzka, Harcerska, Henryka Trojanowskiego, Ignacego Paderewskiego, Jagiellońska, Jałowcowa, Janusza Korczaka, Jaśminowa, Jodłowa, Józefa Poniatowskiego: 41 - 69 numery nieparzyste; 86 - 104 numery parzyste, 2 - 40 wszystkie numery; 42 - 46 numery parzyste; 68 - 84B numery parzyste, Karnaty, Karola Szymanowskiego, Karpacka, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Klonowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej: 2 - 14 numery parzyste, Konopnickiej, Konwaliowa, Kopernika, Kościuszki, Kpt. Marcina Kusińskiego, Krasickiego, Krokusowa, Ks. Jerzego Popiełuszki 4, Księżnej Anny Lubomirskiej, Krzywa, Kusocińskiego, Lipowa, Mariana Dziubińskiego, Matejki, M. Dąbrowskiej, Michała Ogińskiego, Mieszka I-go, Mikołaja Reja, Mjr Hubala, Modrzewiowa, Moniuszki, Monte Cassino, Morelowa, Mostowa, Niemcewicza, Obrońców Pokoju, Obrońców Westerplatte, Ogrodowa, Okrężna, Orzechowa, Ossowskiego, Owocowa, Parkowa, Partyzantów, Piaskowa, Piastowska, Podgórna, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Por. Jana Rostka, Por. Józefa Sarny, Por. Michała Latawca, Por. Stanisława Sołtysa, Por. Waltera Szenklera, Posanie, Poziomkowa, Ppor. Tadeusza Sochy, Prymasa Stefana Wyszyńskiego: 2 - 12 numery parzyste, Przemysłowa 10, Przestrzenna, Romualda Traugutta, Retmańska, Przedwiośnie, Rolna, Rozwadowska, Różana, Rynek, Rzeczna, Sandomierska, Sasankowa, Siedliska, Sikorskiego, Składowa, Skłodowskiej, Sobieskiego, Sochy, Starowiejska, St. Bełżyńskiego, Stefana Batorego, Stokrotki, Strażacka, Szewska, Ściegiennego, Świerkowa, Targowa, Topolowa, Torowa, Tysiąclecia, Wacława Górskiego, Wałowa, Wędkarska, Wiejska, Wieniawskiego, Wiklinowa, Wiśniowa, Witolda Habdank Kossowskiego, Witosa, Władysława Orkana, Wodna, Wojska Polskiego: 1 - 15 numery nieparzyste; 2 - 44 numery parzyste, Wspólna, Zacisze, Zasanie, Zielona, Ziołowa, Żwirki i Wigury, Żurawia, Żytnia. 7 27 402 4 34
0.0000020000Nr 2 1 - go Sierpnia, Akacjowa, Aleje Jana Pawła II: 1 - 23 numery nieparzyste, Asnyka, Bema, Bojanowska, Centralnego Okręgu Przemysłowego, Chyły, Ciemny Kąt, Czarnieckiego: 4 - 12 numery parzyste, Energetyków, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Floriańska, Generała Leopolda Okulickiego: 1A - 30 wszystkie numery; 31 - 57 numery nieparzyste; 58 - 84 wszystkie numery; 86 - 114 numery parzyste; 142a - 142f, Gen. Tadeusza Kasprzyckiego, Handlowa, Hutnicza, Ignacego Mościckiego, Ignacego Pieńkowskiego, Jagodowa, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Tarnowskiego, Jana Zamoyskiego, Jeremiego Wiśniowieckiego, Juliana Tuwima, Kazimierza Mireckiego, Kilińskiego, Komisji Edukacji Narodowej: 3; 5 - 9 numery nieparzyste, 23 - 51 numery nieparzyste, Komunalna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki: 1; 3; 5 - 12A wszystkie numery; 13 - 17a numery nieparzyste, 22 - 41, Ks. Józefa Skoczyńskiego, Kwiatowa, Leona Wyczółkowskiego, Leopolda Staffa, Leśna, Ludwika Tołwińskiego, Łąkowa, Makowa, Malinowa, Marcelego Siedlanowskiego, Melchiora Wańkowicza, Metalowców, Mickiewicza, Miła, Narutowicza, Niezłomnych, Ofiar Katynia, Okrzei, Orzeszkowej, Parkingowa, Piwna, Płk. Stanisława