Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 10 265
Wyborców 8 217
Obwodów 5
  • Wybory do Rady Gminy Izabelin
  • Wybory Wójta Gminy Izabelin
  • Wyniki głosowania do rady gminy
  • Wyniki wyborów do rady gminy
  • Wyniki głos. i wyb. Wójta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Gminne Przedszkole w Laskach, ul. 3 Maja 43 Laski stały Tak Laski, Mościska
2 Szkoła Podstawowa, ul. Wojska Polskiego 5 Hornówek stały Tak Izabelin B
3 Szkoła Podstawowa, ul. Wojska Polskiego 5 Hornówek stały Tak Hornówek
4 Centrum Kultury Izabelin, ul. Matejki 21 Izabelin C stały Tak Izabelin C
5 Szkoła Podstawowa, ul. 3 Maja 49 Izabelin C stały Tak Sieraków, Truskaw

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Wieś Mościska oraz następujące ulice wsi Laski: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 37 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 20, Cichowszczyzna nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 15 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 10A, Cyklistów, Łąkowa, Ogrodowa, Podleśna, Pogodna, Pomidorowa, Trzech Sosen. 1 641 3 3
0.0000020000Nr 2 Następujące ulice wsi Laski: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 39 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 22 do końca, Cichowszczyzna nieparzysta numeracja budynków od nr 17 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 12 do końca, Jana Wieczorka nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 19 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 20, Klaudyńska, Klonowa, Księdza Jerzego Wolffa, Młodzieżowa, Pocztowa, Południowa, Przedszkolna, Przeskok, Słoneczna. 1 552 3 3
0.0000030000Nr 3 Następujące ulice wsi Laski: Akacjowa, Antoniego Daszewskiego, Brzozowa, Cicha, Jana Wieczorka nieparzysta numeracja budynków od nr 21 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 22 do końca, Jaworowa, Krótka, Partyzantów, Piaskowa, Poznańska, Sezamkowa, Zielona, Zygmunta Sokołowskiego oraz wszystkie ulice miejscowości Laski-Dąbrowa, stanowiącej część wsi Laski. 1 797 3 3
0.0000040000Nr 4 Następujące ulice wsi Izabelin B: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 7A, Adama Mickiewicza, Bohaterów Kampinosu, Dolina Jozafata, Halszki, Henryka Sienkiewicza parzysta numeracja budynków, Jana Kazimierza, Juliusza Słowackiego, Karola Szymanowskiego, Ketlinga, Kmicica, Księcia Jeremiego, Leśniczówki, Pawła J. Sapiehy nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 7 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 8, Podbipięty nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 7 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 14, Rzędziana, Skrzetuskiego, Stanisława Małachowskiego, Stefana Czarnieckiego, Wołodyjowskiego nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 7 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 8, Zagłoby nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 11 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 8. 1 442 3 3
0.0000050000Nr 5 Następujące ulice wsi Izabelin B: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 9 do końca, Anusi, Augustyna Kordeckiego, Charłampa, Henryka Sienkiewicza nieparzysta numeracja budynków, Hugo Kołłątaja, Jana III Sobieskiego, Jana Zamoyskiego, Jerzego Sebastiana Lubomirskiego, Oleńki, Pawła J. Sapiehy nieparzysta numeracja budynków od nr 9 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 10 do końca, Podbipięty nieparzysta numeracja budynków od nr 7A do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 16 do końca, Rocha Kowalskiego, Soroki, Stanisława Koniecpolskiego, Wołodyjowskiego nieparzysta numeracja budynków od nr 9 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 10 do końca, Zagłoby nieparzysta numeracja budynków od nr 13 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 10 do końca. 1 439 3 3
0.0000060000Nr 6 Następujące ulice wsi Hornowek: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 41, Działkowa, Herbowa, Ogrodowa, Okocimska, Polna, Rolna, Sadowa, Stanisława Pietkiewicza, Stefana Banacha, Szczera, Urocza, Wojska Polskiego, Zakątna. 1 482 3 3
0.0000070000Nr 7 Następujące ulice wsi Hornowek: Boczna, I Poprzeczna, Jagodowa, ks. Wacława Kurowskiego, Lipkowska, Lipowa, Łączna, Malinowa, Poziomkowa, Próżna, Szyszkowa, V Poprzeczna, VI Poprzeczna, VII Poprzeczna, VIII Poprzeczna, IX Poprzeczna, X Poprzeczna, XI Poprzeczna, XII Poprzeczna, XV Poprzeczna, XVI Poprzeczna, XVII Poprzeczna, posesje bez ulicy. 1 457 2 2
