Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 73 945
Wyborców 60 605
Obwodów 43
  • Wybory do Rady Miasta Siedlce
  • Wybory Prezydenta Miasta Siedlce
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Prezydenta
  • Wyniki ponownego głos. i wyb Prezydenta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Miejskie Przedszkole Nr 3, ul. Stefana Batorego 4 Siedlce stały Tak Jana III Sobieskiego od numeru 5 do końca, Sokołowska numery parzyste od 2 do 100, Stefana Batorego
2 Miejskie Przedszkole nr 20, ul. Osiedlowa 3 Siedlce stały Tak 11 Listopada numery nieparzyste, Jana III Sobieskiego numery od 1 do 4, Osiedlowa, Rynkowa
3 Osiedlowy Klub Kultury "Lech", ul. Bolesława Chrobrego 4 Siedlce stały Nie Bolesława Chrobrego numery nieparzyste, Sokołowska numery nieparzyste od 45 do 123, numery parzyste od 102 do 128
4 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny, ul. Żytnia 39 Siedlce stały Tak Chabrowa, Łąkowa, Nowy Świat, Żytnia
5 Miejskie Przedszkole Nr 14, ul. Mieszka I 12 Siedlce stały Nie Dolna, Karowa, Magazynowa, Mieszka I, Ppłk. Mariana Ewalda Drobika, Sokołowska od nieparzystego 125 i parzystego 130 do końca, Strzalińska, Zamiejska
6 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Mazurska 10 Siedlce stały Tak Adama Asnyka, Aleksandra Fredry, Arcybiskupa Ignacego Krasickiego, Ceglana numery nieparzyste od 1 do 43, numery parzyste od 2 do 30, Cypriana Kamila Norwida, Grzegorza Piramowicza, Ignacego Kraszewskiego, Ignacego Paderewskiego, Iwana Kryłowa, Jana Brzechwy, Jana Kasprowicza, Józefa Chełmońskiego, Konstantego Indelfonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Kosowska, Leopolda Staffa, Stanisława Wyspiańskiego, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Waleriana Łukasińskiego, Widok
7 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Graniczna 1 Siedlce stały Tak Bolesława Chrobrego numery parzyste, Graniczna, Władysława Jagiełły
8 Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Józefa Mireckiego 28 Siedlce stały Nie Gabriela Narutowicza, Generała Józefa Bema od numeru 55 do końca, Generała Romana Góreckiego, Jagiellońska, Jana Henryka Dąbrowskiego, Józefa Mireckiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Plac Wolności, Północna, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Rejtana, Wincentego Pola, Władysława Broniewskiego, Zygmunta Sierakowskiego
9 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi, ul. Bolesława Prusa 12 Siedlce stały Tak Aadam Mickiewicza, Aleksandrowska, Bolesława Prusa, Braci Śniadeckich, Generała Józefa Bema numery od 1 do 54, Generała Władysława Andersa, Gospodarcza, Jana Długosza, Jana Pawła II, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księdza Stanisława Brzóski, Kubusia Puchatka, Nauczycielska, Stanisława Konarskiego, Wiśniowa, Władysława Rawicza, Zygmunta Glogera
10 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Starowiejska 23 Siedlce stały Nie Biskupa Jana Mazura, Boczna, Eugeniusza Wiszniewskiego, Geodetów, Kazimierzowska, Księdza Józefa Obrębskiego, Miodowa, Ogińskich, Ogrodowa, Polna, Próżna, Romualda Traugutta, Sabiny Artych, Starowiejska numery nieparzyste od 23 do 119, numery parzyste od 62 do 118, Świętej Królowej Jadwigi, Zbigniewa Herberta
11 Miejskie Przedszkole Nr 1, ul. Wiązowa 7 Siedlce stały Nie Akacjowa, Dębowa, Grabowa, Janowska, Jarzębinowa, Jesionowa, Klonowa, Lipowa, Magnoliowa, Mokra, Piaski Starowiejskie, Pogodna, Stanisława Staszica, Świętej Faustyny Kowalskiej, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Zaciszna, Żabia, Żaboklicka
12 I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 54 Siedlce stały Tak 11 Listopada numery parzyste, Berka Joselewicza, Biskupa Ignacego Świrskiego, Bohaterów Getta, Browarna, Czerwonego Krzyża numery nieparzyste, Elizy Orzeszkowej, Jana Kochanowskiego, Joachima Lelewela, Księdza Jana Niedziałka, Mała, Mieczysława Asłanowicza od nr 9 do końca, Mylna, Niecała, Pusta, Sądowa
13 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6, ul. Fryderyka Chopina 10 Siedlce stały Nie 10 Lutego, Cmentarna, Fryderyka Chopina, Józefa Piłsudskiego od nieparzystego 31 i parzystego 50 do końca, Katedralna, Krystyny Osińskiej, Księdza Jerzego Popiełuszki, Sokołowska numery nieparzyste od 1 do 43, Sportowa, Wiolinowa, Władysława Kamińskiego, Wojskowa
14 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Kazimierza Pułaskiego 19/21 Siedlce stały Tak Esperanto, Floriańska numery nieparzyste od 1 do 35, numery parzyste od 2 do 26, Henryka Wieniawskiego, Józefa Piłsudskiego numery nieparzyste od 1 do 29, numery parzyste od 2 do 48, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Pułaskiego, Morska, Stanisława Moniuszki, Szaloma Asza
15 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. 3 Maja 28 Siedlce stały Nie 3 Maja, Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Jacka Woszczerowicza, Jana Kiepury, Ludwika Solskiego, Tadeusza Czackiego
16 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Henryka Sienkiewicza 49 Siedlce stały Tak Armii Krajowej, Głucha, Henryka Sienkiewicza, Jana Kilińskiego, Plac Tysiąclecia, Świętojańska, Wałowa, Wojska Polskiego
17 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Szkolna 2 Siedlce stały Tak Cicha, Jarosława Iwaszkiewicza, Kablowa, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Mariana Grabowskiego, Piaskowa numery od 1 do 148, Plantowa, Spokojna, Szkolna, Warszawska numery nieparzyste od 1 do 19, numery parzyste od 2 do 28, Władysława Reymonta
