Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 107 550
Wyborców 84 641
Obwodów 72
  • Wybory do Rady Powiatu Pszczyńskiego
  • Wyniki głosowania do rady powiatu
  • Wyniki wyborów do rady powiatu
  • Geografia
  • Geografia

Geografia

Gminy

Miasto Liczba
Obwodów Okręgów Mandatów Komitetów Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
gmina goczalzkowice-zdrozjGmina Goczałkowice-Zdrój 5 15 15 47 47
gmina kobiozrGmina Kobiór 3 15 15 30 30
gmina miedzznaGmina Miedźna 11 15 15 51 51
gmina pawlzowiceGmina Pawłowice 15 15 15 30 30
gmina pszczynaGmina Pszczyna 31 4 23 20 142
gmina suszecGmina Suszec 7 15 15 15 15

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Sanatorium "Wrzos", ul. Uzdrowiskowa 54 Goczałkowice-Zdrój stały Tak Borowinowa, Parkowa, Stawowa, Uzdrowiskowa (za wyjątkiem nr 2), Wiosenna, Zielona, Brzozowa, Spokojna, Graniczna, Jesienna, Róż, Źródlana, Dębowa, Kryniczanka, Letnia, Rolna, Solankowa, Sołecka, Staropolanka.
2 Przedszkole Nr 1, ul. Szkolna 15 Goczałkowice-Zdrój stały Nie Handlowa, Kolejowa, Lipowa, Robotnicza, Warzywna, Uzdrowiskowa nr 2, Zimowa nr 1 - 29, Główna nr 2 - 50 parzyste, Główna nr 1 - 31C nieparzyste, Górna, Poprzeczna, Szkolna nr 2 - 50 parzyste, Szkolna nr 1 - 51 nieparzyste, Św. Jerzego, Boczna, Krótka, Józefa Krzyżanowskiego.
3 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Powstańców Śląskich 3 Goczałkowice-Zdrój stały Tak Bolesława Prusa, Mikołaja Kopernika, Stefana Żeromskiego, Darwina, Wisławy Szymborskiej, Melioracyjna, Powstańców Śląskich nr 1 - 24, Rzemieślnicza, Juliana Tuwima, Wita Stwosza, PCK, Wiślna, Wojciecha Korfantego.
4 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Powstańców Śląskich 3 Goczałkowice-Zdrój stały Tak Szkolna nr 52 - 150 parzyste, Szkolna nr 53A - 177 nieparzyste, Bór I, Bór II, Polna, Południowa, Powstańców Śląskich nr 25 - 44, Główna nr 33 - 111 nieparzyste, Główna nr 52 - 136 parzyste, Św. Anny, Siedlecka, Zimowa nr 30 - 50B.
5 Budynek Administracyjny Zakładu Produkcji Wody, ul. Jeziorna 5 Goczałkowice-Zdrój stały Nie Aleja I, Aleja II, Azaliowa, Berberysowa, Grzebłowiec, Jeziorna, Wypoczynkowa, Ignacego Łukasiewicza numery parzyste od nr 30
1 Gminny Dom Kultury w Kobiórze, ul. Centralna 16 Kobiór stały Tak ul. Centralna od nr 60 - 157, ul. Cicha, ul. Leśników, ul. Na Kąty, ul. Nowa, ul. Nad Zalewem, ul. Zachodnia, ul. Składowa, ul. Rubinowa, ul. Bluszczowa, ul. Żołędziowa, ul. Kodowa, ul. Żeńców, ul. Agatowa, ul. Liliowa, ul. Centralna od nr 1 - 59, ul. Przemysłowa, ul. Żelazna
2 Szkoła Podstawowa w Kobiórze, ul. Tuwima 33 Kobiór stały Tak ul. Kobiórska, ul. Plichtowicka, ul. Poprzeczna, ul. Prosta, ul. Tuwima, ul. Olszewskiego, ul. Orla, ul. Łukowa (od numeru 1 do skrzyżowania z ul. Jasną), ul. Jasna, ul. Bartnicza, ul. Łukowa (odcinek od skrzyżowania z ul. Jasną do skrzyżowania z ul. Borową) oraz ul. Łukowa 41, ul. Łukowa (od skrzyżowania z ul. Borową do skrzyżowania z ul. Przelotową), ul. Borowa, ul. Zmienna, ul. Ołtuszewskiego, ul. Południowa, ul. Zogrodniki
3 Szkoła Podstawowa w Kobiórze, ul. Tuwima 33 Kobiór stały Nie ul. Rodzinna (do skrzyżowania z ul. Rzeczną przed posesją ul. Rodzinna 96), ul. Rzeczna, ul. Rodzinna (od skrzyżowania z ul. Rzeczną przed posesją ul. Rodzinna 96), ul. Paproci, ul. Promnicka, ul. Poziomkowa, ul. Pogodna, ul. Błękitna, ul. Rolna, ul. Wschodnia, ul. Boczna, ul. Wróblewskiego (od skrzyżowania ul. Wróblewskiego z ul. Błękitną), ul. Wróblewskiego (do skrzyżowania z ul. Grzegorza Stobika), ul. Kwiatowa, ul. Grzegorza Stobika, ul. Wiosenna, ul. Wróblewskiego (od skrzyżowania z ul. Grzegorza Stobika do skrzyżowania z ul. Błękitną), ul. Wąska, ul. Wspólna, ul. Wodna
1 Dom Socjalny w Grzawie, ul. Księża 19 Grzawa stały Nie Sołectwo Grzawa, Miedźna ul. Pszczyńska, Miedźna ul. Wiejska od 1 do 19, od 120 do 130.
