Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
Wyszczególnienie Dane
Skrót nazwy KW ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
Typ komitetu Komitet wyborczy partii politycznej
Adres Woryty 79G, 11-036 Gietrzwałd
Pełnomocnik wyborczy Piotr Witold Szymanowicz
Pełnomocnik finansowy Paweł Mariusz Kot
Adres strony www http://www.zchr.pl/komitet
  • Informacje o kandydatach
  • Wyniki wyborów

Sejmik Województwa Mazowieckiego

Zarejestrowani kandydaci

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%) Status
Okręg nr 1 6 3 50.00 3 50.00 1
Okręg nr 2 6 3 50.00 3 50.00 1
Okręg nr 3 5 2 40.00 3 60.00 1
Okręg nr 4 6 3 50.00 3 50.00 1
Okręg nr 5 5 2 40.00 3 60.00 1
Okręg nr 6 7 4 57.14 3 42.86 1
Okręg nr 7 5 2 40.00 3 60.00 1

Wiek kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn Najstarszy Najmłodszy
Okręg nr 1 37 36 38 46 21
Okręg nr 2 50 45 55 78 26
Okręg nr 3 43 41 43 64 18
Okręg nr 4 51 58 44 76 22
Okręg nr 5 47 40 52 62 26
Okręg nr 6 50 50 50 70 24
Okręg nr 7 47 51 45 62 34

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do sejmików województw 7 1
Zarejestrowane listy do rad powiatów
Zarejestrowane listy do rad miast na prawach powiatu
Zarejestrowane listy do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy
Zarejestrowane listy do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Ogółem 7 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do sejmiku województwa 40 19 48% 21 53%
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad powiatów % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad miast na prawach powiatu % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów na wójta % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów na burmistrza % %
Liczba zarejestrowanych kandydatów na prezydenta % %
Ogółem 40 19 48% 21 53%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do sejmiku województwa 47 47 47
Średnia wieku kandydatów do rad powiatów
Średnia wieku kandydatów do rad miast na prawach powiatu
Średnia wieku kandydatów do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy
Średnia wieku kandydatów do rad gmin powyżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów do rad gmin poniżej 20tys. mieszkańców
Średnia wieku kandydatów na wójta
Średnia wieku kandydatów na burmistrza
Średnia wieku kandydatów na prezydenta
Ogółem 47 47 47

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 6 4 67% 2 33%
30-39 9 3 33% 6 67%
40-59 16 7 44% 9 56%
60+ 9 5 56% 4 44%
Ogółem 40 19 48% 21 53%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 0 0 0% 0 0%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 0 0 0% 0 0%

Wybory do Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Lista nr 11 [ Okręg nr 1 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 gabrysz barbara annaGABRYŚ Barbara Anna 46 Warszawa 1 439 0.00048
0.48% Nie
2 boborycka katarzyna monikaBOBORYCKA Katarzyna Monika 39 Warszawa 233 8.0E-5
0.08% Nie
3 czajka pawelz piotrCZAJKA Paweł Piotr 38 Warszawa 345 0.00011
0.11% Nie
4 wojtczuk tomasz jozzefWOJTCZUK Tomasz Józef 34 Wilków Polski 120 4.0E-5
0.04% Nie
5 turek marcin stanislzawTUREK Marcin Stanisław 40 Rząśnik 83 3.0E-5
0.03% Nie
6 nartonowicz aleksandraNARTONOWICZ Aleksandra 21 Ostrołęka 211 7.0E-5
0.07% Nie

Lista nr 11 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 nitecka ewa alicjaNITECKA Ewa Alicja 68 Warszawa 1 438 0.00053
0.53% Nie
2 adamiak anna mariaADAMIAK Anna Maria 41 Warszawa 413 0.00015
0.15% Nie
3 lisiowski marekLISIOWSKI Marek 53 Warszawa 219 8.0E-5
0.08% Nie
4 czaplicki zygmuntCZAPLICKI Zygmunt 78 Grabowo 137 5.0E-5
0.05% Nie
5 szczubelzek martynaSZCZUBEŁEK Martyna 26 Warszawa 179 7.0E-5
0.07% Nie
6 wierzbicki jan pawelzWIERZBICKI Jan Paweł 33 Józefów 384 0.00014
0.14% Nie

