Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Okręg nr 2

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Sejmik Województwa Łódzkiego 319750 5 12 73

Listy kandydatów

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WALCZYK Artur Jan 41 Zgierz
2 PIECHOCKI Dariusz Robert 46 Zgierz
3 SADOWSKA Urszula 57 Zgierz
4 FRYDRYSIAK Renata 43 Zgierz
5 AUGUSTYNIAK Artur 28 Kania Góra

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SZPAKOWSKI Dariusz Jarosław 58 Cedrowice-Parcela
2 PACHOLSKI Michał Tomasz 32 Łęczyca
3 WOŁOSZYN Paweł Tadeusz 61 Żychlin
4 MOTYLIŃSKA Bożena 61 Wola Błędowa
5 PIETRZAK Maria Wanda 69 Szymanowice
6 MIKOŁAJCZYK Anna 61 Żychlin
7 MYCZKA Andrzej 62 Bednary

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MIGALA Anna Gabriela 30 Łódź
2 GAJEWSKI Aleksander Grzegorz 19 Klęk
3 DĘBIŃSKA Sylwia Weronika 33 Łódź
4 ZEMLER Norbert Maria 28 Łódź
5 KAMEDUŁA Anna Maria 30 Łódź
6 ROŻNOWSKI Marcin Kazimierz 39 Łódź

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 JOŃSKI Dariusz 39 Łódź
2 RAFALSKA Ilona Maria 45 Aleksandrów Łódzki
3 LEWANDOWSKA Iwona Elżbieta 57 Łódź
4 GROEGER Martin Józef 28 Łódź
5 WÓJCIK Zbigniew 57 Łowicz
6 WRÓBLEWSKI Marek Henryk 67 Zgierz
7 STRUMIAN Edyta Grażyna 45 Głowno

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ADAMSKA-MAKOWSKA Anna Małgorzata 44 Łódź
2 BARANOWSKI Bogdan 52 Kutno
3 CZAJKA Aneta 44 Łowicz
4 CHLEBNA Wanda 71 Mieczysławów
5 SZYDLIK Grzegorz 46 Lipka
6 MAMIŃSKA Zuzanna Wanda 18 Zgierz
7 CIEŚLAK Janusz Antoni 59 Rąbień

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MIRYS Mateusz Piotr 30 Zgierz
2 BARTOCHOWSKA Grażyna Maria 65 Łódź
3 ROGALSKI Piotr 32 Łódź
4 BABSKA Justyna 31 Łódź
5 GRABSKI Rafał 21 Sobień
6 SZEWCZYK Daria Magdalena 27 Łódź

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SOBCZAK Justyna 29 Aleksandrów Łódzki
2 KARASIEWICZ Andrzej Damian 20 Siemianów
3 ZAREMBA Krzysztof Piotr 23 Łęczyca
4 SKOWRONEK Angelika 22 Krępa
5 BEDNAREK Krzysztof Jan 62 Łódź

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MIKLAS Krzysztof 70 Michałówek
2 CZWAJDA Liliana Maria 39 Ozorków
3 ZIÓŁKOWSKA Justyna 25 Kutno
4 OLCZAK Dariusz Jan 33 Łęczyca
5 ŁUCZAK-FILIPEK Bogumiła Katarzyna 43 Zgierz
6 KOŹLIK Marta 37 Głowno
7 CHOŁUJ Jacek 50 Łowicz

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WANDACHOWICZ Krystian 24 Odechów
2 UTECHT Bożena Teresa 53 Sieradz
3 SZOSZKIEWICZ Anna 43 Chociszew
4 KĘDZIERSKA Ewa 46 Pabianice
5 MUSZYŃSKI Jakub 55 Chwalborzyce

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ANTCZAK Alicja Elżbieta 51 Głowno
2 BARYŁA Robert Piotr 44 Kutno
3 LINKOWSKI Zbigniew Sylwester 26 Zgierz
4 GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert 44 Wola Kałkowa
5 NICIAK Ewelina Elżbieta 28 Leźnica Mała
6 ŚMIAŁEK Jolanta Krystyna 52 Kutno
7 WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan 52 Wicie

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KLIMCZAK Kamil Michał 23 Zgierz
2 PERSOWSKI Krzysztof Tadeusz 30 Łęczyca
3 KUBIAK Bożenna Zofia 63 Ozorków
4 KUCHARSKA Agata Maria 30 Stryków
5 WŁOSTEK Jarosław Maciej 39 Wola Mąkolska

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 OLEJNICZAK Bogusław Andrzej 54 Mięsośnia
2 JÓŹWIAK Katarzyna Monika 22 Łubno
3 BALCERAK Tomasz 59 Aleksandrów Łódzki
4 SZAŁKIEWICZ Sławomir 47 Suchodębie
5 DURKA Zofia 77 Łódź
6 WAWRZYNIAK Magdalena Małgorzata 42 Aleksandrów Łódzki