Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Okręg nr 2

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Sejmik Województwa Podlaskiego 237144 8 10 78

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 CIEŚLUKOWSKI Cezary 56 Suwałki
2 DYJUK Bogdan 58 Augustów
3 KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew 53 Augustów
4 DZIMIDA-CHMIELEWSKA Elżbieta 38 Tauroszyszki
5 GUZEL Maria 55 Szpakowo
6 JĘDZUL Joanna 45 Suwałki
7 KAŹMIERCZAK Małgorzata 38 Wasilków
8 SAWICKI Sławomir 55 Sokółka
9 SOKOŁOWSKI Franciszek 69 Filipów
10 MAGNUSZEWSKI Marian 55 Mońki

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 NASZKIEWICZ Anna 38 Suwałki
2 KWATERSKI Waldemar 55 Zaleskie
3 GNOZA Marcin 39 Suwałki
4 DEMIAŃCZUK Jerzy 48 Augustów
5 RAŚ Andrzej 57 Mońki
6 TALKOWSKI Bronisław 66 Białystok
7 SNARSKA-NIEZNAŃSKA Małgorzata Sara 41 Buda Ruska
8 DOROSZ-GRAJEK Irena 63 Suwałki
9 JANKOWSKA Agnieszka 38 Suwałki
10 MASŁOWSKI Krzysztof Wojciech 61 Suwałki

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MAŃCZUK Tomasz 41 Lipsk
2 ZUB Jadwiga 73 Mońki
3 GAJEWSKI Ryszard Bronisław 67 Suwałki
4 KOZŁOWSKI Henryk 77 Suwałki
5 KOSAKOWSKI Jarosław 57 Augustów
6 JASIONEK Anna 51 Bolcie
7 OKUŁA Maciej 37 Wasilków
8 ŻABICKA-KRAWCZYK Bożena 47 Żabickie
9 BEDNARZ Elżbieta 49 Augustów
10 CHMIELEWSKI Andrzej Eugeniusz 58 Augustów

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BIRGIEL Marcin 35 Suwałki
2 RADUCHA Urszula 28 Białystok
3 GEMBICKI Dżemil 43 Kruszyniany
4 WYSOCKA Kamila Maria 32 Białystok
5 OSIEJEWSKI Jakub 33 Białystok
6 ANDRUKIEWICZ Aleksandra Julia 24 Białystok

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 NOWEL Wiesław 32 Pogorzelec
2 TRYPUS Ryszard 59 Czarna Białostocka
3 GRABOWSKA Monika 31 Wasilków
4 GAJDOWSKI Dariusz 29 Choroszcz
5 ŻOCHOWSKA Marta Agnieszka 35 Białystok
6 SZAŁAŃSKA Ewelina 29 Jałówka

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ZĄBKIEWICZ Jerzy 71 Suwałki
2 GRONDYS Jarosław Janusz 50 Augustów
3 KAZIMIERCZAK Waldemar Konstanty 31 Sejny
4 ZIELENKIEWICZ Ewelina 22 Sokółka
5 LULKIEWICZ Romuald Zygmunt 64 Mońki
6 JAROŚ Joanna 37 Piecki
7 ŁUKOWSKA Emilia 24 Augustów
8 MILEWSKI Tomasz 41 Suwałki
9 ZAWADZKA Małgorzata 41 Koziniec

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BOBIK Joanna 36 Toporki
2 KONCEWICZ Krzysztof 35 Białystok
3 BUDZANOWSKA Marta 30 Białystok
4 KURNICKI Kamil 30 Białystok
5 GRYCUK Grzegorz 32 Białystok

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ŁANCZKOWSKI Romuald 63 Suwałki
2 WNUKOWSKI Paweł 26 Lipsk
3 ZABIELSKA Jadwiga Barbara 61 Mońki
4 MURACKA Agnieszka 36 Nowa Wieś
5 BURNOS Wiesława 59 Stara Moczalnia
6 JANCZEWSKA Alicja Anna 50 Giby
7 GORLO Adam 39 Stary Folwark
8 WDOWIAK Jan Stanisław 58 Zajączkowo Folwark
9 SOŁTYS Agnieszka 48 Kukowo
10 SUTKOWSKI Marcin 33 Sidra

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BASIEWICZ Mirosław 60 Słobódka
2 FLIS Monika 35 Rutka-Tartak
3 DĄBROWSKI Krzysztof 53 Czarna Białostocka
4 FLIS Ryszard 37 Rutka-Tartak
5 ZDANCEWICZ Barbara 65 Sejny
6 OSIECKI Zygmunt 68 Słobódka
7 ŻYZNOWSKA Aneta 36 Ratowo-Piotrowo

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PRZYBOROWSKI Antoni 48 Stare Kiełcze
2 HRYŃ Jarosław 47 Słomianka
3 OKRĄGŁA Janina 58 Augustów
4 MAKAREWICZ Rafał 48 Augustów
5 BARTKOWIAK Ewa 53 Augustów