18 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa, ul. Floriańska 10 Siedlce stały Nie I Brygady Legionów, Berdyczowska, Borowiczan, Brzeska, Budowlana, Dobra, Dom Kolejowy nr 89, Erazma Chejły, Fabryczna, Feliksa Zaremby, Floriańska numery nieparzyste od 37 do końca, numery parzyste od 28 do końca, Furmańska, Gliniana, Murarska, Sulimów, Świętokrzyska, Torowa, Urwana, Ziuty Buczyńskiej
19 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Sekulska 10 Siedlce stały Tak Chłodna, Dom Kolejowy Nr 71, Dworska, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Hoża, Józefa Formińskiego, Kolejowa, Księdza Ignacego Skorupki, Księdza Piotra Ściegiennego, Łączna, Sekulska, Słoneczna, Sybiraków, Tytusa Chałubińskiego
20 Miejskie Przedszkole Nr 17, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6 Siedlce stały Nie Prymasa Stefana Wyszyńskiego numery od 1 do 11, Starowiejska numery parzyste od 38 do 60
21 Miejskie Przedszkole Nr 17, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6 Siedlce stały Nie Generała Franciszka Kleeberga, Prymasa Stefana Wyszyńskiego od 12 do końca
22 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Młynarska 17 Siedlce stały Tak Młynarska
23 Przedsiębiorstwo Energetyczne Sp. z o. o., ul. Stefana Starzyńskiego 7 Siedlce stały Nie Energetyczna, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Majora Henryka Sucharskiego, Modrzewiowa, Pantaleona Potockiego, Starowiejska od 120 do końca, Stefana Starzyńskiego, Świerkowa, Terespolska, Ujrzanowska
24 Urząd Stanu Cywilnego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 6 Siedlce stały Tak Błonie, Czerwonego Krzyża numery parzyste, Krótka, Mieczysława Asłanowicza numery od 1 do 8, Starowiejska numery nieparzyste od 1 do 21, numery parzyste od 2 do 36, Tadeusza Kościuszki, Teatralna, Wiatraczna
25 Miejskie Przedszkole Nr 21, ul. Żwirowa 20 Siedlce stały Nie Adolfa Ganiewskiego, Bronisława Krakówki, Czerwonego Kapturka, Daktylowa, Dr Henryka Jordana, Gąski Balbinki, Gustawa Morcinka, Hanny Januszewskiej, Jana Marcina Szancera, Janiny Porazińskiej, Janusza Korczaka, Kokosowa, Kopciuszka, Łukowska, Miła, Południowa, Radzyńska, Składowa, Smocza, Targowa, Wiejska, Żwirowa
26 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Generała Gustawa Orlicz-Dreszera 3 Siedlce stały Nie Generała Gustawa Orlicz-Dreszera, Generała Jana Skrzyneckiego, Kazimierza Hozera, Śmiała, Zbrojna
27 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o. o., ul. Leśna 8 Siedlce stały Tak Borowikowa, Borówkowa, Chmielna, Domanicka, Dzieci Zamojszczyzny, Gajowa, Garwolińska, Grzybowa, Jagodowa, Jeżynowa, Kalinowa, Konwaliowa, Kurkowa, Leśna, Łowcza, Malinowa, Motocyklowa, Myśliwska, Poziomkowa, Rybacka, Sosnowa, Strzelecka, Wędkarska, Wilcza, Wrzosowa, Wspólna, Żurawinowa
28 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Unitów Podlaskich 16 Siedlce stały Nie Unitów Podlaskich numery parzyste, Romanówka, Żeglarska, Wodniaków
29 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Unitów Podlaskich 16 Siedlce stały Nie Aleksandra Rytla, Antoniego Wintera, Bernarda Bucholca, Niepodległości, PTTK, Stanisława Rutkowskiego, Unitów Podlaskich numery nieparzyste
30 Miejskie Przedszkole Nr 27, ul. Karpacka 2 Siedlce stały Tak Generała Stanisława Maczka, Karpacka 2, Podmiejska, Pomorska
31 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Pescantina 2 Siedlce stały Nie Bieszczadzka, Henryka Guta, Karpacka bez 2, Kaszubska, Pescantina, Żuławska
32 Policealne Studium Menedżerskie "NOVUM", ul. Czesława Dylewicza 10 Siedlce stały Nie Czesława Dylewicza numery parzyste, Eugeniusza Pankiewicza, Felicji Grunwaldowej, Feliksa Hłasko, Fizylierów, Grunwaldzka, Heleny Ryszkowskiej, Ignacego Wojewódzkiego, Inżynierska, Jaśminowa, Józefa Mikulskiego, Kałuszyńska, Karola Piechowskiego, Kwiatowa, Łomżyńska, Marii Żyburowej, Mieczysława Piotrowskiego, Pancernych, Przymiarki, Storczykowa, Tadeusza Zieleniewskiego, Warszawska numery parzyste od 88 do końca, Wesoła, Węgrowska, Zambrowska
33 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Mazurska 10 Siedlce stały Tak 22 Pułku Piechoty, Batalionów Chłopskich, Dywizjonu 303, Ignacego Prądzyńskiego, Kruszcowa, Lotników, Monte Cassino bez 33, 35, 37, Niklowa, Obrońców Helu, Obrońców Westerplatte, Okrężna numery nieparzyste od 1 do 71, numery parzyste od 2 do 56, Platynowa, Powstańców Warszawy, Saperów, Srebrna, Ułanów, Warszawska numery nieparzyste od 21 do 87, numery parzyste od 30 do 86
34 Hotel "Hetman", ul. Warszawska 133 Siedlce stały Nie Białostocka, Brzozowa, Lubelska, Łosicka, Mazowiecka, Okrężna numery od parzystego 58 i nieparzystego 73 do końca, Plażowa, Poznańska, Warszawska numery nieparzyste od 89 do końca
35 Miejskie Przedszkole Nr 22, ul. Podlaska 8 Siedlce stały Nie Ceglana numery od parzystego 32 i nieparzystego 45 do końca, Ludomira Benedyktowicza, Małgorzaty Maciągowej, Partyzantów numery parzyste, Podlaska, Zygmunta Vogla
36 Miejskie Przedszkole Nr 26, ul. Mazurska 6 Siedlce stały Tak Kurpiowska, Mazurska, Monte Casino 33, 35, 37
37 Policealne Studium Menedżerskie "NOVUM", ul. Czesława Dylewicza 10 Siedlce stały Tak Czesława Dylewicza numery nieparzyste, Ignacego Daszyńskiego, Kątowa, Piaski Zamiejskie, Piaskowa od 149 do końca, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Rozdroże, Rzeczna, Siewna, Stodolna, Władysława Orłowskiego, Żniwna
