Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW
Wyszczególnienie Liczba
Mieszkańców 16 748
Wyborców 13 958
Obwodów 9
  • Wybory do Rady Miejskiej w Pyskowicach
  • Wybory Burmistrza Miasta Pyskowice
  • Wyniki głosowania do rady miasta
  • Wyniki wyborów do rady miasta
  • Wyniki głos. i wyb. Burmistrza
  • Geografia

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Dostępny dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Przedszkole Miejskie Nr 1, ul. Oświęcimska 28 Pyskowice stały Nie ulice: Akacjowa, Brzozowa, Czeremchy, Czereśniowa, Czerwionka, Gen. Władysława Sikorskiego 43 - 92, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Kolonia Pyskowicka, Kościuszki, księdza Johannesa Chrząszcza, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Magazynowa, Młyńska, Moniuszki, Na Grobli, Nad Kanałem, Nad Wodą, Ogrodowa, Okonia, Orzechowa, Oświęcimska, Piaskowa, Plac Żwirki i Wigury, Platanowa, Poddębie, Polna, Słowackiego, Sosnowa, Szczęść Boże, Śluza, Świerkowa, Wędkarzy, Węgorza, Wiejska, Wierzbowa, Wiktorii, Wiśniowa, Wolności, Żużlowa.
2 Miejska Biblioteka Publiczna-Filia Nr 1, ul. Traugutta 53 Pyskowice stały Tak ulice: Astrów, Czechowicka, Kosów, Krokusów, Nasienna, Różana, Szkolna, Traugutta, Zielona
3 Ratusz, ul. Rynek 1 Pyskowice stały Nie ulice: Armii Krajowej, Bytomska, Cmentarna, Czapli, Czyżyków, Dojazdowa, Gen. Władysława Sikorskiego 1 - 42, Gliwicka, Gołębia, Górnicza, Hutnicza, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Karola Miarki, Kormoranów, Księdza Bończyka, Mewy, Mickiewicza, Nad Łąkami, Parkowa, Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego, Plac Karola Miarki, Pliszki, Przepiórki, Powstańców Śląskich, Ptasia, Pustułki, Rynek, Rzeczna, Sienkiewicza, Sikorki, Słoneczna, Słowików, Sowia, Sójki, Stara, Toszecka, Tylna, Wąska, Wrzosowa, Zaolszany.
4 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wojska Polskiego 23 Pyskowice stały Nie ulice: Braci Pisko, Cicha, Dąbrowskiego, Kościelna, Ligonia, Plac Poniatowskiego, Poznańska, Szpitalna nieparzyste: 1 - 7/2, Szpitalna 13 - 19, Strzelców Bytomskich 7, 22/1 - 24/6, Targowa, Wielowiejska, Wojska Polskiego 25/1 - 60.
5 Miejska Biblioteka Publiczna, Plac Józefa Piłsudskiego 1 Pyskowice stały Tak ulice: Aleja 1 Maja, Dworcowa, Kopernika, Krótka, Mozarta, Osiedlowa, Plac Józefa Piłsudskiego, Poniatowskiego, Strzelców Bytomskich 12/1 - 20/6, Szopena Boczna 2/1 - 2/4, Szpitalna parzyste 6/1 - 8/4; 21 - 27, Wojska Polskiego 17/1 - 21/4
6 Hala Widowiskowo-Sportowa im. H. Wagnera, ul. Strzelców Bytomskich 1A Pyskowice stały Tak DRZYMAŁY 1/1 - 4/2, DRZYMAŁY BOCZNA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO nieparzyste: 1/1 - 7/3, IGNACEGO PADEREWSKIEGO nieparzyste: 9/1 - 13/3; 14/1 - 16/3, KOCHANOWSKIEGO 1/1 - 4/2, NOWA, SZOPENA nieparzyste: 1/1 - 7/3, SZOPENA parzyste: 2/1 - 4/2, SZOPENA BOCZNA nieparzyste: 1/1 - 1/3, STRZELCÓW BYTOMSKICH parzyste: 2/1 - 6/3, STRZELCÓW BYTOMSKICH nieparzyste: 3A/1 - 3A/2; 3B/1 - 3B/2; 8/1 - 10/3, WOJSKA POLSKIEGO nieparzyste: 1/1 - 1/3, WOJSKA POLSKIEGO 13/1 - 15/5, WYZWOLENIA 1/1 – 2A, WYZWOLENIA BOCZNA.
7 Świetlica Osiedlowa, ul. Wojska Polskiego 3 Pyskowice stały Tak ulice: Drzymały 5/1 - 6/3, Działkowa, Ignacego Paderewskiego parzyste: 2/1 - 12/2, Jaśkowicka, Kochanowskiego 6/1 - 6/3, Lompy, Matejki, Wyzwolenia 3 - 42, Orzeszkowej 1/1 - 1/2, Szopena parzyste: 6/1 - 6/3, Wojska Polskiego parzyste: 2/1 - 2B, Wojska Polskiego nieparzyste: 3/1 - 7/3; 8/1 - 11/3
8 Przedszkole Miejskie Nr 5, ul. Szopena 9A Pyskowice stały Nie ulice: Aleja Jana Pawła II, Anny Jagiellonki, Bolesława Chrobrego, Dobrawy, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Konopnickiej, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki, Lokalna, Malinowa, Matejki Boczna, Mieszka I, Stefana Batorego, Orzeszkowej 3/1 - 3/3, Poziomkowa, Szopena parzyste 8/1 - 12/3, Szopena 11A - 11C, Wieczorka, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego parzyste: 4/1 - 6/3, Zygmunta Starego.
9 Szpital w Pyskowicach Spółka z o. o., Szpitalna 2 Pyskowice szpital Nie teren szpitala