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnej, ul. Szkolna 24 Miedźna stały Tak Sołectwo Miedźna z wyjątkiem ulic: Pszczyńska, Wiejska od 1 do 19 oraz od 120 do 130.
3 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku, ul. Miodowa 17 Frydek stały Nie Sołectwo Frydek
4 Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach, ul. Wojciecha Korfantego 38 Gilowice stały Tak Sołectwo Gilowice
5 Dom Kultury w Woli, ul. Pszczyńska 110 Wola stały Nie Sołectwo Wola: Ulice: Błachowa, Bzów, Cicha, Górnicza-domy prywatne, Graniczna, Kasztanowa, Kopalniana, Krótka, Kwiatowa, Międzyrzecka, Mokra, Ogrodowa, Orzechowa, Oświęcimska, Polna, Poprzeczna, Powstańców, Przemysłowa-domy prywatne, Pszczyńska-domy prywatne, Rajska, Różana, Rzemieślnicza, Rzeźbiarza, Sadowa, Spokojna, Starorzeczna, Stawowa, Szkolna-domy prywatne, Wałowa, Wiślana, Wiśniowa, Wspólna, Zbożowa.
6 Zespół Szkół w Woli, ul. Górnicza 47 Wola stały Tak Sołectwo Wola I Ulice: Górnicza bloki nr 14 do nr 15, od nr 18 do nr 35, oraz blok 47, Osiedle Pod Sosnami, Przemysłowa-bloki, Pszczyńska-bloki 104, 106, 108, Szkolna-bloki 17, 19, 21.
7 Zespół Szkół w Woli, ul. Górnicza 47 Wola stały Tak Sołectwo Wola I Ulica: Górnicza bloki nr 1 do nr 13, bloki od nr 16 do nr 17, bloki od nr 42 do nr 46.
8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli, ul. Lipowa 3 Wola stały Tak Sołectwo Wola II Ulice: Lipowa, Słoneczna, Sosnowa.
9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli, ul. Lipowa 3 Wola stały Tak Sołectwo Wola II Ulice: Akacjowa, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Garażowa, Klonowa, Leśna.
10 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze, ul. Pszczyńska 34 Góra stały Nie Sołectwo Góra ulice: Babudy, Bażantów, Cmentarna, Dąbrowa, Krótka, Mokra, Polna, Skowronków, Słoneczna, Topolowa, Wilcza, Wiosenna, Zapadź, Zielona, Złote Łany.
11 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze, ul. Pszczyńska 34 Góra stały Nie Sołectwo Góra ulice: Boczna, Cicha, Długa, Gołębia, Graniczna, Kasztanowa, Kościelna, Kręta, Kwiatowa, Miła, Nad Wisłą, Ogrodników, Parkowa, Poznańska, Prosta, Pszczyńska, Rybacka, Spokojna, Sportowa, Stawowa, Wąska, Wiejska, Zawadka, Zbożowa
1 Centrum Kultury w Pawłowicach, ul. Zjednoczenia 67 Pawłowice stały Tak Część Sołectwa Pawłowice Ulice: Dobra, Gospodarcza, Górka, Granica, Lebiodowiec, Łączna, Prosta od ul. Szkolnej do ul. Wodzisławskiej, Mickiewicza od ul. Polnej do ul. Wodzisławskiej, Pieczarkowa, Poligonowa, Polna od ul. Zjednoczenia do drogi wjazdowej do kościoła i od ul. Zjednoczenia do cmentarza, Rybacka, Spacerowa, Sportowa, Szkolna bez nr 36, Wesoła, Wyzwolenia, Zapłocie, Zjednoczenia nr nieparzyste od nr 69 do końca i nr parzyste od nr 54 do końca.
2 Centrum Kultury w Pawłowicach, ul. Zjednoczenia 67 Pawłowice stały Tak Część Sołectwa Pawłowice Ulice: Astrów, Bratków, Prosta od ul. Wodzisławskiej do ul. Nowej, 1 Maja, 3 Maja, Mały Rynek, Miarki, Mickiewicza od ul. Wodzisławskiej do ul. Przemysłowej, Nowa, Ogrodowa, Poprzeczna, Przemysłowa, Skowronków, Strzyżyków, Wodzisławska, Wrzosowa.
3 Centrum Kultury w Pawłowicach, ul. Zjednoczenia 67 Pawłowice stały Nie Część Sołectwa Pawłowice Ulice: Aleja Lipowa, Grzybowa, Katowicka, Klonowa, Kol. Studzieńska, Leśna, Młyńska, Myśliwska, Pszczyńska, Radosna, Rolników, Stawowa, Strumieńska, Tartaczna, Wspólna, Zamkowa, Zjednoczenia nr nieparzyste od nr 1 do nr 67 i nr parzyste od nr 2 do nr 52.
4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pawłowicach, ul. Pukowca 4 Pawłowice stały Tak Część Sołectwa Osiedle Pawłowice Ulice: Polna od drogi wjazdowej do kościoła oraz nr: 17, 18, 24, 25, 26, 27, 28, 29, Szkolna nr 36.
5 Dom Kultury w Pawłowicach Osiedlu, ul. Wojska Polskiego 11 Pawłowice stały Nie Część Sołectwa Osiedle Pawłowice Ulice: Polna nr: 19, 20, 21, 22, 23, 35, 37, Krucza 10, Wojska Polskiego.