Lista nr 11 [ Okręg nr 3 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 kudera krzysztofKUDERA Krzysztof 39 Warszawa 1 296 0.00044
0.44% Nie
2 dziubak elzzzbieta mariaDZIUBAK Elżbieta Maria 64 Warszawa 771 0.00026
0.26% Nie
3 michalik pawelzMICHALIK Paweł 31 Warszawa 679 0.00023
0.23% Nie
4 obstawski miroslzaw marianOBSTAWSKI Mirosław Marian 59 Warszawa 73 2.0E-5
0.02% Nie
5 szczubelzek klaudiaSZCZUBEŁEK Klaudia 18 Ostrołęka 387 0.00013
0.13% Nie

Lista nr 11 [ Okręg nr 4 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 salamonzski leszek piotrSALAMOŃSKI Leszek Piotr 41 Warszawa 568 0.00016
0.16% Nie
2 czajka renata teresaCZAJKA Renata Teresa 35 Warszawa 529 0.00014
0.14% Nie
3 nitecki ryszardNITECKI Ryszard 68 Warszawa 106 3.0E-5
0.03% Nie
4 law bartlzomiej krzysztofLAW Bartłomiej Krzysztof 22 Warszawa 67 2.0E-5
0.02% Nie
5 rogalska-czaplicka irena wlzadyslzawaROGALSKA-CZAPLICKA Irena Władysława 76 Pieczyska 186 5.0E-5
0.05% Nie
6 olender zofiaOLENDER Zofia 61 Ostrołęka 327 9.0E-5
0.09% Nie

Lista nr 11 [ Okręg nr 5 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 trochanowska beata elzzzbietaTROCHANOWSKA Beata Elżbieta 26 Łomianki 578 0.00019
0.19% Nie
2 nalzezcz tomasz piotrNAŁĘCZ Tomasz Piotr 48 Warszawa 403 0.00013
0.13% Nie
3 trochanowski tadeuszTROCHANOWSKI Tadeusz 62 Łomianki 90 3.0E-5
0.03% Nie
4 kalinowski anatolKALINOWSKI Anatol 45 Warszawa 170 6.0E-5
0.06% Nie
5 trochanowska elzzzbietaTROCHANOWSKA Elżbieta 54 Łomianki 157 5.0E-5
0.05% Nie

Lista nr 11 [ Okręg nr 6 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 nartonowicz agnieszkaNARTONOWICZ Agnieszka 43 Ostrołęka 1 685 0.00044
0.44% Nie
2 szablzowski marekSZABŁOWSKI Marek 55 Ławy 736 0.00019
0.19% Nie
3 dziezgielewski adrianDZIĘGIELEWSKI Adrian 24 Ostrołęka 300 8.0E-5
0.08% Nie
4 bobowska grazzzynaBOBOWSKA Grażyna 54 Łęg Przedmiejski 463 0.00012
0.12% Nie
5 dziezgielewska zdzislzawaDZIĘGIELEWSKA Zdzisława 50 Ostrołęka 241 6.0E-5
0.06% Nie
6 wierzbicki romuald lechWIERZBICKI Romuald Lech 70 Józefów 220 6.0E-5
0.06% Nie
7 szczubelzek ewaSZCZUBEŁEK Ewa 51 Ostrołęka 859 0.00023
0.23% Nie

Lista nr 11 [ Okręg nr 7 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 manarczyk piotr grzegorzMANARCZYK Piotr Grzegorz 51 Ożarów Mazowiecki 2 404 0.0005
0.50% Nie
2 boborycki jacek michalzBOBORYCKI Jacek Michał 34 Warszawa 386 8.0E-5
0.08% Nie
3 parda czeslzawaPARDA Czesława 62 Ostrołęka 371 8.0E-5
0.08% Nie
4 myszka krzysztofMYSZKA Krzysztof 49 Antonie 679 0.00014
0.14% Nie
5 jarzyna-blzaszczak izabela katarzynaJARZYNA-BŁASZCZAK Izabela Katarzyna 39 Piaseczno 1 663 0.00035
0.35% Nie