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
0.0000010000Nr 1 BRZOZOWA, CZERWIONKA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 43 - 92, KOLONIA PYSKOWICKA, KWIATOWA, LEŚNA, LIPOWA, MAGAZYNOWA , MŁYŃSKA, NA GROBLI, NAD KANAŁEM, NAD WODĄ, OGRODOWA, OKONIA, PIASKOWA, PODDĘBIE, POLNA, ŚLUZA, ŚWIERKOWA, WĘDKARZY, WĘGORZA, WIEJSKA, WIKTORII, WOLNOŚCI 1/1 - 2/2, ŻUŻLOWA. 1 976 3 3
0.0000020000Nr 2 AKACJOWA , CZEREMCHY, KSIĘDZA JOHANNESA CHRZĄSZCZA, CZEREŚNIOWA, JAWOROWA, JESIONOWA, KASZTANOWA, KLONOWA, KOLEJOWA, KOŚCIUSZKI, MONIUSZKI, ORZECHOWA, OŚWIĘCIMSKA, PLAC ŻWIRKI I WIGURY, PLATANOWA, SŁOWACKIEGO, SOSNOWA, SZCZĘŚĆ BOŻE, WIERZBOWA, WIŚNIOWA, WOLNOŚCI 3/1 - 17. 1 987 5 5
0.0000030000Nr 3 ASTRÓW, CZECHOWICKA, KOSÓW, KROKUSÓW, NASIENNA, RÓŻANA, SZKOLNA, TRAUGUTTA, ZIELONA. 1 977 5 5
0.0000040000Nr 4 BYTOMSKA, CZYŻYKÓW, DOJAZDOWA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 1 - 42, GLIWICKA, GÓRNICZA, HUTNICZA, KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO, PLAC KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, RYNEK 10 - 23, RZECZNA, SIENKIEWICZA parzyste: 20 - 26; 27 - 35, STARA, WĄSKA, WRZOSOWA, ZAOLSZANY. 1 948 5 5
0.0000050000Nr 5 ARMII KRAJOWEJ, CMENTARNA, CZAPLI, GOŁĘBIA, KAROLA MIARKI, KORMORANÓW, KSIĘDZA BOŃCZYKA, MEWY, MICKIEWICZA, NAD ŁĄKAMI, PARKOWA, PLAC KAROLA MIARKI, PLISZKI, PRZEPIÓRKI, PTASIA, PUSTUŁKI, RYNEK 1 - 8, 24 - 29, SIENKIEWICZA 1 - 19, nieparzyste: 21 - 25, SIKORKI, SŁONECZNA, SŁOWIKÓW, SOWIA, SÓJKI, TOSZECKA, TYLNA. 1 993 6 6
0.0000060000Nr 6 CICHA, DĄBROWSKIEGO, KOŚCIELNA, LIGONIA, PLAC PONIATOWSKIEGO, STRZELCÓW BYTOMSKICH 7, 22/1 - 24/6, SZPITALNA nieparzyste: 1 - 7/2, TARGOWA. 1 911 5 5
0.0000070000Nr 7 BRACI PISKO, POZNAŃSKA, SZPITALNA 13 - 19, WIELOWIEJSKA, WOJSKA POLSKIEGO 25/1 - 60. 1 828 5 5
0.0000080000Nr 8 DWORCOWA, KRÓTKA, SZPITALNA parzyste 6/1 - 8/4; 21 - 27, WOJSKA POLSKIEGO 17/1 - 21/4. 1 890 5 5
0.0000090000Nr 9 ALEJA 1 MAJA, KOPERNIKA, MOZARTA, OSIEDLOWA, PLAC JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, PONIATOWSKIEGO, STRZELCÓW BYTOMSKICH 12/1 - 20/6, SZOPENA BOCZNA 2/1 - 2/4. 1 928 3 3
0.0000100000Nr 10 IGNACEGO PADEREWSKIEGO nieparzyste: 9/1 - 13/3; 14/1 - 16/3, STRZELCÓW BYTOMSKICH nieparzyste: 3A/1 - 3A/2; 3B/1 - 3B/2; 8/1 - 10/3, SZOPENA nieparzyste: 1/1 - 7/3, SZOPENA BOCZNA nieparzyste: 1/1 - 1/3, WOJSKA POLSKIEGO 13/1 - 15/5. 1 829 5 5
0.0000110000Nr 11 DRZYMAŁY 1/1 - 4/2, DRZYMAŁY BOCZNA, KOCHANOWSKIEGO 1/1 - 4/2, NOWA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO nieparzyste: 1/1 - 7/3, STRZELCÓW BYTOMSKICH parzyste: 2/1 - 6/3, SZOPENA parzyste: 2/1 - 4/2, WOJSKA POLSKIEGO nieparzyste: 1/1 - 1/3, WYZWOLENIA 1/1 – 2A, WYZWOLENIA BOCZNA. 1 887 5 5
0.0000120000Nr 12 DRZYMAŁY 5/1 - 6/3, KOCHANOWSKIEGO 6/1 - 6/3, IGNACEGO PADEREWSKIEGO parzyste: 2/1 - 12/2, SZOPENA parzyste: 6/1 - 6/3, WOJSKA POLSKIEGO nieparzyste: 3/1 - 7/3; 8/1 - 11/3. 1 910 4 4
0.0000130000Nr 13 DZIAŁKOWA, JAŚKOWICKA, LOMPY, MATEJKI, ORZESZKOWEJ 1/1 - 1/2, WOJSKA POLSKIEGO parzyste: 2/1 - 2B, WYZWOLENIA 3 - 42. 1 923 5 5
0.0000140000Nr 14 KONOPNICKIEJ, MATEJKI BOCZNA, ORZESZKOWEJ 3/1 - 3/3, SZOPENA parzyste 8/1 - 12/3, WIECZORKA 1/1 - 1/4, WOJSKA POLSKIEGO parzyste: 4/1 - 6/3. 1 905 4 4
0.0000150000Nr 15 ALEJA JANA PAWŁA II, ANNY JAGIELLONKI, BOLESŁAWA CHROBREGO, DOBRAWY, JANA III SOBIESKIEGO, SZOPENA 11A - 11C, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KRÓLOWEJ BONY, KRÓLOWEJ JADWIGI, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, LOKALNA, MALINOWA, MIESZKA I, POZIOMKOWA, STEFANA BATOREGO, WIECZORKA 1A - 34B, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ZYGMUNTA AUGUSTA, ZYGMUNTA STAREGO. 1 1 066 6 6
Podsumowanie 15 13 958 71 71