38 Szkoła Podstawowan nr 5, ul. Generała Gustawa Orlicz-Dreszera 3 Siedlce stały Tak Artyleryjska, Bajkowa, Generała Józefa Chłopickiego, Generała Józefa Dwernickiego, Generała Józefa Sowińskiego, Grabianowska, Jasna, Koszarowa, Krucza, Lawendowa, Liliowa, Obozowa, Okopowa, Pamięci Ofiar II Wojny Światowej, Partyzantów numery nieparzyste, Piwna, Podsekulska, Rakowiecka, Różana, Stokrotki, Ślepa, Tulipanowa, Zielna, Zielona
39 Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o. o., Poniatowskiego 26 Siedlce szpital Nie Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o. o. , ul. Poniatowskiego 26
40 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Starowiejska 15 Siedlce szpital Nie Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, ul. Starowiejska 15
41 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Bema 22 Siedlce szpital Nie Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, ul. Bema 22
42 Dom Pomocy Społecznej, Poniatowskiego 32 Siedlce dom pomocy społecznej Nie Dom Pomocy Społecznej "Dom nad Stawami", ul. Poniatowskiego 32
43 Zakład Karny, Piłsudskiego 47 Siedlce zakład karny Nie Zakład Karny, ul. Piłsudskiego 47

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 10 Lutego, 11 Listopada, 3 Maja, Armii Krajowej, Berka Joselewicza, Biskupa Ignacego Świrskiego, Błonie, Bohaterów Getta, Browarna, Cicha, Cmentarna, Czerwonego Krzyża, Elizy Orzeszkowej, Esperanto, Floriańska numery nieparzyste 1 - 35, numery parzyste 2 - 26, Fryderyka Chopina, Głucha, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Jacka Woszczerowicza, Jana III Sobieskiego, Jana Kiepury, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Joachima Lelewela, Józefa Piłsudskiego, Kablowa, Karola Szymanowskiego, Katedralna, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kazimierza Pułaskiego, Krótka, Krystyny Osińskiej, Księdza Jana Niedziałka, Księdza Jerzego Popiełuszki, Ludwika Solskiego, Mała, Mariana Grabowskiego, Mieczysława Asłanowicza, Młynarska, Morska, Mylna, Niecała, Osiedlowa, Piaskowa od 1 – 148, Plac Tysiąclecia, Plantowa, Pusta, Rynkowa, Sądowa, Sokołowska 1 - 43, parzyste 44 - 100, Spokojna, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Starowiejska nieparzyste od 1–21, parzyste od 2–36, Stefana Batorego, Szaloma Asza, Szkolna, Świętojańska, Tadeusza Czackiego, Tadeusza Kościuszki, Teatralna, Wałowa, Warszawska nieparzyste od 1 - 19, parzyste od 2 - 28, Wiatraczna, Wiolinowa, Władysława Kamińskiego, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wojskowa 6 16 615 4 32
0.0000020000Nr 2 I Brygady Legionów, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Aleksandrowska, Berdyczowska, Biskupa Jana Mazura, Boczna, Bolesława Chrobrego numery parzyste, Bolesława Prusa, Borowiczan, Braci Śniadeckich, Brzeska, Budowlana, Chłodna, Dębowa, Dobra, Domy Kolejowe Nr 71, 89, Dworska, Energetyczna, Erazma Chejły, Eugeniusza Wiszniewskiego, Fabryczna, Feliksa Zaremby, Floriańska numery nieparzyste od 37 do końca, numery parzyste od 28 do końca, Furmańska, Gabriela Narutowicza, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Józefa Bema, Generała Stefana Grota–Roweckiego, Generała Romana Góreckiego, Generała Władysława Andersa, Geodetów, Gliniana, Gospodarcza, Grabowa, Graniczna, Hoża, Jagiellońska, Jana Długosza, Jana Henryka Dąbrowskiego, Jana Pawła II, Janowska, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Formińskiego, Józefa Mireckiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Kasztanowa, Kazimierzowska, Klonowa, Kolejowa, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księdza Ignacego Skorupki, Księdza Józefa Obrębskiego, Księdza Piotra Ściegiennego, Księdza Stanisława Brzóski, Kubusia Puchatka, Lipowa, Łączna, Magnoliowa, Majora Henryka Sucharskiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Miodowa, Modrzewiowa, Mokra, Murarska, Nauczycielska, Ogińskich, Ogrodowa, Pantaleona Potockiego, Piaski Starowiejskie, Plac Wolności, Pogodna, Polna, Północna, Próżna, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Romualda Traugutta, Sabiny Artych, Sekulska, Słoneczna, Stanisława Konarskiego, Stanisława Staszica, Starowiejska nieparzyste od 23 do końca, parzyste od 38 do końca, Stefana Okrzei, Stefana Starzyńskiego, Stefana Żeromskiego, Sulimów, Sybiraków, Świerkowa, Świętej Faustyny Kowalskiej, Świętej Królowej Jadwigi, Świętokrzyska, Tadeusza Rejtana, Terespolska, Topolowa, Torowa, Tytusa Chałubińskiego, Ujrzanowska, Urwana, Wiązowa, Wierzbowa, Wincentego Pola, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, Władysława Jagiełły, Władysława Rawicza, Zaciszna, Zbigniewa Herberta, Ziuty Buczyńskiej, Zygmunta Glogera, Zygmunta Sierakowskiego, Żabia, Żaboklicka 6 16 295 4 32