6 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pawłowicach, ul. Pukowca 4 Pawłowice stały Tak Część Sołectwa Osiedle Pawłowice Ulice: Górnicza nr: 1, 1A, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, Pukowca.
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Pukowca 5 Pawłowice stały Tak Część Sołectwa Osiedle Pawłowice Ulice: Górnicza nr: 2, 4, 5, 6, 7, 11, Kręta, Orzechowa, Wąska.
8 Dom Ludowy w Pniówku, ul. Kanarkowa 2 Pawłowice stały Nie Sołectwo Pniówek-wszystkie ulice; Część Sołectwa Krzyżowice-ulice: Ekologiczna, Orla.
9 Szkoła Podstawowa w Pielgrzymowicach, ul. Powstańców 6 Pielgrzymowice stały Tak Część Sołectwa Pielgrzymowice Ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cieszyńska, Dębowa, Golasowicka, Grabowa, Grunwaldzka, Jastrzębska, Jodłowa, Krzyżowa, Miarki, Olchowa, Podlesie, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Stroma, Turystyczna, Wąska, Wierzbowa, Zdrojowa, Zielona, Zebrzydowicka.
10 Szkoła Podstawowa w Pielgrzymowicach, ul. Powstańców 6 Pielgrzymowice stały Nie Część Sołectwa Pielgrzymowice Ulice: Borowa, Brzezińska, Cisowa, Daszyńskiego, Generała Sikorskiego, Graniczna, Groblowa, Gruntowa, Jasna, Modrzewiowa, Piękna, Pogodna, Powstańców, Ruptawska, Rzeczna, Srebrna, Świerkowa, Widokowa, Wiśniowa, Ziołowa.
11 Szkoła Podstawowa w Warszowicach, ul. Pszczyńska 2 Warszowice stały Tak Część Sołectwa Warszowice Ulice: Borki, Borowików, Cieszyńska, Gajowa, Kaniówka, Kolejowa, Koronna, Kościelna, Ks. A. Czembora, Ks. E. Piwonia, Lawendowa, Łąkowa, Piekucz, Pszczyńska, Rydzów, Szoszowska, Szybowa.
12 Szkoła Podstawowa w Warszowicach, ul. Pszczyńska 2 Warszowice stały Nie Część Sołectwa Warszowice Ulice: Boryńska, Cicha, Drozdów, Granica, Kormoranów, Krótka, Ks. F. Miczka, Łagodna, Miła, Nad Młynką, Osińska, Poprzeczna, Przyjazna, Spokojna, Stawowa, Strażacka, Szczygłów, Wiesława Hanczarka, Zacisze, Żorska.
13 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Golasowicach, ul. Nałkowskiej 2 Golasowice stały Nie Sołectwo Golasowice-wszystkie ulice
14 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzyżowicach, ul. Szkolna 7 Krzyżowice stały Tak Sołectwo Krzyżowice-bez ulic: Ekologiczna, Orla.
15 Dom Ludowy w Jarząbkowicach, ul. Rolnicza 1 Jarząbkowice stały Nie Sołectwo Jarząbkowice-wszystkie ulice
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Książąt Pszczyńskich, ul. ks. biskupa Bogedaina 1 Pszczyna stały Nie Osiedle Stare Miasto ulice: Bankowa, Basztowa, Bednarska, Bielska numer 1, Brama Wybrańców, Bramkowa, Bolesława Chrobrego, Dworcowa numery parzyste od numeru 2 do 12, Garncarska, Katowicka numer 1, M. Kopernika numery parzyste od 2 do końca, pl. Ks. Prałata Józefa Kuczery, Młyńska, Piastowska, Piekarska, Piwowarska, Plac Targowy, Ratuszowa, Rymarska, Rynek, Strażacka, Targowa, Tkacka, Warowna, Wojska Polskiego
2 Przedszkole Publiczne Nr 4, ul. Narcyzów 30 Pszczyna stały Nie Osiedle Józefa Piłsudskiego i Osiedle Podstarzyniec ulice: Astrów, Bieruńska numery parzyste od 2 do końca, Bratków, Czwartaków, Druhów, Górnośląska numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 4 do 44, Generała Hallera, Harcerska, Hetmańska, Hubalczyków, Huzarska, Braci Jędrysików numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 10, Kasztelańska, Katowicka numery parzyste od 2 do 32, Kosynierów, Krokusów, Legionów, Maków, Narcyzów, Parkowa, Partyzantów numery nieparzyste od 1 do 27 i numery parzyste od 2 do 26, Pionierów numery nieparzyste od 5 do końca i numery parzyste od 8 do końca, Józefa Pukowca, Jana Roehricha, Różana, Storczyków, Szarych Szeregów, Tulipanów, Ułańska, Wielo Droga, Złocieni, Zuchów
3 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Józefa Pukowca, ul. Marii Konopnickiej 44 Pszczyna stały Nie Osiedle Ignacego Daszyńskiego ulice: Adama Asnyka, Bielska numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 44 do końca, Władysława Broniewskiego, Jana Brzechwy, Chochółka, Piotra Czajkowskiego, Aleksandra Fredry, Górnośląska numery nieparzyste od 1 do 19 i numer 2, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Zygmunta Krasińskiego, Stanisława Lema, Męczenników Oświęcimskich, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Gustawa Morcinka, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Towarowa, Juliana Tuwima, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego
4 Przedszkole Publiczne Nr 8, ul. Jana Kupca 1 Pszczyna stały Nie Część Osiedla Powstańców Śląskich ulice: Arki Bożka, Fryderyka Chopina numery parzyste od 2 do 6, Konstantego Damrota, Ksawerego Dunikowskiego, Jana Ficka, Aleksandra Fizi, Ludwika Golusa, Józefa Grzegorzka, Emanuela Imieli, Ludwika Kędziora, Stanisława Krzyżowskiego, Jana Kupca, Stanisława Ligonia, Józefa Lompy, Łowiecka numery parzyste od 2 do 54, Jana Matejki, Karola Miarki, Dr. Andrzeja Mielęckiego, Myśliwska od 1 do 6A, Dr. Antoniego Rogalińskiego, Pawła Stalmacha, Józefa Szendery, Pawła Zemboka, Alfonsa Zgrzebnioka
5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jadwigi Śląskiej, ul. Katowicka 47 Pszczyna stały Nie Osiedle Polne Domy i część Osiedla Powstańców Śląskich ulice: Witolda Bielasa, Bieruńska numery nieparzyste od 1 do końca, ks. gen. Jana Brandysa, dr. Maksymiliana Cichego, Czołgistów, Górnośląska numery parzyste od 46 do końca, Grenadierów, Braci Jędrysików numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Katowicka numery nieparzyste od 3 do końca i numery parzyste od 34 do końca, Kawalerzystów, dr. Franciszka Lercha, Lotników, Marynarzy, Ludwika Musioła, Partyzantów numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 28 do końca, Piaskowa, Piechurów, Pionierów numery nieparzyste od 1 do 3 i numery parzyste od 2 do 6a, Plebiscytowa, Polna, Polne Domy, ks. Pawła Pośpiecha, Saperska, Sejmu Śląskiego, Studzienicka, Mjr. Henryka Sucharskiego, Sybiraków, Franciszka Szczepańczyka, Ułanów Pszczyńskich, Żeglarska
6 Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 im. Karola Miarki, ul. Karola Szymanowskiego 12 Pszczyna stały Nie Część Osiedla Stara Wieś i Osiedle Kępa ulice: Bażantarnia, Bociania, Brzoskwiniowa, Cedrowa, Cegielniana, Fryderyka Chopina numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 8 do końca, Cicha, Cisowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Drozdów, Francuska, Jałowcowa, Krucza, Leśna, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Morelowa, Ignacego Paderewskiego, Rybnicka, Skowronków, Słowicza, Spacerowa, Tadeusza Sygietyńskiego, Szaraków, Karola Szymanowskiego, Świerkowa, Św. Jadwigi, Wiśniowa, Wodzisławska, Wspólna, Żorska
7 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, ul. Staromiejska 41 Pszczyna stały Tak Część Osiedla Stara Wieś ulice: Batalionów Chłopskich, Doświadczalna, Gajowa, Gołębia, Hodowców, Jaworowa, Jesionowa, Karłowicza, Łanowa, Łowiecka numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 56 do końca, Łucznicza, Malinowa, Miodowa, Myśliwska numery od 7 do końca, Okopowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Pszenna, Rolnicza, Ludomira Różyckiego, Rzepakowa, Sadowa, Skromna, Staromiejska, Strzelecka, Zbożowa, Zielona, Ziołowa, Żytnia
8 Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Juliana Tuwima, ul. L. Zamenhofa 12 Pszczyna stały Tak Osiedle Śródmieście ulice: 3 Maja, dr. Witolda Antesa, Stefana Batorego, Bielska numery nieparzyste od 3 do 13, ks. biskupa Bogedaina numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 2 do 12, Dworcowa numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 14 do końca, Józefa Brudnego, Jana Kilińskiego, M. Kopernika numery nieparzyste od 1 do końca, Wojciecha Korfantego numery parzyste od 2 do końca, Tadeusza Kościuszki, Plac Dworcowy, Pl. Zwycięstwa i Wolności, Józefa Poniatowskiego, Sokoła, L. Zamenhofa
9 Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 im. Karola Miarki budynek przy, ul. ks. biskupa Bogedaina 20 Pszczyna stały Nie Część Osiedla Siedlice ulice: ks. biskupa H. Bednorza bez numeru 26 i 26A, Bielska numery nieparzyste od 15 do 19, ks. biskupa Bogedaina numery parzyste od 14 do końca, Jana III Sobieskiego
10 Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, ul. Jana Kilińskiego 5a Pszczyna stały Tak Część Osiedla Siedlice ulice: W. Jagiełły, Wojciecha Korfantego numery nieparzyste od 1 do końca