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6 Nr 7 Nr 8 Nr 9 Nr 10 Nr 11 Nr 12 Nr 13 Nr 14 Nr 15
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA PIOTROWSKIEGO UCZCIWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE KWW E.PIOTROWSKIEGO UCZCIWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 11
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA PASZKOWSKIEGO KONKRETY DLA PYSKOWIC KWW WALDEMAR PASZKOWSKI KONKRETY DLA PYSKOWIC 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 10
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA PYSKOWIC KWW PRZYSZŁOŚĆ DLA PYSKOWIC 1 1 1 1 1 1 6
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA WÓJCIKA „SKUTECZNIE DLA PYSKOWIC” KWW ADAMA WÓJCIKA „SKUTECZNIE DLA PYSKOWIC” 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO KWW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ OWCZAREK KWW ANDRZEJ OWCZAREK 1 1

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Poparcie Członek partii Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
5 WÓJCIK Adam Michał 41 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA WÓJCIKA „SKUTECZNIE DLA PYSKOWIC” Gliwice
1 ADAMCZYK Sławomir 63 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej Pyskowice
3 PASZKOWSKI Waldemar Dariusz 48 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA PASZKOWSKIEGO KONKRETY DLA PYSKOWIC Pyskowice
4 PIOTROWSKI Edward Marian 66 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA PIOTROWSKIEGO UCZCIWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE Pyskowice
2 KOŁODZIEJ-PTAK Krystyna Stanisława 51 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość Pyskowice

Wyniki głosowania w okręgach

Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 976 467 467 47.85% 0.04785
460 98.50% 0.0985
Tak
2 987 559 559 56.64% 0.05664
551 98.57% 0.09857
Tak
3 977 524 524 53.63% 0.05363
519 99.05% 0.09905
Tak
4 949 457 457 48.16% 0.04816
438 95.84% 0.09584
Tak
5 995 481 481 48.34% 0.04834
469 97.51% 0.09751
Tak
6 881 426 426 48.35% 0.04835
415 97.42% 0.09742
Tak
7 828 439 439 53.02% 0.05302
430 97.95% 0.09795
Tak
8 890 465 465 52.25% 0.05225
452 97.20% 0.0972
Tak
9 930 393 393 42.26% 0.04226
379 96.44% 0.09644
Tak
10 829 355 355 42.82% 0.04282
349 98.31% 0.09831
Tak
11 887 410 410 46.22% 0.04622
402 98.05% 0.09805
Tak
12 910 359 359 39.45% 0.03945
354 98.61% 0.09861
Tak
13 923 440 440 47.67% 0.04767
430 97.73% 0.09773
Tak
14 906 408 408 45.03% 0.04503
396 97.06% 0.09706
Tak
15 1 068 713 713 66.76% 0.06676
696 97.62% 0.09762
Tak

Wyniki głosowania dla komitetów

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 964 14 14.30% 0.0143
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA PIOTROWSKIEGO UCZCIWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE 243 11 3.61% 0.00361
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA PASZKOWSKIEGO KONKRETY DLA PYSKOWIC 472 10 7.00% 0.007
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA PYSKOWIC 549 6 8.15% 0.00815
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA WÓJCIKA „SKUTECZNIE DLA PYSKOWIC” 3 380 15 50.15% 0.05015
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO 990 14 14.69% 0.01469
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ OWCZAREK 142 1 2.11% 0.00211

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów Mandatów
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 964 14 0 14.30% 0.0143
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA PIOTROWSKIEGO UCZCIWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE 243 11 0 3.61% 0.00361
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA PASZKOWSKIEGO KONKRETY DLA PYSKOWIC 472 10 0 7.00% 0.007
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA PYSKOWIC 549 6 0 8.15% 0.00815
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA WÓJCIKA „SKUTECZNIE DLA PYSKOWIC” 3 380 15 13 50.15% 0.05015
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO 990 14 1 14.69% 0.01469
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ OWCZAREK 142 1 1 2.11% 0.00211

