Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 66 585
Wyborców 53 769
Obwodów 57
  • Wybory do Rady Powiatu Węgrowskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
miasto wezgrozwMiasto Węgrów 6 15 15 68 68
gmina grezbkozwGmina Grębków 3 15 15 29 29
gmina korytnicaGmina Korytnica 5 15 15 37 37
gmina liwGmina Liw 6 15 15 34 34
gmina lzochozwGmina Łochów 16 15 15 42 42
gmina miedznaGmina Miedzna 5 15 15 45 45
gmina sadowneGmina Sadowne 6 15 15 41 41
gmina stoczekGmina Stoczek 6 15 15 42 42
gmina wierzbnoGmina Wierzbno 4 15 15 30 30

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole Nr 1, Klonowa 4 Węgrów stały Tak Nowa, Podlaska, Żeromskiego, Joselewicza, Piłsudskiego nr 2 - 9 i nieparzyste od nr 11 do nr 21, Przemysłowa, Al. Solidarności, Bagno, Boh. Warszawy, Gołębiewskiego, Gościniec Niepodległości, Klonowa, Lipowa, Litewska, Młodzieżowa, Piłsudskiego parzyste od nr 10 do nr 22 i od nr 23 do nr 48 (nieparzyste i parzyste), Ruszczyzna, Topolowa
2 Urząd Stanu Cywilnego, Gdańska 2 Węgrów stały Nie Polna nr 6 i nr 8, Wieniawskiego nr 3, nr 5 i nr 7, Chopina, Gdańska (do mostu na Czerwonce) od nr 1 do nr 43, Kwiatowa, Łąkowa, Moniuszki, Nadrzeczna, Narutowicza, Polna nieparzyste od nr 1 do nr 27, Rzemieślnicza, Wangrata, Wieniawskiego 2A, 11 i 13, Kołłątaja, Kościelna, Krasickiego, Piwna, Przechodnia, Rynkowa, Rynek Mariacki, Spacerowa, Staszica, Strażacka, Zwycięstwa (do Mickiewicza) od nr 3 do nr 10
3 Szkoła Podstawowa Nr 1, Szamoty 35 Węgrów stały Tak Al. Partyzantów, Grudzie II, Grudzie III, Księżycowa, Miedzanka, Paczóskiego, Pogodna, Północna, Słoneczna, Strefowa, Szeroka od nr 7 do nr 132, Brzozowa, Cicha, Gdańska (od mostu) od nr 44 do końca, Grudzie I, Ludwisarska, Obr. Westerplatte, Poprzeczna, Prosta, Sosnowa, Świerkowa, Targowa, Zaciszna, Barbasiewicza, Broniewskiego, Bujnowskiej, Jana Pawła II (od Ronda gen. Grota-Roweckiego do rzeki Czerwonka), Kleeberga, Nowiny, Piaskowa, Sikorskiego, Szamoty, Szeroka od nr 1 do nr 6A, Wesoła
4 Szkoła Podstawowa Nr 2, Kościuszki 16 Węgrów stały Tak 11 Listopada, Karpowicza, Kilińskiego, Kościuszki od nr 1 do nr 30, Ogrodowa, Szkolna, Traugutta, Zwycięstwa od nr 11 do nr 83, Żagana, Gajowa, Głowackiego, Jana Pawła II (od Ronda płk Maciejowskiego do rzeki Czerwonka), Klasztorna, Kosynierów, Kościuszki od nr 31 do końca, Kowalska, Leśna, Parkowa, Połaniecka, Racławicka, Wiejska, Zelce I, Al. Siedlecka, Dębowa, Glinki, Jabłonowa, Łamana, Łubieńskich, Obrębowa parzyste od nr 22 do nr 28, Skośna, Słowackiego nr 46 i nr 48, Szymańskiego, Wierzbowa, Wiśniowa, Witosa, Wspólna, Zelce II, Zelce III, Zwycięstwa od nr 84 do końca