0.0000030000Nr 3 Adolfa Ganiewskiego, Aleksandra Rytla, Antoniego Wintera, Artyleryjska, Bajkowa, Bernarda Bucholca, Bieszczadzka, Borowikowa, Borówkowa, Bronisława Krakówki, Chmielna, Czerwonego Kapturka, Daktylowa, Domanicka, Dr Henryka Jordana, Dzieci Zamojszczyzny, Gajowa, Garwolińska, Gąski Balbinki, Generała Gustawa Orlicz-Dreszera, Generała Jana Skrzyneckiego, Generała Józefa Chłopickiego, Generała Józefa Dwernickiego, Generała Józefa Sowińskiego, Generała Stanisława Maczka, Grabianowska, Grzybowa, Gustawa Morcinka, Hanny Januszewskiej, Henryka Guta, Jagodowa, Jana Marcina Szancera, Janiny Porazińskiej, Janusza Korczaka, Jasna, Jeżynowa, Kalinowa, Karpacka, Kaszubska, Kazimierza Hozera, Kokosowa, Konwaliowa, Kopciuszka, Koszarowa, Krucza, Kurkowa, Lawendowa, Leśna, Liliowa, Łowcza, Łukowska, Malinowa, Miła, Motocyklowa, Myśliwska, Niepodległości, Obozowa, Okopowa, Pamięci Ofiar II Wojny Światowej, Partyzantów numery nieparzyste, Pescantina, Piwna, Podmiejska, Podsekulska, Południowa, Pomorska, Poziomkowa, PTTK, Radzyńska, Rakowiecka, Romanówka, Różana, Rybacka, Składowa, Smocza, Sosnowa, Stanisława Rutkowskiego, Stokrotki, Strzelecka, Ślepa, Śmiała, Targowa, Tulipanowa, Unitów Podlaskich, Wędkarska, Wiejska, Wilcza, Wodniaków, Wrzosowa, Wspólna, Zbrojna, Zielna, Zielona, Żeglarska, Żuławska, Żurawinowa, Żwirowa 5 13 119 4 28
0.0000040000Nr 4 22 Pułku Piechoty, Adama Asnyka, Aleksandra Fredry, Arcybiskupa Ignacego Krasickiego, Batalionów Chłopskich, Białostocka, Bolesława Chrobrego numery nieparzyste, Brzozowa, Ceglana, Chabrowa, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Dylewicza, Dolna, Dywizjonu 303, Eugeniusza Pankiewicza, Felicji Grunwaldowej, Feliksa Hłasko, Fizylierów, Grunwaldzka, Grzegorza Piramowicza, Heleny Ryszkowskiej, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Kraszewskiego, Ignacego Paderewskiego, Ignacego Prądzyńskiego, Ignacego Wojewódzkiego, Inżynierska, Iwana Kryłowa, Jana Brzechwy, Jana Kasprowicza, Jaśminowa, Józefa Chełmońskiego, Józefa Mikulskiego, Kałuszyńska, Karola Piechowskiego, Karowa, Kątowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Kosowska, Kruszcowa, Kurpiowska, Kwiatowa, Leopolda Staffa, Lotników, Lubelska, Ludomira Benedyktowicza, Łąkowa, Łomżyńska, Łosicka, Magazynowa, Małgorzaty Maciągowej, Marii Żyburowej, Mazowiecka, Mazurska, Mieczysława Piotrowskiego, Mieszka I, Monte Cassino, Niklowa, Nowy Świat, Obrońców Helu, Obrońców Westerplatte, Okrężna, Pancernych, Partyzantów numery parzyste, Piaski Zamiejskie, Piaskowa od 149 do końca, Platynowa, Plażowa, Podlaska, Powstańców Warszawy, Poznańska, Ppłk. Mariana Ewalda Drobika, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Przymiarki, Rozdroże, Rzeczna, Saperów, Siewna, Sokołowska nieparzyste od 45 do końca, parzyste od 102 do końca, Srebrna, Stanisława Wyspiańskiego, Stodolna, Storczykowa, Strzalińska, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tadeusza Zieleniewskiego, Ułanów, Waleriana Łukasińskiego, Warszawska nieparzyste od 21 do konca, parzyste od 30 do końca, Wesoła, Węgrowska, Widok, Władysława Orłowskiego, Zambrowska, Zamiejska, Zygmunta Vogla, Żniwna, Żytnia 6 14 576 4 32
Podsumowanie 23 60 605 16 124

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 8 8 7 8 31
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 8 7 8 31
15 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW BEZPARTYJNE SIEDLCE KW BEZPARTYJNE SIEDLCE 8 8 7 8 31
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE SIEDLCE KWW LEPSZE SIEDLCE 8 8 7 8 31

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 CIUHAK Marek Piotr 48 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 Siedlce
4 TCHÓRZEWSKI Karol 43 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Siedleckie Towarzystwo Samorządowe Prawo i Sprawiedliwość Siedlce
3 SITNIK Andrzej 59 wyższe KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW BEZPARTYJNE SIEDLCE Siedlce
2 DANIEL Magdalena 60 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE SIEDLCE Nowoczesna Siedlce

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 15 854 8 332 8 322 52.49% 0.05249
8 164 98.10% 0.0981
Tak
2 16 117 8 530 8 526 52.90% 0.0529
8 381 98.30% 0.0983
Tak
3 13 131 7 339 7 330 55.82% 0.05582
7 233 98.68% 0.09868
Tak
4 14 599 8 009 7 928 54.31% 0.05431
7 823 98.68% 0.09868
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 743 31 5.52% 0.00552
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 14 604 31 46.21% 0.04621
15 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW BEZPARTYJNE SIEDLCE 7 310 31 23.13% 0.02313
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE SIEDLCE 7 944 31 25.14% 0.02514

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 743 31 0 5.52% 0.00552
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 14 604 31 12 46.21% 0.04621
Tak
15 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW BEZPARTYJNE SIEDLCE 7 310 31 6 23.13% 0.02313
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE SIEDLCE 7 944 31 5 25.14% 0.02514
Tak

Rada Miasta Siedlce - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 8 1 KACPRZAK Bogumił Stanisław 117 1.43% 0.00143
Nie
1 8 2 GŁUCHOWSKI Witold Napoleon 47 0.58% 0.00058
Nie
1 8 3 KSIĘŻOPOLSKA Sylwia 55 0.67% 0.00067
Nie
1 8 4 STARĘGA Michał Błażej 51 0.62% 0.00062
Nie
1 8 5 KLUCZEK-BIERNACKA Diana Emilia 28 0.34% 0.00034
Nie
1 8 6 KOZŁOWSKA Milena 27 0.33% 0.00033
Nie
1 8 7 HARASIM Ariel 18 0.22% 0.00022
Nie
1 8 8 BAREJA Weronika 39 0.48% 0.00048
Nie
1 10 1 CHWEDORUK Grzegorz 974 11.93% 0.01193
Tak
1 10 2 MYSZKOWSKI Jerzy 639 7.83% 0.00783
Tak
1 10 3 CHOJECKI Robert Radosław 753 9.22% 0.00922
Tak
1 10 4 MAZURKIEWICZ Arkadiusz Robert 399 4.89% 0.00489
Nie
1 10 5 MAŃKOWSKA Małgorzata 292 3.58% 0.00358
Nie
1 10 6 NOWOSIELSKI Łukasz 196 2.40% 0.0024
Nie
1 10 7 KRAWCZAK Katarzyna 123 1.51% 0.00151
Nie
1 10 8 STARCZEWSKA Dorota 172 2.11% 0.00211
Nie
1 15 1 KOC Andrzej 773 9.47% 0.00947
Tak
1 15 2 IGNACIUK Roman 429 5.25% 0.00525
Tak
1 15 3 REDES Krzysztof 171 2.09% 0.00209
Nie
1 15 4 LENDZION Marek 253 3.10% 0.0031