Dąbka, Podleśna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Prusa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego: 3 - 23A numery nieparzyste, Przemysłowa 1a - 1c, Przyszowska, Romana Dmowskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Solidarności, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Jaśkiewicza, Stanisława Koniecpolskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Stanisławy Koper, Staszica, Stefana Żeromskiego, Swoły, Szkolna, Wąska, Wesoła, Władysława Grabskiego, Wojciecha Kossaka, Wolności, Wrzosowa, Zaułek. 6 21 787 4 32
0.0000030000Nr 3 Gmina Radomyśl nad Sanem, Gmina Zaleszany 4 14 836 4 23
0.0000040000Nr 4 Gmina Bojanów, Gmina Pysznica, Gmina Zaklików 6 22 109 4 30
Podsumowanie 23 86 134 16 119

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 8 6 8 31
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW POWIATU KWW FORUM MIESZKAŃCÓW POWIATU 9 8 6 8 31
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA 2018 KWW INICJATYWA SAMORZĄDOWA 2018 9 8 6 8 31
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STALOWOWOLSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KWW SPS 7 8 5 6 26

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 27 406 13 510 13 496 49.24% 0.04924
12 884 95.47% 0.09547
Tak
2 21 737 10 427 10 422 47.95% 0.04795
9 820 94.22% 0.09422
Tak
3 14 860 7 342 7 340 49.39% 0.04939
6 767 92.19% 0.09219
Tak
4 22 122 11 725 11 675 52.78% 0.05278
10 911 93.46% 0.09346
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 21 905 31 54.24% 0.05424
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW POWIATU 10 390 31 25.73% 0.02573
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA 2018 4 806 31 11.90% 0.0119
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STALOWOWOLSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 3 281 26 8.12% 0.00812

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 21 905 31 15 54.24% 0.05424
Tak
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW POWIATU 10 390 31 6 25.73% 0.02573
Tak
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA 2018 4 806 31 2 11.90% 0.0119
Tak
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STALOWOWOLSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 3 281 26 0 8.12% 0.00812
Nie

Rada Powiatu Stalowowolskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 1 ZARZECZNY Janusz Bolesław 2 773 21.52% 0.02152
Tak
1 10 2 GARGAŚ Andrzej 599 4.65% 0.00465
Tak
1 10 3 CHODOREK Wojciech Mateusz 1 352 10.49% 0.01049
Tak
1 10 4 JANIK Grażyna Józefa 460 3.57% 0.00357
Nie
1 10 5 TYZA Marek 503 3.90% 0.0039
Tak
1 10 6 MILLER Anna Ewa 254 1.97% 0.00197
Nie
1 10 7 KOMAR Ewa Elżbieta 328 2.55% 0.00255
Nie
1 10 8 NIEZNALSKA Małgorzata Maria 261 2.03% 0.00203
Nie
1 10 9 GOMÓŁKA Wiesław Tadeusz 496 3.85% 0.00385
Nie
1 12 1 UJDA Marek Władysław 1 174 9.11% 0.00911
Tak
1 12 2 BAŃKA Dariusz 561 4.35% 0.00435
Tak
1 12 3 TEPER Krystyna Ewa 82 0.64% 0.00064
Nie
1 12 4 WILK Andrzej 174 1.35% 0.00135
Nie
1 12 5 ORŁOWSKA Beata 142 1.10% 0.0011
Nie
1 12 6 OSTROWSKA-SUDUŁ Teresa 177 1.37% 0.00137
Nie
1 12 7 ŁYCZAKOWSKA Jolanta Zofia 150 1.16% 0.00116
Nie
1 12 8 PAMUŁA Bogdan Marian 141 1.09% 0.00109
Nie
1 12 9 KOPERA Marek 559 4.34% 0.00434
Nie
1 13 1 FRĄCZEK Tadeusz 187 1.45% 0.00145
