Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WAWRA
Wyszczególnienie Dane
Skrót nazwy KWW RAZEM DLA WAWRA
Typ komitetu Komitet wyborczy wyborców
Adres ul. Lucerny 77, 04-612 Warszawa
Pełnomocnik wyborczy Rafał Czerwonka
Pełnomocnik finansowy Krzysztof Sokołowski
Adres strony www
  • Informacje o kandydatach
  • Wyniki wyborów

Rada Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Zarejestrowani kandydaci

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%) Status
Okręg nr 1 7 3 42.86 4 57.14 1
Okręg nr 2 8 3 37.50 5 62.50 1
Okręg nr 3 9 4 44.44 5 55.56 1
Okręg nr 4 7 3 42.86 4 57.14 1

Wiek kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn Najstarszy Najmłodszy
Okręg nr 1 47 55 42 68 27
Okręg nr 2 48 41 52 67 29
Okręg nr 3 40 44 37 55 24
Okręg nr 4 43 41 45 75 33

Statystyka list kandydatów

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba
List rad
Zarejestrowane listy do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy 4 1
Ogółem 4 1

Zarejestrowane listy

Wyszczególnienie Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
Liczba zarejestrowanych kandydatów do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy 31 13 42% 18 58%
Ogółem 31 13 42% 18 58%

Średnia wieku zarejestrowanych kandydatów

Wyszczególnienie Średnia wieku Średnia wieku kobiet Średnia wieku mężczyzn
Średnia wieku kandydatów do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy 45 45 44
Ogółem

Zarejestrowani kandydaci do rad według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 3 1 33% 2 67%
30-39 12 4 33% 8 67%
40-59 11 6 55% 5 45%
60+ 5 2 40% 3 60%
Ogółem 31 13 42% 18 58%

Zarejestrowani kandydaci na wójta, burmistrza, prezydenta według wieku i płci

Wiek Liczba kandydatów Kobiet Kobiet (%) Mężczyzn Mężczyzn (%)
18-29 0 0 0% 0 0%
30-39 0 0 0% 0 0%
40-59 0 0 0% 0 0%
60+ 0 0 0% 0 0%
Ogółem 0 0 0% 0 0%

Wybory do Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Lista nr 24 [ Okręg nr 1 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 pasierbska olga annaPASIERBSKA Olga Anna 43 Warszawa 329 0.00375
3.75% Nie
2 malczyk lzukasz pawelzMALCZYK Łukasz Paweł 37 Warszawa 93 0.00106
1.06% Nie
3 lisowski wieslzaw wlzodzimierzLISOWSKI Wiesław Włodzimierz 68 Warszawa 61 0.0007
0.70% Nie
4 walezdziak malzgorzata annaWALĘDZIAK Małgorzata Anna 62 Warszawa 86 0.00098
0.98% Nie
5 borowski piotr jerzyBOROWSKI Piotr Jerzy 27 Warszawa 37 0.00042
0.42% Nie
6 pietrusinzski hubert piotrPIETRUSIŃSKI Hubert Piotr 33 Warszawa 30 0.00034
0.34% Nie
7 jaczewska maria agnieszkaJACZEWSKA Maria Agnieszka 59 Warszawa 75 0.00085
0.85% Nie

Lista nr 24 [ Okręg nr 2 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 czerwonka rafalzCZERWONKA Rafał 40 Warszawa 747 0.00728
7.28% Tak
2 waszkiewicz krzysztofWAŚKIEWICZ Krzysztof 59 Warszawa 120 0.00117
1.17% Nie
3 skoczynzski tomasz janSKOCZYŃSKI Tomasz Jan 59 Warszawa 311 0.00303
3.03% Nie
4 kalczynzska maria aleksandraKALCZYŃSKA Maria Aleksandra 29 Warszawa 88 0.00086
0.86% Nie
5 dazbrowska-gur barbara ewelinaDĄBROWSKA-GUR Barbara Ewelina 34 Warszawa 73 0.00071
0.71% Nie
6 malczyk maryla annaMALCZYK Maryla Anna 60 Warszawa 45 0.00044
0.44% Nie
7 podlaski zbigniew robertPODLASKI Zbigniew Robert 67 Warszawa 87 0.00085
0.85% Nie
8 sokolzowski krzysztofSOKOŁOWSKI Krzysztof 34 Warszawa 85 0.00083
0.83% Nie

Lista nr 24 [ Okręg nr 3 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 grzegorczyk piotrGRZEGORCZYK Piotr 53 Warszawa 502 0.00404
4.04% Tak
2 albinzska-frank malzgorzataALBIŃSKA-FRANK Małgorzata 55 Warszawa 138 0.00111
1.11% Nie
3 skarzynzski andrzej filipSKARZYŃSKI Andrzej Filip 32 Warszawa 66 0.00053
0.53% Nie
4 malczyk juliaMALCZYK Julia 37 Warszawa 121 0.00097
0.97% Nie
5 andrzejewski jan karolANDRZEJEWSKI Jan Karol 32 Warszawa 104 0.00084
0.84% Nie
6 mrozz magdalenaMRÓZ Magdalena 32 Warszawa 114 0.00092
0.92% Nie
7 bodylz-plaskota ineza katarzynaBODYŁ-PLASKOTA Ineza Katarzyna 50 Warszawa 39 0.00031
0.31% Nie
8 kociszewski grzegorz stanislzawKOCISZEWSKI Grzegorz Stanisław 24 Warszawa 61 0.00049
0.49% Nie
9 biczel tomasz stanislzawBICZEL Tomasz Stanisław 41 Warszawa 130 0.00105
1.05% Nie

Lista nr 24 [ Okręg nr 4 ]

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych Mandat
1 wisznicki jacek pawelzWIŚNICKI Jacek Paweł 37 Warszawa 585 0.00734
7.34% Tak
2 mrozinzski michalzMROZIŃSKI Michał 33 Warszawa 221 0.00277
2.77% Nie
3 tomaszczyk andrzej jerzyTOMASZCZYK Andrzej Jerzy 75 Warszawa 68 0.00085
0.85% Nie
4 malczewska urszula joannaMALCZEWSKA Urszula Joanna 42 Warszawa 66 0.00083
0.83% Nie
5 mrozz bartoszMRÓZ Bartosz 35 Warszawa 114 0.00143
1.43% Nie
6 harasiewicz joanna katarzynaHARASIEWICZ Joanna Katarzyna 37 Warszawa 101 0.00127
1.27% Nie
7 ciecielazg katarzynaCIECIELĄG Katarzyna 42 Warszawa 117 0.00147
1.47% Nie