Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

Okręg nr 1

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Rada Powiatu Lipskiego 9598 5 5 34

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PĘZIOŁ-BORCUCH Marta 31 Lipsko
2 KOSNO Tomasz Wiktor 57 Lipsko
3 KWAPIŃSKA Renata Anna 50 Szymanów
4 PASTUSZKA Tomasz Zbigniew 47 Lipa-Krępa
5 MAZUR Mirosław Robert 46 Józefów
6 PIETRUSZKA Julia Bożena 24 Krępa Kościelna

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 POTRZĄSAJ Łukasz 41 Małgorzacin
2 BALUK Ewelina 30 Wola Solecka Pierwsza
3 PAWŁOWSKI Piotr 33 Lipa-Krępa
4 KRASIŃSKI Wojciech 32 Lipsko
5 KOŚCIELECKA-BAJKOWSKA Irena Stanisława 66 Lipsko
6 KOSIŃSKI Tadeusz Wacław 55 Lipsko
7 NOWAK Urszula Lucyna 53 Lipsko

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SOSNOWSKI Józef 61 Lipsko
2 ŚMIECIUCH Sławomir Robert 53 Wólka
3 KOWALSKA Renata 46 Śląsko
4 TKACZYK Katarzyna Aneta 46 Lipsko
5 PISAREK Franciszek Andrzej 64 Boży Dar
6 WĘGŁOWSKI Kamil 33 Lipsko
7 WIECZOREK-SZMAJDA Barbara Janina 63 Lipsko

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 CYRAN Jan Piotr 62 Lipsko
2 DYGAS Artur Łukasz 41 Lipsko
3 STEMPIEŃ Tomasz Piotr 39 Krępa Kościelna
4 WIĘCŁAW Agnieszka Monika 43 Katarzynów
5 GOŁDA Ewa 43 Lipsko
6 SZMAJDA Ewa 39 Walentynów
7 GORGOŃ Łukasz Grzegorz 39 Lipsko

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PASEK Jerzy 59 Lipsko
2 ŁATA Marek Dariusz 53 Lipsko
3 KMIECIK Justyna 38 Walentynów
4 ADAMCZEWSKA Żaneta 33 Lipsko
5 GUDEK Piotr Andrzej 46 Lipsko
6 KOŁSUT Beata 48 Krępa Kościelna
7 PĘKAŁA Tadeusz 59 Lipsko