0.0000080000Nr 8 Następujące ulice wsi Hornowek: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 43 do końca z wyłączeniem nr 49A, Aneks, Bajkowa, Boiskowa, Janiny i Anieli Miazgowskich, Jeżynowa, Kampinoska, Kasztanowa, Księdza Aleksandra Fedorowicza, Księdza Andrzeja Santorskiego, Kwadrat, Leśna, Piaskowa, Skrajna, Sosnowa, Szkolna, Wesoła, Wrzosowa, Zielona. 1 526 3 3
0.0000090000Nr 9 Następujące ulice wsi Izabelin C: 3 Maja parzysta numeracja budynków od nr 2 do 74, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Kazimierza Tetmajera nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do nr 11 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 18, Projektowana, Prymasowska, Stanisława Augusta Poniatowskiego nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 19 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 14, Zygmunta Krasińskiego nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 87 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 90. 1 556 3 3
0.0000100000Nr 10 Następujące ulice wsi Izabelin C: Aleja Dębów, Brzozowa, Grzybowa, Henryka Siemiradzkiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Jałowcowa, Jana Karola Chodkiewicza nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 23 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 20, Kazimierza Tetmajera nieparzysta numeracja budynków od nr 13 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 20 do końca, Krótka, Leśna, Leśna Polana, Piaskowa, Słoneczna, Stanisława Augusta Poniatowskiego nieparzysta numeracja budynków od nr 21 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 16 do końca, Świerkowa. 1 506 3 3
0.0000110000Nr 11 Następujące ulice wsi Izabelin C: 3 Maja 49A, 3 Maja parzysta numeracja budynków od nr 76 do 96, Ignacego Prądzyńskiego, Jakuba Przyłuskiego, Jana Karola Chodkiewicza nieparzysta numeracja budynków od nr 25 do 33 oraz parzysta numeracja budynków od nr 22 do 32, Józefa Chłopickiego nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do nr 23 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 28, Mikołaja Kopernika, Planty, Początkowa, Sielanki nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 7 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 8, Środkowa, Tadeusza Kościuszki, Zakątna, Zygmunta Krasińskiego nieparzysta numeracja budynków od nr 89 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 92 do końca. 1 564 3 3
0.0000120000Nr 12 Następujące ulice wsi Izabelin C: 3 Maja parzysta numeracja budynków od nr 98 do końca, Jana Karola Chodkiewicza nieparzysta numeracja budynków od nr 35 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 34 do końca, Jana Zygmunta Skrzyneckiego, Józefata Kuncewicza, Józefa Chłopickiego nieparzysta numeracja budynków od nr 25 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 30 do końca, Końcowa, Ludwika Krzywickiego, Mariana Langiewicza, Orła Białego, Rynkowa, Sielanki nieparzysta numeracja budynków od nr 9 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 10 do końca, Sierakowska. 1 549 3 3
0.0000130000Nr 13 Wieś Sieraków oraz następujące ulice wsi Truskaw: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 7, Działkowa, Księdza Andrzeja Santorskiego, ks. Jerzego Popiełuszki, Leona Ptasińskiego, Leśnej Polanki, Lipkowska nieparzysta numeracja budynków od nr 27 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 36 do końca, Mokre Łąki, Przecinka, Sarenki, Sory. 1 509 3 3
0.0000140000Nr 14 Następujące ulice wsi Truskaw: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 9 do 115 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 104, Krucza, Lipkowska nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 25 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 34, Łabędzia, Parkowa, Południowa nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 81 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 112, Północna nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 103 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 112. 1 581 3 3
0.0000150000Nr 15 Następujące ulice wsi Truskaw: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 117 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 106 do końca, Bobrowa, Bociania, Borzęcińska, Czesława Skibińskiego, Dzika, Leśniczówka Zaborów, Lisia, Łosia, Mały Truskaw, Olszowa, Piotra Falińskiego, Pociecha, Południowa nieparzysta numeracja budynków od nr 83 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 114 do końca, Północna nieparzysta numeracja budynków od nr 105 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 114 do końca, Żurawia, posesje bez ulicy. 1 616 3 3
Podsumowanie 15 8 217 44 44