Nie
1 13 2 GOLA Zbigniew Andrzej 807 6.26% 0.00626
Tak
1 13 3 RÓŻAŃSKI Jarosław 113 0.88% 0.00088
Nie
1 13 4 STADNIK Małgorzata 66 0.51% 0.00051
Nie
1 13 5 LUBAS Barbara Maria 79 0.61% 0.00061
Nie
1 13 6 MUNIAK Jan 81 0.63% 0.00063
Nie
1 13 7 MAJDANIK-WIETECHA Małgorzata 52 0.40% 0.0004
Nie
1 13 8 DOROSZ Katarzyna 51 0.40% 0.0004
Nie
1 13 9 ŁUGOWSKI Andrzej Marcin 101 0.78% 0.00078
Nie
1 14 1 KŁOSOWSKI Antoni 574 4.46% 0.00446
Nie
1 14 2 WOJTALA Wiesława Aniela 84 0.65% 0.00065
Nie
1 14 3 SIEK Janina 220 1.71% 0.00171
Nie
1 14 4 PTASIŃSKI Henryk 45 0.35% 0.00035
Nie
1 14 5 BOŁCUN Grażyna 89 0.69% 0.00069
Nie
1 14 6 TYBURSKA Bogusława 108 0.84% 0.00084
Nie
1 14 7 KAMIŃSKI Witold Wacław 41 0.32% 0.00032
Nie
2 10 1 ANDRES Ryszard Stanisław 1 335 13.59% 0.01359
Tak
2 10 2 RZEGOCKI Alfred Andrzej 1 040 10.59% 0.01059
Tak
2 10 3 ANIOŁ Stanisław Stefan 834 8.49% 0.00849
Tak
2 10 4 BILSKA-KOKOSIŃSKA Aldona Teresa 497 5.06% 0.00506
Tak
2 10 5 LINEK Maria Jolanta 457 4.65% 0.00465
Nie
2 10 6 MASTALERCZYK Jadwiga Teresa 371 3.78% 0.00378
Nie
2 10 7 KOBYLARZ Małgorzata Zofia 274 2.79% 0.00279
Nie
2 10 8 STRZAŁKOWSKI Marek Piotr 394 4.01% 0.00401
Nie
2 12 1 WIEPRZĘĆ Jaromir Eugeniusz 484 4.93% 0.00493
Tak
2 12 2 KUNYSZ Mariusz Roman 467 4.76% 0.00476
Nie
2 12 3 STRUSIŃSKA Anna Maria 159 1.62% 0.00162
Nie
2 12 4 KORKOWSKI Wojciech Andrzej 567 5.77% 0.00577
Tak
2 12 5 ŁAŃCUCKI Stanisław 174 1.77% 0.00177
Nie
2 12 6 FLORAS-SUDUŁ Barbara 138 1.41% 0.00141
Nie
2 12 7 WALICHA Eliza 192 1.96% 0.00196
Nie
2 12 8 GRUCHOTA Marek Juliusz 411 4.19% 0.00419
Nie
2 13 1 DOROSZ Andrzej Piotr 360 3.67% 0.00367
Nie
2 13 2 KUCHNO Janusz Jerzy 48 0.49% 0.00049
Nie
2 13 3 NIEMIEC Bożena Brygida 115 1.17% 0.00117
Nie
2 13 4 BEDNARCZYK Józef Marian 37 0.38% 0.00038
Nie
2 13 5 ŻURECKA-GIL Natalia 77 0.78% 0.00078
Nie
2 13 6 ŁUGOWSKA Sylwia Anna 32 0.33% 0.00033
Nie
2 13 7 MIELNICZUK Jerzy Andrzej 34 0.35% 0.00035
Nie
2 13 8 WIETECHA Tomasz 248 2.53% 0.00253
Nie
2 14 1 BARWIŃSKI Andrzej Kazimierz 399 4.06% 0.00406
Nie
2 14 2 MARZYCKA Irena Stanisława 74 0.75% 0.00075
Nie
2 14 3 PAWŁOWSKI Waldemar 276 2.81% 0.00281
Nie
2 14 4 TYRAŁA Mariola 61 0.62% 0.00062
Nie
2 14 5 BEDNAROWICZ Jerzy Grzegorz 60 0.61% 0.00061
Nie
2 14 6 DĘBOWIEC-ROMANÓW Aleksandra Jolanta 19 0.19% 0.00019
Nie
2 14 7 MOSKWA Ryszard Mieczysław 87 0.89% 0.00089
Nie
2 14 8 LEWICKA Wanda Janina 99 1.01% 0.00101
Nie
3 10 1 IDEC Grzegorz Sebastian 1 080 15.96% 0.01596
Tak
3 10 2 GUGAŁA Leokadia Maria 860 12.71% 0.01271
Tak
3 10 3 KRAWIEC Grzegorz 462 6.83% 0.00683
Nie
3 10 4 DOMIN Barbara 573 8.47% 0.00847
Tak
3 10 5 CZECH Ludmiła Paulina 238 3.52% 0.00352
Nie
3 10 6 NOWAK Jan Bronisław 492 7.27% 0.00727
Nie
3 12 1 PATER Marek Dariusz 477 7.05% 0.00705
Tak
3 12 2 SZCZYKUTOWICZ-BRYNIAK Małgorzata Monika 381 5.63% 0.00563
Nie
3 12 3 MAZUR Agnieszka 272 4.02% 0.00402
Nie
3 12 4 OSZUST Bogdan Stanisław 249 3.68% 0.00368
Nie
3 12 5 WALA Marta Anna 121 1.79% 0.00179
Nie
3 12 6 LUBERA Jarosław Piotr 336 4.97% 0.00497
Nie
3 13 1 GIEMZA Jacek Antoni 187 2.76% 0.00276
Nie
3 13 2 PODOLSKI Józef 228 3.37% 0.00337
Nie
3 13 3 GOLIK Elżbieta Wiesława 92 1.36% 0.00136
Nie
3 13 4 WĄSIK Paulina Anna 29 0.43% 0.00043
