Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Okręg nr 1

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Sejmik Województwa Podlaskiego 222680 7 12 88

Listy kandydatów

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KIRYLUK Aleksander 68 Białystok
2 KAROLCZUK Marzanna 52 Augustów
3 ZAPOLSKA Edyta 23 Augustów
4 WASILEWSKI Rafał 27 Augustów
5 FIODOROW Kamil 33 Augustów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ŻYLIŃSKI Robert Paweł 44 Białystok
2 SZADKOWSKA Eliza 36 Białystok
3 FREINO Michał Marcin 36 Białystok
4 WIERZBICKA Danuta 64 Białystok
5 KAMIŃSKI Zbigniew Stanisław 57 Białystok
6 GRZEŚ Anna 47 Białystok
7 LEWKO-NINKIEWICZ Dorota Stanisława 49 Białystok
8 RYKOWSKI Grzegorz 72 Białystok
9 NAZARUK-ZDANUCZYK Agnieszka 44 Białystok

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 CYLWIK Monika Inga 45 Białystok
2 WYSZYŃSKI Stanisław Robert 38 Sokółka
3 ŻYŁOWSKI Ireneusz 45 Białystok
4 AKTYL-NOWAK Aniela Anna 63 Łomża
5 MOSZYŃSKI Stanisław Krzysztof 49 Narew
6 POWICHROWSKA Ewa 63 Łomża

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 AUGUSTYN Anna 45 Białystok
2 NIKITOROWICZ Zbigniew 51 Białystok
3 PILECKI Karol 33 Białystok
4 NAZARUK Sławomir 60 Białystok
5 SZCZYGIEŁ-ROGOWSKA Jolanta 60 Białystok
6 PYRKO Paulina 30 Grabówka
7 DWORZAŃSKI Jarosław Zygmunt 63 Białystok
8 KARCZEWSKA Wioletta Maria 50 Białystok
9 KOWALEWSKI Andrzej 59 Białystok

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SZAMATOWICZ Marian Czesław 83 Niewodnica Korycka
2 KARPOWICZ Michał 59 Białystok
3 PIOTROWICZ Jadwiga 60 Białystok
4 DEMIANOWICZ Andrzej 59 Tanica Dolna
5 KONIUSZEWSKA Bogumiła 60 Białystok
6 MATWIEJCZUK Dariusz 48 Białystok
7 JAROCKA Iwona 35 Tanica Górna
8 KUŹMICKI Tomasz 32 Tanica Górna
9 JANUSZEWSKA Elżbieta 69 Białystok

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ROSIŃSKA Katarzyna Ewa 23 Białystok
2 JANOSZKA Grzegorz Jan 36 Białystok
3 SIELAWA Magdalena 28 Białystok
4 FALKOWSKI Przemysław 27 Białystok
5 DOMYSŁAWSKA Urszula 23 Białystok
6 SKOWROŃSKI Adrian 21 Białystok

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WÓJCICKI Wojciech Bolesław 46 Białystok
2 JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz 45 Białystok
3 STYPKA Maciej 30 Białystok
4 CYWIŃSKA Ewa 76 Białystok
5 ROGALEWSKI Grzegorz 53 Białystok
6 RUSIŁOWICZ Agnieszka 34 Białystok
7 TUCHOLSKA Agnieszka 23 Białystok

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 LEOSZKO Marcin Łukasz 38 Białystok
2 TUROSIEŃSKA-DURLIK Katarzyna Monika 37 Białystok
3 GAWROŃSKI Arkadiusz 39 Białystok
4 SZYDŁOWSKA Joanna 68 Białystok
5 DYMKO Łukasz 29 Białystok
6 ZAWISTOWSKA Natalia 26 Wasilków
7 BOJCZUK Aleksander 46 Białystok
8 NIESTERCZUK Magdalena 32 Białystok
9 WASILEWSKI Dariusz Józef 48 Białystok

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WĄDOŁOWSKI Oskar 30 Białystok
2 JAŁOCHA Małgorzata Janina 65 Choroszcz
3 BARANOWSKI Łukasz 29 Bombla
4 PETELSKA Justyna 32 Białystok
5 ZADYKOWICZ Jakub 18 Białystok

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KOSICKI Artur 40 Grabówka
2 KAUFMAN-SUSZKO Elżbieta Maria 70 Białystok
3 KUCHAREWICZ Grzegorz 60 Białystok
4 DĘBSKI Bogusław 65 Białystok
5 HERNIK Teresa 62 Białystok
6 CITKO Marek 44 Białystok
7 KAUC-DMOCHOWSKA Elżbieta 53 Białystok
8 ZABŁUDOWSKI Marcin 26 Bielsk Podlaski
9 ŻALEK Justyna Emilia 43 Białystok

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KREDA Tadeusz 61 Białystok
2 MIŁKOWSKA Sylwia 34 Białystok
3 ROGALSKI Krzysztof 45 Białystok
4 KIRYLUK Anna 72 Białystok
5 CHLABICZ Anna 29 Białystok
6 JAROSŁAWSKI Jerzy 54 Białystok
7 WALENDZIUK Cezary 51 Białystok
8 SURYNOWICZ Tomasz 44 Białystok

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KRASOWSKI Krzysztof 47 Białystok
2 RODZIEWICZ Danuta Wiktoria 64 Grabówka
3 BORATYŃSKI Piotr 76 Białystok
4 SZPAKOWICZ Ewa 44 Białystok
5 BARTCZAK Bożena Józefa 64 Białystok
6 KURZYNA Marek 47 Franki-Piaski