5 Węgrowski Ośrodek Kultury, Mickiewicza 4a Węgrów stały Tak Mickiewicza od nr 7 do nr 21, Słowackiego nieparzyste od nr 1A do nr 17, Twardowskiego, Krasińskiego, Palloniego, Stadionowa, Wyszyńskiego, Jabłonowskiego, Konopnickiej, Korczaka, Kraszewskiego, Matlińskich, Mickiewicza od nr 25 do nr 39, Obrębowa od nr 3 do nr 20C, Orzeszkowej, Powstańców, Prusa, Reja, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego parzyste od nr 2 do nr 28, Zarzyckiego
6 Szpital Powiatowy, Kościuszki 201 Węgrów szpital Nie Szpital Powiatowy w Węgrowie
1 Klub Seniora + w Grębkowie, ul. Wspólna 5 Grębków stały Tak Grębków I, Grębków II, Kol. Sinołęka, Nowa Trzcianka, Stara Trzcianka, Leśnogóra, Ogródek, Stawiska, Trzebucza, Żarnówka
2 Szkoła Podstawowa w Grębkowie, ul. Szkolna 1 Grębków stały Nie Grodzisk, Suchodół, Jabłonna, Kózki, Podsusze, Polków-Sagały, Pobratymy, Ziomaki, Oszczerze
3 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Kopciach, 19 Kopcie stały Tak Aleksandrówka, Chojeczno-Sybilaki, Chojeczno-Cesarze, Gałki, Kopcie, Proszew A, Proszew B, Nowa Sucha, Słuchocin, Stara Sucha, Polków-Daćbogi
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Korytnicy, Henryka Sienkiewicza 14 Korytnica stały Tak Chmielew, Górki Borze, Jaczew, Komory, Korytnica, Kruszew, Lipniki, Paplin, Rąbież, Wola Korytnicka, Wielądki, Wypychy, Zalesie, Żelazów
2 Szkoła Podstawowa w Maksymilianowie, 30 Maksymilianów stały Tak Bednarze, Jugi, Kąty, Kupce, Maksymilianów, Rowiska, Sekłak
3 Szkoła Podstawowa w Sewerynowie, 81 Sewerynów stały Tak Adampol, Nowy Świętochów, Rabiany, Sewerynów, Trawy
4 Szkoła Podstawowa w Pniewniku, 35 Pniewnik stały Nie Czaple, Dąbrowa, Decie, Leśniki, Nojszew, Pniewnik, Połazie Świętochowskie, Roguszyn, Szczurów, Stary Świętochów, Zakrzew, Żabokliki
5 Szkoła Podstawowa w Górkach-Grubakach, 22a Górki-Grubaki stały Nie Górki-Grubaki, Górki Średnie, Turna
1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Liwie, ul. Kozia 4 Liw stały Tak Liw I, Liw II, Popielów, Krypy, Połazie, Zawady
2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Jartyporach, 133 Jartypory stały Nie Jartypory
3 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ruchnie, 73 Ruchna stały Tak Ruchna, Ruchenka, Szaruty
4 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Starejwsi, ul. Szkolna 1 Starawieś stały Tak Starawieś, Tończa, Tończa-Janówki, Ludwinów, Borzychy
5 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wyszkowie, 29A Wyszków stały Nie Wyszków (Kucyk, Janowo, Wyszków), Śnice, Witanki, Ossolin, Pierzchały, Zając
6 Wiejski Dom Kultury w Jarnicach, 73A Jarnice stały Tak Jarnice, Jarnice-Pieńki
1 Szkoła Podstawowa w Kamionnie, ul. Szkolna 18 Kamionna stały Tak Kalinowiec, Karczewizna, Laski, Twarogi, Wólka Paplińska
2 Szkoła Podstawowa w Kamionnie, ul. Szkolna 18 Kamionna stały Tak Baczki, Dąbrowa, Kamionna, Matały, Zambrzyniec
