Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 7 287
Wyborców 5 872
Obwodów 7
  • Wybory do Rady Gminy Staroźreby
  • Wybory Wójta Gminy Staroźreby
  • Wyniki głosowania do rady gminy
  • Wyniki wyborów do rady gminy
  • Wyniki głos. i wyb. Wójta
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego, 4 Smardzewo stały Tak Aleksandrowo, Mikołajewo: (Smardzewo, Teodorowo)
2 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza, 26 Przeciszewo stały Nie Dąbrusk: (Mrówczewo), Stoplin, Nowe Staroźreby, Sędek, Przeciszewo-Kolonia, Przeciszewo, Mieczyno, Bromierz, Nowy Bromierz
3 Szkoła Podstawowa w Staroźrebach, Sala gimnastyczna, Szkolna 7 Staroźreby stały Nie Przedpełce: (Opatówiec), Słomkowo, Staroźreby-Hektary, Zdziar Mały: (Zdziar Las), Bromierzyk, Nowy Bromierzyk, Worowice-Wyroby
4 Szkoła Podstawowa w Staroźrebach, Hala sportowa, Szkolna 7 Staroźreby stały Tak Staroźreby-ul. (Sportowa, Klonowa, Lipowa, Akacjowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Brzozowa, Jodłowa, Mostowa, (Staroźreby-Kolonia), Staroźreby ul: (Targowa, Trzydziestolecia, Wiatraczna, Kościelna), Staroźreby ul: (Fryderyka Chopina, Piękna, Jesienna, Strażacka, Mikołaja Kopernika, Młodzieżowa, Chabrowa, 11 Listopada, Jaśminowa, Słoneczna, Marii Skłodowskiej, Janusza Korczaka, Północna, Kwiatowa, Spokojna, Zacisze) , Staroźreby: (ul. Szkolna, Sienkiewicza, Kościuszki, Plac Bojowników, Krótka, Wieczorka, Płocka), Staroźreby ul. (Polna, Wiosenna, Tęczowa, Partyzantów, Żwirki i Wigury, Głowackiego, Parkowa)
5 Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Dłużniewskiego, Hala Sportowa, ul. Szkolna 6 Nowa Góra stały Tak Zdziar Wielki, Przedbórz: (Grabina), Dłużniewo: (Dłużniewo Duże, Dłużniewo Małe), Kierz, Goszczyno, Brudzyno, Strzeszewo, Rostkowo: (Rostkowo-Orszymowice), Krzywanice: (Krzywanice-Trojany), Karwowo-Podgórne: (Żochowo Stare), Płonna: (Żochówek), Bylino: (Nowe Żochowo, Krawieczyn), Sarzyn: (Zdziar-Łopatki), Begno.
6 Remiza OSP Nowa Góra, ul. Płocka 22 Nowa Góra stały Nie Góra: (Nowa Góra, Marychnów)
7 Świetlica wiejska w Nowej Wsi, 7B Nowa Wieś stały Tak Rogowo, Nowa Wieś: (Piączyn), Szulbory: (Ostrzykowo, Ostrzykówek).

