Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Okręg nr 2

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Rada Powiatu Kutnowskiego 11477 3 8 38

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 ROSIAK Władysław 72 Baby 137 2.42
2.42% Nie
2 KACPRZAK Elżbieta Ewa 63 Suchodoły 101 1.78
1.78% Nie
3 AUGUSTYNIAK Rafał Andrzej 42 Kutno 198 3.49
3.49% Nie
4 PAŁASIŃSKI Janusz Kazimierz 67 Wola Pierowa 58 1.02
1.02% Nie
5 WOJTCZAK Janina 63 Krośniewice 21 0.37
0.37% Nie
Razem 515
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 515

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 MARCINIAK Tomasz 45 Krośniewice 578 10.19
10.19% Tak
2 KOTLIŃSKA Ewa Antonina 66 Krośniewice 224 3.95
3.95% Nie
3 GAWRYSIAK Miłosz 29 Kutno 122 2.15
2.15% Nie
4 AMIŁOWSKI Witold Franciszek 41 Krośniewice 78 1.38
1.38% Nie
5 PIASECKA Sylwia Julia 37 Nowe Ostrowy 84 1.48
1.48% Nie
Razem 1 086
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 1 086

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 MIKOŁAJCZYK Sławomir 60 Krośniewice 239 4.21
4.21% Nie
2 ZDZIARSKI Krzysztof 62 Bzówki 102 1.80
1.80% Nie
3 RADWAŃSKA Elżbieta Barbara 51 Krośniewice 24 0.42
0.42% Nie
Razem 365
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 365

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 STELMASIAK Aneta 42 Bielawki 32 0.56
0.56% Nie
2 MIKLAS Mirosław Kazimierz 52 Grochówek 23 0.41
0.41% Nie
3 GRZANKOWSKI Piotr Michał 47 Nowe Ostrowy 328 5.78
5.78% Nie
4 WAWRZYNIAK Anna 60 Kajew 33 0.58
0.58% Nie
5 GOLONKA Michał Karol 42 Wyręby Siemienickie 15 0.26
0.26% Nie
Razem 431
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 431

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 SZARWAS Andrzej 61 Augustopol 655 11.55
11.55% Tak
2 WALCZEWSKI Tomasz Marek 37 Nowe 837 14.76
14.76% Tak
3 PASTURCZAK Sylwia 37 Krośniewice 60 1.06
1.06% Nie
4 ŁUCZAK Jarosław Zbigniew 39 Krośniewice 164 2.89
2.89% Nie
5 ORLIKOWSKA Aneta Ewa 34 Krośniewice 179 3.16
3.16% Nie
Razem 1 895
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 1 895

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SAMORZĄDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 FIRADZA Zbigniew Krzysztof 41 Kajew 185 3.26
3.26% Nie
2 LEJSZA Elżbieta 54 Nowe Ostrowy 23 0.41
0.41% Nie
3 SŁAWIŃSKI Artur 39 Bzówki 51 0.90
0.90% Nie
4 CHOJNACKA Agnieszka 44 Krośniewice 28 0.49
0.49% Nie
5 DĄBROWICZ Andrzej Zenon 65 Krośniewice 45 0.79
0.79% Nie
Razem 332
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 332

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY KOMITET OBYWATELSKI.PL

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 SPRYSZYŃSKI Jacek Marek 49 Ostrówki 410 7.23
7.23% Nie
2 BRUDNOWSKI Zdzisław Włodzimierz 69 Wołodrza 167 2.94
2.94% Nie
3 CZUPRYNIAK Jacek Michał 49 Dąbrowice 96 1.69
1.69% Nie
4 WASZKIEWICZ Emilia 42 Wymysłów 118 2.08
2.08% Nie
5 PIETRZYKOWSKA Anna Magdalena 39 Krośniewice 59 1.04
1.04% Nie
Razem 850
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 850

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 BŁASZCZYK Jacek Robert 43 Kopy 37 0.65
0.65% Nie
2 WOJTCZAK Witold Stanisław 57 Ostrowy 19 0.33
0.33% Nie
3 KAWKA Dorota Stanisława 56 Rdutów 99 1.75
1.75% Nie
4 WOLSKI Henryk Andrzej 61 Krośniewice 34 0.60
0.60% Nie
5 KOWALSKA Marzena Marianna 50 Grodno 9 0.16
0.16% Nie
Razem 198
Liczba głosów ważnych oddanych na listę 198