Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Okręg nr 3

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Sejmik Województwa Podlaskiego 195375 6 11 75

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KRAJEWSKI Stefan 37 Krajewo Białe
2 GROCHOWSKI Wojciech 47 Grajewo
3 CHABEREK Robert 38 Łomża
4 SZEPELSKA Alina 44 Stara Łomża Przy Szosie
5 SOBIEWSKI Krzysztof 50 Bialiki
6 RYDZEWSKA Anna 25 Szczuczyn
7 PLONA Monika Ewa 35 Dobry Las
8 BRULIŃSKI Dariusz 31 Jakać Borki

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 NOWAK Tadeusz Zenon 62 Łomża
2 KUKLIŃSKA Katarzyna 46 Łomża
3 GRADOWSKI Sławomir 37 Łomża
4 LIPSKA Barbara 66 Białystok
5 SAWŁOWIEC Bogdan Aleksander 69 Białystok
6 GODLEWSKA Sylwia 27 Białystok

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PIORUNEK Jacek 53 Łomża
2 KISIEL Cezary Mikołaj 39 Łomża
3 MINDA Marek Stanisław 68 Łomża
4 METELSKA Izabela 46 Podgórze
5 GRODZKI Piotr 35 Zambrów
6 MICHAŁOWSKA Jadwiga 64 Jedwabne
7 BAGIŃSKA Lucyna 62 Grajewo
8 SAMUL Urszula Bernarda 57 Kolno

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 GROMADZKA Alina 39 Stare Rakowo
2 MODZELEWSKI Piotr 58 Zambrów
3 FABISZEWSKI Paweł 36 Stare Rakowo
4 PONICHTERA Ewa 42 Stara Łomża nad Rzeką
5 BRZÓZKA Mirosław 40 Chełchy
6 ZUZGA Teresa 48 Kąty
7 ŻYJEWSKA Marlena 32 Grabowo
8 SZADURSKI Piotr 29 Rogienice Wielkie

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MAKOWSKA Ewelina 25 Rutki-Kossaki
2 SYDOW Michał 29 Białystok
3 IWANIUK Ewa 55 Białystok
4 WYSOCKI Robert Łukasz 34 Białystok
5 OSTAPOWICZ Sylwia 28 Białystok
6 ALEKSANDROWICZ Igor Łukasz 24 Białystok

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SZYMCZAK Aleksander Krzysztof 64 Grajewo
2 SITKO Adrianna 24 Białystok
3 KROPIEWNICKI Jacek 46 Białystok
4 BRZUZY Magdalena 42 Białystok
5 ROGACZ Maciej 29 Białystok
6 FILIPCZUK Łukasz 35 Białystok
7 PALINNIK Agata Paulina 22 Chwaszczewo

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MODZELEWSKI Andrzej 39 Łomża
2 SURAWSKI Adrian Łukasz 35 Grajewo
3 POZNAŃSKA Anna 41 Zambrów
4 KRUSZYŃSKI Krystian 18 Szczuczyn
5 JANKOWSKI Konstanty Wojciech 61 Łomża
6 KOSIŃSKA Sylwia 35 Grądy
7 POZNAŃSKI Lech 64 Łomża
8 WIŚNIEWSKA-POREDA Żaneta Katarzyna 34 Kolno

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KICIŃSKI Karol Cyprian 42 Białystok
2 KOŁODZIEJCZYK Janina 64 Białystok
3 NIETUPSKI Cezary 41 Białystok
4 KOSACKA Anna 28 Sokółka
5 DANIŁOWSKI Igor 22 Łomża

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 OLBRYŚ Marek 60 Łomża
2 SEKŚCIŃSKI Adam Wojciech 36 Kolno
3 MIECZKOWSKA Wanda Elżbieta 67 Grajewo
4 SEKŚCIŃSKI Marcin Piotr 38 Kolno
5 KOMOROWSKI Marek Adam 58 Zambrów
6 MODZELEWSKI Piotr 32 Łomża
7 FRĄCZEK Ewa 56 Jedwabne
8 ZALEWSKA Barbara 61 Nowogród

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KOMOROWSKI Piotr Paweł 41 Sierzputy-Marki
2 FIERTEK Józef 66 Łomża
3 ZABORSZCZYK Ewa 37 Szczepankowo
4 SZABŁOWSKA Joanna Anna 39 Ratowo-Piotrowo
5 TRZASKA Emil 28 Wierzbowo
6 MOCARSKA Elżbieta Wanda 69 Janczewo

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 DROZDOWSKA Krystyna 44 Budziski
2 PIKULIŃSKA Emilia 37 Łomża
3 BRODOWSKI Tadeusz 55 Kędziorowo
4 RUTKOWSKI Edward 60 Kiełcze-Kopki
5 KOCHANOWSKI Andrzej 58 Grajewo