3 Szkoła Podstawowa w Ostrówku, ul. Szkolna 2 Ostrówek stały Tak Majdan, Łojew, Samotrzask
4 Szkoła Podstawowa w Ostrówku, ul. Szkolna 2 Ostrówek stały Tak Ostrówek
5 Świetlica Wiejska w Ogrodnikach, 59 Ogrodniki stały Tak Ogrodniki, Zagrodniki
6 Świetlica Wiejska w Łosiewicach, 61 Łosiewice stały Nie Brzuza, Jerzyska, Łojki, Łosiewice, Szumin
7 Szkoła Podstawowa w Gwizdałach, ul. Szkolna 9 Gwizdały stały Tak Gwizdały, Kaliska, Łazy, Nadkole, Pogorzelec
8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łochowie, ul. Żeromskiego 3 Łochów stały Nie Burakowskie, Jasiorówka
9 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Wyspiańskiego 20 Łochów stały Nie Barchów, Budziska
10 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie, ul. Wyspiańskiego 18 Łochów stały Tak Łochów ulice: Aleja Łochowska numery nieparzyste od 121 do końca numery parzyste od 18 do końca, Brzozowa, Cisowa, Dolna, Folwarczna, Jałowcowa, Jaśminowa, Jodłowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Łąkowa, Modrzewiowa, Narcyzowa, Nasturcji, Niezapominajki, Polnych Kwiatów, Różana, Rumiankowa, Stefana Żeromskiego, Stokrotki, Szkolna, Świerkowa, Targowa, Tulipanowa, Wyspiańskiego, Wyszkowska, Zawilcowa, Zielna
11 Świetlica Łochów ul. Fabryczna, ul. Fabryczna 12 Łochów stały Nie Łopianka, Łochów ulice: Baczkowska numery nieparzyste od 57 do końca i numery parzyste od 50 do końca, Fabryczna, Przemysłowa
12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie, ul. 1 - go Maja 47 Łochów stały Tak Łochów ulice: X-lecia Łochowa, Aleja Łochowska numery nieparzyste od 1 do 61, Baczkowska numery nieparzyste od 1 do 55 i numery parzyste od 2 do 48, Ignacego Krasickiego, Leśna, Mała, Matejki, Miła, Niepodległości, Nowowiejska nr 55, 59, 61, 63, Okrężna, Olszowa, Podlaska, Polna, Słowackiego, Spacerowa, Zakole, Wspólna, Dębowa, Sikorskiego
13 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie, ul. 1 - go Maja 47 Łochów stały Tak Łochów ulice: 1 Maja numery nieparzyste od 47 do końca i numery parzyste od 28 do końca, Al. Węgrowska numery nieparzyste od 111 do końca i numery parzyste od 66 do końca, Czereśniowa, Gajowa, Klonowa, Laskowska, Marii Konopnickiej, Myśliwska, Nowowiejska poza nr 55, 59, 61, 63, Ogrodowa, Porzeczkowa, Rzeczna, Stawowa, Starowiejska, Topolowa, Wiklinowa, Wiśniowa
14 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie, ul. 1 - go Maja 47 Łochów stały Tak Łochów ulice: 11 listopada, Aleja Węgrowska numery nieparzyste od 1 do 109 i numery parzyste od 2 do 64, Aleja Pokoju numery nieparzyste od 77 do końca numery parzyste od 56 do końca, Bolesława Prusa, Cicha, C. K. Norwida, Działkowa, Gryczana, Jana Kazimierza, Krótka, ks. P. Jelinka, Osiedlowa, Parkowa, Pszenna, Sadowa, Spokojna, Waryńskiego, Wolności, Żytnia
