Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wyszczególnienie Dane
Skrót nazwy KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Typ komitetu Komitet wyborczy partii politycznej
Adres Nowogrodzka 84/86, 02-018 Warszawa
Pełnomocnik wyborczy Krzysztof Sobolewski
Pełnomocnik finansowy Teresa Schubert
Adres strony www http://www.komitetwyborczy.pis.org.pl
  • Informacje o kandydatach
  • Wyniki wyborów

Rada Gminy Lesznowola

Zarejestrowani kandydaci

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%) Status
Okręg nr 1 6 3 50.00 3 50.00 1
Okręg nr 2 7 3 42.86 4 57.14 1
Okręg nr 3 6 3 50.00 3 50.00 1

Wiek kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn Najstarszy Najmłodszy
Okręg nr 1 53 55 51 63 39
Okręg nr 2 38 30 43 54 20
Okręg nr 3 45 52 38 69 33

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 3 2 67% 1 33%
30-39 5 2 40% 3 60%
40-59 9 3 33% 6 67%
60+ 2 2 100% 0 0%
Ogółem 19 9 47% 10 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 0 0 0% 0 0%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 0 0 0% 0 0%

Wybory do Rady Gminy Lesznowola

Lista nr 10 [ Okręg nr 1 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 soszynzski bartlzomiej ludwikSOSZYŃSKI Bartłomiej Ludwik 55 Mysiadło 200 0.00539
5.39% Tak
2 zielinzski michalzZIELIŃSKI Michał 39 Nowa Iwiczna 154 0.00415
4.15% Nie
3 turczynzska-strezk anna beataTURCZYŃSKA-STRĘK Anna Beata 50 Mysiadło 64 0.00172
1.72% Nie
4 szatkowska zofiaSZATKOWSKA Zofia 63 Mysiadło 41 0.0011
1.10% Nie
5 budny boguslzawaBUDNY Bogusława 50 Mysiadło 22 0.00059
0.59% Nie
6 marczak zbigniew boleslzawMARCZAK Zbigniew Bolesław 57 Stara Iwiczna 46 0.00124
1.24% Nie

Lista nr 10 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 lzupinzski krzysztofŁUPIŃSKI Krzysztof 54 Lesznowola 242 0.00567
5.67% Tak
2 adamiak grzegorz robertADAMIAK Grzegorz Robert 48 Łoziska 115 0.0027
2.70% Nie
3 szymanzska malzgorzata ewaSZYMAŃSKA Małgorzata Ewa 29 Lesznowola 49 0.00115
1.15% Nie
4 gazgalza pawelz wieslzawGĄGAŁA Paweł Wiesław 20 Lesznowola 42 0.00098
0.98% Nie
5 lichowski jacek wojciechLICHOWSKI Jacek Wojciech 50 Kolonia Lesznowola 166 0.00389
3.89% Nie
6 wasilewska paulinaWASILEWSKA Paulina 25 Łazy 37 0.00087
0.87% Nie
7 grzegorzewska dagmaraGRZEGORZEWSKA Dagmara 34 Nowa Wola 66 0.00155
1.55% Nie

Lista nr 10 [ Okręg nr 3 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 grochala lzukaszGROCHALA Łukasz 33 Łazy 554 0.01572
15.72% Tak
2 bobrowska malzgorzata joannaBOBROWSKA Małgorzata Joanna 69 Magdalenka 154 0.00437
4.37% Tak
3 osinzski rafalzOSIŃSKI Rafał 41 Wola Mrokowska 34 0.00096
0.96% Nie
4 dettlaff patrycjaDETTLAFF Patrycja 35 Wilcza Góra 15 0.00043
0.43% Nie
5 karasinzska marylaKARASIŃSKA Maryla 52 Łazy 30 0.00085
0.85% Nie
6 sarnowski marcin sebastianSARNOWSKI Marcin Sebastian 39 Mroków 141 0.004
4.00% Nie