Rada Miejska w Pyskowicach - Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 23 23 RUBIN Józef Marian 159 34.57% 0.03457
Nie
1 24 24 LENEK Sylwia Dorota 168 36.52% 0.03652
Tak
1 25 25 BREGUŁA Zygmunt Marcin 133 28.91% 0.02891
Nie
2 10 10 SZELASZUK Danuta Anna 49 8.89% 0.00889
Nie
2 21 21 PRAŻUCH Adam Paweł 28 5.08% 0.00508
Nie
2 22 22 SIKORA Dawid Marek 64 11.62% 0.01162
Nie
2 24 24 ŁAPUCHA Krzysztof Romuald 334 60.62% 0.06062
Tak
2 25 25 WIERZBICKI Marek Andrzej 76 13.79% 0.01379
Nie
3 10 10 KOŁODZIEJ-PTAK Krystyna Stanisława 61 11.75% 0.01175
Nie
3 21 21 PISZCZAKO Waldemar Jerzy 42 8.09% 0.00809
Nie
3 22 22 TRZECIAK Wacław Tomasz 37 7.13% 0.00713
Nie
3 24 24 BONK Robert 333 64.16% 0.06416
Tak
3 25 25 BACHULSKI Adam 46 8.86% 0.00886
Nie
4 10 10 PIWAR Teresa Aniela 60 13.70% 0.0137
Nie
4 22 22 JANUS Dawid Stanisław 29 6.62% 0.00662
Nie
4 23 23 KOCZUR Jolanta Helena 16 3.65% 0.00365
Nie
4 24 24 BERDA Justyna Maria 264 60.27% 0.06027
Tak
4 25 25 ŁUKASIK Małgorzata Anna 69 15.75% 0.01575
Nie
5 10 10 PYTLOS Bożena Anna 58 12.37% 0.01237
Nie
5 21 21 STEC Roman Kazimierz 35 7.46% 0.00746
Nie
5 22 22 ŻURAWSKI Marian 34 7.25% 0.00725
Nie
5 23 23 ŻEBIAŁOWICZ Andrzej 39 8.32% 0.00832
Nie
5 24 24 DROZD Jolanta Alina 239 50.96% 0.05096
Tak
5 25 25 GRZEGOSZCZYK Anna Katarzyna 64 13.65% 0.01365
Nie
6 10 10 JAKUBINA Anna Barbara 51 12.29% 0.01229
Nie
6 21 21 GŁOWACKI Józef Roman 11 2.65% 0.00265
Nie
6 22 22 SIEDLECKI Gabor 72 17.35% 0.01735
Nie
6 24 24 GAWRON Tomasz 139 33.49% 0.03349
Nie
6 26 26 OWCZAREK Andrzej Wojciech 142 34.22% 0.03422
Tak
7 10 10 KOSTRZEWA Henryk 91 21.16% 0.02116
Nie
7 21 21 RUDZKI Dariusz Ludomir 22 5.12% 0.00512
Nie
7 22 22 RUPACZ Leszek Roman 26 6.05% 0.00605
Nie
7 24 24 WITEK Marek Adam 225 52.33% 0.05233
Tak
7 25 25 BYSTRZANOWSKA Katarzyna Aleksandra 66 15.35% 0.01535
Nie
8 10 10 STACHOWSKA Elżbieta Zofia 67 14.82% 0.01482