15 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie, ul. 1 - go Maja 47 Łochów stały Tak Łochów ulice: 1 Maja numery nieparzyste od 1 do 45 i numery parzyste od 2 do 26, Aleja Łochowska numery nieparzyste od 63 do 119 numery parzyste od 2 do 16, Aleja Pokoju numery nieparzyste od 1 do nr 75 i numery parzyste od 2 do 54, Armii Krajowej, Chopina, Długa, Henryka Sienkiewicza, Kolejowa, Kościuszki, Marii Sadzewicz, Medarda Downarowicza, Mickiewicza, Rynkowa, Sęczyka, Sosonowa
16 Samorządowy Dom "Pogodnej Starości w Ostrówku", Zaciszna 8 Ostrówek dom pomocy społecznej Nie Samorządowy Dom "Pogodnej Starości w Ostrówku"
1 Sala klubowa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miedznie, Plac Wolności 3 Miedzna stały Tak Miedzna
2 Sala kinowa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miedznie, Plac Wolności 3 Miedzna stały Tak Wola Orzeszowska, Orzeszówka, Wrzoski
3 Dom Ludowy we Wrotnowie, 71A Wrotnów stały Nie Wrotnów, Tchórzowa, Zuzułka
4 Remiza OSP w Żeleźnikach, 31 Żeleźniki stały Nie Poszewka, Warchoły, Żeleźniki
5 Remiza OSP w Międzylesiu, 80A Międzyleś stały Tak Glina, Ugoszcz, Rostki, Międzyleś
1 GOK w Sadownem, ul. Kościuszki 35 Sadowne stały Tak Sadowne
2 Publiczne Gimnazjum w Sadownem, ul. Kościuszki 72 Sadowne stały Tak Krupińskie, Ocięte, Płatkownica, Sojkówek, Wilczogęby, Zieleniec
3 Szkoła Podstawowa w Grabinach, 11 Grabiny stały Nie Grabiny, Rażny, Szynkarzyzna, Zarzetka, Zalesie
4 Szkoła Podstawowa w Kołodziążu, 82 Kołodziąż stały Nie Kołodziąż, Kołodziąż Rybie, Bojewo, Sokółka
5 Świetlica Wiejska w Morzyczynie Włóki, 86 Morzyczyn Włóki stały Tak Morzyczyn Włościański, Morzyczyn Włóki, Kocielnik, Sadoleś
6 Szkoła Podstawowa w Orzełku, 13 Orzełek stały Nie Orzełek, Złotki, Kolonia Złotki
1 Zespół Oświatowy w Grygrowie, 1b Grygrów stały Nie Błotki, Grygrów, Gruszczyno, Huta Gruszczyno, Kalaty, Majdan, Żulin
2 Strażnica OSP w Mrozowej Woli, 27b Mrozowa Wola stały Nie Brzózka, Księżyzna, Mrozowa Wola, Polkowo
3 Zespół Oświatowy w Stoczku, Armii Krajowej 1 Stoczek stały Tak Drgicz, Grabowiec, Gajówka Zachodnia, Kałęczyn, Kazimierzów, Kozołupy, Miednik, Nowe Lipki, Stare Lipki
4 Zespół Oświatowy w Stoczku, Armii Krajowej 1 Stoczek stały Tak Gajówka Wschodnia, Stoczek, Marianów, Zgrzebichy, Wieliczna
5 Zespół Oświatowy w Toporze, 54 Topór stały Tak Topór
6 Samorządowy Dom Pomocy Społecznej w Starych Lipkach, 65 Stare Lipki dom pomocy społecznej Nie Obwód odrębny-Samorządowy Dom Pomocy Społecznej w Starych Lipkach
1 Szkoła Podstawowa w Wierzbnie, 48 Wierzbno stały Tak Helenów, Janówek, Las Jaworski, Soboń, Wierzbno, Wyględówek
2 Szkoła Podstawowa w Krypach, 59 Krypy stały Nie Filipy, Karczewiec, Krypy, Strupiechów, Wąsosze, Wyczółki