Nie
3 13 5 TOMALA-KRZYWDA Anna Magdalena 25 0.37% 0.00037
Nie
3 13 6 LEWANDOWSKI Zbigniew Stanisław 40 0.59% 0.00059
Nie
3 14 1 ŻMUDA Dariusz 174 2.57% 0.00257
Nie
3 14 2 JĘDRYKA Paweł Łukasz 191 2.82% 0.00282
Nie
3 14 3 RADZIK Agnieszka Elżbieta 22 0.33% 0.00033
Nie
3 14 4 KOWAL Maria Wiesława 17 0.25% 0.00025
Nie
3 14 5 KARAŚ Andrzej Jan 221 3.27% 0.00327
Nie
4 10 1 PLENNIKOWSKI Waldemar 754 6.91% 0.00691
Nie
4 10 2 JABŁOŃSKI Aleksander 1 116 10.23% 0.01023
Tak
4 10 3 CZOCHARA Stanisław 1 227 11.25% 0.01125
Tak
4 10 4 GORCZYCA Józef 917 8.40% 0.0084
Tak
4 10 5 KUŁAGA Mateusz 142 1.30% 0.0013
Nie
4 10 6 TETLA Anna Maria 282 2.58% 0.00258
Nie
4 10 7 POWĘSKA Jolanta 655 6.00% 0.006
Nie
4 10 8 CIESIELSKA-GRELLA Zofia Maria 879 8.06% 0.00806
Tak
4 12 1 SOŁTYS Mariusz 1 370 12.56% 0.01256
Tak
4 12 2 JANIEC Jacek 401 3.68% 0.00368
Nie
4 12 3 BOJCZUK Maria Magdalena 203 1.86% 0.00186
Nie
4 12 4 PLICHTA Bogdan Józef 190 1.74% 0.00174
Nie
4 12 5 RYBA Dorota 170 1.56% 0.00156
Nie
4 12 6 BEŁZAK-PAUL Katarzyna Jadwiga 92 0.84% 0.00084
Nie
4 12 7 ZAKOŚCIELNA Patrycja Karolina 302 2.77% 0.00277
Nie
4 12 8 NOWICKI Jacek Włodzimierz 74 0.68% 0.00068
Nie
4 13 1 JANIK Joanna Marta 298 2.73% 0.00273
Nie
4 13 2 SAŁĘGA Robert 632 5.79% 0.00579
Tak
4 13 3 WALEC Marcin Filip 67 0.61% 0.00061
Nie
4 13 4 BUŁAŚ Katarzyna Emilia 59 0.54% 0.00054
Nie
4 13 5 BARTMAN Andrzej 270 2.47% 0.00247
Nie
4 13 6 GRZESIK Bogusław 119 1.09% 0.00109
Nie
4 13 7 DYRDA-MUSKUS Joanna 38 0.35% 0.00035
Nie
4 13 8 KOBYLARZ Danuta 234 2.14% 0.00214
Nie
4 14 1 STENDIUCH Mirosław Aleksander 82 0.75% 0.00075
Nie
4 14 2 OSTROWSKA Marzena Iwona 118 1.08% 0.00108
Nie
4 14 3 CHOROSZY Emil Jan 29 0.27% 0.00027
Nie
4 14 4 ZAJĄC Jolanta Edyta 40 0.37% 0.00037
Nie
4 14 5 KUBICKI Cezary 103 0.94% 0.00094
Nie
4 14 6 BUREK Iwona Maria 48 0.44% 0.00044
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Stalowowolski - ogółem 7 121 83 104 595 86 134 80 4 1 1
Gminy ogółem 6 98 79 104 595 86 134 80 4 1 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 23 4 59 093 49 189 36 0 0 1
   Gminy do 20 000 mieszkańców 5 75 75 45 502 36 945 44 4 1 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 16 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 10 1
Ogółem 26 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 119 55 46% 64 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 76 34 45% 42 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 199 55 28% 144 72%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 9 1 11% 8 89%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 4 0 0% 4 100%
Ogółem 394 144 37% 250 63%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 53 51 56
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 50 48 52
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 50 46 51
Średnia wieku kandydatów na wójta 47 48 46
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 58 58
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 22 11 50% 11 50%
30-39 69 29 42% 40 58%
40-59 189 73 39% 116 61%
60+ 114 31 27% 83 73%
Ogółem 394 144 37% 250 63%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 4 0 0% 4 100%
40-59 8 1 13% 7 88%
60+ 3 0 0% 3 100%
Ogółem 15 1 7% 14 93%