- Znajdujesz się w:
- Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II
- KWW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
- Polska
- Województwo Małopolskie
- Powiat Suski
- Gmina Jordanów
Gmina Jordanów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE | |
---|---|
Wyszczególnienie | Dane |
Skrót nazwy | KWW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE |
Typ komitetu | Komitet wyborczy wyborców |
Adres | Osielec 7, 34-234 Osielec |
Pełnomocnik wyborczy | Urszula Maria Harwat |
Pełnomocnik finansowy | |
Adres strony www |
Wójt Gminy Jordanów
Numer | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania, przynależność i poparcie |
---|---|---|---|
1 | GRUCA Barbara Józefa | 54 | Osielec |
Rada Gminy Jordanów
Zarejestrowani kandydaci
Wyszczególnienie | Liczba kandydatów | Kobiet | Kobiet (%) | Mężczyzn | Mężczyzn (%) | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
Okręg nr 1 | 1 | 0 | 00.00 | 1 | 100.00 | 1 |
Okręg nr 2 | 1 | 0 | 00.00 | 1 | 100.00 | 1 |
Okręg nr 3 | 1 | 1 | 100.00 | 0 | 00.00 | 1 |
Okręg nr 4 | 1 | 0 | 00.00 | 1 | 100.00 | 1 |
Okręg nr 5 | 1 | 0 | 00.00 | 1 | 100.00 | 1 |
Okręg nr 6 | 1 | 1 | 100.00 | 0 | 00.00 | 1 |
Okręg nr 7 | 1 | 1 | 100.00 | 0 | 00.00 | 1 |
Okręg nr 8 | 1 | 0 | 00.00 | 1 | 100.00 | 1 |
Okręg nr 9 | 1 | 0 | 00.00 | 1 | 100.00 | 1 |
Okręg nr 10 | 1 | 1 | 100.00 | 0 | 00.00 | 1 |
Okręg nr 11 | 1 | 1 | 100.00 | 0 | 00.00 | 1 |
Okręg nr 12 | 1 | 1 | 100.00 | 0 | 00.00 | 1 |
Okręg nr 13 | 1 | 1 | 100.00 | 0 | 00.00 | 1 |
Okręg nr 14 | 1 | 1 | 100.00 | 0 | 00.00 | 1 |
Okręg nr 15 | 1 | 1 | 100.00 | 0 | 00.00 | 1 |
Wiek kandydatów
Wyszczególnienie | Średnia wieku | Średnia wieku kobiet | Średnia wieku mężczyzn | Najstarszy | Najmłodszy |
---|---|---|---|---|---|
Okręg nr 1 | 42 | 42 | 42 | 42 | |
Okręg nr 2 | 41 | 41 | 41 | 41 | |
Okręg nr 3 | 46 | 46 | 46 | 46 | |
Okręg nr 4 | 39 | 39 | 39 | 39 | |
Okręg nr 5 | 55 | 55 | 55 | 55 | |
Okręg nr 6 | 45 | 45 | 45 | 45 | |
Okręg nr 7 | 62 | 62 | 62 | 62 | |
Okręg nr 8 | 30 | 30 | 30 | 30 | |
Okręg nr 9 | 36 | 36 | 36 | 36 | |
Okręg nr 10 | 32 | 32 | 32 | 32 | |
Okręg nr 11 | 39 | 39 | 39 | 39 | |
Okręg nr 12 | 38 | 38 | 38 | 38 | |
Okręg nr 13 | 60 | 60 | 60 | 60 | |
Okręg nr 14 | 63 | 63 | 63 | 63 | |
Okręg nr 15 | 30 | 30 | 30 | 30 |
Statystyka list kandydatów
Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci
Wiek | Liczba kandydatów | Kobiet | Kobiet (%) | Mężczyzn | Mężczyzn (%) |
---|---|---|---|---|---|
18-29 | 1.10 | 1.10 | 10% | 1.10 | 10% |
30-39 | 0.999999937 | 0.999999964 | 0.999999428657% | 0.999999973 | 0.999999571443% |
40-59 | 0.999999955 | 0.999999982 | 0.999999640% | 0.999999973 | 0.999999460% |
60+ | 0.999999973 | 0.999999973 | 0.999999100% | 1.10 | 10% |
Ogółem | 0.9999998515 | 0.999999919 | 0.999999460% | 0.999999946 | 0.999999640% |
Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci
Wiek | Liczba kandydatów | Kobiet | Kobiet (%) | Mężczyzn | Mężczyzn (%) |
---|---|---|---|---|---|
18-29 | 1.10 | 1.10 | 10% | 1.10 | 10% |
30-39 | 1.10 | 1.10 | 10% | 1.10 | 10% |
40-59 | 0.999999991 | 0.999999991 | 0.999999100% | 1.10 | 10% |
60+ | 1.10 | 1.10 | 10% | 1.10 | 10% |
Ogółem | 0.999999991 | 0.999999991 | 0.999999100% | 1.10 | 10% |
Wybory do Rady Gminy Jordanów
Lista nr 19 [ Okręg nr 1 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | KOBIAŁKA Paweł | 42 | 1.1Łętownia | 0.999999370 | 24.65% | Nie |
Lista nr 19 [ Okręg nr 2 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | KOŁODZIEJCZYK Jacek Józef | 41 | 1.1Łętownia | 0.9999997129 | 9.29% | Nie |
Lista nr 19 [ Okręg nr 3 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | KOŁODZIEJCZYK Halina | 46 | 1.1Łętownia | 0.9999993367 | 21.75% | Nie |
Lista nr 19 [ Okręg nr 4 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | KOWALCZYK Rafał Stanisław | 39 | 1.1Łętownia | 0.9999998218 | 7.26% | Nie |
Lista nr 19 [ Okręg nr 5 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | MATEJKO Adam Jan | 55 | 1.1Naprawa | 0.99999864136 | 50.94% | Tak |
Lista nr 19 [ Okręg nr 6 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | PŁANICA Barbara | 45 | 1.1Naprawa | 0.9999990892 | 35.52% | Tak |
Lista nr 19 [ Okręg nr 7 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | RAWSKA Władysława Stanisława | 62 | 1.1Naprawa | 0.99999896104 | 38.81% | Nie |
Lista nr 19 [ Okręg nr 8 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | JURKOWSKI Szczepan Tadeusz | 30 | 1.1Osielec | 0.9999991684 | 26.17% | Nie |
Lista nr 19 [ Okręg nr 9 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | ZADROŻNY Paweł Marek | 36 | 1.1Osielec | 0.9999992872 | 23.92% | Nie |
Lista nr 19 [ Okręg nr 10 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | GIERAT-MOTOR Emilia | 32 | 1.1Osielec | 0.9999995842 | 11.14% | Nie |
Lista nr 19 [ Okręg nr 11 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | GOŁDYN Iwona | 39 | 1.1Osielec | 0.9999995446 | 13.49% | Nie |
Lista nr 19 [ Okręg nr 12 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | DUDA Beata Zofia | 38 | 1.1Toporzysko | 0.999999370 | 25.27% | Nie |
Lista nr 19 [ Okręg nr 13 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | RYŚ Zofia | 60 | 1.1Toporzysko | 0.9999991981 | 30.00% | Nie |
Lista nr 19 [ Okręg nr 14 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | SMÓŁKA Krystyna | 63 | 1.1Toporzysko | 0.9999997129 | 10.47% | Nie |
Lista nr 19 [ Okręg nr 15 ]
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych | Mandat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | KOŚCIELNIAK Agnieszka Teresa | 30 | 1.1Wysoka | 0.999999280 | 24.24% | Nie |