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 Aleksandrowo, Mikołajewo: (Smardzewo, Teodorowo) 1 364 2 2
0.0000020000Nr 2 Przedpełce: (Opatówiec), Słomkowo, Staroźreby-Hektary, Zdziar Mały: (Zdziar-Las) 1 329 2 2
0.0000030000Nr 3 Dąbrusk: (Mrówczewo), Stoplin, Nowe Staroźreby, Sędek, Przeciszewo-Kolonia 1 341 2 2
0.0000040000Nr 4 Przeciszewo, Mieczyno, Bromierz, Nowy Bromierz. 1 323 3 3
0.0000050000Nr 5 Bromierzyk, Nowy Bromierzyk, Worowice-Wyroby 1 356 2 2
0.0000060000Nr 6 Zdziar Wielki, Przedbórz: (Grabina), Dłużniewo: (Dłużniewo Duże, Dłużniewo Małe), Kierz, Goszczyno. 1 454 2 2
0.0000070000Nr 7 Brudzyno, Strzeszewo, Rostkowo: (Rostkowo-Orszymowice), Krzywanice: (Krzywanice-Trojany) 1 402 2 2
0.0000080000Nr 8 Karwowo-Podgórne: (Żochowo Stare), Płonna: (Żochówek), Bylino: (Nowe Żochowo, Krawieczyn), Sarzyn: (Zdziar-Łopatki), Begno 1 488 2 2
0.0000090000Nr 9 Góra: (Nowa Góra, Marychnów). 1 512 4 4
0.0000100000Nr 10 Rogowo, Nowa Wieś: (Piączyn), Szulbory: (Ostrzykowo, Ostrzykówek) 1 477 2 2
0.0000110000Nr 11 Staroźreby-(ulice: Sportowa, Klonowa, Lipowa, Akacjowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Brzozowa, Jodłowa, Mostowa (Staroźreby-Kolonia) 1 308 3 3
0.0000120000Nr 12 Staroźreby-ulice: (Targowa, Trzydziestolecia, Wiatraczna, Kościelna). 1 336 1 1
0.0000130000Nr 13 Staroźreby-ulice: (Fryderyka Chopina, Piękna, Jesienna, Strażacka, Mikołaja Kopernika, Młodzieżowa, Chabrowa, 11 Listopada, Jaśminowa, Słoneczna, Marii Skłodowskiej, Janusza Korczaka, Północna, Kwiatowa, Spokojna, Zacisze). 1 423 3 3
0.0000140000Nr 14 Staroźreby-ulice: (Szkolna, Sienkiewicza, Kościuszki, Plac Bojowników, Krótka, Wieczorka, Płocka). 1 470 2 2
0.0000150000Nr 15 Staroźreby-ulice: (Polna, Wiosenna, Tęczowa, Partyzantów, Żwirki i Wigury, Głowackiego, Parkowa). 1 289 2 2
Podsumowanie 15 5 872 34 34

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KOMITET WYBORCZY PSL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14
5 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM KKW SLD LEWICA RAZEM 1 1
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 KWW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 11
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY GMINY STAROŹREBY KWW SPOŁECZNICY GMINY STAROŹREBY 1 1 2
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MIESZKAŃCY STAROŹREB” KWW „MIESZKAŃCY STAROŹREB” 1 1
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JACKA PIEGATA" KWW JP 1 1
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD KWW NASZ SAMORZĄD 1 1
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ JARCZYŃSKI - W TROSCE O MIESZKAŃCÓW I OTOCZENIE KWW WTOMIO 1 1
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZRZESZENI DLA MIESZKAŃCÓW KWW NIEZRZESZENI DLA MIESZKAŃCÓW 1 1
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY BROMIERZ KWW NOWY BROMIERZ 1 1

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 GROSZEWSKI Kamil 31 Wyższe administracyjne KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 Staroźreby
2 STRADOMSKI Józef 65 średnie rolnicze KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Polskie Stronnictwo Ludowe Staroźreby

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 365 231 231 63.29% 0.06329
215 93.07% 0.09307
Tak
2 329 167 167 50.76% 0.05076
166 99.40% 0.0994
Tak
3 341 167 167 48.97% 0.04897
163 97.60% 0.0976
Tak
4 323 183 183 56.66% 0.05666
176 96.17% 0.09617
Tak
5 356 182 182 51.12% 0.05112
175 96.15% 0.09615
Tak
6 454 252 252 55.51% 0.05551
236 93.65% 0.09365
Tak
7 402 240 240 59.70% 0.0597
231 96.25% 0.09625
Tak
8 488 244 244 50.00% 0.05
234 95.90% 0.0959
Tak
9 512 318 318 62.11% 0.06211
313 98.43% 0.09843
Tak
10 477 268 268 56.18% 0.05618
257 95.90% 0.0959
Tak
11 308 190 190 61.69% 0.06169
188 98.95% 0.09895
Tak
12 Bez głosowania Nie
13 423 276 276 65.25% 0.06525
272 98.55% 0.09855
Tak
14 470 261 261 55.53% 0.05553
255 97.70% 0.0977
Tak
15 289 148 148 51.21% 0.05121
139 93.92% 0.09392
Tak

