Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Wyszczególnienie Dane
Skrót nazwy KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Typ komitetu Koalicyjny komitet wyborczy
Adres ul. Wiejska 12a, 00-490 Warszawa
Pełnomocnik wyborczy Grzegorz Wójtowicz
Pełnomocnik finansowy Łukasz Pawełek
Adres strony www http://wybory2018.platforma.org
  • Informacje o kandydatach
  • Wyniki wyborów

Rada Gminy Lesznowola

Zarejestrowani kandydaci

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%) Status
Okręg nr 1 7 4 57.14 3 42.86 1
Okręg nr 2 8 4 50.00 4 50.00 1
Okręg nr 3 9 5 55.56 4 44.44 1

Wiek kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn Najstarszy Najmłodszy
Okręg nr 1 50 50 51 59 37
Okręg nr 2 39 45 33 55 21
Okręg nr 3 49 54 42 70 21

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 3 0 0% 3 100%
30-39 5 2 40% 3 60%
40-59 14 10 71% 4 29%
60+ 2 1 50% 1 50%
Ogółem 24 13 54% 11 46%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 0 0 0% 0 0%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 0 0 0% 0 0%

Wybory do Rady Gminy Lesznowola

Lista nr 4 [ Okręg nr 1 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 malzek izabela klaudynaMAŁEK Izabela Klaudyna 37 Nowa Iwiczna 460 0.0124
12.40% Tak
2 vasilopoulou dorota lidiaVASILOPOULOU Dorota Lidia 48 Mysiadło 220 0.00593
5.93% Tak
3 migda lzukaszMIGDA Łukasz 39 Nowa Wola 32 0.00086
0.86% Nie
4 zdunek mariusz stefanZDUNEK Mariusz Stefan 57 Nowa Iwiczna 57 0.00154
1.54% Nie
5 jagodzinzska joanna teresaJAGODZIŃSKA Joanna Teresa 59 Łazy 40 0.00108
1.08% Nie
6 piozrek przemyslzaw antoniPIÓREK Przemysław Antoni 57 Mysiadło 21 0.00057
0.57% Nie
7 hyzzzy dorota agataHYŻY Dorota Agata 53 Mysiadło 145 0.00391
3.91% Nie

Lista nr 4 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 maciejak marta nataliaMACIEJAK Marta Natalia 30 Stara Iwiczna 545 0.01278
12.78% Tak
2 lenard mateuszLENARD Mateusz 23 Jazgarzewszczyzna 90 0.00211
2.11% Nie
3 pieprzowski piotrPIEPRZOWSKI Piotr 48 Władysławów 51 0.0012
1.20% Nie
4 steca-dolska elzzzbieta izabellaSTECA-DOLSKA Elżbieta Izabella 46 Łazy 37 0.00087
0.87% Nie
5 szmietanka mateusz robertŚMIETANKA Mateusz Robert 21 Władysławów 70 0.00164
1.64% Nie
6 zdunek agnieszka malzgorzataZDUNEK Agnieszka Małgorzata 46 Nowa Iwiczna 57 0.00134
1.34% Nie
7 piozrek jolanta dorotaPIÓREK Jolanta Dorota 55 Mysiadło 38 0.00089
0.89% Nie
8 gonsowski grzegorz radoslzawGONSOWSKI Grzegorz Radosław 39 Zgorzała 232 0.00544
5.44% Tak

Lista nr 4 [ Okręg nr 3 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 lasek annaLASEK Anna 51 Stefanowo 407 0.01155
11.55% Tak
2 kochanowska-cydzik anita agnieszkaKOCHANOWSKA-CYDZIK Anita Agnieszka 53 Magdalenka 115 0.00326
3.26% Tak
3 kwiecinzski wojciechKWIECIŃSKI Wojciech 41 Łazy 76 0.00216
2.16% Nie
4 szmietanka ewa agataŚMIETANKA Ewa Agata 50 Władysławów 111 0.00315
3.15% Nie
5 jackowicz stanislzawJACKOWICZ Stanisław 21 Magdalenka 32 0.00091
0.91% Nie
6 felbur anna martaFELBUR Anna Marta 64 Magdalenka 58 0.00165
1.65% Nie
7 kalinowski maciej lechKALINOWSKI Maciej Lech 70 Wilcza Góra 28 0.00079
0.79% Nie
8 kolzodziejczyk agata jolantaKOŁODZIEJCZYK Agata Jolanta 49 Magdalenka 39 0.00111
1.11% Nie
9 golec michalz januszGOLEC Michał Janusz 35 Marysin 16 0.00045
0.45% Nie