11 Szkoła Podstawowa Nr 18 z oddziałami integracyjnymi im. ks. J. Twardowskiego, ul. Księżycowa 25 Pszczyna stały Tak Część Osiedla Kolonia Jasna ulice: Bielska numery parzyste od 2 do 16, Bratnia numery nieparzyste od 1 do 27 i numery parzyste od 2 do 28, Brylantowa, Cieszyńska, Kryształowa, Krzywa, Ogrodowa numery nieparzyste od 1 do 27F i numery parzyste od 2 do 24, Piękna numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 26, Radosna, Marii Skłodowskiej-Curie numery parzyste od 2 do 20, Słoneczna, Sznelowiec, Turkusowa, Wesoła, Zacisze, Zdrojowa numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do końca
12 Szkoła Podstawowa Nr 18 z oddziałami integracyjnymi im. ks. J. Twardowskiego, ul. Księżycowa 25 Pszczyna stały Tak Część Osiedla Kolonia Jasna ulice: Bratnia numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 30 do końca, Bursztynowa, Diamentowa, Granitowa, Grzebłowiec numery nieparzyste od 1 do 25, Gwiaździsta, Koralowa, Kosmonautów, Księżycowa, Kwarcowa, Marmurowa, Miła, Ogrodowa numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 26 do końca, Perłowa, Piękna numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 28 do końca, Platynowa, Przyjaźni, Rubinowa, Serdeczna, Marii Skłodowskiej-Curie numery parzyste od 22 do końca, Srebrna, Stalowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Zdrojowa numery nieparzyste od 21 do końca, Złota, Żelazna
13 Zespół Szkół Nr 1, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna stały Tak Część Osiedla Piastów ulice: ks. biskupa H. Bednorza numer 26 i 26A, Bielska numery parzyste od 18 do 42, Henryka Brodatego, Dobrawy, Grzebłowiec numery nieparzyste od 27 do końca, Mieszka I, Kazimierza Odnowiciela, Władysława Opolczyka, Kazimierza Sprawiedliwego, Bolesława Śmiałego
14 Zespół Szkół Nr 1, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna stały Tak Część Osiedla Piastów ulice: Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka, Marii Skłodowskiej-Curie numery nieparzyste od 1 do końca, Kazimierza Wielkiego, Ziemowita
15 Ośrodek Kultury, ul. Powstańców Śląskich 25a Czarków stały Tak Sołectwo Czarków
16 "Sołtysówka", ul. Mjr. Henryka Sucharskiego 1 Piasek stały Nie Część Sołectwa Piasek Ulice: Azalii, Al. Dębowa, Forsycji, Gajowa, Hortensji, Jasna, Jaśminów, J. Kochanowskiego, Kolejowa, Leśna, Magnolii, Adama Mickiewicza, Ignacego Paderewskiego, Juliusza Słowackiego, Mjr. Henryka Sucharskiego, Juliana Tuwima, Wolności
17 Zespół Szkolno-Przedszkolny (budynek nowego przedszkola), ul. Katowicka 57A Piasek stały Tak Część Sołectwa Piasek ulice: Dworcowa, Katowicka, Korfantego, Myśliwska, Ogrodowa, Osiedlowa, Osowiec, Podleśna, Polna, Powstańców Śląskich, Rodzinna, Gen. Sikorskiego, Słoneczna, Studzienicka, Szkolna, Górnośląska
18 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Baziowa 17 Jankowice stały Tak Część Sołectwa Jankowice ulice: Akacjowa, Baziowa, Cicha, Dzika, Kościelna, Przyśnicza, Pszczelarska, Skotnicza, Wielo Droga, Wspólna, Zacisze, Zgodna, Złote Łany, Złoty Kłos
19 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Baziowa 17 Jankowice stały Tak Część Sołectwa Jankowice ulice: Biała, Borowikowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jelenia, Jodłowa, Kasztanowa, Myśliwska, Nowa, Piaskowa, Sarenek, św. Jana Pawła II , Zachodnia, Zagajniki, Zielona, Żubrów
20 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. św. Jana Pawła II 74 Studzienice stały Nie Sołectwo Studzienice
21 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Żołnierzy Września, ul. Męczenników Oświęcimskich 71 Ćwiklice stały Nie Część Sołectwa Ćwiklice ulice: 11 Listopada, gen. Andersa, Piotra Czajkowskiego, Wojciecha Gersona, Grzybowa, Jagodowa, Kombatantów, gen. Kopańskiego, gen. Maczka, Męczenników Oświęcimskich, Obrońców Pokoju, Orzechowa, Owocowa, gen. Sikorskiego, gen. Sosnkowskiego, Strzelców Podhalańskich
22 Przedszkole Publiczne Nr 10, ul. Aleksandra Zawadzkiego 5 Ćwiklice stały Tak Część Sołectwa Ćwiklice ulice: Spokojna, Wolności, Aleksandra Zawadzkiego