Rada Gminy Staroźreby - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 2 KAŹMIRSKA Krystyna Janina 146 67.91% 0.06791
Tak
1 17 17 FRANCZAK Adam 69 32.09% 0.03209
Nie
2 2 2 SKIERSKI Andrzej 77 46.39% 0.04639
Nie
2 17 17 WIŚNIEWSKI Artur 89 53.61% 0.05361
Tak
3 2 2 SOBCZAK Jadwiga 77 47.24% 0.04724
Nie
3 17 17 JARCO Jacek Robert 86 52.76% 0.05276
Tak
4 2 2 KLIMKIEWICZ Kazimierz 54 30.68% 0.03068
Nie
4 17 17 DĄBROWSKI Grzegorz Roman 79 44.89% 0.04489
Tak
4 24 24 WICIŃSKA Halina 43 24.43% 0.02443
Nie
5 2 2 PIASECKA Ewa Adela 125 71.43% 0.07143
Tak
5 17 17 ZAWŁOCKI Marcin 50 28.57% 0.02857
Nie
6 2 2 ADAMSKI Adam Wojciech 110 46.61% 0.04661
Nie
6 17 17 JĘDRZEJEWSKI Stanisław Grzegorz 126 53.39% 0.05339
Tak
7 2 2 NOWAKOWSKI Dominik Roman 99 42.86% 0.04286
Nie
7 17 17 MOSSAKOWSKI Sławomir Zygmunt 132 57.14% 0.05714
Tak
8 2 2 JĘDRZEJCZAK Leszek 76 32.48% 0.03248
Nie
8 17 17 SIEDLICH Daniel 158 67.52% 0.06752
Tak
9 2 2 CYBULSKI Andrzej 72 23.00% 0.023
Nie
9 5 5 BOŻYKOWSKA Maria 39 12.46% 0.01246
Nie
9 17 17 PAWŁOWSKI Zbigniew Paweł 165 52.72% 0.05272
Tak
9 20 20 PIEGAT Jacek 37 11.82% 0.01182
Nie
10 2 2 DWOJEWSKI Krzysztof Wacław 133 51.75% 0.05175
Tak
10 17 17 PESSEL Seweryn Stefan 124 48.25% 0.04825
Nie
11 2 2 SIEDLICH Danuta Wanda 30 15.96% 0.01596
Nie
11 18 18 KINALSKI Łukasz 129 68.62% 0.06862
Tak
11 21 21 JAKÓBIAK Iwona 29 15.43% 0.01543
Nie
12 19 19 KOWALAK Krzysztof Szczepan Bez głosowania Tak
13 2 2 KARPIŃSKI Tomasz 136 50.00% 0.05
Tak
13 22 22 JARCZYŃSKI Łukasz 54 19.85% 0.01985
Nie
13 23 23 RYZIŃSKA Małgorzata 82 30.15% 0.03015
Nie
14 2 2 KOZIŃSKI Wojciech 89 34.90% 0.0349
Nie
14 17 17 GROSZEWSKI Kamil 166 65.10% 0.0651
Tak
15 2 2 PIKALSKI Grzegorz 74 53.24% 0.05324
Tak
15 18 18 MATUSIAK Włodzimierz Piotr 65 46.76% 0.04676
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 GROSZEWSKI Kamil 31 Wyższe administracyjne Staroźreby, 1 856 56.81 Tak
2 STRADOMSKI Józef 65 średnie rolnicze Staroźreby, 1 411 43.19 Nie

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego, 4 Smardzewo stały 365 231 231 63.29% 0.06329
219 94.81%
2 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza, 26 Przeciszewo stały 664 352 352 53.01% 0.05301
346 98.30%
3 Szkoła Podstawowa w Staroźrebach, Sala gimnastyczna, Szkolna 7 Staroźreby stały 685 350 350 51.09% 0.05109
346 98.86%
4 Szkoła Podstawowa w Staroźrebach, Hala sportowa, Szkolna 7 Staroźreby stały 1 826 1 088 1 088 59.58% 0.05958
1 062 97.61%
5 Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Dłużniewskiego, Hala Sportowa, ul. Szkolna 6 Nowa Góra stały 1 344 736 736 54.76% 0.05476
715 97.15%
6 Remiza OSP Nowa Góra, ul. Płocka 22 Nowa Góra stały 512 318 318 62.11% 0.06211
315 99.06%
7 Świetlica wiejska w Nowej Wsi, 7B Nowa Wieś stały 477 267 267 55.97% 0.05597
264 98.88%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 7 287 5 872 7 1