3 Sala konferencyjna Urzędu Gminy w Wierzbnie, 90 Wierzbno stały Tak Adamów, Brzeźnik, Cierpięta, Jaworek, Kazimierzów, Majdan, Nadzieja, Natolin, Ossówno, Rąbież, Stary Dwór, Świdno, Wólka
4 Świetlica wiejska w Czerwonce-Folwark, 25 Czerwonka-Folwark stały Nie Czerwonka, Czerwonka-Folwark, Józefy, Koszewnica, Orzechów, Skarżyn, Sulki

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Miasto Węgrów 4 10 374 4 22
0.0000020000Nr 2 Grębków, Korytnica, Wierzbno 4 11 003 4 21
0.0000030000Nr 3 Miasto i Gmina Łochów 5 14 196 4 25
0.0000040000Nr 4 Sadowne, Stoczek 3 8 857 4 18
0.0000050000Nr 5 Miedzna, Liw 3 9 339 4 18
Podsumowanie 19 53 769 20 104

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 KWW KUKIZ'15 4 3 4 3 3 17
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 6 7 5 5 29
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU KWW RDGMIP 6 6 7 5 5 29
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018 KWW WSPÓLNA DROGA WWE 2018 6 6 7 5 5 29

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 10 390 5 872 5 872 56.52% 0.05652
5 670 96.56% 0.09656
Tak
2 11 010 6 405 6 402 58.15% 0.05815
6 008 93.85% 0.09385
Tak
3 14 240 8 157 8 155 57.27% 0.05727
7 874 96.55% 0.09655
Tak
4 8 850 5 356 5 352 60.47% 0.06047
5 086 95.03% 0.09503
Tak
5 9 342 5 355 5 348 57.25% 0.05725
5 061 94.63% 0.09463
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 762 17 5.93% 0.00593
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 797 29 43.09% 0.04309
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU 4 608 29 15.52% 0.01552
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018 10 532 29 35.46% 0.03546

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 1 762 17 0 5.93% 0.00593
Nie
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 797 29 10 43.09% 0.04309
Tak
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU 4 608 29 1 15.52% 0.01552
Tak
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018 10 532 29 8 35.46% 0.03546
Tak

Rada Powiatu Węgrowskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 8 1 MIELNICZEK Tomasz Franciszek 133 2.35% 0.00235
Nie
1 8 2 WRONKA Andrzej 84 1.48% 0.00148
Nie
1 8 3 KRASUSKI Krzysztof Stanisław 54 0.95% 0.00095
Nie
1 8 4 TURNIAK Dorota Ewa 25 0.44% 0.00044
Nie
1 10 1 BESZTAK Ewa Grażyna 440 7.76% 0.00776
Tak
1 10 2 BAUM Janusz Leszek 237 4.18% 0.00418
Nie
1 10 3 PODGÓRSKA-SOWA Barbara Dorota 125 2.20% 0.0022
Nie
1 10 4 REDOSZ Leszek Paweł 827 14.59% 0.01459
Tak
1 10 5 KAŁUSKA Monika Ludwika 125 2.20% 0.0022
Nie
1 10 6 KOC Piotr 425 7.50% 0.0075
Nie
1 15 1 ORŁOWSKI Zygmunt 347 6.12% 0.00612
Nie
1 15 2 SIEKIERZYŃSKI Waldemar 169 2.98% 0.00298
Nie
1 15 3 GOŁOŚ Katarzyna 152 2.68% 0.00268
Nie
1 15 4 UFNAL Hanna 29 0.51% 0.00051
Nie
1 15 5 DĘBSKI Marek 149 2.63% 0.00263
Nie
1 15 6 KANIUK Anna Elżbieta 45 0.79% 0.00079
