Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Wyszczególnienie Dane
Skrót nazwy KOMITET WYBORCZY PSL
Typ komitetu Komitet wyborczy partii politycznej
Adres Piękna 3A, 00-539 Warszawa
Pełnomocnik wyborczy Mariusz Władysław Miętus
Pełnomocnik finansowy Kamila Katarzyna Kurlej
Adres strony www https://komitetwyborczy.psl.pl
  • Informacje o kandydatach
  • Wyniki wyborów

Rada Powiatu Przemyskiego

Zarejestrowani kandydaci

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%) Status
Okręg nr 1 7 3 42.86 4 57.14 1
Okręg nr 2 7 3 42.86 4 57.14 1
Okręg nr 3 8 3 37.50 5 62.50 1
Okręg nr 4 5 2 40.00 3 60.00 1

Wiek kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn Najstarszy Najmłodszy
Okręg nr 1 62 64 60 69 44
Okręg nr 2 58 53 62 66 40
Okręg nr 3 52 50 53 62 37
Okręg nr 4 51 42 56 58 36

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad powiatów 4 1
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 4 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów 27 11 41% 16 59%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 9 3 33% 6 67%
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza % %
Ogółem 36 14 39% 22 61%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów 56 54 58
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców 57 53 59
Średnia wieku kandydatów na wójta
Średnia wieku kandydatów na burmistrza
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 3 2 67% 1 33%
40-59 15 6 40% 9 60%
60+ 18 6 33% 12 67%
Ogółem 36 14 39% 22 61%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 0 0 0% 0 0%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 0 0 0% 0 0%

Wybory do Rady Powiatu Przemyskiego

Lista nr 2 [ Okręg nr 1 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 blecharczyk zbigniewBLECHARCZYK Zbigniew 61 Nienadowa 865 0.00986
9.86% Tak
2 szalzyga antoni kazimierzSZAŁYGA Antoni Kazimierz 64 Bircza 597 0.00681
6.81% Nie
3 gierula stanislzawGIERULA Stanisław 69 Chyrzyna 155 0.00177
1.77% Nie
4 kijanka krzysztof dariuszKIJANKA Krzysztof Dariusz 44 Drohobyczka 122 0.00139
1.39% Nie
5 pindaczek katarzynaPINDACZEK Katarzyna 61 Bachów 55 0.00063
0.63% Nie
6 klimczyk krystynaKLIMCZYK Krystyna 64 Nienadowa 64 0.00073
0.73% Nie
7 mac krystynaMAC Krystyna 65 Bircza 147 0.00168
1.68% Nie

Lista nr 2 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 golzezbiowski ryszard kazimierzGOŁĘBIOWSKI Ryszard Kazimierz 66 Młodowice 705 0.00792
7.92% Tak
2 finik grzegorzFINIK Grzegorz 59 Hermanowice 587 0.0066
6.60% Nie
3 chomycz-szmigielska malzgorzata mariaCHOMYCZ-ŚMIGIELSKA Małgorzata Maria 40 Chołowice 332 0.00373
3.73% Nie
4 krzyzzzanowski wieslzawKRZYŻANOWSKI Wiesław 59 Rokszyce 80 0.0009
0.90% Nie
5 radonz teresaRADOŃ Teresa 56 Pikulice 130 0.00146
1.46% Nie
6 lzomanzska irenaŁOMAŃSKA Irena 62 Kuńkowce 42 0.00047
0.47% Nie
7 maciolzek zbigniew walentyMACIOŁEK Zbigniew Walenty 63 Witoszyńce 81 0.00091
0.91% Nie

Lista nr 2 [ Okręg nr 3 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 pazczek jan antoniPĄCZEK Jan Antoni 61 Trójczyce 998 0.01073
10.73% Tak
2 zubik jozzef janZUBIK Józef Jan 62 Wyszatyce 382 0.00411
4.11% Nie
3 lzysy kazimierz mariuszŁYSY Kazimierz Mariusz 37 Walawa 335 0.0036
3.60% Nie
4 jasinzska ewaJASIŃSKA Ewa 44 Orzechowce 40 0.00043
0.43% Nie
5 majcher renataMAJCHER Renata 45 Kaszyce 46 0.00049
0.49% Nie
6 klink wojciechKLINK Wojciech 44 Żurawica 47 0.00051
0.51% Nie
7 musz janusz jozzefMUSZ Janusz Józef 60 Orły 45 0.00048
0.48% Nie
8 gezsiorska mariaGĘSIORSKA Maria 60 Bolestraszyce 28 0.0003
0.30% Nie

Lista nr 2 [ Okręg nr 4 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 adamski ryszard marianADAMSKI Ryszard Marian 56 Stubno 1 119 0.02748
27.48% Tak
2 gumienny beata janinaGUMIENNY Beata Janina 48 Medyka 154 0.00378
3.78% Tak
3 dacko tadeuszDACKO Tadeusz 58 Kalników 94 0.00231
2.31% Nie
4 bobko-czyzzz elzzzbieta joannaBOBKO-CZYŻ Elżbieta Joanna 36 Siedliska 43 0.00106
1.06% Nie
5 dziadek andrzejDZIADEK Andrzej 54 Leszno 153 0.00376
3.76% Nie