Nie
1 15 5 BEDNARCZYK Katarzyna 204 2.50% 0.0025
Nie
1 15 6 OSIPOWICZ Monika Elżbieta 83 1.02% 0.00102
Nie
1 15 7 TUREMKO Anita 71 0.87% 0.00087
Nie
1 15 8 FLORCZYKIEWICZ Janina 181 2.22% 0.00222
Nie
1 16 1 CHABERSKI Krzysztof Andrzej 538 6.59% 0.00659
Tak
1 16 2 SKARUS Aneta 269 3.29% 0.00329
Nie
1 16 3 PIWOŃSKI Zbigniew 460 5.63% 0.00563
Nie
1 16 4 KORDACZUK Sławomir Florian 204 2.50% 0.0025
Nie
1 16 5 ALEKSANDROWICZ Robert Daniel 182 2.23% 0.00223
Nie
1 16 6 KARAŚ Krzysztof Zbigniew 206 2.52% 0.00252
Nie
1 16 7 KRZEWNIAK Anna Wanda 78 0.96% 0.00096
Nie
1 16 8 MISTEWICZ Wiesława 132 1.62% 0.00162
Nie
2 8 1 RADZIKOWSKA Beata Anna 196 2.34% 0.00234
Nie
2 8 2 SOSNOWSKA Dorota Zofia 70 0.84% 0.00084
Nie
2 8 3 GURBA Jan Andrzej 21 0.25% 0.00025
Nie
2 8 4 RABIŃSKA Edyta Maria 35 0.42% 0.00042
Nie
2 8 5 WIOSEK Zbigniew Wacław 34 0.41% 0.00041
Nie
2 8 6 BIERNACKI Kamil Paweł 75 0.89% 0.00089
Nie
2 8 7 DOMAŃSKI Max Dominik 16 0.19% 0.00019
Nie
2 8 8 MIKOŁAJCZUK Agnieszka Antonina 31 0.37% 0.00037
Nie
2 10 1 SOCHACKA Anna 1 212 14.46% 0.01446
Tak
2 10 2 SOMLA Stefan Marek 428 5.11% 0.00511
Nie
2 10 3 SKUP Jadwiga 463 5.52% 0.00552
Nie
2 10 4 SIKORSKA Teresa Iwona 477 5.69% 0.00569
Tak
2 10 5 SAWICKI Mirosław 101 1.21% 0.00121
Nie
2 10 6 KORDECKI Marek 325 3.88% 0.00388
Nie
2 10 7 CABAJ Janusz Antoni 519 6.19% 0.00619
Tak
2 10 8 WARDAK Stanisława 319 3.81% 0.00381
Nie
2 15 1 SITNIK Andrzej 1 623 19.37% 0.01937
Tak
2 15 2 PUZIA Marlena 347 4.14% 0.00414
Tak
2 15 3 SKUP Hanna Monika 312 3.72% 0.00372
Nie
2 15 4 GÓRAL Robert Antoni 103 1.23% 0.00123
Nie
2 15 5 KARASIŃSKI Krystian 131 1.56% 0.00156
Nie
2 15 6 TARASIUK Sylwia 36 0.43% 0.00043
Nie
2 15 7 ALGAWAM Anna 79 0.94% 0.00094
Nie
2 15 8 SAWICKI Jarosław Grzegorz 57 0.68% 0.00068
Nie
2 16 1 DOBIJAŃSKI Mariusz Jan 629 7.51% 0.00751
Tak
2 16 2 BANACH Elwira Alina 303 3.62% 0.00362
Nie
2 16 3 KAMIŃSKI Waldemar Stefan 124 1.48% 0.00148
Nie
2 16 4 GUT Angelika 67 0.80% 0.0008
Nie
2 16 5 ORZYŁOWSKI Jan 96 1.15% 0.00115
Nie
2 16 6 LESZCZYŃSKI Maciej Rafał 32 0.38% 0.00038
Nie
2 16 7 MARKOWSKI Stanisław Leopold 15 0.18% 0.00018
Nie
2 16 8 GAŃKO Anna 105 1.25% 0.00125
Nie
3 8 1 PAWLIK Marcin Kamil 123 1.70% 0.0017
Nie
3 8 2 GROCHAL Kamil 147 2.03% 0.00203
Nie
3 8 3 BALA Paweł Bogdan 30 0.41% 0.00041
Nie
3 8 4 GIZIŃSKI Krzysztof 31 0.43% 0.00043
Nie
3 8 5 HARASIM Marlena Anna 38 0.53% 0.00053
Nie
3 8 6 KOLO Hanna Bożena 12 0.17% 0.00017
Nie
3 8 7 ZYCHOWICZ Teresa 27 0.37% 0.00037
Nie
3 10 1 NIEDZIÓŁKA Henryk Stanisław 1 217 16.83% 0.01683
Tak
3 10 2 DEMCZENKO Zuzanna Hanna 477 6.59% 0.00659
Nie
3 10 3 GRYCZKA Robert Jakub 521 7.20% 0.0072
Tak
3 10 4 STARĘGA Grzegorz 565 7.81% 0.00781
Tak
3 10 5 STAWICKI Krzysztof 271 3.75% 0.00375
Nie
3 10 6 AMBROZIEWICZ Angelika Berta 237 3.28% 0.00328
Nie
3 10 7 KOZIOŁ Katarzyna 337 4.66% 0.00466
Nie
3 15 1 SZCZEPANIK Robert Szymon 368 5.09% 0.00509
Tak
3 15 2 HUNDER Sebastian 196 2.71% 0.00271
Nie
3 15 3 KOZŁOWSKA Elżbieta 168 2.32% 0.00232
Nie
3 15 4 ROMAŃSKI Łukasz 66 0.91% 0.00091
Nie
3 15 5 ORZYŁOWSKI Adam 188 2.60% 0.0026
Nie
3 15 6 BANAŚ- PIOTROWSKA Iwona Sylwia 53 0.73% 0.00073
Nie
3 15 7 KUSIŃSKA Alicja Aleksandra 77 1.06% 0.00106
Nie
3 16 1 ARASZKIEWICZ Tomasz 976 13.49% 0.01349
Tak
3 16 2 SZPAKOWSKI Leszek Roman 244 3.37% 0.00337
Nie
3 16 3 CZARNOCKA Agnieszka 385 5.32% 0.00532
Nie
3 16 4 SEKUŁA Zenon 190 2.63% 0.00263
Nie
3 16 5 POTAPKO Wanda Elżbieta 131 1.81% 0.00181
Nie
3 16 6 WÓJTOWICZ Anna 41 0.57% 0.00057
Nie
3 16 7 MALINOWSKI Krzysztof Tomasz 117 1.62% 0.00162
Nie
4 8 1 CIUHAK Marek Piotr 205 2.62% 0.00262
Nie
4 8 2 ZASUWIK Dorota 73 0.93% 0.00093
Nie
4 8 3 PRADIUCH Elżbieta 26 0.33% 0.00033
Nie
4 8 4 SKÓRA Aneta Agnieszka 95 1.21% 0.00121
Nie
4 8 5 CHMIELEWSKI Grzegorz 26 0.33% 0.00033
Nie
4 8 6 HEJNIAK Martyna Joanna 5 0.06% 6.0E-5
Nie
4 8 7 NURZYŃSKI Marcin 22 0.28% 0.00028
Nie
4 8 8 PRZYBYSZ Jakub Piotr 23 0.29% 0.00029
Nie
4 10 1 ORZEŁOWSKA Iwona Maria 692 8.85% 0.00885
Tak
4 10 2 NOWAK Maciej Hubert 891 11.39% 0.01139
Tak
4 10 3 TOMCZUK Adam Stanisław 509 6.51% 0.00651
Nie
4 10 4 MAJCHRZAK Krzysztof Lech 352 4.50% 0.0045
Nie
4 10 5 KOBRYŃ Wiesław Leszek 150 1.92% 0.00192
Nie
4 10 6 KORNACKA- BARCZAK Romana Iga 81 1.04% 0.00104
Nie
4 10 7 ANDRZEJEWSKA Agnieszka 238 3.04% 0.00304
Nie
4 10 8 SOSNOWSKA Marta 674 8.62% 0.00862
Tak
4 15 1 POLAK Monika Maria 445 5.69% 0.00569
Tak
4 15 2 TRUSZKOWSKI Paweł 96 1.23% 0.00123
Nie
4 15 3 MIROS Magdalena 190 2.43% 0.00243
Nie
4 15 4 KOZIOŁ Marek 222 2.84% 0.00284
Nie
4 15 5 BORKOWSKI Zdzisław Kazimierz 55 0.70% 0.0007
Nie
4 15 6 KOWALCZYK Dominik 152 1.94% 0.00194
Nie
4 15 7 NOWICKA- FALKOWSKA Krystyna 73 0.93% 0.00093
Nie
4 15 8 REJNIAK Leszek 108 1.38% 0.00138
Nie
4 16 1 DRABIO Maciej 391 5.00% 0.005
Nie
4 16 2 KARAŚ Piotr Tomasz 719 9.19% 0.00919
Tak
4 16 3 ZGORZAŁEK Wojciech Ryszard 190 2.43% 0.00243
Nie
4 16 4 GAJKOWSKI Tomasz Jan 67 0.86% 0.00086
Nie
4 16 5 KLIMIUK Monika Katarzyna 89 1.14% 0.00114
Nie
4 16 6 ŁUCZAK Janusz Mirosław 51 0.65% 0.00065
Nie
4 16 7 SAŁATA Magdalena Maria 108 1.38% 0.00138
Nie
4 16 8 DANIEL Magdalena 805 10.29% 0.01029
Tak

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CIUHAK Marek Piotr 48 Wyższe Siedlce, 1 335 4.19 Nie
2 DANIEL Magdalena 60 wyższe Siedlce, 6 661 20.89 Nie
3 SITNIK Andrzej 59 wyższe Siedlce, 10 493 32.91 Druga tura
4 TCHÓRZEWSKI Karol 43 wyższe Siedlce, Siedleckie Towarzystwo Samorządowe 13 394 42.01 Druga tura

