Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Okręg nr 1

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Sejmik Województwa Pomorskiego 378427 7 9 71

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ELZANOWSKI Czesław Andrzej 68 Słupsk
2 BATKO Zbigniew Zdzisław 69 Łodzież
3 MAREK Bogumiła 55 Grzymisław
4 BIERNACKA Marlena Anna 37 Nowe Prusy
5 GAJEK Stanisław 69 Kępice
6 KRZEKOTOWSKI Jarosław Andrzej 56 Nowęcin
7 KAWAŁKO-SŁYWKA Maria 62 Tuchomie
8 ZIELIŃSKI Krzysztof Kazimierz 28 Czersk
9 WOLANIN Izabela 48 Wicko

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 CHUDZIK Arkadiusz 24 Słupsk
2 RUDNIK Iwona Dorota 48 Gdańsk
3 PALIWODA Piotr 21 Słupsk
4 WROŃSKA Justyna 41 Starogard Gdański
5 LEWIŃSKI Paweł 31 Słupsk

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WAWROWSKA Danuta Krystyna 62 Grabno
2 KLEINSZMIDT Jan Krzysztof 53 Rzepnica
3 DADEL Marcin Łukasz 37 Słupsk
4 DZIERŻYŃSKI Arkadiusz Wacław 39 Mosty
5 BONNA Leszek Jacek 57 Chojnice
6 MIELEWCZYK Iwona Teresa 53 Osowo Lęborskie
7 SINGER Elżbieta 55 Brusy
8 ŁUCZYCKA Krystyna 60 Człuchów
9 SUŁKOWSKI Andrzej Ireneusz 59 Lębork

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KOBYLIŃSKI Maciej Tadeusz 74 Słupsk
2 ŁUKASZEWICZ Anna Beata 47 Słupsk
3 WÓJTOWICZ Marek Antoni 58 Ustka
4 MACIEJEWSKA Beata Katarzyna 52 Słupsk
5 ATALSKI Bogusław 60 Ustka
6 TERESZCZUK Aleksandra 24 Pobłocie
7 GOMULSKI Andrzej 60 Ustka
8 WRZESIŃSKA-ROŻEK Jolanta Maria 68 Słupsk
9 ŁOSIN Dariusz Bogusław 59 Chojnice

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 LUBIEWSKI Adam Marek 47 Kębłowo
2 STAŻEWSKA Anna Ewa 39 Gdańsk
3 HASKA Dominik Maria 39 Wejherowo
4 PRUSINOWSKA Magdalena 35 Możdżanowo
5 GOWOROWSKI Michał Adam 19 Gdynia
6 SKRZYPIEC Hanna Ewa 29 Sopot
7 ŚWIACKI Daniel 32 Gdynia
8 BOJARSKA Aleksandra Joanna 35 Gdańsk

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SZYMAŃSKI Krzysztof 28 Gdynia
2 LIPSKI Przemysław Emil 52 Lędowo-Osiedle
3 PUZIO Roksana Wiktoria 27 Gdynia
4 UGORENKO Małgorzata 57 Gdańsk
5 KOSIOREK Łukasz Stanisław 31 Gdynia

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 LASKOWSKI Sebastian 43 Słupsk
2 FRANKIEWICZ Stanisław 63 Słupsk
3 ROBAK Mirosław 58 Przewłoka
4 FIGURSKI Aleksander Piotr 31 Słupsk
5 RUDNICKI Zdzisław 53 Słupsk
6 STARCZEWSKA Hanna Regina 58 Siemianice
7 LIPIŃSKA Agnieszka Kamila 36 Kusowo
8 RYBARCZYK Irena Barbara 43 Bytów

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WYSOCKI Zbigniew Maksymilian 34 Gdańsk
2 PRONDZIŃSKI Grzegorz Józef 48 Bytów
3 RUTKOWSKI Robert 39 Słupsk
4 DOŁGOPOŁ Anna Magdalena 35 Słupsk
5 POKRYFKA Paweł Przemysław 20 Gdynia
6 LISZKA Anna 28 Chojnice
7 GLIŃSKA Marcelina Maria 29 Gdynia
8 GORDZIEJ Aleksandra Maria 38 Bolszewo
9 BERNASIEWICZ Aneta Katarzyna 24 Słupsk

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 IRZYKOWSKI Sebastian Michał 42 Słupsk
2 BARZOWSKI Jerzy 67 Rzepnica
3 MALINOWSKI Szymon Jan 21 Wierzchowo Dworzec
4 KACZYŃSKA Mirosława Anna 66 Lębork
5 RUSIN Zbigniew 64 Raciniewo
6 TOBOLSKA Monika 26 Chojnice
7 GANŻUMOW Małgorzata Katarzyna 46 Miastko
8 NOWIŃSKA Wioletta Maria 47 Ustka
9 KOZŁOWSKI Jan 64 Słupsk