Nie
8 21 21 KOCHANEK Dawid Dariusz 11 2.43% 0.00243
Nie
8 22 22 MORYS Joachim Krystian 84 18.58% 0.01858
Nie
8 24 24 SZAFRAŃSKI Tadeusz Aleksander 238 52.65% 0.05265
Tak
8 25 25 KROCHMALSKI Leopold Józef 52 11.50% 0.0115
Nie
9 10 10 ZIELIŃSKA Alicja 64 16.89% 0.01689
Nie
9 24 24 OBŁĄK Waldemar Józef 213 56.20% 0.0562
Tak
9 25 25 DOMIŃCZYK Iwona Anna 102 26.91% 0.02691
Nie
10 10 10 JASIŃSKI Jarosław 83 23.78% 0.02378
Nie
10 21 21 JANKOWSKI Sebastian Józef 18 5.16% 0.00516
Nie
10 22 22 WIŻA Adam 67 19.20% 0.0192
Nie
10 24 24 BĄK Andrzej 150 42.98% 0.04298
Tak
10 25 25 KIJOWSKI Adrian Piotr 31 8.88% 0.00888
Nie
11 10 10 SZCZERBA Tomasz Józef 58 14.43% 0.01443
Nie
11 21 21 TAMOWICZ Michał Artur 16 3.98% 0.00398
Nie
11 22 22 PALUSZEK Dariusz 15 3.73% 0.00373
Nie
11 24 24 ANTOSIK Beata Justyna 152 37.81% 0.03781
Nie
11 25 25 DROBNICKI Marek Zbigniew 161 40.05% 0.04005
Tak
12 10 10 GROELICH Waldemar Antoni 55 15.54% 0.01554
Nie
12 21 21 STRONCZEK Bogusława 16 4.52% 0.00452
Nie
12 24 24 SYGIDUS Jacek Marek 182 51.41% 0.05141
Tak
12 25 25 KOTASIŃSKI Arkadiusz Tadeusz 101 28.53% 0.02853
Nie
13 10 10 WÓJCIK Damian Tadeusz 98 22.79% 0.02279
Nie
13 21 21 ROBAK Beata 22 5.12% 0.00512
Nie
13 23 23 SIUTA Andrzej Stanisław 131 30.47% 0.03047
Nie
13 24 24 WITOWSKA Barbara 155 36.05% 0.03605
Tak
13 25 25 BRĄCZEK Barbara Iwona 24 5.58% 0.00558
Nie
14 10 10 BIAŁATA Beata Izabela 66 16.67% 0.01667
Nie
14 23 23 OCHOCKI Marek 106 26.77% 0.02677
Nie
14 24 24 KUPSKI Błażej 209 52.78% 0.05278
Tak
14 25 25 HIBNER Michał Marcin 15 3.79% 0.00379
Nie
15 10 10 PLINTA Katarzyna Jadwiga 103 14.80% 0.0148
Nie
15 21 21 REJMAN Agnieszka Anna 22 3.16% 0.00316
Nie
15 22 22 BOROWIAK Piotr Ryszard 44 6.32% 0.00632
Nie
15 23 23 RYBARZ Michał Piotr 98 14.08% 0.01408
Nie
15 24 24 DOMAGAŁA Bogusław Józef 379 54.45% 0.05445
Tak
15 25 25 DYBA Stanisław 50 7.18% 0.00718
Nie