Nie
1 16 1 ULIŃSKA Halina Grażyna 985 17.37% 0.01737
Tak
1 16 2 DOMAŃSKA Danuta 190 3.35% 0.00335
Nie
1 16 3 ŁOZOWSKI Leszek 432 7.62% 0.00762
Nie
1 16 4 ZABADAŁA Katarzyna Agata 134 2.36% 0.00236
Nie
1 16 5 ORZECHOWSKI Bogdan 52 0.92% 0.00092
Nie
1 16 6 GRENDA Jarosław 511 9.01% 0.00901
Tak
2 8 1 STRĄK Ryszard 110 1.83% 0.00183
Nie
2 8 2 ZIENTARA Katarzyna 51 0.85% 0.00085
Nie
2 8 3 GÓRSKI Grzegorz 83 1.38% 0.00138
Nie
2 10 1 KOT Tadeusz 823 13.70% 0.0137
Tak
2 10 2 ROWICKI Daniel Paweł 521 8.67% 0.00867
Nie
2 10 3 POŁAWSKA Krystyna 244 4.06% 0.00406
Nie
2 10 4 KOMOROWSKI Łukasz 526 8.75% 0.00875
Tak
2 10 5 JACZEWSKA Jadwiga 383 6.37% 0.00637
Nie
2 10 6 NIEWIATOWSKA Paulina 123 2.05% 0.00205
Nie
2 15 1 MISZCZAK Włodzimierz 606 10.09% 0.01009
Tak
2 15 2 ROGUSKA Małgorzata 165 2.75% 0.00275
Nie
2 15 3 JACHIMOWICZ Renata 415 6.91% 0.00691
Nie
2 15 4 KISIELIŃSKI Andrzej 90 1.50% 0.0015
Nie
2 15 5 KULIGOWSKA-ROMAN Barbara 27 0.45% 0.00045
Nie
2 15 6 ROGUSKI Paweł 199 3.31% 0.00331
Nie
2 16 1 KRUSZEWSKI Andrzej 1 017 16.93% 0.01693
Tak
2 16 2 KĄCA Andrzej 185 3.08% 0.00308
Nie
2 16 3 ZDZIEBORSKA Kinga 143 2.38% 0.00238
Nie
2 16 4 TKACZYK Teresa Elżbieta 189 3.15% 0.00315
Nie
2 16 5 NOJSZEWSKI Wojciech Andrzej 22 0.37% 0.00037
Nie
2 16 6 ROWICKA Agnieszka 86 1.43% 0.00143
Nie
3 8 1 SKOLIMOWSKA Ewa 205 2.60% 0.0026
Nie
3 8 2 TUSZYŃSKI Tomasz 204 2.59% 0.00259
Nie
3 8 3 SŁOWIK Tomasz 19 0.24% 0.00024
Nie
3 8 4 WRZESIEWSKA Aneta 17 0.22% 0.00022
Nie
3 10 1 GÓRNIACZYK Brygida Czesława 638 8.10% 0.0081
Tak
3 10 2 LIS Artur Krzysztof 885 11.24% 0.01124
Tak
3 10 3 KANIA Piotr 583 7.40% 0.0074
Nie
3 10 4 ŁOTARSKA Małgorzata 516 6.55% 0.00655
Nie
3 10 5 ZAPAŚNIK Renata Ewa 412 5.23% 0.00523
Nie
3 10 6 KOSIOREK Jerzy Dominik 398 5.05% 0.00505
Nie
3 10 7 MYTKOWSKA Anna Grażyna 620 7.87% 0.00787
Tak
3 15 1 BOSZKO Anna Maria 224 2.84% 0.00284
Nie
3 15 2 ISKRA Alicja Elżbieta 41 0.52% 0.00052
Nie
3 15 3 RYBICKI Krzysztof Stanisław 18 0.23% 0.00023
Nie
3 15 4 DMOWSKI Piotr 33 0.42% 0.00042
Nie
3 15 5 NARZYMSKI Karol Bogusław 84 1.07% 0.00107
Nie
3 15 6 SZEWCZYK Robert 50 0.64% 0.00064
Nie
3 15 7 ABRAMCZYK Jolanta Maria 46 0.58% 0.00058
Nie
3 16 1 FEDORCZYK Krzysztof 829 10.53% 0.01053
Tak
3 16 2 GROTKOWSKI Sylwester Rajmund 438 5.56% 0.00556
Nie
3 16 3 OGONOWSKA Marzena 243 3.09% 0.00309
Nie
3 16 4 NURKIEWICZ Elżbieta Bożena 137 1.74% 0.00174
Nie
3 16 5 GELBRECHT Paweł 642 8.15% 0.00815
Tak
3 16 6 BIERNACKA Joanna 143 1.82% 0.00182
Nie
3 16 7 MICIUKIEWICZ Mirosław 449 5.70% 0.0057
Nie
4 8 1 GAŁĄZKA Zbigniew Ryszard 309 6.08% 0.00608
Nie
4 8 2 KOWALCZYK Karolina Elżbieta 39 0.77% 0.00077
Nie
4 8 3 MATUSIK Sławomir 56 1.10% 0.0011
Nie
4 10 1 RENIK Marek 1 011 19.88% 0.01988
Tak
4 10 2 WIERZCHOŁOWSKI Wacław Filip 252 4.95% 0.00495