23 Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Józefa Weszki, ul. Anieli Krzywoń 5 Rudołtowice stały Nie Sołectwo Rudołtowice
24 Szkoła Podstawowa Nr 11 (budynek nowego przedszkola), ul. Szkolna 10 Poręba stały Nie Sołectwo Poręba
25 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Pokoju 2 Brzeźce stały Tak Sołectwo Brzeźce
26 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Grzegorza Fitelberga 1 Łąka stały Tak Część Sołectwa Łąka Ulice: Tytusa Chałubińskiego, Józefa Chełmońskiego, Adolfa Dygasińskiego, Grzegorza Fitelberga, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Karola Goli, Grabowa, Jagiellońska, Jaworowa, Jeziorna, Kamienna, Kasztanowa, Stanisława Leszczyńskiego, Lipowa, Cypriana Kamila Norwida, Piastów, Plac Jana Kupca, Kazimierza Przerwy Tetmajera, Juliana Przybosia, Ks. Piotra Skargi, Szymona Szymonowicza, Topolowa, Tysiąclecia, Wczasowa
27 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Grzegorza Fitelberga 1 Łąka stały Tak Część Sołectwa Łąka ulice: Jarosława Dąbrowskiego, Akacjowa, Bratków, Kwiatowa, ks. F. Dobrowolskiego, Wojciecha Drzymały, Gerberów, Gospodarcza, Grochowa, Artura Grottgera, Lawendowa, Ignacego Łukasiewicza, Nagietków, Podlaska, Pogodna, Relaksowa, Stokrotek, Turystyczna, Wiejska, Wierzbowa, Wrzosowa, Wypoczynkowa
28 Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Hodowców 38 Wisła Wielka stały Tak Sołectwo Wisła Wielka
29 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Sokola 10 Wisła Mała stały Nie Sołectwo Wisła Mała
30 Przedszkole Publiczne Nr 14, ul. Jedności 7 Studzionka stały Nie Sołectwo Studzionka
31 Szpital Powiatowy w Pszczynie prowadzony przez Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z. o. o., ul. dr. Witolda Antesa 11 Pszczyna szpital Nie Szpital Powiatowy w Pszczynie
1 Szkoła Podstawowa w Kobielicach, ul. Topolowa 61 Kobielice stały Tak Sołectwo Kobielice
2 Remizo-świetlica w Kryrach, ul. Wyzwolenia 116 Kryry stały Tak Sołectwo Kryry
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mizerowie, ul. Nadrzeczna 31 Mizerów stały Tak Sołectwo Mizerów
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radostowicach, ul. Dworcowa 56 Radostowice stały Tak Sołectwo Radostowice
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudziczce, ul. Woszczycka 20 Rudziczka stały Tak Sołectwo Rudziczka
6 Szkoła Podstawowa w Suszcu, ul. Szkolna 130/sala nr 9 Suszec stały Tak Część sołectwa Suszec-ulice: Akacjowa, Baranowicka, Błękitna, Branica, Brylantowa, Bukowa, Bursztynowa, Cegielniana, Chłopska, Cicha, Deszczowa, Diamentowa Garbarska, Gospodarska, Jabłoniowa, Jodłowa, Klonowa, Kolonia Podlesie, Kopcowa, Lipowa, Miła, Modrzewiowa, Mokra, Nowa, Ogrodowa, Pawła Godźka, Perłowa, Plac Odnowy, Polna, Pszczyńska od ul. Wyzwolenia do granicy z sołectwem Kobielice, od granicy z sołectwem Rudziczka do ul. Wyzwolenia numery parzyste, oraz od granicy z sołectwem Rudziczka do nr 41 numery nieparzyste, Srebrna, Stacyjna, Stawowa, Szklarniowa, Szkolna od ul. Świętego Jana do końca, Świętego Jana od ul. Ogrodowej do ul. Zagrodowej numery parzyste oraz od numeru 27 do numeru 61, numery nieparzyste, Wąska, Wiosenna, Wielodroga, Wyzwolenia, Złota
7 Szkoła Podstawowa w Suszcu, Szkolna 130/sala nr 10 Suszec stały Tak Część sołectwa Suszec-ulice: Astrów, Brzozowa, Cmentarna, Dolna, Klubowa, Ks. Kanonika Mieczysława Jesionka, Królówka, Mleczarska, Narcyzów, Na Grabówki, Ludwika Witoszy, Okrężna, osiedle im. Księdza Ryszarda Kulika, Piaskowa, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Pszczela, Pszczyńska od nr 43 do ul. Ogrodowej numery nieparzyste, Skryta, Słoneczna, Szkolna od ul. Świętego Jana do granicy z sołectwem Rudziczka, ul. Świętego Jana od ul. Pszczyńskiej do numeru 25, numery nieparzyste oraz od ul. Pszczyńskiej do ul. Ogrodowej numery parzyste od nr 63 do końca numery nieparzyste oraz od ul. Zagrodowej do końca numery parzyste, Skrajna, Skromna, Środkowa, Tulipanów, Zagrodowa, Zgońska, Żwirowa.

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 gminy: Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Suszec 5 18 472 3 21