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Miejskie Przedszkole Nr 3, ul. Stefana Batorego 4 Siedlce stały 1 707 870 871 51.03% 0.05103
864 99.20%
2 Miejskie Przedszkole nr 20, ul. Osiedlowa 3 Siedlce stały 1 522 801 795 52.23% 0.05223
783 98.49%
3 Osiedlowy Klub Kultury "Lech", ul. Bolesława Chrobrego 4 Siedlce stały 1 647 906 906 55.01% 0.05501
901 99.45%
4 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny, ul. Żytnia 39 Siedlce stały 1 474 839 839 56.92% 0.05692
836 99.64%
5 Miejskie Przedszkole Nr 14, ul. Mieszka I 12 Siedlce stały 1 152 582 582 50.52% 0.05052
578 99.31%
6 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Mazurska 10 Siedlce stały 1 213 719 719 59.27% 0.05927
713 99.17%
7 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Graniczna 1 Siedlce stały 1 909 1 010 1 010 52.91% 0.05291
1 001 99.11%
8 Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Józefa Mireckiego 28 Siedlce stały 1 629 1 037 1 036 63.60% 0.0636
1 031 99.52%
9 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi, ul. Bolesława Prusa 12 Siedlce stały 1 921 1 053 1 053 54.82% 0.05482
1 046 99.34%
10 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Starowiejska 23 Siedlce stały 1 672 818 817 48.86% 0.04886
807 98.78%
11 Miejskie Przedszkole Nr 1, ul. Wiązowa 7 Siedlce stały 1 450 873 872 60.14% 0.06014
868 99.54%
12 I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 54 Siedlce stały 1 696 936 935 55.13% 0.05513
924 98.82%
13 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6, ul. Fryderyka Chopina 10 Siedlce stały 1 573 930 926 58.87% 0.05887
918 99.14%
14 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Kazimierza Pułaskiego 19/21 Siedlce stały 1 292 576 576 44.58% 0.04458
570 98.96%
15 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. 3 Maja 28 Siedlce stały 1 659 868 868 52.32% 0.05232
858 98.85%
16 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Henryka Sienkiewicza 49 Siedlce stały 1 557 900 900 57.80% 0.0578
882 98.00%
17 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Szkolna 2 Siedlce stały 1 602 700 700 43.70% 0.0437
691 98.71%
18 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa, ul. Floriańska 10 Siedlce stały 1 272 628 628 49.37% 0.04937
624 99.36%
19 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Sekulska 10 Siedlce stały 1 542 791 790 51.23% 0.05123
782 98.99%
20 Miejskie Przedszkole Nr 17, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6 Siedlce stały 1 456 803 803 55.15% 0.05515
799 99.50%
21 Miejskie Przedszkole Nr 17, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6 Siedlce stały 1 492 743 743 49.80% 0.0498
741 99.73%
22 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Młynarska 17 Siedlce stały 1 395 753 754 54.05% 0.05405
746 98.94%
23 Przedsiębiorstwo Energetyczne Sp. z o. o., ul. Stefana Starzyńskiego 7 Siedlce stały 1 133 714 714 63.02% 0.06302
710 99.44%
24 Urząd Stanu Cywilnego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 6 Siedlce stały 1 674 959 959 57.29% 0.05729
953 99.37%
25 Miejskie Przedszkole Nr 21, ul. Żwirowa 20 Siedlce stały 1 685 913 913 54.18% 0.05418
905 99.12%
26 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Generała Gustawa Orlicz-Dreszera 3 Siedlce stały 1 683 992 992 58.94% 0.05894
979 98.69%
27 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o. o., ul. Leśna 8 Siedlce stały 1 750 988 985 56.29% 0.05629
975 98.98%
28 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Unitów Podlaskich 16 Siedlce stały 1 635 939 939 57.43% 0.05743
929 98.94%
29 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Unitów Podlaskich 16 Siedlce stały 1 874 994 993 52.99% 0.05299
982 98.89%
30 Miejskie Przedszkole Nr 27, ul. Karpacka 2 Siedlce stały 1 243 690 690 55.51% 0.05551
680 98.55%
31 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Pescantina 2 Siedlce stały 1 607 867 867 53.95% 0.05395
860 99.19%
32 Policealne Studium Menedżerskie "NOVUM", ul. Czesława Dylewicza 10 Siedlce stały 1 445 724 724 50.10% 0.0501
718 99.17%
33 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Mazurska 10 Siedlce stały 1 465 871 870 59.39% 0.05939
867 99.66%
34 Hotel "Hetman", ul. Warszawska 133 Siedlce stały 1 627 932 932 57.28% 0.05728
924 99.14%
35 Miejskie Przedszkole Nr 22, ul. Podlaska 8 Siedlce stały 1 549 846 846 54.62% 0.05462
839 99.17%
36 Miejskie Przedszkole Nr 26, ul. Mazurska 6 Siedlce stały 1 496 825 826 55.21% 0.05521
815 98.67%
37 Policealne Studium Menedżerskie "NOVUM", ul. Czesława Dylewicza 10 Siedlce stały 1 531 763 763 49.84% 0.04984
761 99.74%
38 Szkoła Podstawowan nr 5, ul. Generała Gustawa Orlicz-Dreszera 3 Siedlce stały 1 654 957 930 56.23% 0.05623
926 99.57%
39 Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o. o., Poniatowskiego 26 Siedlce szpital 501 21 21 4.19% 0.00419
21 100.00%
40 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Starowiejska 15 Siedlce szpital 114 26 26 22.81% 0.02281
26 100.00%
41 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Bema 22 Siedlce szpital 41 1 1 2.44% 0.00244
1 100.00%
42 Dom Pomocy Społecznej, Poniatowskiego 32 Siedlce dom pomocy społecznej 100 36 36 36.00% 0.036
35 97.22%
43 Zakład Karny, Piłsudskiego 47 Siedlce zakład karny 63 15 15 23.81% 0.02381
14 93.33%

Ponowne głosowanie

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 SITNIK Andrzej 59 wyższe Siedlce, 17014 56.02 Tak
2 TCHÓRZEWSKI Karol 43 wyższe Siedlce, Siedleckie Towarzystwo Samorządowe 13357 43.98 Nie

Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach

Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych TCHÓRZEWSKI Karol Głosów ważnych oddanych na kandydatów SITNIK Andrzej
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Miejskie Przedszkole Nr 3, ul. Stefana Batorego 4 Siedlce 816 343 42.03% 0.04203
57.97% 473
2 Miejskie Przedszkole nr 20, ul. Osiedlowa 3 Siedlce 748 303 40.51% 0.04051
59.49% 445
3 Osiedlowy Klub Kultury "Lech", ul. Bolesława Chrobrego 4 Siedlce 843 322 38.20% 0.0382
61.80% 521
4 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny, ul. Żytnia 39 Siedlce 778 340 43.70% 0.0437
56.30% 438
5 Miejskie Przedszkole Nr 14, ul. Mieszka I 12 Siedlce 542 229 42.25% 0.04225
57.75% 313
6 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Mazurska 10 Siedlce 671 309 46.05% 0.04605
53.95% 362
7 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Graniczna 1 Siedlce 928 381 41.06% 0.04106
58.94% 547
8 Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Józefa Mireckiego 28 Siedlce 1015 462 45.52% 0.04552
54.48% 553
9 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi, ul. Bolesława Prusa 12 Siedlce 1028 465 45.23% 0.04523
54.77% 563
10 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Starowiejska 23 Siedlce 787 375 47.65% 0.04765
52.35% 412
11 Miejskie Przedszkole Nr 1, ul. Wiązowa 7 Siedlce 852 391 45.89% 0.04589
54.11% 461
12 I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 54 Siedlce 836 374 44.74% 0.04474
55.26% 462
13 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6, ul. Fryderyka Chopina 10 Siedlce 892 374 41.93% 0.04193
58.07% 518
14 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Kazimierza Pułaskiego 19/21 Siedlce 519 230 44.32% 0.04432
55.68% 289
15 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. 3 Maja 28 Siedlce 806 361 44.79% 0.04479
55.21% 445
16 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Henryka Sienkiewicza 49 Siedlce 843 330 39.15% 0.03915
60.85% 513
17 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Szkolna 2 Siedlce 673 289 42.94% 0.04294
57.06% 384
18 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa, ul. Floriańska 10 Siedlce 607 292 48.11% 0.04811
51.89% 315
19 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Sekulska 10 Siedlce 717 331 46.16% 0.04616
53.84% 386
20 Miejskie Przedszkole Nr 17, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6 Siedlce 796 335 42.09% 0.04209
57.91% 461
21 Miejskie Przedszkole Nr 17, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6 Siedlce 734 330 44.96% 0.04496
55.04% 404
22 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Młynarska 17 Siedlce 733 328 44.75% 0.04475
55.25% 405
23 Przedsiębiorstwo Energetyczne Sp. z o. o., ul. Stefana Starzyńskiego 7 Siedlce 704 318 45.17% 0.04517
54.83% 386
24 Urząd Stanu Cywilnego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 6 Siedlce 920 345 37.50% 0.0375
62.50% 575
25 Miejskie Przedszkole Nr 21, ul. Żwirowa 20 Siedlce 867 407 46.94% 0.04694
53.06% 460
26 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Generała Gustawa Orlicz-Dreszera 3 Siedlce 893 366 40.99% 0.04099
59.01% 527
27 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o. o., ul. Leśna 8 Siedlce 935 455 48.66% 0.04866
51.34% 480
28 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Unitów Podlaskich 16 Siedlce 865 378 43.70% 0.0437
56.30% 487
29 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Unitów Podlaskich 16 Siedlce 943 448 47.51% 0.04751
52.49% 495
30 Miejskie Przedszkole Nr 27, ul. Karpacka 2 Siedlce 628 325 51.75% 0.05175
48.25% 303
31 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Pescantina 2 Siedlce 826 363 43.95% 0.04395
56.05% 463
32 Policealne Studium Menedżerskie "NOVUM", ul. Czesława Dylewicza 10 Siedlce 669 330 49.33% 0.04933
50.67% 339
33 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Mazurska 10 Siedlce 823 407 49.45% 0.04945
50.55% 416
34 Hotel "Hetman", ul. Warszawska 133 Siedlce 887 376 42.39% 0.04239
57.61% 511
35 Miejskie Przedszkole Nr 22, ul. Podlaska 8 Siedlce 772 337 43.65% 0.04365
56.35% 435
36 Miejskie Przedszkole Nr 26, ul. Mazurska 6 Siedlce 762 347 45.54% 0.04554
54.46% 415
37 Policealne Studium Menedżerskie "NOVUM", ul. Czesława Dylewicza 10 Siedlce 736 283 38.45% 0.03845
61.55% 453
38 Szkoła Podstawowan nr 5, ul. Generała Gustawa Orlicz-Dreszera 3 Siedlce 884 329 37.22% 0.03722
62.78% 555
39 Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o. o., Poniatowskiego 26 Siedlce 31 14 45.16% 0.04516
54.84% 17
40 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Starowiejska 15 Siedlce 17 11 64.71% 0.06471
35.29% 6
41 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Bema 22 Siedlce 1 0 00.00% 0
100.00% 1
42 Dom Pomocy Społecznej, Poniatowskiego 32 Siedlce 36 23 63.89% 0.06389
36.11% 13
43 Zakład Karny, Piłsudskiego 47 Siedlce 8 1 12.50% 0.0125
87.50% 7

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Miejskie Przedszkole Nr 3, ul. Stefana Batorego 4 Siedlce stały 1705 819 819 48.04% 0.04804
816 99.63%
2 Miejskie Przedszkole nr 20, ul. Osiedlowa 3 Siedlce stały 1527 753 750 49.12% 0.04912
748 99.73%
3 Osiedlowy Klub Kultury "Lech", ul. Bolesława Chrobrego 4 Siedlce stały 1645 845 845 51.37% 0.05137
843 99.76%
4 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny, ul. Żytnia 39 Siedlce stały 1473 790 789 53.56% 0.05356
778 98.61%
