Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Terytorialne komisje wyborcze

Gminy Dane komisji Dyżury
Miasto Hajnówka
Miejska Komisja Wyborcza w Hajnówce
Adres: w Urzędzie Miasta Hajnówka, ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Marczuk Eugenia Przewodniczący
Jańczuk Maria Zastępca Przewodniczącego
Dubow Angelina Członek
Jonasz Helena Członek
Kulpa-Krzycka Jolanta Ewa Członek
Nazarko Leonida Członek
Rogacz Olga Członek
Romańczuk Elżbieta Członek
Tyl Jolanta Członek
ustalenie terminów w przygotowaniu
Gmina Białowieża
Gminna Komisja Wyborcza w Białowieży
Adres: w Urzędzie Gminy Białowieża, ul. Sportowa 1, 17-230 Białowieża
Imię i nazwisko Stanowisko
Petruk Marzanna Jadwiga Przewodniczący
Szpakowicz Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Lewczuk Anatol Członek
Lipiec Tamara Członek
Pawłowska-Agiejczyk Katarzyna Członek
Szklarzewska Ewa Członek
Szpakowicz Elżbieta Członek
Winiarski Paweł Marcin Członek
Wołosik Ilona Członek
Dyżury członków Gminnej Komisji Wyborczej pełnione są: •W dni robocze od dnia 14 września do 25 września 2018r. w godzinach od 12:00 do 15:00 •W dniu 15 września (sobota) 2018 r w godzinach od 9:00 do 13:00 •W dniu 17 września (poniedziałek) 2018 r w godzinach 12:00 do 24:00 •W dniu 26 września (środa) 2018 r. w godzinach od 12:00 do 24:00
Gmina Czeremcha
Gminna Komisja Wyborcza w Czeremsze
Adres: w Urzędzie Gminy Czeremcha, ul. Duboisa 14, 17-240 Czeremcha
Imię i nazwisko Stanowisko
Wieremczuk Walentyna Przewodniczący
Baranow Halina Zastępca Przewodniczącego
Drobnikowska Marlena Magdalena Członek
Dunda Walentyna Członek
Gołębiewski Robert Członek
Jarmołowicz Walentyna Członek
Pawluczuk Marta Członek
Tychoniuk Maria Członek
Zazulińska Hanna Członek
13.09.2018 - 17.09.2018 w godzinach 7:30 - 15:30; 17.09.2018 do 24:00. Dodatkowy dyżur 15.09.2018 w godz. 9:00-13:00
Gmina Czyże
Gminna Komisja Wyborcza w Czyżach
Adres: w Urzędzie Gminy w Czyżach, 17-207 Czyże 98
Imię i nazwisko Stanowisko
Adamiuk Nina Przewodniczący
Biedrycka Irena Zastępca Przewodniczącego
Antypiuk Krystyna Członek
Chodakowski Marek Członek
Golonko Janina Członek
Łobuziński Jan Członek
Moroz Grażyna Członek
Ochryciuk Katarzyna Członek
Ochrymiuk Emilia Członek
18.09.2018 r. 900 - 1200 Irena Biedrycka, Krystyna Antypiuk, Janina Golonko, Katarzyna Ochryciuk, Emilia Ochrymiuk ___________________________ 19.09.2018 r. 900 – 1200 Nina Adamiuk, Marek Chodakowski, Janina Golonko, Jan Łobuziński, Grażyna Moroz ___________________________ 20.09.2018 r. 900 - 1200 Irena Biedrycka, Krystyna Antypiuk, Katarzyna Ochryciuk, Emilia Ochrymiuk ___________________________ 21.09.2018 r. 900 - 1200 Nina Adamiuk, Marek Chodakowski, Jan Łobuziński, Grażyna Moroz, Katarzyna Ochryciuk ___________________________ 24.09.2018 r. 720 – 1520 Irena Biedrycka, Nina Adamiuk, Krystyna Antypiuk, Marek Chodakowski, Janina Golonko, Jan Łobuziński, Grażyna Moroz, Katarzyna Ochryciuk, Emilia Ochrymiuk
Gmina Dubicze Cerkiewne
Gminna Komisja Wyborcza w Dubiczach Cerkiewnych
Adres: w Urzędzie Gminy Dubicze Cerkiewne, ul. Główna 65, 17-204 Dubicze Cerkiewne
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietruczuk Włodzimierz Przewodniczący
Iwaniuk Mirosława Zastępca Przewodniczącego
Androsiuk Halina Członek
Artysiewicz Mirosława Członek
Czykwin Monika Członek