0.0000020000Nr 2 gmina Miedźna 3 12 194 3 15
0.0000030000Nr 3 cześć gminy Pszczyna-osiedla: Daszyńskiego, Kępa, Kolonia Jasna, Piastów, Piłsudskiego, Podstarzyniec, Polne Domy, Powstańców Śląskich, Siedlice, Stara Wieś, Stare Miasto, Śródmieście 5 19 648 3 21
0.0000040000Nr 4 cześć gminy Pszczyna-sołectwa: Brzeźce, Czarków, Ćwiklice, Jankowice, Piasek, Poręba, Rudołtowice, Studzienice, Studzionka, Wisła Mała, Wisła Wielka, Łąka 6 20 621 3 23
0.0000050000Nr 5 gmina Pawłowice 4 13 706 3 17
Podsumowanie 23 84 641 15 97

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 5 7 7 5 31
18 KOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA KW LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA 7 5 7 8 6 33
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA KWW ZIEMIA PSZCZYŃSKA 7 5 7 8 6 33

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 18 466 9 764 9 756 52.83% 0.05283
9 400 96.35% 0.09635
Tak
2 12 251 7 002 7 000 57.14% 0.05714
6 715 95.93% 0.09593
Tak
3 19 688 11 190 11 163 56.70% 0.0567
10 831 97.03% 0.09703
Tak
4 20 626 11 786 11 733 56.88% 0.05688
11 301 96.32% 0.09632
Tak
5 13 699 7 067 7 066 51.58% 0.05158
6 813 96.42% 0.09642
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 803 31 35.07% 0.03507
18 KOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA 10 239 33 22.72% 0.02272
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA 19 018 33 42.21% 0.04221

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych Udział w podziale mandatów
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 15 803 31 8 35.07% 0.03507
Tak
18 KOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA 10 239 33 5 22.72% 0.02272
Tak
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA 19 018 33 10 42.21% 0.04221
Tak

Rada Powiatu Pszczyńskiego - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 1 SODZAWICZNY Jerzy Rudolf 819 8.71% 0.00871
Tak
1 10 2 SPYRA Krzysztof Augustyn 1 425 15.16% 0.01516
Tak
1 10 3 PABIN Józef Andrzej 610 6.49% 0.00649
Nie
1 10 4 URBAŃCZYK Marek Grzegorz 361 3.84% 0.00384
Nie
1 10 5 PASZEK Grażyna Bożena 229 2.44% 0.00244
Nie
1 10 6 PAJĄK Ewa 273 2.90% 0.0029
Nie
1 10 7 WALICZEK Grażyna Maria 231 2.46% 0.00246
Nie
1 18 1 RYT Stefan Alojzy 868 9.23% 0.00923
Tak
1 18 2 WRÓBEL Franciszek Wojciech 396 4.21% 0.00421
Nie
1 18 3 KOCIMA Aleksandra Bogumiła 206 2.19% 0.00219
Nie
1 18 4 GOŹDZIK Katarzyna 217 2.31% 0.00231
Nie
1 18 5 CIEŚLAR Małgorzata Helena 138 1.47% 0.00147
Nie
1 18 6 ZBIJOWSKI Grzegorz Jan 312 3.32% 0.00332
Nie
1 18 7 BĄK Roman Stanisław 108 1.15% 0.00115
Nie
1 19 1 LALA Wojciech Józef 890 9.47% 0.00947
Tak
1 19 2 BABIŃSKI Andrzej Waldemar 578 6.15% 0.00615
Tak
1 19 3 SEKTA Renata Monika 485 5.16% 0.00516
Nie
1 19 4 MUSIAŁ Irena 453 4.82% 0.00482
Nie
1 19 5 LISOWICZ-WALA Agata Ewa 324 3.45% 0.00345
Nie
1 19 6 GRUSZKA Damian Paweł 299 3.18% 0.00318
Nie
1 19 7 PARMA Marcin Tomasz 178 1.89% 0.00189
Nie
2 10 1 KOCUREK Danuta Helena 1 331 19.82% 0.01982
Tak
2 10 2 WOJCIECH Alojzy Władysław 1 124 16.74% 0.01674
Tak
2 10 3 OPOŁKA-KÓSKA Barbara Anna 310 4.62% 0.00462
Nie
2 10 4 BUSS Bogdan Henryk 88 1.31% 0.00131
Nie
2 10 5 LISEK Ludwik Jan 177 2.64% 0.00264
Nie
2 18 1 PAJĄK Roman Paweł 156 2.32% 0.00232
Nie
2 18 2 GRANATYR Jadwiga Barbara 272 4.05% 0.00405
Nie
2 18 3 DOMŻOŁ Jerzy Franciszek 116 1.73% 0.00173
Nie
2 18 4 PRZEWOŹNIK Krystyna Ewa 66 0.98% 0.00098
Nie
2 18 5 NOGA Anna Katarzyna 156 2.32% 0.00232
Nie
2 19 1 BANDOŁA Barbara Elżbieta 1 295 19.29% 0.01929
Tak
2 19 2 STAŃCZYK Andrzej 381 5.67% 0.00567
Nie
2 19 3 KOMANDERA Beata Ewa 404 6.02% 0.00602
Nie
2 19 4 LIGĘZA Kazimierz Franciszek 246 3.66% 0.00366
Nie
2 19 5 SOCHACKA Teresa Agnieszka 593 8.83% 0.00883
Nie
3 10 1 BOBA Bogumiła Maria 1 392 12.85% 0.01285
Tak
3 10 2 BAŁUCH Tadeusz Grzegorz 645 5.96% 0.00596
Nie
3 10 3 MEJSAK Ryszard 136 1.26% 0.00126
Nie
3 10 4 BOBER Barbara Maria 73 0.67% 0.00067
Nie
3 10 5 MILERSKI Henryk Stanisław 237 2.19% 0.00219
Nie
3 10 6 FABIAN Gabriela Barbara 67 0.62% 0.00062
Nie
3 10 7 MIKOŁAJEC Jan Paweł 418 3.86% 0.00386
Nie
3 18 1 SZOSTAK Krystian Tadeusz 948 8.75% 0.00875
Tak