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14
18 KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM KW MIESZKAŃCY RAZEM 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15
19 KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN KW FORUM SAMORZĄDOWE GMIN 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
3 ZMARZLAK Dorota 44 Wyższe zawodowe KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM Izabelin C
1 KOC Krzysztof 32 Wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Laski
2 ZIELIŃSKA Grażyna 61 Wyższe KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN Izabelin C

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 644 405 404 62.89% 62.89
401 99.26% 99.26
Tak
2 553 317 317 57.32% 57.32
315 99.37% 99.37
Tak
3 799 534 536 66.83% 66.83
531 99.07% 99.07
Tak
4 444 297 297 66.89% 66.89
294 98.99% 98.99
Tak
5 443 307 307 69.30% 69.30
304 99.02% 99.02
Tak
6 483 335 333 69.36% 69.36
330 99.10% 99.10
Tak
7 457 295 297 64.55% 64.55
282 94.95% 94.95
Tak
8 528 360 360 68.18% 68.18
356 98.89% 98.89
Tak
9 559 403 402 72.09% 72.09
391 97.26% 97.26
Tak
10 508 359 363 70.67% 70.67
360 99.17% 99.17
Tak
11 564 392 392 69.50% 69.50
383 97.70% 97.70
Tak
12 549 396 396 72.13% 72.13
394 99.49% 99.49
Tak
13 510 265 264 51.96% 51.96
257 97.35% 97.35
Tak
14 582 363 364 62.37% 62.37
359 98.63% 98.63
Tak
15 617 387 386 62.72% 62.72
376 97.41% 97.41
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 077 14 20.20% 20.20
18 KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM 2 581 15 48.40% 48.40
19 KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN 1 675 15 31.41% 31.41