Nie
4 10 3 SZYMANIK Magdalena Marlena 149 2.93% 0.00293
Nie
4 10 4 IWANOWSKA Anna Małgorzata 124 2.44% 0.00244
Nie
4 10 5 GAŁĄZKA Marek 256 5.03% 0.00503
Nie
4 15 1 RUMAN Dawid Piotr 208 4.09% 0.00409
Nie
4 15 2 GOŁĘBIEWSKA Katarzyna Anna 85 1.67% 0.00167
Nie
4 15 3 SAMSEL Adam 229 4.50% 0.0045
Nie
4 15 4 ROSTEK Andrzej Zygmunt 150 2.95% 0.00295
Nie
4 15 5 ZDUNEK Sonia 47 0.92% 0.00092
Nie
4 16 1 STELMACH Paweł Piotr 572 11.25% 0.01125
Tak
4 16 2 ZYŚK Małgorzata 719 14.14% 0.01414
Tak
4 16 3 KALISZ Jacek 284 5.58% 0.00558
Nie
4 16 4 PIÓRKOWSKA Ewa 422 8.30% 0.0083
Nie
4 16 5 ZASŁONA Marek 174 3.42% 0.00342
Nie
5 8 1 GÓRSKI Stanisław Józef 166 3.28% 0.00328
Nie
5 8 2 ANTONIUK Jerzy Kazimierz 122 2.41% 0.00241
Nie
5 8 3 KRESA Dominika 85 1.68% 0.00168
Nie
5 10 1 ONASZKIEWICZ Krzysztof Stanisław 740 14.62% 0.01462
Tak
5 10 2 PADEREWSKA Krystyna Barbara 382 7.55% 0.00755
Nie
5 10 3 SALACH Artur 367 7.25% 0.00725
Nie
5 10 4 SAPRYK Katarzyna 218 4.31% 0.00431
Nie
5 10 5 STRĄK Adam Tomasz 447 8.83% 0.00883
Tak
5 15 1 ONASZKIEWICZ Leszek 298 5.89% 0.00589
Nie
5 15 2 CHOMŻYŃSKA Ewa Krystyna 209 4.13% 0.00413
Nie
5 15 3 SOLKA Dariusz Piotr 329 6.50% 0.0065
Nie
5 15 4 ONASZKIEWICZ Barbara 40 0.79% 0.00079
Nie
5 15 5 CHOJECKI Dariusz Stanisław 124 2.45% 0.00245
Nie
5 16 1 MATUSIK Marek Władysław 378 7.47% 0.00747
Nie
5 16 2 SIUCHTA Lidia 513 10.14% 0.01014
Tak
5 16 3 RYCZKOWSKA Edyta Anna 402 7.94% 0.00794
Nie
5 16 4 KURYŁEK Zofia Agnieszka 81 1.60% 0.0016
Nie
5 16 5 KRASNY Hubert 160 3.16% 0.00316
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Węgrowski - ogółem 10 154 140 66 585 53 769 57 7 2
Gminy ogółem 9 135 135 66 585 53 769 57 7 2
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 0 0 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 9 135 135 66 585 53 769 57 7 2 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 20 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 20 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 104 47 45% 57 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 368 140 38% 228 62%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 17 3 18% 14 82%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 8 2 25% 6 75%
Ogółem 472 187 40% 285 60%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 50 48 51
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 49 48
Średnia wieku kandydatów na wójta 51 49 51
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 55 54 55
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 30 12 40% 18 60%
30-39 95 34 36% 61 64%
40-59 254 104 41% 150 59%
60+ 93 37 40% 56 60%
Ogółem 472 187 40% 285 60%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 4 1 25% 3 75%
40-59 13 2 15% 11 85%
60+ 8 2 25% 6 75%
Ogółem 25 5 20% 20 80%