5 Miejskie Przedszkole Nr 14, ul. Mieszka I 12 Siedlce stały 1154 544 544 47.14% 0.04714
542 99.63%
6 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Mazurska 10 Siedlce stały 1208 673 673 55.71% 0.05571
671 99.70%
7 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Graniczna 1 Siedlce stały 1906 931 930 48.79% 0.04879
928 99.78%
8 Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Józefa Mireckiego 28 Siedlce stały 1801 1018 1018 56.52% 0.05652
1015 99.71%
9 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi, ul. Bolesława Prusa 12 Siedlce stały 1869 1033 1033 55.27% 0.05527
1028 99.52%
10 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Starowiejska 23 Siedlce stały 1659 791 791 47.68% 0.04768
787 99.49%
11 Miejskie Przedszkole Nr 1, ul. Wiązowa 7 Siedlce stały 1458 862 862 59.12% 0.05912
852 98.84%
12 I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 54 Siedlce stały 1697 848 848 49.97% 0.04997
836 98.58%
13 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6, ul. Fryderyka Chopina 10 Siedlce stały 1576 895 895 56.79% 0.05679
892 99.66%
14 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Kazimierza Pułaskiego 19/21 Siedlce stały 1292 523 523 40.48% 0.04048
519 99.24%
15 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. 3 Maja 28 Siedlce stały 1660 806 806 48.55% 0.04855
806 100.00%
16 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Henryka Sienkiewicza 49 Siedlce stały 1726 843 845 48.96% 0.04896
843 99.76%
17 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Szkolna 2 Siedlce stały 1598 676 676 42.30% 0.0423
673 99.56%
18 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa, ul. Floriańska 10 Siedlce stały 1266 611 611 48.26% 0.04826
607 99.35%
19 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Sekulska 10 Siedlce stały 1535 728 727 47.36% 0.04736
717 98.62%
20 Miejskie Przedszkole Nr 17, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6 Siedlce stały 1449 802 802 55.35% 0.05535
796 99.25%
21 Miejskie Przedszkole Nr 17, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6 Siedlce stały 1487 737 737 49.56% 0.04956
734 99.59%
22 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Młynarska 17 Siedlce stały 1394 739 737 52.87% 0.05287
733 99.46%
23 Przedsiębiorstwo Energetyczne Sp. z o. o., ul. Stefana Starzyńskiego 7 Siedlce stały 1131 707 707 62.51% 0.06251
704 99.58%
24 Urząd Stanu Cywilnego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 6 Siedlce stały 1674 929 929 55.50% 0.0555
920 99.03%
25 Miejskie Przedszkole Nr 21, ul. Żwirowa 20 Siedlce stały 1670 868 868 51.98% 0.05198
867 99.88%
26 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Generała Gustawa Orlicz-Dreszera 3 Siedlce stały 1695 895 895 52.80% 0.0528
893 99.78%
27 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o. o., ul. Leśna 8 Siedlce stały 1747 939 938 53.69% 0.05369
935 99.68%
28 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Unitów Podlaskich 16 Siedlce stały 1635 871 870 53.21% 0.05321
865 99.43%
29 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Unitów Podlaskich 16 Siedlce stały 1870 948 948 50.70% 0.0507
943 99.47%
30 Miejskie Przedszkole Nr 27, ul. Karpacka 2 Siedlce stały 1251 632 632 50.52% 0.05052
628 99.37%
31 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Pescantina 2 Siedlce stały 1601 835 835 52.15% 0.05215
826 98.92%
32 Policealne Studium Menedżerskie "NOVUM", ul. Czesława Dylewicza 10 Siedlce stały 1438 673 673 46.80% 0.0468
669 99.41%
33 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Mazurska 10 Siedlce stały 1467 828 827 56.37% 0.05637
823 99.52%
34 Hotel "Hetman", ul. Warszawska 133 Siedlce stały 1607 894 894 55.63% 0.05563
887 99.22%
35 Miejskie Przedszkole Nr 22, ul. Podlaska 8 Siedlce stały 1544 776 776 50.26% 0.05026
772 99.48%
36 Miejskie Przedszkole Nr 26, ul. Mazurska 6 Siedlce stały 1495 769 769 51.44% 0.05144
762 99.09%
37 Policealne Studium Menedżerskie "NOVUM", ul. Czesława Dylewicza 10 Siedlce stały 1534 740 740 48.24% 0.04824
736 99.46%
38 Szkoła Podstawowan nr 5, ul. Generała Gustawa Orlicz-Dreszera 3 Siedlce stały 1658 888 888 53.56% 0.05356
884 99.55%
39 Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o. o., Poniatowskiego 26 Siedlce szpital 119 31 31 26.05% 0.02605
31 100.00%
40 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Starowiejska 15 Siedlce szpital 86 17 17 19.77% 0.01977
17 100.00%
41 Szpital Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Bema 22 Siedlce szpital 24 1 1 4.17% 0.00417
1 100.00%
42 Dom Pomocy Społecznej, Poniatowskiego 32 Siedlce dom pomocy społecznej 95 37 37 38.95% 0.03895
36 97.30%
43 Zakład Karny, Piłsudskiego 47 Siedlce zakład karny 67 9 9 13.43% 0.01343
8 88.89%
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Miasto Siedlce - ogółem 1 23 4 73 945 60 605 43 1

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu 16 1
Ogółem 32 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu 124 55 44% 69 56%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta 4 1 25% 3 75%
Ogółem 124 55 44% 69 56%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu 48 47 48
Średnia wieku kandydatów na prezydenta 53 61 50
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 12 6 50% 6 50%
30-39 24 9 38% 15 63%
40-59 60 29 48% 31 52%
60+ 28 11 39% 17 61%
Ogółem 124 55 44% 69 56%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 3 0 0% 3 100%
60+ 1 1 100% 0 0%
Ogółem 4 1 25% 3 75%