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 ADAMCZYK Sławomir 63 wyższe Pyskowice, 412 6.02 Nie
2 KOŁODZIEJ-PTAK Krystyna Stanisława 51 wyższe Pyskowice, 641 9.37 Nie
3 PASZKOWSKI Waldemar Dariusz 48 wyższe Pyskowice, 734 10.73 Nie
4 PIOTROWSKI Edward Marian 66 wyższe Pyskowice, 421 6.15 Nie
5 WÓJCIK Adam Michał 41 wyższe Gliwice, 4 632 67.72 Tak

Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Przedszkole Miejskie Nr 1, ul. Oświęcimska 28 Pyskowice stały 1 963 1 023 1 023 52.11% 0.05211
1 011 98.83%
2 Miejska Biblioteka Publiczna-Filia Nr 1, ul. Traugutta 53 Pyskowice stały 977 525 525 53.74% 0.05374
522 99.43%
3 Ratusz, ul. Rynek 1 Pyskowice stały 1 944 938 938 48.25% 0.04825
932 99.36%
4 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wojska Polskiego 23 Pyskowice stały 1 686 855 855 50.71% 0.05071
851 99.53%
5 Miejska Biblioteka Publiczna, Plac Józefa Piłsudskiego 1 Pyskowice stały 1 820 858 858 47.14% 0.04714
850 99.07%
6 Hala Widowiskowo-Sportowa im. H. Wagnera, ul. Strzelców Bytomskich 1A Pyskowice stały 1 716 767 767 44.70% 0.0447
762 99.35%
7 Świetlica Osiedlowa, ul. Wojska Polskiego 3 Pyskowice stały 1 833 800 800 43.64% 0.04364
791 98.88%
8 Przedszkole Miejskie Nr 5, ul. Szopena 9A Pyskowice stały 1 974 1 118 1 118 56.64% 0.05664
1 112 99.46%
9 Szpital w Pyskowicach Spółka z o. o., Szpitalna 2 Pyskowice szpital 23 10 10 43.48% 0.04348
9 90.00%
  • Statystyka geograficzna

Statystyka geograficzna

Wyszczególnienie Wybory do rad Liczba Wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast
rad Radnych Okręgów wyborczych Mieszkańców Wyborców Obwodów Liczba wójtów Liczba burmistrzów Liczba prezydentów
Gminy ogółem 1 15 15 16 748 13 958 9 1