Rada Gminy Izabelin - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 10 GROMADOWSKA Anna Maria 107 26.68% 26.6826.68
Nie
1 18 18 KARCZMAREK Michał 201 50.12% 50.1250.12
Tak
1 19 19 KARCZMAREK Danuta 93 23.19% 23.1923.19
Nie
2 10 10 RAWA Małgorzata Marianna 62 19.68% 19.6819.68
Nie
2 18 18 MACIAS Józef Stanisław 177 56.19% 56.1956.19
Tak
2 19 19 RUSSEK Joanna 76 24.13% 24.1324.13
Nie
3 10 10 KOC Krzysztof 154 29.00% 29.0029.00
Nie
3 18 18 MARKIEWICZ Krzysztof 200 37.66% 37.6637.66
Tak
3 19 19 DOMAŃSKI Włodzimierz 177 33.33% 33.3333.33
Nie
4 10 10 DUDA Liliana 43 14.63% 14.6314.63
Nie
4 18 18 DZIEWICKI Piotr Paweł 145 49.32% 49.3249.32
Tak
4 19 19 WRÓBEL Waldemar Paweł 106 36.05% 36.0536.05
Nie
5 10 10 KWIATKOWSKA Gabriela Alicja 43 14.14% 14.1414.14
Nie
5 18 18 WOJCIECHOWSKI Arkadiusz Jacek 119 39.14% 39.1439.14
Nie
5 19 19 SKOWROŃSKA Teresa Iwona 142 46.71% 46.7146.71
Tak
6 10 10 DĄBROWSKI Grzegorz Tomasz 66 20.00% 20.0020.00
Nie
6 18 18 WIŚNIEWSKA Małgorzata Anna 158 47.88% 47.8847.88
Tak
6 19 19 SZKIŁŁĄDŹ Marek Jerzy 106 32.12% 32.1232.12
Nie
7 18 18 PIEKARSKA Małgorzata Zofia 210 74.47% 74.4774.47
Tak
7 19 19 LICHACZEWSKI Mirosław 72 25.53% 25.5325.53
Nie
8 10 10 MĄCZKA - LEONHARDT Artur Tomasz 58 16.29% 16.2916.29
Nie
8 18 18 SZCZESIAK Bogdan Zbigniew 237 66.57% 66.5766.57
Tak
8 19 19 BYKOWSKA Bożena 61 17.13% 17.1317.13
Nie
9 10 10 MOGILNICKI Lech Jerzy 101 25.83% 25.8325.83
Nie
9 18 18 WOJCIECHOWSKA Anna Katarzyna 135 34.53% 34.5334.53
Nie
9 19 19 SZYMCZAK Ryszard Tadeusz 155 39.64% 39.6439.64
Tak
10 10 10 LEŚNIOWSKA Krystyna 101 28.06% 28.0628.06
Nie
10 18 18 PIETRAK Justyna Anna 152 42.22% 42.2242.22
Tak
10 19 19 GRZYBOWSKA Monika Halina 107 29.72% 29.7229.72
Nie
11 10 10 SOBIECKI Jacek 82 21.41% 21.4121.41
Nie
11 18 18 KOWALSKA Jolanta Sabina 193 50.39% 50.3950.39
Tak
11 19 19 TOMAS Grzegorz 108 28.20% 28.2028.20
Nie
12 10 10 ONUFRUK Grażyna 51 12.94% 12.9412.94
Nie
12 18 18 BIAŁAS Joanna Katarzyna 232 58.88% 58.8858.88
Tak
12 19 19 PONIATOWSKA Małgorzata Edyta 111 28.17% 28.1728.17
Nie
13 10 10 LEWICKI Marek Wojciech 34 13.23% 13.2313.23
Nie
13 18 18 SIELCZAK Paweł Radosław 93 36.19% 36.1936.19
Nie
13 19 19 FLUDER-WASILEWSKA Grażyna 130 50.58% 50.5850.58
Tak
14 10 10 ZALEWSKI Sebastian 69 19.22% 19.2219.22
Nie
14 18 18 BYKOWSKA Patrycja Katarzyna 144 40.11% 40.1140.11
Nie
14 19 19 KANAREK Wojciech 146 40.67% 40.6740.67
Tak
15 10 10 JAGODZIŃSKI Sławomir 106 28.19% 28.1928.19
Nie
15 18 18 STEMPKOWSKI Tomasz 185 49.20% 49.2049.20
Tak
15 19 19 CIEĆWIERZ Edward 85 22.61% 22.6122.61
Nie

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 077 14 0 20.20% 20.20
18 KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM 2 581 15 11 48.40% 48.40
19 KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN 1 675 15 4 31.41% 31.41

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KOC Krzysztof 32 Wyższe Laski, 993 18.45 Nie
2 ZIELIŃSKA Grażyna 61 Wyższe Izabelin C, 1 983 36.85 Druga tura
3 ZMARZLAK Dorota 44 Wyższe zawodowe Izabelin C, 2 405 44.69 Druga tura

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Gminne Przedszkole w Laskach, ul. 3 Maja 43 Laski stały 1 996 1 256 1 255 62.93% 62.93
1 246 99.28%
2 Szkoła Podstawowa, ul. Wojska Polskiego 5 Hornówek stały 887 604 604 68.09% 68.09
600 99.34%
3 Szkoła Podstawowa, ul. Wojska Polskiego 5 Hornówek stały 1 468 990 989 67.44% 67.44
984 99.49%
4 Centrum Kultury Izabelin, ul. Matejki 21 Izabelin C stały 2 180 1 552 1 550 71.19% 71.19
1 542 99.48%
5 Szkoła Podstawowa, ul. 3 Maja 49 Izabelin C stały 1 709 1 015 1 015 59.39% 59.39
1 009 99.41%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 10 265 8 217 5 1