3 18 2 KUŚ Anna Małgorzata 275 2.54% 0.00254
Nie
3 18 3 WRZESZCZ Joanna Barbara 36 0.33% 0.00033
Nie
3 18 4 KLAJA-KRAWCZYK Magdalena Maria 78 0.72% 0.00072
Nie
3 18 5 KRZYŻANIAK Artur 160 1.48% 0.00148
Nie
3 18 6 BAKSIK Olga Krystyna 109 1.01% 0.00101
Nie
3 18 7 ZIOBRO Ryszard 377 3.48% 0.00348
Nie
3 19 1 SADZA Paweł Ryszard 3 313 30.59% 0.03059
Tak
3 19 2 CIESZEWSKI Damian Marek 925 8.54% 0.00854
Tak
3 19 3 FOLTYN Barbara Zofia 357 3.30% 0.0033
Nie
3 19 4 WIKTORCZYK Witold Karol 524 4.84% 0.00484
Nie
3 19 5 KACZYŃSKA-KAPUSTA Maria Teresa 78 0.72% 0.00072
Nie
3 19 6 WILCZEK Zuzanna Hanna 82 0.76% 0.00076
Nie
3 19 7 SZWARC Marian Józef 601 5.55% 0.00555
Tak
4 10 1 MALCHER Aleksander Franciszek 1 192 10.55% 0.01055
Tak
4 10 2 POTERAŁOWICZ Jacek Paweł 662 5.86% 0.00586
Nie
4 10 3 CHROSTEK Adam Stanisław 109 0.96% 0.00096
Nie
4 10 4 ŻEMŁA Renata Grażyna 561 4.96% 0.00496
Nie
4 10 5 MAJCHER Leszek Andrzej 131 1.16% 0.00116
Nie
4 10 6 SZEWCZYK Aleksandra Weronika 115 1.02% 0.00102
Nie
4 10 7 RZADKOWSKA Barbara Krystyna 219 1.94% 0.00194
Nie
4 18 1 JANUSZEWSKA Gabriela Joanna 519 4.59% 0.00459
Nie
4 18 2 GRYGIER Zdzisław Michał 756 6.69% 0.00669
Tak
4 18 3 LIPUS Waldemar Janusz 756 6.69% 0.00669
Tak
4 18 4 SKRZYPCZYK Joanna 303 2.68% 0.00268
Nie
4 18 5 MAZURCZYK Stanisław Tadeusz 396 3.50% 0.0035
Nie
4 18 6 KUBIS Halina Janina 320 2.83% 0.00283
Nie
4 18 7 GRAJCAREK Dariusz Kazimierz 269 2.38% 0.00238
Nie
4 18 8 ŻYŁA Tadeusz 281 2.49% 0.00249
Nie
4 19 1 WANOT Grzegorz Marian 1 189 10.52% 0.01052
Tak
4 19 2 PUDEŁKO Michał Józef 996 8.81% 0.00881
Tak
4 19 3 NOWOK Renata Maria 338 2.99% 0.00299
Nie
4 19 4 BIENIOSZEK Wioletta Cecylia 273 2.42% 0.00242
Nie
4 19 5 BROŻEK Joanna Anna 473 4.19% 0.00419
Nie
4 19 6 PŁAWECKI Artur Andrzej 374 3.31% 0.00331
Nie
4 19 7 ORLIK Janusz Piotr 769 6.80% 0.0068
Tak
4 19 8 PRZYBYŁA Paweł Augustyn 300 2.65% 0.00265
Nie
5 10 1 GĄSKA Helena Maria 747 10.96% 0.01096
Tak
5 10 2 ORSZULIK Mirosław Jan 538 7.90% 0.0079
Nie
5 10 3 LUCJAN Marek Jan 1 044 15.32% 0.01532
Tak
5 10 4 KONIECZNY Wiesław 272 3.99% 0.00399
Nie
5 10 5 TEKLA Bogumiła 267 3.92% 0.00392
Nie
5 18 1 GOIK Zdzisław Józef 712 10.45% 0.01045
Tak
5 18 2 SZYMURA Krzysztof Wawrzyniec 356 5.23% 0.00523
Nie
5 18 3 BARCIOK Ewa Krystyna 131 1.92% 0.00192
Nie
5 18 4 NABAGŁO Grażyna 86 1.26% 0.00126
Nie
5 18 5 POLOK Ewa Agnieszka 67 0.98% 0.00098
Nie
5 18 6 CIMAŁA Piotr Łukasz 293 4.30% 0.0043
Nie
5 19 1 BAŃCZYK Roman Tadeusz 954 14.00% 0.014
Tak
5 19 2 PILIS Andrzej Szczepan 565 8.29% 0.00829
Nie
5 19 3 SŁOWIŃSKA Joanna Julia 253 3.71% 0.00371
Nie
5 19 4 KRET Marek Janusz 154 2.26% 0.00226
Nie
5 19 5 KOLANKOWSKA Sylwia Teresa 265 3.89% 0.00389
Nie
5 19 6 SKORUPA Marzena Anna 109 1.60% 0.0016
Nie
  • Statystyka list kandydatów
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Powiat Pszczyński - ogółem 7 121 84 107 550 84 641 72 5 1
Gminy ogółem 6 98 79 107 550 84 641 72 5 1
w tym:
   Gminy powyżej 20 000 mieszkańców 1 23 4 51 083 40 269 31 0 1 0
   Gminy do 20 000 mieszkańców 5 75 75 56 467 44 372 41 5 0 0

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 15 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 20 1
Ogółem 35 2

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 97 44 45% 53 55%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 142 66 46% 76 54%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 173 56 32% 117 68%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta 11 2 18% 9 82%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza 3 1 33% 2 67%
Ogółem 412 166 40% 246 60%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 52 51 53
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców 45 44 46
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 48 49 48
Średnia wieku kandydatów na wójta 54 48 55
Średnia wieku kandydatów na burmistrza 44 43 44
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 39 14 36% 25 64%
30-39 83 37 45% 46 55%
40-59 200 85 43% 115 58%
60+ 90 30 33% 60 67%
Ogółem 412 166 40% 246 60%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 1 0 0% 1 100%
40-59 9 3 33% 6 67%
60+ 4 0 0% 4 100%
Ogółem 14 3 21% 11 79%