Karpiuk Jolanta Członek
Młodzian Dawid Członek
Pietrzak Stefan Ryszard Członek
Repko Olga Członek
Dyżury w siedzibie Urzędu Gminy (sala USC): poniedziałku sobota - od 8.00 do 16.00 poniedziałek - dnia 17.09.2018 r. - od 8.00 do 24.00
Gmina Hajnówka
Gminna Komisja Wyborcza w Hajnówce
Adres: w Urzędzie Gminy Hajnówka, ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowicka Alina Przewodniczący
Łapińska Urszula Zastępca Przewodniczącego
Bartoszuk Tomasz Członek
Jakimiuk-Osiennik Regina Członek
Kuklik Jerzy Członek
Michalczuk Jarosław Członek
Romaniuk Dorota Członek
Sadowska Irena Członek
Snarski Włodzimierz Członek
Gmina Kleszczele
Miejska Komisja Wyborcza w Kleszczelach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kleszczelach, ul. 1 Maja 4, 17 - 250 Kleszczele
Imię i nazwisko Stanowisko
Makarowska Marianna Przewodniczący
Kasjaniuk Halina Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Halina Członek
Jakubowska Danuta Członek
Kulikowska Martyna Członek
Młodzianowska Ludmiła Członek
Sanczenko Taisa Członek
Soroczyńska Halina Członek
Szatyłowicz Katarzyna Członek
13.09.2018 godz. 14.00 – 15.30, 14.09.2018 godz. 13.00 – 16.00, 15.09.2018 godz. 12.00 – 18.00, 17.09.2018 godz. 15.00 – 24.00, 20.09.2018 godz. 14.00 – 15.30, 21.09.2018 godz. 14.00 – 15.30, 24.09.2018 godz. 14.00 – 16.00, 25.09.2018 godz. 14.00 – 18.00, 26.09.2018 godz. 15.00 – 24.00
Gmina Narew
Gminna Komisja Wyborcza w Narwi
Adres: w Urzędzie Gminy Narew, ul. Mickiewicza 101, 17-210 Narew
Imię i nazwisko Stanowisko
Juszkiewicz Tamara Przewodniczący
Dudzicz Eugeniusz Zastępca Przewodniczącego
Kotowicz Irena Członek
Kruczkowska Katarzyna Członek
Kurianowicz Lucja Członek
Maksymczuk Krystyna Członek
Owerczuk Maria Członek
Pogorzelski Kacper Adam Członek
Snarska Magdalena Agnieszka Członek
13 września 2018 r. (czwartek) w godzinach 10.00 - 13.00, 14 września 2018 r. (piątek) w godzinach 7.30 - 15.00, 15 września 2018 r. (sobota) w godzinach 8.00 - 14.00, 17 września2017 r. (poniedziałek) w godzinach 7.30 - 24.00, 18 września 2018 r. (wtorek) w godzinach 7.30 – 15.00, 19 września 2018 r. (środa) w godzinach 7.30 – 15.00, 20 września 2018 r. (czwartek) w godzinach 7.30 – 15.00, 21 września 2018 r. (piątek) w godzinach 7.30 – 15.00, 24 września 2018 r. (poniedziałek) w godzinach 7.30 – 15.00, 25 września 2018 r. (wtorek) w godzinach 7.30 – 18.00, 26 września 2018 r. (środa) w godzinach 7.30 – 24.00, 21 października 2018 r. (niedziela) od godziny 6.00 do momentu zakończenia wszystkich prac związanych z przeprowadzanym głosowaniem.
Gmina Narewka
Gminna Komisja Wyborcza w Narewce
Adres: w Urzędzie Gminy Narewka, ul. Białowieska 1, 17-220 Narewka
Imię i nazwisko Stanowisko
Gierasimiuk Mikołaj Przewodniczący
Olesińska Alentyna Zastępca Przewodniczącego
Bobrowski Tomasz Członek
Boruta Małgorzata Członek
Lewsza Katarzyna Członek
Radziwoniuk Jakub Członek
Sopoćko Agnieszka Członek
Tarasiewicz Lilla Członek
Trusiewicz Aleksander Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Narewce rozpoczyna dyżur od dnia 13 września 2018 r. Godziny dyżurów: - od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 14.00 - w dniu 15 września 2018 r. w godz. od 9.00 do 13.00 - w dniu 17 września 2018 r. w godz. od 8.00 do 24.00 - w dniu 26 września 2018 r. w godz. od 8.00 do 24.00